Спосіб створення унікального контенту і заробітку на ньому

0
40

Господа, здійснилося! Я готовий спалити вам надзвичайно прибуткову і невмирущу тему, завдяки якій можна налагодити відмінний механізм отримання прибутку!

Ви можете подумати про те, що я зараз почну вам «втирати» про те, що потрібно почати самому писати статті, і продавати їх на просторах рунета. Це, звичайно, варіант! Але не для нас!

Ми не будемо нічого писати самі, а тільки будемо лише трохи редагувати отримані тексти. Далі, ми просто виставляємо контент на продаж за подібною ціною, і радіємо швидкому поповненню балансу для виведення коштів.

Питання перше. Де взяти контент?

Ви будете здивовані, але насправді контент для продажу лежить під ногами. Дивіться. Ми будемо використовувати переклади з чеської та польської мов! Дивовижно! Але якщо взяти оригінал статті з польського або чеського домену, то в перекладі на «цілком собі адекватний російську мову» за допомогою звичайного гугл-перекладача або яндекса, можна отримати ліквідну по унікальності статтю для рунета! Будь-яка перевірка унікальності (наприклад, сервісом text.ru покаже від 80 до 100% балів!

Важливо! Якщо ви спробуєте виконати аналогічне з текстами з українських

сайтів, то вас чекає розчарування, оскільки там «все дуже сильно іспахано». Коротше, УНІКА там дуже мало, а ось поляки з чехами на годувати ще довго будуть!

Питання друге. Де знайдене добро продати зі 100% ймовірністю?

Скажу чесно, я спробував кілька майданчиків, де можна продати свій контент, і зупинив вибір на біржі ETXT, оскільки тут можна безкоштовно розмістити повноцінний магазин статей, без всяких претензій з боку Адміністрації.

1. Я рекомендую вам перейти за цим посиланням https://www.etxt.ru, і відкрити тут свій аккаунт замовника або виконавця статей ( у мене є відразу два аккаунта, які заведені в різний час, але користуюся я більше акком Замовника, так як лояльності трохи більше).

2. Після реєстрації бажано написати в рядок статусу текст типу « Подробиці для покупців в профілі ».

3. Безпосередньо в своєму профілі потрібно приділити трохи уваги всього один розділ « Додаткова інформація », де слід написати пару абзаців про те, що продаються в вашому магазині тексти, можливо, зажадають від покупця невеликого доопрацювання під

Читайте також: Як використовувати інтерактивний контент для просування бізнесу

себе, адже ви не ломіте ціну і т.д. (В цьому випадку, до вас не буде питань, якщо десь в тексті зустрінуться неточності).

Питання третє. Як шукати контент для продажу

1. Щоб почати успішну роботу вам спочатку для себе слід вирішити, на які теми ви хочете писати тексти. Як правило, дуже швидко розкуповуються звичайні інформаційні статті на загальноприйняті теми. Це може бути мода, психологія, спорт, опис ігор для платформ, та все що завгодно. А, взагалі, подивіться на публікуються завдання на біржі. Там завжди є цікаві теми на вибір для пошуку. Тут головне не потрапити в пастку, оскільки, наприклад, тексти медичної тематики не завжди виходять точними в перекладі ( їх коректура зажадає від вас зусиль ), а ось контент відповідає на питання « як зробити щось, як знайти та інше, 5 рад чого -або і т. д. » підійде на ура. Тим більше, що там і правити нічого не треба! Не дарма за часів Радянського Союзу ми братніми народами були, тому й тексти в перекладі виходять досить правильними!

2. Далі слід взяти на розум інформацію про те, що потрібно брати тексти тільки з польських і чеських доменів. Зокрема, сайти на домені * .pl розміщені в Польщі, а на домені * .cz в Чехії.

 

Важливо! Щоб в гуглі красиво відфільтрувати відображення сайтів потрібної країни, слід просто в рядку використовувати наступну маску:

 

site: *. pl пробіл пошукова фраза польською мовою

 

site: *. cz пробіл пошуковий запит на чеською мовою

 

Природно, щоб отримати відповідний запит потрібно перейти на сторінку гугл перекладача, і зробити переклад пошукової фрази з російської на польський чи чеський мову.

Отриманий переклад мовою оригіналу просто копіюємо в буфер і підставляємо в маску, яку я вказав трохи вище.

3. При нетривалому екскурсі нових сайтів ви зможете знайти безліч періодичних видань, на сторінках яких публікуються різнотематичні тексти, які ідеально нам підходять. Звичайно, я б вам порекомендував вивчити побільше посилань не тільки з першої, але і більш глибоких сторінок пошуку. Там нерідко, взагалі, справжні скарби контенту знаходяться. Роботи хоч греблю гати. Просто переводи, злегка коректуй і продавай! Бабло річкою!

 

Питання четверте. Які інструменти рекомендується використовувати в роботі?

1. Я довгий час використовував браузер ГуглХром з автоматичним визначенням мови для перекладу відображаються на екрані сторінок, і тупо копіював вже перекладені тексти в Ворд, щоб там їх трохи «причесати» перед продажем. Цей варіант працює і зараз, правда не завжди.

2. І ось, коли я зіткнувся з тим, що потрібний мені текст гугл відмовився переводити (заборона, напевно, якийсь стоїть), я скачав собі на комп’ютер програму QTranslate (пошукайте в інтернеті самі, вона безкоштовна). Зручність даної софтина неймовірна! Працює дуже просто. Вона переводить будь виділений текст на екрані комп’ютера. Обвів мишкою текст, натиснув двічі кнопку CTRL (саме два рази), і вуаля … в нижньому віконечку відобразився переклад. Але і це ще не все. Внизу вікна з готовим текстом є ще і кнопочки актуальних інтернет перекладачів, вибравши які можна оцінити, як та чи інша система справляється з перекладом.

 

Важливо! Практика показує, що іноді Яндекс перекладач випереджає свого побратима по якості. І, до речі, гугл не завжди дозволяє переводити великий обсяг тексту, а ось Яша справляється із завданням на ура!

 

3. Для передпродажної підготовки статті підійде будь-який зручний для вас текстовий редактор. Я звик до Ворд.

Як виставити текст на продаж

 

Важливо !!! Думаю, немає потреби нагадувати вам про те, що слід заздалегідь перевірити ваш відкоригований текст на унікальність, наприклад, сервісом text.ru, а тільки потім переходити до його публікації на продаж!

 

1. Нагадую вам, що для швидкого продажу найкраще використовувати біржу ETXT . Ось посилання для реєстрації https://www.etxt.ru

2. Отже, потрапивши в систему, вам слід заповнити профіль (писав про це на самому початку), а потім зліва в меню вибрати пункт «Додати статтю».

3. Далі все стандартно, пишемо унікальний заголовок, вибираємо категорію тексту, тип статті я раджу вибрати « Рерайтінг », а типологію « інформаційна ».

4. Розділу «Опис» теж слід приділити увагу, адже це текст, який побачить покупець. Я лише для прикладу скажу, що люди купують статті охоче, коли я вказую в описі, що « даний текст структурований абзацами, в ньому є підзаголовки, списки перерахування і т.д .» І, звичайно, не забувши підписати фразу, « поспішайте придбати унікальний контент за неймовірно низькою ціною ». АЛЕ не здумайте написати, що це переклад !!!!

 

Важливо! Можу дати ділову пораду. Опис можна зробити одне універсальне для всіх статей, а потім його просто вставляти з вашого чернетки в поле при публікації.

 

5. У поле ключові слова пишете власне ключові слова для пошуку, щоб покупці за даними матюками змогли побачити ваш текст. )))

Читайте також: 8 способів створення геніальних заголовків

6. Поле « Ціна ». Тут є кілька важливих моментів. По-перше, якщо не задирати ціну, то природно шанси на продаж зростають. Я, наприклад, звик просити за 1000 знаків 15-20 рублів . По-друге, в системі більшу частину часу включена автоматична модерація статей, і якщо завищити ціну більше 30 рублів , то включиться ручний режим перевірки, і тексти не завжди будуть проходити таку перевірку, оскільки або кома не там, або ще щось не сподобається адмінам. Загалом, якщо встановити ціну в 15 руб за 1000 знаків, то швидше за все на автоматі проскакувати будете. Тут головне кількістю статей взяти!

7. Викладаючи текст в основне поле, не забудьте видалити заголовок. Він у вас в поле «Назва» вже написаний, і якщо в основному полі він повториться, то навіть автоматична система перевірки поверне вам текст на виправлення. Тому, щоб не втрачати час – все відразу робіть правильно!

8. Далі ставимо галочку «з текстом правил ознайомлений» і натискаємо кнопку « Виставити на продаж ».

Ось власне і все! Вам залишається не лінуватися, і регулярно поповнювати свій магазин безліччю статей. Гарантую, що перші продажі ви побачите вже на наступний день, і це стане ще більшим стимулом до роботи.

 

Важливо! На даній біржі існує дуже корисний функціонал. Ви можете опублікувати на головній сторінці свого оголошення про те, що в вашому магазині відбувається розпродаж унікальних статей за все по 10-15 руб за 1000 знаків . Ось побачите, їх просто зметуть з вашого прилавка за добу!