Скрипти продажів менеджерів з продажу – як скласти + приклад

0
38

Я особисто займаюся шліфуванням всіх скриптів продажів перед фінальною здачею їх замовнику. Але перед тим як потрапити на таке “тепленьке” місце, я написав понад 100 штук.

І я, як ніхто інший, знаю всю біль створення такого текстового продажника. Звичайно ж за цей час і у мене, і у нас в компанії народилися певні етапи, які повинен пройти кожен скрипт перед народженням на світ.

Тому поговоримо сьогодні про дані етапах і розберемося як написати ефективний скрипт продажів в 10 кроків.

Треба чи ні?

Так як ви потрапили сюди, значить ви шукали подібний матеріал. І повинні розуміти про що йде мова.

Але як показує практика, кожен сприймає світ через свою призму і навіть зазвичай “яблуко” все сприймають по-різному (червоне маленьке, яскраво зелене і глянсове, матове зелене з точками і т.д.).

Тому обговоримо кілька вступних тим про скрипти продажів по телефону, на зустрічі або в торговому залі. І почнемо з визначення.

 • Скрипт продажів – алгоритм спілкування по телефону або на зустрічі, мета якого допомогти менеджеру з продажу довести клієнта до наміченої мети.
 • Це якщо розумно. Якщо просто, то буде звучати так:
 • Скрипт продажів – це ваш ідеальний продавець, який складається з готових фраз упорядкованих по етапах продажів і реалізованих в візуальну схему.

І для мене, як для розробника скриптів продажів, немає такого питання “Чи потрібен він мені?”. І все ж я позначу ті випадки, коли вам критично важливо написати алгоритм спілкування для своєї компанії:

 1. Низькі продажу і поганий сервіс;
 2. У всіх продавців різні результати;
 3. Немає загального регламенту роботи;
 4. Новачок довго вникає в процес;
 5. Іде багато часу на навчання співробітників;
 6. Планується продаж франшизи.

Думаю питання про необхідність закритий. Хоча я і зустрічав компанії, коли такий сценарій не те щоб зовсім не потрібен, просто потрібен у вкрай спрощеному вигляді.

А саме для позначення послідовності дій (1 сторінка) і такий скрипт краще написати самостійно, ніж звертатися до кого-небудь. Так, вистачить, давайте передохнем, зараз я пропоную Вам зробити невелику відеопаузу ????

Я або ви будете мучитися

 1. Написання сценарію розмови це не найцікавіше дію, хоч я і люблю свою роботу.
 2. Посмішка і запал пропадають на другій сторінці, так як для створення по-справжньому працює скрипта потрібно прикинути в голові десятки різних варіацій результату подій.
 3. І в цей момент мозок працює значно активніше, ніж при звичайній розмові по телефону або на зустрічі.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад Та скільки можна думати ..

До того ж все це триває не один день. Наприклад, ми беремо на розробку 14 днів.

І не тільки тому, що беремо до уваги чергу клієнтів і можливі накладки, а тому що знаємо, до скрипту потрібно повернутися кілька разів зі свіжою головою для отримання гідного результату.

Тому скажіть ви собі: “Я сам буду мучитися” або скажіть іншим: “Ви будете мучитися” – вирішувати вам. Є в усьому свої плюси і мінуси. І я хочу про них розповісти, ввести вас в курс справи.

самостійно

Не найгірший варіант, відразу скажу. І раз ви читаєте цей матеріал, можливо ви плануєте це і зробити.

Єдине, я категорично раджу писати скрипт самостійно, якщо ви самі не перебуваєте на поле продажів, тобто не розмовляєте з клієнтами по телефону, не їздите на зустріч, не зустрічаєте їх в офісі.

Тому що все, що буде у вас в голові, буде будуватися на сухий теорії. А в цій непростій справі потрібна саме практика.

Я ні в якому разі не хотів вас образити, моя мета – показати реальний досвід за 4 роки роботи в написанні скриптів продажів.

Дуже великий і жирний плюс при такому підході полягає в тому, що ви, як ніхто інший, знаєте специфіку вашої сфери. І в цьому рівних вам немає.

Тому ідеально, щоб самостійним написанням скрипта продажів займалася людина зі знаннями актуальних (дуже важливо) технік продажів, зі знаннями специфіки і практик продажів.

фрілансер

Будь-яка компанія починається з фрілансера. І ми так починали до того моменту поки не виросли до 12 осіб. Однозначну плюс в тому, що дешево. Дуже дешево.

Можна знайти пропозиції від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Але, як завжди, є багато АЛЕ. Почнемо з банального, незалежно від сфери роботи часто фрілансери беруть гроші і губляться. Продовжувати цю думку сенс не бачу.

Фрілансер добре знає актуальні техніки продажів, але сам при цьому практично не продає, так як не треба, немає такого потоку входять клієнтів.

А на вихідні дзвінки немає часу, так як все забирає написання самих сценаріїв для інших компаній. Тому від написання до отримання реально працюючої схеми може пройти не один місяць з урахуванням десятка поправок.

компанія

Компанії такого формату як ми. Таких, до речі, на ринку не так вже й багато, якщо виділяти тих, хто “на слуху”, то отримаємо список з не більше, ніж 5 позицій.

Не буду говорити тільки за нас, буду говорити за всіх. Працюючи з компанією, ви отримаєте актуальні техніки продажів від діючих практиків в продажах (наші скріптологі досі продають). І найголовніше, ви заощадите величезну кількість часу.

 • Головний мінус (якщо знехтувати вартістю) в тому, що хоч ми і написали вже сотні скриптів, хоч у нас і працює кілька скріптологов, все одно специфіку кожної компанії ми до кінця не знаємо.
 • Досвід був у багатьох сферах, але в кожної компанії крім специфіки сфери, є специфіка компанії.
 • Тому ідеальним поєднанням буде 10% вашого часу для допомоги в розумінні специфіки і 90% наших зусиль для написання скрипта продажів.

Скільки коштує?

Останній вступний блок перед тим, як ми перейдемо до розгляду процесу з 10 кроків.

І розмова піде про вартість за все це чудо, яке, за словами деяких, “написати можна за пару годин в спокійному режимі”. Чи так це?

Раніше я вже згадував, що ми розробляємо скрипт 14 днів. Чому так довго, буде ясно, коли прочитаєте послідовність наших дій нижче.

І ми зі 100% гарантією можемо сказати, що якщо скрипт написаний в 2-3 рази швидше, то це: або готові шаблони, адаптовані під вас, а не написані з нуля.

Або це вкрай не кваліфікована робота, тому що до скрипту потрібно повернутися, щоб подивитися на нього зі свіжою головою.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад Ось вони, халтурники у всій красі

У віп-пакеті ми ще й тестуємо сценарій за клієнта на реальних дзвінках, тобто перевіряємо його на ділі, коригуємо.

А дзвінки з урахуванням передзвону розтягуються мінімум на 2-3 дня. До слова, за час тестування іноді при продажі і скрипт окупається з лишком.

Що стосується вартості. На ринку ви можете знайти пропозиції від 2 тисяч до 90 тисяч рублів.

Можна довго сперечатися, завищена ціна на цю послугу чи ні, але точно можна сказати, що нормальний скріптолог, який знаєте собі ціну, не братиме менше 10 тисяч рублів за написання скрипта без урахування додаткових дій.

Вирішувати тільки вам кого вибрати і скільки заплатити. Я лише хочу, щоб ви розуміли, що якщо у вас є людина / компанія, які зможуть написати скрипт навіть на 1% краще і коштувати це буде в кілька разів дорожче, то погоджуйтеся.

Тому що якщо ви порахуєте, то цей один відсоток протягом тижня-місяця окупить всі вкладення в десятки разів. Так як якісний скрипт безпосередньо впливає на ваші гроші.

Як написати скрипт продажів

Сливки, так називають найсмачнішу частину торта. У нашому випадку якраз до вершків ми і підібралися.

Далі я вам розповім по яких кроків будується створення ідеального текстового продавця в ворде або в спеціальній програмі.

А зараз, поки ви ще не почали читати, відкрийте ще ці дві статті скрипт холодного дзвінка або скрипт вхідного дзвінка. І поверніться до них після прочитання всієї думки на цій сторінці.

Крок 1 – Хто він?

 1. Я знаю, що визначення цільової аудиторії це заїжджена тема в бізнесі, але ми подивимося трохи з іншого боку.
 2. Я ж хочу звернути увагу на те, що вам потрібно зрозуміти хто ваш покупець не з точки зору де він їсть, що він п’є і на якій машині їздить, а що його може зачепити в ваш продукт, зрозуміти які емоції нам потрібно викликати і за допомогою чого.
 3. Десь це просто банальне бажання мати більш вигідну пропозицію, а десь це можливість виділитися перед шефом. Зазвичай все це будується на чотирьох емоціях:
 1. страх втрати;
 2. жадібність;
 3. марнославство;
 4. цікавість.

На цьому кроці Вам доведеться включити голову і гарненько подумати.

І так, як тільки ви зрозумієте свого клієнта, переходимо далі.

Крок 2 – Аудит компанії

 • Якщо ви пишете скрипт продажів для своєї компанії, то вам напевно буде простіше з цим етапом.
 • Ми ж у вигляді усного мовлення або електронного брифа витягуємо максимально детальну інформацію про компанію та продукт, яка може знадобитися при створенні.
 • Це можуть бути: відомі компанії-клієнти, основні відмінності на тлі конкурентів (часом ми їх до речі навіть вигадуємо спільно), або, наприклад, кількість реалізованих товарів за останній рік.
 • Чим більше інформації, тим краще буде звучати презентація і блок відпрацювання заперечень.

Ваше завдання на даному етапі зібрати максимально повну картину.

А ось далі буде цікавіше, вам потрібно буде вичленувати все найважливіше, грунтуючись на кроці 1 і стиснути це до кількох фраз, щоб донести клієнту ту чи іншу думку.

Крок 3 – Визначення ступенів і цілей

Кожен скрипт пишеться під певну задачу і не потрібно в один голос кричати, що основне завдання – “продажу!”.

Це і так зрозуміло за замовчуванням. На цьому кроці ваше основне завдання – зрозуміти етапи і які цілі повинен досягти кожен міні-скрипт на своїй ділянці.

Для прикладу розгляньте ступені і цілі, які ми прописували при недавньому створенні скрипта вихідного холодного дзвінка:

 1. Верифікація ЛПРа (ЛДПРа);
 2. Прохід блокера;
 3. Розмова з ЛПР і відправка маркетинг-кита;
 4. Перший передзвін ЛПРу і пропозиція на зустріч / виявлення потреби для розрахунку кошторису.
 5. Другий передзвін ЛПРу і закриття на пробну партію.

Як ви вже зрозуміли, написанням одного скрипта не обійтися. В даному випадку їх 5, але ми ж вважаємо це все за один, так як сприймаємо це однією продажем, хоч і з кожною окремою метою на своєму етапі.

Крок 4 – Установка блоків і технік продажів

Якщо на цьому етапі ідея написати скрипт продажів не відпала, то йдемо далі. Після того, як ми дізналися хто наш клієнт, підібрали під нього смачне пропозицію, визначили ланцюжок, по якій він повинен пройти, то переходимо до визначення блоків і технік продажів.

Блоки – це міні етапи в рамках одного скрипта, метою яких є переклад клієнта на наступних крок. Подивившись на зразок нижче, стає відразу зрозуміло про що я говорю.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад Приклад складання блоків

Єдине, що для вас може бути незрозуміло, так це назва технік в прикладі.

А все тому, що у нас в компанії є стандартні техніки, які ми називаємо своїм “пташиною мовою” для більш швидкого розуміння один одного і клієнт їх при отримання своєї версії не бачить.

Крок 5 – Написання мовних фраз і оформлення

Ось воно, найцікавіше! А то все готувалися і готувалися. Нарешті пишемо тексти, грунтуючись на попередніх кроках і знаннях про продажі.

І знаєте що саме проблемне? Те, що не існує для всіх компаній універсальних фраз.

Тому в бій йде особистий досвід продажів і теоретичні знання, отримані з книг, семінарів та інших видів джерел.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад Приклад написання мовних фраз

Крім того, що ви на цьому кроці напишіть мовні звороти, у вас мимоволі постане питання оформлення. Варіантів оформлення в нашому побуті 5 штук.

Найчастіше використовуємо word з посиланнями. Але знову ж таки, частіше – не означає завжди. Більше інформації з прикладами про оформлення скриптів читайте в статті.

По темі: Конструктор скриптів продажів.

Крок 6 – Нотатки

Якщо ваша компанія веде активну діяльність в CRM-системі, то краще відразу ж написати менеджеру замітку яку інформацію потрібно обов’язково внести під час розмови, щоб потім, через деякий час, можна було легко і швидко згадати основні нюанси.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад Приклад замітки для CRM-системи

Крок 7 – Скорочення

Ви не повірите, але кожну написану фразу можна буде скоротити практично в 2 рази. І це дуже важливо.

Чим лаконічніше і yoмче буде мова, тим вона буде еффектівнее.Процесс реалізації кроку номер сім досить простий:

 1. Берете секундомір;
 2. Читаєте в слух звичайним темпом;
 3. Заміряє скільки вийшло за часом;
 4. Потім скорочуєте даний текст, поки не вийде в 2 рази коротше.

Але і це ще не все, потім берете цей нібито скорочений текст, йдете до будь-якого колезі і просите його зіграти роль ЛПРа, звичайного м’якого директора, мета якого говорити СТОП, коли він втрачає сенс або, інакше кажучи, у нього відбувається перевантаження мозку.

Крок 8 – Заперечення і ЧаВо

Будь-скрипт потрібно завжди доповнювати відповідями на всі можливі заперечення ( “Дорого”, “Я подумаю”, “У конкурентів дешевше” і т.д.).

І також відповідями на типові запитання ( “Чим ви кращі за інших?”, “А де ваші фахівці навчалися?”, “Що входить в вашу роботу” і т.д.). Тільки маючи два ці блоку, ви уникнете 50% типових помилок при продажах.

Технік відпрацювання заперечень нараховуються десятки. І ми помітили, що не всім підходять одні й ті ж у силу особистих якостей продавця.

Тому ідеальним рішенням буде на часто використовувані заперечення написати по 2-3 варіанти. Вони також будуть корисні, якщо співрозмовник не «відпрацьовується” з першого разу.

Крок 9 – Внутрішній тест

Знову йдете до колеги, бажано НЕ до того, до якого ходили на кроці сім. І просите, щоб б він побув найшкідливішим клієнтом.

Його завдання максимальну кількість разів відмовити вам (відшити вас), але при цьому не психуємо, і не переходячи на неадекватність.

Тут ви і перевірите наскільки ваш скрипт готовий до бою. Зазвичай на цьому етапі знаходиться величезна кількість дірок і забутих заперечень, які ви не написали.

Крок 10 – Один на сто

Відкотивши скрипт всередині команди, потрібно зробити перше 50-100 дзвінків для того, щоб перевірити його в бою. Зрозуміти основні помилки, які ви не врахували.

Саме тому ми завжди говоримо клієнтам, що після отримання скрипта, потрібно в строк до 2 тижнів відправити нам його на коригування.

Багато хто починає хитрувати і на 5 дзвінку скидають його нам, щоб ми допрацювали. Але ви повинні чітко розуміти, що чим більше вибірка, тим більш коректний результат.

А то вийде, що, грунтуючись на малій кількості дзвінків, скрипт буде виправлений не в потрібну сторону і в підсумку все втратять час і частину клієнтів, за якими проходив тест.

коротко про головне

Ви дізналися 10 кроків як написати правильний і ефективний скрипт продажів. Будете робити це самостійно або зверніться до кого-небудь, вирішувати вам.

Головне не біжіть за шаблонами, робіть все з нуля, індивідуально під себе. Тому що готові шаблони спочатку задають вам рамки, через які ви можете втратити найголовніше.

І на завершення хочеться дати ще одне напуття на майбутнє: постійно стежте потім, щоб всі співробітники дотримувалися скрипта. Повірте, це куди більш складне завдання, ніж написання скрипта продажів ????

Як написати скрипт «холодних» продажів: керівництво для менеджера

Як би це не звучало банально, але мета дзвінків з позначкою «холодні» – це «розтопити» серце слухача, зробити його більш прихильним до товарних пропозицій, хто телефонує. Цей маркетинговий хід не спрямований на отримання моментального результату – продажу. Адже клієнт ще не обізнаний про товар.

Якщо попередньо дізнатися про людину і його перевагах більше, то спілкування може з «холодного» перерости в більш «тепле».

Слід враховувати, що холодні дзвінки – це джерело двостороннього стресу, так як оператор, на якого за день вже вилилося багато негативу з іншого боку проводу, знаходиться на взводі, та й клієнт може зривати гнів на подзвонили.

Поради по підготовці холодного дзвінка:

 • Досконале знання свого товару або послуги – ключове правило. В голосі дзвонить повинна бути впевненість в тому, що він знає про свою пропозицію все і трохи більше. Навряд чи клієнт повірить продавцю, який мимрить щось невиразне у відповідь на питання про товар.
 • Гарний настрій навіть по телефону – це складова успіху. М’який, приємний голос звучить набагато привабливіше, ніж безликі або грубі фрази.
 • Складений попередньо список організацій, записане правильно ім’я клієнта, якому спрямований дзвінок, допоможуть в успішному результаті справи.
 • Щоб отримати більше впевненості, необхідно дізнатися про клієнта багато корисної інформації.

Професійні маркетологи знають, що головними в холодних дзвінках є перші хвилини розмови. Скрипт повинен бути складений таким чином, щоб зачепити співрозмовника з перших секунд.

Скрипти продажів менеджерів з продажу - як скласти + приклад

Чим корисні правильно складені скрипти продажів:

 1. Немає необхідності довго навчати новачків. Надавши їм готовий текст для дзвінків, можна розраховувати на продуктивну діяльність нових співробітників буквально з другого дня роботи;
 2. Робота з перевіреними скриптами холодних дзвінків успішна навіть для тих операторів, які раніше не відрізнялися продуктивністю;
 3. Після впровадження скрипів продажу виростають на 30-80%;
 4. Компанія економить кошти на тренінги з підготовки фахівців;
 5. Мова операторів ставати більш виразною і грамотної, підвищується їх впевненість в собі, адже завжди можна заглянути в скрипт і знайти потрібну відповідь;
 6. Плинність кадрів зменшується, адже з готовими грамотними скриптами співробітники показують стабільно прийнятний результат.

До того ж знижується залежність компанії від кваліфікації персоналу, завдяки тому, що з готовими текстами будь-який з них може стати лідером з продажу. Дзвінки холодного типу зі скриптами підходять для інформування, збору e-mai, актуалізації бази.

Недоліки скриптів холодних дзвінків

У цього бізнес-інструменту є і свої мінуси, як і у будь-якого іншого. Але якщо підходить до питання грамотно, не переборщувати і не тиснути на співрозмовників, тоді скрипт буде корисним продуктом, а не марною тратою часу і грошей. Кілька мінусів готових текстів:

 • Якщо скрипти впроваджуються дуже швидко, без якісного опрацьовування, то вони не принесуть істотну конверсію. Дуже часто сьогодні керівники роблять ставку на кількість, а не на якість. Для отримання користі від скрипів необхідно постійно покращувати їх якість, відстежувати ефективність, автоматизувати процеси;
 • Занадто «заскріптованних» мова менеджерів колл-центів вже не сприймається потенційними клієнтами за живу бесіду. Вони сприймаються як роботи. Це не працює на залучення, а тільки відкидає клієнтів і викликає їх роздратування.

До того ж, якщо керівник вирішив заощадити на скриптах і взяти шаблони з інтернету, то це відчувається, адже там відповіді на всі заперечення однакові.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад

Що собою являє скрипт холодного дзвінка

Скрипт – це попередньо продумані або запрограмовані дії.

Менеджер в ході дзвінка повинен або прокласти доріжку до серця клієнта, або з’ясувати, що це не той випадок, і людина абсолютно не потребує пропонований товар або послугу.

Всі ці результати потрібно отримати в мінімальний термін, щоб не витрачати дорогоцінний час даремно. Ось тут-то і допоможе скрипт. Бувають два види скриптів:

 • Жорсткі – застосовуються для продажу простих товарів або послуг з мінімумом варіацій відповідей клієнта. Такий варіант підходить для привабливих пропозицій з безкоштовними бонусами і великими знижками. Скрипти називаються жорсткими, тому що вони припускають мінімальне використання фантазії оператора і максимальне дотримання наміченим планом. Тобто, менеджер працює жорстко за схемою;
 • Гнучкі скрипти холодних дзвінків застосовуються для неординарних і складних товарних пропозицій. До таких завдань зазвичай залучають творчих менеджерів, які підходять до процесу розмови з фантазією.

Стандартний сценарій скрипта холодного дзвінка складається з таких пунктів: 1) визначення мети дзвінка; 2) визначення способу минования секретаря; 3) вихід на головного співрозмовника – особа, яка приймає рішення (ОПР); 4) проведення діагностики споживчого потенціалу співрозмовника; 5) виявлення його потреб; 6) проведення презентації товару або послуги; 7) прийняття і обробка заперечень; 8) завершення дзвінка.

Як вести розмову

Якщо на руках у менеджера є готовий скрипт холодного дзвінка, то вести бесіду буде легко навіть новачкові. Той, хто телефонує повинен чітко знати, яку мету він переслідує.

Необхідно знайомство з керівником, запрошення на цікавий захід, договір про особисту зустріч, покупка товару / послуги, підписка на канал або будь-якої іншої результат? З відповіді на це питання, і формується загальний посил бесіди з клієнтом.

Поширена схема розмови:

 1. Привітання клієнта і подання йому. Після цього використовується прийом «гачок ясності», який дає можливість переконати клієнта, що зараз дуже вдалий час для отримання пропонованої інформації. В процесі використовуються різні види «гачків» в залежності від завдань;
 2. Рекомендація. Якщо продовжити розмову фразою: «Мені вас рекомендували …», це викличе довіру у клієнта і відіб’є в нього бажання перенаправити дзвінок своєму секретарю .;
 3. Помилився причина дзвінка: співпраця, візит, покупка.

Після цього менеджер бере ініціативу в свої руки. Це дозволяє «запрограмувати» клієнта на подальшу взаємодію.

Можна сказати, що після невеликого блоку питань будуть обговорені варіанти співпраці. Необхідно позначити час бесіди, наприклад: «Це не займе у вас більше 5 хвилин».

Якщо програмування було успішним, то клієнт обов’язково погодиться. Якщо ж ні, то рекомендується дізнатися причину відмови.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад

Приклад чотирьохетапну скрипта холодних продажів

Якщо слідувати заданим алгоритмом, то можна домогтися гарних результат в холодних продажах. Варто зауважити, що скрипт необхідно писати під кожен етап реалізації, який включає в себе холодний дзвінок і момент укладання угоди. Основні кроки в підготовці тексту:

 1. Визначення мети дзвінка, вивчення переваг подібного товару у конкурентів, порівняння їх зі своїми товарними пропозиціями. Корисно дізнатися, як конкуренти працюють з запереченнями і які «гачки» використовують для «захоплення» уваги покупця;
 2. Складання скрипта. Тут в хід йде класична схема, представлена ​​вище. Структура тексту може коригуватися, але основні правила повинні залишатися незмінними. Тривалість розмови бажано не повинна перевищувати 5 хвилин. В ході складання скрипта потрібно ретельно фільтрувати фрази, залишаючи вдалі і безжально викидаючи спірні;
 3. Тестування скрипта. Можна спочатку випробувати шаблон розмови на продавцях, а вже потім – на клієнтах. Рекомендується використовувати запис, щоб згодом прослуховувати розмову і відзначати корисні й марні моменти. В результат можна вдосконалити сценарій і врахувати всі потреби покупців;
 4. Затвердження остаточного варіанту і запуск його використання.

Підготовлені заздалегідь питання допоможуть в спілкуванні з клієнтом і направлять розмову в потрібне русло. Відповіді на питання допоможуть менеджеру зрозуміти, чи варто ще раз дзвонити за цим номером чи ні.

Обходимо секретаря і пробиваємося до ЛПР

Кожен більш-менш значущий керівник залучає в штат секретаря, який виконує роль своєрідного «щита» для свого начальника. Саме йому перенаправляють все другорядні справи і небажані дзвінки.

Холодні дзвінки відносяться до категорії небажаних. Але правильно складений скрипт дозволить обійти «Цербера» в особі секретаря і вийти безпосередньо на особу, що приймає рішення, тобто на керівника.

Кілька стандартних ситуацій:

 • Секретар каже, що його не цікавить пропозиція. Не потрібно відразу здаватися – їли йому пропозицію не цікаво, то це не означає, що воно не зацікавить начальника. Необхідно наполягати на з’єднанні з ЛПР;
 • У компанії вже є подібний діловий партнер. Потрібно переконати секретаря, що ваші умови вигідніше;
 • Співробітник каже, що керівника немає на місці. В цьому випадку можна попросити з’єднати з його заступником;
 • Секретар стверджує, що їм нічого не потрібно і них все є. Можливо, компанії не вистачає саме вашого продукту або послуги?
 • Якщо співробітник пропонує відправити лист з пропозиціями на електронну пошту, то необхідно домогтися з’єднання з директором для уточнення деталей комерційної пропозиції.

Якщо секретар запевняє, що начальник сам передзвонить, то це, швидше за все, лукавство. Краще уточнити, коли саме буде здійснений дзвінок.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад

переконання ЛПР

Якщо секретар вдало обійдений, тоді всі сили доведеться зосередити близько керівника. Які найбільш часті заперечення зустрічаються менеджерам холодних дзвінків від ЛПР:

 1. «В даний момент ця пропозиція не актуально». А коли буде актуально? Потрібно уточнити цей момент і домовитися про подальше дзвінку;
 2. «У нас вже є ділові партнери в це сфері». Якщо порівняти умови співпраці, то можна вигідно виділитися і стати альтернативним варіантом;
 3. «Ваші умови нам не цікаві». А які будуть цікаві? Якщо домогтися особистої зустрічі з керівником, то можна в спокійній обстановці обговорити взаємовигідні умови співпраці;
 4. «Це для нас дуже дорого». Можливо, якість пропонованого товару висока і виправдовує ціну. Необхідно розписати всі переваги товарної пропозиції в подробицях. Рекомендується домовитися про зустріч і обговорити цінове питання;
 5. «Зараз на це немає коштів». Тут потрібно натиснути на вигідність співпраці і можливий прибуток.

Якщо ОПР каже, що вже працював з вами раніше і залишився незадоволений, то можна запропонувати ділову зустріч для обговорення нових умов взаємодії. Коли надходить пропозиція надіслати комерційну пропозиції, то варто обговорити його деталі відразу.

Довжина і гнучкість готового скрипта

Ці параметри слід враховувати при написанні тексту. Довжина скрипта залежить від поставленого завдання.

Якщо необхідно продати клієнтові товар або послугу, то знадобиться більше п’яти хвилин Для призначення зустрічі знадобиться менше 5 хвилин.

Для повного «закриття» клієнта знадобиться більше часу, адже доведеться обробити ряд заперечень і відповісти на ряд питань. Якщо розмова триває більше 15 хвилин, то експерти вважають, що подальша бесіда – це марна трата часу.

Гнучкість скрипта визначає рівень свободи, доступний менеджеру з продажу. Деякі галузі дозволяють використовувати шаблон тексту без будь-яких змін.

У цьому випадку менеджер може продавати товар, просто зачитуючи готовий текст.

Для реалізації більш складних товарів (як уже було сказано вище) потрібно підключати креатив і фантазію – тут вже одним умінням виразно читати не обійдешся.

Кілька дієвих прийомів при здійсненні холодних дзвінків:

 1. Потрібно ходити з козиря, а не тримати його до кращих часів – вони можуть і не настати, адже клієнт вільний припинити розмову в будь-яку хвилину. Наприклад, компанії пропонує піцу. При замовленні п’яти – остання в подарунок. Якщо почати розмову з довгого речення, де розписується компанія і її товар, то можна втратити клієнта. Але якщо подзвонити, наприклад, в офіс в обідній час і після привітання озвучити акцію з безкоштовної п’ятої піцою в подарунок, то дзвінок в 98% випадків влучить у ціль;
 2. Розмова повинна відбуватися на зрозумілій мові без незрозумілих фраз і складних речень. Звичайно, якщо компанія не займається розробкою турбін для атомних реакторів або ще чим-небудь вузьконаправленим. Для подібних холодних дзвінків ретельно фільтрується база даних потенційних клієнтів, тому випадки непотрапляння дуже рідкісні в грамотному менеджменті.

  У всіх інших випадках перевага простота і дохідливість;

 3. Не можна лякати клієнта. Фрази на кшталт: «Так ви берете?», «Записувати вас?» діють на співрозмовника лякає і викликають у нього стрес. У 98% випадків він відповість «Ні!». Не можна тиснути на клієнта – він повинен думати, що приймає рішення сам. Найкраще запропонувати йому кілька варіантів.

Блоки пропозицій в скриптах не повинні бути більше 35 слів. Це пояснюється тим, що увагу слухача тримається до 40 секунд і далі переключається на що-небудь інше. У цей час людина не відволікається на сторонні справи і не веде внутрішній діалог із собою.

Тому актуальна пропозиція має вкладатися в ці терміни. Не варто використовувати в поданні такі слова: «менеджер», «продаж», «запропонувати», «хочу», «співпраця», «купити». На ці слова спрацьовує рефлекс і так і хочеться відповісти відмовою.

Що повинно бути в грамотно складеному скрипті продажів для холодних дзвінків:

 • Кілька ступенів роботи з відмовами, сумнівами і запереченнями. Якщо ОПР сказав «ні», то не потрібно відразу відступати, а застосувати підготовлені запасні схеми. Тільки триразове «ні» може говорити про марність подальшої розмови;
 • Чіпляє перша фраза, яка викликає мінімум опору. Наприклад: «Ви – найбільша компанія в регіоні, а ми – вигідні постачальники. Як нам почати співпрацю? »;
 • В скрипті можна легко орієнтуватися. З цією метою можна скористатися спеціальним конструктором. Паперові носії сьогодні використовуються рідко.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад

В скрипті повинні бути основні сценарії розвитку бесіди. Не варто нехтувати таким ефективним маркетинговим інструментом, як скрипти продажів для холодних дзвінків. Але потрібно підходити до питання не однобоко, а всебічно, враховуючи всі можливі варіанти подій, орієнтуючись на лідерів в цій сфері, впроваджуючи власні фішки і гачки. У цьому випадку можливе збільшення конверсії до 80%.

Поділіться, будь ласка, з друзями!

Скрипти продажів менеджерів з продажу – як скласти приклад – Як побудувати свій бізнес

Скрипт холодних продажів приклад – якщо він є в компанії, то з ймовірністю в 80% угоди в ній закриваються успішно. Розповімо про те, як правильно їх прописати, щоб більша частина контактів з покупцем виливалася в укладення договору.

Ще більше ідей для зростання виручки можна отримати на наших авторських безкоштовних вебінарах від компанії Ой-Лі. Реєструйтеся прямо зараз.

Скрипти продажів менеджеров з продажу - як Скласти + приклад

 • Хочете скласти ефективний скрипт холодних продажів для вашої сфери бізнесу?
 • Приходьте на програму Oy-li
 • Читайте в статті:
 • Скрипт холодних продажів приклад: як його зробити за 4 кроку
 • Скрипт холодних продажів приклад: за якою схемою почати розмову
 • Скрипт холодних продажів приклад: як обійти секретаря і пробитися до ЛПР
 • Скрипт холодних продажів приклад: як переконати ЛПР
 • Скрипт холодних продажів приклад: як продовжити розмову
 • Скрипт холодних продажів приклад: як впроваджувати, тестувати і міняти сценарії
 • Скрипт холодних продажів: приклад вхідного дзвінка

Скрипт розмови, як і сам продаж? – алгоритм з послідовних питань і пропозицій продавця, а також можливих відповідей покупця. Алгоритм строго регламентований і доведений до автоматизму.

Повною мірою оволодіти ним можна на тренінгу для продавців. Наявність так званої «риби» розмови допоможе підлеглому не тільки контролювати бесіду, не забуваючи в потрібний момент ставити правильні питання, але і не розгубитися при відповіді на них клієнта.

Слідуючи заданим алгоритмом при холодних продажах можна домагатися поставленої мети.

Скрипт пишеться під кожен етап продажів, починаючи від холодного дзвінка до моменту укладення угоди. Як приклад наведемо наступний алгоритм, відпрацьований фахівцями Oy-li на тренінгах переговорів:

1. Підготуватися до холодної продажу

Визначте для себе, з якою метою ви дзвоните клієнтові. Чи не в кожному бізнесі холодний дзвінок дорівнює відвантаженні товару. Метою першої бесіди, наприклад, може бути домовленість про зустріч для детального ознайомлення з продуктом або компанією, організація екскурсії на об’єкт (якщо це угоди з нерухомістю), або запис на вебінар.

При здійсненні такого дзвінка важливо чітко розуміти, чи туди ви телефонуєте, і чи є людина на тому кінці дроту цільовою аудиторією компанії. Чи варто телефонувати безпосередньо директору, і як бути в тому випадку, якщо натрапите на секретаря? Всі ці варіанти повинні бути прописані.

Зіграйте в таємного покупця і дізнайтеся, на які переваги товару акцентують увагу конкуренти, як працюють із запереченнями, за рахунок яких фішок чіпляють покупця, які переконання використовують. Порівняйте з перевагами пропонованого вами продукту. Все це допоможе при складанні прикладу скрипта холодного дзвінка.

2. Прописати скрипт

Зробити це ми рекомендуємо керівникові відділу продажів, що має найбільш повне уявлення про продукт і особливості його презентації покупцеві.

Його структура вибудовується за класичною схемою і включає вітання, виявлення потреби покупця, пропозиція потрібного товару, опрацювання заперечень, укладання угоди. Тривалість розмови залежить від його мети і в середньому не перевищує 5 хвилин.

Відзначте в нарисі бесіди також найбільш вдалі фрази і ті, які краще не вживати. Після цього віддайте «рибу» тестувати продавцям.

3. Протестуйте скрипт

Спочатку на самих продавців, потім на покупцях. Використовуйте прослушку розмов, щоб зрозуміти, чи дотримуються менеджери прописаним сценарієм, чи рухається розмову до поставленої мети, чи всі заперечення покупців враховані. Поліпшите приклади скрипта холодних дзвінків для зростання телефонних продажів в компанії.

4. Автоматизуйте процес

Наприклад, в цьому випадку буде корисний HyperScript. Він дозволяє прописувати і оновлювати текст в електронній версії централізовано. У режимі реального часу він на кожне питання покупця виведе потрібну відповідь продавця.

Скрипт холодних продажів передбачає, що починати бесіду треба за наступним прикладом:

1. «Привітання».

2. «Подання себе» – розкажіть, хто ви і з якої компанії;

3. «Крюк ясності» – нагадайте людині, за яких обставин ви познайомилися, і чому телефонуйте саме зараз.

Встановлення попередніх домовленостей – найсильніший гак ясності для продавця. Позначте, про що домовлялися раніше і перейдіть до мети дзвінка.

Причиною дзвінка може бути також рекомендація. В цьому випадку уточніть, чи дійсно людина відповідає за те чи інше питання. При позитивному відповіді співрозмовник вже не зможе використовувати класичні відмови «мені ніколи» і «я вам передзвоню» і буде налаштований на бесіду.

Найменш сильний, але в деяких випадках цілком ефективний гак «публічної причини». Основою дзвінка може бути зацікавило вас пропозицію на сайті компанії. Почніть з цього, і розмова зав’яжеться.

4. «Озвучте мету дзвінка» – так ви заощадите час на той випадок, якщо потрапили не на ту людину, і внесете ясність в розмову з ЛПР.

5. «Програмування». Позначте перед покупцем регламент бесіди – так ви досягнете того, щоб пропозиція компанії вислухали, а вас не перебивали. Принципово важливо в цьому випадку домогтися згоди клієнта.

6. «Так-так / ні-ні». Якщо на попередньому етапі домовленості досягти не вдалося, то спробуйте уточнити умови, які не влаштували клієнта, і скоректуйте їх.

Секретар – надійна броня будь-якого керівника, пробити яку часом буває дуже непросто. З якими запереченнями, як правило, стикаються на даному етапі холодного дзвінка в компанію і які контраргументи повинні підказати приклади скриптів:

1. «Нам не цікаво». Якщо не цікаво секретарю, то це ще не означає, що пропозиція не зацікавить керівника. Зіграйте на цьому, і попросіть з’єднати з ЛПР.

3. «Нам нічого не потрібно, у нас і так все є». Дійсно? Ваш потенційний клієнт вже придбав все, що йому потрібно, або витратив місячний бюджет? А може для компанії зараз не сезон і варто набрати через пару трійку місяців? Уточніть все це, з’ясувавши, чи дійсно людина на тому кінці дроту приймає такі рішення.

4. «Пришліть інформацію на електронну пошту». Досягніть розмови з керівником за рахунок необхідності уточнення деталей перш, ніж комерційна пропозиція буде направлено в компанію.

5. «Сам передзвонить». Не вірте! Уточніть, коли і в який час краще передзвонити.

6. «У нас немає людини, яка б цим займався». ЛПР займається всім, якщо йому це вигідно – нагадайте про вигоду компанії, і про можливе заохочення секретаря, якого неодмінно похвалять за настільки корисний для компанії дзвінок.

7. «Зайнятий» / «ні на місці» – добийтеся з’єднання з заступником.

Обійти секретаря при холодному дзвінку – вирішити половину завдань на шляху до поставленої мети. Але тільки половину. Найважливіший етап – переконати керівника в корисності покупки для нього самого. З якими запереченнями можна зіткнутися на даному етапі холодного дзвінка? Ось кілька готових прикладів виходів із ситуації.

1. «Нам це не цікаво». Уточніть по скрипту, чому і на яких умовах компанії було б цікаво співпрацювати з вами? Досягніть особистої зустрічі з керівником для більш детального ознайомлення з усіма перевагами пропонованого продукту.

2. «Нам нічого не треба». А чи так це?Не треба зараз чи не треба в принципі? Не наполягайте на моментальне співпраці, а дозвольте розглянути комерційну пропозицію більш детально. Відзначте, скільки відсотків контрагентів починали розмову саме з цієї фрази, а закінчували довгостроковим контрактом. Зробіть упор на необхідності особистої зустрічі для визначення форм співпраці.

3. «Ми вже працюємо з іншими компаніями». Не намагайтеся замінити надійних партнерів – запропонуйте альтернативу. Порівняння умов дозволить змінити рішення на вашу користь.

4. «Дорого». Зіграйте на трьох категоріях: гарна якість, прекрасне обслуговування і низька ціна. Дозвольте контрагенту вибрати два з трьох. Ціна поняття розтяжне, добийтеся зустрічі і обговоріть деталі.

5. «Зараз не актуально». Немає нічого простішого, ніж уточнити відповідний для повторного дзвінка момент.

6. «Я подумаю». Уточніть, чи всі із запропонованого було зрозуміло і чи не залишилося у покупця питань. Найчастіше саме боязнь зізнатися в цьому змушує людину «подумати».

7. «Пришліть комерційну пропозицію». Зробити це можна завжди, але чи захоче клієнт витрачати до півгодини свого часу на його прочитання? Обговоріть деталі для складання персонального КП.

9. «Працювали раніше з вами, не сподобалося». Чи не сперечайтеся, і не намагайтеся спростувати, погодьтеся з контрагентом, запропонувавши призначити час для зустрічі та обговорення взаємовигідного співробітництва на нових умовах.

Можливо, ви обійшли секретаря і подолали одну з наведених вище помилкових заперечень (або просто не отримали його). Далі, швидше за все, відбудеться зустріч і вам потрібно буде продовжити розмову. Для кожного етапу взаємин з клієнтом потрібен скрипт холодних продажів Приклад – скрипт для презентації або скрипт для подолання типових заперечень.

Таким чином, для кожного наступного етапу готуємо свій скрипт за відповідною технологією.

► 1. Виявлення і формування потреби: методика СПИН

► 2. Презентація: використання мови ХПВ (характеристика – перевага – вигода), коли продавець трансформує характеристики і переваги продукту в вигоди окремо взятого клієнта.

► 3. Подолання заперечень: циклічна техніка – «слухання – розуміння – приєднання – контраргумент», а також сторітеллінг .

► 4. Закриття угоди : техніки прискорюють продажу.

Якщо вам вдалося обійти секретаря і переконати у вірності придбання товару або послуги керівника компанії, то на даному етапі важливо нічого не зіпсувати. Допоможе цьому безперервне тестування прикладів бесід і зміна сценарію, за яким вони ведуться.

Для цього фахівці Oy-li рекомендують налаштувати IP-телефонію і інтегрувати її з CRM . Завдання керівника відділу – прослуховувати принаймні по два дзвінка підлеглого в день. Це дозволяє, по-перше, виявити, чи слід співробітник наприклад при холодних дзвінках, а, по-друге, виявити помилки і скоригувати план дзвінка для зростання виручки компанії.

Аналізувати застосування скрипта холодного дзвінка можна за наступними категоріями:

 1. Привітання, представлення;
 2. З’ясування посади і сфери діяльності компанії;
 3. Використання технік: комплімент, звертання до людини по імені, small talk і ін .;
 4. Позначення мети дзвінка;
 5. Ведення розмови на позитивних тонах;
 6. Управління розмовою;
 7. Опрацювання заперечень (врахованих і неврахованих в скрипті) і т.д.

Для аналізу якості розмов продавців складіть їх рейтинг за системою «світлофор» – зеленим відзначте тих, хто виконав понад 80% категорій, зазначених вище, жовтим – тих, хто впорався з 60-80%, червоним – менше 60%. Це дозволить оцінити не стільки ефективність скрипта, скільки дотримання стандартів роботи в компанії. Зверніть увагу на червоні зони і скоректуйте їх, перш за все.

Крім якісних характеристик дзвінка, оціните також їх кількість. Відстежуйте по кожному співробітнику число вхідних і вихідних дзвінків, встановлюйте план на день і контролюйте його фактичне виконання. Тривалість розмови з одним контрагентом в залежності від сфери бізнесу в середньому не перевищує 3-5 хвилин.

Скрипти продажів це мовні шаблони для різних етапів продажів. Розберемо вхідний дзвінок. Його загальні етапи виглядають так:

► Екран. Етап включає не тільки вітання як таке, але і уявлення організації (назва компанії) і співробітника (ім’я, посада). Також можна запитати, як звертатися до співрозмовника.

► Уточнення мети дзвінка. Сама вживана фраза: «Чим можу допомогти?» Це спрямовує того, хто подзвонив до діалогу.

► Детальна інформація. Як правило, клієнт дзвони саме з цією метою – дізнатися. Тому важливо вигідно представити продукт, його характеристики і переваги в порівнянні з аналогами.

► Фіксація контактів. Внесення даних в базу дозволить вчасно повідомити про постачання, нові пропозиції і т.д.

► Завершення розмови. Треба уточнити, чи всі питання зняті. Якщо так, то слід попрощатися і завершити дзвінок.

Ми розглянули кілька прикладів складання ефективного скрипта для здійснення холодних продажів. Дотримуйтеся його і кількість конвертованих в угоду розмов зросте.

Скрипти продажів менеджерів з продажу - як скласти + прикладДопоможіть нам робити статті ще якісніше. ПОСТАВТЕ ОЦІНКУ

Приклад скрипта продажів. Завантажити 10 готових шаблонів сценаріїв

Виберіть цікавий для вас скрипт і прочитайте супровідну статтю. Вона пояснить, чому для розробки даного сценарію був обраний цей формат, а також, як його можна скорегувати під потреби вашої компанії. В кінці статті є кнопка для скачування .

Їй можна скористатися для того, щоб завантажити приклад скрипта продажів на свій комп’ютер, а після імпортувати в “Панелі управління” особистого кабінету конструктора скриптів продажів Скрипт Дизайнер. Там можна приступити до роботи з ним. По закінченню редагування скрипта, не забудьте перевірити, чи всі зміни до нього внесені.

Сценарій готовий, ви можете користуватися ним для здійснення дзвінків самостійно або запросити своїх співробітників по електронній пошті.

Скрипт призначення зустрічі з клієнтом

У всесвітній мережі можна знайти величезну кількість прикладів скриптів. Особливою популярністю користуються готові сценарії призначення зустрічі з клієнтом, партнером по бізнесу або будь-яким іншим особою, яка її особливо не вітає.

Використовуючи скрипт, можна без проблем призначити йому зустріч по телефону, причому в такій формі, в якій він не зможе відмовити. Все, що для цього потрібно, це завантажити готовий приклад скрипта продажів і можна починати користуватися ним.

І вже в найкоротші терміни всі ділові зустрічі будуть у вас призначені.

Завантажити скрипт >>>>

Універсальний скрипт вхідного дзвінка

Величезним попитом у користувачів користуються скрипти вхідних дзвінків. Їх в різному вигляді має будь-яка сучасна компанія. Цей сценарій являє собою набір певних фраз і повідомлень, які використовуються усіма її співробітниками.

Через ці побитих і заїжджених фраз, компанія нерідко втрачає клієнтів. Чому так відбувається, докладно описано в статтях практикуючого скріптолога, який розробив більше сотні шаблонів готових сценаріїв, які підходять для багатьох сфер життя.

Завантажити скрипт >>>>

Як продавати тренінги та конференції. скрипт дожима

Готовим скриптом користуються і організатори платних семінарів, конференцій, тренінгів та симпозіумів.

Разом із запрошенням потенційних учасників відправляються рахунку на оплату, які в половині випадків просто ігноруються.

Ретельно розроблений готовий сценарій запрошення на тренінг або семінар дозволить переконати потенційного учасника в необхідності його присутності і спонукає оплатити рахунок негайно.

Завантажити скрипт >>>>

Скрипт холодного дзвінка з 50-80% конверсією. 6 рекомендацій

Добре підготовлений скрипт в рази збільшить конверсію холодних дзвінків. Ні для кого не секрет, що багато керівників 10-15% конверсію вважають хорошою. За допомогою готових шаблонів її можна збільшити, як мінімум, удвічі, збільшивши результативність холодних дзвінків.

Завантажити скрипт >>>>

Скрипт залучення інформаційних партнерів для бізнес заходів

Готовий скрипт по залученню інфо партнерів, в якому наведено 9 рад організаторам тренінгів та конференцій. Більш того, для цього їм пропонується два способи.

Перший з них передбачає залучення інформаційних ресурсів, а другий – партнерських. Тут же наведені всі можливі відмовки, з якими ви можете зіткнутися при обдзвоні партнерів, а так само вдалі варіанти їх парирування.

Скрипт зробить вас таким опонентом, з яким складно відмовити.

Завантажити скрипт >>>>

Робота з дебіторською заборгованістю (2 скрипта)

Як працювати з дебіторською заборгованістю? Як запобігти дебіторську заборгованість? Які мовні модулі використовувати, щоб запобігти або повернути дебіторську заборгованість? Отримайте відповіді на ці питання і скачайте готові скрипти.

Завантажити скрипти >>>>

Скрипт вхідного дзвінка для процедурних галотерапії

Даний скрипт створений спеціально для продажу послуг з галотерапії (соляні печери). Тексти є «універсальними», але вимагають невеликого доопрацювання під специфіку вашого регіону і продукту.

Скрипт побудований з урахуванням базових етапів продажів, які можна виділити в роботі продавця будь-якого продукту, що дозволяє його легко адаптувати під будь-який продукт.

Скачайте скрипт і адаптуйте його для вашої компанії.

Завантажити скрипт >>>>

Скрипт холодного дзвінка B2B на простому прикладі

Холодні дзвінки – це, мабуть, найскладніший вид продажів. Складний він не тільки тому, що клієнт «холодний» і, м’яко кажучи, не особливо радий вашому дзвінку, але ще й тому, що «вхолодную» можна продавати далеко не всі продукти.

Зрозуміти, що можна, а що не можна на початку продажів непросто.

Якщо ви бачите, що продукт з нальоту не продається, прочитайте рекомендації від скріптолога, який написав понад 300 скриптів продажів для різних сфер, скачайте готовий шаблон скрипта, адаптуйте під ваш продукт і перевірте скрипт у дії.

Завантажити скрипт >>>>

Скрипт холодного дзвінка з продажу 1С – ІТС

 • Скрипт холодного дзвінка був розроблений для просування послуг інформаційного технологічного супроводу партнерів 1С.
 • Цілі холодного дзвінка: 1) Зібрати інформацію про ситуацію клієнта (використовувана версія 1С, обслуговуючий конкурент, незадоволеність обслуговуванням)
 • 2) Домовитися про наступний крок (відправлення інформації, відправлення запрошення на вебінар, призначенням зустрічі)

Завантажити скрипт >>>>

Всі представлені скрипти зроблені в розширенні .scrd і відкриваються тільки в «Скрипт Дизанер» е. Щоб відкрити їх, Вам потрібно зайти в особистий кабінет «Скрипт Дизайнер» а, натиснути кнопку «Імпортувати скрипт» і вибрати файл скрипта в форматі .scrd. Увійдіть в конструкторі скриптів продажів, щоб почати роботу зі скриптом і отримаєте 14 днів безлімітного доступу: https://scriptdesigner.ru/

Розробити власний скрипт