Що таке Лендінгем Пейдж – як створити, приклади, конструктори

0
93

У даній статті я ділюся своїм досвідом розробки Лендінзі. Розробкою сайтів, в тому числі і посадочних сторінок, я займаюся більше 5-ти років і є чим поділитися. Стаття спрямована більше для новачків, хто хоче зрозуміти як створити Лендінгем з нуля, але також якщо у вас вже є досвід розробки Лендінзі, сподіваюся і ви знайдете щось цікаве для себе.

Якщо вам потрібна інформація тільки по сервісів за допомогою яких можна зробити landing page, то переходите відразу до етапу 5 – вибір інструменту верстки. Якщо ж ви хочете зрозуміти алгоритм створення Лендінзі від А до Я, то читайте статтю повністю.

Як зробити Landing page – покрокова інструкція з 9-ти етапів

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Етап 1. Підготовка

мета Лендінзі

Насамперед визначаємося з метою Лендінзі, що ми хочемо отримати від відвідувачів сторінки. Як правило це щось одне з трьох:

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

1. Продаж товару / послуги (приклад: продаж меду, продаж послуг по розробки логотипу, продаж онлайн курсу);
2. Отримання контакту (приклад: підписка на розсилку, заявка на завмер);
3. Інформування (приклад: запрошення на безкоштовне оффлайн захід, промо сторінка магазину з акціями).

Визначаємо цільову аудиторію і що для неї важливо

На цьому кроці нам важливо розуміти хто цільова аудиторія для нашої пропозиції, які у неї болі, які бажання, які страхи і що ці люди хочуть отримати. Все це важливо розуміти щоб елементи сайту, такі як текст і дизайн, робити орієнтуючись на ЦА (цільову аудиторію).

Як визначити ЦА?

 • Проаналізуйте тих клієнтів, з якими вже працювали або працюєте зараз;
 • Запитайте у клієнтів, що для них важливо. Так, прям так, просто зателефонуйте або напишіть, заздалегідь підготуйте список питань;
 • Згадайте, а краще записуйте питання, які вам найчастіше задають з приводу вашого продукту;
 • Почитайте тематичні сайти / форуми, подивіться що хвилює ваших клієнтів.

Дивимося конкурентів (бенчмаркінг)

Коли ви виписали всі свої думки і ідеї щодо майбутнього Лендінзі, саме час зайнятися аналізом конкурентів (бенчмаркингом). Якщо ви вже знаєте своїх конкурентів – відмінно, якщо ще немає, шукайте в пошукових системах за ключовими словами вашої ніші.

Мета аналізу, це знайти і подивитися, що конкуренти роблять погано і не повторювати їх помилок, і що роблять добре, подивитися ідеї, яких бракує блоки, цікаві рішення в плані дизайну. Це не означає що їх потрібно просто скопіювати, звичайно так робити не потрібно, зберігайте їх собі, потім на етапі написання тексту і розробки дизайну адаптуєте під свій проект.

Як я це роблю: створюю окрему папку з назвою «Ідеї» і роблю скріншоти цікавих блоків.

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Етап 2. Пишемо текст для Лендінзі

Для багатьох (в тому числі і для мене), складання тексту є найскладнішим етапом розробки, тому особисто я намагаюся цей етап завжди делегувати копірайтер.

Хаос в голові перенесіть на папір

Просто, не думаючи про послідовність, перенесіть все думки і ідеї щодо майбутнього ленду на папір. Випишіть всі про що хочете розповісти. Коли ви напишіть такий список думок, плюс ми подивилися ідеї у конкурентів, наступним кроком ми все це об’єднуємо і складаємо блоки і структуру Лендінзі.

Складаємо блоки Лендінзі

Лендінгем складається з певних блоків, не можна просто написати суцільний текст як статтю і просто опублікувати. Це буде жахливо незручно читати.

Ось основний список блоків, який можна зустріти на 90% Лендінзі:

 1. Перший екран з УТП (унікальним торговим пропозицією)
 2. Розкриття продукту (Опис послуги або товару)
 3. Інформація про автора / компанії
 4. Відгуки
 5. Кейси (Історії успіху)
 6. Форма / заклик до дії
 7. FAQ (Відповіді на часті питання)
 8. Контакти / підвал сайту

Які ще можуть бути блоки на сайті:

 • Факти в цифрах
 • Вигоди (переваги)
 • Відео
 • Портфоліо
 • Для кого
 • Етапи співпраці (або Як зробити замовлення, Як залишити заявку)
 • Тарифи і ціни
 • партнери
 • Галерея
 • Розклад
 • команда
 • Сертифікати, дипломи, листи подяки
 • документи
 • таймер

Коли готовий каркас Лендінзі, починаємо писати текст. Ви можете це зробити самі або віддати на аутсорс копірайтер.

Поради щодо написання тексту

 1. Головне ставимо на початку. Не потрібно на початку сайту писати про себе, покажіть спочатку свій продукт.
 2. Замініть загальні слова на факти. Не потрібно переконувати відвідувачів в чому-небудь, залиште це право за ними. (Приклад: не пишіть, що ви лідери на ринку яким можна довіряти, покажіть відгуки компаній, яким ви надавали послуги і вони залишилися задоволені, на додаток прикладіть оригінал відкликання, щоб не бути голослівним).
 3. Опрацюйте особливо добре перший екран і УТП. Після заходу відвідувача на Лендінгем у вас є три секунди щоб захопити його увагу. Якщо не встигли, то людина закриє сторінку і буде серфить далі. Перший екран повинен бути максимально релевантним запитом, через який відвідувач потрапив на сайт.

  (Приклад: якщо людина шукає «Бухгалтерія для ІП», не потрібно показувати Лендінгем з заголовком «Ведення бухгалтерії для ТОВ”).

 4. УТП (Унікальна торговельна пропозиція). Простіше кажучи головний заголовок і опис, яке повинно ємко розповісти про що даний Лендінгем. УТП ви можете скласти за технологією 4U.
 5. Чим коротше тим краще. Намагайтеся писати блоки з текстом якомога коротше. Довгі онучі тексту ніхто не читає, сьогодні у людей завжди брак часу і це потрібно враховувати. Якщо все ж потрібно надати багато інформації, то розбивайте її на абзаци, блоки.
 6. Більше заголовків. Абзаци тексту не повинні бути написані просто так, без заголовка. Більшість відвідувачів заходячи на сайт, спочатку розтратив сайт намагаючись оцінити туди вони потрапили чи ні. І тут якраз заголовки відіграють важливу роль, тому що пробігати очима й оцінювати сайт він буде саме по ним.

Чи не хочете створювати текст самостійно? Знайдіть копірайтера, який зробить це за вас.

Де шукати копірайтера

 1. Біржа копірайтингу ContentMonster.ru
 2. Біржа копірайтингу Etxt.biz
 3. Приватні компанії або фахівці. Їх ви можете пошукати через пошук або в соцмережах (Вк, Фейсбук, Інстаграм).

Звернутися до копірайтер ви можете не тільки для розробки тексту з нуля.

Звернутися ви можете наприклад з готовим списком блоків, з первинними начерками, або навіть вже з складеним текстом, який копірайтер «пожвавить», зробить більш цікавим, виправить помилки.

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Етап 3. Складаємо прототип

Перед етапом дизайну важливо скласти прототип, давайте розповім чому. Причин кілька:

 1. Без прототипу витратите більше часу, як не дивно 🙂 На зорі своєї кар’єри я після написання тексту, відразу робив дизайн. Я думав що так я заощаджу час, але на ділі виявилося що все тягнулося ще довше, тому що це не зручно відразу вигадувати елементи дизайну без каркаса.
 2. Проблеми з замовником, якщо ви робите Лендінгем на замовлення. Така ситуація була у всіх. Ви затвердили текст і відразу почали робити дизайн, витратили купу часу, відправляєте його клієнту, а він говори що все не так і потрібно переробляти, текст поміняти місцями тощо. Це куди складніше зробити, коли вже дизайн готовий, ніж коли у вас тільки прототип з тексту і кружечків.

Прототип можна порівняти з начерком, який ви робите перед написанням картини. Мало хто може взяти фарби і відразу написати картину. Так і тут, спочатку ми робимо начерк, дивимося як приблизно виходить, які блоки можна посувати, змінити, доповнити або прибрати текст і ін.

Приклад з мого кейса прототипу і дизайну, зробленого з даного прототипу.

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори
приклад прототипу
Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори
Приклад дизайну по прототипу

На прототипі ми вказуємо:

 • Розташування тексту, виділяємо заголовки;
 • Де буде знаходитись графіка (картинки, іконки);
 • Де будуть кнопки;
 • На якому блоці фон буде світлим, а на якому темним.

Сервіси для прототипування:

 • Photoshop. Я роблю в Фотошопі. Після того як прототип затвердимо з замовником, зручно тут же по прототипу робити дизайн.
 • Сервіс Moqups. Спеціальний сервіс з готовими елементами, просто перетягуйте і додавайте свій текст.
 • На папері. Можете від руки накидати прототип, якщо Лендінгем нескладний, не хочете сильно заморочуватися.

Я завжди починаю прототип на папері, мені так зручніше. Потім вже переношу в Фотошоп.

Використовуйте сітку Bootstrap

Також раджу робити дизайн по сітці, щоб в подальшому він легко адаптувався під різні пристрої. Якщо ви оберете інструментом для верстки конструктор, де дизайн сам адаптується під різні екрани (про інструменти верстки далі), а не використовується окрема мобільна версія сайту, тоді дизайн обов’язково повинен бути розроблений по сітці.

Шаблон Photoshop з сіткою, який я використовую в роботі, ви можете завантажити за посиланням.

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Етап 4. Робимо дизайн

Ввсе елементи дизайну Лендінзі можна розбити на три частини, це підбір:

 1. шрифту
 2. кольори
 3. Графіки (фото, іконки, картинки)

Кожен елемент задає певний настрій, нам важливо підібрати таке поєднання всіх елементів щоб у відвідувача склалося правильне довірливо ставлення до нашої компанії і продукту.

Як приклад: На сайті з надання ритуальних послуг навряд чи будуть доречні яскраві кольори і дівчина з променистою усмішкою з написом великими літерами АКЦІЯ !.

Або ж сайт про організацію свят в сірих, бляклих тонах, з чорними кнопками та шрифтом з брусковим зарубками, після перегляду якого хочеться впасти в депресію, а не замовити свято для дитини.

Приклади звичайно перебільшені, навряд чи ви їх зустрінете в житті (хоча не виключено), але суть я думаю ви вловили.

Давайте обговоримо кожен елемент докладніше.

шрифт

Текст це основа будь-якого сайту, тому шрифт не менш важливий ніж колір або графіка. Шрифт теж може задавати настрій, він може бути легким або брутальним, викликати почуття дорожнечі або простоти і тд.

Відштовхуйтеся від своєї тематики і від того яку емоцію ви хочете викликати у відвідувачів.

Якщо не хочете морочитися і придумувати поєднання, візьміть готові нейтральні варіанти, які я для вас підготував. Вони підійдуть до будь-якої тематики. це:

 • Виберіть один або два з них і сміксуйте.
 • наприклад:
 • Тема – Roboto (Bold)
  Текст – Roboto (Light)
 • Тема – Open sans (Bold)
  Текст – Roboto (Light)
 • Тема – Pt sans (Regular)
  Текст – Open sans (Light)

Де брати шрифти?

Що таке Лендінг – опис і приклади як створити landing page самостійно

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Привіт, шановні читачі Роби бизнес.Ру! Якщо Ви не знаєте, що таке Лендінг (landing page), то раджу прочитати цю статтю до кінця і ось чому.

Будь-який бізнесмен знає, щоб займатися бізнесом і отримувати максимальний дохід від своєї діяльності, необхідно вміти ефективно використовувати всі інструменти і інтернет-технології, які допоможуть залишатися конкурентоспроможними і цікавим для потенційного клієнта. Якраз одним з таких маркетингових інструментів і є Лендінгем.

Тому давайте розбиратися, що таке Лендінг, для чого він потрібен, як створити і користуватися цим інструментом.

1. Що таке Лендінг (landing page) – огляд поняття

Landing page (пер. З англ .: посадкова сторінка) – це спеціально розроблена веб-сторінка, створена для реалізації одиничного товару, послуги.

Головне її завдання – зацікавити потенційного клієнта і не відпускати до моменту отримання необхідного результату (дзвінок, підписка, покупка товару і т. П.)

Лендінгем формується таким чином, щоб коротко і дохідливо викласти суть пропозиції, викликати зацікавленість, переконати клієнта в тому, що він просто жити не може без цього продукту і зобов’язаний прямо зараз зробити замовлення – інакше буде пізно.

2. Чим відрізняється звичайний сайт від Лендінгем Пейдж?

Лендінгем Пейдж і головна сторінка сайту мають багато відмінностей:

 1. Лендінгем – це, як правило, одна єдина сторінка.
 2. На посадкової сторінці нема тексту меню, посилання і інші характерні для головної сторінки сайту атрибути.
 3. Вона спочатку розробляється для підвищення конверсії. Правильно зроблений одностранічнік, дозволяє збільшити продажі в кілька разів. Конверсія може становити 20-30% і більше.
 4. На відміну від звичайних сайтів, на landing page стисло відображена тільки та інформація, яка спонукає відвідувача виконати необхідну дію.
 • При створенні Лендінгем, необхідно чітко слідувати структурі побудови, грамотно використовуючи весь набір стандартних ключових компонентів.
 • Зазвичай Landing Page складається з наступних елементів:

Заголовок

Заголовок повинен містити: суть пропозиції, бути «чіпляють», привертати увагу, створювати інтригу, пропонувати рішення проблеми:

Наприклад: «Як отримувати до 170 000 рублів на місяць з одного акваріума-автомата?»

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Заголовок повинен прикувати увагу користувача і змусити прочитати до кінця весь контент, розташований на Лендінгем Пейдж.

Він може: містити питання, вказувати і вирішувати проблему, розповідати про вигоду, яку може отримати клієнт, якщо скористається пропозицією.

картинка

Картинка повинна бути цікавою, красивою, відображати тему Лендінзі, викликати позитивні емоції. Адже не секрет, що люди в інтернеті мало читають, а більше переглядають інформацію, тому що сподобалася картинка Лендінзі, може залучити додаткових клієнтів, що позитивно позначиться на конверсії.

текст, що продає

Основний елемент landing page – це текст, що продає.

Контент повинен містити тільки необхідну інформацію про продукт, чіткий заклик до дії без зайвої «води», висловлювати турботу про покупця, бути комфортним для прочитання, описувати переваги які отримає користувач і плавно підводити в наступного елементу Лендінзі – кнопці замовлення або формі заповнення контактних даних.

кнопка замовлення

Кнопка замовлення – це фінішна пряма Лендінгем Пейдж, «вишенька на торті», то заради чого він і створюється, тільки після того, як користувач натиснув на кнопку, він стає клієнтом.

Фахівці стверджують, що якщо на landing page немає великої і яскравої кнопки замовлення, значить Лендінгем поганий і конверсія такий продає сторінки буде низькою. Найкращим кольором, за даними маркетологів, є червоний.

5. Різновиди цільових сторінок

Все landing page, в залежності від поставленої мети, можна розділити на чотири типи:

1. Сторінка для збору даних або лідогенерірующая сторінка (lead-capture page)

Основна мета такої сторінки, збирати дані про відвідувача, як правило, це: E-mail, П.І.Б. або телефон. Отримавши контактні дані, компанія починає обробку користувача і за допомогою E-mail розсилки, дзвінків, перетворює його в клієнта.

2. Однокліковая сторінка

Однокліковая сторінка (clik-trough page) – це найпростіший тип. На відміну від інших landing page, на такій сторінці немає лід-форми для збору інформації, а єдиним інтерактивним елементом є кнопка замовлення.

Такі сторінки-зазивали, змушують користувача зробити цільове дію – натиснути на кнопу, після чого відкривається сторінка замовлення на основному сайті.

3. Що Продає сторінка

Сторінка продажу або продає сторінка (sales page), містить повну інформацію про продукт, його ціною і кнопку «Купити», натиснувши яку відкривається форма оплати. Моментально продати продукт – ось головне завдання такої сторінки.

4. Сторінка захоплення контакту

Єдина мета сторінки захоплення – це збір E- mail адрес відвідувачів.

Такий тип Лендінзі, дозволяє за короткий термін значно збільшити базу передплатників і добре працює при поширенні всіляких курсів, тренінгів, вебінарів.

6. Вибираємо кращий конструктор Лендінгем

Для розробки і створення Лендінгем Пейдж, можна звернутися до фахівців, благо зараз існує величезна кількість всіляких фірм і фріланс – платформ, де вам допоможуть створити одностранічнік швидко і професійно.

Але будь-яка робота коштує грошей, а за створення якісної leanding page, з високою конверсією доведеться викласти чималі гроші. Однак не все так сумно і для тих, хто не може або не хоче замовляти продає сторінку у професіоналів, існують спеціальні сервіси, які дозволять безкоштовно або за невеликі гроші створити її самостійно.

Ось список найпопулярніших конструкторів landing page:

Ukit

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

UKIT – дуже популярний сервіс від команди російських розробників компанії ukit Group. Відрізняється хорошим функціоналом і простотою управління, з його допомогою будь-який новачок, за півгодини здатний створити відмінний Лендінгем професійної якості, адже для 38 тематик представлено понад 350 шаблонів.

Всі шаблони адаптовані і будуть прекрасно виглядати на будь-якому мобільному пристрої, редагувати сайт можна простим перетягуванням потрібних елементів у візуальному редакторі, а в «Базі знань» користувач знайде докладні відповіді на всі основні питання по роботі з сервісом.

Безкоштовний тестовий період – 14 днів, потім необхідно вибрати один з чотирьох платних тарифів, вартість найдешевшого становить – 4 $ в місяць.

Flaxbe

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, приклади, конструктори

FLEXBE – відмінний вибір для новачків, де користувач, навіть абсолютно незнайомий з сайтобудування, буквально за пару годин може створити свою продає сторінку.

Це блоковий конструктор, ніяких кодів та іншої нісенітниці – просто вибираєте варіант оформлення і у візуальному редакторі налаштовуєте сторінку на свій розсуд.

Безкоштовний тестовий період – 14 днів, вартість щомісячної підписки починається від 750 рублів і за ці гроші ви отримуєте: можливість створити 10 Лендінзі, домен в зоні .ru або .рф в подарунок, поштовий ящик, 250 sms-повідомлень та SSL сертифікати (https: //). При оплаті річної передплати, покладається 30% – я знижка.

LPmotor

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, приклади, конструктори

LPMOTOR – один з кращих конструкторів landing page, підійде як початківцям, так і досвідченим користувачам. Створити посадкову сторінку можна: за допомогою блоків, готових шаблонів, з чистого аркуша.

Це умовно-безкоштовний конструктор, т. Е. Створити і налаштувати сайт можна абсолютно безкоштовно, а ось щоб його запустити, доведеться вибрати один з трьох можливих тарифів, вартість мінімального становить 540 рублів на місяць.

За це ви отримуєте: можливість створити до 50 Лендінзі, три домену, адаптивний дизайн під мобільні пристрої, вбудовану систему обліку і ведення клієнта (CRM – система), можливість приймати онлайн-оплату, А / Б тестування і багато інших приємних «булочок».

LPgenerator

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, приклади, конструктори

LPGENERATOR – хороший конструктор з 7-ми денним безкоштовним періодом тестування. Велика кількість сучасних унікальних шаблонів, хороша тих підтримка і навчання. Для новачків буде трохи важкувато, а от для людей досвідченіші підійде ідеально.

Тарифи починаються від 559 рублів за місяць.

Особливість цього сервісу в тому, що він заточений виключно під створення Лендінзі.

Wix

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

WIX – буржуйський проект хорошої якості, дозволяє безкоштовно створювати і публікувати не тільки Лендінзі, а й повноцінні сайти. Незважаючи на те, що загальна кількість шаблонів для сайтів перевищує 500 штук, для створення Лендінзі шаблонів мало, близько 20 штук.

Створити і опублікувати продає сторінку на Wix, можна дійсно безкоштовно. Ви отримаєте безкоштовний хостинг, 500МВ дискового простору для зберігання інформації, можливість додавати понад 250 додатків з Wix AppMarket, але при цьому, на вашій сторінці буде розміщена стороння реклама і ви отримаєте домен виду: імяпользователя.wixsite.com / назва сайту.

Щоб отримати домен другого рівня або прикріпити свій і позбудеться від реклами, доведеться скористатися платними тарифами вартістю від 123 до 488 рублів на місяць.

висновок

З урахуванням того, що сенс побудови будь-якого Лендінзі полягає в тому, щоб збільшити кількість цільових відвідувачів і підвищити конверсію в порівнянні з традиційним сайтом, для його створення, необхідно керуватися наступними правилами:

 1. Один Лендінгем → один продукт → одне цільове дію. Розміщуйте один продукт і ведіть клієнта по «воронку продажів», не варто розміщувати на одній сторінці кілька продуктів, інакше в гонитві «за двома зайцями” не зловите і одного.
 2. Чіпляють заголовки і чіткий, ясний заклик до дії, користувач повинен розуміти, чого ви від нього хочете.
 3. Яскрава кнопка із закликом до дії (натиснути, купити, підписатися).
 4. Унікальний і цікавий дизайн, ще одна обов’язкова умова при створенні якісного Лендінзі.
 5. Інформація про продавця і наявність відгуків, переконають відвідувача у вашій надійності.
 6. Форми для заповнення інформації повинні бути максимально простими.
 7. Не перевантажуйте landing page зайвою інформацією, більше вільного простору – ось запорука успіху!
 1. Дорогі друзі, дотримуючись цей нехитрий звід правил, ви з легкістю зможете побудувати відмінний Лендінгем з високою конверсією.
 2. Бажаю вам удачі і успіхів!
 3. Якщо залишилися питання або ви хочете поділитися своїм досвідом створення landing page – пишіть в коментарях.

До зустрічей, на сторінках бізнес-блогу Роби бизнес.Ру.

З вами був, Віктор Васильєв.

Як новачку створити якісний Лендінгем Пейдж самостійно: покрокове керівництво

Лендінгем – спеціальна сторінка, яка потрібна для того, щоб підштовхнути відвідувача купити товар або послугу або залишити заявку. Для того, щоб створити якісний Лендінгем не потрібно бути маркетологом. Це під силу звичайній людині. Сьогодні ми розповімо як це зробити.

Що таке Лендінгем і для чого він потрібен

Лендінгем Пейдж (landing page) це сторінка для просування товару або послуги. Вона покликана «направити» відвідувача на вчинення певної дії:

 • звернення за безкоштовною консультацією;
 • заявка на покупку товару;
 • бронювання місць;
 • Підписка на розсилку;

На відміну від багатосторінкового сайту, Лендінгем не має складної навігації, великих пластів тексту, банерів і зайвих меню для переходу на інші сторінки. Навігація по такому сайту здійснюється або шляхом прокручування, або за допомогою спеціального меню, за допомогою якого легко потрапити на цікавий для пункт на сторінці.

Синоніми: лише однієї сторінки сайт, одностранічнік, Лендінгем Пейдж, посадкова сторінка, landing page, цільова сторінка.

Робити самостійно або замовити роботу «під ключ»?

Отже, ми розібралися з основами. Наступне питання, яке обов’язково виникне у вас: чи варто зробити Лендінгем самостійно або замовити у фрілансера або в студії веб / дизайну.

Поширений міф: розробити якісний, висококонверсіонний Лендінгем дуже складно, цим займаються тільки професіонали, і це недоступно для звичайної людини.

Реальність: зробити хороший, робочий Лендінгем не складніше ніж створити сторінку в соціальній мережі.

Зрозуміло, Лендінгем, розроблений професійним маркетологом, швидше за все, буде показувати велику конверсію. Однак різниця в конверсії істотно позначиться на доході тільки при великих оборотах.

Припустимо:

 1. ви новачок в бізнесі;
 2. хочете протестувати нову нішу;
 3. у вас невеликий стартовий капітал.

Якщо ви потрапили в одну з трьох категорій, то вам слід подумати про те, щоб запустити Лендінгем самостійно. Це буде значно швидше і дешевше.

Надалі, коли справи підуть в гору, ви отримаєте перші замовлення, оборотний капітал і, найголовніше, статистику. Тоді можна задуматися про те, щоб «дотиснути» конверсію на всіх етапах воронки продажів, в тому числі і на Лендінзі. Ви можете звернутися до професіоналів і зробити ще одні Лендінгем (або навіть декілька) і протестувати їх конверсію в порівнянні з першим, щоб вибрати кращий.

Єдине, що вам дійсно необхідно – це знання свого продукту: його достоїнств, недоліків і цільової аудиторії.

З іншого боку, якщо у вас є хороший капітал для старту і немає бажання витрачати зайвий час на створення посадочних сторінок, ви завжди можете звернутися до фахівців. Зі свого боку можу порекомендувати веб-студію Divly. У них досить демократичні ціни і хороші відгуки.

Пам’ятайте, що якщо ви вирішили замовити Лендінгем «під ключ», вам потрібно скласти якомога точніше ТЗ і узгодити всі деталі з розробниками.

Отже, якщо ви зважилися робити все самостійно, то ваш наступний наш крок це вибір якісної платформи. Я підібрав 4 самих і зручних і функціональних сервісу для створення landing page, і зробив короткі огляди, які допоможуть вам вибрати.

LPMotor – найкращий конструктор одностранічнік

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Читати детальний огляд Створити Лендінгем на LPMotor

Відмінна платформа, як для початківців користувачів, так і просунутих веб-майстрів. Виділяється простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, доступними розцінками на послуги, набором необхідних функцій для створення односторінкового сайту, вибором вже готових шаблонів.

Сайт пропонує користувачам 90 готових варіантів оформлення. Для зручності пошуку всі шаблони розбиті за категоріями (фотограф, краса і здоров’я, заходи, Інфобізнес, свята). Крім того, можна зробити сторінку з нуля з готових блоків і секцій.

Для кожного макета можна додатково підключити мобільну версію, яку можна редагувати окремо.

Ще одна відмінна риса – наявність якісний навчальних матеріалів. По кожному етапу роботи (створення і запуск сайту, робота з дизайном, підключення домену, оптимізація і просування, управління продажами, підвищення конверсії) є покрокові навчальні відео ролики.

На сайті відсутня безкоштовний тариф. Є можливість підключити чотири платних тарифу (ціни при оплаті за рік):

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

При оплаті за рік ви отримаєте знижку 40%.

Оплатити послуги і тарифи платформи можна за допомогою банківської карти, через Ощадбанк Онлайн, Альфа-клік, за допомогою переказу через Зв’язковий, Евросеть, МТС, Теле2 і Білайн. Підтримуються електронні гаманці: Яндекс.Деньги, QIWI, Webmoney.

Bloxy – стильний і сучасний

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Створити Лендінгем прямо зараз

Bloxy – конструктор для створення односторінкових сайтів, який не так давно прийшов на ринок, проте вже встиг заслужити популярність серед веб-майстрів.

Головна особливість сервісу – відсутність готових макетів оформлення, натомість користувачеві пропонується спеціальний конструктор, який дає можливість створити власний утворять єдиний сайт з різних секцій (шапка, основний контент, підвал). Для кожної секції пропонується сотні варіантів, з яких ви можете вибрати те, що найбільш підходить для вашої тематики.

Користувачеві пропонується три тарифні плани:

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

 • Крім того, кожному користувачеві дається безкоштовний тестовий період 7 днів.

Рейтинг: «Кращий конструктор Лендінгем»

Докладні огляди та відгуки по кожній платформі можете прочитати окремо, переходячи по посиланнях біля заголовків.

Конструктор Лендінзі uKit → детальний огляд Рекомендуємо!

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

uKit – кращий сервіс для створення першого Лендінзі. Комплект з пари десятків односторінкових шаблонів підкаже найкращі варіанти оформлення і подачі пропозиції. Редактор дозволяє в лічені хвилини зібрати з готових адаптивних блоків ефективну сторінку. Головне – розташувати секції в логічному порядку і красиво піднести оффер. Зображення, таби, таймер для акцій, відгуки, наочна карта, комунікації, включаючи замовлення зворотного дзвінка, і багато іншого присутній в повному обсязі.

Меню Лендінзі підтримує анкорний посилання для швидкого доступу до секцій. Ефект паралакса, широкоформатні блоки з красивою подачею зображень і відеофони допоможуть створити насичену і корисну сторінку.

Спливаючі вікна дозволять акцентувати увагу відвідувачів на акціях. Безкоштовне підключення SSL зміцнить довіру клієнтів, які відправляють вам особисті дані через форму.

Оптимальний рецепт: вибираєте найбільш близький за тематикою шаблон, заповнюєте своїм контентом і публікуєте, нічого структурно не змінюючи.

плюси:

 • Ідеально підходить для підприємців, далеких від розробки сайтів;
 • Великий набір профільних віджетів;
 • Солідний пакет комунікацій: консультант, замовлення дзвінка, соціалки, форми, спливаючі вікна, поштові розсилки, CRM;
 • Адаптивні шаблони, структура яких ідеальна для подачі Лендінзі;
 • Простота освоєння – від 1 години до 1 дня;
 • Вкрай доступна ціна.
 • мінуси:
 • Відсутні вбудовані інструменти для аналізу конверсії. Можна компенсувати сторонньої аналітикою;
 • Тариф, що дозволяє здійснювати прийом оплати онлайн, істотно дорожче «Преміума», який відмінно підходить для збірки Лендінзі.
 1. Вартість за місяць при оплаті за рік:
 1. Преміум ($ 4 / міс) – набір ключових можливостей.
 2. Преміум + ($ 8 / міс) – преміум-шаблони і розширена статистика.
 3. Магазин ($ 9.6 / міс) – корзина, прийом оплат.
 4. Про ($ 12 / міс) – доступ до правці коду.

Конструктор Лендінзі uLanding → детальний огляд Наш вибір!

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

uLanding – спеціалізований конструктор посадочних сторінок. Призначений для тестування маркетингових гіпотез, арбітражу трафіку і заробітку на офферу веб-підприємцями. Підходить і новачкам, і досвідченим користувачам. Редактор дозволяє збирати сторінки з готових секцій і віджетів, послідовно додаючи їх один за іншим. Вибір їх достатній: прайс, відгуки, етапи, таймлайн, таймер, таблиця, заголовки, кнопка, галерея, свій код HTML, зворотний дзвінок, живий чат, панелі соцмереж та інші.

Ефективні структури дизайну для впевнених продажів, присмачені ефектами переходів, коректно відображаються на всіх типах екранів. Родзинка сервісу – відмінна подача статистичної інформації.

Конверсія в процентах, точки падіння продажів, відвідуваність за джерелами та інше – все зрозуміло для новачків і досить детально для досвідчених веб-майстрів. Підключення SSL безкоштовне. Додавання спливаючих вікон дозволить отримати ще більше лидов.

Простий у використанні і ефективний конструктор.

плюси:

 • Зрозуміла кожному подача статистичних даних;
 • Зручний інтерфейс для одночасного тестування декількох сторінок з докладною статистикою за результатами;
 • Можливість вставки свого коду в макет сторінки;
 • Є вбудований магазин (Ecwid);
 • Доступна архівація Лендінзі і швидке відновлення;
 • Створення резервних копій в 1 клік;
 • SMS з повідомленнями безкоштовні;
 • Інтегрована в панель управління amoCRM;
 • Простий у використанні редактор;
 • Хороші за якістю адаптивні шаблони, причому, підтримується роздільне редагування версій для ПК і смартфонів;
 • Хороша технічна підтримка.
 • мінуси:
 • Невелика кількість готових шаблонів;
 • Мало готових секцій (не плутати з віджетами).
 1. Вартість за місяць при оплаті за рік:
 1. Початковий ($ 6.15 / міс) – 1 проект, 5 Лендінзі, безлімітні SMS-повідомлення, техпідтримка 24/7.
 2. Бізнес ($ 10.25 / міс) – 3 проекти, 30 Лендінзі, живий чат з техподдержкой.
 3. Високий рівень ($ 17.10 / міс) – 10 проектів 1000 Лендінзі.

Конструктор Лендінзі Wix → детальний огляд

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

Wix – конструктор для створення Лендінзі з багатим, різноманітним дизайном і повним набором маркетингових прийомів. Можна намалювати запам’ятовується, унікальний шаблон або скористатися одним з численних готових варіантів – заповнюєте своїм контентом, і сторінка готова до публікації. Багатий набір додатків дозволить додати ефекти, таймери, спливаючі вікна, відгуки, інтеграції соціальних мереж, анімовані лічильники відвідувачів, подарункові карти, красиві форми зворотного зв’язку, збору підписок, записи на прийом та інше за змістом завдання.

Лендінгем – що це таке простими словами і 12 рад по створенню landing page в прикладах

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні ми поговоримо про таку важливу річ як посадкова сторінка, яку дуже часто на буржуйський манер називають Лендінгем Пейдж (від англійського landing page – цільова сторінка). Що ж це таке і чому це так важливо?

Давайте поточну статтю як раз і присвятимо відповіді на це питання, а також у всіх подробицях рас ті моменти, які дуже важливі при створенні Лендінгем, і розглянемо все це на конкретних прикладах landing page і тих прийомах, що використовуються кращими юзабелістамі для підвищення ефективності посадочних сторінок .

Що таке Лендінгем Пейдж і чому це так важливо

Дуже часто навіть при правильній роботі по залученню потрібних людей (цільової аудиторії) на свій сайт (контекстна реклама, SEO тощо) ви, як власник бізнесу, не відчуєте від цього віддачі.

Начебто і трафік йде, і аудиторія є цільовою, а продажів або підписок (дивлячись яке конверсійне дію ви вибрали в якості основного завдання в воронці продажів) практично немає. Нічого не працює.

У чому може бути справа?

Швидше за все, ви забули продумати і підготувати приземлятися (посадкові, цільові) сторінки, які часто називають Лендінзі. Що це таке?

А це дуже важливий момент, який може суттєво підвищити конверсію (кількість покупок або реєстрацій), бо landing page покликані максимально ефективно підводити користувача до виконання цільового дії. Якщо ви з усіх рекламних оголошень будете направляти відвідувачів, наприклад, на головну сторінку сайту, то можете катастрофічно знизити конверсію і вилетіти в трубу.

Сам термін «Лейдінг пейдж» утворений від англійської фрази «landing page», в перекладі означає якраз цільову, посадкову (приземляється) сторінку. Лендінзі створюються не аби як, а з урахуванням психології відвідувачів. Вони повинні чіпляти і не відпускати їх до самого момент покупки (або реєстрації), бо повторно залучити відвідувача буде вже архіскладно.

Це як гачок на рибальської снасті – він повинен надійно підчепити і впевнено утримувати ліпшу на нього рибу аж до того моменту, як ви її підсадки НЕ зафіксуєте. Якщо гачок (Лейдінг) буде невідповідним або його не буде зовсім, то всі ваші зусилля від прикормки, установки наживки і інших шаманських дій підуть прахом. Кінцевої мети ви не досягнете.

Самі по собі Лендінзі вдають із себе або окремі сторінки вже існуючого сайту, або спеціально створені під цю справу сайти одностранічнікі.

По суті, це воронка, потрапивши в яку користувачеві вже досить важко вибратися і він неминуче повинен в неї сповзати, поки не стане вашим клієнтом.

Але це в ідеалі, а ось як цей ідеал реалізувати застосовуючи різні рекламні хитрощі, ми і подивимося в продовженні цієї публікації.

приклади Лендінзі

Залежно від переслідуваних вами цілей можна розділити посадочні сторінки (Лендінзі) на кілька типів:

 1. Передплатна сторінка – її завдання зводиться до отримання Емайл адреси зайшов на неї користувача. За допомогою неї збирається база, на підставі якої вже потім, засобами Емайл маркетингу, з потрапив в мережі користувача намагатимуться зробити клієнта або покупця.
  Приманкою на такого роду посадочних сторінках, зазвичай, служить якийсь безкоштовний курс, безкоштовна консультація або інша корисна інформація, яка може бути цікавою користувачеві, який потрапив на такий Лендінгем. Єдиною перешкодою на шляху до жаданої халяви стоятиме необхідність вказати свій e-mail адресу, що, по суті, мало кого зупиняє.
 2. Товарна посадкова сторінка (landing page) – служить безпосередньо для продажу товару. Фактично це просунута (розширена) картка товару, яку ви можете зустріти в будь-якому інтернет-магазині. Тут буде і кнопка «Купити», і опис товару, а також умови доставки, контактний телефон і тому подібна інформація.
 3. Лендінгем по послугах – аналог товарного, але тільки продати тут намагаються послугу.Правда, замість кнопки «Купити» на перший план тут вже висувається контактний телефон, за яким пропонується замовити дану послугу або отримати по ній додаткову інформацію. Ну а інші атрибути схожі на попередній тип посадочних сторінок.
 4. Брендовий посадкова сторінка – дозволити собі таку розкіш можуть лише великі бренди (наприклад, Епл або Самсунг), бо на ній не ведеться продаж рекламованого товару або продукту, а просто доноситься інформації про його появу або оновленні. Бариші збираються з збільшення загального зростання продажів даного продукту або послуги.

12 кроків по створенню ідеального Лендінзі

Потрібно розуміти, що посадочні сторінки, на які будуть залучатися вами користувачі з соціальних мереж (або з контекстної реклами), повинні володіти рядом характеристик і задовольняти деяким вимогам. Так як же створити ідеальну Лендінгем Пейдж ?

 1. Кожен Лендінгем повинен бути заточений тільки під одне цільове (конверсійне) дію – або підписка, або продажу. Не треба скупитися, бо увагу користувача буде розсіяно і сильно збільшиться ймовірність його відходу (так нічого і не вибравши із запропонованих варіантів). Краще якомога менше змушувати клієнтів думати і вибирати – шлях конверсійної воронки на landing page повинен бути прямим, як стріла (очевидним для нього) і без будь-яких відгалужень.
 2. На посадкової сторінці обов’язково повинен бути присутнім заклик до дії (з дієсловами в наказовому способі – подзвони, купи, отримай, прийди і т.п.). Фрази повинні бути короткими і мотивуючими. Наприклад, «купите зараз», «отримати відеокурс» або «підпишись і отримай».
 3. Рулять також яскраві кнопки і стрілки , що створюють на них акцент. Непогано працюють кнопки червоних і жовтих відтінків, бо помітні і містять як би заклик до дії. Ну а стрілки, як правило, покликані ще більше акцентувати увагу на кнопці, щоб лінія поведінки користувача на Лендінзі була якомога більш прогнозованою.

  Іноді дуже непогано працюють анімовані кнопки (але в будь-якому випадку потрібно буде проводити тестування ефективності тих чи інших елементів Лендінгем Пейджа):

 4. Якщо в Лендінзі використовуються форми (на підписних посадочних сторінках без них не обійтися, але і на продажників їх досить часто використовують), то подбайте про те, щоб в них містилося якомога менше полів. В ідеалі, в формі повинно бути тільки одне поле (для введення Емайл адреси), але для подальшого спілкування (проведення маркетингу) вам знадобиться знати і ім’я користувача, тому два поля є найбільш поширеним варіантом. Більша кількість полів може істотно знизити конверсію. До того ж додавання полів для введення телефону або адреси викликає у користувачів настороженість і може привести до відмови від цільового дії.
 5. У статті про SEO оптимізацію текстів я згадував, що користувачі в інтернеті тексти не читають – вони їх переглядають. І найважливішим в цьому плані є заголовок. Якщо його немає (або він не виділено відповідним чином), то це дуже сильно знизить конверсію. На Лендінзі заголовки повинні бути обов’язково чіпляти , щоб користувач схилився до подальшого читання або відразу до здійснення конверсійного дії (передплати, замовлення, дзвінку). або так
 6. На вашій landing page повинні бути не тільки заклики до дії і ефектні заголовки, а й аргументація необхідності підписки, покупки, замовлення або дзвінка. У разі сторінки підписки це може бути, наприклад, невеликий відеоролик з описом і змістом «халяви», або все те ж саме оформлено у вигляді короткого списку (переліку). У разі продажника це теж може бути відеоролик з оглядом товару, списком тих послуг, які ви пропонуєте (в тому числі і ваші конкурентні переваги).
 7. Дуже добре на посадочних сторінках працюють відгуки від вже відбулися клієнтів, покупців або передплатників (краще, якщо при цьому будуть вказані якісь контакти тих, хто ці відгуки залишив, щоб все виглядало правдоподібно).
 8. Також непогано працюють на посадочних сторінках порівняння «до і після» . Чи не для всіх тематик це може бути застосовано, але в області схуднення, косметології, фітнесу та багатьох інших ніш це можна з високою ефективністю використовувати. Наприклад, так робить фірма, що надає послуги ресторації.
 9. Сторінка landing page може бути досить довгою, але при перегляді першого екрану (це та область сторінки, що видно без використання прокрутки) користувачу повинно бути абсолютно ясно і зрозуміло, що саме ви хотіли йому сказати.
 10. Для стимулювання передплатників або покупців деяких товарів (наприклад, інфопродуктов і інших варіацій інфо-бізнесу) можна використовувати варіант додаткових бонусів, які отримає передплатник або покупець при замовленні. Коли користувач знаходиться на межі прийняття рішення, то як раз такі «плюшки» можуть переважити чашу терезів на вашу користь.
 11. Ну і, звичайно ж, варто робити упор на те, що «тільки тут і тільки протягом ного кількості часу» користувачеві буде доступно все це пишність (підписка, спеціальна ціна на товар, додатковий набір послуг). Як це зробити найкраще? Правильно, поставити таймер, провідний зворотний відлік часу до години Х, коли надана можливість буде втрачена. Ніщо так не стимулює до прийняття рішення колеблящегося користувача, як буквально на очах тікають секунди.
  Поруч з таймером непогано буде розташувати форму підписки, замовлення або контактний телефон. Це буде працювати не завжди, тому треба проводити тести (думаю написати ряд статей про проведення А / Б-тестування – якщо не хочете пропустити, то підписуйтесь на розсилку), і можливо, що такий простий і очевидний спосіб дозволить вам збільшити конверсію даної Лендінгем Пейдж і з лишком окупити гроші, витрачені на просування в соціальних мережах або контекстній рекламі.
 12. Користувачі також хочуть знати, хто саме їм пропонує даний товар, послугу, відеокурс і т.п., тому необхідно в Лендінзі вказувати інформацію про автора, магазині, фірмі.
  Природно, що добре було б при цьому згадати гідності, досягнення, конкурентні переваги, але не перехвалюйте себе, щоб не перейти ту межу, за якою вже знижується довіра до опублікованої інформації.

Приклади помилок роблять landing неробочим

Крім тих речей, що допомагають landing page більш ефективно працювати, варто перерахувати і часто допускаються помилки при створенні посадочних сторінок , які можуть нівелювати всі перераховані вище «фінти вухами», і ви не отримаєте бажаного результату від реклами або просування в соціальних сетах (або контексті ).

 1. Ще раз нагадую, що в інтернеті практично ніхто не читає (в усякому разі знову відкриту сторінку), а саме переглядає інформацію. Якщо вона виявиться дійсно стоїть і вимагає більш детального вивчення, то тоді вже доходить справа і до прочитання (в общем-то, так само як і з газетами). Тому не допускайте перевантаженості Лендінзі інформацією – це може дезорієнтувати користувача і викликати реакцію відторгнення ще до того моменту, коли він розбереться про що там йде мова.
 2. Текст повинен бути невеликого обсягу, максимально лаконічний і наповнений інформацією, а не водою. Пару абзаців «ні про що» викличуть у користувача бурхливе бажання закрити таку посадкову сторінку. На landing page також погано працює дрібний шрифт. В общем-то, його використання і не потрібно, бо для викладу суті багато слів не потрібно.
 3. Не обманюйте очікування користувача. Якщо в рекламі або в пості в соціальній мережі ви говорили про одне, а при попаданні на Лендінгем користувач бачить дещо інше, то відбувається втрата довіри і різко знижується конверсія. Дуже важливо стежити за цим відповідністю.
 4. Дизайн посадкової сторінки насправді дуже важливий.

  Якщо він не закінчений, зроблений непрофесійно або має відштовхуючий для більшості користувачів вид, то навіть дотримання всіх описаних вище правил створення гарного Лейдінг не вбереже вас від фіаско.

  Якщо ви самі не володієте належними вміннями і смаком, або у вас немає в штаті фірми дизайнера, то можна скористатися численними конструкторами або ж готовими шаблонами Лендінзі, які залишиться лише трохи переробити під свої потреби.

  Знову ж таки, визначити кращий варіант вам допоможе тестування і аналіз статистики, наприклад, через Вебвізор з арсеналу Яндекс Метрики (часто не все так очевидно, як може здатися).

  Таким чином, ви зможете відстежити виконання цільового дії і зрозуміти, які елементи Лендінзі сприяють збільшенню конверсії, а які надають відволікаючу дію і повинні бути змінені.

У вас є ще трохи часу? Хочете його провести з користю? Тоді беріть попкорн, сідайте зручніше і дивіться двогодинний майстер-клас «Покроковий алгоритм створення Landing Page»:

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Що таке Лендінг Пейдж - як створити, прикладом, конструктори

 • * Натискаючи на кнопку «Підписатися» ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
 • Збірки по темі
 • Використовую для заробітку

Рубрика: Використовуємо соцмережі, Просуваємо бізнес-сайти