Розвіює міф про швидкий заробіток на паблік в контакті

0
139

Паблік ВК багатьом здаються дуже перспективною і вигідною сферою заробітку. Здавалося б, зробив паблік, публікуєш в ньому смішні картинки і меми, розкручувати, а потім гребеш лопатою гроші за рекламу. Однак на ділі все виявляється інакше, і монетизувати паблік так, щоб він не тільки окупився, але й став джерелом прибутку, досить складно.

У даній статті ми розповімо про міфи і реальні способи заробітку на паблік ВКонтакте.

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Міф №1 – Можна створити будь-який паблік

Створити щось можна, вам ніхто не заборонить (якщо, звичайно, ваш контент не суперечить правилам сайту).

Але якщо ви робите це не для власної розваги, а заради заробітку, необхідно розуміти, що зараз існує безліч паблік, і ваша основна проблема – виділитися з цього безлічі.

Цікавою подачею, унікальним контентом, незвичайними публікаціями – тут вже на ваш смак.

Міф №2 – Досить красти популярний контент

Крадіжка контенту на сьогоднішній день – об’єктивна реалія, з якою вже і боротися-то не намагаються. Є навіть спеціальні програми для перепостінга: потрібно лише налаштувати, з яких паблік забирати контент і в який час випускати ці пости у себе в групі.

Тим не менш, ви повинні розуміти одну річ. Якщо людина підписаний на ваш паблік, це не означає, що він не підписаний ні на якій іншій. І якщо ваш передплатник бачить, що ви лише дублюєте контент інших джерел, швидше за все, він від вас відпише.

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Міф №3 – Розкрутити паблік легко

Легко, якщо ви примудрилися вскочити на хвилю популярності будь-якого продукту або типу постів і встигнете на цьому розкрутитися. Іншими словами, ви повинні знайти таку тему, яка цікава передплатникам, але при цьому у вас мінімум конкурентів або повна їх відсутність. Тобто, потрібно придумувати свої фішки або стежити за трендами і встигати скористатися ситуацією.

В іншому випадку ви ризикуєте загрузнути в купі невеликих і досить однотипних паблік. Або ж доведеться досить великі суми вкладати в рекламу.

Міф №4 – Заробіток в ВК приносить швидкі і великі гроші

Це не зовсім міф, тому що окремі особливо успішні паблік з підприємливими господарями дійсно заробляють чималі гроші. Однак відсоток їх невимовно низький у порівнянні з величезною масою тих, хто не заробляє зовсім або заробляє копійки.

Однак швидкими ці гроші назвати складно. Взагалі у вас є два шляхи – або розвиватися повільно і без вкладень, або відносно швидко, але з вкладеннями. Але найоптимальніший варіант – це коли ви починаєте цікавий проект, в який дійсно вкладаєте свою душу. Тоді і контент буде цікавіше, і ви охоче будете на перших порах безкоштовно витрачати на це свій час.

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Далі перейдемо до розгляду основних схем заробітку на паблік ВКонтакте.

1. Створити паблік з нуля

Ви самі визначаєте тематику своєї групи, тип контенту і всі інші деталі, розвиваєте групу до досить пристойного числа передплатників і поступово починаєте заробляти на рекламі. Рекламу при цьому можна розміщувати як через біржу реклами ВК, так і за особистою домовленістю між адміністраторами.

Читати також: Як заробити на YouTube

2. Купити готовий паблік

Для тих, хто не хоче чекати, поки набереться передплатники, і вибирає легкий шлях. Формально продаж груп ВК заборонена, однак хто шукає, той завжди знайде.

Але тут потрібно враховувати вихідну тематику групи. Наприклад, якщо ви купуєте паблік, в якому раніше був жіночий цитатник, і плануєте переробити його під групу мисливців і рибалок, то всі ваші куплені передплатники виявляться нецільової аудиторією і або одпишуть, або так і будуть висіти мертвим вантажем.

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

3. Піти адміністратором в великий паблік

Хороший варіант для тих, хто не хоче вигадувати свій проект, а хоче лише робити контент за встановленим завданням. Відразу варто відзначити, що багато груп працюють на повністю некомерційній основі, тому щоб знайти оплачувану вакансію, доведеться постаратися.

А взагалі можна порадити займатися цим на добровільній основі, щоб зрозуміти, чи сподобається вам таке чи ні.

4. Заробіток на товарах

Строго кажучи, цей вид заробітку відноситься скоріше до продажу, ніж до доходу від паблік, проте він безпосередньо пов’язаний з соціальною мережею «ВКонтакте», тому ми визнали за необхідне згадати і цей варіант.

Якщо ви займаєтеся виготовленням будь-яких товарів ручної роботи, малюєте або, наприклад, добре обробляєте фотографії в Photoshop, ви можете продавати свої послуги через паблік.

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Можливий і інший варіант – коли ваша група стає настільки популярною і відомою, що у вас з’являється попит на брендовані товари. Наприклад, багато хто з вас чули про групи на кшталт «Палата №6», «підслуханих», «Крихітка Ши» – це якраз приклади таких груп, які давно і успішно торгують товарами з власною символікою.

Читати також: Робота в інтернет-магазині

5. Менеджер з реклами

Якщо ви розумієте, що не хочете створювати власний проект або займатися публікацією контенту, і з продажами своїх товарів теж не склалося – спробуйте влаштуватися менеджером з реклами в який-небудь великий паблік.

Як плату за свої послуги можна брати як фіксовану суму в місяць (по домовленості з адміністраторами), так і відсоток з кожної угоди.

Наприклад, реклама коштує 200 рублів, ви її продаєте по 300 і 100 рублів різниці залишаєте собі.

Рекомендуємо вам подивитися відео
«Як заробити на паблік ВК»

Як заробляють на паблік Вконтакте?

Хочете дізнатися, як створити паблік в ВК і заробити? Тоді запрошуємо до прочитання нашої статті. У ній представлена ​​не просто цікава, а реальна інформація про заробіток за допомогою групи в контакті. Ми відкриємо всі секрети роботи через популярну соціальну мережу, які неодмінно стануть в нагоді Вам для отримання високих доходів.

Хто може заробити на групі в контакті?

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Що потрібно для заробітку на групі?

 • створити свій паблік з оригінальною назвою;
 • наповнити його цікавою інформацією та яскравими картинками;
 • розкрутити групу, запросивши в неї велика кількість користувачів.

Тематика групи для заробітку особливої ​​ролі не має. При її виборі варто орієнтуватися на захоплення користувачів. Якщо паблік НЕ буде цікавий, в ньому не з’являться активні передплатники, від яких безпосередньо залежить дохід власника групи.

Важливо !!! Чим більше передплатників буде в паблік, тим більше можна на ньому заробити.

З метою залучення передплатників, можна вдатися до невеликих хитрощів, звернувшись до послуг фахівців з розкрутки груп на платній основі, або скористатися безкоштовними сервісами.

Відзначимо, що вдаючись до подібних послуг необхідно періодично перевіряти учасників групи і видаляти зі списку заблокованих користувачів. Не варто занадто швидко розвивати свій паблік, досить буде залучення 150-200 учасників за один день.

В іншому випадку, група викличе інтерес адміністрації сайту і буде заблокована за надмірну активність.

Як заробляють на паблік ВК?

Різновиди заробітків на групі в контакті варто поділити на кілька видів:

Розглянемо кожен вид окремо, щоб зрозуміти тонкощі роботи з ними і відмінні риси.

Заробіток на рекламних оголошеннях

Розміщення рекламних оголошень вважається найприбутковішим заняттям на просторах контакту. За одну добу, на стіні паблік можна розмістити три оголошення рекламного характеру із зазначенням посилань для переходу.

Дане обмеження було введено адміністрацією сайту відносно недавно. Своїм впровадженням, воно трохи знизило прибуток власників груп і призвело до блокування величезної кількості паблік, які порушили умови роботи.

Знайти рекламодавця – завдання не складна. Велику роль тут відіграє кількість передплатників і їх активність, яка відображається у статистиці. Як правило, розкручені групи користуються великою популярністю серед рекламодавців, які знаходять їх просто через пошук.

Знайти рекламодавця можна звернувшись до безкоштовних послуг бірж:

 • sociate.ru;
 • forumok.com;
 • vktarget.ru.

На просторах бірж збираються рекламодавці і власники груп. Розміщення рекламних постів відбувається безпосередньо через обрану майданчик під контролем її адміністраторів.

Після виконання всіх умов угоди, власник паблік отримує заслужену винагороду на внутрішній рахунок аккаунта біржі.

Вивести гроші можна на будь-який електронний гаманець, після накопичення мінімального порогу виплат.

Одне оголошення може принести прибуток в середньому від 50 до 3000 рублів. Вартість реклами залежить від активності передплатників і ставки, встановленої власником групи.

Робота з партнерськими посиланнями

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Щоб заробити на партнерській програмі за допомогою групи в ВК, варто створити тематичний паблік спеціально під товари, які реалізує магазин.

Приклад 1. Партнерська програма Epn пропонує взяти участь в реалізації товарів з АліЕкспресс. З цією метою можна створити групу, присвячену відгуками і рекомендаціям покупців. Завуальовані під реальний відгук партнерські посилання будуть розміщуватися на стіні групи. Після переходу по ним і придбання товарів, власник групи отримає до 15% прибутку з суми замовлення.

Не обов’язково створювати паблік, присвячений сайту. В принципі, підійде група з будь-тематикою.

Приклад 2. Популярний магазин дитячих товарів «Бабад» пропонує молодим мамам вступити в ряди віддалених партнерів, обіцяючи до 10% з суми оплаченого замовлення. Розміщувати партнерські посилання можна на стіні власного тематичного паблік, присвяченого вихованню дітей або вагітності.

Робота з партнерськими програмами задоволена складна, оскільки вона має на увазі оформлення та оплату користувачами покупки. Це в свою чергу вимагає залучення великої кількості передплатників, які будуть виявляти активність і переходити за посиланнями. Тому, тематика групи повинна бути цікавою для простих читачів, а партнерські посилання подаватися в ненав’язливій формі.

Передбачити дохід від партнерської програми складно, його розмір буде індивідуальним для кожного учасника. В середньому винагорода може скласти від 100 до 15000 рублів за один місяць.

Прибуток від оренди альбомів

Власникам інтернет-магазинів і СП складно створювати свої групи для продажу товарів. Їм легше орендувати альбом в паблік з великою відвідуваністю, заплативши за нього фіксовану орендну вартість.

Групам з великою кількістю передплатників досить лише розмістити на своїй стіні оголошення з пропозицією орендувати альбоми, після чого клієнти знайдуться достатньо швидко.

Кількість альбомів в групах не обмежена адміністрацією, тому створювати їх можна практично до безкінечності. Єдине що потрібно зробити власнику паблік – це не допустити розміщення посилань в описах і коментарях до фотографій товарів.

Велика кількість посилань на сторонні ресурси може призвести до бану групи, тому дане правило має бути прописано в умовах оренди альбомів.

Термін здачі альбомів в оренду встановлюється власником групи. Наприклад, це може бути місяць, квартал, півріччя або рік.

Також не варто забувати про надання невеликих знижок при оплаті оренди на тривалий період. Знижки допоможуть увійти в довіру орендодавця, створить стимул для подальшої співпраці.

Щомісячна орендна плата може скласти від 100 до 1000 рублів, залежно від розкрученості паблік.

Дропшиппінг – працюємо через групу в контакті

За принципом роботи дропшіппінг нагадує партнерську програму. Однак, їх різниця полягає в методиці роботи. Дропшиппінг має на увазі не просте залучення потенційного покупця з метою переходу за посиланням, а безпосереднє спілкування з ним і оформлення замовлення.

Система заробітку на Дропшиппінг через групу в контакті працює за наступною схемою:

 1. створюється паблік, нагадує інтернет-магазин;
 2. обговорення наповнюються інформацією про умови придбання товару;
 3. альбоми заповнюються фотографіями товару, взятими з сайту партнера;
 4. покупець приходить в магазин, бажаючи оформити покупку він звертається до власника групи;
 5. власник паблік приймає замовлення і попередню оплату за нього;
 6. частина грошей за товар перенаправляється на рахунок партнера;
 7. магазин відправляє замовлення на вказаний покупцем адреса зі своїх складів;
 8. партнер магазину отримує прибуток за рахунок різниці в ціні.

Працювати через дропшіппінг вигідно, але не потрібно забути і про високий ризик обману з боку роботодавця. Він може полягати в низькій якості товару або прямому шахрайстві з відправкою порожніх посилок. В такому випадку, всі претензії покупець буде пред’являти власнику групи, оскільки спілкувався тільки з ним.

Величина доходу від Дропшиппінг може скласти більше 10 000 в місяць, за умови роботи через розкручену групу, невеликий націнки і високої якості товару.

Заробіток на дизайні, оформленні та просуванні груп

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Мало хто знає, але власники розкручених груп не самі створювали їх! Вони вдавалися до послуг сторонніх фахівців, які допомогли розробити і впровадити дизайн, наповнити стіну унікальним контентом і періодично оновлювати його. Вартість такої роботи коштує від 1000 рублів.

Більшість адмінів груп – це наймані працівники. За свою працю, вони отримують фіксований грошову винагороду, розмір якого залежить виключно від щедрості замовника.

Знайти подібну роботу можна звернувшись безпосередньо до творців груп, написавши їм в особисті повідомлення, або вдавшись до послуг сторонніх бірж. Наприклад, на FL.ru періодично з’являються замовлення, пов’язані з адмініструванням і оформленням груп.

Взяти їх у роботу зможе кожен, достатньо лише привести слушні аргументи на користь своєї кандидатури.

Скільки заробляють паблік ВК?

Сказати точно скільки можна заробити на групі в контакті досить складно, оскільки передбачити дохід просто неможливо. Для кожного власника його розмір буде індивідуальний. Що стосується розцінок, вони варіюються в широкому діапазоні і залежать від чисельності передплатників паблік.

Власники груп, чисельністю понад 100 тисяч, отримують прибуток від розміщення реклами та оренди альбомів в межах 100 – 500 доларів. Чи не складно порахувати прибуток, якщо груп буде кілька.

Дохід від партнерських програм і Дропшиппінг залежить виключно від активності покупців, наведених в магазин. Величина прибутку може скласти як кілька доларів, так і тисячі. В даному випадку все залежить виключно від якості товарів і методики залучення покупців.

Прибуток від просування, наповнення та оформлення групи також індивідуальна. Вона залежить виключно від розцінок роботи і кількості замовлень, виконаних за певний період.

Як заробити на паблік в контакті з нуля?

Вище ми перерахували основні методи заробітку на групі в контакті. Однак, багатьох новачків все ж хвилює питання: з чого почати роботу, якщо своєї групи ще немає? Звичайно ж, з її створення!

Покрокова інструкція по створенню та розкрутці групи:

 1. ретельно продумайте тематику і назву свого паблік;
 2. створіть його, тимчасово обмеживши доступ користувачів;
 3. наповніть групу картинками, записами на стіні, обговореннями і альбомами;
 4. відкрийте необмежений доступ користувачів до паблік;
 5. запросіть своїх друзів, попросіть їх допомогти в розкрутці, зробивши репости записів або розіславши запрошення;
 6. оновлюйте інформацію на стіні паблік;
 7. використовуйте безкоштовні програми і сайти для накрутки;
 8. запрошуйте користувачів в групу за допомогою безкоштовних оголошень на стінах паблік зі схожою тематикою;
 9. проводите розіграші з умовою вступу користувачів в групу.

Розкрутивши свій паблік, можна приступати до заробітку на його просторах. З цією метою можна одночасно використовувати кілька способів, зазначених в нашій статті.

Заробіток на паблік вконтакте: міфи і реальність

Сьогодні я розповім правдиво про таке джерело доходу, як заробіток на паблік вконтакте.

Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Багато інфоцигане і блогери відверто лукавлять, розповідаючи про баскому коні й великому заробіток на паблік в вк, доступному кожному. Подивимося, як це виглядає на ділі.

Вступ

У 2017 році у мене пішло на роботу з вконтакте близько 300 000 руб. Це відносна невелика сума, дозволила мені отримати дорогоцінний досвід. Тому думка нижче заснована на особистому досвіді, а не взято з повітря.

Розвіює міф про швидкий заробіток на паблік В Контакте Створено в конструкторі мемів www.risovach.ru

Міф перший. Можна безкоштовно розкрутити свій паблік і почати заробляти

Реальність: Не можна безкоштовно зібрати велику кількість передплатників і побудувати заробіток на паблік вконтакте.

Є перевірені методи безкоштовної розкрутки вконтакте, і вони працюють. Але приносять такі способи дуже мало передплатників і вимагають величезних тимчасових витрат. Для хорошого заробітку же, потрібні десятки і сотні тисяч передплатників.

Міф другий. Можна розкрутити паблік з мінімальними або невеликими вкладеннями

Реальність: Це неможливо. Передплатники обходяться все дорожче. Середня ціна 4-10 руб. і вона тільки зростає.

У новачка незнайомого з Таргет, промопостамі і взагалі рекламою, та ще з дорогою тематикою передплатник вийде далеко за 10 руб.

Витративши наприклад, 100к рублів, і зібравши паблік в 10к передплатників з працею вдасться продавати в ньому рекламу за 30-70 руб. Та й рекламодавців потрібно ще знайти.

Міф третій. Можна обійтися неунікальні ідеєю і широкою тематикою

Реальність: Неунікальний контент нікому не потрібен. Новачки намагаючись створити заробіток на паблік вконтакте, використовую банальні і заїжджені ідеї.

Вже існують практичні на будь-яку тему великі паблік. Користувачі вибирають тільки найсмачніше і черговий паблік з протухлими мемамі нікому не потрібен. Та й сама соц. мережа почала боротися з неунікальним контентом. Зараз часи унікальних, креативних ідей та творчого підходу.

Міф четвертий. Монетизувати паблік і знайти рекламодавців легко

Реальність: Ні, ринок перенасичений. Якщо раніше рекламодавці охоче купували рекламу в будь-яких спільноти, то сьогодні ситуація змінилася. Великі і авторитетні рекламодавці йдуть в більшості випадків до власників мільйонників, там і охоплення хороший і знижки є.

А ось на частку дрібних паблік дістається найдешевша і неякісна реклама. Сумнівні інфопродукти і партнерки, різні піраміди, хайп та інший шлак.

Все те, що в великих паблік НЕ прорекламувати через дорогу ціни за розміщення і сумнівного змісту самого продукту.

Міф п’ятий. Розкручені паблік буде приносити мільйони

Реальність: Будуть, але лише при величезних вкладень. Щоб створити хороший заробіток на паблік вконтакте, вкласти доведеться дуже багато.

Потрібно розуміти, що рекламодавець орієнтується насамперед на охоплення постів. Стрічка користувачів не гумова, а підписані вони буває на сотні спільнот. Плюс і рекламу в цю стрічку запхати потрібно.

Як підсумок передплатники бачать не всі пости з паблік на які підписані, а лише маленьку частину.

Для тих, хто в танку, рекомендую зайти в будь-яке велике співтовариство вконтакте і порівняти денний охоплення одного поста до кількості передплатників. Середній результат 2-5%.

Тобто для хороших охватов потрібні сотні і мільйони передплатників, ось тоді ціна за рекламу буде високою. І як наслідок паблік принесе багато грошей. В інших випадках заробіток складе копійки, які навіть не відіб’ють вкладень.

висновок

Розвіює міф про те, що можна швидко заробити на паблік В Контакте

єврейські схеми Розвіює міф про Швидкий заробіток на паблік В Контакте

Мені часто ставлять запитання про те, як створити і розкрутити паблік для заробітку і я втомився відповідати всім, тепер буду кидати просто посилання на цю статтю. Ніяк не можна зараз розкрутити без вкладень або з мінімальними вкладеннями паблік до великих масштабів, щоб на ньому потім заробляти хуліарди з реклами! Нижче буду наводити аргументи, щоб не базікати.

ринок перенасичений

Це факт. Зараз є на кожну масову тему але кілька великих паблік. Великих це починаючи від кількох сотень тисяч і до мільйонів. Здивувати чимось новим просто ніяк. Плюс постійно з’являються і зникають спраглі швидких грошей паблік, які просто додають масовості.

Розкрутити паблік без вкладень або з мінімальними не реально

Ми починали створювати паблік 3-4 роки тому, не пам’ятаю точно. У той час вони тільки з’явилися і у всіх був ажіотаж на них, все підписувалися на все що можна. Зараз такого немає.

Зараз навпаки все частіше все ми подчищаем новинну стрічку і список підписок. Раніше достатньо було мати кілька сотень людей, щоб за коштами перепис за 2 тижні дістатися до тисячі.

Зростання було дуже сильним.

Передплатники обходяться все дорожче і дорожче. Це факт. Зараз середня ціна живого передплатника 4-5 рублів. Щоб розкрутити паблік до декількох сотень тисяч передплатників, необхідно в 4 рази більше витратити.

Це великі гроші. Хто небудь готовий вкладати 100 тисяч рублів, щоб отримати 30 тисяч передплатників? Навряд чи. тим більше, що реклама в паблік на 30 тисяч передплатників буде дуже дешево коштувати і ви просто не окупиться.

Рекламодавців стало менше і вони порозумнішали

Раніше рекламодавці просто накидалися на рекламу в паблік, як на новий інструмент просування.

Зараз підходять обережно, мало і тільки до великих паблік околомілліоннікам і мільйонниками! У дрібних до 100 тисяч передплатників теж розміщуються, але їх мало і це дрібні компанії або настирливі інфобізнесмени, у яких дуже обмежений бюджет і вони, як будь-який російська людина хочуть з копійки зробити мільйон. Це природно не виходить. А в мільйонниках розміщуватися від декількох тисяч за пост їм дорого.

висновок

Не буду робити з цього висновків, тому що боюся зруйнувати мрію тих, хто хоче без вкладень зробити паблік на мільйон передплатників і заробляти хуліарди. Мені просто шкода їх старання даремно.

Вже бачив багатьох, хто вклали тисяч 10, розкрутилися до декількох тисяч передплатників і пішли розчаровані і втратили 10 тисяч. Ну зате навчилися, теж добре. З цього висновки робіть самі.

Хто зі мною згоден або хто не згоден все одно пишіть в коментарях. Будемо спілкуватися)

Спасибі за увагу.

Як можна швидко заробити гроші: розкрутка паблік в контакті

Сьогодні поговоримо з Ільдар Мухамметовим про те, як можна швидко заробити гроші, а саме – всього за місяць 600К перетворити в 1,7 млн. Руб.

Заінтриговані? А тепер давайте детальніше.

За допомогою паблік вк можна заробляти непогані гроші

Як все починалося

– Вітання! Почни, мабуть, зі свого підприємницького досвіду: з яких проектів починав, що робить сьогодні?

Вітання! Розкрутка паблік в інстаграме почала приносити мої перші доходи. До цього я і не знав, як заробити швидко в інтернеті. Це було три роки тому, коли я створив групу @ look.style.city, вклавши в неї 35К рублів. Де взяв гроші? Банально, в кредит, оскільки своїх грошей не було.

Розкрутив і зміг продати його за 110К руб. Всі виручені фінанси вклав у розкрутку наступної групи – @tnt_vine. Я, до речі, мало не перший був, хто почав крутити паблік, що містять телевізійний контент. Він тоді добре пішов: передплатників брав по 50 коп.

Вклав у нього 60 до і протягом місяця прокачав його до 130К учасників, відбивши вкладені фінанси і заробивши зверху 100к. Однак раптом став качати свої законні права телеканал ТНТ, внаслідок чого довелося позбутися їх контенту.

Так що я перебудувався на стандартний гуморні паблік – @xaxa_vine, з яким, втім, домігся найбільших успіхів. Вів його протягом півроку і заробив пристойні гроші в інстаграме. А потім я продав і цей аккаунт.

Виручені фінанси пішли на безуспішні спроби відкрити свій бізнес в онлайні. Постійного доходу не було. Виживав тільки за рахунок вилок. Я прийняв рішення і далі заробляти на прокачування паблік.

Це був початок весни 2017. Багато з моїх колег, які працювали з інстр, також почали працювати в vk. Чи не на одній адже тільки рекламі в instagram можна робити гроші. Контакт зацікавив мене, змусив звернути увагу на даний ринок, і у мене з’явилася ідея про створення гіф-паблік.

Правда, грошей на той момент не було. Зате вони були у мого друга, якого я вирішив зробити інвестором. Ми домовилися з ним про те, що він вкладається в проект, а я цим проектом займаюся. Прибуток же ділимо навпіл.

кінобум

– Що щодо паблік Кінобум? Як з’явилася ідея про його створення?

З хитанням гіф паблік було важкувато.

Кінобум виявився досить успішним проектом, хоча його і довелося продати

Але я поспілкувався з приятелями і вирішив, що логічніше було б зайнятися прокачуванням бота. Такого, який був би максимально корисним: чат бот в режимі онлайн або, наприклад, такий, який міг би знаходити кіно і відеоролики за відповідними запитами.

Я вивчив ринок і знайшов МЕДІАБОТ. Вийшов на його адміна і дізнався, що передплатників він бере всього за 20 копійок. За 20 копійок, Карл! Ясна річ, він не хотів продавати таку корисну штуку.

Однак спасибі чуваку за ідею! Я вирішив зробити такий же, тільки краще. І навіть назва не став міняти.

Новачкам теж раджу щось типу цього: наприклад, створити бота в вк для бесіди – це може підняти привабливість вашого спо. В інтернеті при бажанні можна відшукати відповідний конструктор.

– Що можеш розповісти про цифри? Скільки було вкладено і скільки вдалося відбити? Хороші чи доходи отримуєш?

Якщо говорити про вкладення, то це практично мільйон рублів. Тобто ті 600К, які інвестував мій друган і 400К реінвестування. Величина обороту становила 270-310к (діапазон варіювався, оскільки були просадки і стрічка змінювалася).

– За скільки вдалося продати кінопаблік?

Проект був створений в квітні і проданий за ціною 1,7 млн.руб. у жовтні.

Чому продав? Так нелегко ділити один проект на пару чоловік. Спочатку була домовленість, що буде брати тільки по сотці, а сотню обов’язково залишати на реінвестування. Але так не виходило. Але ж проект багато в чому грунтується на тому, що половину обороту в нього завжди треба реінвестувати.

Та й не запалював він мене вже особливо. Але потенціал зростання залишався нехілий – мені ж вдалося створити оригінального бота для групи вк. І моєму знайомому, з яким я цей проект продав, я буду допомагати в його подальшому розвитку.

Заробляти в інтернеті одне задоволення: ніякого офісу, ніяких начальників!

– Як плануєш розподіляти зароблені гроші?

Інвестувати в гіф співтовариство vk. Думаю, що у мене вийде. Почав адже з нулем в кишені, але за півроку вдалося заробити.

Зізнаюся, що в вк працювати трохи складніше, ніж в інстаграме. Але, в цілому, суть залишається такою ж.

Про рекламу

– Яким повинен бути хороший рекламний пост? Що можеш підказати новачкам по розміщенню реклами?

Це найголовніше. Для залучення цільової аудиторії ніякого обману в рекламному пості бути не повинно. Вказуйте все, як є: все найкреативніше і цікаве, що може запропонувати ваш паблік.

Вважаю це ключовим моментом. Хоча і інших важливих моментів вистачає.

Якщо хочете знати, як заробити в інтернеті на рекламі, то беріть на вус: зараз добре заходять рекламні gif.

Ще потенційного передплатника може зачепити заставка. Не виключаю навіть, щоб вона була викликає.

– Якими критеріями користуєшся при відборі паблік, коли купуєш рекламу?

На закуповують ресурсах і відбираю. Притому, що аудиторія в моїх паблік змішана, чоловіча все ж переважає.

Такі сервіси, як allsocial.ru, а також adspoiler.ru у мене завжди під рукою. У першому, наприклад, можна стежити за щоденним приростом. А другий показує такі важливі деталі, на зразок особливостей цільової аудиторії, часу її максимальної активності і так далі.

Один з найбільш корисних сервісів для всіх, хто займається паблік вк

Думаю, що власникам паблік зі змішаною аудиторією корисно заглядати на allsocial.ru. Заглядайте також на спеціалізовані форуми.

Порискал в інеті ще інфу з питання, як написати бота для вк. Раз у мене вийшло, то і у вас вийде.

розкрутка проекту

– Як краще вчинити: придбати вже готовий проект або починати його прокачування з нуля?

При наявності хорошого бюджету не бачу нічого поганого в покупці вже готового проекту. Це буде навіть дешевше, ніж прокачування з нуля.

Але сам я все прокачиваю з нуля. Уже навіть звик так робити. Це і вк стосується, і інстаграма.

Коли купуєш готовий, можеш відразу рекламою займатися. Навіть якщо це був якийсь напівживий проект, але з 300К передплатників. З нього таку цукерку можна заварганіть – потрібно лише додати свіжий і оригінальний контент.

– Як відбувається монетизація паблік? Розкажи детальніше, як робити рекламу в вк і про арбітраж.

Рекламної активно займаюся. А ось арбітраж у мене поки що не йде – ні в інстаграме, ні в вк.

– На яких тематиках сьогодні вигідно робити упор?

Чоловічі паблік, включаючи gif спільноти, сьогодні добре заходять.

– Коли може окупитися співтовариство, в розвиток якого вклався?

Близько семи місяців. Тут багато що залежить від ціни передплатника. Якби той же Кінобум я розкручував один, він окупився б у мене і за 5 місяців. Треба було б лише реінвестувати належну суму.

Вибирайте відповідний проект і вкладіть в нього максимум зусиль: вихлоп обов’язково буде!

особливості ВК

– Перспективний чи ВК? Чи змінилося щось в останню пару років?

Думаю, що перспективний. Звичайно, бувають часом від команди вконтакте деякі оновлення, які явно не на користь бізнесу. Але, загалом, нічого смертельного.

Деякі адміністратори скаржаться, що контакт нестабільний: мовляв, заробіток в інстаграме куди простіше. Але я чомусь цього не помічав. Вже з весни працюю тут, і все мені здається досить стабільним.

– Тим, хто тільки починає займатися smm, міг би ти дати якісь корисні рекомендації?

Не лінуйтеся заходити на allsocial.ru. На цьому сайті завжди видно, що зараз в тренді.

Якщо є можливість використовувати оригінального і корисного робота бота, то чом би й ні! Можна замутити, наприклад, класний чат відпо.

Намагайтеся бути креативними. У деяких, правда, з креативом не надто. Ну, тоді що-небудь з трнедового можна і скоммуніздіть: є у мене знайомі хлопці – і такими речами не гребують.

Арбітраж трафіку – розвіюємо міфи. І починаємо!

Я отримую приблизно 150 листів в місяць від молодих арбітражніков. Більшість з них скаржиться на життя, тому що начиталися про те, що конкуренція зашкалює, вартість переходів в контексті і Таргеті пекельна, а органічний трафік добути взагалі нереально … Маячня!

У цьому пості я розповім чому і відповім на найпопулярніші питання. Я варюся в цьому вже 5 років, та й за спиною досвід тисяч вебмайстрів SalesDoubler, тому для саморозвитку почитати рекомендую.