Створюємо HTML-карту сайту в WordPress

0
96

Створити HTML-карту сайту можна: вручну або за допомогою плагінів. У першому випадку вам необхідно створити сторінку з посиланнями на всі записи і сторінки – самостійно. У другому – просто встановити плагін, налаштувати, розмістити шорткод.

Перший варіант розглядати немає сенсу. А ось на другому ми зупинимося докладніше.

зміст

  1. Модулі HTML-карти сайту
  2. Simple Sitemap – Create a Responsive HTML Sitemap
  3. інші плагіни
  4. Створити HTML-карту сайту самостійно
  5. висновок

Модулі HTML-карти сайту

В каталозі WordPress багато плагінів, за допомогою яких можна створити HTML-карту сайту. Розглянемо найбільш популярний.

Simple Sitemap – Create a Responsive HTML Sitemap

Більше 70 000 активних установок і майже 5 зірок рейтингу. Плагін підтримує російську мову, його легко налаштувати, автор регулярно випускає оновлення.

Для установки перейдіть в «Модулі» – «Додати новий», введіть назву плагіна в поле пошуку і натисніть на кнопку «Встановити».

Установка Simple Sitemap - Create a Responsive HTML Sitemap
Після «Встановити» відразу натискаємо на «Активувати»

Після активації плагіна можна перейти на сторінку налаштувань. А їх і немає, зате є купа шорткодов з поясненнями англійською. Чи не кожен зрозуміє в чому сіль.

А тут все просто: необхідно створити сторінку через стандартний функціонал WordPress і вставити туди один з представлених шорткодов. Кожен шорткод буде відображати інформацію в тому чи іншому вигляді. Можна самостійно редагувати шорткоди.

Шорткоди в плагіні Simple Sitemap для WordPress

Є два стандартних шорткода: simple sitemap – відображає всі статті у вигляді списку. І simple sitemap group – розбиває всі статті за рубриками або мітках.

Два інших шорткода доступні тільки в ПРО-версії.

Читайте також: Як створити XML-карту сайту в WordPress

За допомогою вкладки «Shortcode Attributes “стандартний зовнішній вигляд HTML-карти сайту, додаючи або навпаки прибираючи якісь елементи.

Як приклад візьмемо стандартний шорт-код і розмістимо його на сторінці. Все дуже просто. Йдемо в «Сторінки», де створюємо нову сторінку. Її можна назвати просто: «Карта сайту» або «Список матеріалів».

Розмістити шорткод на сторінці WordPress

Не забувайте налаштувати релевантну посилання, щоб користувачі могли швидко відкрити цю сторінку в разі потреби.

Після публікації ви можете перейти на сторінку і подивитися на результат. Якщо там буде щось на зразок цього , то ви все зробили правильно.

інші плагіни

Ви можете використовувати інший плагін. Як правило, всі вони працюють за одним принципом, так що проблем виникнути не повинно.

Вам точно також треба буде встановити і активувати плагін, перейти в настройки, взяти там шорткод, створити сторінку і розмістити цей шорткод там. Все просто.

Створити HTML-карту сайту самостійно

Тут ви повинні будете прописувати кожен елемент карти сайту самостійно. Необхідно точно також створити сторінку, де вже буде не шорткод, а вручну створена карта.

Реалізувати її можна як за допомогою списків, так і просто текстом.

Створити HTML-карту вручну в WordPress

Якщо у вас дуже багато статей і сторінок, то створення HTML-карти сайту може перетворитися на справжнє пекло. Вам доведеться прописувати і ставити посилання на кожну з них.

Саме тому я рекомендую скористатися першим способом. Там весь процес автоматизований, і навіть якщо ви будете створювати нові статті – вони автоматично будуть додаватися в карту сайту.

висновок

Як бачите, створити HTML-карту сайту можна двома різними способами. Один з них простий – потрібно буде просто встановити плагін і додати шорткод, інший складний – припускає монотонну і нудну роботу.

У будь-якому випадку, вирішувати вам. Моїм завданням було лише коротко розповісти вам про те, як це реалізувати. На цьому все.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: (Поки оцінок немає)