Що таке букмекерські контори і як заробляти на ставках?

0
50

Для початку варто відзначити, що заробіток на ставках можливий. Тільки не варто думати, що ви зможете робити мільйони просто проставляючи парі з якихось прогнозами або схемами. Це дуже ризиковий вид заробітку, і він швидше виступає в якості додаткового доходу, ніж основного.

В рамках цієї статті я спробую розповісти все, що знаю сам на ставках. Я ставлю в основному на кіберспорт і для мене це скоріше не заробіток, а розвага.

Проте, є люди, які бажають саме заробляти на ставках. Вони довіряють різним блогерам-Каппера, купують прогнози, кидають гроші на розкрутку рахунки і т. Д. Природно досвідчені люди, хто вже давно в темі, розуміють, що це все розлучення.

А моя стаття розрахована саме на новачків. Я хочу розповісти як саме можна заробляти на ставках, які букмекерські контори краще вибрати, де можна взяти дійсно хороші прогнози і які способи шахрайства в ставках зараз дуже популярні. Почнемо ми з самих азів.

зміст

 1. Що таке букмекерські контори і з чим їх їдять
 2. Заробіток на ставках як основний дохід
 3. Як почати ставити в букмекерських конторах – інструкція для новачків
 4. Вибір букмекерської контори
 5. Депозит і безпосередньо ставка
 6. Каппери, прогнози, схеми
 7. висновок

Що таке букмекерські контори і з чим їх їдять

Букмекерські контори (БК) – це організації, з якими ви укладаєте парі (суперечка) на гроші. Наприклад, ви вважаєте, що в якомусь спортивному матчі переможе певна команда. Ви йдете в точку букмекерської контори в своєму місті або ж заходьте на офіційний сайт і заносите гроші за цей результат.

Якщо ви правильно вгадали і команда виграла, то букмекер виплатить вам ваші гроші і деяку суму зверху. Ця сума буде залежати від коефіцієнта. Якщо ж виграла інша команда – букмекер забирає ваші гроші.

Коефіцієнти – це числові значення, які проставляє сам букмекер. На них множиться поставлена вами сума. Припустимо, є подія і два результату в ньому. На один результат коефіцієнт 1.5, на інший – 2.2. Ви ставите на другий результат 100 рублів, і в разі виграшу отримуєте 100 * 2.2 = 220 рублів. Чим більша ймовірність якоїсь події (сильна команда, сильний боєць і т. Д.), Тим менше його коефіцієнт.

Є багато різних букмекерських контор. Можна навіть виділити кілька видів:

 • Ліцензійні: букмекери, у яких є ліцензія на роботу в певній країні. В рамках цієї статті ми говоримо про БК, у яких є ліцензія на роботу в Росії. Вважаються найбільш надійними, але трохи менш вигідними.
 • Офшорні: у таких контор також є ліцензія, тільки в офшорній зоні (її дуже просто отримати, тому це взагалі не показник). У них простіше зареєструватися, і вони, як правило, пропонують більш вигідні умови для гравців. Але тут є ймовірність обману від самої БК (слив бюджету, необгрунтовані блокування та інші принади). Є шанс, що ви занесете гроші, і навіть у разі виграшу втратите їх.
 • Онлайн-букмекери: компанії, які приймають ставки в онлайні. Як правило, зараз всі імениті БК приймають ставки переважно через свій офіційний сайт.
 • Офлайн-букмекери: ті, які приймають ставки виключно на своїх реальних точках. Таке зараз зустрічається вкрай рідко, якщо взагалі зустрічається. Майже всі імениті офлайн-букмекери мають свої офіційні ресурси для прийому ставок.

Є ще букмекери для профі, для ставок на кіберспорт, мобільні букмекери. Загалом, класифікацій дуже багато. В основному БК зараз ділять саме на ліцензійні та неліцензійні. Всі інші параметри так і так є у всіх популярних компаніях.

Зазвичай парі полягає на результат в якихось спортивних або киберспортівних події. Але є букмекери, які приймають ставки на результати в інших областях: серіалах, політиці і т. Д. Можна поставити на будь-яку подію, де є два і більше випадків.

Заробіток на ставках як основний дохід

Здається, що все просто. Потрібно всього-то завжди вигравати, і тоді заробіток на ставках може стати основним доходом. Але є одна невелика проблема – як вигравати абсолютно завжди і не йти в мінус? Довіряти прогнозам з інтернету або самому розібратися з якимось видом спорту?

І це за умови, що спорт дуже непостійний. Ніколи не можна знати точно хто виграє, якщо це, звичайно, не договірний матч.

У будь-який момент все може переграти. Випадковий гол, травма у основного гравця команди, лаки панч (вдалий випадковий удар, що приводить до нокауту) в поєдинку. Тому завжди є ймовірність програти. Навіть в договірному матчі все може піти не так :).

Загалом, заробляти на ставках можуть багато. Але ось заробляти так, щоб це було основним доходом – немає. Тому що сьогодні ви виграли 1000 доларів, а завтра їх програли. І якщо немає якогось альтернативного джерела доходу, то ви взагалі залишитеся без грошей.

Брати якісь позики, кредити, закладати речі, щоб знайти гроші і відігратися – не найкраща ідея. Так ви ризикуєте не тільки втратити гроші, але ще і залізти в борги. Лудомания, готовим зробити все, аби виграти – в ставки краще не лізти.

Тому, як я і говорив на початку цієї статті, краще розглядати ставки як розвага і спосіб додаткового заробітку. Коли ви щомісяця можете виділяти певний банк, і в разі повного програшу це не створить для вас проблем.

Виділили гроші (банк), прокрутили їх (рол). Виграли – добре. Програли – ну теж непогано, зате емоції хоч отримали. До речі, початкова сума, що виділяється на ставки (або інші азартні ігри) так і називається – банкролл .

Як почати ставити в букмекерських конторах – інструкція для новачків

В рамках цього матеріалу ми будемо розглядати саме онлайн-ставки. Все-таки набагато зручніше зробити ставку через сайт або мобільний додаток, ніж йти в офлайн-точку.

Отже, для початку необхідно:

 • Банкролл. Потрібно виділити початкову суму для першого досвіду. Краще взяти 500-1000 рублів. Це дозволить зробити ставки на кілька подій. Але можна обійтися і 100-200 рублями.
 • Онлайн-гаманець. Звідти ви зможете внести депозит і туди ж вивести виграш. Також підійде дебетова карта .

Вибір букмекерської контори

Тепер ви повинні вибрати букмекерську контору, в якій будете робити ставки. Їх реально дуже багато, тому у новачків, як правило, очі розбігаються від усього цього різноманіття.

Я зібрав 10 найкращих надійних букмекерських контор для ставок на спорт онлайн . Ви можете перейти в мій топ і ознайомитися з ним. Всі компанії, які я помістив в добірку, мають ліцензію і багато позитивних відгуків.

Також вони підключені до ЦУПІС і це виключає шахрайство з боку БК. У разі якихось незрозумілих ситуацій ви зможете написати скаргу.

ЦУПІС – центр обліку переказів інтерактивних ставок. Організація, яка є посередником між гравцем (вами) і букмекерською конторою. Вона дозволяє державі контролювати ринок ставок і мати з нього податки.

Реєстрація в ліцензійних букмекерських конторах трохи складніше, ніж в офшорних. По-перше, вам повинно бути більше 18 років. По-друге, від вас можуть зажадати пройти ідентифікацію особи.

Останнє, до речі, стосується і офшорних БК. Там також можуть зажадати надати документи в разі якихось проблем. Недобросовісні контори також використовують цей спосіб як варіант тиску на гравця.

Ось ще кілька популярних надійних букмекерів

 • Фонбет – ліцензійна букмекерська контора зі зручним інтерфейсом, мобільним додатком і бонусом в 10 000 рублів для нових гравців.
 • Ліга Ставок – надійний букмекер з бонусами для новачків.
 • BetCity – чудова компанія з бонусом в 5 000 рублів при реєстрації. Має непоганий рейтинг серед гравців.
 • GG.Bet – найкраща букмекерська контора для ставок на кіберспорт.

Депозит і безпосередньо ставка

Після вибору букмекера і реєстрації на офіційному сайті, вам потрібно внести депозит на рахунок і зробити саму ставку. Для занесення коштів можна використовувати онлайн-гаманці (Яндекс.Деньги, WebMoney, Skrill, Payeer) або просту дебетову карту. Про це я вже говорив.

Як і на які події робити першу ставку – вирішуйте самі. Ви можете рандомно вибрати вид спорту і просто тицьнути щось на авось. Або ж, якщо ви розбираєтеся в якомусь виді спорту, проаналізувати майбутній матч, визначити переможця і поставити на нього.

Каппери, прогнози, схеми

Ще є всякі блогери-каппери, які пропонують купити якісь прогнози, схеми, розкрутки рахунку або ще щось в цьому роді. Загалом, вам пропонують заробити на ставках зі 100% -м шансом.

Але все це, як правило, шахраї. Їх мета – розвести вас на бабки. Тобто, навіть при ставці на авось ви маєте більше шансів виграти, ніж при використанні прогнозів від таких нібито Каппера.

Я не рекомендую вам купувати будь-які прогнози або будь-які інші послуги у таких людей. Ви просто підете в мінус і втратите гроші.

Є дійсно нормальні прогнози і схеми. Навіть каппери нормальні існують, тільки у них немає завдання просто взути вас. Там зовсім інший ринок.

Знайти їх можна в різних рейтингах Каппера. Там проводять перевірку Каппера, і якщо він дійсно розбирається в якомусь виді спорту і робить правильні прогнози – йому присвоюється відповідний статус.

висновок

Заробляти на ставках складно, але можливо. Особливо коли це всього лише розвага і спосіб додаткового доходу. А якщо ви дійсно розбираєтеся в своєму виді спорту, то кількість мінусових ставок буде мінімальним.

Також важливо не вірити всяким шарлатанам, які розповідають про мільйонні заробітки і пропонують купити послуги з розкрутки рахунку, платні прогнози і т. Д. Все це обман, спрямований тільки на відбирання ваших грошей. Нічого просто так не буває.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: ( 7 оцінок, середнє 5 з 5 )