Вічні бізнес ідеї для малого бізнесу, які працюють на 100%

0
179

Вид діяльності {$ currency_dst $} {$ query.kind.length == 0? ‘Всі напрямки’: getKindName ( ‘все’) $}

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Експерти бізнес-школи для дитячих клубів «розумник», підготували ознайомлювальний бізнес план по відкриттю дитячого розвиваючого центру. Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Організувати маленький свічковий заводик нескладно і серйозні капіталовкладення не знадобляться. Вам буде потрібно невелике приміщення з витяжкою, недорогі витратні матеріали та мінімальні творчі нахили. Організуйте збут – і ви забезпечите собі невеликий, але стабільний дохід.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Живий чи міський квест – відносно нове і дуже популярна розвага. Квести можна організувати в приміщенні, в місті, на природі, все частіше вони стають формою корпоративного відпочинку. Міські гри окупаються протягом півроку, успіх залежить від вашої уяви.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Вирощування огірків – бізнес, який принесе прибуток не відразу, але вже на другий рік ви зрозумієте, що не помилилися. Огірки – товар ходовий і позасезонним, купують їх все і в будь-який час року. При невеликих фінансових вкладеннях і елементарних навичках ви можете непогано заробити.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Якщо ви живете в місцевості з теплим кліматом, бізнес на вирощуванні кукурудзи спеціально для вас. Будуть потрібні фінансові вкладення для оренди землі, закупівлі спеціальної техніки, посівного матеріалу, але рентабельність даного бізнесу рідко опускається нижче 400%.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Watch the Space: торгівля впевнено переміщується в інтернет, все більше споживачів воліють купувати речі без походів в магазини. Інтернет-магазин смарт-годин здається перспективним бізнесом – розумні годинник стали модним аксесуаром і незамінним гаджетом. Скористайтеся можливістю! Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Увірватися в світ успішних бізнесменів з оглушливим успіхом мріє кожен починаючий підприємець. Реальність сувора – якщо ви не спадкоємець багатих родичів, починати краще з простого, але безпрограшного бізнесу. Кілька варіантів бізнесу з мінімальними вкладеннями.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Прокат гідроциклів – бізнес сезонний і вимагає досить великих фінансових вкладень. Перспективність цієї справи пояснюється незаповненістю ринку і високим попитом відпочиваючих на човни, катамарани і гідроцикли. На популярному курорті ви окупите витрати в наступному сезоні.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Клінінгові агентства у великих містах без роботи не залишаються – зручність цієї послуги оцінили в офісах, так і приватні особи все частіше вважають за краще довірити прибирання професіоналам. Допомога професійних прибиральників потрібно після ремонту, для поточної і генерального прибирання.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Під час відпочинку люди готові витрачати гроші і ви повинні створити умови, при яких відпочиваючі будуть із задоволенням користуватися вашими послугами. Якщо ви живете в курортній місцевості, подумайте про створення сезонного бізнесу. Варіантів багато – від торгівлі морозивом до відкриття готелю.

Після періоду розквіту, коли бажаючі відкрити свій бізнес могли зробити це порівняно легко, почався спад.

Сьогодні бізнес переживає не кращі часи, це пов’язано з конкуренцією, нестачею попиту, проблемами з отриманням кредитів і т. Д.

Щоб справа не стало збитковою одноденкою, потрібна плідна ідея. Найпростіші рішення в даному випадку далеко не завжди виявляються правильними.

Навіть невелике власну справу може приносити хороші доходи, але тільки за умови, що підприємець усвідомлює всі складнощі і переваги свого бізнесу.

Відкриття нового бізнесу завжди пов’язане з ризиками, але при системному і відповідальний підхід ваші шанси протриматися на перших порах і надійно закріпитися на ринку істотно збільшуються.

Реально оцініть свої стартові можливості, ситуацію, відповідальність партнерів, зовнішні і внутрішні чинники.

У рубриці ми зібрали безліч ідей малого бізнесу і постаралися об’єктивно і неупереджено описати їхні переваги і недоліки.

Бізнес-ідеї для малого бізнесу

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Як відкрити громадську лазню з нуля

Популярність саун і лазень знаходиться на високому рівні, що змушує попит на них зростатиме з кожним роком. Перенасичення ринку не спостерігається і в регіонах утворюється дефіцит – ці та інші особливості ринку таких послуг створюють сприятливі умови для ведення бізнесу

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Запускаємо виробництво меблів на замовлення

Згідно зі статистикою, більше половини росіян оновлює інтер’єр квартири раз в 5 років – навіть якщо старі меблі не надто зносилася. Продажі на меблевому ринку не падають і за часів економічної стагнації, так що можна бути впевненим у стабільності бізнесу на виготовленні меблів.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Власну справу з виготовлення піноізолу

Пінзеля як звукотеплоізолятор став популярнішим, ніж пінополістирол. Це недорогий матеріал, який відрізняється високою пожежостійкість. Виробництво піноізолу може стати вигідним бізнесом, оскільки початкові вкладення потрібні мінімальні, а сам цех вдасться розмістити навіть в невеликому гаражі.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Як відкрити чайний магазин з нуля при мінімальних інвестиціях

Знаєте, яка частка росіян регулярно вживає чай? 98%! Більшість з них, правда, вважає за краще купувати чай в пакетиках в супермаркетах, але така ситуація склалася через відсутність альтернатив. Відкрийте магазин елітного чаю і привчите покупців до його смаку – тоді у вас від клієнтів відбою не буде.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Виробництво побутівок: вигідна справа з високою прибутковістю

Побутівки називають модульні конструкції, придатні для розміщення людей всередині. Це невеликі вагончики, які часто зустрічаєш на будівельних об’єктах і на дачах. Навіть на такому екзотичному товар можна заробити капітал, хоча в цьому бізнесі дуже важливо якомога швидше вийти на «правильних» людей.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Школа танців: як відкрити свою справу і отримувати дохід, танцюючи

Послуги навчання танцям стали набагато більш популярними за останні кілька років – чому посприяли популярні телешоу, на кшталт «Танці» на ТНТ. Для підприємців це хороша можливість – хоч конкуренція на ринку висока, а аудиторія досить примхлива, можна домогтися успіху, запросивши відомих викладачів.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Масажний салон: як організувати справу і на що звернути увагу

Клієнти, яким прописали масаж, можуть отримати його по ОМС безкоштовно – за рахунок чого тоді буде приносити гроші приватний масажний салон? Насправді якщо ви запросите умілих майстрів і прикрасите приміщення належним чином, клієнти не змусять себе чекати. «За безкоштовно» люди можуть розраховувати лише на ненав’язливий «радянський» сервіс, а це задоволення невелике.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Магазин із сувенірами: як організувати свій бізнес і відкрити магазин з нуля

«Кращий подарунок – зроблений своїми руками» – так зараз не думає ніхто. Купити і подарувати сувенір, зроблений професіоналом, набагато простіше. Та й сам обдаровуваний напевно залишиться задоволений більшою мірою – адже йому не доведеться зображати захват, приймаючи в дар марну саморобку. Саме з цих причин у магазинів сувенірів все більше покупців.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Як відкрити стоматологічний кабінет і швидко окупити вкладення?

Ви здивуєтеся, але на банальному небажанні людей чистити зуби можна заробляти понад мільйон рублів щомісяця! Незважаючи на великі стартові інвестиції, бізнес на стоматології окупається менш ніж за півроку. Однак в цій справі гранично важливо правильно підібрати співробітників.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Манікюрний салон: як відкрити прибуткову справу в сфері нігтьового сервісу

Чи вважаєте, що Інстаграм переповнений пропозицією манікюрних послуг і в цю нішу НЕ втиснутися? Помиляєтеся. 90% домашніх майстрів – самоучки, які пропонують послуги досить посередньої якості. Якщо ваш салон буде пропонувати більш якісні послуги, а персонал – піклуватися про потреби відвідувачів, ви точно не залишитеся зовсім без клієнтів.

100 кращих бізнес ідей

remove_red_eye 1153 access_time 3 роки тому thumb_up 29

Напевно практично кожна людина в цьому світі, замислювався над тим, як відкрити свій бізнес і здобути фінансову незалежність. Так, натура людей така, що всі хочуть жити краще і не працювати «на дядю». Погодьтеся, набагато адже приємніше організувати свою справу, якій можна віддаватися «без залишку» і отримувати від цього задоволення і гарний прибуток.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Найголовнішим завданням стартаперів та людей, які бажають відкрити свою справу, є вибір оригінальної бізнес ідеї, яка буде затребувана серед клієнтів. Важливим моментом також є унікальність бізнес ідеї, так як загальновизнано, що першопрохідці, які придумали і реалізували новий і «незаїждженими» проект з імовірністю 90% досягають успіху!

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Історія знає безліч випадків, коли люди, придумавши гарну бізнес ідею і вдало скориставшись потрібним моментом, через деякий час ставали мільйонерами. Звичайно, їх шлях був не так солодкий, як здається на перший погляд.

Мало придумати ідею, бізнесом необхідно грамотно управляти і багато працювати, тому на перших етапах потрібно бути готовим до всіляких поневірянь та дотримуватися принципу, який дуже точно описаний у відомому прислів’ї «Без праці не витягнеш і рибку зі ставка!».

В інтернеті зараз є просто неймовірна кількість інформації, де описані різні бізнес ідеї, які можна взяти на озброєння бізнесменам.

Однак в більшості своїй представлені бізнес ідеї дуже банальні і не відрізняються новизною. Команда Topovik.

com вирішила полегшити Вам завдання і зібрала кращі бізнес ідеї в одну добірку! Даний список розширить Ваш кругозір, дасть грунт для подальших роздумів і вдосконалення своєї ідеї.

Отже, 100 перспективних ідей для малого і великого бізнесу, які можна взяти на замітку людям, які хочуть відкрити свою справу!

 1. Компанія з розміщення реклами на вікнах житлових будинків і офісів. (Щось подібне існує в Голландії)
 2. озеленення офісів
 3. Інтернет-магазин з онлайн примірочної, заснованої на додатку з доповненою реальністю.
 4. Сервіс кур’єрських послуг (компанія-підрядник на кур’єрські роботи)
 5. Пересувна кав’ярня (Машини або велосипеди, які рухаються по місту і зупиняються в місцях великого скупчення людей для приготування та продажу кави)
 6. Виробництво або продаж біопалива (з рослин, відходів пивоварної промисловості і т.п.)
 7. Мережа фотобудок в парках, скверах, розважальних центрах і т.д.
 8. Бізнес на установці таксоматів – апаратів, призначених для виклику таксі з стаціонарної точки
 9. Бізнес по виробництву рідкого каменю (актуальна тема в сучасному будівництві)
 10. Пілларси – установка обертових рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою і продажу реклами.
 11. Виробництво крафт-упаковки. (Крафт-папір – це дуже міцна обгортковий папір, яка застосовується для виробництва пакетів, мішків для сипучих продуктів та інших видів упаковки)
 12. Автобаня на колесах
 13. Вирощування грибів в домашніх умовах і їх подальший продаж
 14. Вулики з автоматичним збору меду
 15. Прокат 4-х колісних веломобілів для прогулянок
 16. Продаж футболок з авторськими написами і малюнками.
 17. Сервіс по прокату спортінвентарю
 18. Мобільний автосервіс / шиномонтаж
 19. Домашня кухня і доставка обідів в офіс.
 20. Створення відеоблогу з конкретною тематикою (відеореклама один з найбільш швидкозростаючих рекламних інструментів)
 21. Виробництво альтернативної енергії (Сонячні колектори, вітряки тощо Цей сегмент набирає популярність у всьому світі.)
 22. Магазин екологічно чистих товарів і продуктів
 23. Клінінгова компанія: чистка матраців, килимів і вхідних килимків
 24. 3D Принтинг (технологія набирає популярність у всьому світі)
 25. Прокат дизайнерської дорогого одягу
 26. Виготовлення дизайнерських обкладинок для документів
 27. Онлайн сервіс з продажу знижок (налагоджується співпраця з магазинами / кафе про надання знижок, користувачі заходячи на сервіс виконують будь-яку дію і отримують знижку)
 28. Магазин з продажу хендмейд (як свого, так і перепродаж чужого хендмейд, співпрацюючи з ремісниками)
 29. Гаджет-магазин з продажу сучасних девайсів (дронів, VR-крісел, окулярів доповненої реальності і т.п.)
 30. Виробництво і продаж манекенів
 31. Організація міні-дитячого садка на дому
 32. Продаж гамаків і м’яких крісел
 33. Event-агентство або компанія по підбору виконавців, акторів, співаків для заходів
 34. Установка і підключення платіжних терміналів для оплати
 35. Буріння свердловин на воду
 36. Розведення кролів та інших домашніх тварин
 37. Urban-майданчик для молоді (турніки для Street Workout, баскетбольні кільця, перешкоди для тих, хто катається на роликах і скейтах і т.п.)
 38. Робота оператором на дому
 39. Виготовлення та встановлення теплиць
 40. Безконтактна автомийка
 41. Вирощування і продаж зелені
 42. Вивіз сміття та переробка
 43. Виробництво мюслі і сухих сніданків
 44. відкриття скалодрома
 45. Приватна школа освіти
 46. Продаж заморожених овочів і фруктів
 47. Виробництво і продаж свіжих соків
 48. Організація експрес-побачень
 49. Виготовлення та продаж чохлів для автомашин і мотоциклів
 50. Комісійний магазин одягу
 51. Спортивна секція для дітей
 52. Установка і обслуговування домофонів, систем відеоспостереження
 53. Сервіс з продажу зліпків ніг і рук (в основному дитячих)
 54. Сервіс «Няня на годину»
 55. Вирощування кімнатних квітів на продаж
 56. Виробництво неонових вивісок для кафе, магазинів, ресторанів, офісів і т.п.
 57. Сервіс за посередницькими угодами з трейдерами
 58. ескорт агентство
 59. Виробництво і виготовлення гумової крихти
 60. Прокат і оренда Segway і аналогічної техніки.
 61. Пошиття і продаж світиться одягу, аксесуарів і рюкзаків (за допомогою спеціальної фарби)
 62. Репетиторство по скайпу
 63. Сервіс здачі в оренду непотрібних речей
 64. Бізнес по прибиранню Придворов території
 65. Продаж стаканчиків з кавою, на яких присутні важливі новини або реклама
 66. Магазин з продажу товарів для вагітних
 67. мережа біотуалетів
 68. Професійний і міні-гольф
 69. Для дизайнерів: бізнес на створенні інфографіки
 70. Бізнес на гаражах з самообслуговуванням
 71. Мережа автоматів для зарядки мобільних телефонів
 72. Бізнес на видачу мікропозик населенню
 73. Агентство з пошуку клієнтів за кордоном
 74. Автономні кіоски з видачі питної води біля житлових будинків
 75. Продажі парфумерії з незвичайними запахами і феромонами
 76. Організація виїзних турів, походів і платній риболовлі
 77. Мережа камер зберігання
 78. Продаж іменних м’яких іграшок
 79. Продаж меблів для дозвілля
 80. Сервіс «Друг напрокат» (Є аналог на західному ринку подібного сервісу. Суть в тому, що самотні люди викликають цікавого співрозмовника, щоб поспілкуватися, прогулятися і т.п.)
 81. Оренда аксесуарів для мандрівників (сумки, валізи, намети і т.п.)
 82. Виробництво і продаж деревного вугілля
 83. Торгові автомати з продажу свіжої випічки
 84. Укладання тротуарної плитки з підсвічуванням
 85. Апарат для швидкого друку фото з соціальних мереж
 86. Торгівля моторним маслом на розлив
 87. Бізнес на віртуальному спільному перегляді матчів
 88. Організація польотів на повітряних кулях
 89. Виробництво і реалізація різних соусів для закусок
 90. Сервіс розміщення реклами на особистих авто
 91. Виробництво і продаж одноразового їстівного (!) «Пластика»
 92. Сервіс «Шопоголік» (послуга, що передбачає шопінгу для клієнта)
 93. Агентство з перепродажу послуг фрілансерів і підрядників
 94. кімнати релаксації
 95. Агентство по прикрасі фасадів до свят
 96. Агентство з працевлаштування домогосподарок і людей з обмеженими можливостями
 97. Послуга з пошуку, підбору і оформлення подарунків
 98. Продаж аксесуарів і пристроїв на магнітах (лампочки, годинник, полки і т.д.)
 99. Продаж і оренда причепів для авто
 100. Онлайн сервіс комп’ютерної допомоги без виїзду клієнта (настройка тв, перевстановлення Windows і т.п.)

Деякі бізнесмени-початківці, які стикаються з проблемою створення власної ідеї, віддають перевагу покупці франшизи вже готового працюючого бізнесу. Придбавши її, вони отримують прибуткове бізнес рішення з розписаним планом подальшого розвитку. Можливо при створенні власної справи Вам також варто звернути увагу на покупку франшизи відомого бренду.

Звичайно ж не можна очікувати, що в мережі хтось викладе геніальні бізнес ідеї , які принесуть мільйони. Однак навіть знайдену інформацію можна використовувати в своїх цілях, трансформувавши саму ідею і додавши новизни. Адже не можна забувати, що «Все нове – це добре забуте старе». Удачі Вам у створенні власного бізнесу!

Пам’ятайте, хороша бізнес ідея дозволить Вам вигідно виділитися на тлі інших!

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Вам також буде цікаво: Як почати виробляти свою власну лінію одягу

Оцініть пост:

Бізнес з вічним доходом-5 вільних бізнес ідей в агробізнесі – Бізнес журнал

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% На думку експертів видавничого дому «Комерсант» і ВТБ24, в найближчі п’ять років і, особливо, в умовах санкцій, будуть затребувані п’ять ніш – бізнес ідеї. це:

 • – виробництво екологічно чистих продуктів, товарів і послуг;
 • – бізнес, пов’язаний з домашніми вихованцями або міні ферми;
 • – освітні послуги для дітей і дорослих;
 • – все, що має відношення до краси і здоров’ю;
 • – вуличний фастфуд.

Чому це вигідно

Конкуренція в цих напрямках поки ще тільки набирає обертів. Це означає, що для входження на ринок не буде потрібно неймовірних капіталовкладень і почати бізнес з нуля цілком можливо. Але, якщо є більш масштабні плани, то буде потрібно, звичайно, кілька мільйонів рублів.

Явних фаворитів у цих напрямках поки ще теж не виявилося, а тому можна досить швидко і активно поширити мережу одного з п’яти щодо вільних напрямків бізнесу. До речі, вже наявні підприємства і організації в цих нішах – велика підмога, бо є можливість перейняти досвід тих, хто вже освоївся і працює.

Але найголовніше – те, що саме ці напрямки вічні, так як задовольняють щоденні потреби практично кожної людини. Тому ймовірність зниження споживчої активності, аж до повного її зникнення, в цих малоосвоєних нішах дорівнює нулю.

Екологічно чисті продукти – це перспективно

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Щоб переконатися в перспективності плану відкрити свою справу в виробництві, наприклад, екопродукціі, досить проаналізувати запити користувачів в пошукових системах Інтернету за останні кілька місяців поточного року і порівняти їх з аналогічним періодом попереднього. Спостерігається явне збільшення запитів по темі «натуральні продукти» на 20%. А за результатами досліджень Marketing Index більше половини жителів Росії готові витратити навіть більше грошей, ніж планували, за умови, що продукція буде екологічно чистою.

Аналіз ринку свідчить про те, що обсяг ринку біопродуктів на сьогоднішній момент складає 150 мільйонів доларів в Росії проти 70 мільярдів у світі. При цьому щорічно цей оборот збільшується на 30 – 40% в рік, в тому числі і в нашій країні.

Тенденція останнього десятиліття така, що чимало успішних бізнесменів, кинувши свої офіси, відправляється на освоєння безкрайніх, неораних сільськогосподарських просторів нашої батьківщини, наприклад відкривати ферму з розведення павичів. Для себе вони вже вирішили питання: «Як заробити гроші».

При цьому на противагу твердженням ще радянських часів, що сільське господарство – це бездонна прірва, куди можна вкладати нескінченну кількість коштів, але віддачі не буде, успішно спростовується. Доводять це справою компанії – лідери з виробництва біопродуктів.

Хоча, лідерство в цій сфері досить умовно.

Натуральні напівфабрикати існують

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Незважаючи на характер змін останніх 20 років до викорінення сільського населення Росії, по країні як і раніше розсіяні маленькі і середні сільгосппідприємства, ферми і великі підсобні господарства, що успішно ведуть бізнес на дому і пропонують екологічно чисту продукцію за реальними, доступними цінами. А раз є виробник, тобто поле для діяльності підприємців, здатних організувати реалізацію виробленого товару. І такі люди вже надають послуги з просування натуральних продуктів. Причому, це взаємовигідна співпраця, тому що нарощувати обсяги продукції можна тільки в тому випадку, якщо є куди її реалізовувати.

Слідом за виробництвом екопродукціі потягнулося і розвиток вуличного фастфуду. Все більша кількість людей вважає за краще в обідню перерву харчуватися не на робочому місці наспіх зробленими вранці бутербродами, а вийти в кафе і цивілізовано поїсти.

Тим більше що рівень культури населення по відношенню до свого здоров’я перейшов на новий виток. Люди замислилися над тим, що вони їдять.

При цьому більшість закладів громадського харчування в якості постачальників продукції використовують місцевих виробників натуральних продуктів.

Вартість обідів в кафе виходить сумірною з вартістю продуктів, взятих з собою для перекусу. Мережа вуличних кафе середнього і невисокого цінового діапазону в Росії збільшується з кожним днем. А в умовах економії, багато дорогі ресторани теж поступово переходять в цей більш затребуваний сегмент громадського харчування. Криза кризою, а їсти хочеться завжди.

До знавцям механізмів ведення бізнесу прислухаються ділові люди. Тому ідею варто взяти на озброєння і почати новий бізнес.

Малий бізнес: ідеї для початківців, ТОП-25 цікавих ідей

Наталія Новікова Оновлене: 08.11.

2017

Якщо ви шукаєте своє місце в бізнесі, у вас мінімум фінансів для інвестицій і немає ніякого підприємницького досвіду, стаття «Малий бізнес: ідеї для початківців» для вас.

Ми розглянемо 25 ідей прибуткового бізнесу для початківців, їх переваги та недоліки. Ви дізнаєтеся, як вибрати нішу і що потрібно для запуску нового підприємства.

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Малий бізнес ідеї для початківців

Вибір ідеї та ніші для бізнесу

Щоб зрозуміти який бізнес буде оптимальним для вас, візьміть аркуш паперу і запишіть відповіді на наступні питання:

 1. Що ви любите і вмієте робити? Підприємець зможе привести до успіху лише такий бізнес, який буде цікавий особисто йому. Ідеально, якщо обрана ніша буде пов’язана з вашим захопленням чи професійних обов’язків.
 2. Чого не вистачає вам і вашим потенційним клієнтам в повсякденному житті? Озирніться навколо. Прислухайтеся, про що говорять оточуючі. Наприклад, у вашому районі немає хороших дитячих гуртків і багато знайомих мами із задоволенням віддали б туди своїх чад.
  Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100% Подумайте, чого вам не вистачає в повсякденному житті
 3. Яку суму ви готові витратити на створення і розвиток бізнесу? Якщо ви тільки починаєте свій підприємницький шлях, не варто вкладати великі гроші. Тим більше не потрібно інвестувати останнім, взяте в кредит або відкладене на значущі для вас цілі (придбання квартири, освіту). За статистикою, тільки 10% нових підприємств стають прибутковими. У наш час можна почати справу з мінімальним капіталом і заробляти хороший дохід. Це дасть вам необхідні знання та досвід, але ризики будуть зведені до нуля. Існують ідеї, які взагалі не вимагають фінансових вкладень, але «розкрутити» такі проекти, як правило, складніше.

Якщо ви вже знайшли кілька ідей, спираючись на свої записи, порівняйте всі варіанти і виберіть найбільш підходящий. Для тих, хто так і не визначився яке діло відкрити, пропонуємо ознайомитись з кращими бізнес-ідеями для підприємців-початківців.

Бізнес в маленькому місті – складне завдання? Неправда! Читайте в нашій статті, в чому особливості бізнесу в маленькому місті і що зробити, щоб він був ефективний.

Кращі ідеї для малого бізнесу

Вибір ідеї та ніші для бізнесу – головний біль багатьох підприємців-початківців. Насправді не потрібно винаходити велосипед. Як показує практика, найбільш успішними виявляються готові проекти, які вже безліч разів довели свою життєздатність.

Для новачків підійдуть прості бізнес-ідеї, які не потребують спеціальних знань або серйозної підготовки. Відмовтеся також від проектів, націлених на вузьку цільову групу. Найкраще підійде бізнес, який можна запустити у вільний від основної роботи час.

Бізнес-ідея №1. Електронна комерція

Вічні ідеї для бізнесу | Ідеї ​​Народного Бізнесу

Вічні бізнес Ідеї для малого бізнесу, Які Працюють на 100%

Чомусь люди, які планують відкривати власний бізнес, найчастіше намагаються придумати щось абсолютно нове і обов’язково оригінальне, вважаючи, що тільки оригінальні ідеї будуть надалі користуватися попитом, що насправді не завжди є правдою. Досить зайти на Будь-який сайт з незвичайними бізнес-ідеями і переглянути хоча б кілька. Може бути на перший погляд вони і будуть виглядати привабливо, але якщо розібратися, то стає очевидно, що ці ідеї в Росії практично не застосовні, а відповідно, за допомогою них не вдасться вибудувати дійсно хороший успішний бізнес.

Які аспекти можуть послужити для вічної ідеї бізнесу

Набагато правильніше виходити з вічних бізнес ідей, які завжди будуть користуватися попитом і будуть приносити стабільний дохід. Що ж можна віднести до цих самих вічним ідеям? Тут потрібно виділити те, без чого люди в принципі не зможуть, ніж завжди будуть користуватися і в чому завжди будуть потребувати.

 • По-перше, люди ніколи не перестануть є, це очевидно, відповідно, будуть купувати продукти.
 • По-друге, люди в будь-якому випадку завжди будуть хворіти.
 • По-третє, сучасні люди завжди хочуть мати гарний вигляд і доглянуто, це вже давно стало однією з основних потреб.
 • По-четверте, всі люди так чи інакше потребують і зацікавлені в безпеці.
 • По-п’яте, будь-якій людині потрібна одяг та взуття.
 • По-шосте, час від часу у всіх ламається техніка, та й зараз без техніки себе неможливо уявити.
 • По-сьоме, люди завжди будуть потребувати нерухомості, а також їм завжди потрібні будуть послуги, що стосуються ремонту.
 • По-восьме, не дивлячись на те, що зараз кризовий час, люди все одно потребують відпочинку і розвагах.
 • По-дев’яте, так як майже у всіх жителів міст є автомобілі, потрібно враховувати, що автомобілі час від часу потребують ремонту і регулярно в митті.
 • По-десяте, величезна кількість людей щороку відправляється куди-небудь в подорож.

По-одинадцяте, важливі свята завжди прийнято відзначати на досить високому рівні, мова йде, звичайно, про весіллях, ювілеях, корпоративах і т.д.

По-дванадцяте, для дуже багатьох людей тварини є справжньою пристрастю.

І це далеко не всі сфери, які для бізнесу дійсно можна назвати віянням, варто більш детально розглянути найбільш вдалі бізнес-ідеї.

Які ж ідеї бізнесу вічні ?!

Як зазначалося вище, нерухомість людям потрібна завжди. Так, придбати квартиру за власні кошти зараз мало хто може собі дозволити, але багато хто бере іпотеку, кредити, знімають житло і т.д.

Разом з тим в житло потрібно робити ремонт, тому і ремонтні послуги користуються попитом.

Для того, щоб в цій сфері реалізуватися можна відкрити власну будівельну компанію, у неї точно завжди будуть замовлення, але, звичайно, для відкриття такої справи потрібно чимало вкладень.

Також можна просто зібрати бригаду професійних робітників і приймати замовлення на ремонт приміщень, можна робити ремонт повністю, а можна надавати лише певні послуги, наприклад, займатися натяжними стелями, вікнами і т.д.

Ще одна вічна бізнес-ідея пов’язана з автомобілями. У кожній середньостатистичній сім’ї зараз є автомобіль, а іноді і не один.

Досить подивитися на те, які пробки на дорогах стали утворюватися останнім часом і на те, які проблеми виникають з паркувальними місцями на подвір’ях, щоб переконатися в тому, що кількість автомобілів за останній час дійсно зросла.

Яким би гарним і дорогим ні автомобіль, він не застрахований від поломок, тому послуги з ремонту автомобілів завжди будуть корисні.

Крім того, за автомобілем потрібно стежити і, як мінімум, мити його раз на два тижні або хоча б раз на місяць. Самостійно, як правило, людина це зробити не може, тому йому необхідні послуги автомийки.

Також можна займатися продажем запчастин та аксесуарів для автомобілів. Ці товари теж завжди користуються чималою популярністю.

Представниці прекрасної статі активно стежать за своєю зовнішністю, тому відвідування салонів краси стало для багатьох необхідністю.

В основному популярністю, звичайно, користуються перукарські послуги, манікюр, педикюр, а також послуги косметологів і масаж.

Причому незважаючи на те, що майстрів, які можуть надавати ці послуги досить багато, до них все одно шикуються черги, так як попит на дані послуги великий.

Зовсім необов’язково відкривати свій салон краси, можна почати з надання послуг прямо у себе вдома, в такому випадку без величезних вкладень вдасться і досвіду набратися, і клієнтками обзавестися.

Бізнес в сфері послуг. Що стосується свят, то зараз рідко хто самостійно займається організацією урочистостей.

З’явилися фірми, які повністю беруться за організацію того чи іншого заходу, і не дивлячись на те, що вартість послуг такої фірми немаленька, ці послуги все одно затребувані, тому що набагато простіше довірити настільки важливу справу професіоналу і звільнити себе від зайвих клопотів.

Крім того, можна зайнятися просто оформленням банкетних залів, наприклад, за допомогою куль, почати працювати ведучим на заходах, стати професійним фотографом, адже його послуги на будь-якому святі необхідні.

З повагою, Михайло Яковлєв.

1090 бізнес ідей (липень 2019) – мега збірка ідей для малого бізнесу

Хтось мріє знайти найоригінальнішу бізнес-ідею, але практика показує, що саме використання чужого досвіду дозволяє заробляти швидше і більше, а найуспішніші проекти в сфері малого бізнесу в Росії, як правило, були підглянуті на заході – в Америці чи Європі ( а останнім часом і в Китаї).

За своїм менталітетом багата людина володіє (як в народі кажуть «хваткою») – це в першу чергу ваше свідоме стан, завдяки якому ви зосереджує всі свої вміння, зв’язку, знання, здібності і звичайно ж хитрість, для того щоб досягти своєї кінцевої мети.

Постановку мети можна сміливо віднести в окрему розмову, про який ви більш детально ознайомитеся на сторінках нашого сайту. Крім удачі, на яку не завжди варто сподіватися, потрібно, перш за все, визначитися з обраної нішею, де ви зможете комфортно відчувати себе при зароблянні грошей. Ця ніша повинна бути унікальною, конкурентоспроможної і актуальною.

Спеціально для того щоб остаточно визначитися яка з ніш вам підійде найбільше ми і створили сайт з бізнес ідеями як для малого бізнесу, так і середнього, власне почати можна з самого нуля і з мінімальними вкладеннями. Тільки тут ви знайдете найкращі бізнес ідеї починаючи з 2013 року і по 2019 і актуальні стартапи для майбутнього справи. Для цього зверніть увагу на рубрикатор, який знаходиться зверху на цій сторінці.

Почнете розуміти як же повинен вести себе справжній лідер в команді і якими особливими якостями повинен володіти, освоїте головні принципи управління персоналом і самим процесом виробництва. Побачите яке обладнання буде потрібно для того, щоб стартанути в бізнесі. І ми розповімо про деякі підводні камені у випадку «роботи на себе».

Легкий спосіб почати бізнес з нуля – скористатися чужою ідеєю і позитивним досвідом

Чимало бізнесменів часом стикаються з такою проблемою, як нестача ідей для початку бізнесу. Начебто і капітал є, але не знаєш, що краще відкрити, щоб зацікавити споживача і не понести збиток.

Всесвітня павутина рясніє безліччю видів та ідей для бізнесу з варіантами підприємницької діяльності, проте прочитавши їх, не можеш вибрати потрібну ідею і утрудняєшся з її вибором.

Адже скрізь усе описано добре, малі витрати, гарний прибуток. Але як насправді все це буде на практиці? Ось питання.

Згідно з даними 90% компаній закриваються протягом першого року. Лише тільки 5% виживають і виходять на дохід.

Чому ж так відбувається? Адже є і капітал, і бажання. Так, це є. Але немає найголовнішого. Ні хорошою і правильною бізнес-ідеї, про яку слід задуматися ще до відкриття бізнесу, а не після.

 • В ідеалі треба знайти ту нішу, яка користується найбільшим попитом на момент відкриття і подумати, чи буде вона затребувана через деякий кількість часу.
 • Щоб досвід відкриття бізнесу не був сумний, варто продумати всі нюанси заздалегідь.
 • Перш за все, необхідно розібратися з ідеєю для майбутнього підприємства і обов’язково скласти бізнес-план.
 • У ньому необхідно детально розглянути і розписати всі питання, що стосуються послуг або товару, а також кому і за скільки це продавати.

Ще розписати, скільки потрібно капіталу, скільки буде витрат і яка передбачувана прибуток. Це все потрібно зробити докладно. Від того як буде складено бізнес-план, залежить і довгостроковість бізнесу. А без плану і зовсім не варто відкривати якесь підприємство.

Якщо дозволяють фінансові можливості, то можна замовити послугу по маркетинговим дослідженням ринку.

Тут досвідчені фахівці, детально вивчивши ринок, попит і конкуренцію, зможуть підказати хороші ідеї для бізнесу, які дійсно принесуть дохід, а не скінчиться плачевно.

Не варто боятися починати комерційну діяльність. Адже як то кажуть «хто не ризикує, той не п’є шампанського».

Бізнес завжди вважався ризиком в житті кожного. Можна все життя сидіти вдома і боятися або працювати від дзвінка до дзвінка на ненависній роботі, або спробувати щось зробити і вирватися вперед.

Які види бізнесу для старту з нуля найбільш затребувані в 2019

Звичайно, правильне рішення знайти той вид бізнесу, який найбільш прибутковий і знаходиться на зростаючому ринку (і зростаючий місяць тут ні до чого :).

Краще відкривати бізнеси на піку попиту – інтернет-професії, підвищення кваліфікації, навчання через інтернет. І зовсім не варто відривати чергове турагенство, віконну компанію.

Наприклад попит на послуги манікюру значно вище, ніж на перукарню, а ціни на послуги як правильно більше, дівчата звертаються частіше. Це один з головних критеріїв – робіть те, що потрібно ринку і вашої аудиторії!

5 головних правил для видів бізнесу, які принесуть максимум грошей початківцям

Працюючі бізнес ідеї для малого бізнесу

Проаналізувавши нішу зайнятості і витрати, бізнесмен має право прийняти рішення про їх реалізацію на російських просторах

 • Бургерная як вид бізнесу Охочих поїсти завжди буде багато, тому ніша швидкого харчування вічна. Власника чекає прибуток вже в першому місяці після відкриття
 • Бізнес на прокаті ростових ляльок Важливим атрибутом промо-акцій і уявлень аніматорів все частіше стають футуристичні фігури роботів
 • Інтерв’ю з Олександрою Гранкін інтерв’ю з Олександрою Гранкін Навіть з невеликими коштами можна почати свій бізнес. Тут головне – наполегливість, цілеспрямованість, самодисципліна
 • Інтерв’ю з Оксаною Шевченка інтерв’ю з Оксаною Шевченка Потрібно вміти помічати можливості і перспективи від співпраці.

Вічні бізнес ідеї для малого бізнесу, які працюють на 100% в будь-якому місті

А можна знімати відео уроки і продавати через інтернет. Це вже вийде бізнес на інфопродукта.

 • Творчі люди оцінять ідею власного бізнесу на створенні декорацій. Йдеться, перш за все, про всілякі атрибути для свят: арки для виїзних весільних церемоній, гірлянди для дитячих заходів, незвичайні аксесуари для фотосесій. Кращий джерело ідей – іноземні сайти, а знайти клієнтів можна в соціальних мережах або завдяки сарафанне радіо.

Які можна придумати ідеї для сімейного бізнесу? Не завжди займатися бізнесом підприємці прагнуть сольно. Часто ідея про відкриття приватної справи приходить до сімейним парам, а то і цілим «династій». Це дає більший контроль над якістю, завдяки чому основний керівник може відчувати себе впевненіше.

Ідеї ​​бізнесу з нуля

Торгівля бінарними опціонами вимагає глибоких знань в сфері трейдингу, невеликих затрат, але досвідченим підприємцям приносить реальний заробіток і є перспективною діяльністю.

Бізнес-ідеї для початківців з мінімальними вкладеннями Для людей, неготових ризикувати і вкладати великі суми грошей, необхідно підібрати ідеї заробітку з мінімумом витрат або починати малий бізнес з невеликих обсягів і нарощувати вкладення в міру збільшення доходів.

Власникам гаража можна порекомендувати легкий бізнес для підприємців-початківців.

 1. В осінні і зимові місяці року стають популярними паливні продукти, тому виготовлення брикетів з доступних відходів переробки деревини відмінна ідея для малого бізнесу.

Ідеї ​​для бізнесу

Вантажоперевезення Відмінне підприємство, яке дуже легко масштабувати, поступово збільшуючи свій автопарк. Дві машини з водіями і один диспетчер – все, що потрібно для старту. При початкових вкладеннях в розмірі близько 15 тисяч доларів чистий прибуток досягне 1000-2000 доларів в місяць.

Служба «чоловік на годину» Це відносно новий і дуже затребуваний вид бізнесу без капітальних вкладень. Ваше завдання – організувати базу працівників різної спеціалізації, координувати їх роботу і шукати замовників. При щоденних, навіть найдрібніших, замовленнях чистий прибуток в місяць починається від 500 доларів. Ремонт взуття та виготовлення ключів Приміщення 5-10 квадратних метрів, інструменти, стелажі і хороший майстер – і можна починати працювати. При наявності кваліфікації ви можете займатися цим самостійно. Для старту вам знадобиться 800-900 доларів.

Працюючі бізнес ідеї