Що таке Payeer – все про зручний E-гаманці

0
208

Доброго часу доби, дорогі пані та панове! Сьогодні мова піде про гаманець Payeer . Персональної електронної платіжної системи, яка дозволяє переводити гроші в доларах, рублях, біткоіни і альткоінах. Дуже зручний сервіс. Користується певною популярністю в інтернеті. У цій статті я коротко розкажу про те, що таке Payeer, як можна зареєструватися і заробляти з його допомогою.

зміст

 1. Трохи про Payeer
 2. Реєстрація
 3. огляд Payeer
 4. аккаунт
 5. Мої карти
 6. Поповнити
 7. перекласти
 8. обміняти
 9. біржа
 10. Партнерська програма
 11. інші фішки
 12. висновок

Трохи про Payeer

За допомогою цього сервісу ви зможете здійснювати покупки по всьому світу. Понад 200 країн підтримують Payeer , і це число збільшується. Чому ж так відбувається? Чому навіть в російськомовних країнах цей платіжний сервіс стрімко набирає популярність? А все просто: зручний інтерфейс, підтримка російської мови, низькі комісії і широка поширеність. Навіть кріптовалютние біржі зараз підтримують поповнення через Payeer. Що вже тут говорити.

Постійні переклади в Payeer

Як я вже і сказав, цей гаманець дозволяє використовувати не тільки звичайні рублі або долларри. Тут можна повноправно використовувати біткоіни, ефір та інші криптовалюта.

Ось повний список валют, з якими працює Payeer:

 • рубль
 • долар
 • євро
 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Dash

З усіма цими валютами і криптовалюта ви можете здійснювати операції. Більш того, що крипти тут є окремі посилання. Їх ви можете використовувати для прямого перекладу на гаманець. Поповнення звичайних валют відбувається за стандартним способом – через банківську карту, інші платіжні системи і т.д.

Ви можете легко конвертувати валюту з однієї в іншу. Більш того, Payeer може самостійно вважати всі ваші гроші на всіх гаманцях, і виводити результат в певній валюті (наприклад, в рублях або доларах). Обмін відбувається за поточним курсом з комісією.

Створити гаманець в Payeer

Реєстрація

Тепер перейдемо до реєстрації в Payeer. Ви повинні відкрити офіційну сторінку сайту , після чого натиснути на «Створити гаманець».

Реєстрація в Payeer

Після цього вас перекине на сторінку створення гаманця. Вона виглядає приблизно так:

Ввести Email в Payeer

Досить ввести Email, код безпеки і натиснути продовжити. Дуже проста реєстрація. Тепер йдемо на поштову скриньку, там нас вже чекає лист з кодом підтвердження. Його ми і повинні ввести в вікно, яке з’явилося.

Код підтвердження на пошті

Після введення коду підтвердження нас, як це зазвичай буває, відразу кидає на сторінку створення пароля. Система сама, автоматично, заповнить всі поля. За бажанням ви можете змінити паролі, але на першому етапі це не особливо потрібно.

Установка пароля в Payeer

Як тільки тут закінчили – натискаємо «Далі». Нас перекидає на цю сторінку:

Панель управління Payeer

Це і є панель управління. Натискаємо «Я зберіг», попередньо дійсно зберігши всі дані, і все. Реєстрація завершена.

Читайте також: Що таке Яндекс.Деньги, як створити гаманець

огляд Payeer

Тепер перейдемо до огляду цього платіжного сервісу. Як я і говорив, він пропонує досить багато смачних фішок, якими зручно користуватися. Почнемо з основного розділу – «Аккаунт»:

аккаунт

Аккаунт в Payeer

Тут представлена ​​вся основна інформація по вашому аккаунту. Тут є все гаманці, загальний баланс в двох місцях. Причому, як я і говорив раніше, валюту, в якій відображається загальний підсумковий баланс можна змінювати. Трохи нижче можна бачити історію операцій, там же можна переключитися в історію авторизаций. Збоку – посилання для переходу до налаштувань мерчанта, партнерської програми і масових виплат.

Примітка:Налаштування мерчанта дозволяють інтегрувати Payeer з інтернет-магазинами, онлайн-сервісами та сайтами, які приймають платежі.

Мої карти

Додати карту в Payeer

У цьому розділі будуть представлені всі прив’язані карти. При першій реєстрації їх, звичайно ж, немає. Щоб додати карту натисніть на відповідну кнопку, після чого вас перекине на сторінку, як на скріншоті вище. На ній ви повинні ввести всі зазначені дані банківської картки. З неї буде списаний 1 рубль. Після цього прив’язка карти до гаманця Payeer буде завершена.

Поповнити

Поповнити гаманець в Payeer

Тут можна поповнити гаманець самими різними способами. Комісія всюди буде різна, тому як кожен сервіс, з якого здійснюється поповнення, бере собі шматок. Іноді вагомий. Комісію і реальна кількість коштів можна буде бачити прямо тут, на сторінці поповнення.

перекласти

Переказати гроші на інші гаманці

У цьому розділі подано перевести кошти зі свого гаманця Payeer на інший рахунок або в будь-яку іншу популярну платіжну систему. Комісія, сума з її урахуванням також доступні прямо на сторінці.

обміняти

Обмін валюти в Payeer

На цій сторінці можна робити обміни валюти. Наприклад, з євро в долари, з рубля в біткоіни і т.д. Вся інформація тут також доступна, комісія не така велика, як і мінімальні суми.

біржа

біржа Payeer

Біржа Payeer, де можна купувати і продавати валюту за ринковою вартістю. Тут постійно йдуть торги. Досвідчені трейдери зможуть отримати з цього свою вигоду.

Партнерська програма

Партнерська програма Payeer

Ви можете заробляти на залученні нових клієнтів. Payeer платить непогані реферальні відрахування всім своїм партнерам. Чим більше оборот ваших рефералів (залучених користувачів), тим вище ваш заробіток. Тут є певні пороги, долаючи які ви зможете підвищувати відсоток своїх відрахувань.

Взагалі, партнерка – це відмінний спосіб підняти свій заробіток на кілька рівнів. Якщо у вас є медіа-джерело (блог, група ВК і т.д.), то ви можете заробляти на цьому пристойні гроші. Інші реферальщікі піднімають з Payeer по 100-200к в місяць, пасивно. Ах да, відсоток буде нараховуватися вам при кожній угоді реферала.

інші фішки

У Payeer є й інші прикольні фішки. Наприклад, підтримка світлою і темною тем. Або ж швидке переключення на англійську і назад. Сюди ж можна віднести шаблони платежів, зручні настройки і підвищену безпеку гаманця.

висновок

Payeer – це сучасний, зручний електронний гаманець, який точно варто завести собі на всякий пожежний. Реєстрація займає якихось 5 хвилин, а користі від неї цілий вагон. Сподіваюся, що ця стаття допомогла вам розібратися в тих чи інших питаннях, які виникали у вас щодо цієї платіжної системи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )