Що таке арбітраж трафіку простими словами, як на цьому заробити + 5 кращих CPA-партнерок

0
82

Арбітраж трафіку – це перенаправлення трафіку з одного місця в інше. Зазвичай під цим поняттям мається на увазі покупка трафіку в рекламній мережі для перенаправлення його на який-небудь товар або послугу . Якщо товар / послугу купують, арбітражнік отримує винагороду. Зазвичай це фіксована сума. Але бувають і інші моделі оплати.

Все арбітражнікі прагнуть вийти в плюс. Тобто щоб винагорода була більше, ніж витрати на рекламу . Для цього необхідно розуміти як влаштовані рекламні кабінети, вміти працювати з аудиторією. Грубо кажучи, арбітражнік повинен вміти продавати чужий товар .

У цій статті я розповім про те, що таке арбітраж трафіку, з чого почати і як на цьому заробити.

зміст

 1. Арбітраж трафіку – що це
 2. Як все працює
 3. Скільки можна заробити
 4. З чого почати в арбітражі
 5. Крок 1. Вивчити теорію
 6. Крок 2. Вибрати партнерку
 7. Крок 3. Вибрати оффер
 8. Крок 4. Вибрати джерело трафіку
 9. Крок 5. Протестувати все
 10. Крок 6. Почекати «холд» і зняти свої гроші
 11. Поради новачкам
 12. висновок

Арбітраж трафіку – що це

Арбітраж трафіку – один з найбільш прибуткових способів заробітку в інтернеті. Вище я вже сказав, що його суть полягає в перепродажі трафіку. Успішний арбітражнік може легко примножувати свій капітал. Неуспішна – настільки ж легко втратити всі гроші.

Заробіток арбітражніков завжди обчислюється сотнями тисяч рублів. Однак вкладення тут теж потрібні немаленькі. Зазвичай людина вкладає близько 100 000 рублів і отримує 200. Тобто примножує свої гроші приблизно в два рази. Але бувають і більш високі цифри.

Основні поняття:

 • Арбітражнік (вебмастер) – людина, яка заробляє (або намагається) на арбітражі трафіку.
 • Оффер – пропозиція (товару або послуги) від рекламодавця.
 • Трафік – люди, відвідувачі, гості, покупці і т.д.
 • Ліди – відвідувачі, які скоїли цільове дію (щось купили або залишили заявку).
 • Креатив – банер, картинка, відео, яке буде використовуватися в рекламі.
 • CPA (Click Per Action) – оплата за цільове дію: покупка товару, реєстрація, оформлення заявки і т.д.
 • RevShare – оплата відсотка від прибутку з наведених клієнтів.
 • CPA-мережу (партнерка) – сервіс, який об’єднує багато офферов від різних рекламодавців.
 • Лендінгем – одностранічнік, на якому рекламується оффер.
 • Пре-Лендінгем – сайт-прокладка, який створюється арбітражніком. Використовується для того, щоб «підготувати» користувача до переходу на основний Лендінгем. Також може відсіювати спамерських пошукових роботів.
 • Конверсія – відношення лидов (тих, хто скоїв потрібну дію) до загальної кількості перейшли на сайт рекламодавця.

Як все працює

Для заробітку на арбітражі вам потрібно знайти підходящу партнерку. Новачки можуть спочатку піти в популярні CPA-мережі, на зразок Admitad або M1. Там багато офферов, які можна протестувати.

Після вибору партнерки ви повинні визначитися з офферу і способом залучення трафіку. Що стосується офферов я нічого поки радити не буду, кожен день з’являються нові. А от щодо каналів для залучення трафіку можна поговорити.

Зазвичай для зливу трафіку використовуються наступні варіанти:

 • Контекстна реклама: контекстна реклама від РСЯ або AdWords. З’являється на верхніх рядках пошукової видачі, сайтах партнерів, простих блогах, типу мого і т.д.
 • Реклама в Facebook: рекламна мережа всередині соціальної мережі Facebook. Користується певним попитом, як серед російських арбітражніков, так і серед зарубіжних.
 • Реклама в Instagram: ще один популярний маркетинговий канал. По суті, у Фейсбуку і Інстаграма один рекламний кабінет. Тому дуже часто арбітражнікі працюють з цими двома напрямками одночасно.
 • Реклама Вконтакте: рекламна мережа всередині Вк. Зараз ця соцмережа поступово закручує гайки, але лити через неї все одно можна. Хоча цей спосіб і вважається досить складним.
 • Реклама в Одноклассниках: рекламна мережа всередині цієї соцмережі. Також активно використовується арбітражнікамі. Особливо часто там зливають товарку.
 • Тизерну мережі: з тізерного мережами працюють в основному сірі та чорні проекти. Блоки з такою рекламою можна бачити на торрентах, жовтих новинних сайтах, ресурсах з фільмами і т.д. Проте, через цей канал можна отримати досить багато якісного зацікавленого трафіку.
 • Банерні мережі: з банерами працюють багато сайтів. Зараз цей вид реклами втрачає свою популярність, але хтось все одно ллє через них. Нехай і не в таких великих обсягах.
 • Push-мережі: пуші активно використовуються багатьма проектами. Через них можна отримати цільовий трафік. Особливо часто з пушей ллють на знайомства, установку додатків і т.д.
 • Канали в телеграм: зазвичай цей спосіб використовують ті, хто ллє на букмекерські контори . Створюються тематичні канали з прогнозами або просто корисної інфою і вже через них йде залучення трафіку.

Це не весь список. Багато хто використовує для зливу клікандери (даний вид реклами дуже часто використовується на адалт-сайтах), email-розсилки і навіть власні медіа-ресурси.

Яке джерело трафіку вибрати – вирішуйте самі. Під кожен оффер буде актуальний якийсь конкретний джерело. Про це краще поговорити з Сапорти або досвідченими арбітражнікамі. Вони, грунтуючись на своєму досвіді, зможуть вам підказати що краще.

Від себе можу сказати, що найкраще працювати з одним або декількома джерелами трафіку. Потрібно вивчати рекламні кабінети, вчитися малювати креативи для конкретної аудиторії і т.д.

Тепер варто поговорити про те, куди ж цей трафік прямує. Зазвичай це Лендінзі від рекламодавців, в яких коротко описана суть пропозиції.

Ось один з таких:

Приклад продає Лендінзі від однієї з партнерок
Лендінгем для топового оффера від M1-Shop

Як бачите, на цьому прикладі коротко описані переваги товару і є заклик до дії. Такий одностранічнік зможе зацікавити потенційного покупця і змусити його оформити замовлення.

Сюди зазвичай направляється весь трафік. Це стандартна схема: рекламна мережа – Лендінгем . Але є ще варіант зі зливом на пре-Лендінгем (прокладку). Як прокладки може виступати сайт-блог або щось таке. Пре-ленд покликаний відсіяти ботів і невмотивованих клієнтів.

Тобто схема з пре-Ленд буде виглядати так: рекламна мережа – прокладка – Лендінгем рекламодавця. Це досить зручно.

В общем-то, як я вже говорив, вся суть зводиться до покупки трафіку в який-небудь рекламної мережі і перенаправлення його на такий Лендінгем. Якась кількість людей має оформити заявку на покупку товару / послуги, після чого вам покладена виплата.

Потрібно, щоб сума з усіх виплат перевищувала витрати на покупку трафіку в рекламою мережі. Тоді ви будете лити в плюс .

приклад

Початківець арбітражнік Вася хоче заробити трохи грошей. У нього вже є початковий капітал, який він хоче витратити на слив в який-небудь рекламної мережі. Але перед цим Васі необхідно вибрати CPA-партнерку, з якою він буде працювати.

Вася – новачок, тому він вирішив попрацювати з партнерською мережею Admitad. Там є багато офферов, які його цікавлять. Він зайшов на сайт партнерки, створив там аккаунт і запросив співпрацю з однією з компаній, яка хоче привернути клієнтів.

Компанія схвалила співпрацю з Васею, тому що в заявці він вказав, що буде використовувати для зливу Яндекс.Директ – рекламну мережу від Яндекса. Вася добре розбирається в Ю Я, він вміє налаштовувати кампанії та зорієнтувати рекламу на потрібної аудиторії.

Але просто налаштовувати рекламну кампанію недостатньо. Васі потрібно намалювати креатив, який буде привертати увагу користувачів. Причому не один креатив, а кілька.

Сам він малювати не вміє, тому йде на біржу фріланса з чітким ТЗ. У цьому ТЗ все розписано дуже чітко, адже Вася знає які креативи зможуть зачепити аудиторію.

Фрілансер здає виконане замовлення, і Вася з креативом йде створювати компанію в Ю Я. Він поповнює баланс в рекламному кабінеті, налаштовують кампанію так, щоб реклама показувалася лише зацікавленим людям і запускає її.

Поки що Вася просто тестує кампанію. Він хоче зрозуміти наскільки все правильно він все зробив. Вася замовив кілька креативів, і всі вони будуть протестовані.

Вася зрозуміє який креатив дає найбільший результат і буде використовувати його.

При кліці на рекламу користувача буде перекидати на Лендінгем, який був виданий партнеркою. Це протестований Лендінгем, який зроблений максимально якісно. Нам ньому працюють всі форми заявок, є гарні картинки і опис оффера.

Якщо користувач оформляє замовлення, на рахунок Васі падає 700 рублів. Мета Васі – вийти в плюс.

На рекламну кампанію Вася витратив 35 000 рублів. Щоб вийти в плюс йому досить, щоб 60 осіб оформили заявки.

Оскільки Василь все зробив максимально грамотно, по його рекламним оголошенням оформляють заявку вже не 60 чоловік, а цілих 120. З цього Василь отримує 84 000 рублів.

Його чистий прибуток становить 84 – 35 = 49 000 рублей.

Це приклад того, як працюють арбітражнікі. Сподіваюся, він допоміг вам зрозуміти суть цієї кухні.

Скільки можна заробити

Заробіток на арбітражі прямо пропорційний вкладенням. Тобто, чим більше грошей ви вкладете, тим більше ви отримаєте. При цьому є величезний ризик, що ви втратите всі вкладені кошти. Особливо якщо ви новачок.

Даний вид заробітку можна назвати ризикованим і нестабільним. Однак досвідчені арбітражнікі цілком легко виходять на пристойний дохід і ллють в основному в плюс.

Якщо вам хочеться конкретних цифр, то ось вони:

 • Новачок може заробити 10 – 30 000 рублів.
 • Більш досвідчений арбітражнік може легко піднімати 100 – 200 000 рублів на місяць.
 • Заробіток топових арбітражніков взагалі обчислюється мільйонами. Але вони, найчастіше, працюють в команді і ділять весь дохід між собою.

З чого почати в арбітражі

Перш за все, ви повинні зрозуміти, що заробіток на арбітражі не завжди гарантований, і вже точно не стабільний. Вам доведеться набити гуль, протестувати багато різних партнерок, офферов і способів зливу. На все це потрібні гроші, тому даний спосіб не відноситься до заробітку без вкладень .

Представляю вам приблизну покрокову інструкцію, яка допоможе вам стартанути.

Крок 1. Вивчити теорію

Якщо ви читаєте цю статтю, то цей крок вже майже виконаний :). Вам необхідно зрозуміти, що таке арбітраж, як це все працює і т.д. Для цього необхідно вивчати теорію, читати статті з різних джерел і формувати правильне розуміння теми.

Уже на цьому етапі ви повинні приблизно прикинути з чим ви хочете працювати. Так, в майбутньому, цілком можливо, ви зміните свою думку. Але почуття пару статей про Таргеті Вк або рекламному кабінеті Фейсбуку не зашкодить. Так, для загального розвитку.

Ось тут можна почитати про арбітраж:

 • ProTraffic – медіа про арбітраж і інтернет-маркетинг
 • Група Вконтакте M1-Shop
 • академія Admitad
 • Партнеркін

Природно вам не потрібно перечитувати взагалі все, що там є. Просто ознайомтеся з декількома матеріалами, подивіться кейси, почитайте інтерв’ю.

Крок 2. Вибрати партнерку

Вам необхідно вибрати свою першу партнерку. Я рекомендую працювати з перевіреними мережами, в яких є грамотна тех. підтримка і адекватний особистий кабінет. В інтернеті дуже багато партнерських мереж. Я представляю вам 5 найпопулярніших CPA-партнерок, з якими можна працювати:

 • M1-Shop – товарна партнерська мережа зі зручним особистим кабінетом, чуйною підтримкою і великою кількістю цікавих офферов. У цій мережі дуже багато плюсів, все перераховувати я природно не буду. Детальну інформацію можна знайти на сайті.
 • Admitad – найбільша CPA-мережу, в якій є оффер найрізноманітніших напрямків.
 • LeadBit – відома партнерка, яка працює переважно з нутрії, white hat і знайомствами. Є багато різних офферов.
 • Shakes.pro – партнерська мережа з трендового товарки.
 • CPAgetti – ще одна CPA-партнерка, де представлено багато різних офферов. В основному це нутра, годинник і інша електроніка.

Перейдіть на сайт кожної партнерки, повивчати інформацію і вирішіть для себе що краще. У кожної з них є свої плюси і мінуси, але це вже тема для окремого матеріалу.

Крок 3. Вибрати оффер

Тепер потрібно вибрати оффер (товар або послугу), на який ви будете лити трафік. У кожної партнерки є свої топ-оффер. Ви можете спробувати їх або ж вибрати щось новіше.

Цей крок дуже важливий, тому що від оффера залежить наскільки успішний буде ваш слив. Природно реклама, Крео і інші змінні теж впливають. Однак, якщо сам оффер не дуже, то шанс на успішний слив наближається до нуля.

Зазвичай досвідчені арбітражнікі працюють з одним напрямком. Новачкам можна протестувати кілька різних варіантів, щоб для себе вирішити що краще підходить.

Звертайте увагу на рейтинг оффера всередині партнерки. Якщо він високий, то ви теж можете спробувати його протестувати. Однак врахуйте, що занадто велика кількість арбітражніков, ллє на один оффер – не є добре. Це може дати негативний ефект.

Обов’язково дивіться на ГЕО, Лендінзі і пре-Ленд (їх якість), вимоги до джерел трафіку. Все це необхідно враховувати при виборі оффера.

Крок 4. Вибрати джерело трафіку

Під кожен оффер є рекомендовані джерела трафіку. Також ви можете ознайомитися з відгуками і кейсами інших арбітражніков, щоб зрозуміти які джерела краще зайдуть для того чи іншого оффера. Але варто пам’ятати, що не завжди зв’язки від топів будуть працювати саме у вас. Можливо вони вже випалені.

До речі кажучи, цей крок взагалі можна поставити на перше місце, тому як в подальшому ви будете вибирати оффер саме виходячи з джерела трафіку, з яким ви працюєте.

Наприклад, у вас добре йде рекламний кабінет в ФБ. Ви знаєте як правильно налаштовувати рекламну кампанію, які креативи заходять і т.д. В цьому випадку вам доцільніше вибирати оффер саме під ФБ, а не розпорошуватися на якісь інші джерела трафіку.

У цій інструкції я поставив крок на четверте місце, тому що читати її будуть новачки, які ще не розібралися в арбітражі. Їм потрібно буде протестувати кілька варіантів, визначити для себе «основний» і вже далі працювати тільки з ним.

Досвідчені арбітражнікі працюють з одним-двома джерелами трафіку. Вони досконально їх вивчають і тому зливають в плюс. Розпорошуватися на все і відразу в цій справі не варто.

Крок 5. Протестувати все

Щоб не злити весь бюджет даремно, ви повинні тестувати зв’язки. Для цього доведеться виділити якусь частину грошей, але це цілком виправдано. Краще вже відразу визначити найбільш конвертящіе варіанти і зробити так, щоб все працювало в плюс.

Як то кажуть: тести всьому голова. Не потрібно недооцінювати їх. Так, до речі, говорять багато досвідчених арбітражнікі. Навіть вони завжди тестують свої зв’язки, хоча у них є можливість зливати «на інтуїцію» виходячи з досвіду.

Крок 6. Почекати «холд» і зняти свої гроші

Холд – це час перевірки вашого аккаунта. У кожної партнерки цей проміжок часу різний: може складати від 0 до 60 днів. Зазвичай з цим не затягують, але все може бути.

Не турбуйтеся, якщо ви злили в нуль або взагалі пішли в мінус. Все приходить з досвідом, відразу стартанути з плюсових зливів дуже складно. Особливо, якщо ви відразу йдете в товарку або якісь інші «складні» напряму.

Продовжуйте вчитися, тестувати і знаходити конвертящіе зв’язки.

Поради новачкам

Багато новачків можуть уникнути помилок, якщо будуть дотримуватися певних порад. Я постарався зібрати найбільш придатні та ефективні поради, які полегшать вам життя в арбітражі.

 • Не беріть кредитів, що не позичайте гроші. Зіллє все в мінус, ще й повинні залишитеся. Особливо, якщо ви новачок. Гроші краще виділяти зі свого особистого бюджету, причому так, щоб це не било по кишені.
 • Працюйте в одному напрямку. На початковій етапі ви можете протестувати хоч всі варіанти. Але це тільки для того, щоб потім прийти до якогось конкретного і почати розвиватися в ньому. Працювати відразу і з усім – погана ідея. Справжні професіонали працюють в вузьких напрямках.
 • Тестируйте. Як я вже говорив, тестування дуже важливо. Можна сказати, обов’язково. За допомогою тестів ви зможете зрозуміти що дає результат, а що краще прибрати.
 • Вивчайте цільову аудиторію. Щоб правильно налаштувати рекламну кампанію ви повинні розуміти інтереси своєї ЦА. Для цього доведеться її вивчати, читати різні матеріали і дивитися кейси.
 • Постійно розвивайтеся. В арбітражі, як і в будь-якому іншому виді діяльності, важливо постійний розвиток. Якщо ви зупинитеся і звісивши ніжки, то великий шанс зовсім звалитися вниз. Вчіться, читайте різні джерела, стежте за кейсами і новинами.

висновок

Арбітраж трафіку – досить перспективний і прибуткове напрямок, яке стало трендом за останні роки. Для успішного заробітку вам доведеться багато чому навчитися, злити чимало грошей, постійно щось тестувати і вивчати. Але це того варте. Особливо, якщо у вас є своя голова на плечах.

Надалі ви зможете створити свою команду і почати працювати з більшими обсягами. Загалом, поживемо – побачимо.

Сподіваюся, що ця стаття вам сподобалася. Якщо це так, то я пропоную вам підписатися на повідомлення за допомогою дзвіночка зліва. Так ви зможете дізнаватися про вихід нових топових матеріалів першими.

Відео на десерт: Що буде, Якщо Усі Хижаки Зникнуть

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 6 оцінок, середнє 5 з 5 )