Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

0
62

У студентські роки кожному доводилося писати реферати, курсові та інші роботи. Кому-то це подобалося, інші шукали гроші, щоб заплатити іншим за допомогу.

На цьому вдавалося підробляти розумним і не лінивим студентам, а з появою інтернету такий вид заробітку отримав нову гілку розвитку.

Заробіток на рефератах, курсових, контрольних і дипломних роботах стає все популярнішим, тому що сучасна молодь не хоче вчитися. Заплатити простіше, ніж годинами або навіть днями займатися справою.

Спеціально для цього навіть були створені сервіси з надання допомоги студентам, туди постійно потрібні автори.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Як заробляють на рефератах і курсових в інтернеті?

Варто зазначити, що така робота підходить не всім. Потрібно володіти серйозним запасом знань, причому вони повинні бути профільні. Неможливо надавати послуги абсолютно з усіх дисциплін, незалежно від того, яке в тебе освіта і наскільки ти підкований в тій чи іншій темі.

Є кілька напрямків для заробітку, основні з них – це робота через посередників або безпосередньо. Можна користуватися спеціальними сервісами, куди приходять студенти, щоб зробити замовлення. Вони забирають пристойний відсоток, в деяких випадках більше 50%, тому така співпраця не завжди вигідна.

З іншого боку, тебе забезпечують замовленнями і надають зручний інтерфейс для роботи. Приватником бути вигідніше, але тільки якщо тобі під силу самостійно шукати клієнтів.

Крім дощок оголошень, для цього необхідно задіяти біржі фрілансу. Нижче ми представимо список корисних сайтів для такої роботи.

Зараз писати реферати, курсові та дипломні роботи роботи набагато простіше. З інтернетом під рукою, отримуєш величезну базу інформації. Тому конкуренція серед виконавців досить висока. Клієнти шукають надійних виконавців, тому навіть тут доведеться розвиватися і занижувати ціни, щоб розкрутити і отримати позитивні відгуки.

Скільки можна заробити на курсових роботах?

Навряд чи таку роботу вдасться перетворити в основне джерело прибутку, тому що оплата невелика і стабільності не добитися. Влітку і зовсім може не бути відкритих замовлень, до того ж число виконавців стає дедалі більше. Вартість тієї чи іншої роботи залежить від безлічі факторів, плюс замовники встановлюють індивідуальні вимоги:

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт
Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт
Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Ось кілька замовлень для прикладу. Звичайно, реферати коштують набагато дешевше, ніж курсові роботи. Найбільш дорогими є дипломні роботи, але потрібно враховувати, скільки часу буде потрібно на їх створення.

У деяких випадках простіше братися за дрібні замовлення і швидко отримувати оплату. При стабільному потоці клієнтів, середній дохід буде 500-1000 рублів в день. Ця інформація базується на відгуках і статистикою.

Пошук клієнтів на біржах фріланса

Головна перевага роботи через сервіси допомоги студентам – це приплив замовників. Але навіть там висока конкуренція і отримуєш лише відсоток від оплати. Тому краще почати з самостійного пошуку клієнтів. Відправляйтеся на дошки оголошень біржі фрілансу, там завжди багато пропозицій:

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Без посередників працювати вигідніше, але як уже говорилося, доведеться завоювати хорошу репутацію. Робота повинна бути виконана в строк, їй повинен займатися професіонал, а як клієнтові переконатися в ваших здібностях? Доведеться знижувати ціни, щоб отримувати позитивні відгуки і підвищувати рейтинг.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Для прийняття замовлення доводиться індивідуально зв’язуватися з кожним потенційним клієнтом. Іноді навіть потрібно обговорювати ціну, але середні розцінки ви тепер знаєте.

Досвідчені фрілансери вже не шукають замовлення, клієнти самі виходять з ними на зв’язок. Якщо вам підходить цей варіант, реєструйтеся на наступних сайтах:

Варто створити акаунти на всіх цих сайтах, щоб отримати доступ до найбільшої бази замовлень. Так ви зможете вибирати найбільш вигідні пропозиції і паралельно розкручувати свої профілі на різних майданчиках. Також враховуйте, що задоволені клієнти будуть вас рекомендувати своїм реальним знайомим, сарафанне радіо теж потужна реклама.

Біржі для заробітку на контрольних і дипломних роботах

Нижче зібрані сервіси, які призначені саме для заробітку на студентах. Якісь працюють також, як звичайні біржі фрілансу, тільки на них публікуються певні замовлення. Інші є агентствами, які знаходяться в пошуках авторів:

 1. Vsesdal – серйозний проект, пробитися сюди не просто. При реєстрації необхідно надати документи про здобуття вищої освіти, в дипломі повинні бути хороші оцінки. Виконавці самі встановлюють розмір оплати за свою працю. Сервіс не стягує комісію з авторів.
 2. Work5 -великий і серйозний проект, у якого є багато офісів, свій мобільний додаток і маса інших переваг. Автори проходять серйозну перевірку. Маса замовлень (рішення задач, есе, кандидатські, магістерські та інші роботи). Виплати проводять 2 рази на місяць.
 3. Napishem – профільна фріланс біржа, яка пропонує роботу для виконавців. Розробники придумали власну методику перевірки авторів, крім цього, обов’язково проводиться співбесіда по телефону. Гроші нараховуються тільки після перевірки виконаної роботи замовником.
 4. Reshaem – старий і перевірений сервіс за рішенням завдань. Доступно багато різних дисциплін, фізика, математика, мат. аналіз, теорія ймовірності, програмування та ін. Є навіть послуга онлайн допомоги під час іспиту. Влаштуватися не просто, потрібно зв’язуватися з адміністрацією безпосередньо.
 5. Kursar – відомий сервіс допомоги студентам, де в розділі з вакансіями ви знайдете пропозицію для авторів. При реєстрації необхідно заповнити профіль і виконати тестове завдання. Виплати стабільні, на банківські карти і електронні гаманці. Професіоналів забезпечують постійними замовленнями.
 6. Author24 – найбільш популярна біржа фріланса по студентській темі. Щоб брати дорогі замовлення, потрібно заробити хороший рейтинг. Реєстрація безкоштовна, можна налаштувати систему повідомлень. Крім виконання замовлень, пропонується заробіток на платних консультаціях.
 7. Studwork – біржа фріланса, де можна зареєструватися в якості експерта. Доступний заробіток не тільки на курсових або дипломних, сюди додаються різні завдання типу зробити презентацію або написати рецензію. Важливо, що встановлені мінімальні суми оплати, так що за копійки тут не змушують працювати.
 8. Topwork24 – ще одна система допомоги студентів, де можна заробляти тільки при наявності вищої освіти. У розділі «Експертам» представлені докладні інструкції по використанню сервісу. Гроші за виконане замовлення можна отримати тільки після гарантійного терміну (10-60 днів).
 9. Help-S – пропонують допомогу в написанні різних робіт, з різних дисциплін. У шапці сайту є кнопка «Стати автором», тисніть і перейдете на сторінку з докладною інформацією. Сервіс великий, є замовлення для програмістів, дизайнерів, з написання статей і багато іншого.
 10. Studlance – доступна робота для авторів рефератів, курсових, дипломних та інших робіт. Кожен день сервіс отримує від 250 замовлень, середня оплата 1200 рублів, а комісія від 10%. Тут ви отримаєте професійну підтримку та кар’єрне зростання. Виплати від 500 рублів на різні платіжки і банківські картки.

Всі ці сервіси створені спеціально для студентів і тих, хто готовий їм допомагати за гроші. Влаштовуйтеся в агентства або починайте працювати за окремими замовленнями. Тут вже потрібно вирішувати, як ви плануєте працювати, реєструватися на всіх цих проектах не обов’язково. Можна просто не впоратися з потоком кліетов.

Відгуки про заробіток на дипломах і курсових

Далеко не всі автори задоволені своїми доходами. На форумах і в соціальних мережах багато діляться своїми доходами. Найчастіша проблема – відсутність замовників, але тепер у вас є добірка сервісів, з якими ви точно знайдете клієнтів. Позитивні відгуки про заробіток на курсових і рефератах теж є:

Запрацювала 7700 рублів за 15 днів. Витрачала по 2-3 години в день. Вечорами після навчання виконувала замовлення і це з урахуванням того, що мій акаунт не розкручений.

На курсових, дипломних і контрольних роботах я заробляю вже 15 років. Починав, коли ще це не було модно в інтернеті. Зараз стало простіше знаходити замовників. Мені подобається те, чим я займаюся, для мене це основне джерело доходу. Замовлення бувають різні, мінімум беру 2000 рублів. Найдорожчий замовлення у мене був на 160 000 рублей, але там була серйозна наукова робота.

Більше часу я витрачаю на роботу зі статтями, але іноді приймаю замовлення на написання курсових і рефератів. Оплата не така велика, як хотілося б, хоча і немає жорстких вимог до унікальності, як і до оптимізації тексту. Демпінг набирає обертів, складно знаходити вигідні замовлення, новачки готові їх виконувати за копійки, професіоналові не розвернутися.

У заробіток на курсових і дипломних роботах, все як в будь-якій іншій ніші. Виграє той, хто наполегливо трудиться і розвивається. Репутацію завоювати не просто, але саме вона багато що вирішує в даному напрямку. Усім потрібні грамотні і виконавчі автори.

Альтернативні способи заробітку на своїх знаннях

Якщо вам під силу створення курсових і дипломних робіт, значить ви дійсно добре розбираєтеся в певних напрямках. Високий рівень знань підходить і для заробітку в інших нішах. Ось лише кілька прикладів:

 1. Та юридичних дисциплін, курсових.

Додатковий спосіб заробітку, менш поширений, але все ж дієвий. На деяких з представлених вище сайтів можливий продаж готових курсових, дипломних та інших робіт. Найголовніше, щоб вони були унікальними і якісними. Рекомендуємо для цього використовувати такі сервіси:

Якісь роботи могли залишитися зі студентських років, їх теж можна продавати. Також обов’язково загляньте на біржі і пошукайте, можливо, хтось створив замовлення на написання роботи або реферату з такою ж темою.

На статтях в інтернеті заробляють сотні тисяч авторів. Їх простіше писати, ніж реферати чи курсові, а оплата може бути цілком непогана. Тут знімаються всі обмеження по тематиках, не обов’язково писати науковий матеріал, копірайтери, рерайтери і перекладачі продають все, починаючи зі смішних історій і закінчуючи віршами:

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Ось кілька прикладів статей, виставлених на продаж. Ціну автор виставляє самостійно. Новачкам краще брати по 30-45 рублів за 1000 символів. Досвідчені копірайтери просять і по 200 рублів за 1000 знаків. Для такої роботи знадобляться інші сервіси:

 • Advego – найкраща біржа для професіоналів, тому що до якості вимоги високі. Оплата відповідна, тут найбільші середні розцінки. Виплати можливі на карту, Webmoney або QIWI.
 • Etxt – вимоги до текстів теж високі, але якщо є незначні недоліки, статтю все одно виставляють на продаж (тільки з відмітками про можливі помилки). Висновок на різні платіжні системи та мапи.
 • TextSale – підходить новачкам, низькі вимоги до якості і знижені середні розцінки. Звідси можна замовити виплату тільки на Webmoney.

За прибутковістю цей метод нічим не поступається, а якщо активно працювати, цілком реально заробляти на добу і більше 1000 рублів. Купують тексти власники сайтів для наповнення своїх ресурсів. Складні тематики цінуються вище – нерухомість, юриспруденція, психологія, фінанси і банки, страхування і т.д.

 1. Продаж інформаційних продуктів.

Повноцінний бізнес вдається запустити фахівцям практично з будь-якої сфери. Для цього спочатку необхідно перевести свої знання в цифровий формат. Зробіть курс, серію відео уроків, електронну книгу, якусь допомогу. За статистикою, інфопродукти займають перше місце в інтернеті за обсягами продажів.

На сайті Glopart можна додати свій товар і запропонувати партнерам винагороду за пошук покупців (просто ділишся оплатою).

Найскладніше в цій справі – залучити покупців. Деякі роздають безкоштовно перші інфотовари, це допомагає їм завоювати репутацію або розкрутити свій сайт. Можна заручитися підтримкою партнерів або просто вкластися в рекламу. Товар створюється один раз, а продавати можна скільки завгодно копій.

 1. Створення сайту або каналу на Ютубі.

Будь-яка інформація – це контент для наповнення свого майданчика. Група, канал, блог – все це легко запустити, а за рахунок знань вдасться швидко додати щось цікаве і привернути увагу цільової аудиторії. Я сам використовую цей метод, допомагаю новачкам заробляти в інтернеті, а на Ютуб каналі розміщую цікаві ролики про криптовалюта:

Власний проект – це повна свобода і необмежений дохід. Головне запропонувати користувачам щось дійсно корисне або цікаве. Зібравши передплатників або отримуючи відвідувачів на сайт, можна зайнятися монетизацією. Встановити рекламу, розміщувати посилання, рекламувати свої товари або послуги.

 1. Залучення клієнтів на біржі.

Практично у всіх проектів, які були представлені вище, діє партнерська програма. Залучаючи на них клієнтів можна непогано заробляти. Необхідно зареєструватися в якості партнера, отримати реф. посилання і поширювати її різними способами. Умови скрізь різні:

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Десь виплачується одноразова винагорода, в інших системах стабільно виплачується відсоток від кожного замовлення. Таким чином можуть заробляти навіть ті, хто не хоче писати курсові та реферати.

висновок

Незважаючи на те, що студентів вважають не платоспроможною аудиторією, навіть в цій ніші вдається заробляти гроші. Способів багато, досвідчені автори паралельно їх використовують.

Обмежуючись лише рефератами і курсовими точно багато не збереш, доходи тут не такі високі. Однак, все залежить від того, в чому саме ти розбираєшся і через які сервіси працюєш. У будь-якому випадку, отримати гроші за написання дипломних і контрольних робіт цілком реально.

Вигідна партнерська програма під зарубіжний студентський трафік EduProfit приносить 60% від першого замовлення і 20% з кожного наступного.

Відгуки про заробіток на курсових, дипломних і рефератах не завжди позитивні. В першу чергу це пов’язано з низькою оплатою і важким пошуком клієнтів на старті.

Потрібно розвиватися, рекламувати свої послуги, підвищувати рейтинг в різних сервісах. Згодом збільшується не тільки клієнтська база, а й вдається піднімати розцінки.

Раджу відвідати наступні сторінки:
– Заробіток на створенні курсових
– Як монетизувати студентський трафік?
– Партнерська програма під зарубіжний студентський трафік Edu Profit

Біржі студентських робіт або як вчителю заробити в Інтернеті

Напевно кожен педагог пам’ятає гучний діалог Дмитра Медведєва з викладачами про їхні зарплати: «Він здатний не тільки отримувати ту заробітну плату, яка йому належить за посадовим розкладом, але і як-то ще щось заробити.

Я, коли був молодим викладачем, працював на факультеті, багато лекцій читав, семінарів вів, і, в загальному і цілому, як-то мені вдавалося зводити кінці з кінцями ». Дозволимо собі не погодитися з політиком. Крім покликання професія повинна приносити гідний заробіток. Чи може викладач отримувати додатковий дохід, займаючись своєю звичною діяльністю? Да може.

І далі розглянемо всі варіанти, як вчителю заробити через Інтернет на короткочасної і постійній основі або перетворити онлайн підробіток в джерело пасивного прибутку.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Репетиторство

Найзвичніший для вчителів спосіб підробітку – репетиторство. Завдяки розвитку комп’ютерних технологій особисті зустрічі викладача і учня більше не обов’язкові: альтернативою стали онлайн-уроки. Перш за все, заробляти, сидячи вдома, зручно.

Вам не доведеться робити ремонт в робочому кабінеті, відмовлятися від пізніх вечірніх занять або переносити урок, якщо у кого-то з домашніх грип, через острах заразити учня. Досить увімкнути на комп’ютері Інтернет, налаштувати Skype і підключити навушники і мікрофон. Економія грошей і часу на проїзд – друга важлива перевага репетиторства по Інтернету.

Крім цього, стираються географічні кордони – Ви зможете займатися з учнями, навіть перебуваючи від них на іншій півкулі.

Допомога з домашніми завданнями, вивчення окремих тем, підготовка до контрольних, іспитів – такі послуги користуються попитом на сайтах посередників з дистанційного викладання.

 • Tutoronline.ru – сервіс почав роботу в 2011 році, і вже в лютому 2016 був удостоєний престижної премії Kids-friendly Business Award. При реєстрації на ресурсі всі кандидати проходять тестування, співбесіда та підтверджують кваліфікацію. Вчителі самі вибирають завантаженість і спрямованість. Година занять на сервісі коштує від 550 рублів , частина з яких – заробіток адміністрації. Винагорода педагогам виплачується щомісяця через гаманець WebMoney або на банківську карту.
 • Repetitors.info – «Ваш репетитор» – переможець конкурсу інноваційних проектів при Уряді Москви в 2009 році. Сервіс займається «звідництвом» учнів і вчителів. Крім допомоги з загальноосвітніми предметами, ресурс пропонує роботу в Інтернеті викладачам ВУЗовских дисциплін. При реєстрації потрібно пройти предметну атестацію і співбесіду. Оплата послуг посередництва разова, і вноситься учителем тільки після першого проведеного заняття з учнем. Залежно від складності та обсягу підібраною роботи винагороду сайту складає від 100 до 650 рублів .

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Біржі студентських робіт

Ні для кого не секрет, що замовлення на написання студентських робіт або навіть покупка вже готових давно стали буденністю ВУЗівської життя. Студенти часто звертаються за допомогою з-за зайнятості на роботі, нерозуміння предмета або банального небажання побороти свою лінь.

За даними дослідження НДУ «Вища школа економіки», від 3 до 7 відсотків студентів купують готові тексти. А хоч раз скачував їх з Інтернету кожен другий учень. Причому попитом користуються не тільки складні і об’ємні роботи, а й контрольні, твори, доповіді, переклади.

Отже, завдяки цьому попиту в мережі з’явилася приваблива можливість заробити на навчальних роботах.

Швидким початком інтернет-кар’єри вчителя буде реєстрація на спеціалізованих біржах-посередниках. Як і в будь-який інший сфері, домогтися успіху на біржах студентських робіт можна лише при дотриманні певних правил:

 1. об’єктивно оцінювати свої розцінки;
 2. братися за написання тільки тих тем, в яких Ви розбираєтеся;
 3. адекватно оцінювати час, яке виділено на завдання;
 4. уточнювати у замовника всі нюанси до написання матеріалу, щоб не витрачати час і нерви на зайві переговори і доопрацювання;
 5. чітко дотримуватися всі пункти технічного завдання замовника;
 6. підходити до роботи над замовленням відповідально – плагіат легко знаходиться спеціальними програмами і в кращому випадку не оплачується, в гіршому – несумлінного виконавця чекають штрафи на біржі і зіпсована репутація.

Список найкращих бірж студентських робіт

 • Rosdiplom.ru (Росдіплом) – один з найпопулярніших сайтів освітнього Рунета. На сайті можна заробити написанням студентських робіт будь-якого рівня складності: від рефератів до звітів по практиці і магістерських. Крім виконання термінових замовлень викладачі можуть писати і продавати вже заздалегідь готові тексти: есе, доповіді, відповіді на питання для підготовки до іспитів, бізнес-плани, рішення до завдань. Росдіплом дає роботу не тільки викладачам природничих наук, а й фахівцям в області економіки і права. Також ресурс набирає репетиторів з англійської мови та математики. Середні ціни на сайті, звичайно ж, нижче, ніж в середньому по Москві, але, якщо Ви проживаєте в регіонах, вони цілком можуть відповідати розцінками Вашого міста, а то і перевищувати їх. Наприклад, за реферат студенти платять Росдіплому 600 руб., За курсову – від 1 тисячі. руб., за диплом – від 9 тисяч. руб.
 • Besmarter.ru – розцінки тут трохи вище, і теж залежать від складності і терміновості завдання. Так, прості навчальні роботи невеликого обсягу обходяться студентам від 1500 руб., Дипломи – від 9, а дисертації – від 180 тисяч. Для взаємовигідного співробітництва адміністрація готова розглянути умови авторів.
  Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт
 • Diplomtime.ru (Діпломтайм) – компанія успішно працює на ринку текстів для студентів і школярів вже 18 років. Кількість замовників в Інтернеті зростає, тому набір виконавців відкритий завжди. Зараз з ресурсом співпрацює понад тисячу авторів. Вільний графік і самостійне планування навантаження в обмін на своєчасну оплату і постійні замовлення – такі умови вказані на сторінці вакансій.
 • Work5.ru (Ворк5) – надає послуги з написання будь-яких видів навчальних текстів з різноманітних дисциплін. Ворк5 запрошує до співпраці авторів, пропонуючи заробляти віддалено: країна і місто проживання не важливі. За реєстрацію на біржі виплачується 300 руб. Праця оплачується відрядно. Виплати – два рази на місяць на QIWI гаманець. Заробіток залежить від обсягів і складності; розцінки встановлені в договорі, доступному при реєстрації на сайті. Успішним авторам, які пишуть регулярно, цілком реально заробити до 25 тисяч руб. в місяць.
 • Vsesdal.com (Всесдал) – особливість веб-сайту в тому, що програма розсилає замовлення виконавцям, а вони пропонують розцінки, за які готові приступити до виконання завдання. Зразкові ціни: переклад – від 200 руб., Есе – від 300, реферат – від 400. Ціни на біржі порівняно невисокі, тому завдань вистачає всім бажаючим.
 • Автор24 (Author24) – викладачі можуть заробити на перекладах, коректури текстів, рефератах, контрольних та курсових. Ціни встановлює автор. Можна виставляти на продаж готові роботи. Наприклад, реферат з інформатики коштує від 150 до 400 руб., Рішення задачі з опору матеріалів – 130-400 руб. Крім роботи з текстом, є можливість заробляти репетиторством. На розмір доходу впливає складність і обсяг роботи. Характерна відмінність Автор24 в тому, що тут навіть самі студенти можуть заробити гроші, допомагаючи своїм одногрупникам.

Заробіток на будь-якій біржі залежить від Вашого старанності – чим більше і складніше замовлення Ви будете брати, тим більше грошей заробите.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Партнерські програми

Як бачите, бірж для фрілансу в Інтернеті багато. Природно, всі вони – комерційні проекти, і заробляють на своїх посередницьких послугах. Конкуренція в Інтернеті висока, і компанії, щоб залучити нових виконавців і замовників, готові платити винагороду за позитивну рекомендацію їх сайту.

Принцип партнерських програм простий: зареєструвавшись на онлайн-біржі, отримаєте спеціальне посилання, і почніть радити ресурс. Ваш партнер при цьому нічого не втратить – Ви заробляєте нема на ньому. Адже, якщо зареєструвався по Вашому посиланню користувач почне працювати на сайті, біржа віддасть Вам частину не його, а свого доходу (з комісій).

Чим більше людей Ви приведете, тим вище буде винагорода. Називається це пасивним доходом.

 • Наприклад, вищезгадана біржа Author24 готова віддати 50% свого заробітку за виконання замовлень тими виконавцями, які зареєструвалися на ресурсі по Вашій рекомендації (за допомогою рефссилке).
 • Крім бірж існують цілі мережі партнерок студентського трафіку, кращою серед яких вважається R-Money.ru. Це одна з найприбутковіших програм в освітньому трафіку російськомовного Інтернету. Розмістити реферальную посилання можна як на своєму тематичному навчальному сайті, так і на форумах, в соціальних мережах, і навіть під власними відеороликами. Партнерам перераховується до 35% від вартості кожної купленої студентами роботи. Середній заробіток на Р-Мані – 3 тисячі руб. Гроші виплачуються стабільно, без затримок.

Відео уроки

Якщо вчителі не бентежить ймовірність стати впізнаваною персоною, він може заробити, записуючи відеоуроки. Інтернет на сьогоднішній день став основним джерелом інформації. Але терабайти текстів молодь більше не цікавлять – діти вважають за краще дивитися відеоролики, адже цікаво піднесений матеріал і аудиоряд допомагають перетворити навчання в захоплюючий процес.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Будь то математик, який викладає в старших класах, або вчитель початкової школи, педагог легко впорається з вибором «гарячих» тем. Відповідаючи на закономірне питання, існує кілька популярних способів заробітку на відеороликах з уроками:

 1. Викладати відео на власному сайті або блозі безкоштовно, підвищуючи таким чином відвідуваність ресурсу. І заробляти гроші на рекламі і партнерських посиланнях.
 2. Якщо ім’я педагога вже впізнається, можна почати продавати відеолекції і уроки.
 3. Відкрити і монетизувати Youtube канал. Щоб відвідувачі захотіли не тільки переглянути урок ще раз, але і підписатися на канал, подача матеріалу повинна бути живою і цікавою. А щоб підтримувати інтерес аудиторії, досвідчені відеоблогери радять мінімум раз в тиждень випускати нові ролики. Тоді можна буде отримувати дохід від переглядів відвідувачами. Першими глядачами каналу можуть стати Ваші учні: хтось пропустив важливу лекцію через хворобу, хтось вчиться дистанційно, а хтось захоче повторити пройдений матеріал перед контрольною або іспитом. Спрогнозувати заробіток неможливо – кількість переглядів залежить від популярності теми і харизми лектора, а відсоток виплат – від розкрученості і тематики відеоблогу. Одне варто пам’ятати, що Ютуб давно став джерелом пасивного доходу для сотень тисяч користувачів. Тим більше що для запуску особистого каналу витрачати гроші не потрібно взагалі, витрати знадобляться, якщо Ви твердо вирішите зайняти цю нішу, а якість Вашого викладання перейде на більш високий рівень.

Подумайте, скільки часу Ви зможете приділяти віддалену роботу, що підійде саме Вам. Як каже Анатолій Гін, керівник «Освіти для Нової Ери»:

Кожен учасник освітнього процесу сам вирішує, йти в ногу з майбутнім, або крокувати п’ятами назад.

Дійте, Ваші знання коштують дорожче, ніж Ви думаєте. Успіху і до зустрічі на vkoshelek.com!

Професія автор студентських робіт і як їм стати

Римма Белякін

05 січня 2019 о 17:48

Друзі, всім привіт! Є серед вас академічного складу розуму натури, бажаючі застосувати свої знання і досвід у віддаленій роботі? Впевнена, таких знайдеться чимало. Тоді ця стаття буде вам корисна, тому що мова в ній піде про ще одну досить поширеною на сьогоднішній день інтернет-професії – автор студентських робіт.

Погодьтеся, якість вищої освіти в останні роки різко знизилося. Вузів з’являється все більше, як і бажаючих отримати вищу освіту, тому що дипломи затребувані скрізь і завжди, а от вчитися, по більшій мірі, не хочеться.

Самі розумієте, справа молоде, хочеться погуляти, сходити на побачення, відірватися в нічному клубі, ну або просто тупо ліньки, що теж далеко не рідкісне явище серед молоді. Ось і вдаються такої категорії «холодці» до послуг авторів студентських робіт, благо сучасні високі технології укупі з просторами Всесвітньої мережі дозволяють це робити, не виходячи з дому.

Хто може стати автором?

В принципі, будь-який, хто може, хоче і знає, як виконувати роботи на замовлення.

Це можуть бути:

 • доктори і кандидати наук, доценти;
 • викладачі університетів, інститутів, коледжів;
 • вчителя і репетитори;
 • аспіранти та студенти старших курсів, які добре знаються на якихось предметах, готові допомогти іншим
 • студентам і при цьому ще й заробити;
 • фахівці якої-небудь вузької спрямованості, які знають специфіку роботи зі студентами;
 • навіть школярі старших класів – відмінники, Олімпіадники, бажаючі віддалено заробляти своїми знаннями і інтелектом;
 • а також всі ті, хто може досліджувати і обробляти нову інформацію і застосовувати її в роботі.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

У всякому разі, вакансії автора робіт, як правило, доступні освіченим людям з достатнім, вивіреним рівнем знань, який вміє грамотно, структуровано висловлювати думки, апелюючи науковими фактами і достовірними авторитетними джерелами.

Які завдання виконує автор студентських робіт?

Заробіток на виконанні академічних робіт в інтернеті хоч і відносно недавнє, але дуже популярне і стрімко набирає рейтинг, а також досить прибуткова справа. На чому ж можна заробити? Так багато на чому.

вибирайте:

 • реферати,
 • курсові,
 • дипломи,
 • контрольні,
 • лабораторні,
 • есе / твори,
 • звіти по практиці,
 • доповіді,
 • лекції,
 • семінари,
 • презентації,
 • статті.

Вражаючий список. Є з чого вибрати, чи не так? Думаю, при бажанні можна ще «накопати» пару-трійку інших видів робіт. Вже хочеться спробувати свої сили на цьому поприщі і заробити свої перші гроші? Тоді вам потрібно знати ще дещо.

Особливості роботи автором

Отже, ви вже маєте уявлення, на чому ви будете заробляти в інтернеті. Тепер давайте розглянемо, з якими особливостями даного виду діяльності вам доведеться зіткнутися:

 • В першу чергу вам доведеться навчитися себе організовувати, знайти для себе ефективний час і на перших порах буквально змушувати себе працювати. Чому? Та тому що фріланс – це робота за вільним графіком, а це розслабляє, т. К. Ніхто не контролює і є багато відволікаючих чинників, що впливають на вашу працездатність.
 • Вам треба буде навчитися працювати прискореними темпами, в стислі терміни, тому як, самі розумієте, півроку для написання дипломної або курсової у вас, звичайно ж, не буде. І якщо ви ще не володієте навиком оператора ПК, цього потрібно буде навчитися, тому що це істотно полегшить вашу працю і збільшить швидкість виконання. Само собою, до вищевказаного навику необхідно також впевнене володіння офісними програмами Word, Excel і вміння користуватися пошуковими системами.
 • Необхідно буде перелопачувати величезний обсяг інформації, аналізувати, обробляти і правильно застосовувати її в роботі. Це забирає багато часу, сил, а іноді і нервів.
 • Потрібно бути готовими до доопрацюванням, внесення правок, виправлення помилок на вимогу замовників. Важливо також дотримання термінів здачі. Затримки і зволікання можуть негативно відбитися на вашому рейтингу і відгуках. Неякісне виконання може загрожувати вам попаданням в арбітраж, втратою репутації, а в деяких випадках і попаданням в чорний список працівників.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Скільки можна заробити?

Скільки заробляє автор, залежить від багатьох чинників: від формату, обсягу і складності роботи, вашого професіоналізму, дедлайнів, кількості часу, який ви можете або бажаєте виділяти на виконання і т. Д.

Якщо вас цікавить часткова зайнятість, або ви шукаєте додатковий дохід до своєї основної діяльності або пенсії (чому ні ?!), ви можете розраховувати в середньому на дохід в 7 – 10 тисяч рублів. Непогана надбавка до пенсії, чи не так?

Повна зайнятість, ваше надмірне бажання укупі з високою активністю можуть збільшити ваш заробіток до 40 – 50 тисяч.

У перший час розраховувати на великі гонорари, звичайно ж, не варто і для проби пера навмисно раджу взяти низьку планку, поступово її піднімаючи з напрацюванням досвіду.

Плюси і мінуси професії

Як у будь-якій іншій професії, в написанні авторських студентських робіт на замовлення теж є свої плюси і мінуси.

Серед незаперечних переваг, мабуть, можна виділити наступні:

 1. Ви зможете працювати і мати стабільний дохід, не виходячи з дому.
 2. Ви самостійно плануєте (без начальників і понеділків) свій робочий день так, як вам зручно.
 3. Чи отримуєте за це гідну оплату або надбавку до пенсії і додаткові можливості, наприклад подорожувати.
 4. Ви самостійно вибираєте напрямок, вид і обсяг робіт.
 5. Ще один жирний плюс даного виду діяльності – це можливість уникнути в старості склерозу або хвороби Альцгеймера, т. К. Робота з інформацією, перетворення її в науковий трактат змушують ваше сіра речовина ворушитися, що дає хорошу зарядку і тонус вашому мозку.

Зворотний бік медалі, чи то пак мінуси, нечисленні:

 1. Сезонність. Статистика свідчить – більшість студентів можуть схаменутися і починають замислюватися про необхідність дипломної, курсової безпосередньо перед здачею або захистом. В інший час можна розраховувати на нескладні види робіт: реферати, контрольні.
 2. Великий обсяг роботи тягне за собою тривале проведення часу перед монітором комп’ютера в сидячому положенні, що, як відомо, негативно позначається на здоров’ї. Страждають в першу чергу очі і спина.

Як знайти замовників

Де ж шукати замовлення в інтернеті? Існує кілька способів:

 • Біржі фріланса – найбільш поширений і перевірений спосіб.

На просторах інтернету їх зараз величезна кількість. Досить ввести в пошуковий рядок відповідний запит і вуаля: на екрані монітора ряд сайтів з написання робіт, як то кажуть, на смак і колір.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Ось деякі з них:

 1. Автор24
 2. Work5
 3. напишемо
 4. Все здав!
 5. Препод24
 6. StudLance
 7. Studwork

Кожна біржа авторів найчастіше має одну і ту ж банальну послідовність: реєстрація, ознайомлення з правилами, вибір і виконання замовлення, отримання гонорару зі сплатою певного відсотка біржі.

Зараз багато приватних компаній спеціалізуються на виконанні подібних завдань, і їм постійно потрібні автори-професіонали. Чому б не спробувати стати одним з них? Складіть грамотне резюме і, якщо ви впевнені в своїх силах, удача вам гарантована.

 • Самостійний пошук в інтернеті.

Ви можете самі запропонувати себе, як фахівця, тоді всі зароблені вами гроші залишаться вам, ділити їх буде ні з ким. Однак, це найважчий спосіб, т. К. Нелегко буде знайти замовників і переконати їх в якості своєї роботи. Багато хто побоюється кидал.

 • Можна також шукати замовників на різних форумах, запитавши у Яндекса або Гугла.

висновок

Яке б напрям ви не вибрали для себе, написання авторської роботи на замовлення – це творчий, захоплюючий і пізнавальний процес. Він виразно підійде людям, які прагнуть розвиватися, розширювати свій кругозір, люблячим творити і приносити користь.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Сподіваємося, ця стаття була вам корисна. Якщо є бажаєте продовжити знайомство з можливостями віддаленої роботи, запрошую вас ознайомитися з книгою “Топ-7 професій для швидкого заробітку в інтернеті”.

Work5 / Освіта

Агентство Work5 створене в 2005 році і спеціалізується на написанні наукових робіт: курсових та дипломних, дисертації, реферати, пропонує партнерську програму для веб-майстрів з можливістю отримання доходу на залученні потенційних покупців.

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт

Набір веб-інструментів від Work5

 • Завдяки оперативній підтримці і безлічі інформації по методам роботи, отримувати прибуток в партнерській програмі зможуть не тільки досвідчені власники сайтів, а й початківці комерсанти. Всім учасникам партнерки буде надано особистий кабінет з необхідними функціями:
 • • Надання прямих REF-посилань; • Механізм генерації субаккаунтов; • Можливість прив’язки особистих доменів; • Розміщення форми для прийому замовлень на веб-ресурсі; • Великий асортимент промо-матеріалів;
 • • Система тікетів для звернення в підтримку.
 • Крім цього Work5 надає повне керівництво для партнерів з описом найбільш ефективних способів заробітку в програмі.

Робота в системі Work5

Авторизувавшись після простої реєстрації в партнерці, веб-майстер потрапляє в особистий кабінет.Для оптимальної роботи в програмі з трафіком необхідно створити субаккаунти: перейти за посиланням в меню «Субаккаунти», ввести в поле назву і натиснути кнопку «Згенерувати». На цій же сторінці можна припаркувати домени.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Далі навпаки сформованого субаккаунта натиснути «Згенерувати посилання» і вибрати розділ сайту, клікнути «Отримати посилання». Якщо необхідно можна встановити власну знижку 1-15%.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Для використання в роботі банерів потрібно перейти на сторінку промо-матеріалів. Під обраним для роботи банером натиснути посилання «Отримати код банера» і призначити субаккаунт. Скопіювати партнерський код.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Далі цей банер можна розмістити на власному сайті.

Продукція Work5 розрахована на студентів, тому найбільш ефективним буде розміщення промо-матеріалів на сайтах освітньої тематики. Крім цього потенційних покупців можна знайти в соціальних мережах, розміщуючи рекламні матеріали прямо в своєму профілі. Відмінно спрацьовує, дає хороший потік трафіку і високу конверсію контекстна реклама.

Прибуток веб-майстри в Work5

У партнерській програмі веб-майстру нараховується 35% від вартості першого замовлення, вчиненого наведеним покупцем і 25% з наступних покупок протягом року. З огляду на те, що середній замовлення становить 3000 рублів, веб-майстер завдяки партнерці може сформувати ефективний джерело стабільного доходу.

Як відбуваються виплати

Для подачі заявки на виведення коштів на рахунку веб-майстра має бути не менше 300 рублів. Виведення грошей здійснюється протягом 5 днів на WMR або WMZ системи «WebMoney».

Заробляйте розумом разом з work5.ru!

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт
Заробіток на дому за допомогою написання робіт для студентів при відмінних теоретичних знаннях будь-якої професії – цілком реально і обумовлено високою актуальністю на сьогоднішній день. Ви зможете стати автором однієї з найбільш відвідуваних компаній в країнах СНД. Найбільша компанія Work5.ru надає свої послуги по виконанню курсових, дипломних робіт, звітів з практики, контрольних та інших студентських завдань протягом декількох років. За цей час Work5.ru встигла придбати масу постійних клієнтів, успішно виконавши понад 150 000 робіт.

Клієнтська база компанії постійно збільшується – це явна ознака того, що даний сервіс з кожним днем ​​набавляє обороти, не озираючись назад. З кожним кроком вперед компанії гостро потрібні автори робіт, готові заробити на своїх знаннях і уміннях в освітній програмі.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт Щоб стати автором Work5.ru:

 • Не потрібно перебувати в офісі, звільнитеся від гнітючих стін, працюйте вдома!
 • Не потрібно заповнювати масу документів і влаштовуватися на роботу через менеджерів!
 • Не потрібно приділяти окрему час на написання, головне – встигнути в термін!

Щодня автору надається вибір виконання роботи зі списку замовлень. У наданому списку ви зможете побачити докладний опис і технічне завдання майбутньої роботи. Після вибору автоматично стаєте єдиним виконавцем даної роботи, що зобов’язує вас виконати її якісно і в строк.

Скільки платить work5.ru?
На сьогоднішній день постійному автору студентських робіт сервісу вдається заробити від 10 до 35 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Останнім часом рівень заробітної плати авторів підвищується з величезним темпом, надаючи можливість брати замовлення більше часто. Виплата заробітної плати проходить в два етапи щомісяця.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт Принцип роботи:

 • Згода і реєстрація учасника на сайті www.work5.ru (реєструйтеся як автор);
 • Виконання тестового завдання. Якщо Ви кандидат або доктор наук, замість тестової роботи надсилайте скановану копію диплома кандидата або доктора наук;
 • Отримання списку завдань;
 • Вибір завдання і відправка заявки;
 • Отримання матеріалів для роботи;
 • Здача готової роботи;
 • Отримання оплати за виконану роботу.

Заробляйте віддалено на своєму власному розумі і знаннях на допомогу студентам у їхній нелегкій, динамічного життя за допомогою Ворк5.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

На правах реклами

Виконання студентських робіт

Ви здивуєтеся, як багато студентів абсолютно не мають бажання або можливості виконувати свою роботу. З іншого боку, вони мають гроші і готові віддати їх тому, хто зробить цю роботу за них.

Де з’являється попит, там з’являється і пропозиція.

Вже досить давно написання студентських робіт є для багатьох не тільки непоганий підробітком, а й основним заняттям, що приносить відмінний дохід.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Які потрібні роботи та профілі

Якщо ви коли-небудь були студентом, то повинні пам’ятати, які саме види завдань у вас були. Всі вони, без винятку, потрібні і зараз. Ви можете заробити на наступних видах робіт:

 • доповіді;
 • реферати;
 • контрольні;
 • завдання;
 • твори;
 • тести;
 • есе;
 • курсові;
 • дипломи;
 • дисертації;
 • креслення і багато іншого.

Як можна побачити, розкид видів дуже великий. Якщо вам не подобається писати курсові та дипломні роботи, ви можете сміливо взяти будь-яке інше завдання.

Найпопулярніші сфери збігаються з найпопулярнішими напрямками у ВНЗ. Найбільше потрібні авторів для:

 • гуманітарних наук;
 • математичних дисциплін;
 • інженерних дисциплін;
 • юриспруденції;
 • економіки;
 • інформатики.

Цей перелік є далеко не повним, на найбільших біржах можна знайти замовлення по будь-якій темі – від палеонтології до астрономії.

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Скільки можна заробити?

Зрозуміло, будь-яка робота має на увазі оплату. І тут постає резонне питання: а чи варто почати займатися тим, що може не принести ніякого доходу?

Звичайно, варто, але займатися цим потрібно ретельно і відповідально. Чим більше у вас буде клієнтів, тим більше потенційний заробіток. На самому початку шляху не варто розраховувати на величезні суми – 10-15 тисяч рублів за перший місяць буде цілком гідним результатом (якщо ви займаєтеся цією роботою тільки у вільний час, то цифри можуть бути набагато скромніше).

Робота на work5: як заробляти на написанні навчальних робіт

Автори із середнім стажем або професіонали, які приділяють написанню завдань мало часу вправі розраховувати на дохід на рівні 25-30 тисяч рублів на місяць.

Хороші виконавці з високим рейтингом без проблем укладаються і в 40-50 тисяч рублів щомісячно і вище.

Варто сказати, що заробіток залежить від сезону, який дорівнює навчального року – з вересня по червень потік замовлень стабільний і високий, в середині і наприкінці літа він сильно просідає.

Середні ціни на біржах:

 • завдання – від 200 руб .;
 • креслення, доповіді, реферати – від 500-1000 руб. і вище;
 • курсові – від 1,5 до 5 тисяч рублів;
 • дипломні – від 2,5 до 10 тисяч рублів.

Кому підійде такий вид заробітку?

Мабуть, простіше сказати, кому він не підійде. Він не підійде тим, хто не готовий відповідально виконувати таку роботу і людям, поняття не мають про те, як потрібно писати курсові / робити креслення та інше. Всім іншим – ласкаво просимо. Ніхто не заважає спробувати свої сили в новому творчо-науковому полі.

Проте, велика частина аудиторії виконавців складається з наступних категорій людей:

 1. Студенти, які добре знаються на навчальному процесі і здатні успішно поєднувати своє навчання і навчання «за інших».
 2. Фрілансери.
 3. Люди, які мають достатньо вільного часу для роботи або суміщення з основним родом діяльності.
 4. Особи, які спеціалізуються на тій чи іншій науці (в тому числі, вчені, аспіранти, викладачі).
 5. Всі, хто хоче спробувати себе в новому виді діяльності.
 6. Організації та працівники, які є офіційними працівниками в сфері консультування і написання студентських робіт.

Де і як можна заробити?

Всі джерела заробітку для авторів студентських робіт можна умовно розділити на «онлайн» і «офлайн». Перший з них має на увазі під собою, в першу чергу, біржі. Переваги бірж:

 1. Велика кількість замовлень будь-якої тематики.
 2. Гарантована оплата, найчастіше, клієнт оплачує роботу заздалегідь, а автор отримує гроші за фактом виконання.
 3. Чесний арбітраж (вирішення спорів).

Недоліки бірж:

 1. Ціна найчастіше нижчі, ніж в інших джерелах.
 2. Складно брати дорогі замовлення для користувачів з низьким рейтингом.
 3. Комісія системи.

Проте, біржі є і залишаються найпопулярнішим місцем для створення замовлень і їх виконання. Але починати свій шлях в цій сфері слід саме з бірж. Найпопулярнішими з них є:

 1. «Все Здав» (vsesdal.com) – дуже прискіплива до авторів система. Для початку вам доведеться продемонструвати свій диплом і, можливо, виконати тестове завдання. Але і ціни досить хороші.
 2. «Help-s» (help-s.ru) – біржа з великою кількістю різноманітних замовлень, а й авторів там дуже багато. Ціни за домовленістю.
 3. «StudLance» (studlance.ru) – хороші ціни, конкуренція за замовлення нижче, ніж у попередній, а й замовників менше.
 4. «Автор 24» (author24.ru) – система заснована на аукціоні замовлень. Претендент, який назвав найкращу ціну або запропонував кращу якість, виграє. Хоча замовник має право сам вирішувати, кому з авторів віддати перевагу.
 5. «Пишемо 24» (pishem24.ru) – одна з найпопулярніших бірж з хорошими цінами, великою кількістю замовлень, а й високими вимогами.
 6. «Studwork» (studwork.org) – ще одна дуже поширена система з величезною кількістю замовлень, відмінно підходить для новачків і професіоналів.

«Офлайн» пропонує дещо інші варіанти:

 • дошки оголошень (в тому числі Авито та інші), але врахуйте, що деякі з них спеціально забороняють подібні оголошення;
 • соціальні мережі – найбільший джерело потенційних клієнтів. Правда, доведеться провести чимало часу, щоб знайти цільову аудиторію і запропонувати свої послуги;
 • жива реклама – ніщо не заважає включити стандартний маркетинг, роздавати листівки, розклеювати оголошення. Бажано робити це ближче до навчальних закладів або в них. Відмінний варіант для студентів – рекламувати свої послуги в своєму ж ВНЗ;
 • сарафанне радіо – друзі, родичі, задоволені клієнти швидко рознесуть вість про хороше автора, що також додасть клієнтів в вашу скарбничку.

Отже, якщо ви відчуваєте в собі сили, час і здібності займатися такими роботами, то виконання студентських завдань може поступово перерости з підробітку в джерело стабільного досить високого доходу.

Реальні відгуки про Work5 (Ворк5) від клієнтів

Робота на work5: як заробляті на написанні Навчальних робіт Рейтинг Середня оцінка 3.47 на підставі 59 оцінок

Про компанію

Робота компанії Ворк5 базується на принципі забезпечення максимальної якості всіх замовлень. При цьому наші виконавці слідують встановленим вимогам і особистим уподобанням звернулися за допомогою. За рахунок чого, ми виконуємо роботи на високоякісному рівні.

Також ми надаємо вичерпне обслуговування. Клієнт має право проконсультуватися з фахівцем з приводу замовлення та інших питань в будь-який зручний час. Ми прагнемо робити все з максимальним комфортом для клієнтів. Цінуємо ваш час і гроші. Тому ви можете замовити якісне написання роботи за доступними цінами. При цьому над вашим завданням працюватимуть кращі фахівці.

Work5 – тільки тут чудове виконання наукових робіт, написаних індивідуально! Ми обговорюємо з клієнтами особливості, якими повинна володіти робота.

Адже викладачі люблять давати складні завдання студентам. Ми гарантуємо кваліфікований підхід до кожного. Тому у нас безліч клієнтів, вірних нам.

Ми переконані, що професіоналізм і лояльне ставлення дозволить Ворк5 залишатися на лідируючих позиціях.

Огидна контора! Просто жах! Я б іншими словами описала, але не можна. Спочатку замовила першу главу (теорія), отримала на виході повний ппц, сяк-так виправила з науковці, але було це пітно і дуже неприємно.

Потім замовила у них другий розділ до тієї ж самої, що вони самі написали – наваяли таку маячню! Я дурницю і гарантію не замовила, так що доопрацювання приймати відмовилися.

Научник мене з цим кошмаром розкотила – довелося зробити нове замовлення, щоб створили додатки до роботи, щоб можна було поправити відповідно до вимог науковці роботу.

Після моїх КОНКРЕТНИХ вимог додатка створили як я просила тільки раз на третій, при цьому кожна доопрацювання не менше трьох днів – причинне місце кота розтягнули просто мама не горюй! Я дуже поспішала і просила їх швидше зробити, тому що у мене був дедлайн – злітаю зі стипендії.

Але, як вже, напевно, ясно, який отримує стипендію своєї я попрощалася. Відчуття, що знущалися спеціально, під дурнів косили тільки. Загалом зробили вони ці нещасні додатки, я зробила ЩЕ ОДИН замовлення щоб роботу виправили за вимогами науковці.

Надіслала їм не зовсім той файл – ніфіга не зробили, таке показувати кому-то взагалі соромно! Вивчався одне, у висновках інше, описок купа, води літрів п’ятдесят, непотрібної інформації, взятої з нізвідки – теж, жерсть.

У вимогах написала, що роботу потрібно виправити так, щоб голови були в нормальному вигляді і один з одним пов’язані, прислала їм новий файл з виправленнями від науковці – відмовляються виправляти, сахаються від мене по всіх кутках, відмазуються, що не відповідає початковим вимогам.

Щоб вибити додатки, довелося їм мозок винести, а тут взагалі нічого не допомагає – зліпили шматок самі знаєте чого і як виправити самі не уявляють. За цю роботу я віддала 6200р. Гроші на вітер, зі стипендії знята, роботи нормальної немає. Зверталася не перший раз до них, і кожен раз роботи були взагалі не дуже, але ось це – взагалі край. У цю контору більше ні ногою, і нікому не раджу, гроші витратите на порожнє місце, клієнтів головою в продукти життєдіяльності маку просто і все. І я там була в останній раз. Ненавиджу їх, витратили ВЕЛИЧЕЗНА кількість мого часу і ГРОШЕЙ, яких у студента і так небагато! Я вважаю, за таку суму вони були зобов’язані зробити хорошу роботу, а тут тільки нерви потріпав, і через них я стипендії позбулася. Навіть однієї зірки для них багато.

Хочу поділитися своєю історією. Вобщем, замовляв я у них один раз роботу (курсову) по ТГіВ, написали вчасно, але зроблена вона була на трійку, точніше я, швидше за все, від ліні, її на трійку захистив. Але суть не в цьому. Прийшов час написання диплома. Від боязні того, що сам не впораюся, вирішив ще раз звернутися в цю компанію. Видав тему, видав план роботи.

Сплатив першу частину, мені її зробили і прислали. Коли я побачив, що там написано, у мене виникли підозри, про те, що тему роботи їх автор не розуміє, я попросив, що б автора замінили. Ок, Потім лист, що б отримати другу главу, мені необхідно сплатити повну суму замовлення. Сплатив, мені прислали другу частину диплома і тут у мене почали ворушитися волосся на моїй голові.

Такого абсурду я ще не бачив. Те що вони мені надсилали я два рази показував керівнику, і обидва рази червонів. Так як сам працюю в галузі, про яку потрібно було писати диплом. Попросив їх повернути гроші, відмовилися, посилаючись на те, що на роботу вони дають гарантії і готові все виправити. Час йшов. В результаті було прийнято рішення писати самому ….

Уважно прочитавши аферта я зрозумів, що гроші вони просто так не повернуть. В результаті було вирішено грати за їхніми правилами прописаним в аферта. Вони мені показували то що вони пишуть і я від імені свого керівника писав з зауваження, які вони намагалися виправляти, а точніше робили вигляд, що виправляли. Тим часом сам займався написанням диплома.

Терміни компанія періодично зсувала, мені це набридло, і я сказав, що настає той день, коли роботу треба підписувати. Вони Прислали мені підсумкову версію мого замовленого диплома. Я продивився його, такого я в житті не зустрічав. Написав їм, що з цим лайном мене не допустили до захисту, і насправді, якщо б я його показав научрук, мене б не допустили).

Вони у відповідь прислали бланк претензії. Потім прочитавши уважно то що вони мені прислали, я розбив їх роботу в пух і прах, я довго сміявся над текстами. (Навіть дружина почала лаятися, що спати заважаю). Через якийсь час прийшла відповідь, що гроші вони мені повернуть і ……… повернули.

А вчора, роботу яку я написав САМ, захистив на відмінно, причому з позначкою «найкращий захист кафедри 2017 року». Мораль в чому. Студенти не бійтеся, написання свого диплома, для цього вам дається науковий керівник. Який контролює, і допомагає вам у роботі в ВАШОЇ роботі.

не замовляйте роботи на цих сайтах, їх пишуть люди, які не знають вимог вашого керівника і вимог ваших вузів, розрахунки проводять як їм потрібно, а не з літератури, яку ви їм надсилаєте, та й взагалі, то що ви їм надсилаєте, вони навіть не дивляться. Краще вас самих ваш диплом ніхто не напише. За останні два дні я надивився куплених дипломів.

Коли робота здавалося б не погана, а студент (ка) на питання комісії варто і мукає. Навіть якщо ваша робота зроблена не на відмінно, але ви писали її самі, ви будете знати про що ви писали, і зможете відповісти на питання комісії і тільки тому вам поставлять 4-ку. Студенти, пишіть самі. так як краще вас, вашу роботу не напише ніхто.

Залишити свій відгук про Ворк5

 1. HomeWork / Хоумворк
 2. Напишемо / Napishem
 3. Ворк5 / Work5

Завантаження …

Work5 – відгук

Вітаю вас!

Напевно, багато хто з тих, хто надає допомогу в написанні студентських робіт, так чи інакше шукали і залишали свої заявки на співпрацю в різних компаніях-посередниках, які займаються виконанням таких робіт. Так було і зі мною. Спочатку, це були фірми-посередники, які мають свій офіс, серед них:

 1. ДіпМастер (ТОВ “ДМ-Консалтинг”) – цілком добре платять, приємне спілкування з поштою, не набридають листами-замовленнями, йдуть назустріч з термінами і оплатою. АЛЕ є істотний МІНУС! – перепродують роботи на різних студентських сайтах.
 2. Діпломастер (магістр). Тихий жах…. Платять копійки, дуже багато замовлень (в сезон бувало і по 4-5 на добу – за рахунок цього набирається середня сума до отримання), платили 2 рази в місяць по якійсь своїй супер бюрократичної штрафний системі. Менеджери з розподілу замовлень, цілком грубуваті і нахабні, не йдуть назустріч, в їх інтересах «спихнути» якомога більше замовлень автору, так як від цього залежить їх премія. Дзвінки, листи із замовленнями, доробками – нон-стоп з ранку до вечора. Елементарно сходити в магазин, відлучитися від комп’ютера на годину не вийде. Рабство і бюрократія понад усе.
 3. Хоумворк. Чудові там були менеджери років 8 тому … Костін, Марія Фіш (або Фішер, давно це було). Платили справно 2 рази в місяць, премії, вартість кожного замовлення оцінювалася в індивідуальному порядку, термінові замовлення оплачувалися по 2му, а то і 3му тарифу, приємне спілкування по телефону з обговоренням замовлень. Пізніше ситуація змінилася. Пішли кращі менеджери, розподіл замовлень пішло не за тим напрямком, безліч помилок, порушилася система в цілому.

В основному, при виборі фірм-посередників основними критеріями була наявність свого повноцінного сайту, що, на мій погляд, вказувало на порядність організації. Однак, на ділі це не так …

Тепер детальніше про компанію Ворк5.

Звернувшись в компанію Ворк5, відповіді від програми керування довго чекати не довелося, мені видали доступ в систему замовлень. Що там було! Наприклад, рекомендований гонорар за курсову роботу – 130 руб., За контрольну – 90 рублів і т. П.

Перше, що я подумала, або це помилка, або розцінки в іншій валюті, або це гіпотетична сума.

Причому в кожному замовленні при виборі можна вказувати свою ставку, а також видні ставки інших авторів-учасників, що бажають виконати дане замовлення.

Наводжу приклад картки замовлення (січень, 2018 рік):

Замовлення № …… .курсовая по предмету Економікана тему Унітарна підприємство на праві господарського відання Дата здачі 25.01.2018 06: 00работа містить теорія і практікашріфт 14 шрифт, полуторний інтервалкол-ть джерел 10Кол-ть сторінок: 34Треб. оригінальність: 51% -60% (перевірка по antiplagiat. ru)

 • Термін написання: добу
 • Предмет, вказаний клієнтом: Економіка організації
 • УВАГА! Гонорар за замовлення: 315 (з бонусами: 425)

Work5

Work5 – перевірений часом помічник студентам в навчанні. З 2005 року компанія займається написанням, курсових, дипломів, контрольних, доповідей та рефератів. За без малого півтора десятка років роботи «Ворк5» відгуки заслужила в основному позитивні.

Відгуки замовників про Work5

В цілому, клієнти залишаються задоволені виконаною роботою. Написані авторами компанії Work5 курсові та дипломи влаштовують викладачів навчальних закладів, і студенти отримують високі оцінки. Багато хто відзначає, що, якщо виникає необхідність в доопрацюванні, то все досить оперативно коригується відповідно до зауважень.

Відгуки замовників про work5 підтверджують це:

Хочеться подякувати персонал work5.ru: як авторів, так і менеджерів. Робота виконана за тиждень. Написана на професійному рівні, у відповідності з усіма вимогами. Успіхів у вашій справі! (Володимир, 6 квітня, 2018).

Тема моєї практичної роботи була дуже цікавою та пізнавальною. Але через те, що у мене маленька дитина (2 роки) часу на вивчення матеріалу і його обробку абсолютно не було. Звернулася в компанію Work5. Звичайно, трохи дорогувато, але виконано якісно і в строк, з урахуванням всіх зазначених в завданні вимог. Результатом задоволена. (Карина, 29 травня, 2018).

Можна зустріти і негативні відгуки про «Ворк5» (їх значно менше):

Замовляв диплом. Його повинен був писати кандидат наук. Але за кількістю помилок (в тому числі граматичних і орфографічних) це викликає сумнів. Взяли роботу на коригування, але терміни були виставлені такі ж, як на саме написання диплома. Завтра передзахист, чекаю результат. (Микита, 31 травня, 2017).

Відразу не помітила, що в сесії є курсова робота, а часу вже не залишалася. Звернулася в компанію Work5. Вказала терміни, але в призначений час нічого не було зроблено. На наступний день все-таки надіслали роботу.

Але при перевірці через Антиплагіат, з’ясувалося, що весь текст складається з шматків, насмиканих з різних курсових, опублікованих в інтернеті. Довелося самій переробляти. Добре, що хоча б трохи корисної інформації в роботі було.

Наступного разу буду писати сама. (Юлія, 4 червня, 2016).

Відгуки співробітників

Відгуки працівників про Work5 частіше зустрічаються негативні:

Саме авторам не рекомендувала б тут працювати, так як низька оплата. Але найбільше обурила некомпетентність клієнта. Виконала курсову з юридичної тематики з додатком офіційних діючих документів. Все відповідно до Конституції і номами права. А мені заявили, що робота некваліфікована. Загалом, не раджу співпрацювати з цією компанією. (Олена, 22 березня, 2017).

Працював з цією компанією недовго. Неймовірна система штрафів. Якщо раптом з якихось обставин змушений відмовитися від роботи, штраф становить 150%. Причому списують з суми, заробленої на попередніх замовленнях. (Микола, 4 липня, 2018).

Зустрічаються і позитивні відгуки співробітників про Ворк 5:

Найчастіше, звичайно, ціна невисока, але зустрічаються і замовлення з гідною оплатою. Одного разу мені заплатили близько 1000 рублів за 15-20 сторінок. На жаль, таке буває нечасто. (Ліна, 25 квітня, 2017).

Якщо поглянути на проблему філософськи, то відгуки незадоволених співробітників про «Ворк 5» повинні тільки радувати потенційних клієнтів: система штрафів за прострочення гарантує виконання замовлення в термін, а невисока оплата праці авторів – лояльні ціни за написання дипломів і курсових.

У будь-якому випадку відгуки співробітників і замовників про Work5 – це суб’єктивні думки, і рішення, звертатися за допомогою до авторів компанії чи ні, доведеться приймати самостійно.

Розгалужена мережа філій і представництв Work5 в 16 містах Росії і успішний досвід багаторічної роботи свідчать про те, що компанія на ринку всерйоз і надовго. Жителі будь-яких регіонів можуть звернутися в «Ворк 5» за телефоном гарячої лінії (+7 495 215 28 14) або електронною поштою (client@work5.ru).

Відгуки та обговорення