Скільки заробляють ютубери за перегляди в місяць в Росії

0
189

Практично кожен хоч раз побував на найбільш відвідуваному сайті мережі – YouTube. Цей хостинг відео дозволяє ділитися роликами з усім світом, вести власний канал або просто дивитися відео інших користувачів в необмеженій кількості. Крім цього, на Ютуб можна непогано заробити, якщо знати, як правильно це зробити.

Як заробити гроші на Ютубі

Зараз багато хто хоче знайти додатковий заробіток в мережі Інтернет і роблять це досить успішно: численні соціальні мережі дійсно розширюють межі і виплачують своїм користувачам відсотки за перехід передплатниками по рекламі. Якщо вам цікаво дізнатися, як заробити гроші в Ютубі, то наступна інформація вам буде корисна. Легко зароблять власники популярних каналів, де дуже багато передплатників. Отже, скільки можна заробити на Ютубі?

Створюючи чергове відео і викладаючи його на сайт YouTube, ви можете отримувати невеликий відсоток з реклами, що в загальній сумі може перетворитися в реальну цифру вашого додаткового заробітку. Тільки відео ваше має зібрати не 10 і навіть не 100 прогонів, а порядку декількох десятків тисяч, а ще краще – мільйонів. Так скільки платять за 1000 переглядів на YouTube?

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Партнерська програма YouTube

Щоб монетизувати свій канал, почати заробляти нехай спочатку невеликі гроші, необхідно зареєструватися в партнерській програмі.

Це допоможе отримувати дохід, а також швидко дізнаватися про всі оновлення і давати своєму інтернет-бізнесу розвиватися.

Партнери YouTube актуальна для 60 країн по всьому світу, а учасниками стають автори тільки тих каналів, які повністю відповідають всім вимогам. Отримувати «другу зарплату» з відеоканалу можуть ті, хто:

 • живуть в одній з країн зі списку;
 • викладають тільки якісний і оригінальний контент;
 • згодні з усіма умовами програми монетизації і знайомі з законом про авторські права.

Скільки платять за перегляди на YouTube

Якщо ви завели канал, то не поспішайте на ньому заробляти. Спочатку варто його розкрутити, набрати побільше передплатників, які будуть регулярно переглядати ваші ролики. Якщо в день лише 30-40 прогонів відео, то цього поки мало. Наберіться терпіння. Коли кількість збільшиться до декількох сотень, то можна починати заробляти, щоб самому зрозуміти, скільки платять на Ютубі за перегляди.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Скільки отримують ютубери за 1 перегляд

Обчислити, скільки коштує 1 перегляд на YouTube, практично неможливо, тому що кожен рекламодавець платить за свою рекламу різну суму. У деяких випадках ціна може бути дорівнює 0,1 долара, а іноді плата досягає цілих 2 (приблизно 125 рублів за нинішнім курсом).

Крім того, не факт, що людина зацікавиться рекламним роликом і не пропустить його – в цьому випадку гроші не потраплять в ваш гаманець. Так що дійсно заробити на своєму каналі можливо тільки при величезному потоці передплатників, які будуть переходити по посиланню рекламодавця.

Скільки платить Ютуб за 1000 переглядів

При самому вдалому розкладі з 1000 прогонів ролика чоловік 10-15 перейдуть за посиланням на сайт рекламодавця, і тільки за них ви і отримаєте свою довгоочікувану оплату. Отже, скільки коштує 1000 переглядів на YouTube (приблизний розрахунок):

 • 0,5 $ – приблизна вартість одного переходу за посиланням;
 • 10 * 0,5 = 5 $ ваш заробіток, який ви отримаєте за 1000 прогонів ролика вашими передплатниками.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Скільки платить Ютуб за 1000000 переглядів

Дізнатися, скільки коштує мільйон переглядів на YouTube, можна простим обчисленням:

 • 0,5 $ – приблизна вартість одного переходу за посиланням.
 • Якщо кожен 10-й пройде по посиланню на сайт рекламодавця, то при мільйонному прогоні ця кількість буде дорівнювати 1000.
 • 1000 * 0,5 = 500 $ – ваш заробіток, який ви отримаєте за 1000000 прогонів ролика.
 • Зараз ви знаєте, як приблизно розрахувати, скільки платить Ютуб за перегляди, і можете починати діяти!

Скільки заробляють блогери в Росії? Реальний дохід популярної професії

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

У західних державах розкручені блоги приносять своїм власникам пристойні гроші – мільйони доларів. У нашій країні цей спосіб отримання доходу тільки набирає обертів. Скільки заробляють блогери в Росії в реальності?

Основне заняття блогера – розміщення в соціальних мережах контенту, корисного іншим людям:

 • Огляди товарів, послуг;
 • Корисні статті;
 • Рекомендації від професіонала (наприклад. З будівництва, ремонту);
 • Демонстраційні відео про відвідини різних країн;
 • Авторські відгуки про події, що відбуваються в області політики, культури, економіки;
 • Розважальні матеріали.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Успішний блогер не замислюється про можливість заробити. Він займається тим, що йому знайоме, ділиться рішенням проблем, в яких розбирається.

Згодом кількість переглядів відео або число постійних передплатників виростає. При досягненні певного рівня блогер починає отримувати гроші. Після монетизації блогу заробіток в інтернеті може стати основним джерелом для існування.

Від чого залежить заробіток блогера?

Головний критерій популярності блогу – кількість підписок і переглядів. Ще кілька років тому люди з тисячею читачів могли вважатися популярними блогерами. Зараз при чисельності аудиторії до 100 000 підписок автор вважається всього лише мікроблоггерів.

Існують певні стандарти вартості реклами, проте кожен власник блогу має право самостійно встановлювати розцінки. Цим активно користуються російські зірки шоу-бізнесу. Цінник за пост в акаунті селебріті коливається в діапазоні 100-500 тисяч рублів, а в деяких випадках і вище.

Чим більше передплатників у автора, тим більше грошей йому заплатять рекламодавці. Від популярності блогу залежить і рівень замовників: серйозні відбулися компанії співпрацюють з топовими блогерами, а молоді стартаперів звертаються до мікроблоггерів.

Користувачі, викладають корисний контент, мають непогану можливість отримувати стабільний дохід. Скільки саме запрацює блогер в Росії, залежить від соціальної мережі.

Варто враховувати, що у кожного сервісу свої правила підрахунку винагороди. Наприклад, щоб визначити, скільки заробляють в середньому блогери в соціальній мережі Instagram, потрібно враховувати не тільки кількість відвідувачів на добу, а й особливості поведінки учасників:

 • активність;
 • реакцію на розміщується контент;
 • кількість лайків,
 • кількість додавань в закладки;
 • коментарі;
 • інші фактори.

Важливо і якість підписок: це повинні бути не боти, а реальні люди.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Які майданчики використовувати?

У Рунеті представлено кілька соціальних мереж, які пропонують безкоштовно створити і легко вести свій аккаунт, наприклад:

 • Youtube;
 • Instagram;
 • Яндекс Дзен;
 • Живий Журнал;
 • Блогспот і ін.

Також можна придбати окремий домен і розмістити на ньому свій сайт. При використанні сторонніх сервісів є ризик, що вони будуть закриті або заблоковані на території Росії, а творець сторінки втратить свою аудиторію. Автономний блог дозволить не залежати від сторонніх сервісів, але в його розкрутку доведеться вкласти більше коштів і зусиль.

Реальний заробіток в місяць залежить не тільки від числа передплатників. Є різні способи отримання доходу:

 • Партнерські програми – потрібно помістити в своєму блозі посилання на який-небудь товар або послугу. Після переходу читача за цим лінком (якщо він оформить замовлення), блогер автоматично отримує певний заздалегідь відсоток;
 • Реклама – чим більше відповідних посад буде розміщено на сторінці блогу, тим більше грошей можна виручити;
 • «Донато» – бонуси від тих, кому подобається контент. Читачі можуть подякувати грошовою винагородою за розміщення корисних посилань, програм, навчальних відео. Найбільш часто «Донат» передплатники акаунтів з оглядами комп’ютерних ігор, особливо коли автор проводить стрім (онлайн-трансляції) проходження.
 • Марафони – набирається закрита група користувачів на платне навчання. Найпоширеніші напрямки: дистанційна робота, схуднення, саморозвиток, психологія, маркетинг і т.п.

Скільки отримує початківець блогер на Youtube

Досвідчені користувачі, вже отримують стабільний дохід в інтернеті рекомендують почати з вибору теми для блогу. У Росії популярні такі Youtube-канали:

 • Про політику;
 • Про спорт;
 • Про здоровий спосіб життя і правильне харчування;
 • Про дітей.

Але слід врахувати, що новачок не зможе багато заробити на Ютубі, максимум – 40 центів США за кожну тисячу переглядів. Ця та сума, якої ділиться Youtube. У Росії за перегляди платять менше, ніж в Європі і США, що пов’язано з малим числом активних користувачів інтернетом. Зате податки на прибуток на батьківщині платити не доведеться, тому що сервіс знаходиться в Північній Америці.

Порада

Ютуберу потрібно прагнути до рівня переглядів хоча б 50 тисяч (одного ролика). Тоді каналом можуть зацікавитися рекламодавці середньої руки.

Практика надає, що найактивніша і віддана аудиторія – школярі 12-17 років. Саме вони дають мільйонні перегляди поп-зірок, кіноакторам і відомим акторам.

Скільки заробляють російські блогери на Ютубі

Середній заробіток на майданчику відеохостингу Youtube залежить від кількості переглядів кожного відео. Адміністрація сервісу вираховує суму винагороди за розміщення реклами.

Популярність блогу приблизний дохід
1000 переглядів 1-4 $
100000 переглядів 100-400 $
1000000 переглядів 1000-4000 $

Скільки грошей заробляють блогери в Інстаграм

Популярність блогу Приблизний дохід з одного рекламного поста
10 000 передплатників 1 000 руб.
100 000 передплатників 20 000 руб.
1 000 000 передплатників 50 000 руб.

Скільки отримують в середньому відомі російські блогери

Ютубер Валентин Пєтухов, який створює різні технічні огляди, щомісяця має близько 5 мільйонів рублів прибутку (цифра приблизна). При цьому кількість передплатників його каналу (Wylsacom) – трохи більше 6,5 млн. Чоловік.

Творці молодіжного розважального каналу «Івангай» (Youtube) заробляють не менше 20 млн. Рублів на рік, маючи приблизно 13,5 млн. Передплатників.

Що стосується заробітку в Інстаграмме, то найвищий дохід у зірок естради, спортсменів, шоуменів і ведучих. Так, Ольга Бузова має більше 14 мільйонів передплатників. Приблизний дохід від реклами – більше 15 мільйонів рублів на місяць.

Аккаунт Black Star аккаунт об’єднує кілька музикантів: Тіматі, Натана, Христину Сі. Передплатників – більш 12,5 мільйона. Орієнтовний заробіток інстаграмеров в місяць – 14-15 мільйонів рублів.

А ось інформація про розцінки ще деяких вітчизняних селебріті:

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Як стати популярним блогером?

Отримання прибутку і в Інстаграме, і на Youtube залежить не тільки від популярності сторінки, але і від теми контенту. Науково-популярні блогери рідко збирають кілька мільйонів передплатників. Для рекламодавців такі ресурси не надто цікаві.

Для створення цікавого блогу краще вибирати популярну тему. Важливо, щоб творець ресурсу добре розбирався в даному питанні. Інакше складно буде розкрутити канал.

Найбільше в місяць заробляють автори розважальних каналів:

 • геймери;
 • Інтерв’юери, що запрошують популярних людей;
 • Блогери, які організовують різні музичні заходи і шоу.

Однак для виходу на такий рівень потрібно працювати не один рік. Як приклад відповідних тем для початківців творців нових каналів або сторінок можна привести інші популярні види каналів:

 • Б’юті-блогінг пов’язаний з розміщенням контенту про особливості косметології, нанесення макіяжу і інших тонкощах індустрії краси. Найчастіше використовується формат відео-щоденників на Youtube.
 • Travel-блогінг – розміщення інформації з описом подорожей. Підійде людям, активно пересуваються по різних країнах. Для ведення блогу на Youtube доведеться придбати якісну відеокамеру, а для написання текстових репортажів в Instagram буде досить фотоапарата.
 • Food-блогінг (від англ. Food – їжа). У більшості випадків для роботи знадобиться презентабельна кухня, набір привабливою і сталевий посуду, а головне – здатність захопити передплатників незвичайними рецептами. Можуть бути різновиди, пов’язані з національними рецептами, дегустацією вин або інших напоїв, здоровою їжею, вегетаріанською їжею.

Цільова аудиторія

Якщо основна мета створення блогу – піднятися на рівень заробітку як у відомих блогерів Ютуб і Інстаграма, то тематику слід вибирати орієнтовану на активну аудиторію:

 • школярі;
 • студенти;
 • домогосподарки;
 • Менеджери середньої ланки.

Як правило, ці люди багато часу проводять в мережі і при цьому є платоспроможним, так як батьки учнів часто постачають своїх дітей фінансами.

Як збільшити число передплатників

 1. Реклама блогу в інших соціальних мережах;
 2. Розміщення корисного контенту;
 3. Вивчення і спілкування з цільовою аудиторією: активні і зацікавлені в поліпшенні блогу користувачі можуть залучити інших передплатників;
 4. Перегляд і аналіз інших популярних ресурсів з метою виявлення актуальних тем.

Порада

Не рекомендується занадто захоплюватися розміщенням великої кількості реклами. Це може відлякати і вже наявних передплатників, і потенційних. Особливу увагу потрібно звертати на якість рекламних відео-роликів. Найкраще, якщо вони відповідають вмісту блогу.

 • Щоб дійти до пристойного рівня популярності та отримувати такі ж доходи, як популярні інстаграмери і ютубери, доведеться серйозно зайнятися вивченням соціальних мереж. Важливо розуміти, які теми на даний момент в тренді.
 • Якщо ведеться текстовий блог, потрібно вміти захоплююче і грамотно викладати свої думки, а для створення відео-каналу доведеться навчитися монтажу і редагування фільмів.
 • Обов’язково займатися просуванням створеного каналу. Від розширення цільової аудиторії безпосередньо залежить, скільки буде заробляти блогер за перегляди, а також величину сукупного доходу за рекламу.

У нашій країні блогерів вже виділяють як самостійну професію і ставляться до них з повагою.

Якщо раніше над людьми, які фотографували свою їжу і робили Селфі, сміялися, то тепер їм заздрять і просять розмістити рекламу зі знижкою. Російські користувачі поки не вийшли на рівень доходу західних блогерів. Але з роками ситуація стрімко змінюється. Кількість передплатників у активних авторів зростає, а разом з ними і прибуток.

Як заробити і скільки платять за перегляди на youtube?

Більшість людей думають, що успішний канал YouTube автоматично означає хороший дохід, і вони можуть мати рацію, але скільки ж заробляють ютубери? Хоча це суперечить здоровому глузду багатьох, але перегляди і передплатники не завжди гарантують дохід.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Наскільки багато заробляють ютубери на рекламах?

Найважливіший елемент, який робить канал YouTube комерційним, – взаємодія глядача з оголошеннями (рекламами). Це означає перегляд реклами без можливості пропустити її або натиснути на неї. Дії, які вважаються взаємодією з рекламою, розрізняються, оскільки є багато типів реклам:

 • Відеореклама, обов’язкова для перегляду
 • Накладка: напівпрозоре зображення оголошення або текст, який з’являється в нижній частині відео; натискання на оголошення вважається взаємодією з рекламою.
 • Пропускалися відеооб’яви: відображаються до, під час або після відео і можуть бути пропущені через 5 секунд, але це не вважається взаємодією; перегляд всієї реклами або натискання на неї – взаємодія.
 • Непропускаемие відеооб’яви: відображаються до, під час або після відео і можуть тривати 30 секунд; тільки перехід з реклами вважається взаємодією.
 • Відеореклама, необов’язкова для перегляду
 • Рекламні карти: реклама продуктів або послуг, які мають відношення до переглядати відео, на відміну від інших типів реклам, які, як правило, мають відношення до історії пошуку глядача. При натисканні на них відбувається взаємодія з рекламою.
 • Зображення реклами: воно з’являється на правій стороні відео YouTube сторінки, прямо над розділом “Пропоновані відео”. Тим не менш, деякі великі оголошення можуть з’являтися під програвачем YouTube. При натисканні на них відбувається взаємодія.

Крім термінів різних типів реклам, є кілька термінів, які необхідно знати ютуберу, якщо він або вона хоче серйозно заробляти гроші на YouTube:

 • Ціна за тисячу показів (CPM) = сума, яку платять рекламодавці, щоб їх оголошення відображалися 1000 разів. Вона змінюється відносно якості трафіку, країни глядача, ціни оголошень, фактичної швидкості натискання кнопкою миші і т.д.
 • Дохід за тисячу (eCPM) = сума, яку отримують ютубери за тисячу переглядів відео, в якому є реклами.

Скільки платить канал YouTube за один перегляд?

На жаль, відповісти на це питання не так легко, так як вартість одного перегляду залежить від декількох факторів:

 • Вік і стать,
 • Місцезнаходження,
 • Кількість переглядів реклами,
 • Кількість кліків.

Проте, складно оцінити суму, яку отримують ютубери за один перегляд, з огляду на те, що реклами не завжди програються і у багатьох користувачів встановлена ​​блокування реклам, тому перегляд не завжди означає додатковий прибуток. Крім цього, то, як багато кожен аспект означає для ЦТП і ДЗТ, залежить від самої реклами.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Вивчення конкретних випадків: Скільки грошей люди заробляють на YouTube?

Якщо врахувати величезну кількість глядачів і то, як швидко відео може стати популярним, цілком природно, що багато популярних блогери або ютубери кидають свою роботу, щоб присвятити себе каналу повністю. Але чи варто? Скільки насправді заробляють ютубери?

Ну, якщо ви чули про EvanTubeHD, канал, якому вже 7 років з 443 мільйонами переглядів, ви знаєте, що він для великого старту. Канал розпочав своє існування як Evan і особистий проект його батька і перетворився в те, чим він є сьогодні. У рік канал може принести від $ 135000 і більше $ 1 млн прибутку.

PewDiePie – це ютубер номер 1 на даний момент, з загальною кількістю переглядів майже 4 млрд глядачів, і навіть в не зовсім вдалий рік він як і раніше отримує дохід по крайней мере $ 825000. Проте, він може заробляти $ 8 млн на рік за допомогою свого каналу.

Скільки ви зможете заробити на YouTube?

Припустимо, що ЦТП складає приблизно 25 центів і 4 долари, так як це середня вартість, ?? тепер ви можете подивитися, скільки грошей ви могли б заробити, якщо у вас є канал на YouTube. Ми беремо до уваги певні етапи еволюції нового каналу YouTube, відповідно до кількості щоденних переглядів:

 • 500 щоденних переглядів = 13? – $ 2 в день, $ 720 в рік.
 • 1000 щоденних переглядів = 25? – $ 4 в день, $ 1,440 на рік.
 • 2000 щоденних переглядів = 50? – $ 8 в день, $ 2880 на рік.
 • 10000 щоденних переглядів = $ 2,50 – $ 40 на добу, $ 14400 на рік.
 • 20,000 переглядів за день = $ 5 – $ 80 в день, $ 28800 на рік.
 • 50000 щоденних переглядів = $ 12,50 – $ 200 в день, $ 72000 на рік.
 • 100000 переглядів за день = $ 25 – $ 400 в день, $ 144000 на рік.
 • 500000 переглядів за день = $ 125 – $ 2000 на день, $ 720000 на рік.

Як ютубери отримують свої гроші?

Після того, як ютубер робить свій канал комерційним, він повинен підключити свій аккаунт до AdSense, щоб отримати дохід. Методи оплати залежать від країни, але, як правило, це чек або прямий банківський переказ.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Скільки отримують ютубери за відгуки і просування (якщо їх відео хтось ділиться)?

Є й інші способи, які забезпечать популярному ютуберу заробіток і вони не пов’язані з YouTube або AdSense.

Якщо ваш канал є популярним і відповідним певної групи людей (геймери, любителі моди або макіяжу і т.д.

), Які просувають продукцію або пишуть відгуки до різних товарів, то на цьому також можна заробляти. 100000 переглядів можуть допомогти заробити $ 10000 за просування відео, прямо від компанії.

Якщо ви новачок, але з кількома тисячами передплатників, компанії, швидше за все, будуть готові безкоштовно відправляти товар для вас, щоб отримати відгук. Це означає, що ви отримуєте безкоштовний продукт і можете чесно говорити про те, що вам подобається і не подобається, але бувають випадки, коли компанії готові платити за відгуки.

Отже, скільки грошей заробляють ютубери? Тепер ви можете відповісти на це питання. Заробляти на YouTube не є легким завданням. Це вимагає часу, критичного мислення, переконання і інтуїції щодо того, які теми можуть бути цікавими, а які не підходять вашим глядачам.

Гарна камера буде необхідна, так само, як і навички відеоредагування. Тим не менш, тисячі навчальних посібників і безкоштовних програмних забезпечень онлайн будуть у нагоді для будь-якого прагне блогера, так що якщо ви хочете почати заробляти гроші на YouTube, ви можете почати прямо зараз!

Скільки платять за 1000 переглядів на YouTube?

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Точна сума, скільки платять за 1000 переглядів на YouTube залежить від каналу. У російськомовному ютубі в середньому за 1000 переглядів платять 1 долар (розкид від 0,5 до 5), в залежності від сезону, цільовою аудиторією каналу, інтересу рекламодавців і ряду інших чинників. І звичайно дохід вам приносять не самі по собі перегляди, а покази реклами у відеороликах.

Звичайно чим платоспроможності глядачі каналу (тематики бізнес, автомобілі, освіту, фільми і т.д.), тим більше дохід автора каналу за 1000 переглядів. І навпаки, якщо мова про ігровий канал і факти і топи, там дохід низький і зазвичай становить менше 1 $ за 1000 переглядів.

Також якщо вас дивляться глядачі з різних країн, реклама їм показується таргетована. Наприклад, англомовному глядачеві буде показана реклама на англійській мові, яка зазвичай набагато дорожче, ніж наша. Ось приклад вартості реклами в різних країнах за даними статистики одного з великих каналів:

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Загальна логіка проста – в багатих і економічно розвинених країнах реклама дорожче і грошей автору каналу вона приносить більше.

Пам’ятайте, що вказівка ​​країни в налаштуваннях каналу не вплине на ваш дохід. Оскільки він залежить від глядачів, їх параметрів і розташування, а не від налаштувань каналу.

І є ще один важливий фактор: ютуб не допускає до монетизації відеоролики, в яких є виявлення системою Content ID порушення, а також жорстокий контент, військові дії та інші конфлікти і жерсть. Такі ролики не будуть приносити вам дохід.

Протягом року прибутковість теж змінюється. Мінімум доходу зазвичай в січні, а максимум у грудні. Це пов’язано з планування рекламних кампаній великими рекламодавцями. Ось приклад доходу одного з каналів протягом року по місяцях

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Як заробити на Ютубі 90000 в місяць! скільки отримують за 1000 переглядів

Користувачі, можуть не тільки переглядати різну інформацію в інтернеті, але і заробляти гроші. Розвиток глобальної мережі, сприяє цьому. Тут можна отримувати дохід від розміщення фотографій, створення спеціальних програм і іншими способами. Створюючи цікаві відео, можна отримувати заробіток на ютубі. Тільки потрібно вести свій відеоблог і відкрити канал в інтернеті.

Володарі власних каналів отримують високі заробітки. Тільки, як у них це виходить? Чи можуть новачки домогтися успіху в цій справі? Щоб відповісти на це питання, потрібно прочитати цю статтю.

З 2005 року на ютубі, користувачі знаходять цікаву інформацію, розважальні відео сюжети і роботу. Досить зайти на цей ресурс і розпитати в коментарях у популярних відеоблогеров про те, скільки вони заробляють, створюючи популярні відеоблог, щоб переконатися в цьому. За допомогою Ютуб, можна отримувати постійний прибуток.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Як отримати заробіток на ютубі?

Про те, що можна реально заробляти на цьому ресурсі, просто записуючи захоплюючі відео, доведено часом. Тут платять гроші за перегляди. Чим їх більше, тим краще, тому що для реклами важливі перегляди.

 • Рекламу тут ставлять при трансляції відеоматеріалу.
 • Реклами надаються від різних компаній.
 • Рекламу ставлять на канал будь-якої тематики.

Вигода від реклами

На популярні канали підписуються багато людей. Якщо досягти цієї популярності, то можна буде брати реклами у компанії. Для цього підписується договір. Підписуючи його, користувач погоджується з умовами ресурсу. Після цього, підуть в хід реклами.

Власники каналів спочатку думають, що їм будуть платити кошти за всі поставлені відеоролики. Нарахування проводиться лише після переглядів. Якщо користувачі просто відкриють і закриють відеоблог, то від цього не буде нарахувань. Вони повинні їх обов’язково оглядати.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России Для отримання грошей з деяких реклам, потрібен не тільки їх перегляд, а й перехід до сайту і знаходження в ньому протягом декількох хвилин. Якщо користувачі будуть відкривати і швидко закривати сайти, то ніякого заробітку з цього не отримають.

Статистика показує, що близько двадцяти користувачів з однієї тисячі, можуть перейти по рекламному посиланню. За рахунок їх дій і складається дохід. Для отримання доходу від реклами, потрібно підписувати більше людей.

Великі канали з кількістю підписаний бази більше десяти тисяч, створюють по кілька роликів щомісяця. На таких каналах може рекламуватися який-небудь бренд. При цьому не потрібно створення окремого відеоматеріалу для реклами. Глядачі можуть дивитися відео, не оглядаючи його. Просто при створенні відеоматеріалу, використовують рекламні атрибути від якогось бренду.

Наприклад, учасники зйомки можуть з’явитися в футболках з логотипом рекламованого бренду. Подібні реклами оцінюються дорожче, порівняно з вищеописаним матеріалом. У такій рекламі не передбачається віддавати свій прибуток ютубі. Платять за рекламування бренду більше.

Заробіток ютуберов в Росії

Думаєте, гідно заробляти на зйомці відеокліпів про своє життя або про щось в такому ж дусі, нереально? Тоді ви, напевно, міцно застрягли в минулому, коли подібний спосіб отримання грошей дійсно здавався або великою удачею, або відвертою брехнею.

Нинішнє молоде покоління прекрасно розуміє, що відеохостінги типу Ютуб – це не просто місце, де можна «позаліпать» в цікавий ролик, але також потенційне джерело доходу для кожної людини, було б бажання, як то кажуть.

Виникає цілком резонне питання: а скільки заробляє ютубер? Чи вигідно проміняти крісло в нудному офісі на зйомку відео?

Як заробляють ютубери

Перш ніж ми докладно почнемо обговорювати заробіток ютуберов в Росії, давайте подивимося, на чому вони роблять гроші. Чи не кожне відео пробивається в топ. На ресурсі існує величезна кількість каналів, які, начебто, і корисні, а відгуку в серцях широкої публіки не отримують. Відбувається це відразу з кількох причин:

 1. Для людини відеоблог – не більше, ніж розвага. Тобто, він працює на певній роботі, приходить додому і заради інтересу знімає відео, в якому розповідає про щось його розбурхала, ділиться емоціями, передає корисні знання.
 2. Відсутня грамотний підхід. Блог стає збірною солянкою. Тут і відео про те, як власник каналу пече абрикосовий пиріг, і звіт про нещодавню поїздку до В’єтнаму, і зібрані в один ролик фотографії з вчорашньою прогулянки з собакою.
 3. Низька якість відеоматеріалу. Хоч і кажуть, що від свого каналу у вас будуть тільки доходи і ніяких витрат – прикрашають. Як мінімум, на камеру або хороший телефон для зйомки контенту розщедритися доведеться. А ще потрібно цікаво обробити матеріал – простим роликом, як би цікавий він не був, вже нікого не здивувати.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России На створення відеороликів можна непогано заробити

Таким чином, якщо ви хочете, щоб канал приносив певний дохід (думаємо, що на маленькі суми ніхто не розраховує, адже так?), Доведеться сильно попрацювати і зробити певні фінансові вкладення.

Основні способи заробітку

На те, скільки заробляє початківець ютубер в місяць, впливає відразу кілька факторів. Перший – це кількість переглядів і лайків (про цей момент ми поговоримо окремо і трохи пізніше). Наступний важливий момент – реклама.

Спочатку, коли ви тільки-тільки починаєте розкручуватися, ніхто з доброї волі не захоче про вас розповідати всім іншим. Доведеться заплатити. Практика показує, що краще трохи більше грошей віддати знаменитому блогеру, ніж брати рекламу на менш відомих каналах. Коли ви трохи розкрутити, то рекламодавці самі почнуть з вами співпрацювати.

Наприклад, б’юті-блогерів безкоштовно надсилають косметику для макіяжу та догляду за собою.

На те, яка зарплата ютуберов, впливає і активність їх передплатників, а також готовність отримувати хороший контент, в чем-то допомагаючи своєму кумиру.

Багато блогерів таким чином заробили на нові, більш якісні камери або мікрофони. Просто запропонуйте своїм фоловерів пожертвувати певну суму грошей на розвиток каналу.

Але для цього потрібно бути точно впевненим, що ви не кинете затію – інакше ефект виявиться прямо протилежним, а передплатники відвернуться.

Залежність доходів від передплатників і переглядів

На самому сервісі є система заохочень власників каналів, що дозволяє розвивати відеохостинг і залучати до зйомки все нові і нові обличчя.

Ви вже напевно чули, що за 1000 переглядів покладається певну грошову винагороду (єдине, що не всі в це вірять – і дуже даремно).

Математика тут проста – чим більше у вас лайків, переглядів і фоловерів, тим більший дохід приносить канал:

 1. За 1 лайк по оптовій вартості (тобто, при накрутці) можна отримати лише пару копійок. А ось роздрібна ціна буде вищою – тут може бути і рубль, і два, і п’ять.
 2. За 1 перегляд блогер не отримує нічого, за умови, що це було звичайне відео, а не партнерський матеріал з встановленої монетизацією. У цьому випадку за кожен прогін реклами відраховується стільки коштів, скільки передбачено рекламодавцем.
 3. За 1000 передплатників, які прийшли на ваш канал реально, а не за ботів, яких ви накрутили, щоб стати членом партнерської програми сервісу, реально отримати до 10000 рублів. До речі, тисяча – це мінімальний поріг, з якого відеохостинг починає розглядати вас як партнера.

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России Заробіток залежить від активності каналу

І, нарешті, найбільш важливе питання: скільки отримують ютубери за 1 мільйон переглядів? Він буде актуальний в тому випадку, якщо ви вже давно знімаєте відео, вони отримують відгук у широкої публіки, до вас звертаються рекламодавці з проханням розповісти про їхню продукцію. Практика говорить, що заробіток може бути оцінений приблизно в 200 доларів, плюс-мінус 10-20%.

Припустимо, курс долара на сьогодні становить 65 рублів. Ваш заробіток – 13000, стільки отримують за місяць офіс-менеджери в невеликих містах. Непогано, чи не так?

Де подивитися статистику заробітку Ютуб-каналу

Вся статистика заробітку каналу Ютуб відображається, перш за все, на самому сервісі, але інформація ця доступна лише авторам або адміністраторам аккаунта.

А ось як дізнатися потрібні дані, якщо ви, наприклад, проводите соціологічне дослідження, з’ясовуючи, які теми становлять більший інтерес для тієї чи іншої категорії населення? Щоб ознайомитися зі статистикою, можна заглянути на спеціалізовані ресурси.

Сайт SocialBlade – один з допустимих варіантів. Вам буде потрібно лише знати ID конкретного каналу.

Найпопулярніший на сьогоднішній день відеохостинг Ютуб – це не просто місце, де ви можете подивитися розважальні, цікаві або пізнавальні відеоролики, але також майданчик, яка надає можливості для отримання матеріальної вигоди. Тисячі наших співвітчизників вже переконалися, що це дійсно так, десятки входять в списки найвпливовіших відеоблогеров сучасності, заробляючи стільки, скільки не снилося навіть керівникам великих компаній.

Скільки можна заробити на Ютубі: доходи блогерів Росії і США

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России

Скільки можна заробити на Ютубі, я задумався вперше, коли мій друг сказав мені, що один красноярський школяр купив квартиру зі свого каналу на Ютубі. Що цей школяр дуже любить грати в ігри і просто записує і викладає проходження своїх ігор на Ютуб. Інформацію мені перевірити не вдалося, але тема мене дуже зацікавила. А після того як мій син, теж школяр, вирішив створити свій канал на Ютубі, я занурився в цю тему з головою і навіть пройшов 5 курсів навчання розкрутки каналу на Ютубі від відеоблогеров з кількістю передплатників від ста тисяч до 60 мільйонів. Тепер я не сумніваюся, що на Ютубі можна заробити на квартиру навіть школяреві. Про те, скільки можна заробити на Ютубі, скільки заробляють дрібні і відомі відеоблогери Росії і США, а також як швидко оцінити заробітки будь-якого відеоблогера, і піде мова в цій статті.

У цій статті написано скільки заробляють ютубери всіма доступними способами.

Як саме можна заробити на Ютубі, які бувають способи монетизації, можна почитати в статті “Як заробити на Ютуб-каналі: уроки і секрети зірок Ютуб”.

А якщо вас цікавить скільки приносить показ реклами Гугл Адсенс на Ютуб-каналі, то вам треба прочитати статтю “Скільки платить Ютуб за перегляди”.

Як дізнатися заробітки будь-якого блогера на Ютубі?

Скільки заробляють ютубері за Перегляди в місяць в России Є такий сервіс, який називається socialblade.com і який містить детальну інформацію про кожному каналі на YouTube. Там є статистика переглядів і відвідувань з моменту створення каналу, інформація, скільки всього відео завантажено, а також скільки грошей заробляє власник кожного Ютуб-каналу.

Скільки заробляють Ютубери в Росії за 1 місяць за офіційними даними, і скільки може заробити новачок

Вітаємо! У цій статті ми поговоримо про те, скільки заробляють ютубери.

Давайте порахуємо чужі гроші! Я розповім, на чому заробляють ютубери, про доходи 5 відомих блогерів, що впливає на їх заробіток, і на який дохід ви можете розраховувати, якщо станете заливати ролики на свій канал.

 • На чому заробляють ютубери
 • Перш ніж переходити до цифр доходу популярних блогерів і їх каналів на Ютуб, давайте розберемося з тим, а на чому вони, взагалі, заробляють.
 • Плата за перегляди

Це сама мінімальна стаття доходів по каналах на Youtube. За рекламні ролики, які ви дивитеся посередині відео, Youtube платить блогерам. Платить мало, особливо якщо враховувати, що у більшості СНД користувачів варто AdBlock.

Рекламні вставки

Вставки з рекламою на початку або середині ролика проплачені тим, кого рекламують. Рекламодавець платить фіксовану суму, і ютубер публікує промо-матеріали в своєму ролику. Практично нічого складного. Блогери отримують більшість доходу саме з рекламних інтеграцій.

Відкритої інформації з рекламним вставкам немає. Але судячи з чуток, які крутяться навколо теми заробітку на Youtube, середня вартість рекламної інтеграції в ролик з 1,5 – 2 мільйонами переглядів становить 300-400 тисяч рублів.

Партнерські програми

Партнерські програми – теж популярний спосіб монетизації. Він зав’язаний нема на переглядах, а на ефективності ролика. Чим більше цільових дій здійснять передплатники блогера, тим вищою буде його дохід. Яскравий приклад – Тінькофф Банк. Він співпрацював з блогерами і за кожну оформлену карту платили їм гроші.

Коли я збирав інформацію для статті про програми для мобільного заробітку, натрапив на цікаву статистику по одному з них. Відомі ютубери, які співпрацювали з додатком, отримували по 400 рублів з 1 000 переглядів за рахунок рекламної партнерки.

Донати на стрім

Деякі ютубери проводять прямі трансляції на майданчику. Вони обговорюють якісь теми, розповідають цікаві речі і дивляться по популярні події. Глядачі дивляться їх і для того, щоб підтримати блогера, задати якесь питання або просто запустити трансляцію, надсилають гроші.

Антон забав (засновник російської батл-ліги рбл) за тригодинний стрім отримує понад 15 000 рублів. Він дивиться ролики на Youtube, пов’язані з батл-репом, розповідає свою думку і бачення ситуації. Отримує стільки грошей від глядачів через свої умов: чи не включу ролик, поки не набереться N сума.

Реклама інших каналів

Ще один цікавий спосіб заробітку на Ютубі – реклама від більш відомих блогерів. Таким чином, вбивають відразу двох зайців: більш відомий блогер заробляє гроші і розповідає передплатникам про цікавий контент. А власник маленького каналу отримує в короткі терміни велика кількість передплатників.

Скільки Заробляють Блогери на Ютубі

Ні для кого не секрет, що YouTube потихеньку почав замінювати телевізор. Особливо це стосується сучасних молодих людей.

Вони не хочуть дивитися по телевізору те, що їм показують і нав’язують. Люди самі вибирають: що, коли і кого їм варто дивитися.

Хто це зрозумів – ті стали створювати своє телебачення (канали) на ютубі. Таких людей почали називати “відеоблогерамі”.

Спочатку це здавалося якоюсь забавою, але незабаром виявилося, що це не просто хобі, а ціла розважальна індустрія. У багатьох блогерів стали з’являтися багатомільйонні шанувальники у вигляді передплатників.

А якщо у тебе є свій кошт масової інформації (а свій розкручений канал можна сміливо називати ЗМІ), то на цьому можна дуже добре заробляти гроші. Давайте розглянемо кілька прикладів того, скільки заробляють блогери на ютубі.

Чи можна заробити на своєму каналі

Про ютуб блогерів ходить дуже багато міфів. Один з них – це якщо блогер популярний, значить він мільйонер.

Популярність тут проявляється кількістю передплатників і переглядів. Насправді все залежить не від кількості, а від якості самої аудиторії.

Якщо аудиторія каналу доросла і платоспроможна, наприклад, від 25 до 40 років, то цей вік вважається “золотим” для рекламодавця. Такі блогери заробляють на youtube більше, ніж інші.

На сьогоднішній день партнерська програма від YouTube приносить відеоблогер зовсім небагато грошей. Це скоріше як приємний бонус. Є інформація, що її взагалі хочуть прибрати. Основний і найбільший дохід йде від прямих рекламодавців.

Уявіть, Ви – великий автобренд. Чи захочете Ви замовити рекламу у каналу “Mister Max” або “Miss Katy”? Так, у них передплатників по 2,5 мільйона, та у них один вийшов ролик протягом години може набрати під мільйон переглядів. Але хто дивиться ці відео? Платоспроможна аудиторія? Ці канали також мають високий дохід, але про це трохи пізніше.

Так ось, такий рекламодавець піде, швидше за все, на “авто” канал. Адже, як правило, машинами цікавляться дорослі люди і можуть собі дозволити їх. Реклама на таких каналах в ютубі найдорожча!

Тепер Ви зрозуміли чому популярний блогер не обов’язково буде мільйонером? Все повністю залежить від тематики каналу і яких людей вона до себе притягає.

Також не варто вірити різним сайтам, які нібито показують, скільки заробляє той чи інший ютуб блогер. Там зазвичай йде розрахунок доходу на 1000 показів. Отримують блогери за 1000 переглядів теж по-різному.

Знову ж все залежить від аудиторії каналу. Але основний заробіток, як я вже говорив, йде не з партнерської програми, а з прямих рекламодавців. Так що, таким сайтам вірити не варто.

Реальні заробітки блогерів на ютубі

На 100% дізнатися – скільки заробляють блогери на ютубі можна, якщо тільки самі блогери про це розкажуть. Другий варіант – можна подивитися розцінки на рекламу і скласти приблизну картину.

Я провів пошуки і ось що мені вдалося знайти.

Валентин Пєтухов – wylsacom. Канал присвячений оглядам техніки і різних гаджетів … в загальному всьому, що цікаво сучасній людині.

Виручка каналу становить близько 3 000 000 рублів на місяць. 2 133 929 передплатників. 400 451 725 переглядів.

Ціни на рекламу:

У відео Валентин розповідає, що виручка каналу – це не чистий прибуток. Чим більше канал, тим більше і витрат. Наприклад, у нього з партнерської програми дохід становить $ 4600 доларів в місяць.

Це приблизно 300 000 рублей. Непогано, якщо ти працюєш один і ти не маєш ніяких додаткових витрат. Але, йому потрібно орендувати студію, купувати гаджети для оглядів, платити зарплату і так далі. На одній партнерці не заробиш.

Також треба розуміти, що над рекламою, за яку платять 530 000 рублей трудиться не одна людина. І на її створення потрібен час і ресурси. Найулюбленіший вид реклами – це пре-роли, ціна складає від 100 000 рублів.

Мабуть, це єдине відео, в якому наведені конкретні цифри про те, скільки може отримувати блогер на ютубі.

Канали “Mister Max” та “Miss Katy”. На двох у них більше 6 000 000 000 переглядів і більше 5 000 000 передплатників! За приблизними підрахунками ці дитячі канали генерують щоденну прибуток в 170 000 рублей або 5 000 000 рублів на місяць.

Канал “Mister Max” приносить 2 000 000 рублів на місяць, а “Miss Katy” 3 000 000.

Дохід приносить як партнерська програма, так і реклама іграшок. Якщо Ваша дитина подивився відео, де ці маленькі герої грають з новою іграшкою, то як Ви думаєте, Ваша дитина захоче собі таку ж? Думаю так.

Ютуб канал Каті КЛЕП. Дуже популярний відеоблогер у жіночої аудиторії. 4 789 258 передплатників. 493 627 949 переглядів.

Точних цифр про те, скільки заробляє Катя КЛЕП немає, але зовсім недавно вона купила собі нову квартиру і зараз там робить ремонт і закуповує меблі, і техніку.

Катя співпрацює з великими косметичними брендами. Зйомки відео і їх монтаж вона робить сама.

Відеоблогер Саша Спілберг. 3 883 020 передплатників. Зовсім недавно вона взяла участь в зйомках фільму комедії “Зламати Блогерів”. У фільмі брали участь і іншими популярні ютуб блогери.

Саші всього 18 років, а її заробіток на ютубі становить кілька мільйонів рублів на місяць!

Іван Рудська – Івангай. Один з наймолодших і популярних ютуб блогерів. На його каналі 9 258 318 передплатників і 2 055 433 364 переглядів!

Іван особливо не заморочується з приводу грошей і практично не продає рекламу на своїх ресурсах. В основному його дохід йде з партнерської програми. Каже, що поки йому 20 років, йому великі гроші не потрібні.

Хоч його аудиторія одна з найбільших в рунеті, Івана не можна назвати найбагатшим блогером. Одне з відомих ЗМІ написало, що Іван купив будинок і машину в Лос-Анджелесі. На що він відповів, що будинок він знімає, а водійських прав у нього взагалі немає.

Чи можна заробляти на ютубі з маленькою аудиторією

Можна зробити висновок, що блогери у яких активних передплатників кілька мільйонів, то і їх доходи можуть обчислюватися мільйонами рублів на місяць.

А заробляють блогери у яких кілька сотень або навіть десятків тисяч передплатників?

Звичайно ж да. Як вже говорилося не раз: все залежить від ніші. Наприклад, я знаю людину, яка через ютуб канал з 20 000 передплатниками заробляє кілька сотень тисяч рублів. Канал присвячений бізнес-тематики. Такі канали заробляють, продаючи різні освітні курси і тренінги.

Наприклад, тема здоров’я та фітнесу може приносити в рази більше грошей, ніж теми все і про все, як було вище в прикладах. І там крутяться зовсім інші гроші.

Практично у всіх блогерів заробіток йде не тільки з ютуба. У них також є і розкручені акаунти в інших соц. мережах: наприклад, вконтакте, інстаграм, твіттер.

Кожен такий профіль приносить гроші своєму власникові. Один рекламний пост в інстаграм може легко перевалити за 50 або 100 тисяч рублів. Але це вже зовсім інша історія, про яку я обов’язково розповім в наступній статті.

З’явилася нова інформація про доходи відомих відеоблогеров:

Скільки коштує реклама у YouTube блогерів (Рейтинг)

На сьогоднішній день розцінки на рекламу у великих блогерів такі:

 1. Юрій Дудь – 1 200 000 руб
 2. Микола Соболєв – 800 000 руб
 3. Катерина Трофимова (TheKateClapp) – 700 000 крб
 4. Аміран Сардар (Щоденник Хача) – 700 000 крб
 5. Саша Спілберг – 600 000 руб
 6. Мар’яна Рожкова – 550 000 руб
 7. Стас Давидов – 500 000 руб
 8. Maria Way – 500 000 руб
 9. Марі Сенн – 400 000 руб
 10. Валентин Пєтухов (Wylsacom) – 350 000 руб
 11. Олександра Марченко (Саша Кет) – 350 000 руб
 12. Юлія Пушман – 310 000 руб
 13. Ельдар Джарахов – 250 000 руб
 14. Oblomoff – 250 000 руб
 15. Дмитро Ларін – 150 000 руб

висновок

На ютубі можна заробляти пристойні гроші. Але не всі зможуть дійти до цього. Якщо подивитися на дату створення каналів у популярних блогерів, то можна побачити, що вони були створені кілька років тому. У кого-то в 2013 році, а у кого-то в 2010.

Це говорить про те, що за популярністю і грошима стояв працю і терпіння. Ні на кого з них не звалилися гроші просто так.

Ці люди робили і продовжують робити те, що їм подобається. Найчастіше, не думаючи взагалі про гроші. Якщо контент цікавий і актуальний, то люди це оцінять і стануть відданими фанатами. А гроші прийдуть самі собою.