Що таке VK COIN і чи можна на ньому заробити

0
127

VK Coin (Вк Коін) – це внутрішня валюта Вконтакте з однойменної гри, яку запустили на 1-е квітня. По суті, це просто набір циферок всередині соціальної мережі, який до недавнього часу не становив жодної реальної цінності. У цій статті я розповім про Вк коін трохи докладніше.

зміст

  1. Що таке VK Coin
  2. Як перевести VK Coin іншому користувачеві
  3. Чи можна заробити на ВК коін
  4. висновок

Що таке VK Coin

VK Coin – це гра всередині соціальної мережі Вконтакте, яка користується величезною популярністю. Суть гри полягала в Майнінг (видобутку) однойменної внутрішньої валюти – ВК Коін. Їх можна було добувати як за допомогою тапов (кліків), так і використовуючи спеціальні «прискорювачі». Вони дозволяли Майні коін в автоматичному режимі.

Але Майні Вк коін можна було не так довго. Приблизно 11-го квітня команда Вконтакте оголосила, що їх застосування виходить на новий етап, і тепер вони відключають можливість Майнінг.

Додаток VK Coins для Вконтакте

Усередині цієї гри є топ, який формувався виходячи з кількості ВК коін на акаунті. У спільнот також був свій власний рейтинг, який підсумовував накопичення передплатників. За перше місце в рейтингу боролися багато популярні особи і спільноти. Зараз цей топ не оновлюється. Є тільки рейтинг друзів, де можна зайняти перше місце.

Після відключення Майнінг користувачам залишили можливість насолоджуватися накопиченими багатствами. Також розробники не прибрали можливість передавати коін від користувача до користувача, і саме існування цієї валюти перейшло трохи на інший рівень.

Як перевести VK Coin іншому користувачеві

Це ви можете зробити як за допомогою спеціального інтерфейсу, так і з використанням QR-коду. На головній сторінці програми виберете кнопку «Перевести». Вас перекине на сторінку зі списком всіх ваших друзів.

Ви зможете вибрати будь-якого і перевести йому на рахунок ВК Коін. Також ви можете перевести коін абсолютно будь-якому користувачеві через QR-код. Мінімальна сума переказу – 0.001 коинов. Максимальна не обмежена.

Як перевести VK Coin іншому користувачеві

Чи можна заробити на ВК коін

Так, ви можете їх продавати. Заробіток не буде таким ефективним, як хотілося б, але ви все одно зможете кудись злити свої Коін. Проблема в тому, що зараз розвелося дуже багато шахраїв, які просто кидають продавців або покупців.

Також ви зможете створити який-небудь додатковий сервіс на базі цього додатка. Наприклад, один мій знайомий створив бота-вікторину, де основною валютою є ВК Коін. Його бот потрапив в офіційний топ додатки (так-так, там є свій топ ботів, пов’язаних з VK Coin), група бота набрала більше 6000 передплатників за кілька днів.

Боти, які працюють на VK Coin

У нього вже замовляють рекламу і купують ВК Коін. Можна сказати, що він успішно заробляє на цьому. Можливо через тиждень в його групі буде кілька десятків тисяч користувачів (причому, саме активних людей, які вступають туди самі), і може бути у нього вийде монетизувати це.

Примітка:Зараз багато хто став розробляти таких ботів: рулетки ВК Коін, опитувальники, Майнер і т.д. Справжній тренд, який можна зловити.

Ви також можете створити свого бота і потрапити в топ. Це можна зробити самостійно, або ж за допомогою фрілансерів на різних фріланс-біржах .

Також за допомогою цієї валюти можна вибити знижки в різних партнерських магазинах. Чи не заробіток, звичайно, але вже щось.

висновок

В принципі, VK Coins – це досить прикольна фігня, яку можна використовувати для отримання вигоди. Прямий продаж не завжди принесе очікувану кількість грошей, але ви завжди можете застосувати кмітливість і зробити щось особливе. Наприклад, створити бота, де можна буде Донато реальними грошима і т.д. На цьому все.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )