Що таке TikTok і чи можна на ньому заробляти

0
197

Все більшу популярність в інтернеті набирає мобільний додаток TikTok. Воно стрімко наздоганяє і обходить за кількістю користувачів інші соціальні мережі: Instagram, Facebook, YouTube і т. Д.

зміст

 1. TikTok – що це
 2. Як встановити ТікТок
 3. Як користуватися ТікТок
 4. Як зняти відео в ТікТок
 5. Чому ТікТок такий популярний
 6. Плюси і мінуси ТікТока
 7. Чи можна заробити на ТікТоке?
 8. підсумки

TikTok – що це

TikTok – китайська соціальна мережа, популярний додаток для обміну короткими відео. Сервіс з’явився ще в 2016 році, але до нас дійшов тільки через кілька років.

ТАКА популярність обумовлена ТИМ, ЩО Основна частина АУДИТОРИИ ЗНАХОДИТЬСЯ НА БАТЬКІВЩИНІ ДОДАТКИ – В КИТАЇ. РАНІШЕ ТІКТОК називають DOUYIN, АЛЕ ПЕРЕД ЗАВАНТАЖЕННЯМ В GOOGLE PLAY І APPSTORE НАЗВА БУЛО ЗМІНЕНО НА ВІДОМЕ НАМ.

Зараз аудиторія додатка перевищує 1 мільярд осіб. У 2017 році творці TikTok викупили і об’єднали зі своєю соціальною мережею інше популярне музичне додаток Musical.ly. У країнах СНД додаток стало популярно завдяки агресивній рекламі на ютубі.

Як встановити ТікТок

Щоб встановити ТікТок, потрібно знайти його офіційний додаток в Google Play або AppStore. Далі слід пройти просту реєстрацію за номером телефону або електронній пошті.

Як зареєструватися в ТікТок

Ще в додаток можна увійти через Google, ВКонтакте, Facebook або Instagram.

Загалом, з реєстрацією проблем виникнути не повинно, потрібно просто завантажити додаток.

Як користуватися ТікТок

Після реєстрації переходимо в розділ «Рекомендована». Тут зібрані ті ролики, які набрали найбільшу кількість позитивних оцінок – лайків. Ролики перегортаються від низу до верху.

Контент в ТікТок

Як користуватися ТікТок

Після реєстрації переходимо в розділ «Рекомендована». Тут зібрані ті ролики, які набрали найбільшу кількість позитивних оцінок – лайків. Ролики перегортаються від низу до верху.

Особистий кабінет TikTok

Як зняти відео в ТікТок

ГОЛОВНА ФІШКА ТВК СТРУМУ – це вбудовування МУЗИКИ В КЛІПИ, ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ФІЛЬТРІВ І МАСОК. ТУТ Є БУКВАЛЬНО ВСЕ, ЩОБ ПОЧАТИ ЛЕГКО І ПРОСТО ЗНІМАТИ КОРОТКІ РОЛИКИ. Це привернуло ВЕЛИЧЕЗНА КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ, БАЖАЮЧИХ ТВОРИТИ.

Зняти відео МОЖНА відредагувати: уповільнити або ПРИСКОРИТИ, ДОДАТИ дія, ЗВУК.

Натискаємо на хрест внизу екрану, щоб перейти в режим зняття відео. Справа ми знайдемо велику кількість різних налаштувань, на кшталт таймера, б’юті-режиму та іншого.

Знизу зліва – вкладку з ефектами і масками. Зверху бачимо напис «Музика», натискаємо на неї і відкривається відповідний розділ, де можна знайти величезну кількість аудіо для запису відео.

Як додати відео в ТікТок

Після того, як зняли свій ролик – вписуємо в потрібне вікно теги, за допомогою яких користувачі зможуть знайти наше відео.

Чому ТікТок такий популярний

Що ж таке додаток TikTok, ми розібралися. Але чому він став настільки популярним серед молоді?

По-перше, це заслуга агресивної рекламної кампанії, в ході якої скачати ТікТок нам пропонували абсолютно все: Ютуб, блогери, банери на сайтах.

По-друге, сарафанне радіо. Найбільш вдалі ролики з ТікТока починали виходити за межі програми. Їх викладали в інші соціальні мережі: ВКонтакте, YouTube, Інстаграм.

Тому залишитися непоміченим додаток не могло. Розробники грамотно пропіарили його, зробили все, щоб захопити юну аудиторію. Підсумок в 1 мільярд людина говорить сам за себе.

Плюси і мінуси ТікТока

Мінус у додатки я знайшов тільки один: в топи виходять відео, яких там бути не повинно. Користувачі масово знімають різний треш, щоб прославитися, а діти починають це повторювати і популяризувати.

Плюсів ж у ТікТока чимало:

 • Платформа допомагає розвиватися креативним особистостям.
 • Широкий вибір музики.
 • Велика кількість ефектів і фільтрів, таймер.
 • Можливість публікувати ці відео в інші соціальні мережі.
 • Відмінна адаптація для мобільних платформ.

Чи можна заробити на ТікТоке?

Ще під час розвитку TikTok я замислювався про те, як можна це монетизувати. Просто так свої посилання вставляти не можна, тому заробляти на партнерках стає складніше.

Проте, хтось знаходить способи. Наприклад, люди переганяють трафік в інші соцмережі і ллють на оффер вже звідти. Але це тема для окремого матеріалу.

Прості контент-мейкери ж заробляють так:

 • Рекламують чужі канали, знімаючи спільні відео.\
 • Монетизують прямі ефіри за допомогою подарунків.
 • Співпрацюють з брендами і підвищують їх впізнаваність за допомогою відео.
 • Продають власні послуги і товари.

Можливо незабаром ТікТок запропонує ще який-небудь функціонал, який дозволить непогано заробляти.

Підсумки

У цій невеликій статті ми коротко розібрали, що ж таке цей надпопулярний TikTok, чому він став так пізнаваний, його особливості та чи можна на цьому все заробити.

Несмотря на то, что многие считают это приложение исключительно детским, могу подметить, что многие русскоязычные ютуберы уже активно снимают там видео (и не только танцы под музыку).

ТікТок намагається розвиватися, створює щось нове. Нещодавно з’явився розділ «пізнавальних відео», де ми вже бачимо не тільки веселі відео, але і щось інформативне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 5 оцінок, середнє 5 з 5 )