Що таке копірайтинг: топ-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

0
263

Копірайтинг – це досить прибутковий, зручний і цікавий спосіб заробітку. Правда, підходить він не всім.

Тільки грамотним людям з гідним рівнем володіння мовою, хорошим стилем викладу, а також здатністю доступно і цікаво подавати інформацію. Адже копірайтинг передбачає написання унікального текстового матеріалу на ту чи іншу тематику.

Тобто, по суті, це журналістська сфера діяльності. Про її специфіку, а також про те, як заробити на копірайтингу, варто розповісти детальніше.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Про основні поняття

Якщо людина вправно володіє словом, і хоче спробувати себе в цій діяльності, йому для початку необхідно зрозуміти, в чому саме полягає її зміст. Перед тим як почати заробляти копірайтингом, потрібно визначитися з тим, який саме вид йому підходить найбільше.

Новачки зазвичай починають з рерайтинга. Нічого складного – просто грамотний переказ чужого тексту своїми словами з метою надання йому унікальності. При переписуванні матеріалу необхідно зберегти його загальну ідею і логічність побудови. Але, оскільки рерайтинг не має на увазі нічого складного, оплата за нього невисока. Однак це хороший старт для тих, у кого в цій справі немає досвіду.

Реклама – ось ще на чому можна заробити в Інтернеті. Копірайтинг також передбачає написання на замовлення текстів, зацікавлюють читачів у придбанні того чи іншого товару / послуги. Це складніше рерайтинга.

Адже створення хорошого тексту даного характеру вимагає креативного підходу, відмінного знання товару / послуги, а також вміння впливати на аудиторію непомітно, на підсвідомому рівні (метод нативной реклами).

До того ж, відразу знайти серйозного замовника у новачка без портфоліо і досвіду не вийде.

І, нарешті, SEO-копірайтинг. Вважається найскладнішим видом даної діяльності. Адже він має на увазі непомітне, що не ріже око вписування ключових пошукових запитів, спрямоване на підвищення трафіку сайту, на якому матеріал буде розміщений.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

З чого почати?

Тепер можна сказати про те, як заробляти на копірайтингу. Для початку потрібно зареєструватися на біржах фріланса і контенту. Або ж пошукати відповідну вакансію серед оголошень про роботу. Але цей варіант найменш результативний.

Тому що кожен роботодавець запитує портфоліо. Йому важливо ознайомитися з матеріалом авторства потенційного співробітника, вивчити його стиль і зрозуміти, чи підходить він.

Імовірність того, що кандидатуру людини навіть не розглядатимуть, в таких випадках достатня велика.

А ось на біржах для новачків є всі умови для того, щоб спробувати себе в цій діяльності і заробити гроші. Копірайтинг буває різний, і на таких ресурсах є замовлення невеликого обсягу (до 1000 символів), що є дуже зручними для набору нових автором рейтингу і здобуття відповідних навичок.

переваги бірж

На них хотілося б зупинитися докладніше. Заробити на біржі копірайтингу досить-таки просто, оскільки там є сотні, і навіть тисячі замовлень різної тематики та обсягу. І ще кожен хороший ресурс оснащений зворотним пошуком, через який кожен може підібрати найбільш цікаве завдання.

Зручно і те, що кожне замовлення вже йде з докладним описом того, що повинен зробити автор. Вказуються терміни дедлайну, необхідні до вживання ключові слова і їх кількість, обмеження по стилістиці, іноді навіть приклади, на які треба орієнтуватися, і джерела «стартовою» інформації.

А ще до переваг таких ресурсів можна віднести відсутність безпосереднього начальства. Звичайно, є замовники, але виконавці контактують з ними через листування. Або, в рідкісних випадках, за допомогою відеозв’язку.

До речі, ще на біржах невисокий відсоток комісії. При виведенні готівки людина втрачає в кілька разів менше коштів, ніж при відрахуванні в різні фонди.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Де себе спробувати?

Найзручнішою біржею вважається Etxt. Там зареєстровано кілька сотень тисяч виконавців і трохи менше замовників. На цьому ресурсі працюють, як новачки, так і досвідчені автори. Реєстрація максимально проста, відразу ж після її проходження можна протягом хвилини знайти замовлення і приступити до його виконання.

Особливо зручна функція автопрінятія.

Той чи інший замовлення може бути відданий виконавцю відразу ж після подачі тим заявки, якщо він відповідає заздалегідь зазначеним замовником критеріями (рейтинг, кількість позитивних і негативних відгуків, результати тесту на грамотність і т. Д.). А в деяких завданнях всі ці критерії нульові, так що виконавцем призначається той, хто першим встиг подати запит.

Правда, оплата в таких випадках дуже вже маленька – 3-5 рублів за 1000 символів без пробілів. Але саме на таких замовленнях можна зрозуміти, як заробляти на копірайтингу. Треба розуміти, що це тимчасово. Після набору балів, рейтингу та портфоліо оплата буде підвищуватися. Так що до подібних замовлень варто ставитися не як до джерела доходу, а як до стажування або практику.

Головні заповіді копірайтера

Їх також варто відзначити увагою. Як заробити на копірайтингу? Потрібно стати висококласним фахівцем. Всім відомо, що професіонали цінуються високо. Тому з найперших замовлень потрібно проявляти себе на вищому рівні. Який буде помітний відразу, навіть при погляді на перше речення тексту, створеного автором.

Професіоналізм визначається логічністю і грамотним побудовою тексту. У ньому не повинно бути стилістичних, орфографічних і граматичних помилок, а також помилок. Ще текст повинен бути добре і приємно оформлений. Один шрифт, смислове виділення абзаців, підкреслення ключових слів – це і багато іншого робить його зручним для сприйняття і читабельним.

Заголовки і слогани, якщо їх наявність мається на увазі, необхідно робити чіплятися, інтригуючими і відповідними тематиці.

Також важливо рівномірний розподіл ключових слів або фраз. Хороший спеціаліст ніколи не вставить їх автоматично в сусідні пропозиції. Він зробить так, що користувач навіть не усвідомлює свого «зіткнення» з ключем.

Нерідко потрібно і «прикрасити» текст фотографіями. Вони повинні бути яскравими і доречними, мати високу роздільну здатність і унікальність. Тому кожен копірайтер зобов’язаний володіти навичками редакції зображень.

І, природно, потрібно зробити матеріал максимально відповідним вимогам замовника. Для цього є оте саме ТЗ (текстове завдання). Відповідально треба поставитися і до обсягу.

Якщо у вимогах зазначено 3 000 символів – значить, стільки і треба написати. Ніяк не менше, інакше замовлення буде відправлений на доопрацювання або зовсім не візьметься системою.

Але і фанатизму не потрібно – надлишок слів не всіма зустрічається позитивно.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

особливості роботи

Багато людей, цікавлячись тим, як заробити на копірайтингу новачкові, можуть подумати, що двері цієї діяльності відкриті для кожної людини, здатного без помилок написати пропозицію. Але це не так.

Взяти, наприклад, продають тексти. У них є своя специфіка. Заголовок повинен бути «липким» і бажано коротким. За статистикою, користувачі читають перші три слова.

Якщо вони зацікавлюють, то заголовок «долається» до кінця, і тільки потім люди переходять по посиланню для ознайомлення з текстом.

Якщо «шапка» прісна і не інтригуюча, то користувачі просто ігнорують запропонований їм матеріал.

Не менш важливим є перший абзац. Автор зобов’язаний написати його так, щоб людина «втягнувся» в прочитання. Заінтригувавши, можна приступати до рекламування товару або послуги.

Але і розписати переваги потрібно грамотно. Не треба розповідати про те, як хороший рекламований об’єкт.

Необхідно дати читачам те, чого вони хочуть – відповіді на питання і усвідомлення того, яку користь вони отримають, якщо погодяться на пропозицію.

А якщо потрібно написати не продає текст, а звичайний? Інформаційну замітку, наприклад, або огляд? Тоді перед автором стоїть не менш важливе завдання. І, в принципі, аналогічна попередній. Користувач повинен прочитати текст до кінця і захотіти на нього відреагувати (підписатися на оновлення, зареєструватися на сайті, залишити коментар, поставити запитання).

Для цього потрібно його зацікавити і надати унікальну інформацію. Людям подобається дізнаватися щось особливе. Це можуть бути думки, описані з нової точки зору, авторський підхід, незвичайна структура тексту, елемент провокації або інтерактиву. Все перераховане дуже важливо.

Адже від того, якою буде реакція на текст, залежить бажання замовника продовжувати співпрацю з виконавцем.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Де ще знайти вакансію?

Розповідаючи про те, як заробити на копірайтингу, варто відзначити увагою і інші ресурси, на яких можна спробувати свої сили в даному виді діяльності.

Деякі відправляються на форуми веб-майстрів. Там регулярно з’являються «гілки» з пропозиціями роботи копірайтерів. Та й сам користувач може відкрити нову тему. Принцип дуже простий. Спочатку доведеться працювати за хороші відгуки, а потім вже за гроші. Теж своєрідне стажування. Серед ресурсів даної тематики користуються популярністю MaulTalks і Searchengines.

Якщо з’явилася ідея щодо того, як заробити на копірайтингу, можна відправитися на біржу продажу / покупки постових, посилань і т.д. Наприклад, на J2J або ж Liex. Вельми специфічні сайти, але і там є розділи, в яких копірайтерів регулярно пропонуються завдання по створенню текстів, виконання рерайта і поширенню вже готового матеріалу.

Зрештою, можна створити власний блог, спільнота в соціальній мережі або сайт. Даний варіант підійде людям, яким в першу чергу хочеться проявити себе як автора, а не заробити грошей. Але зате саме за допомогою цього методу можна надати себе як професіонала. Немає потреби шукати посередників.

Якщо на ресурс почнуть приходити замовники, то вони будуть належати тільки його власнику. Це вже окремий, складний мережевий бізнес. Рекомендується приступати до нього при наявності досвіду, коштів і ресурсів для його просування.

До того ж з успіхом реалізувати подібну задумку може лише та людина, яка має уявлення про дану діяльність.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Зарплата

Природно, кожного цікавить те, скільки можна заробити на копірайтингу. Новачкові на високий рівень доходу розраховувати не варто, це вже можна було зрозуміти. За 1000 символів йому будуть пропонувати від 3 до 10 рублів. Якщо працювати повноцінних 8 годин, то можна написати близько 25 т. З. По 2 500 символів на годину – цілком реально.

Правда, тут все залежить від здібностей автора, швидкості набору тексту, вміння швидко вникнути в тему і розібратися з ТЗ. Так що в якості середнього показника варто взяти 15 000 символів. При ціні в 5 р. / 1000 с., Оплата в день складе 75 рублів. Так, це мало, але при такій продуктивності вже через тиждень чоловік зможе отримувати замовлення з набагато більш високою ставкою.

У деяких стажування і зовсім не оплачується.

Скільки можна заробити на копірайтингу в місяць в подальшому? Через кілька місяців наполегливої ​​праці людина отримає можливість розраховувати на оплату від 30 до 50 рублів за 1000 символів. І він навчиться швидко працювати – горезвісні 25 000 з / день стануть реальністю. А це, при середній оплаті в 40 р. / 1000 с, складе тисячу рублів в день.

Є і замовники, що пропонують 100, 200 і 300 р. / 1000 символів. Іноді і більше. Правда, в такому випадку не вийде писати по десятку сторінок в день. Оскільки завдання з таким рівнем оплати зазвичай складні і специфічні. Так що виникають в вимоги і працювати над їх виконанням доводиться набагато довше.

Свобода дій

Це один з найважливіших плюсів даного виду діяльності. Продовжуючи тему щодо того, скільки можна заробляти на копірайтингу, можна дати ще один відповідь. І звучить він так – скільки захочеться. Все залежить від бажання і можливостей людини.

Він здатний моментально виникають в завдання, розбиратися в темі, швидко працювати з інформацією і робити все так, щоб не страждала якість? Тоді йому не важко буде писати і більше 25 000 символів.

Підвищена активність, до речі, багатьма замовниками винагороджується належним чином.

Ще даний вид діяльності зручний віддаленим характером роботи. Єдина умова для виконавця – встигнути до дедлайну. Замовнику неважливо, коли автор сяде за роботу – хоч о другій годині ночі, хоч рано вранці. До того ж можна працювати, не залишаючи дому. Або в місці, де активізується фантазія з уявою і сходить натхнення.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

висновок

Чи можна заробити на копірайтингу? Однозначно. Для багатьох людей, з відповідальністю ставляться до даного виду діяльності, він є основним джерелом доходу і способом самореалізації. Кожен новачок, який має відповідні навички та здібності, може домогтися того ж. Якщо, звичайно, буде ставитися до цього, як до справжньої роботи і працювати.

Треба пам’ятати – відразу нічого не виходить. Але працьовитість і цілеспрямованість винагороджуються гідно завжди. Особливо, якщо носій інформації якостей постійно вдосконалює свої тексти. Втім, без розвитку в цій справі ніяк не обійтися. Інакше є ризик «перегоріти» або перетворитися на звичайного штампувальника текстів, що ще гірше.

Як стати копірайтером з нуля і з чого почати?

Василь Блінов

06 лютого 2019 о 23:01

Вітаю, дорогі читачі іклайф.ру. На зв’язку Василь Блінов і в цій статті я хочу розповісти, з чого я починав в копірайтингу, і дати кілька рекомендацій, як стати копірайтером з нуля. У попередній статті ми з вами розглянули, скільки насправді заробляють копірайтери, і з’ясували, що ця робота не така вже й проста, як здається на перший погляд.

Повне керівництво для копірайтера

Навчитися копірайтингу і стати професійним копірайтером вдається далеко не кожному. Взагалі, на етапі становлення виживають одиниці, одні зливаються, повертаючись до комфортної роботи в офісі, інші змінюють сферу діяльності. Кому-то навіть не вдається знайти першого замовлення і спробувати свої сили.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Тому сьогодні я також торкнуся питання з пошуком перших замовлень і вакансій в інтернеті, дам покрокові інструкції, що потрібно робити новачкові. В кінці ви зможете задати свої питання, якщо щось буде незрозуміло.

Як навчитися писати і стати копірайтером з нуля?

Почнемо з невеликих кроків, які допоможуть вам зрозуміти, що таке копірайтинг, вивчити основи і базові навички, знайти перші замовлення і почати отримувати досвід в написанні хороших продавців і інформаційних текстів.

Дайте відповідь на питання: НАВІЩО?

Завжди, перш ніж братися за якусь справу, я шукаю відповідь на питання: навіщо мені це?

Вирішіть для себе, для чого ви хочете стати копірайтером? Що вам це дасть? Чи варто? Прийміть рішення.

Коли я починав і проходив навчання віддаленій роботі, я зробив свій вибір, обрізавши всі джерела доходу не через інтернет. Звільнився з оффлайн роботи і відмовився від усіх шабашок. Відповівши на це питання, я знав, навіщо мені потрібна віддалена робота, а навчання дало зрозуміти, що будь-яка людина з повного нуля зможе знайти собі професію в інтернеті і освоїти її.

З одного боку, це дуже поганий приклад, у всіх різні життєві ситуації і залишитися зовсім без джерел доходу буде дуже важко. З іншого боку, поки у людини в житті не почнуться суттєві проблеми, він нічого міняти не буде. Іноді, щоб рухатися вперед, потрібно спалити мости.

Але краще, звичайно, поєднувати і без ризику здійснити перехід на віддалену роботу на дому.

Відкиньте страхи і сумніви

Причина, яка допоможе вам здатися і кинути затію заробляти віддалено на копірайтингу, – це страхи і сумніви.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Поділюся кількома своїми страхами, які були у мене, коли я починав писати і публікувати статті в мережу.

 • Я не вмію писати, не вмію висловлювати свої думки. Що подумають люди? Мене неправильно зрозуміють, раптом я не маю рації і т. Д. Мені здається, у багатьох такий же страх, але у мене він з часом став зникати і зник назовсім. Поки немає досвіду – немає впевненості, тому потрібно переступити через страх і почати писати.
 • Безграмотність. Я до сих пір роблю десятки помилок в тексті, але це не зупиняє.Знайдіть коректора, який буде перевіряти ваші твори. Так навіть буде краще тому, що, коли пишеш, око замилюється і перестаєш помічати помилки і помилки. Якщо ви навчитеся писати круті тексти, то ваш роботодавець сам вирішить питання з коректурою.
 • Далі вже йдуть страхи загального характеру для будь-якого фрілансера, такі як: новачкові важко знайти роботу копірайтером, обдурять і не заплатять, що не вистачить і термін, зіпсую рейтинг на біржі (почати все одно доведеться з бірж фріланса) і т. Д.

Судячи з коментарів під попередніми статтями про професію копірайтер, людей зупиняє навіть те, що вони тихо друкують. Напишіть, що вам заважає стати успішним фахівцем, і в чому ви сумніваєтеся. Розберемо ці проблеми разом.

Почніть читати і вивчати основи копірайтингу

Нам пощастило, ми живемо в час, коли всю інформацію, все знання можна знайти безкоштовно в інтернеті. Є різні інтернет-ресурси, сайти, форуми, блоги.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Кращі книги :

 1. Дмитро Кот. Копірайтинг. Як не з’їсти собаку. Створюємо тексти, які продають
 2. Сергій Бернардський. Продають тексти. Як перетворити читача в покупця
 3. Саша Карепіна. Пишемо переконливо. Сам собі копірайтер
 4. Міхель Фортин. 5 копірайтерського формул
 5. Ден Кеннеді. Продає лист. Як правильно написати рекламний лист, щоб залучити максимальну кількість клієнтів
 6. Еліна Слободянюк. Настільна книга копірайтера
 7. Віктор Орлов. Сам собі копірайтер, Магія твоїх текстів (3 книги)
 8. Девід Огілві. Одкровення рекламного агента
 9. Джозеф Шугерман. Мистецтво створення рекламних послань. Довідник видатного американського копірайтера
 10. Денис Каплунов. Копірайтинг масового ураження
 11. Роберт Чалдини. Психологія впливу
 12. Аллан Піз. Як писати так, щоб було зрозуміло всім
 13. Максим Ільяхов, Людмила Саричева. Пиши, скорочуй. Як створювати сильний текст

Загляньте ще в цю добірку книг з копірайтингу, де про них докладно розписано.

Список корисних ресурсів, які я сам іноді читаю:

 • Данило Шардаков – shard-copywriting.ru
 • Петро Панда – textis.ru

Вивчіть основні формули, принципи, всякі психологічні моменти. Ось тільки давайте без фанатизму до навчання, всі ці ресурси і книги варто вивчати паралельно практиці, а не так, що спочатку вивчення, потім практика. Так можна 2 роки все вивчати і ні копійки не заробити.

Пройдіть курси або тренінг з копірайтингу

Два роки тому я теж проходив курс з копірайтингу, заплативши 7000 рублів. Вкладення окупилися в десятки разів. На даний момент він більше не проводиться, але є інші проекти, які я можу порадити.

 • База Знань iklife.ru – Курс «Копірайтинг з нуля» – рекомендую!
 • Юлія Вовкодав – Курс «Професія копірайтер».
 • Нетологія – “Копірайтинг: пишемо професійно”.
 • Школа Staff-online – Навчання професії копірайтер і іншим. Почитайте відгук про школу.
 • 1PS – Курс «Продаючі тексти для сайту».

Звичайно, цей крок ви можете пропустити, якщо не хочете вкладати гроші. Але знайте, що тут ви швидше отримаєте результат. Суть курсів та тренінгів в тому, що у вас буде досвідчений наставник, який дасть вам всі необхідні знання і навчить їх застосовувати.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Написати текст ви і самі можете безкоштовно, а ось хто вам підкаже, що в ньому правильно, а що ні. Тому краще звернутися до професіоналів.

Знайдіть перші прості замовлення

Почати пошук найкраще з бірж фріланса для копірайтерів. Біржі – це інструмент, який зводить разом замовників і виконавців. На них ви зможете знайти завдання будь-якої складності, починаючи від написання простих статеек для сайту і відгуків, закінчуючи складними продають серіями листів для воронок продажів.

Тут ви безпечно зможете брати ці замовлення і не боятися, що вас обдурять. Звичайно, якщо все робити за правилами даних сервісів.

Не раджу відразу хапати дорогі замовлення, почніть з простих і недорогих. Це можуть бути статті для сайту, коментарі, відгуки, рерайт тексту, описи до товарів в інтернет-магазині, пости для соц. мереж.

Ваше завдання на першому етапі не заробити грошей, а отримати досвід. Зрозуміти, як працюють біржі, як спілкуватися з замовниками, потренуватися в написанні статей. Раджу ще почитати мою статтю про помилки новачків при роботі з біржами.

Пишіть статті для продажу

У нас, коли я проходив курс з копірайтингу, був такий слоган “Ні дня без рядка”, з того моменту я пишу практично кожен день. Поки шукайте замовлення на біржах, почніть писати статті для продажу.

На деяких біржах є так звані магазини статей, куди ви можете викласти готову статтю будь-якої тематики.

Список сайтів, де можна продавати статті:

 • Etxt.ru
 • Text.ru
 • Textsale.ru
 • Advego.ru
 • Copylancer.ru
 • Krasnoslov.ru
 • Neotext.ru

Ці статті також добре купуються web-майстрами, тільки от ціни за них дають невеликі.

Ставайте універсальним копірайтером

Намагайтеся брати роботи на різні теми і вчіться писати про все. Універсали цінуються куди вище, ніж фахівці у вузькій тематиці, особливо в проектах з великими обсягами контенту.

Почніть збирати портфоліо

Виконуючи перші замовлення, зберігайте тексти, якими наповніть своє портфоліо. Запитуйте у замовників, де розміщені статті, і копіюйте посилання на них в портфоліо.

Коли накопичиться з десяток робіт, можна його почистити і залишити тільки краще. У портфоліо також можна додавати не тільки виконані роботи, а й відгуки замовників про співпрацю з вами. У наступних статтях, я думаю, ми ще поговоримо про те, як краще зробити портфоліо копірайтеру.

Напрацьовуйте базу клієнтів і шукайте замовників самостійно

Біржі – це старт для удалёнщіка. Не плануйте шукати замовлення на них все життя, найцікавіші і класні вакансії шукаються самостійно. Для цього потрібно лише подумати, кому потрібні ваші послуги копірайтера, і де б ви хотіли працювати.

Можливо, вам вже пощастило і ви висмикнули з бірж великих постійних замовників. Часто так відбувається. Тому вишиковуйте відносини абсолютно з кожним роботодавцем і збирайте базу клієнтів, щоб вони зверталися в наступний раз прямо до вас.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Де працювати копірайтером в інтернеті?

Для новачків приведу кілька прикладів, куди можна влаштуватися в майбутньому на високооплачувану посаду. Якщо ви ще станете універсальним копірайтером, здатним писати на різні теми, то вам ціни не буде.

 • копірайтингове агентства
 • Новинні портали
 • Різні інтернет-журнали, тематичні проекти
 • Авторські блоги (як у мене)
 • тренінгові центри
 • Спільноти в соціальних мережах

Практично на будь-якому великому порталі або блозі є пропозиція стати автором проекту або написати статтю. Якщо ви зараз зійдіть вниз, то побачите там кнопку “Надіслати статтю”, а за нею умови і пропозицію про співпрацю з авторами. Ви можете стати автором на моєму блозі і непогано заробляти.

На деяких сайтах такої пропозиції може і не бути, але якщо ви бачите, що він розвивається, і на ньому публікуються якісь статті, то ви сміливо можете знайти контакти і написати їм свою пропозицію. Я, як автор кількох тематичних проектів, можу підтвердити, що хороших авторів реально мало.

Вдосконалюйте свої навички і знання

Робота за комп’ютером віддалено вимагає особливих навичок. Наприклад, я знаю, що для деяких дуже важко в домашніх умовах налаштуватися на роботу, потрібно розвивати навик фокусування на завданні і вміти зосереджуватися.

Також буде дуже корисно освоїти такий навик, як сліпий друк, він дозволить збільшити швидкість набору тексту і встигати за швидкістю думки. Іноді, коли тихо друкуєш, забуваєш, що хотів сказати.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Додатково рекомендую вивчати SEO-оптимізацію, підбір і використання ключових слів в тексті, найманого, створення зачіпок заголовків, формувати свою техніку написання, створити чек-листи для перевірки типу такого і т. Д.

Збільшуйте вартість своїх послуг

Ну і останніх крок – це збільшення цін за свою роботу. Коли ваші роботи почнуть користуватися попитом, клієнти – звертатися знову і знову, почніть піднімати цінник. Не соромтеся пропонувати тим, з ким ви давно працюєте, збільшити оплату.

Фокусуйтеся на більш високооплачуваних замовленнях. Коли у вас вже буде досвід, ви самі зрозумієте, як діяти.

висновок

На закінчення хочу сказати лише одне, щоб з нуля стати хорошим копірайтером, потрібно дуже багато писати і аналізувати свої творіння. Дивитися на реакцію і відгуки читачів. Сприймати негативну критику, як урок, який потрібно засвоїти і більше не повторювати.

Якщо у вас є, що доповнити до даної статті, то пишіть в коментарях. Дуже буду радий вашу думку і досвіду. Всім успіхів.

З повагою, Василь Блінов

Як заробляти на статтях БЕЗ замовників і бірж, і чому 100 рублів за 1000 знаків – паршива угода

Я довго не хотів випускати цю статтю в світло. І тим більше не збирався писати щось популістське про заробіток і статейному доході. І не випустив би, якби не лист одного з моїх читачів.

Саме воно послужило тим самим спусковим механізмом, тим самим тригером. Своїм питанням, людина, сам того не усвідомлюючи, потрапив “в десятку” і запустив необоротну ланцюгову емоційну реакцію в моїй свідомості.

Ось це питання, майже дослівно:

Данило, здрастуйте! Якби ви могли написати тільки одну статтю для вирішення моєї проблеми, то нехай це буде стаття про те, як заробляти хоча б 100 рублів за 1000 знаків. Зараз я працюю на біржі по 20-30 рублів за кіло, конкуренція висока, і замовники не готові платити більше. Це для мене поки недосяжний рівень.

І тут Остапа, як то кажуть, понесло. Коли я прочитав цей лист, мене захопила буря емоцій. Найрізноманітніших. Як же так вийшло, що десятки і сотні тисяч людей не розуміють, що для заробітку на статтях їм не потрібні ні біржі, ні навіть замовники, що пропонують копійки за годинник сидячої роботи ?! Адже можна ж заробляти інакше. Тими ж статтями. І набагато більше. Сьогодні розповім, як.

Цей матеріал вийшов досить емоційним, тому що до всього іншого я вперше усвідомив, в чому головна проблема бірж. Так, у них грабіжницькі комісії, нікакущій ставлення до авторів, зниження самооцінки людей, безпросвітний демпінг, засилля перекупників, конкуренція і жорсткі умови праці. Але є дещо куди більш страшне.

На біржах, якщо придивитися, активно використовуються елементи “жетонного методу” на базі моделі Скіннера, який пригнічує волю людини, притупляє мислення і об’єктивну оцінку того, що відбувається навколо. У сучасному суспільстві цей метод, до речі, теж використовується для управління масами, але на біржах його зводять мало не в абсолют.

Більш того, модель Скіннера забезпечує слухняність – ідеальний механізм для управління численними авторами.

І те, що люди щиро вважають оплату в 100 рублів за 1000 знаків недосяжним рівнем – це, я вважаю, ненормально.

Власне, тому я відразу взявся за клавіатуру і почав писати цю статтю, щоб показати всю ситуацію в цілому, а також її абсурдність. Вам це цікаво? Тоді влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо!

Жетонная модель Скіннера

Ви можете подумати, мовляв, у кого-то розігралася параноя і всюди ввижається мало не Вселенський змову. Але давайте відверто: те, що відбувається на біржах контенту, дійсно, складно назвати нормою. Давайте поглянемо на самі барвисті аспекти.

 • Є люди, які роками працюють на біржах за копійки, і не йдуть, як би важко їм не було. І навіть якщо їх ображають і банять, через 5 років бездоганної роботи, вони все одно реєструються по-новій і продовжують працювати в кабальних умовах. Знову і знову.
 • Є люди, готові отримувати навіть 5 або 10 рублів за тисячу знаків. При цьому для них важлива не сама сума оплати, а факт її отримання (читай: “жетон”). І тут, здрастуй, біржовий демпінг!
 • Біржі чітко диктують, яка поведінка авторів допустимо, а яке – ні. Мовляв, автор, хочеш отримати нагороду (жетон) і вивести його – веди себе як слід: не лай адміністрацію і в точності виконуй побажання замовників.
 • Новачкам постійно наводять як приклад топ копірайтерів (а-ля зразок поведінки), мовляв, дивіться, ось як можна і потрібно! Працюйте старанно, і будете такими ж.
 • Біржі навчають модераторів, які спостерігають за авторами і визначають, яка поведінка допустимо, а яке – ні, які тексти хороші, а які – ні.

Я можу привести ще з десяток паралелей, але суть не в цьому.

Всі ці аспекти характерні для жетонної моделі, яка спочатку створювалася для коригування важких підлітків, але, як видно, і на дорослих працює нітрохи не гірше.

Людей, по суті, заганяють в прокрустове ложе і намертво вбивають стереотип, що заробляти на текстах в інтернеті можна і потрібно тільки через біржі. Хоча на самій-то справі це далеко не так.

Більш того, у бірж є маса адептів, які нібито навчають копірайтингу, хоча по факту просто привертають на біржі нових людей за комісійну винагороду. До слова, це одна з причин по якій в галузі твориться незрозуміло що, існує купа міфів, і 9 з 10 людей не знають, що таке копірайтинг насправді.

В результаті люди просто перестають бачити інші можливості і те, що є маса інших варіантів заробітку на текстах.

Автори на біржах не бачать нічого окрім одномоментного заохочення, і щиро вважають, що 100 рублів за 1000 знаків – це вельми і вельми непоганий рівень доходу.

Хоча, поклавши руку на серце, сотня за кіло – відверто паршива і невигідна угода. Чому – наочно покажу через пару хвилин.

Іншими словами, 99% авторів на біржах з тріском провалюють “зефірної тест”.

У 70-х роках минулого століття викладач Стенфордського університету Уолтер Мішел задався питанням: чи можна у 4-5-річних дітей виявити за тими чи іншими ознаками схильність до успіху в дорослому житті.

Виявилося, можна. Експеримент, який це підтвердив, був названий, “зефірної тестом”. Суть його полягала ось у чому. Дитині давали зефірку і говорили, що зефірка його, і він може її з’їсти. Але якщо він почекає 20 хвилин, не з’їдаючи ласощі, то отримає ще одну таку ж.

Діти, які зуміли почекати, щоб отримати подвійну порцію зефіру, виявилися більш успішні в майбутньому (за ними спостерігали протягом 30 наступних років).

А при тому, що люди, натискання на “жетонів” модель, з тріском провалюють зефірний тест, в 99,9% випадків вибираючи нагороду тут і зараз.

Ці люди навіть не замислюються про те, що, почекавши трохи, вони можуть отримати значно більшу нагороду. І тут ми переходимо до суті сьогоднішньої статті.

Чи можна отримувати гроші за тексти взагалі без бірж і клієнтів? І наскільки це вигідніше, ніж фіксовані 100 рублів за 1000 знаків? Можна, можливо. Вигідніше. І зараз я, покажу, як.

Як заробляти на статтях без замовників

Як я вже написав вище, більшість людей знають і бачать тільки один шлях заробітку: писати тексти для замовників і отримувати за роботу гроші. Посимвольний.

І біржі активно цей шлях пропагують, тому що тільки в цьому варіанті вони заробляють свої комісійні і тримаються на плаву.

Іншими словами, бірж вигідно, щоб модель взаємодії виглядала тільки так, і ніяк інакше. Подивіться на схему.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Класична схема роботи веб-райтерів на біржах.

Звичайно, можна домовитися з замовником на 100 рублів і працювати без біржі. Тоді дохід виросте на 20%, тому що комісію майданчика Ви заберете собі. Але навіть так це не найвигідніша угода. Хоча б тому що Ви все одно залежите від замовників.

Як тільки вони йдуть – доводиться починати все спочатку. Плюс, зростають ризики, що клієнт не заплатить і т.д. Хоча, як показує практика, не сильно то біржі від цих ризиків і захищають, приймаючи в більшості випадків сторону тих, хто платить.

Тобто замовників.

Щоб вирішити задачу і отримувати гроші взагалі без бірж, потрібно подивитися на один крок вперед, що відбувається з текстом автора після того як замовник прийняв роботу. Іншими словами, потрібно розширити мислення і вибратися з прокрустова ложа, того самого, в який з таким завзяттям адміністрація бірж укладає райтерів. І тут з’являються кілька варіантів.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Розширена модель заробітку на статтях: що відбувається з текстом після передачі замовнику.

Зрештою, не буде ж замовник просто так купувати тексти собі в збиток, правда? Він же повинен якось окупати свої витрати, інакше все це втрачає сенс. Благо, що при розрахунку за 1000 знаків з авторами тут все очевидно. Типових варіантів три.

 1. Замовник перепродує роботу автора в 2-3 рази дорожче іншим замовникам безпосередньо або на тій же біржі, але з більш розкрученої облікового запису. Привіт, перекупники!
 2. Замовник розміщує текст автора на своєму сайті з рекламою. На сайт приходять люди з пошукових систем і клацають по рекламі. Замовник отримує гроші за кожен клік. Це один з найпоширеніших варіантів, і він найбільш характерний для вебмайстрів та контент-менеджерів.
 3. Замовник використовує тексти на сайтах своїх клієнтів, щоб залучати аудиторію з пошукових систем. Люди приходять і купують товари або послуги. Цей варіант, як правило, є актуальним для SEO-фахівців.

Логічне запитання: а що заважає веб-райтеру самому заробляти гроші так само, як це роблять його замовники? Який сенс втрачати левову частку грошей на посередниках і отримувати за це крихти? Колись давним-давно, коли я тільки починав вести свій канал на YouTube, я записав показове відео з наочною схемою руху грошей. Якість звичайно, залишає бажати кращого, але зате схема видно добре. Вона актуальна і донині, подивіться.

Разом у нас є три варіанти. Перший варіант поки відкидаємо, тому що для його реалізації потрібен розкручений аккаунт або налагоджені канали збуту контенту. У середньостатистичного біржового автора нічого цього немає, а вкладати сили в розкрутку облікового запису на біржі – справа невдячна.

Третій варіант – теж відкидаємо, тому що для його реалізації треба навчитися тонкощам пошукової оптимізації та знайти клієнтів. Якщо його реалізувати, то біржі Вам не потрібні, та й статті Ви тоді писати самі навряд чи будете.

Залишається другий варіант – зробити свій сайт, розмістити на ньому тексти, рекламу і заробляти, як це роблять вебмастера.

Для цього варіанту взагалі не потрібні клієнти, але багатьох відлякують технічні питання: “Ууууу, це ще треба ж зробити сайт, все налаштувати, платити за доменне ім’я, хостинг … Тут неоране поле роботи … Багато чому потрібно навчитися …” Куди простіше отримати свої 100 рублів тут і зараз, вірно?

Як почати заробляти за допомогою копірайтингу – поради для швидкого старту

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

У всесвітній павутині є багато способів отримання доходу. Один з найбільш надійних і простих – заробіток на написанні статей. Саме з нього починали свою кар’єру багато успішних нині фрілансери. І також, як і ви вони були новачками. Сьогодні дізнаєтеся, як швидко стартувати в копірайтингу, і що для цього необхідно.

Для початку давайте розберемося, що таке копірайтинг. Новачки часто плутаються в поняттях, це значно ускладнює роботу. Зазвичай виділяють наступні напрямки:

• Рерайтінг. Переписування текстів своїми словами. Найпростіша, але низькооплачувана робота;

• Веб-райтинг – написання статей для сайтів. Це авторські статті. У деяких тематиках допускається частковий рерайт. Саме цей тип письменницької діяльності дає основний заробіток на статтях;

• Копірайтинг. Це написання текстів для комерційних сайтів, а також Лендінзі. Такий вид діяльності перегукується з рекламою і маркетингом.

Зазвичай новачки займаються рерайтинг і веб-райтингу. Ці напрямки порівняно прості і не вимагають особливих знань, а навички виробляються в процесі роботи. Якщо ви маєте досвід роботи в рекламі або маркетологом, то можете спробувати себе в написанні комерційних текстів.

Окремо слід згадати переклад текстів в інтернеті за гроші. Це еліта фрілансу. Якщо добре знаєте іноземні мови, то завжди будете з добре оплачуваною роботою.

Скільки можна заробити на написанні статей? Питання досить складне і неоднозначне. Все залежить від того наскільки прокатаю ваш письменницький талант, також заробіток пропорційний часу, яке, будете витрачати на письменницьку справу. Отже, давайте подивимося, які доходи чекають початківця копірайтера.

Багато хто до цих пір упевнені, що робота веб-райтера не може принести істотної доходу. Насправді, це не так.Початківці фахівці можуть отримувати досить хороші гроші. Навіть для новачка заробіток в 15-20 тисяч вважається нормою.

Якщо взяти середні ціни доступні для новачка на біржах копірайтингу, то можна побачити, що вартість кілознака в доступних для новеньких користувачів категоріях коливається в межах 20-30 рублів.

На деяких біржах можуть зустрічатися пропозиції і менше, але брати їх не варто. Потрібно цінувати свій час. Якщо витрачати в днів 3 години на роботу, то при середній вартості буде виходити 200-300 рублів, залежно від швидкості набору.

Тобто в місяць вийде близько 6-10 тисяч. Але ж витрачати на роботу можна і більше часу.

Також при певній частці вправності можна брати і дорожчі замовлення. У такому випадку ваш дохід буде ще вищим.

Існує два діаметрально протилежних думки. Одні люди вважають, що для роботи копірайтером необхідно спеціальну освіту, інші впевнені, що з цією діяльністю впорається будь-хто. На справді істина посередині.

В якості базових знань потрібно середнє освіти. Шкільного курсу російської мови буде досить. Чи не потрібна ідеальна грамотність, якщо ви допустите одну негрубую помилку, тут немає нічого страшного. Головне, вміти добре викладати свої думки. Для довідки використовуйте матеріали Грамота.ру і довідник Розенталя.

Вчіться вичитувати тексти. Це дозволить усувати помилки, а також усувати неузгодженості в статті. Читайте блоги відомих копірайтерів, звертайте увагу на форматування тексту. Використовуйте в своїх роботах помічені фішки. Поступово, ви зможете писати якісний матеріал, за який замовники будуть платити набагато більше, ніж отримують новачки.

Першим кроком буде реєстрація на біржах контенту. Саме ці ресурси дають копірайтинг і рерайтинг роботу з щоденною оплатою. Причому тут створені тепличні умови, в яких можна легко навчатися на практиці. Це відмінна школа.

Одним з кращих варіантів є біржа Copylancer. Основною відмінністю є наявність оптимального співвідношення простоти завдань і нормальної оплати. Адекватні модератори охоче допомагають радою.

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробити новачкові і з чого почати роботу

Для професійного зростання копірайтер просто необхідно регулярно прокачувати свої навички. Для цього використовується читання спеціальної літератури, блогів, відвідування курсів. Для багатьох новачків найбільш оптимальним буде використання саме курсів. Зазвичай їх ведуть досвідчені копірайтери, які володіють величезним практичним досвідом і готові ділитися ним.

Іноді курси копірайтингу дорікають у використанні і так загальнодоступної інформації. У певному сенсі це вірно. Але, на таких курсах вся пропонована слухачам інформація вивірена досвідом, новачкам не потрібно витрачати час на пошук і перевірку даних. Давайте розглянемо особливості курсів копірайтингу.

 • плюси:
 • • Ви отримуєте дозовану інформацію з перших рук;
 • • Всі методики працюють;
 • • Зазвичай є можливість виконання практичних робіт, що сприяє усуненню помилок;
 • • Часто провідні курсів деякий час супроводжують слухачів, допомагаючи радою.
 • мінуси:
 • вартість;
 • • Неможливість визначити до моменту покупки достовірність і важливість інформації.

• Якщо вирішили придбати курси, то зверніть увагу на відомих «гуру», наприклад, Сергія Трубадура або Петра Панду. Вони роблять цікаві навчальні курси, і можуть гарантувати позитивний ефект від навчання.

Також навчання копірайтингу може проводитися в рамках семінарів. Вони можуть бути, як платні, так і безкоштовні. На них можна дізнатися сучасні тенденції розвитку копірайтерського майстерності.

Важливим етапом в роботі фрілансера є створення портфоліо. Не маючи списку своїх робіт марно сподіватися на гарні замовлення. Для початку слід визначитися, де ви його будете створювати. Найбільш оптимальним варіантом буде реєстрація на фріланс біржі Kwork, також можна помістити папку з портфоліо в Гугл-Докс.

Не рекомендується поміщати в портфоліо тексти, підписані іншими людьми. Також якщо в них є комерційна таємниця, наприклад, торгові пропозиції. Уникайте робіт, які конфліктують з законодавством.

Щоб, гарантовано уникнути проблем розміщуйте в портфоліо скріншоти сторінок. Це не вплине на сайт-джерело. Також правовласник не зможе пред’явити вам претензії, в крайньому випадку ви просто заберете текст з портфоліо.

Звичайно, копірайтер не програміст. Але, без спеціальних програм і додатків йому не обійтися. Самим основним інструментом є MC WORD. Це найпростіша і універсальна програма для роботи з текстом. В якості додаткового редактора можна встановити LibreOfice, він стане в нагоді для відкриття файлів з нестандартними розширеннями.

Буде потрібно встановити найпопулярніші Антиплагіат від Advego і eTXT. Ці програми дозволять знаходити збіги в своїх текстах з документами в інтернеті. Також можуть знадобитися графічні редактори, але на заробіток на статтях їх наявність позначається мінімально.

Корисні поради:

• Видаліть перший абзац. Дуже рідко вдається зробити початок з першого разу, зазвичай від видалення початку стаття тільки кращає;

• Заведіть блог або сайт. Можна на безкоштовному сервісі. Так ви отримаєте можливість напрацьовувати стиль;

• Вивчайте суміжні спеціальність. Майстер, який може розміщувати тексти, вивчати цільову аудиторію, заробляє більше;

• Ніколи не беріть в роботу тестові неоплачувані завдання;

• Не звертайте уваги на колег. Вони найжорсткіші критики. Найчастіше необ’єктивні.

наостанок

Копірайтинг, це не складна і цікава робота. Знаючи, що таке копірайтинг і з чого почати, ви зможете досить успішно розпочати свою кар’єру в інтернеті. Від вас буде потрібно тільки посидючість і прагнення до зростання.

 1. Корисні статті по темі:
 2. – Все про заробіток на написання статей в інтернеті
 3. – Топ-3 простих способи заробітку без вкладень для новачків

Адвего – біржа копірайтингу. копірайтинг біржа

Головна »Біржа» Копірайтинг біржа

Що таке копірайтинг: ТОП-5 бірж, як заробіті новачкові и з чого почату роботу

Вітаємо! Сьогодні мова піде про копірайтингу і професії, яка дозволить заробити грошей новачкові, реалізувати себе в якості автора і подарувати свободу самовираження і фінансову незалежність.

Що таке копірайтинг

У наш час стрімко розвиваються технологій і великої кількості інформації, напевно, все вже чули або читали про копірайтинг, просто не кожен знає точно, що означає цей термін і звідки він з’явився.

Копірайтинг – це вид професійної діяльності з написання і публікації будь-яких текстів (продають, інформаційних і т.д.), які необхідні замовнику.

Якщо говорити про історію копірайтингу, то вона почалася задовго до того, як з’явився Інтернет. Зазивали на вулиці, успішні продавці різних товарів – перші представники копірайтерів, що створюють ефективні продають тексти.

Тепер з минулого плавно перемістилися в даний час і з’ясуємо, яке призначення копірайтингу в інтернеті. Щоб утримувати увагу користувачів на своєму сайті, власник повинен забезпечити його наповнення якісним матеріалом, який не тільки цікаво, а й корисно вивчати.

Якщо власник ресурсу хоче підвищити відвідуваність своїх сайтів, наповнити їх якісним і актуальним матеріалом, йому на допомогу приходить seo-копірайтінг.В відміну від звичайного, в ньому містяться спеціальні слова, так звані «ключі», які вписані в текст рівномірно і осмислено, крім того, вони розставлені в певних частинах тексту.

 • Багато господарів ресурсів наповнюють свої сайти інформацією самі (якщо мають потрібною кількістю часу і умінням писати тексти).
 • Але є й інший вихід: звернутися до професіоналів своєї справи, копірайтерів.
 • Копірайтери можуть створювати не тільки тексти, а й опису товарів, рекламні слогани, рекламні тексти різного характеру.
 • Важлива інформація: термін «copyrite», що означає авторське право і слово копірайтинг не одне і те ж поняття!

майбутнє копірайтингу

Поступово тексти писатимуть не просто для просування, а для людини. А між цими видами текстів колосальна різниця. Для прикладу: написати матеріал для допомоги людині може або людина, яка працює в конкретній сфері діяльності, або замовник спочатку надає автору максимум інформації.

Другий варіант рідко виконується, якщо співпраця ведеться через біржу.

Що ж виходить в сухому залишку? Все досить просто. Зміни в сфері копірайтингу будуть і обов’язково. А підготуватися до змін можна тільки таким чином: знайти свою нішу в цьому напрямку і зайнятися навчанням і самоосвітою.

види копірайтингу

Фахівці в області контенту виділяють кілька типів копірайтингу, причому професіонал своєї справи повинен володіти ними в комплексі.

Отже, докладніше про види:

 • рерайтінг;
 • Seo-копірайтинг;
 • Продають статті;
 • Спічрайтінг.

Рерайтінг – простіше кажучи, це переказ прочитаного своїми словами. Для замовника це спосіб заощадити, але такі матеріали не завжди зручні для простого читача.

Seo-копірайтинг – як уже говорилося, від інших такі статті відрізняються наявністю ключових слів, за якими користувачі знаходять потрібні матеріали. Мета їх написання і розміщення – збільшити продажі і кількість відвідувань ресурсу.

Рекламні або продають статті – спочатку створюються в комерційних цілях. Вони покликані підштовхувати споживачів до того, щоб вони купували конкретні товари, наприклад, в створеному вами інтернет-магазині.

Спічрайтінг – написання промов для політиків, бізнесменів, зірок шоу-бізнесу. Автори професійно написаних промов часто отримують високі та відповідальні посади в різних сферах діяльності.

Розглянувши ці види копірайтингу, потрібно розуміти, що робота з написання статей це можливість далі рости професійно. Крім того, якщо людина начитана, освічена, і добре володіє мовою, він зможе писати цікаві та корисні статті, які будуть затребувані.

Видів копірайтингу кілька. Це дає можливість вести роботу в різних напрямках. Але потрібно пам’ятати, що в будь-який матеріал потрібно включити своє бачення тематики, вміти ставити себе на місце того, хто буде це читати. І завжди потрібно ставити собі одне питання: Чи цікаво мені читати цю статтю? Якщо відповідь позитивна, тоді ви на правильному шляху.

основи копірайтингу

Щодня в глобальній мережі з’являються тисячі нових користувачів. Крім різної інформації, багато з них шукають способи заробітку не виходячи з дому.

Погулявши по неосяжних просторах, спробувавши себе в різних напрямках, користувач бачить перед собою загадкове і незрозуміле слово «копірайтинг».

З цього моменту починається найцікавіше. У нашій країні фахівців в цій сфері менше, ніж в західних країнах, а розумної літератури ще менше.

З чого ж почати і як зробити перший крок, поговоримо далі.

Поради для успішного копірайтингу

 1. Визначтеся з темою, а потім працюйте і пишіть багато. Так, працювати доведеться багато. Тільки так можна напрацювати потрібні професійні навички і знайти стабільних замовників. Особливо багато копірайтер потрібно працювати на самому початку свого шляху, тому що конкуренція на цьому ринку тільки зростає, а новачки готові писати практично безкоштовно.
 2. Підвищуйте професійний рівень. Вивчайте літературу та інші матеріали, благо вони знаходяться у відкритому доступі в інтернеті.
 3. Пишіть так, щоб читати ваш матеріал хотілося. Щоб стати затребуваним у своїй професії, писати потрібно, перш за все, для людей, а тільки потім для пошукових машин. Якщо написання вами матеріали подобаються замовнику і користувачам, підвищиться відвідуваність ресурсу, а значить і ваші доходи як автора.
 4. Не бійтеся брати в роботу замовлення високого рівня складності. Це дозволить розвиватися і самовдосконалюватися.
 5. Підходьте до текстів нестандартно. Творчий підхід до роботи – половина успіху.

Зрозуміло, що ці поради тільки задають напрямок, в якому варто рухатися, а не є істиною в останній інстанції.

А тепер поговоримо трохи про те, як правильно писати статті, як заробити на написанні статей, яких правил варто дотримуватися.

Копірайтинг для новачків

На самому початку діяльності при написанні статей серйозну допомогу в роботі надасть складання плану. Основою будь-якого матеріалу буде проста схема: вступ, основна частина і висновок. При цьому вступ робити великим не потрібно, воно просто вводить читача в курс того, про що стаття.

Основна частина повинна бути розбита на абзаци, кожен з яких повинен містити нову думку. Так і автору простіше буде зорієнтуватися в тексті, а читачам легше сприймати матеріал.

Висновок служить своєрідним узагальненням всього, що сказано в статті. Обсяг його зазвичай невеликий, буквально 4-5 пропозицій, а то і менше.

Яких правил спілкування з замовником варто дотримуватися

Ця частина нашого матеріалу написана спеціально для недосвідчених, новеньких авторів, які часто не беруть до уваги цю важливу частину роботи:

 • При необхідності вмійте відповідати «Ні». Не потрібно працювати в збиток собі, своєму здоров’ю або особистому житті;
 • Не беріть замовлень більше, ніж можете виконати;
 • Цінуйте свій час і час замовника;
 • Говоріть прямо про оплату за свою працю;
 • Якщо потрібно щось уточнити, звертайтеся до замовника. Краще витратити на це час, ніж потім переробляти повністю все;
 • Якщо з різних причин не можете здати матеріал у встановлений термін, краще попросіть відстрочку, ніж висилати матеріал, який захочеться викинути в кошик для сміття в перші хвилини читання. Всі ми люди і якщо причина вагома, вам підуть назустріч;
 • Чи не позиціонує себе, як всезнаючого гуру, знати і вміти все неможливо, а ось виглядати нерозумно, будуючи з себе експерта, цілком реальна перспектива;
 • Не бійтеся братися за великі обсяги роботи. Щоб мати гідний заробіток в інтернеті, пишіть 8-10 000 знаків в день.

Як заробити на копірайтингу або фінансова сторона питання

Якщо копірайтер починає свою діяльність через біржу (а новим авторам уникнути цього важко), ціна на його послуги спочатку буде розрахована по мінімуму. Початківець автор може розраховувати на ціну від 20 до 50 рублів за одну тисячу знаків без пробілів. Це не гігантські гроші, але в міру того як напрацьовується досвід, підвищуються і розцінки.

Підвищити ціни можна тільки тоді, коли автор впевнений в своїх силах повністю. Рівень конкуренції на біржах зашкалює, а новачки готові писати за дуже маленькі гроші.

Є такі власники сайтів, які вважають за краще співпрацювати тільки з тими копирайтерами, якість текстів яких взагалі не викликає питань. Але і оплата в цій категорії набагато вище. Замовник в цьому випадку готовий платити за якість. Професійні копірайтери можуть писати по тарифу від 100 рублів за тисячу знаків, але і це не гранична цифра.

В принципі, на копірайтингу можна заробляти від 10 000 рублів на місяць, до 2-3 тис. Доларів. А якщо ваше місце проживання – регіон, в якому найбільша заробітна плата 15-25 000 рублів і платять її далеко не всім, копірайтинг – відмінний спосіб заробити хороші гроші.

Огляд популярних бірж для копірайтерів

 1. Розглянемо кілька найпопулярніших бірж для копірайтерів, працюючи на яких можна отримувати стабільний дохід.
 2. Для більш наочної подачі матеріалу представимо перелік бірж у вигляді таблиці, а також порівняємо їх за деякими критеріями.
 3. Таблиця 1. Аналіз бірж для копірайтерів
№ п / п біржа Що потрібно від автора особливості біржі
1 Аdvego Реєстрація Вважається найбільшою в Рунеті
2 ETXT (рекомендуємо) Реєстрація Дуже лояльна до нових авторам
3 Content Monster Потрібно пройти тестування Ведеться суворий відбір авторів
5 Work-Zilla (рекомендуємо) мінімальні вимоги Багато завдань різних тематик

Як видно з таблиці, всі ці біржі висувають певні вимоги до своїх авторів. Хтось м’якше, хтось жорсткіше. Варто тільки сказати, що робота на біржі в будь-якому випадку – це досвід, придбання нових навичок і вмінь, а також можливість зростання, якщо автор пише дійсно якісно.

А тепер перейдемо до важливого моменту: проаналізуємо позитивні та негативні сторони заняття копірайтингом.

Плюси і мінуси копірайтингу

Копірайтинг, як і будь-яка інша діяльність має свої позитивні і негативні сторони. Їх варто докладніше розглянути, чим і займемося зараз.

плюси:

 • Копірайтинг – перспективна сфера діяльності. Автор має практично необмежені можливості для професійного зростання;
 • Можливість працювати з будь-якої точки світу, де є інтернет;
 • Розвиток кругозору та отримання нових знань;
 • Непоганий заробіток.

Цілком реально заробляти на життя тільки написанням статей. Звичайно, це залежить від того, яка у вашому місті середня зарплата і які ваші потреби.

мінуси:

 • Такий заробіток підходить не всім. Якщо ваш сусід Вася заробив копірайтінгом на автомобіль, не означає, що і ви це можете зробити, якщо навіть шкільні твори писали з великими труднощами;
 • Високий рівень конкуренції;
 • Потрібно постійно займатися самоосвітою, такі сучасні реалії.

Можна сказати, що якщо вам подобається писати, ви чітко формулюєте думки і можете перенести їх на папір (ну або в Word), копірайтинг для вас. Та й в будь-якому випадку, щоб зробити висновки, потрібно спробувати, щоб не вийшло, як у старому фільмі: «Читати цю книжку не читав, але засуджую».

Тому дерзайте, ризикуйте, шукайте себе! Успіхів вам!

kakzarabativat.ru

біржа копірайтингу

Біржа копірайтингу Адвего – постачальник унікального контенту №1

 • Адвего – це універсальна майданчик для замовлення текстів, фото і будь-якого контенту для сайтів – від однієї статті до наповнення цілих порталів.
 • Забезпечте швидке наповнення сайту, каталогу, інтернет-магазину текстами і статтями – кожен день копірайтери в Адвего виконують понад 10 000 робіт.
 • Замовляйте на біржі копірайту унікальні SEO-тексти для просування сайту з ключами і запитами:
 • опису для товарів і послуг;
 • новини, огляди;
 • коментарі та відгуки.

Економте на контенті, отримуючи тексти дешевше: замовте рерайтинг з одного або декількох джерел, і автори напишуть потрібну кількість унікальних копій.

Всі тексти для біржі рерайтинга і копірайтингу безкоштовно перевіряються Антиплагіат Адвего, вам потрібно лише оплатити готові статті та розмістити на сайті. Якщо потрібна допомога в публікації, підберіть в Адвего контент-менеджера і доручіть йому перевірку і розміщення текстів.

Біржа статей і магазин готового контенту Адвего

 1. Вибирайте з більш ніж 25 000 перевірених унікальних статей – кожен день додається більше тисячі нових текстів.
 2. Завдяки зручному пошуку за розміром, ціною та ключовими словами ви за кілька хвилин знайдете десятки готових авторських статей, перекладні матеріали і тексти з унікальними фото.
 3. Всі тексти в магазині перевіряються на унікальність і грамотність, а на покупки діє гарантія повернення.

Біржа контенту на замовлення – тексти, графіка, фото, послуги

 • Ексклюзивний авторський контент – фото і відеоогляди, унікальні відгуки від реальних людей, поздоровлення у віршах і прозі, отрисовка банерів і творчих ілюстрацій – все це можливо замовити в Адвего.
 • Для біржі текстів працюють фахівці практично всіх професій, які з радістю проконсультують вас і ваших клієнтів, відвідувачів ваших сайтів, наповнять форум і підтримають спілкування по потрібним темам.
 • Також для вас виконають нестандартні завдання – від створення фото- та відеоколлажей до таємних покупців і тестування товарів.
 • Цілодобова служба підтримки Адвего працює на сайті, в чаті, по e-mail і в Skype – звертайтеся, і вам допоможуть створити замовлення і знайти виконавців.

Вебмастера і оптимізатори знайдуть в Адвего тисячі виконавців для наповнення сайтів текстами, коментарями, відгуками і унікальними статтями.

Копірайтери Адвего напишуть тексти для товарів, створять опису послуг, унікальні інформаційні та рекламні тексти: статті про компанії, новини, огляди та контент для Лендінзі, переклад технічного тексту.

Адвего – найбільша SEO-біржа відгуків і платних оглядів з усіх популярних топ рейтингів бірж копірайту, виконавці розмістять сотні позитивних рекомендацій і згадок про вашу компанію в інтернеті: наповнення форумів, в блогах і отзовіках. У соцмережах ви отримаєте тисячі учасників для своїх груп, лайки і репости публікацій, відгуки та коментарі

Для інтернет-агентств і SEO-студій – зручна робота з виконавцями в єдиному інтерфейсі, всі технічні питання щодо виплат Адвего бере на себе. Безкоштовно надаються: автоматична перевірка робіт на унікальність, цілодобова служба підтримки, API для створення замовлень і вивантаження текстів.

Надійна робота в інтернеті

 1. Реєструйтеся на біржі рерайта і копірайтингу Адвего, щоб працювати на дому в інтернеті у вільний час з гарантованою оплатою за виконані замовлення: пишіть статті та коментарі, спілкуйтеся на форумах і в соцмережах, виконуйте різні творчі завдання.
 2. Доступ до всіх сервісів Адвего безкоштовний, а виведення коштів можливий на гаманці Webmoney, Qiwi і банківські карти РФ і всіх країн світу.
 3. Розвивайте кар’єру копірайтера і легально заробляйте онлайн – для роботи потрібен лише доступ до інтернету і комп’ютер.
 4. advego. com

Заробіток в інтернеті без обману на копірайтингу