Розширення для заробітку – як отримувати гроші за допомогою браузера

0
74

Багатьом з нас хотілося б знайти спосіб заробляти гроші без зайвих зусиль. На щастя, зараз є багато варіантів для початківців бізнесменів і підприємців, які хочуть заробити початковий капітал на реалізацію свого задуму. Розберемо, як заробити на розширеннях для браузерах: всі способи заробітку на рекламі і розширень для автоматичного заробітку.

Що таке заробіток на браузері

Заробіток на браузері – досить стара модель отримання невеликого доходу за короткий час. Кожен день ви зможете заробляти від 10 до 100-300 рублів і більше.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Для отримання заробітку вам не потрібно переходити на окремий сайт і дивитися рекламу з нього. Ви встановлюєте в своєму браузері розширення, яке працює, поки ви перебуваєте в інтернеті.

Це розширення автоматично програє рекламні ролики. Переглянувши ролик повністю, ви отримуєте певний дохід.

А якщо там потрібно зробити додаткові дії (наприклад, клікнути і перейти на сайт), заробіток ще збільшується.

Не плутайте заробіток на браузері з заробітком на сайті, оскільки це дві різні речі. Заробіток на розширенні для Хрому – варіант для тих, хто хоче швидко отримувати пасивний дохід.

Для початку знайдіть розширення, яке вам повністю підходить – не перевантажувати процесор, що не висвічує однакову рекламу раз по раз і не змушує вас дивитися ролики раз в три хвилини. Відгуки на кожну програму для заробітку є в інтернеті, тому визначитися з вибором можна досить швидко.

Потім вам потрібно встановити розширення. У деяких випадках потрібно поміняти стаціонарний адресу свого пристрою – це можна зробити, включивши ВПН. Такі заходи будуть потрібні тільки в тому випадку, якщо вибране вами розширення працює лише для англомовних країн і поширює куди менше реклами на Росію і СНД.

Розширення для заробітку грошей: як заробляє постачальник розширення

Схема заробітку постачальників різних розширень для заробітку грошей (а в однієї компанії може бути кілька програм для браузерів) приблизно однакова.

У список майданчиків також входять розширення для браузера, які можуть позиціонуватися насамперед як додаткові матеріали для збору переглядів. Перегляди реклами здійснюються переважно через такі додатки для операційної системи.

Розширення можуть сильно відрізнятися один від одного по функціоналу і кількості пропонованої реклами. Тому одна компанія випускає кілька розширень для браузера, спрямованих на перегляд реклами за гроші.

Компанія отримує прибуток з перегляду реклами. Людям, які дивляться рекламні ролики, вона перераховує певний відсоток з отриманих грошей. Таким чином і постачальник, і користувач отримують гроші за перегляд реклами.

Список розширень для заробітку в браузері

Розширень для заробітку в браузері досить багато. Ось деякі з них:

 • Surfearner – тут дохід залежить від вашого рейтингу, тобто активні користувачі отримують більше.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

 • TeazerBZ – платить за відкриття потрібного сайту, а також за час, який ви будете переглядати спливає банер.
 • Payad – крім розширень для браузера, тут можна заробити на інших завданнях, а також вибрати тематику реклами. Виробляє виплати миттєво.
 • JobPlant – заробіток на переглядах тізерів, банерів, відеороликів, кліків по рекламі.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

 • UMatrix – має багатофункціональний плагін. Користувач може сам вирішити, де буде з’являтися реклама.

Як знайти розширення хром для заробітку

Алгоритм пошуку простий:

 1. Знайдіть в магазині вашого браузера Хром всі можливі розширення

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузераРозширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Після цього вам потрібно буде ознайомитися з відгуками на кожне з розширень. У відгуках звертайте увагу на кількість реклами, яка буде з’являтися в браузері, і прибуток, яку учасники отримують день у день.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Інформація про те, куди перераховуються зароблені кошти, доступна в описі кожного розширення в магазині браузера. Крім того, допомогти можуть ті ж відгуки. Вам може підійти як додаток, яке перераховує гроші кожен день, так і розширення, що відправляє вам дохід раз в тиждень.

У деяких випадках потрібно створити новий рахунок у зазначеній в описі програми системі. Великі мережі використовують власні рахунки для перерахувань, і для створення такого рахунку потрібно просто зареєструватися в розширенні.

Як отримати заробіток на розширеннях Chrome

Скачайте розширення, яке здалося вам самим цікавим і прибутковим. Увійдіть в цьому додатку. Ознайомтеся з функціоналом, порівняйте враження з відгуками.

Ви можете використовувати кілька розширень від різних постачальників одночасно, оскільки жодна з програм не має права переглядати ваш трафік. Таким чином, програма не зрозуміє, що на вашому комп’ютері або девайсе варто ще кілька розширень для заробітку.

Якщо вам не підійшло одне розширення – спробуйте інші пропозиції від тієї ж компанії. Найчастіше постачальник пропонує ринку кілька різних моделей роботи програми для заробітку на рекламі. Це може стати непоганим способом підробітку – наприклад, для жінки в декреті.

Як отримати заробіток на перегляді реклами

Тепер перейдемо до найголовнішого питання: як налаштувати додаток таким чином, щоб ви отримували дохід від кожного переглянутого ролика?

По-перше, вам потрібно встановити частоту переглядів. На деяких додатках вона встановлена ​​автоматично, але у більшості розширень можна встановити для користувача настройки. Максимальна частота – від трьох до п’яти хвилин. Це означає, що вам буде показаний один рекламний ролик тривалістю до двох хвилин раз, наприклад, в п’ять хвилин.

Переглянути весь ролик з увімкненим звуком немає необхідності. Ви можете вибрати розмір рекламного вікна, яке буде спливати щоразу, і спокійно переключатися між сайтами, не включаючи звуку на рекламі. Гроші все одно будуть надходити на ваш рахунок.

Сучасні розширення підтримують різні браузери, тому для отримання пасивного доходу ви можете окремо відкрити новий браузер і підключити до нього нове ж розширення. Таким чином, незважаючи на відсутність дій всередині браузера, ви будете переглядати автоматично з’являється рекламу і отримувати з цього гроші.

В кінці терміну ознайомлення подивіться на кількість реклами на лічильнику переглядів і порівняйте дані з прийшли на ваш рахунок заробітком. Ви можете протестувати кілька розширень, видаляючи ті, які не приносять великого доходу.

Встановіть кілька розширень, якщо вам хотілося б збільшити свій заробіток. Використовуйте ВПН і внутрішні настройки захисту браузери, щоб додаткам не була доступною інформація один про одного. Так на перегляді рекламних роликів ви заробите в кілька разів більше грошей.

Автоматичний заробіток грошей на розширеннях в браузері

Найчастіше дохід, який користувачі отримують з перегляду реклами, не надто великий. Тому досить популярною стала реферальная, або партнерська система, що приносить пасивний заробіток і не віднімає ніякого часу.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Спрямування – це користувачі, які зайшли на офіційний сайт розширення або в магазин в браузері за вашої персональної посиланням. Залучаючи рефералів, ви будете отримувати гроші за розширення аудиторії. Подібні посилання можна залишати в соціальних мережах, різних месенджерах, проте найбільший потік цільової аудиторії йде з форумів по заробітку в інтернеті.

Реферальная система часом приносить більше вісімдесяти відсотків доходу користувачеві, який розмістив свої посилання на додаток на різних ресурсів.

Важливо пам’ятати, що умови розширень по частині рефералів і залучення нових користувачів можуть різнитися.

Іншими словами, одне розширення може встановити правила, згідно з якими кожен новий реферал зобов’язаний реєструватися в системі і почати працювати. Тільки після цього людина, яка привела цього реферала, почне отримувати дохід.

Однак більшість подібних систем не платять гроші окремо за візит на сторінку або розширення і окремо за реєстрацію та початок користування програмою – нарахування надійдуть вже за перехід по вашому посиланню. Тому ви можете розміщувати реферальні посилання, не боячись, що не отримаєте прибутку за свої дії.

Як ще можна отримати заробіток в браузері

Існує кілька видів розширень.

Заробляєте на переглядах реклами в самому браузері і на партнерській, тобто реферальной, системі.

Одне розширення можна встановити на кілька браузерів, подвоюючи або утраивая свій дохід. Для отримання грошей потрібно відкрити на комп’ютері кілька браузерів і раз на півгодини здійснювати в кожному з них певні дії.

Популярні розширення можуть запропонувати вам не тільки пасивний перегляд реклами, а й виконання певних завдань. Такі розширення найбільш цікаві з точки зору отримання прибутку.

Так звані розширення-одинаки заточені на розпізнавання інших популярних додатків, встановлених у вашому браузері.

Вони платять більше за перегляд рекламних роликів і приведення нових користувачів, однак з ними ви не отримаєте додаткового доходу на перегляді реклами від інших, не менш корисних розширень.

Оплата за перегляд одного ролика зазвичай вище, ніж в звичайних розширеннях.

Сайти для автоматичного серфінгу

Розширення прив’язані до певних порталам. Виведення грошей доступний з моменту досягнення мінімального ліміту заробітку. Такі сайти показують рекламу внизу або вгорі сторінки кожні 20 секунд, змінюючи банери.

Вони можуть замінювати вже існуючу на сторінку, що рекламу на свої пропозиції.

Ці сайти платять більше, ніж інші системи, але не розпізнають інші додатки, що дозволяє заробити більше на одних і тих же діях.

Як ви бачите, заробити на перегляді рекламних роликів цілком реально. Для цього потрібно вибрати відповідне вам розширення, список яких доступний в магазині кожного окремого браузера, і почати роботу з ним.

Завантажуйте тільки один додаток для початку роботи, і через кілька днів додавайте до нього нові розширення.

Переконайтеся, що заробіток йде на кожне з відкритих вами розширень, а не трансформується в показ реклами від одного з додатків.

У підсумку, враховуючи реферальную мережу і додаткові завдання, в місяць ви зможете заробляти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на перегляді рекламних роликів в пасивному режимі.

Розширення для заробітку грошей в браузері на повному автоматі – 22 перевірених сервісу + особистий досвід і поради щодо збільшення доходу

Заробіток на перегляді реклами через спеціальні розширення для браузера один з найпростіших видів заробітку в інтернеті, хоча б тому, що робити тут особливо нічого не потрібно. Просто відкрий браузер, встанови спеціальне розширення і дивись періодично рекламу за яку вам будуть платити гроші на повному автоматі.

А в деяких випадках навіть дивитися не треба. Досить тримати браузер відкритим і відвідувати свої улюблені сайти, в той час як копієчка буде падати в ваш гаманець без вашого відома. Забігаючи вперед зазначу, що гроші невеликі, але зате це абсолютно пасивний дохід.

Скільки конкретно, де і як виконувати цю роботу, які тут є підводні камені ми розглянемо нижче.

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Що таке розширення для заробітку грошей, як можна на цьому заробити;
 • Звідки встановлюється розширення і як;
 • Як виглядає демонстрована реклама і що з нею потрібно робити;
 • Куди падають гроші і як їх вивести;
 • Секрети для збільшення доходу.

Заробіток на розширеннях відмінно поєднується з іншими видами заробітку в інтернеті. Наприклад, ви можете дивитися рекламу, паралельно виконувати завдання на буксах і сайтах фріланса, ставити лайки, писати відгуки та коментарі, проходити платні опитування і за все це отримувати гроші. Ну круто, правда ж?

Що таке розширення для браузера? У чому суть заробітку?

Розширення для браузера – це спеціальна програма-надбудова, яка дозволяє розширити функціонал використовуваного браузера. Це як додаток в телефоні, яке виконує ту чи іншу задачу, що не закладену спочатку в список основних функцій телефону.

В общем-то з самого слова «розширення» вже зрозуміло, що повинно відбуватися розширення чогось. У нашому випадку, відбувається розширення функцій браузера.

Плагін, так ще називають розширення для браузерів, починає демонструвати нам рекламу з певною періодичністю, а за перегляд нами цієї реклами, будуть платити рекламодавці.

Реклама з’являється в спеціальних вікнах, які вискакують в різних частинах браузера. Деякі сервіси дозволяють налаштувати розташування рекламних блоків, деякі ні. Виглядає це приблизно так:

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Рекламний блок сервісу TeaserFast (відображається в правому нижньому кутку браузера)

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Рекламний блок сервісу SurfEarner (відображається у верхній кромці браузера)

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Рекламний блок сервісу Surf.be (можна вибрати розташування зверху браузера або знизу)

Реклама висить там не завжди, а з’являється періодично протягом дня. Це я до того, щоб ви не думали, що вона буде миготіти постійно перед очима і заважати перегляду сайтів. Здебільшого кликати по такій рекламі не обов’язково, на заробіток це ніяк не впливає, але є сервіси, де передбачена оплата саме за кліки.

Оплата передбачена в рублях, але є розширення для заробітку, які виплачують винагороду криптовалюта. Лякатися цього не треба, так як її легко конвертувати в рублі за допомогою спеціальних обмінних сервісів.

Хто і чому за це платить гроші

Припустимо, у людини є сайт / товар / перелік послуг, які він хоче прорекламувати. Реклама через розширення для браузера це відмінна можливість залучити на свій сайт купу відвідувачів за порівняно невеликі гроші.

На відміну від інших способів реклами в інтернеті розширення значно дешевше, легше налаштовуються, мають велике охоплення аудиторії, а також дозволяють вставляти яскраві, кричущі картинки для залучення уваги.

За перегляд реклами та платять гроші. Ніяких додаткових дій – тільки перегляд. Перехід на сайт рекламодавця відбувається за бажанням користувача, якщо його зацікавив оффер (анг. Offer – комерційна пропозиція), і така дія оплачується вище.

Логічне запитання: яка вигода рекламодавцю, якщо люди здебільшого не переходять по офферу, а просто дивляться їх?

Тут зазвичай рекламують недорогі товари і послуги масового попиту. Найчастіше в описі таких товарів використовуються різні маркетингові виверти, перебільшення і навіть введення в оману з однією метою, зачепити вас емоційно і змусити зробити імпульсивну покупку. Ось приклад такої реклами:

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Люди, які вже давно користуються інтернетом і не раз натикалися на такі оголошення, знають, що подібні пропозиції – розлучення на гроші чистої води. Проте, в інтернеті повно новачків, які можуть «купитися» на подібні обіцянки. Погодьтеся цікаво дізнатися, що там за бета-тестери, які отримують до $ 3000? Складно не натиснути, хоча б просто заради цікавості.

Далі ми потрапляємо на сайт, де нам пропонують подивитися якусь секретну відео і зареєструватися: Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

І все на сторінці зроблено так, щоб переконати нас в тому, що це реальна, грошова тема, здатна збагатити будь-кого. Загалом, після реєстрації вам будуть впарювати якусь систему, яка здатна генерувати гроші.

І, повірте мені, обов’язково знайдеться який-небудь лох, вибачте за вираз, який на це клюне і купить цю марну програму. Таким чином і заробляють ті, хто розміщує подібну рекламу. Продажі таких грошових програм, чудо-ліків, супер пупер засобів для збільшення грудей, члена та інших частин тіла покривають всі витрати на рекламу і приносять гарний прибуток.

Виходячи з вище написаного варто зробити висновок, що особливо вразливим і довірливим краще не пробувати заробляти на розширеннях. Ви ризикуєте бути зачарованим який-небудь чарівної фігньою, яка зробить вас багатим, успішним, здоровим і невідпорним.

Але якщо ви відмінно фільтруєте інформацію в інтернеті, то далі я розповім що потрібно зробити, щоб почати заробляти гроші на розширення для браузера.

Що потрібно для заробітку?

Нічого надприродного – тільки доступ до Інтернету і будь-який браузер. Заробляти на розширеннях може будь-який – школяр, студент, бабусі, дідусі. Розбираємося по кроках.

Розширення браузера для заробітку грошей автоматом

Розширення для заробітку - як отримувати гроші за допомогою браузера Реклама – це не тільки двигун прогресу, а й хороший спосіб заробити в інтернеті. У цьому можна переконатися прочитавши статтю про заробіток на кліках.

Однак зараз ми спробуємо встановлювати різні розширення браузера для заробітку грошей автоматом, що б зрозуміти чи варто це вашого часу.

Заробіток на розширеннях браузера – установка додаткових плагінів в Chrome, Mozzila, Opera. Де гроші зараховуються за кожен перегляд реклами, яка з’явиться всередині браузера.

Такий вид заробітку придумали кілька років тому, а в ролі замовників виступають сайти, які хочуть імітувати високу відвідуваність.

Відразу хочеться сказати, що гроші платять невеликі і якщо ви шукайте постійну роботу в інтернеті, то краще спробувати заробити на капчі.

SurfEarner – краще розширення для заробітку

Розширення для заробітку - як отримувати гроші за допомогою браузера SurfEarner – найпопулярніший сервіс перегляду реклами в браузері, де найбільше перебуває рекламодавців.

Після встановлення розширення в браузері, буде виникати реклама у вигляді банерів. Але реклами буде трохи через низький рейтинг. Протягом місяця він стане вище і реклами додасться.

Скільки платять за перегляди:

 • 1 перегляд = 1-2 копійки;
 • 100 переглядів = 1-2 рубля;
 • 1 000 переглядів = 10-20 рублів;
 • За 1 клік платять додатково 1-5 копійок.

Розширення для заробітку - як отримувати гроші за допомогою браузера

Спочатку було 50 копійок, але чим більше кликали по рекламі і переглядали оголошень, тим вище ставав заробіток. Зараз дійшли до 1,5 рубля в день.

Таким чином за місяць можна заробляти на автоматі від 15 до 45 рублів.

Для того, що б вивести гроші, потрібно набрати суму 30 рублів, а вивести можна за допомогою платіжних систем: Qiwi, WebMoney, Яндекс Гроші і Payeer.

Всі розширення бразуер для заробітку

Давайте подивимося, які існують ще розширення браузера для заробітку грошей на автоматі.

У таблиці розширення, які схоже на SurfEarner, так само існує і інші розширення для заробітку.

Найприбутковіше розширення браузера – PageTester (закрився)

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера PageTester (закрився) – це сервіс завдань, який встановлюється як додаток до браузера. Вони позиціонують себе як додаток з тестування сайтів.

Коли з’являються нові завдання, користувачі отримують повідомлення. Кожне завдання виконує 3-7 хвилин і коштує 2-4 рубля.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Раджу поставити дане розширення на кілька браузерів і виставити регіон Москва. Тоді завдань буде набагато більше!

Виходить, що в день буде йти близько 1 години на завдання і за цей час вдається отримати 80-100 рублів.

Автоматичний заробіток розширення

Є сайти які приносять реальний прибуток, і дають можливість заробити в підлогу не гідні гроші. Ці програми імітують дії людини в інтернеті без його участі під час серфінгу і заробляють гроші без вашої присутності.

Про це заробіток в інтернеті мало хто знає. Я ж в свою чергу хочу розповісти вам як можна заробляти сидячи на улюблених сайтах і займаючись своїми звичайними справами при цьому не чого не роблячи заробляти гроші на повному автопілоті.

Для заробітку вам потрібно просто вибрати вподобане сайт встановити безкоштовне розширення для браузера яким ви користуєтеся (завантажувати на комп’ютер нічого не треба!) Існує безліч ресурсів з пропозиціями авто-заробітку, я розгляну тільки найприбутковіші!

Розширення для заробітку в браузері, розширення для заробітку на рекламі

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Напевно кожен з нас мріє про халяву, не чого не робити і при цьому щось отримувати. Я б слова халява замінив на слова пасив.

Яка ймовірність того що ви дочекаєтеся своєї халяви скоріше за все 1: 1 000 000, а який відсоток ймовірності створити свій пасивний дохід приблизно 95% з 100% і як бачите нижче зробити пасивний заробіток самому більш реалістична завдання ніж порожнє очікування халяви.

Переваги: заробітку на перегляді реклами за допомогою розширення для браузера

1. Не потрібно вкладень.
2. Не потрібно бути програмістом.
3. Чи може брати участь кожен, не залежно від віку і статі

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Adv Profit

– Це новоё розширення для заробітку в інтернеті за допомогою якого ви зможете заробляти і залучати рефералів в свої проекти

26 браузерних розширення для пасивного заробітку

Вітаю всіх відвідувачів і читачів мого блогу.

У сьогоднішній статті, я знову хочу торкнутися теми заробітку. Тема даної статті, про пасивному заробіток на браузерних розширеннях. Я вже писав про це на блозі, трохи нижче дам посилання на дані статті.

Дані розширення, прості в установці і підходять практично до всіх популярних браузерів. Встановлені і активовані розширення, починають автоматично заробляти на спливаючих рекламах.

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Реклами спливають в кутах, де ви вкажіть в настройках. Деякі розширення, працюють окремо від ваших браузерів, за допомогою встановлених програм.

Так само додатково, там надаються інші види заробітків, ну наприклад перегляди сайтів за вашим бажанням.
Ну і звичайно ж можна заробити на партнерці, чим більше робочих рефералів, тим більше партнерських відрахувань буде вам.

Ну і звичайно ж, практично всі розширення, працюють з відомими електронними гаманцями на виведення грошей, ну і не тільки.

Тут я зібрав практично всі працездатні розширення і надалі буду оновлювати знову з’явилися. На даний момент, тут опишу про 26 розширеннях.

Найбільш ходові і зарекомендували себе розширення

Перераховані нижче розширення, на мій погляд, самі робітники і зарекомендували себе.
Посилання на сайти розширень, знаходяться в назві розширень. А то деякі запитують, як перейти туди-то або назад і де знаходиться посилання))))

Ну а значить, розширення описані в тій статті, я занадто глибоко описувати не буду.

 • Surfearner – Найкраще розширення, для пасивного заробітку.
 • Teaser – Одне з кращих розширень, для пасивного заробітку.
 • Jobplant – В даному розширенні, так само можна заробити на перегляді і реклами. І оплата за вище.
 • Payad.me – Тут крім пасивного заробітку, можна заробити на завданнях.
 • AdvProfit – Відмінний розширення, тут крім пасивного заробітку, присутній семи рівнева реферальная система.
 • Iskal me – Круте розширення. На даний момент, розширення не працює
 • Платять гроші за відвідування і перегляди потрібних вам сайтів.

Про всіх розширеннях вище, описано в статтях мого блогу.

Відмінні розширення для пасивного заробітку

Про даних нижче браузерних розширеннях, я напишу докладніше. Всі розширення, перевірені мною особисто і в роботі і при виведенні грошей.

розширення Vipip.ru

Vipip.ru – Ця програма, працює на автоматі. Але так само ви можете заробити на завданнях і переглядах серфа.

Чи приносить гроші нове розширення браузера для заробітку?

Сучасні браузери – це вже не просто програми для штатного перегляду сайтів в інтернеті. За останні роки провідними компаніями було розроблено величезну кількість всяких розширень, доповнень і плагінів для різних браузерів, як для комп’ютерних версій, так і для мобільних.

Функціональність цих розширень дуже багата.

Наприклад, за допомогою розширень можна використовувати браузер як блокнот і робити нотатки, можна включити автоматичну перевірку орфографії, перекладати тексти з однієї мови на іншу «на льоту», робити скріншоти сторінок, додавати повідомлення, будильники, таймери і т.д.

При всій різноманітності цих розширень виникає питання – а чому немає таких доповнень, які дозволяли б заробляти, причому, бажано, в автоматичному режимі? Запрограмувати розширення можна на що завгодно, чому б не зробити таке, яке виконувало б корисну роботу і заробляло гроші?

І тут якраз нам вдало попався сайт Money App Qb0 і він дає відповіді на наші запитання – таке розширення насправді є! Саме цей сайт ми і хочемо сьогодні розібрати і вивчити розширення під назвою Mailer Crx, яке нам пропонують звідти скачати. На сайті Http Money App Qb0 нас переконливо запевняють, що з’явився цікавий спосіб заробляти більше 5000 рублів в день за допомогою особливого неповторного розширення для браузера.

Нам завжди хотілося, щоб можна було ніде не працювати, а щоб за нас працював комп’ютер із запущеним браузером. Тому прямо зараз вивчимо сайт, вивчимо розширення Mailer Crx, напишемо відгуки і розповімо, як воно все працює, і не лохотрон це.

Дивимося сайт Money App Qb0 з програмою-розширенням

Перш варто згадає, що ми вже одного разу розбирали розширення LiProfit для браузера Chrome, яке ніби як повинно було збирати бонуси на наш Payeer-гаманець, але воно чомусь замість цього крав дані нашого гаманця, про це можна при бажанні почитати в огляді.

Але технології розвиваються, програмування розвивається, тому періодично потрібно перевіряти, чи не розроблено чого нового для заробітку за допомогою браузера, щоб залишатися в темі. Так що вирушаємо на сайт Http Money App Qb0 і дивимося що він із себе представляє:

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Мда, творець, схоже, навчався дизайну на прикладі сайтів кінця 90-х років минулого століття. Або, що більш імовірно, взагалі не вчився. Суть в тому, що на сторінці занадто багато тексту, в якому занадто багато «води». Причому все це таке жирне і різнобарвне, що втомлюєшся дивитися.

Довелося читати все, ну і перекажімо тут в двох словах сенс всього написаного.

Хтось без імені пише, що інтернет-сайтами він більше займатися не планує, тому що знайшов спеціальну програму для автоматичного заробітку в інтернеті, рясно її використовує, і більше не знає потреби в грошах.

Також громадянин Хтось стверджує, що будь-хто може заробляти також, як він, і для цього потрібно зробити послідовність нескладних кроків:

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

Звичайно, одинадцять кроків це немало, але вся суть зводиться до того, що треба завантажити браузер Opera, а потім встановити в нього розширення Mailer Crx, яке і буде виконувати заробіток на автоматі. Суть заробітку не описується, лише згадується, що якісь завдання беруться з якогось сервера і якось обробляються. Але навіть і без написаної конкретики нам вистачить інформації, щоб написати відгуки.

Більше на сайті Http Money App Qb0 Ru нічого цікавого немає, там лише скріншот виплат грошей і заклики змінити своє життя в кращу сторону прямо зараз. Тому переходимо до скачування розширення і його дослідженню.

Mailer Crx – Пишемо відгуки про розширення

Зі скачуванням розширення ніяких проблем не виникло, так як файл зберігається на тому ж сайті, де розміщена вся та писанина про автоматичний заробіток і про швидку зміну життя на багатшу.

На комп’ютер скачати архів, в якому знаходиться 2 файли – інструкція по установці розширення, і власне саме розширення в форматі crx. Дивно, наскільки нам було відомо.

SurfEarner – краще браузерні розширення для заробітку грошей на автоматі

Розширення для заробітку - як отрімуваті гроші с помощью браузера

В інтернеті можна не тільки заробити, а й отримати гроші «просто так», нехай і невеликі суми. Одним з таких способів є скачування і установка в свій браузер розширення SurfEarner. Заробіток в системі здійснюється декількома способами, це звичайний перегляд реклами та виконання завдань.

Розширення працює практично з усіма браузерами, його можна завантажити в: Гугл, Оперу, Яндекс, Аміго, Орбітум. Щоб почати користуватися, його потрібно встановити з офіційного сайту SurfEarner.com, в лівому верхньому кутку, у вкладці «встановити розширення».

Після правильної установки, в браузері почне відображатися значок, клікаючи на який, користувач зможе бачити інформацію про своєму балансі, а також швидко перейти на офіційний сайт, натиснувши на назву.

Нюанси роботи розширення SurfEarner

Браузерні розширення сюрфернер має мінус, це обов’язкове підтримування кваліфікації активністю. Без неї гроші за партнерською програмою надходити не будуть.

Функція «відпустку» дозволяє людині зберегти дохід в розмірі 5% під час відсутності, але, щоб скористатися послугою, необхідно мати рейтинг в 10 одиниць.

Реєстрація в SurfEarner

Щоб мати заробіток на автоматі без вкладення грошей, необхідно пройти реєстрацію, шляхом натиснення відповідної кнопки на головній сторінці та введенням електронної пошти та пароля з подальшим переходом з пошти по посиланню підтвердження.

Кращі розширення для заробітку в браузері

Два в одному: проект пропонує заробіток не тільки на перегляді реклами, але також на активності в соцмережах і інших дрібних завданнях. До ваших послуг три рівня рефералів.

AdvProfit

Саме ненав’язливе з розширень. Ніяких глюків, спливаючих вікон, тізерів та інших дратівливих речей. Встановити і забути про його існування простіше простого. Плагін працює непомітно і тактовно, хоча за день активної роботи в інтернеті можна набрати близько рубля грошей.

Якщо поставити таке розширення своїм друзям і родичам, вийде хороша реферальная мережа, здатна приносити більш істотні гроші. Діє цілих 7 (!) Рівнів рефералів з винагородою від 10%. І це величезна перевага даного проекту.

Досить щедре розширення для загартованих користувачів. Банери виводяться в окремому довгому фреймі внизу або вгорі екрану і можуть заважати.

Рятує ситуацію те, що можна переміщати рекламу одним кліком, і кнопки під ній не блокуються. Можна налаштувати список сайтів, де реклама з’являтися не буде.

Діє 10 рівнів рефералів з винагородою 5%. Познайомитися з проектом можна тут.

Riw.su

Ні спливаючих вікон. Найефективніше розширення: дає кілька рублів в день. Зручний висновок на ківі хоч кожен день!

Якщо бали перестали нараховуватися, натисніть «off» і закрийте вікна з серфінгом, а потім включіть назад ( «on»). Виведення грошей може глючити кілька днів поспіль, але ваші бали залишаються на рахунку і, врешті-решт, ви отримаєте свої гроші.

Глючить: при перевстановлення розширення можна позбутися свого аккаунта. Розробники обіцяють це виправити.

Надзвичайно швидка реєстрація, в т.ч. через соціальні мережі, дворівнева партнерська програма до 10%. Ніяких спливаючих вікон не буде. Розширення автоматично виконує завдання а-ля серфінг, але самого процесу майже не видно.

Ви помітите 1-2 додаткових вікна браузера, які будуть працювати у фоновому режимі. У проекту є група вконтакте і він дійсно платить, що перевірено автором статті.

Але не забувайте включати свій антивірус!

Teaser.bz

Назва проекту говорить сама за себе. Після встановлення розширення в кутку сторінки іноді буде з’являтися невеликий банер з рекламою. Після реєстрації за замовчуванням ваc будуть запрошувати переходити на сайти, причому повідомлення вилазить в самому центрі екрана. Щоб відключити цю неприємну процедуру, треба зайти в особистий кабінет і зняти пару галочок в налаштуваннях.

Так чи інакше, розширення приносить трохи грошей і його можна успішно комбінувати з іншими. Партнерська програма для збільшення заробітків є, на базовому акаунті вона триступенева.

Payad.me

Невеликі спливаючі вікна з’являються в кутку екрану. Родзинка сервісу в тому, що ви можете вибрати тематику оголошень, які вам будуть показуватися. А ще тут є партнерська програма, виведення грошей не тільки на гаманці, а й на телефон. Причому мінімальна сума зовсім невелика – всього 10 р.

Teaserfast.ru

Ненав’язливе розширення, яке пропонує дивитися рекламу за гроші. Спливаючі вікна з’являються в правому нижньому кутку екрану. Після закриття вікна підказки кнопки під ним залишаються неактивними. Але це виправляється оновленням сторінки. Гроші виводяться на вебмані і Пеєр, мінімальна сума – 1 рубль.

QPush.com

Порівняно новий проект. Саме час набирати рефералів і будувати свою імперію! ???? Реклами поки не дуже багато, але вона є) Банери з’являються внизу по центру екрана.

Browad.net

Новий проект! Показує тизери в правому нижньому кутку і платить в доларах. Грандіозна реферальная програма: 100% з першого рівня, з 4 по 5 – 5%. Увага! Виявлено кидалово з реферальним посиланнями! Будьте уважні!

Заробіток на перегляді реклами: правда чи розлучення?

Погана новина: чарівної кнопки для добування грошей все ще ніхто не винайшов.

Хороша новина: є способи отримати винагороду за ті дії, які раніше ви робили безкоштовно!

Наприклад, можна встановити в свій браузер спеціальні розширення, які замінять рекламу від яндекса і гугла на свою – оплачувану. Середньостатистичному користувачеві від цього ні жарко ні холодно.

Ви просто займаєтеся звичайними справами і не витрачаєте ні хвилини понад те. А якщо наведете курсор на значок розширення браузера, побачите, скільки грошей вам «накапало».

Таким чином, ми отримуємо практично пасивний заробіток.

Розширень можна встановити відразу кілька штук в один браузер. Відключати або видаляти їх теж дуже просто – всього пара кліків

Наступні два розширення тут для колекції, тому що рекомендувати їх з чистим серцем не виходить.

Так, це не розлучення. Все просто. Рекламодавець платить за перегляди в надії на те, що частина побачили банер людей перейдуть за посиланням і щось куплять (або здійснять іншу дію).

Звичайно, заробіток в інтернеті на заміні реклами не принесе вам мільйонів. Зате, на відміну від альтернатив, він не вимагає вкладень, безпечний і абсолютно прозорий.

Ви розумієте, за що вам платять – за вашу увагу до реклами і шанс того, що ви зробите покупку.