В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ип або ооо

0
269

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Одним з першорядних питань, що виникають під час запуску нового бізнесу, є відкриття розрахункового рахунку. Для ІП дана процедура не відноситься до обов’язкових, хоча і використовується багатьма підприємцями для зручності проведення фінансових операцій, а ось для ТОВ розрахунковий рахунок необхідний. Про те, де краще відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ при найбільш комфортних умовах і піде мова в цій статті.

Відкриття розрахункового рахунку в банку для ІП або ТОВ

Розрахунковим рахунком називають рахунок, який відкривається в банку юридичною чи фізичною особою з метою зберігання грошових коштів. З його допомогою ведуться поточні розрахунки в безготівковій формі. Клієнт може відкрити кілька таких рахунків в одному банку (вони можуть відрізнятися валютою рахунку, а також цільове призначення коштів на них може бути різним).

Відкрити розрахунковий рахунок можна за допомогою онлайн-заявки на сайті обраного банку. Зазвичай рахунок відкривається протягом доби з моменту подачі заявки. Банк для цього відвідувати не обов’язково.

Повний пакет документів, що вимагається для відкриття рахунку, індивідуальний для кожного банку. На кінцевий список документів буде впливати вид відкривається рахунку, а також правовий статус організації. Необхідні документи потрібно дивитися безпосередньо на сайті банку, де заплановано відкриття розрахункового рахунку.

З зразковим списком документів для ІП і ТОВ можна ознайомитися нижче.

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВВ якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Який банк вибрати для ІП або ТОВ – 5 кращих банків

Щоб зрозуміти, в якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ, спершу слід визначитися з основними критеріями, яким повинен відповідати такий банк. Таких критеріїв багато, але ось найосновніші і важливі з них:

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 • плата за відкриття розрахункового рахунку;
 • місячна вартість його обслуговування;
 • мінімальний відсоток за операції по рахунку (введення / виведення, а також переказ коштів);
 • зручність і наявність мобільного банку (спеціалізований додаток має бути простим і зрозумілим у використанні);
 • нарахування відсотка на залишок коштів;
 • високий рейтинг і надійність тієї фінансової структури, в якій планується відкриття рахунку (з рейтингом найнадійніших банків можна ознайомитися у відповідній статті).

Нижче буде представлений рейтинг банків для відкриття розрахункового рахунку, що відрізняються найкращими показниками відповідності перерахованим вище критеріям.

Необхідно відзначити, що всі зазначені нижче ціни актуальні для Москви і Московської області. Вартість послуг в інших регіонах може відрізнятися.

ДелоБанк

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Це молодий онлайн-банк для підприємців, що є філією СКБ-банку. Для відкриття розрахункового рахунку тут є п’ять цікавих тарифних планів. Нижче описані основні особливості кожного:

 1. «Вигідний старт». Головними відмітними особливостями цього тарифу є безкоштовне відкриття рахунку та безкоштовне місячне обслуговування. Також тут діє безкоштовний переклад всередині мережі ДелоБанка і СКБ-банку. Безкоштовних зовнішніх платежів не передбачено – вартість одного переказу дорівнює 87 руб. Комісія, яка діє за внесення коштів на рахунок, становить 0,3% (без комісії можна вносити до 50 тис. Руб. На місяць).
 2. «Активне зростання». Місячне обслуговування за цим тарифом обійдеться в 792 руб. – якщо оплатити пакет відразу за рік. Якщо ж вносити оплату помісячно, то ціна зросте до 990 руб. за місяць обслуговування. Тариф включає 10 безкоштовних платежів, з 11 вводиться плата в 25 руб. за операцію. Безкоштовно внести готівку можна до суми в 50 тис. Руб., Понад неї вводиться комісія в 0,2%.
 3. “Більше можливостей”. Вартість цього пакету – 1432 руб. в місяць при оплаті відразу за рік (1790 руб. – якщо платити кожен місяць). В тариф включено 50 безкоштовних платежів, з 51 платіж буде коштувати 25 руб. Є можливість безкоштовного внесення готівки до суми 150 тис. Руб., Далі – 0,2% від суми.
 4. «Надійне рішення». За даний пакет доведеться платити від 2480 до 3100 руб. в місяць (умови по ціні ті ж, що і для двох попередніх тарифів). У нього входять: 100 безкоштовних зовнішніх платежів (зі 101 вартість за операцію складе 25 руб.), Внесення готівки через банкомат або касу банку до 200 тис. Руб. (Понад цю суму вводиться комісія – 0,1% від суми внеску).
 5. “Вища ліга”. Тариф оцінюється в 6072 руб. за місяць з 20% -ою знижкою. Звичайна місячна ціна – 7590 руб. Цей тарифний план може похвалитися необмеженою кількістю безкоштовних зовнішніх переказів, а також бескоміссіонним внесенням готівки без будь-яких обмежень.

Для кожного з чотирьох платних тарифів діє промо-період при відкритті рахунку. «Активне зростання» буде обслуговуватися безкоштовно перші два місяці, інші три тарифні плани – один місяць безкоштовно. Також по всьому платним тарифами буде нараховуватися річний відсоток на залишок по рахунку: якщо сума на рахунку понад 50 тис. Руб. (До 300 тис. Руб.) – 2,5%, понад 300 тис. Руб. – 5%.

Найбільш детальну інформацію по кожному тарифу можна знайти тут.

Тінькофф Банк

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Ця організація є найвигіднішим банком для ІП, якщо вірити аналітичному агентству Markswebb.

Мабуть, ніхто не стане заперечувати, що у цій компанії одна з найбільш зручних систем онлайн-банкінгу, а можливо, і найзручніша. Ще одним з переваг банку є довгий платіжний день, який має протяжність з 01:00 до 20:00 (для сторонніх московських банків), а всередині банку і зовсім 24/7.

Також тут є приємний бонус у вигляді безкоштовного обслуговування рахунку на кілька місяців в залежності від умов:

 • кожному новому користувачеві – 2 місяці;
 • якщо відкрив рахунок прийшов з банку з відкликаною ліцензією – 3 місяці;
 • якщо клієнт тільки на присутніх справив реєстрацію ІП – 6 місяців;
 • якщо клієнт вніс аванс за рік – +2 місяці.

На розрахунковий рахунок, відкритий тут, будуть нараховуватися відсотки – до 6% в рік на залишок.

Тінькофф Банк презентує три тарифу:

 1. «Простий». Місячне обслуговування для цього тарифу – 490 руб. Безкоштовно можна здійснити три перекладу в інший банк (після за кожен доведеться платити по 49 руб.). Комісія за переказ на рахунок фізичної особи і виведення коштів до 400 тис. Руб. – 1,5% + 99 руб. Поповнення розрахункового рахунку обкладається комісією в 0,3% (але не менше 290 руб.).
 2. «Високий рівень». Його місячна вартість складе 1 990 руб. В тариф входить 10 безкоштовних платежів, з 11 кожен наступний обійдеться в 29 руб. На переказ фізичній особі та виведення коштів до 400 тис. Руб. поширюється комісія в 1% + 79 руб., на поповнення – 0,25% (мінімум 290 руб.).
 3. «Професійний». За нього доведеться платити 4990 руб. у місяць. Безкоштовних платежів даним тарифом не передбачено (вартість кожного фіксована – 19 руб.). Переказати кошти на рахунок фіз. особи і вивести можна з комісією 1% + 59 руб. (До суми в 800 тис. Руб.). Поповнити рахунок можна, заплативши комісію в 0,15% від суми (не менш 290 руб.).

Відкриття розрахункового рахунку по кожному з тарифів безкоштовне.

Знайти всю наявну інформацію по кожному тарифу можна тут.

Крапка

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Цей банк є одним з найпопулярніших серед підприємців, оскільки спеціалізується на обслуговуванні виключно цієї категорії і надає кращі умови для ВП.

Для відкриття рахунку в цій організації представлено три тарифу: «Необхідний мінімум», «Золота середина» і «Все краще відразу». Відкрити рахунок і підключити мобільний банк можна безкоштовно для кожного з тарифів. Щомісячна плата – 0, 500 і 2500 руб. відповідно (без знижки).

Для тарифу «Все краще відразу» перші три місяці обслуговування обійдуться в 500 руб. у місяць. Якщо пакет послуг оплачується на рік одразу, то ціни такі – 0, 450 і 2000 рублів на місяць.

У разі нульових обертів за рахунком протягом розрахункового періоду платити за обслуговування не доведеться (це стосується всіх тарифів).

Кількість безкоштовних платежів на рахунок ТОВ або ІП: необмежено для тарифу «Необхідний мінімум» – даний тарифний план може бути підключений тільки на одному рахунку у вашій компанії, 10 – для «Золотий середини» (понад цього числа вводиться плата в 60 руб. За переклад ) і 100 – для «Все краще відразу» (зі 101-го – 15 руб. за переклад).

Зняти готівку і перевести кошти на рахунок фізичної особи можна без комісії за тарифом «Необхідний мінімум». «Золота середина» дозволяє перевести ВП безкоштовно до 200 тис. Руб. у місяць. На зняття готівки діє така комісія: до 50 тис. Руб. – 1,5% (але не менше 100 руб.), Понад цієї суми – 5% (мінімум 100 руб.).

Для тарифу «Все краще відразу» діє обмеження безкоштовного місячного перекладу фізособам з ІП ​​на суму в 500 тис. Руб. Зняти готівку до 100 тис. Руб. в місяць можна без сплати комісії. 3% від суми доведеться сплатити, якщо величина знімаються коштів знаходиться в інтервалі від 100 до 400 тис. Руб. і 8% – понад 400 тис. руб.

Також у банку «Точка» найдовший платіжний день: 24 години на добу – внутрішньобанківські перекази, 20 годин (з першої години ночі до дев’ятої вечора) – інші банківські контрагенти.

Для досконального ознайомлення з тарифними планами перейдіть за посиланням.

Альфа Банк

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Ця популярна серед населення і надійна фінансова структура належить до тих, де вигідніше відкрити розрахунковий рахунок.

Для оформлення пакету послуг тут немає необхідності відвідувати банківське відділення – менеджер сам приїде на вказану адресу. Рахунок буде відкритий і доступний для використання протягом 24 годин (отримати реквізити рахунку можна без пред’явлення необхідної документації та відвідування банку за 10 хвилин). Система інтернет-банкінгу тут дуже зручна і може позмагатися з Тінькофф Банком.

Для відкриття розрахункового рахунку під будь-які обороти і цілі банком запропоновано п’ять тарифів: «Тариф« 1% »,« Електронний »,« Успіх »,« Альфа-Бізнес ЗЕД »і« Все, що треба ». Основні особливості кожного з них представлені нижче.

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

МодульБанк

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Основним напрямком діяльності цієї організації є робота з малим бізнесом. Відкрити розрахунковий рахунок тут простіше, ніж де б то не було. Відкриття рахунку займає 5 хвилин і відбувається в режимі онлайн. Також не потрібно вашого візиту до банку – протягом доби відбувається зустріч з фахівцем і підписання договору.

Відкриття рахунку тут безкоштовне. Є можливість отримувати відсоток на залишок по рахунку, якщо підключений платний тариф (до 7%). Важливою перевагою цієї компанії є можливість відкриття розрахункового рахунку без абонентської плати (0 руб. На місяць). Також представлено ще два платних тарифу.

На даний момент на сайті до підключення доступні три тарифних плани: «Стартовий», «Оптимальний» та «Безлімітний». Нижче представлені основні характеристики безкоштовного пакету «Стартовий»:

 • відкриття РС і місячна плата – 0 грн .;
 • плата за кожний переказ – 90 руб .;
 • комісія за зняття коштів – 2,5% (до 100 тис. руб.);
 • комісія за поповнення рахунку зі своєї карти або через термінали МодульБанка, Юністрімом або Бінбанку – 0,5%.
 • Нижче ви можете ознайомитися з коротким описом інших тарифів (повний опис всіх пакетів можна побачити тут).
 • ціни:
 • умови:

Таблиця порівняння банків для ІП або ТОВ

Для порівняння будуть використовуватися найдешевші тарифи з лінійки по кожному банку. Нижче наведено таблицю з найбільш значущими показниками для таких тарифів по кожній з перерахованих вище організацій.

банк Плата за відкриття місячна вартість Комісія за платіжне доручення Комісія на введення коштів Комісія на виведення коштів
ДелоБанк «Вигідний старт» 0 руб. 0 руб. 87 руб. (Безкоштовних переказів не передбачено) 0-0,3% 3%
Тінькофф Банк «Простий» 0 руб. 490 руб. 49 руб. (3 безкоштовних операції) 0,3% (мінімум 290 руб.) 1,5% + 99 руб.
Точка «Необхідний мінімум» 0 руб. 0 руб. 0 руб. 1% 0%
Альфа-Банк “Тариф« 1% » 0 руб. 0 руб. 0 руб. 1% 0%
МодульБанк «Стартовий» 0 руб. 0 руб. 90 руб. 0,5% 2,5%

робимо висновки

Ця стаття допоможе підприємцю визначитися з вибором фінансової організації, в якій краще відкрити розрахунковий рахунок, а також підібрати найбільш відповідний тарифний план. Сказати однозначно, який з перерахованих вище банків і тарифів кращий, не можна.

Перед остаточним вибором банку та тарифного плану потрібно проаналізувати свою модель ведення бізнесу і різні її аспекти. Тільки після цього можна вибрати продукт, який максимально відповідає всім необхідним вимогам.

Ну і не зайвим буде перед укладенням договору почитати відгуки про цікавлять тарифах і банках.

А після ретельного збору всієї інформації відкрити кращий розрахунковий рахунок, який буде максимально зручний, простий у використанні і ефективний у веденні бізнесу.

Відео по темі

В якому банку краще відкрити розрахунковий рахунок для ип / ооо в 2019 році: топ-10 банків + тарифи і пропозиції

Привіт, шановні читачі блогу про бізнес BabloLab.ru. Сучасне підприємництво щільно зав’язано з банківською системою. Сьогодні дуже важливо грамотно продумати ведення і способи розрахунків для бізнесу і розібратися з видами податкових відрахувань.

У статті розглянемо:

 • В якому банку найкраще відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ + приклади?
 • Порівняємо 10 великих конкурентів ринку і скажемо, які у них є переваги і недоліки;
 • Розглянемо вигідні ставки ведення рахунків в банках для підприємців і юр.осіб.

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ У статті ви зможете дізнатися де вигідно відкрити розрахунковий рахунок для ВП / ТОВ + порівняння банків.

Давайте розглянемо більш детально всі нюанси відкриття та вигідні пропозиції по роботі з рахунками для малого і великого бізнесу.

Список документів для відкриття розрахункового рахунку для ІП і ТОВ

Процедура відкриття максимально спрощена. Від ІП потрібно:

 • дозволу на ведення бізнесу (Після реєстрації ІП);
 • виписка про постановку на облік в Росстат;
 • виписка ЕГРІП.

Для ТОВ:

 • ксерокопії документів засновників;
 • наказ про призначення на керівну посаду;
 • зразки підписів;
 • ксерокопія паспортів осіб ТОВ;
 • виписка ЕГРЮЛ (Процедура відкриття юр.особою).

Також для ІП і ТОВ треба однаково надавати:

 • Заява;
 • заповнену анкету з відомостями;
 • ІПН;
 • паспорт (для того, хто приходить до відділення)

Іноді список довідок може розширитися на вимогу перевіряє організації. Найчастіше додатково питають докази про відсутність заборгованостей або рецензію одного з бізнес-партнера.

Навіщо відкривати РС і чи можна без нього

На практиці зручніше вести бізнес через банківську установу. Вони беруть плату, але при цьому надають зручний функціонал для звітів в ФНС, ПФР і ФСС. Отримуєш виписку – несеш в інспекцію, ніяких складнощів і проблем.

Згідно із законодавством, якщо сума контрактів з контрагентами перевищує 100 тис. Рублів, то обов’язково укладати співпрацю з банком.

РС надає наступні переваги:

 1. Можливість ведення еквайрингу.
 2. Зняття обмежень за готівковим розрахунком.
 3. Перерахування безготівковій зарплати.
 4. Інтеграція з бухгалтерією 1С і т. П.
 5. Можливість самоінкасації.
 6. Додатковий сервіс.

Особливо актуальна інтеграція з бухгалтерією і прийняття еквайрингу. Ці дві складові підвищують дохідність і спрощують звіт перед ФНС, ПФР, ФСС. Менше проблем під час перевірки інспекції.

В якому банку краще відкрити розрахунковий рахунок для ип і ооо в 2019 році: топ-10 банків

На сучасному ринку можна виділити 10 відомих кредитно-фінансових організацій. До цієї категорії вони потрапили через надійності і широкого кола клієнтів. Якщо уклали з ними угоду, то можете бути впевнені в якості послуг, що надаються.

№1: Сбербанк

Один з найбільших фінансових діячів країни, його офіси розташовані в усіх містах країни.

 • Вартість: від 1000 до 1700 руб;
 • Відкриття: від 1500 (2300 для Спб, 3000 для Москви) за 1 добу;
 • Переклад: 35 р;
 • За зняття готівки: 1%;
 • Онлайн-бухгалтерія: вбудована.

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

Сбербанк безумовно є надійним установою, який функціонує вже тривалий час. Його відділення знаходяться в будь-якому великому місті, але головна проблема – довгі черги.

№2: ВТБ

Частка державного володіння понад 60%, це другий гігант після попереднього конкурента. ВТБ пропонує більш низькі відсотки за внесок і зняття, але при цьому треба платити за підключення інтернет-банку.

 • Місячне обслуговування: від 1200 до 3200;
 • Підключення інтернет-банку: 250;
 • Внесення готівки: 0.39%;
 • Переведення в готівку: 0.5%.

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

№3: ФК Відкриття «Open bank»

Даний приватний проект є молодим і сучасним, стартував під своєю назвою в 2012 (до цього був частиною інших кредитно-фінансових систем), швидко набув популярності і в 2019 є важливою частиною фінансової системи країни.

 • Новому клієнтові: 2 місяці даром всім + 2 міс. при річній оплаті в подарунок;
 • Ціна: від 590;
 • Внесення готівки: 0,3-0,16%;
 • Зняття: 3.5-2%;
 • Зовнішні платежі: 79-49 руб.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

ФК Open не настільки поширений по всій Росії, але має офіси у великих містах. У них, також як і у решти можна відкрити розрахунковий рахунок онлайн, залишаєте заявку і вам передзвонить фахівець. Далі треба просто прийти в офіс з усіма документами.

№4: Альфа-банк

Найбільше приватне кредитно-фінансова установа в РФ. Спеціалізується на гнучких тарифних планах і великим колом партнерів. Альфа-банк надає більш низькі ціни (від 15000 до 30 000) + можливість розстрочки. Це помітно дешевше, ніж у конкурентів.

 • Переважне відміну: немає обороту – немає платежів;
 • Вартість: від 490;
 • Відсоток з платежів: 50 р;
 • Отримання готівки: від 1%.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

№5: Авангард

Молодий приватний банк, пропонує своїм власникам відмінне онлайн-обслуговування. Приємно, що на сайті у них немає зайвої реклами, користувачеві відразу дають ознайомитися з контрактом.

 • Початковий внесок: 1000 р .;
 • Ціна за місяць: 900;
 • Плата переклад: 30 р .;
 • Відсотки за переклад на фіз. особа: від 0.5 до 1%;
 • переведення в готівку: 0.5-2%.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ Пропозиція від Авангарду.

№6: Відродження

Одне з головних пропозицій від Відродження-плати скільки хочеш. В рамках акції можна оформити аккаунт без будь-якої оплати.

 • Перший платіж: 3000;
 • Місячна плата: від 0 до 1800;
 • Поповнення готівкою: 0.1%;
 • Плата за переказ: від 10 до 100 р.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

№7: Точка

Точка – філія ФК “Відкриття”; орієнтована виключно для підприємців, вся структура оптимізована під малий і середній бізнес. Швидка підтримка, докладні інструкції, зручний онлайн-кабінет і низькі відсотки на еквайринг – це головний переваги організації.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ Банк точка і пропозиція щодо відкриття рахунків.

 • Акція: до 5 мес.в подарунок, гнучкі тарифи;
 • Старт: 0р;
 • Місячне обслуговування: від 570 до 7500;
 • Переведення в готівку: без комісії в лімітах тарифу;
 • Поповнення: без доп. плати;
 • На залишок: до 8% в рік.

Приємне доповнення. На сайті можна замовити дзвінок, менеджер передзвонює через 5 хвилин і дає повну консультацію.

№8: Бінбанк

Головним акціонером Бінбанку є держава, понад 99% належить ЦБ РФ – це повністю державний проект. У них:

 • Спец. пропозиція: 0 за підключення при покупці каси;
 • Початок: 0;
 • Тарифи: від 1500 в міс .;
 • Відсоток за переклади: 0.3%;
 • Зняття готівки: 1%.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ Умови ведення рахунків в Бінбанк.

№9: Райффайзен

Райфайзен в своїх активах має іноземним капіталом. За весь час роботи відзначився лояльним ставленням і вигідними пропозиціями для своїх клієнтів.

 • Старт: 0р;
 • Місячна плата: від 990р;
 • Спец.пропозиція: до 6 міс. в подарунок, карта до РС;
 • Зняття: 1%.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ Тарифи Райффайзен банку для ІП і ТОВ.

№10: Тінькофф

І на закінчення хотілося б відзначити Tinkoff bank. Це сучасне рішення на ринку і в своїй рекламі вони пропонують вкрай цікаві ідеї.

Tinkoff виділяється цілим безліччю цікавих ідей:

 • Немає обороту – немає оплати;
 • до 78 000 рублів на рекламу;
 • До 2 місяців даром;
 • Вбудована бухгалтерія в особистому кабінеті (розраховує податки і становить декларацію);
 • кешбек до 30%;
 • Мобільні додатки;
 • Вигідний еквайринг.

З приводу Тінькофф можна прочитати безліч негативних відгуків. Вони пропонують вигідні умови, але вкрай вимогливі до термінів оплати і точності виконання обов’язків. Уважно читайте документи.

Пропозиція Тінькофф банку.

Де відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ: 4 безкоштовних рс в банках + порівняльна таблиця

Абсолютно задарма РС не існує. Але “Точка” пропонує 2 місяці пробних + 3 в подарунок при оплаті. Рекомендуємо придивитися, якщо грошей в бізнесі зовсім мало для старту.

Щоб визначити, де вигідніше розрахунковий рахунок для ІП – порівняємо характеристики конкурентів по таблиці. (Зображення клікабельні).

 • скорочення:
 • інд. – індивідуально;
 • н / д – немає даних;
 • 5-1 – від 0.5% до 1% включно;
 • Зовнішній платіж стає платним після закінчення безкоштовного ліміту.

Якщо вивчити докладніше все відгуки, то основний обурення клієнтів є:

 • несподівані комісії;
 • хамство співробітників без причини;
 • черзі;
 • неправильне інформування;
 • людський фактор (неправильне заповнення документів).

На практиці з мільйонів клієнтів, тільки 100 з них стикається з проблемами, часто пов’язані з власної неуважністю. А з приводу хамства, співробітники просто так не стануть грубити. Якщо так сталося – пишіть скаргу в головний офіс, там швидко розбираються.

Як і де вигідніше відкрити розрахунковий рахунок: поради експертів + ​​приклад

На основі вищеописаного матеріалу можемо зробити висновок, де вигідніше. В цілому на основі вивченого можна прийти до наступних рішень.

Сбербанк, ВТБ Надійний. Зручно переводити фінанси.
ФК “Відкриття”, Точка до 5 міс. в подарунок + гнучкі тарифи. Але важко перевести в готівку гроші. Накопичення до 8% на залишок.
Альфа Банк Пріоритет на широке коло партнерів + знижки для покупки каси і терміналу.
Авангард, Райфайзен Багато позитивних рецензій, привабливі умови. Але немає цікавих пропозицій і знижок.
Тінькофф Безліч ідей, акція на рекламний рахунок, немає обороту – немає оплати. Але багато хто скаржиться на великі комісії + несподівані умови угод.
Відродження Погане обслуговування, старі технології. Але є безкоштовний тариф.
Бінбанк 0р за РС при покупці каси, досить популярний вибір в містах.

А далі вже вибирайте з особистих переваг. Але якщо описаних критеріїв було недостатньо, то додатково радимо ознайомитися з рекомендаціями.

Хочете заощадити – Тінькофф, Точка, Відкриття. Але будьте уважні, низькі відсотки – додаткові умови договору.

Віддаєте перевагу стабільність – ВТБ, Сбербанк, Альфа. Але за надійність доведеться платити високими комісіями.

№1. Не ведіться на рекламу і детально читайте договори

Реклама – основний спосіб залучення клієнтів. У ньому обіцяють багато вигідних пропозицій, але насправді найбільша частина каверз криється в умовах угоди.

Десь за безкоштовний місяць треба сплатити річний тариф, іноді з’являються не очевидні відрахування. Будьте уважні перед підписанням документів.

№2. Не довіряйте тільки відгуками

На жаль, в інтернеті на будь-якого з вищеописаних конкурентів можна знайти безліч негативних відгуків. Найбільша частина з них пов’язана з некоректною поведінкою самого звертається: чи не прочитав контракт, вчасно не подивився повідомлення і т. Д.

У негативних відгуках можна знайти загальну тенденцію. Скаржаться на блокування рахунку – вивчіть причину блокування. Несподівані відсотки – не прочитаєте подробиці співпраці. Багато клієнтів самі не виконують зобов’язання на які підписалися, а потім звинувачують інших.

№3. Дізнайтеся, де найближче відділення

Немає сенсу відкривати РС в кредитно-фінансовій організації, якщо вона знаходиться далеко від місця ведення бізнесу. У малих містах краще віддати перевазі найближчого відділення – буде легше розібратися з непередбаченими ситуаціями.

№4. Розрахунковий рахунок і розрахунково-касове обслуговування

Ці два поняття близьких один до одного. Рахунок – це аккаунт на який перекладається дохід фірми і з якого перераховується зарплата співробітникам.

Обслуговування – це послуги, які дозволяють ефективніше управляти членством. Воно має на увазі інтеграція з бухгалтерією, детальна звітність, пакетні пропозиції і т. Д.

У більшості кредитно-фінансових організація разом з РС відкривається і сервіс послуг до нього. Тому різниці між даними термінами майже немає, це один загальний комплекс.

Висновок + Відео

Сподіваємося, що після прочитання ви зумієте остаточно визначитися, в якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП, ТОВ. Якщо все ж залишаються сумніви то додамо, що за статистикою Ощадбанк є найпоширенішим рішенням.

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ип або ооо

Привіт, дорогі читачі! Давно прийшла в голову ідея написати оглядову статтю про те, де і в якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ і зібрати в ній всі цікаві пропозиції по банкам, які надають таку послугу. Тому тримайте список кращих, на мій погляд, банків для відкриття розрахункового рахунку. Я зв’язався з представниками банків і від більшості отримав інформацію.

Пропоную оцінити нижче перераховані банки за такими критеріями, щоб визначити, де вигідно, безпечно і зручно відкрити розрахунковий рахунок:

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна).
 3. Терміни відкриття рахунку.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість).
 5. Мобільний банк (наявність і вартість).
 6. SMS-інформування (наявність і вартість);
 7. Операційний день.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам.
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія).
 10. Видача готівки через банкомати (комісія).
 11. Внесення готівки.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа» і «Ельба» і т.д.
 14. Відсоток на залишок по рахунку.

Якщо у вас є пропозиція розширити список критеріїв, то пишіть в коментарях, будемо пробувати. Вмістити все банки в 1 таблицю на сайті у мене не вийшло, тому пройдемося по всіх банках по черзі.

список банків

Важливо Ми зробили підбірку банків, які відкривають розрахунковий рахунок безкоштовно, тобто мають тарифи без щомісячної абонентської плати.

Список ми розділимо на класичні банки «ветерани», і на більш сучасні і технологічні.

До «ветеранам» віднесемо:

 1. Сбербанк.
 2. Альфа Банк.
 3. Промсвязьбанк.
 4. Локо-Банк.
 5. Східний банк.

До більш сучасним і технологічним банкам:

 1. Тінькофф.
 2. Модульбанк.
 3. Точка (на базі банку «Відкриття» і «Ківі»).
 4. ДелоБанк (на базі СКБ Банку).
 5. Експерт Банк.

Якщо перша група банків відома всім, то друга ще мало знайома, але скажу вам з повною відповідальністю, я б рекомендував подивитися саме в бік другої групи. Нижче будемо порівнювати і на закінчення зробимо висновки, де відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ вигідно, безпечно, зручно і т. Д.

Відкрити розрахунковий рахунок у Тінькофф Банку

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку – безкоштовно.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна) – перші 2 місяці безкоштовно, потім по тарифам «Простий» – 490 р. в місяць, «Високий рівень» – 990 р., «Професійний» – 4990 р. у місяць. Якщо в місяці не було операцій за рахунком, то за цей місяць – безкоштовно.
 3. Терміни відкриття рахунку – через 5 хвилин можете користуватися.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 5. Мобільний банк (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 6. SMS-інформування (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 7. Операційний день – з 7:00 до 21:00 по Москві.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам – за тарифом «Простий» 3 платежу безкоштовних, інші – 49 р. за платіж, по тарифу «Високий рівень» 10 платежів безкоштовно, інші – 29 р. за платіж, по тарифу «Професійний» – 19 р за платіж. Безлімітні платежі на тарифі «Простий» – 490 р., На «Високий рівень» – 990 р., На «Професійний» – 1990 р. у місяць.
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – є, на карти Тінькофф Банку без комісії.
 10. Видача готівки через банкомати (комісія):
  – За тарифом «Простий»: до 400 000 р. – 1,5%, до 1 000 000 р. – 5%, від 1 000 000 – 15%. При кожному знятті додатково знімається 99 р.
  – За тарифом «Високий рівень»: до 400 000 р. – 1%, до 2 000 000 р. – 5%, від 2 000 000 – 15%. При кожному знятті додатково знімається 79 р. – За тарифом «Професійний»: до 800 000 р. – 1%, до 2 000 000 р. – 5%, від 2 000 000 р. – 15%. При кожному знятті додатково знімається 59 р.
 11. Внесення готівки:
  – За тарифом «Простий»: 0,15%, мінімум 90 р.
  – За тарифом «Високий рівень»: до 300 000 р. безкоштовно, від 300 000 р. – 0,1%, мінімум 79 р. , 3 поповнення в місяць – 990 р, за рік – 9900 р. – По тарифу «Професійний» до 1 000 000 р. безкоштовно, від 1 000 000 р. – 0,1%, мінімум 59 р. 5 поповнень без комісії – 1490 р. в місяць, 14 900 крб. за рік.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт – 0 рублів одна корпоративна і зарплатні картки або дві корпоративних і зарплатні картки в залежності від тарифу.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа» і «Ельба» і т.д. – є.
 14. Відсоток на залишок по рахунку – до 6%.

Відкрити рахунок ви можете на сайті банку.

Невеликий висновок за пропозицією банку. Олег Тиньков як завжди на висоті. Він завжди славився найкращим обслуговуванням.

Один з найдовших операційних днів, гроші переводяться моментально, круте мобільний додаток і інтернет-банкінг, до 6% річних на залишок по рахунку, відкриття без візитів в банк, перші 2 місяці безкоштовно, підтримка по телефону 24/7, можна знімати готівку практично в будь-яких банкоматах і багато іншого.

Скоро з’являться такі можливості, як нагадування про майбутні податки, здача звітності в державні органи, перевірка партнерів і контрагентів, валютні платежі і дружній валютний контроль, шаблони для регулярних платежів і т. Д.

Відкрити розрахунковий рахунок у Модульбанке

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку – безкоштовно.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна) – перший тариф – 0 р., Другий тариф – 490 р., Третій тариф – 4500 р. у місяць.
 3. Терміни відкриття рахунку – через 5 хвилин можете користуватися, а повне оформлення – 1 день.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 5. Мобільний банк (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 6. SMS-інформування (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 7. Операційний день: 9.00 – 20.30.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам – 90, 19 і 0 р. (В порядку перерахування тарифів).
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – є. Для ІП залежно від тарифів: 0,75% до 300 00 р., 19 р. до 500 000 р., о р. до 1 000 000 р. Для ТОВ залежно від тарифів: 0,75% до 100 000 р., 19 р. до 200 000 р., 0 р. до 300 000 р.
 10. Видача готівки через банкомати (комісія): від 0 до 20% в залежності від суми зняття.
 11. Внесення готівки: від 0 до 2,7%.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт – т 1 до 5 залежно від тарифів.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа» і «Ельба» і т.д. – є.
 14. Відсоток на залишок по рахунку – до 5%.

Подати заявку і відкрити рахунок ви можете на сайті банку.

Невеликий висновок за пропозицією банку. У банку є безкоштовний тарифний план. Модульбанк працює на базі банку «Регіональний кредит», якому вже понад 23 років, зручне мобільний додаток і інтернет-банкінг, висновок готівки на будь-яку банківську карту з низькими комісіями.

І, як заявив представник банку, всі розрахункові рахунки застраховані на 1,4 млн р., Що змушує вірити в його надійність. До речі, його засновник – колишній керівник напрямку для бізнесу в «Ощадбанку» Яків Новиков. Мінусів поки що не бачу, як і у Тінькофф Банку.

Відкрити розрахунковий рахунок у банку Точка

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку – безкоштовно.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна) – в залежності від тарифу, від про до 2500 р.
 3. Терміни відкриття рахунку – через 5 хвилин можете користуватися, а повне оформлення – 1 день.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 5. Мобільний банк (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 6. SMS-інформування (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 7. Операційний день – з 00.00 до 21.00 по Москві.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам – на безкоштовному тарифі – платежі безкоштовні, на двох інших 10 і 100 безкоштовні, понад пакет – 60 і 15 р.
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – є.
  – До 200 000 або до 500 000 р. безкоштовно в залежності від тарифів для ВП.
  – До 100 000 або до 300 000 р. безкоштовно в залежності від тарифів для ТОВ. – На безкоштовному тарифі переклади безкоштовні для ІП і ТОВ.
 10. Видача готівки через банкомати (комісія): на безкоштовному тарифі – безкоштовно, на другому тариф до 50 000 р. – 1,5%, понад – 3%, на третьому тариф – до 100 000 р. безкоштовно, понад – від 1,5 до 3% в залежності від суми.
 11. Внесення готівки: на безкоштовному тарифі – до 300 000 р. 1%, понад – 3%, на другому тариф будь-які суми – 0,2%, на третьому – до 1 000 000 безкоштовно, понад 0,2%.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт – від 2 до 6 безкоштовно в залежності від тарифу.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа» і «Ельба» і т. Д. – є.
 14. Відсоток на залишок по рахунку – не передбачений. Є податковий Кешбек в 2%.

Відкрити розрахунковий рахунок ви можете на сайті банку.

Невеликий висновок за пропозицією банку: Зручне мобільний додаток, і інтернет-банкінг, найдовший операційний день, переклади всередині «Точки» цілодобово, переклади фіз. особам без комісій, створений на базі банку «Відкриття», який вже довгий час існує на ринку.

Розрахунковий рахунок в Експерт Банку

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку – безкоштовно.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна) – в залежності від тарифу, від про до 3990 р.
 3. Терміни відкриття рахунку – через 5 хвилин можете користуватися, а повне оформлення – 1 день.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 5. Мобільний банк (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 6. SMS-інформування (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 7. Операційний день – з 09.00 до 17.00 по Москві.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам: 0, 18 і 78 р. в залежності від тарифу.
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – немає інформації.
 10. Видача готівки через банкомати (комісія): на безкоштовному тарифі безкоштовне зняття не передбачено. На платних – до 100 000 і 700 000 р. безкоштовно. Максимальна сума зняття – 15 000 дол.
 11. Внесення готівки: 0,1%, на максимальному тарифі – безкоштовно.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт – 1.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа», «Ельба» і т. Д. – є.
 14. Відсоток на залишок по рахунку – до 5%.

Відкрити розрахунковий рахунок ви можете на сайті банку.

Невеликий висновок за пропозицією банку. Експерт Банк є найбільшим в Омській області, має відділення в декількох містах Росії. Є безкоштовний тариф, онлайн-резервування рахунку, банк не обмежує в обсягах платежів, пропонує сучасний інтернет-банк і підвищені ліміти на зняття готівки з корпоративних карт. При внесенні авансу за обслуговування можна отримати знижку 10%.

Розрахунковий рахунок в Промсвязьбанк

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку – 0 рублів.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна) – від 0 до 2 290 р. в залежності від тарифу.
 3. Терміни відкриття рахунку – 1 день, резервування за 10 хвилин на офіційному сайті при подачі онлайн-заявки.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість) -є, безкоштовно.
 5. Мобільний банк (наявність і вартість) – є, безкоштовно.
 6. SMS-інформування (наявність і вартість) – є, від 0 до 199 р. в залежності від тарифу.
 7. Операційний день – з 9.00 до 21.00.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам – від 3 до 200 шт. безкоштовно, понад ліміт – від 19 до 110 р. в залежності від тарифу.
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – є, від 0,1 до 10% в залежності від суми. Додатково утримується від 18 до 350 р. в залежності від тарифу.
 10. Видача готівки через банкомати (комісія) – 1,2% в середньому;
 11. Внесення готівки – безкоштовно.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт – всі карти платні. Можна випустити будь-яку кількість вартістю від 200 до 990 р. в місяць за карту.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа» і «Ельба» і т. Д. – є! І більш того, при відкритті рахунку 3 місяці бухгалтерії в подарунок.
 14. Відсоток на залишок по рахунку – Ні.

Ознайомитися з умовами та відкрити рахунок ви можете на офіційному сайті Промсвязьбанка.

Невеликий висновок за пропозицією банку. Промсвязьбанк є системно значущим банком РФ, що говорить про його надійність. Більш того, за останні роки банк став більш сучасним і постійно розвивається. Однозначно, він заслуговує на те, щоб ви відкрили в ньому розрахунковий рахунок!

Відкрити розрахунковий рахунок в Ощадбанку

В якому банку Відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. Вартість відкриття розрахункового рахунку – безкоштовно.
 2. Вартість обслуговування (щомісячна) – від 0 до 8 000 в залежності від тарифу.
 3. Терміни відкриття рахунку – рахунок буде готовий через 5 хвилин, повне оформлення – 1 день.
 4. Інтернет-банкінг (наявність і вартість) – є, включений у вартість.
 5. Мобільний банк (наявність і вартість) – є, включений у вартість.
 6. SMS-інформування (наявність і вартість) – є, на максимальному тарифі – безкоштовно, на інших – 60 р. по кожній карті.
 7. Операційний день – з 09.00 до 18.00 по Москві.
 8. Комісія за безготівковими платежами юр. особам: безкоштовно – 3, 5, 10, 50 і 100 шт. в залежності від тарифу. Понад ліміт – від 16 до 100 р.
 9. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – є. Для ТОВ – 0,5%. На максимальному тарифі 300 000 р. безкоштовно, далі – 1,5%. Для ІП – 150 000 р. безкоштовно, далі – 1%. На максимальному тарифі – 300 000 р. безкоштовно, далі – 1,5%.
 10. Видача готівки через банкомати (комісія): на безкоштовному тарифі 3%, на максимальному – 500 000 р. безкоштовно, далі – 1,4%. На інших тарифах – 1,4%.
 11. Внесення готівки: на безкоштовному тарифі – від 0,15 до 0,36% в залежності від тарифу і суми. Безкоштовно можна внести від 50 000 до 500 000 р. На безкоштовному тарифі можна вносити готівку тільки з комісією.
 12. Кількість безкоштовних пластикових карт – до 5. Безкоштовне обслуговування тільки в перший рік. З другого – 2 500 за рік.
 13. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа», «Ельба» і т. Д. – є.
 14. Відсоток на залишок по рахунку – до 3%.

Відкрити розрахунковий рахунок ви можете на сайті банку.

Невеликий висновок за пропозицією банку. Не так давно Сбербанк розробив нову лінійку тарифів, і тепер підприємцям доступний безкоштовний пакет послуг. Банк проводить акції для нових клієнтів, тому 1 або 3 місяці обслуговування можна отримати в подарунок. На кожному тарифі передбачені безкоштовні платежі, а якщо відкрити накопичувальний рахунок, то на залишок по рахунку будуть нараховуватися відсотки.

Відкрити розрахунковий рахунок у Альфа-банку

В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП або ТОВ

 1. 0 руб. відкриття рахунку та підключення інтернет-банку.
 2. 0 руб. інтернет-банк і мобільний банк для управління рахунком.
 3. 0 руб. випуск бізнес-карти для внесення і зняття готівки в будь-якому банкоматі.
 4. 0 руб. податкові та бюджетні платежі.
 5. Вартість обслуговування (щомісячна) – від 490 р. до 9 900 в місяць.
 6. Комісія за безготівковими платежами юр. особам – від 3 платежів до 30 платежів безкоштовно. На максимальному тарифі всі платежі по 0 р. Понад ліміт – від 16 до 50 р. в залежності від тарифу.
 7. Можливість переведення фіз. особам на звичайні банківські карти / рахунку (комісія) – є. Від 100 000 до 500 000 р. безкоштовно в залежності від тарифу. Понад ліміт – від 1 до 10% в залежності від тарифу.
 8. Видача готівки через банкомати (комісія) – від 50 до 500 000 р. безкоштовно в залежності від тарифу, понад ліміт – від 1 до 10%.
 9. Синхронізація з онлайн-бухгалтерією «Моя справа» і «Ельба» і т. Д. – є.
 10. Відсоток на залишок по рахунку – немає, але можна отримувати Кешбек з податків до 3%.

Додаткові бонуси:

Відкрити розрахунковий рахунок для ВП

При виборі банківської організації для відкриття рахунку індивідуальному підприємцю слід звертати увагу на такі критерії:

 • фінансовий стан. ІП повинен бути впевнений у збереженні власних коштів, які знаходяться на рахунках кредитної організації;
 • вартість здійснення розрахунково-касового обслуговування. Як і при виборі будь-якого іншого товару або послуги, економічний фактор має визначальне значення;
 • якість і кількість послуг дистанційного банківського обслуговування. Сьогодні значна частина операцій виконується з використанням інтернету, що зручно і вигідно для клієнтів. При цьому не важливо, мова йде про фізичну особу або ТОВ;
 • число відділень банку та банкоматів, а також їх розташування. Рішення деяких питань вимагає особистої присутності, тому наявність офісу фінансової установи поблизу місця роботи ІП виступає серйозним аргументом на користь цього банку;
 • умови співпраці з кредитною організацією. Крім хороших розцінок за послуги, що надаються, банк може нараховувати відсотки на залишок по рахунку, вводити пільгову відсоткову ставку при кредитуванні клієнтів і пропонувати інші вигідні варіанти спільної роботи.

У число ключових критеріїв, які допомагають вибрати відповідний для співпраці банк, входить величина тарифів за РКО. Приймаючи рішення, де вигідніше відкрити рахунок для ІП, слід не тільки порівнювати розцінки на окремі види банківських послуг, але і розглядати фінансову складову питання в цілому.

У число найбільш вигідних і привабливих комерційних пропозицій на ведення РКО входять послуги таких банків:

 • Сбербанк . Лідер банківського сектора країни відкриває розрахунковий рахунок ІП безкоштовно. Однак, за виконання деяких супутніх заходів, наприклад, завірення картки із зразками підписів і печаток, заплатити все-таки доведеться. Вартість місячного обслуговування становить 1,4 тис. Рублів для пакета послуг «Мінімальний» ;
 • Модульбанк . Популярний серед підприємців банк, більшу частину обслуговування здійснює дистанційно. Відкриття рахунку проводиться безкоштовно. Також не стягується плата за місячне обслуговування, так як банк встановив тарифи за проведення кожної операції, наприклад, переклад на рахунки інших банків коштує 90 руб. для користувачів пакті послуг Стартовий ;
 • Банк Точка . Ще одна фінансова організація, яка відкриває рахунок для ІП безкоштовно. При цьому величина тарифу за місячний пакет РКО під назвою Лоукост становить всього 1,25 тис. Рублів. Він включає в себе кілька безкоштовних платежів і виконання ряду інших фінансових операцій;
 • Банк Тінькофф . Один з найвідоміших банків відкриває рахунок ВП безкоштовно. Більш того, два перших місяці за обслуговування також не стягується плата, після чого вартість РКО становить 490 руб. / Міс. На залишки по рахунку нараховується 6% в рік;
 • Альфа-Банк . Пропонує пакет банківських послуг Стартап . Згідно з його умовами, відкриття рахунок здійснюється безкоштовно, місячне обслуговування обійдеться клієнтові в 1,09 тис. Рублів.

Сьогодні велика частина серйозних банків надають можливість подати заявку на відкриття рахунку в режимі онлайн. Але для підписання договору на РКО все одно обов’язково потрібно відвідати офіс фінансової організації. Це не потребує багато часу, так як всі необхідні документи вже будуть готові.

Для того, щоб відкрити рахунок, IP повинен надати стандартний пакет документації, в який входять: паспорт підприємця, свідоцтва про постановку на облік і реєстрацію, дані про осіб, які будуть виконувати фінансові операції за рахунком і т.д. Після укладення договору на РКО банк самостійно сповіщає всі зацікавлені фіскальні органи про це, направляючи їм повідомлення про відкриття ІП розрахункового рахунку.