Як навчитися заробляти – 10 простих порад

0
120

Привіт дорогі друзі, сьогодні знову про заробіток грошей.

Вже давно гарантом гарного добробуту не є стабільна зарплата на престижну роботу. Навіть найвищий щомісячний дохід «розчиняється» в необґрунтованих витратах, грошової безграмотності і невмінні правильно розпоряджатися фінансами.

У питанні хорошого рівня життя рука об руку йдуть саме вміння заробляти і контроль власного бюджету.

Рівнятися в цій справі краще на успішних людей, які можуть дати хороші поради, і озброять рішучістю, мужністю і знанням для досягнення стабільного фінансового становища.

Рада 1. Проаналізуйте свій спосіб життя і звички

Твереза ​​оцінка своїх активів обов’язково приведе людину до головного фінансового правилом життя – грошей насправді менше, ніж здається.

Тому що співвідношення доходів з витратами відкриває очі на те, що не заповнення потреб куди більше, ніж заробляють грошей.

Однак частина витрат можна сміливо відкинути, тому що вона не відповідає образу життя і є зайвою, бо людина схильна до необгрунтованих покупкам.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Спосіб життя не обов’язково піддавати зміни щопонеділка. Досить втратити інтерес до комп’ютерних ігор, новин в соціальних мережах і роликам на Ютуб – це пожирачі часу, крім мого каналу.

Також стиль життя успішної людини характеризується:

 • Самонавчанням і самовдосконаленням – підвищення рівня грамотності і своєї кваліфікації, перегляд вебінарів за обраною професією;
 • Любов’ю до власного здоров’я – вживання в їжу тільки якісних продуктів, відмова від шкідливих звичок, як зловживання алкоголем і куріння;
 • Хорошим сном – раніше засинання і раніше пробудження, людський мозок працює більш продуктивно саме в ранкові години;
 • Використання кожної хвилини життя з користю – відмова від безцільного очікування кінця робочого дня, а вчинення попутних корисних дій.

Особистісний успіх починається з грамотного планування свого часу – фундаменту благополучного життя.

Порада 2. Поставте перед собою захмарну мета і «недосяжні» завдання

Постановка великої мети і не менш грандіозних завдань – гарант того, що в життя втілиться будь-яка мрія, реалізується давнє бажання.

Якщо мислення людини буде творчим і позитивним, налаштованим на успіх і процвітання, то сама всесвіт буде підлаштовуватися під нього, підкидаючи можливості і шанси, які сприяють реалізації які раніше не досягнутих висот. Будь-яка мета, яка здавалася не досяжна, стане цілком реальною і простий.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Її прикладом може бути шикарний і дуже дорогий автомобіль, подорож по світу, покупка нерухомості в престижному районі міста, відкриття власного бізнесу. Не бійтеся мріяти!

Порада 3. Тримайте свій бюджет під контролем

Щоб контролювати свої доходи і витрати, не потрібно знати тонкощі бухгалтерської справи. Уникнути необдуманих витрат можна за допомогою аналізу свого фінансового стану.

Для цього достатньо завантажити на телефон додаток, яке допомагало б контролювати надходження та витрачання коштів щодня. Так сучасні технології використовуються мудро, що не пожирають час, а допомагаю життя стабільно і впевнено.

Вже через пару місяців після завантаження такого сервісу людина оцінить його ефективність, і буде дивуватися – як же раніше він жив без такого «домашнього бухгалтера».

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Рада 4. Спілкуйтеся з багатими і успішними людьми

Набиратися позитивної енергії і корисного досвіду в сфері фінансів не вийде у тих, хто нічого в цьому не тямить. Оточувати людини повинні успішні люди, заводити слід корисні знайомства.

Якщо коло спілкування складається з людей, які постійно скаржаться на владу і брак грошей – його необхідно міняти! Після цього перед людиною відразу відкриються приховані раніше перспективи і можливості для особистісного зростання і успіху.

Прислів’я багатих людей говорить: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, скільки грошей ти заробляєш».

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Рада 5. Заробляйте на своєму хобі або улюбленій справі

Робота, яка не приносить задоволення – каторга і вимотує працю. А улюблене заняття, яке вдалося монетизувати, навпаки, приносить людині задоволення і піднімає його настрій.

Заробляти на те, що подобається – мрія багатьох. Про гроші на час можна забути. Фінансовий потік сам припливе в руки до того, хто займається справою, від якого отримує кайф.

У цій закономірності переконалися тисячі успішних бізнесменів, які побудували свою справу на улюблене заняття.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Кожна розумна людина здатна навчитися заробляти. Коли це вміння буде доведено їм до автоматизму, вийде навик, який буде супроводжувати його все життя, забезпечуючи стабільність і впевненістю в завтрашньому дні. про заробіток на своєму хобі читайте в цій статті.

Рада 6. Плануйте кожен свій день розумно

Чіткий план на день становить не кожен, тому що не всі розуміють ефективність мудрого і грамотного планування.

А ось певного графіка дотримуються багато – час виїзду на роботу, відвідування спортивного залу, щотижнева поїздка до батьків. Однак цього не досить.

Кожна складова режиму повинна бути розписана по годинах і хвилинах. Якщо певні дії просто плануються, не маючи в собі тимчасових обмежень, це погано.

Мало виділити на день три завдання, необхідно прикріпити їх до точного часовим відрізком.

Наприклад, відвідати хворого родича з 8 до 10 години ранку, закупити необхідні продукти на тиждень з 10 до 12 годин дня, зайнятися прибиранням будинку з 12 до 14 годин дня.

Така прив’язка до часу покаже людині, скільки всього він може встигнути за один тільки день. Час на відпочинок теж потрібно виділити. Правильне планування дня – ще один крок на шляху до багатства.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Перші спроби такого режиму можуть дезорієнтувати людини і навіть налякати. Здається, що ти потрапив у в’язницю, де кожен крок розписаний по секундах. Щоб такого відчуття не було, необхідно внести в план і розважальні заходи – перегляд улюбленого фільму, похід з друзями в кафе, святкування дня народження нового друга.

Рада 7. Знайдіть собі наставника і дотримуйтесь його порад

Люди, які стверджують, що наставник (учитель) не потрібен, вважають достатнім вивчити необхідну літературу або подивитися тематичне відео, яке поповнить його новими знаннями.

Однак досвідчений наставник, порад якого можна довіряти, в рази скоротить час, відведений на навчання і пізнання нового.

Самоосвіта в вигляді книжок теж необхідно, але жива людина дасть знання, перевірені на практиці, без зайвої води, порожній теорії і витрати часу.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Наприклад, навчитися копірайтингу можна самостійно і через час заробляти в інтернеті.

Це реально, але ви втратите купу часу на проби і помилки, тоді як можете записатися на курси копірайтингу, і з досвідченим наставникам освоїти це ремесло швидше і ефективніше.

Теж саме зі створенням свого блогу і купа ще з чим. І не тільки в інтернеті, але і в офлайн, наприклад, відкрити свій бізнес. З наставником на порядок легше.

Рада 8. Вивчіть шлях успішних людей з їх біографії

Сучасні успішні бізнесмени на початку свого шляху постійно вивчали біографії мільйонерів минулих і позаминулих століть. Особливо їх залучали успішні люди тієї професії, в якій вони хотіли реалізуватися і самі. Можна почитати біографію Річарда Бренсона – британського бізнесмена, що володіє сотнею фірм.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

У подібних книгах людина не знайде відкритої схеми великого заробітку, там не буде слів – спочатку зроби це, а потім ось це.

Тому в них закладений куди глибший життєвий сенс, зрозумівши який, стає ясно, що робити в тій чи іншій ситуації, щоб процвітати, а не стояти на місці.

Наприклад, Річард Бренсон говорить, що життя занадто коротке, і якщо не міняти її прямо зараз, то потім може бути пізно. Потрібно насолоджуватися кожною її миттю і не розтрачувати дорогоцінний час на порожні справи.

Рада 9. Ставтеся до своїх помилок, як до уроків життя

Кожна помилка може стати безцінним досвідом, якщо вчитися на ній. Саме висновки, які людина робить після її здійснення, не дадуть йому повторити це ж фіаско знову. Помилок не робить лише той, хто взагалі нічого не робить. Про них завжди говорили і великі бізнесмени. Наприклад, Джордж Мартін стверджував, що людина без помилок не вдосконалюється, а застряє на одному рівні розвитку.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Елбер Хаббард якось сказав, що не потрібно боятися зробити помилку, тому що це і буде найбільшою помилкою в житті.

Мартін Вабля говорив, що для здійснення самостійних помилок може просто не вистачити часу, тому краще вчитися на помилках інших людей.

Кожен з цих бізнесменів впевнений, що помилка це нормальне і закономірне явище, яке присутнє в житті того, хто намагається змінити своє життя на краще.

Рада 10. Пам’ятайте, що досягнутий рівень ще не межа

Багато людей, які бажають добре заробляти, зупинилися на перших же успіхах і більше не удосконалювалися. Досягнутий рівень приносить задоволення і комфорт.

З’являється відчуття, що все зроблено і можна трохи відпочити. Але це оманливе відчуття.

Розгромна замовна стаття зона комфорту буде тримати його в своїх обіймах, лякаючи тим, що наступний рівень занадто важкий і його реалізацію можна відкласти, а краще взагалі залишатися тут і нічого не робити.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Тому потрібно пам’ятати, що якщо людина не залишає її, то просто стоїть на місці. Неможливо розвиватися без руху. Життя швидкоплинне і ледачого чекати не буде. Практично це виглядає так – людина робить помилку, аналізує причини її появи і більше не робить тих дій, які до неї призвели.

Що ви думаєте, друзі? Складно застосувати всі ці поради в життя і з чим ви не згодні?

Як навчитися заробляти гроші – 15 простих порад

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Доброго часу доби, дорогі читачі! З вами автор блогу Валерій Литвиненко. Нам часто здається, що багаті люди, які вміють заробляти, знають деякі секрети. Але насправді, вони грамотно використовують весь свій вільний час і сили, завдяки чому досягають своїх цілей. Вони не бояться перешкод і труднощів. Тема сьогоднішньої статті – як навчитися заробляти гроші.

Поради, про які ви прочитаєте в статті підходять майже для будь-якої сфери діяльності. Адже щоб заробляти гроші необхідна наявність певних якостей, в тому числі і психологічних, які потрібно в собі розвинути. Крім цього ви дізнаєтеся, корисні поради від успішних американських мільйонерів щодо заробітку грошей.

Мотивація до заробляння грошей

У вас повинна бути своя мотивація до заробляння грошей. Перш за все необхідно не тільки бажання заробляти гроші, а й прагнення до цього. Не треба просто сидіти і чекати, що будь-яка людина запропонує вам варіант заробити великі гроші.

Краще поставте собі за мету, заради якої ви будете працювати і йти вперед. Наприклад, бажання придбати нову квартиру, телефон або ж подорож по різних країнах світу.
Коли ви вже досягнете своєї мети – не зупиняйтеся на цьому, а поставте собі нову мету.

Поради, як навчитися заробляти гроші

А тепер ми розглянемо безпосередньо ті поради, які допоможуть навчитися заробляти гроші.

1. Погасити всі борги

Якщо ви хочете навчитися заробляти гроші, то необхідно спочатку віддати всі борги. Адже борги стримують фінансове зростання людини. Постарайтеся віддати всі борги і ніколи більше не залазьте в нові.

2. Вчимося накопичувати гроші

Успішні та багаті люди радять відкладати 10% від усіх своїх доходів. Будь-яка людина може спокійно, без шкоди для себе прожити на 90% своїх грошей. А ось звичка відкладати 10% своїх грошей, дозволить істотно поліпшити своє майбутнє. Накопичену таким чином суму, необхідно буде інвестувати (вкласти), щоб отримувати пасивний дохід.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Крім цього, потрібно навчитися контролювати всі свої витрати і утриматися від покупки непотрібних речей. Обмірковуйте кожну свою покупку і купуйте тільки те, що вам дійсно необхідно.

3. Змініть стиль життя

Якщо вам цікаво навчитися заробляти гроші, то слід також змінити свій стиль життя. Спробуйте щось нове і хваліть себе за кожну, навіть маленьку перемогу. Знайдіть ту сферу діяльності, яка вам найбільш цікава.

Якщо ви робите роботу, але вона вам не подобатися, то зупиніться і спробуйте що-небудь інше. Не бійтеся робити помилки, адже вони дозволяють отримати досвід, який вам стане в нагоді в подальшому.

4. Робіть помилки

Люди часто говорять, що лише дурні вчаться на власних помилках. З цим я не зовсім можу погодитися. Навчаючись на чужих помилках, ви можете бачити, як не треба робити, але нюансів не побачите.

А навчаючись на своїх помилках, ви напевно дізнаєтеся, як правильно чинити.

Не дарма один розумний чоловік сказав, що потрібно робити, як можна більше помилок, завдяки чому ви швидше знайдете все правильні шляхи в тій чи іншій сфері.

Головне витягти дорогоцінний досвід зі своїх помилок і продовжувати рухатися вперед.

5. Заводите корисні знайомства

Поставте собі за мету знаходити і спілкуватися з тими людьми, які в чому-небудь краще вас і у яких можна чогось нового навчитися. І уникайте людей, які не підтримують ваше бажання розвиватися і фінансово рости, вони будуть тягнути вас назад.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Дуже корисно навчитися заводити знайомства з людьми, які можуть стати в нагоді вам в майбутньому. Краще, щоб такі люди були з самих різних областей діяльності.

6. Знаходьте відповіді самі

Коли у вас з’являється питання, то слід спочатку пошукати відповідь в інтернеті і тільки після цього питайте у інших людей. Адже іноді виникають питання, відповіді на які можна знайти в інтернеті. Читайте різні блоги, форуми і знаходите потрібну вам інформацію.

7. Будьте наполегливі

Щоб навчитися заробляти гроші, необхідно завзятість. Адже гроші легко не даються. Щоб заробляти пристойні гроші, необхідно багато працювати і не обов’язково, щоб ця праця була фізичним. Не забувайте про це.

8. Вчіться

Щоб навчитися заробляти гроші, необхідно постійно навчатися і бути в пошуку чогось нового. Використовуйте будь-яку можливість, щоб отримати нові знання та навички.
Намагайтеся вчитися у більш досвідчених людей. Задавайте багато питань. Я особисто, завжди в пошуку людей, у яких можна навчитися чомусь корисному.

Зараз є багато різних книг, в яких багаті та успішні люди діляться своїми знаннями і досвідом. Читаючи подібні книги і аналізуючи отримані знання, можна уникнути багатьох проблем в майбутньому, в тому числі і фінансових. Я особисто, дуже люблю читати, особливо книги на тему грошей.

Завдяки інтернету, доступ до звань став доступним для багатьох. Зараз можна вивчити будь-яку тематику, навіть почавши з нуля.

9. Пробуємо заробити в інтернеті

Насправді є дуже багато способів, як навчитися заробляти гроші. Один з таких варіантів – це заробіток в інтернеті. Звичайно для заробітку необхідна наявність комп’ютера і підключення до інтернету. А ось решті можна навчитися. В інтернеті є все необхідне для організації своєї справи.

Наприклад, можна спробувати створити свій інтернет-магазин. Найчастіше в інтернет-магазинах продають товари з-за кордону. Для відкриття магазину в інтернеті не потрібно багато грошей. Спочатку потрібно буде придбати кілька найменувань товарів і виставити їх фото з описом в інтернеті. Все інше можна почерпнути з інших сайтів.

На сьогодні, вигідніше купувати товари з Китаю, які мають невисокі ціни. Перепродаж таких товарів принесе стабільний і хороший дохід.

Крім цього, відмінним варіантом заробити в інтернеті є створення власного блогу чи сайту. Вкладення тут зовсім невеликі, а ось заробити на блозі можна суму, рівну декільком середнім заробітним платам на звичайній роботі і навіть більше. Тому раджу звернути увагу на цей спосіб заробітку грошей.

10. Як зберегти і примножити зароблені гроші?

Уміння заробити гроші – це потрібний навик. Але не менш важливо навчитися примножувати зароблене. Адже інфляція рік за роком знецінює гроші, а ціни постійно ростуть.

Щоб зберегти зароблені гроші вкладайте їх у банківські депозити. Головне довіряти свої гроші перевіреним і надійним банкам. Крім цього можна вкладати гроші в дорогоцінні метали, нерухомість, акції.

Якщо ви розумієте, що необхідно накопичувати гроші для їх подальшого інвестування, то ви на правильному шляху. Адже інвестуючи гроші, ви зможете отримувати пасивний дохід, який приведе вас до забезпеченого життя.

Як навчитися заробляти - 10 простих порад

Вивчайте інформацію про те, куди вкласти гроші вигідно і при можливості проконсультуйтесь з цього питання у фахівців. Виберіть для себе кілька хороших варіантів і почніть вкладати гроші. При грамотному вкладенні грошей, через деякий час можна вийти на великий дохід.

11. Робота на дому

Якщо у людини немає роботи і він знаходиться вдома, то є чимало способів, як навчитися заробляти гроші, не маючи роботи. Давайте розглянемо кілька прекрасних варіантів отримувати нормальний дохід перебуваючи вдома:

• Якщо ви ще зі шкільної лави непогано писали твори, то можна зайнятися копірайтингом. Крім цього, можна виконувати курсові та контрольні роботи на замовлення. Не варто братися за дорогі завдання, такі як виконання дипломних робіт. Наберіться необхідних навичок і робіть все поступово.

• Поміркуйте, які з ваших умінь і навичок можуть принести вам гроші. Якщо ви, наприклад, володієте англійською мовою, ви можете зайнятися репетиторством. Займатися з учнями можна у себе вдома. Час такого заняття коштує від 7-8 до 15 $. Це хороший варіант заробити гроші.

• Мами, які знаходяться в декреті можуть пропонувати свої послуги няні. Доглядаючи не тільки за своїм, а й за чужими дітьми. Таким чином, можна заробити додаткові гроші для своєї родини.

• Якщо вам в голову нічого не приходить, то спробуйте згадати свої шкільні уроки по праці. Можливо ви раніше захоплювалися в’язанням або ліпленням з глини. Займіться одним з цих справ. На сьогодні вироби ручної роботи оцінюються дорого.

12. Знайдіть підробіток

Щоб отримувати більше грошей, як варіант, можна знайти підробіток, виконуючи те, що ви вмієте непогано робити.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

Наприклад, багато домогосподарок відмінно готують. У кожної з них, є як мінімум кілька знайомих, які не завжди встигають приготувати вечерю для своєї сім’ї. Запропонуйте свою допомогу за певну плату. Такий підхід можна застосувати також до прибирання, прання, допомоги чужим дітям у виконанні домашніх завдань. Чоловіки в нічну зміну можуть працювати охоронцями або барменами.

13. Стати особистим помічником бізнесмена

Це цікавий варіант. Ви можете стати особистим помічником бізнесмена. Бізнесмени постійно зайняті. Дуже часто у них зовсім немає часу на виконання всіх своїх справ. За виконання різних доручень бізнесмени готові непогано заплатити.

Подібні пропозиції можна зустріти в друкованих виданнях або в інтернеті. Найчастіше особисті помічники потрібні для роботи в інтернеті. Якщо ви легко орієнтуєтеся у всесвітній павутині, то знайти подібну роботу вам буде не важко. Для цього найкраще підходить сервіс Work-zilla, на якому підприємці і бізнесмени залишають свої доручення.

14. Організуйте свою справу

В основному ті люди, які непогано заробляють, часто мають свій бізнес, що приносить їм дохід на постійній основі. Тому, якщо ви хочете заробляти більше грошей, спробуйте організувати свій бізнес.

Знайдіть найбільш підходяще для вас справа (справа до душі) і спробуйте заробити на ньому гроші. Якщо все правильно і грамотно організувати, то ви зможете заробляти пристойні гроші.

15. Не зупиняйтеся і рухайтеся далі

Це дуже важливий момент. Якщо справа стосується заробітку грошей, то не варто зупинятися на досягнутому. Адже якщо людина зупиняється у своєму розвитку і діяльності, він може почати втрачати.

Корисні поради від американських мільйонерів

 • Успішні американські мільйонери радять дотримуватися таких принципів, які дозволяють навчитися заробляти гроші. Давайте розглянемо їх по порядку:
 • • Людина зможе розбагатіти лише тоді, коли буде менше витрачати, ніж заробляє.
 • • Якщо ви бажаєте стати фінансово вільними, то необхідно йти до того, щоб самому платити заробітну плату людям, а не отримувати її від інших.
 • • Постарайтеся монополізувати ринок у своїй ніші, щоб в ній залишилося мало конкурентів.
 • • Не повторюйте чужий успіх, а знайдіть власні шляхи досягнення своїх цілей.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

• Запропонуйте людям такі послуги, які не зможуть запропонувати інші.

• Виймайте вигоду з будь-якої угоди, навіть якщо вона приносить маленький дохід.

• Гроші не примножуються без вашої участі. Тому контролюйте свій капітал, щоб він не став зменшуватися.

• Вирішіть для себе, чим потрібно займатися, а чим ні.

• Будьте на позитиві і не впускайте негативних емоцій в своє життя.

висновок

Сьогодні ми з вами поговорили про те, як навчитися заробляти гроші. Використовуйте в повсякденному житті ці поради і ви побачите, що вони дійсно приносять свої результати.

При появі зайвих грошей, намагайтеся їх вкладати в перевірені і прибуткові проекти, примножуючи їх таким чином. Робіть це постійно і ви гарантовано досягнете успіху.

На цьому все. До зустрічі!

З повагою, Валерій Литвиненко

Як навчитися заробляти гроші – поради від успішних бізнесменів

Чому потрібно навчитися, щоб заробляти гроші? Які існують популярні сфери для заробітку? Які помилки допускають підприємці і як їх уникнути?

Хороша робота і стабільна зарплата ще не гарантують фінансового благополуччя. Грошима треба вміти грамотно розпоряджатися. Неконтрольовані витрати і грошове нехлюйство розпиляють в ніщо навіть найвищі доходи. Уміння заробляти нерозривно пов’язане з умінням контролювати свій бюджет.

З вами Денис Кудерін – штатний експерт журналу «ХітёрБобёр» з питань фінансів і їх множення. Я розповім, як навчитися заробляти гроші в економічних реаліях сучасної Росії, що таке фінансова грамотність, і як спосіб життя впливає на наш добробут.

Вас чекають поради і Лайфхак від експертів: як правильно рахувати гроші, як змінити свої звички і менше витрачати, куди вкладати кошти, щоб знайти міцну фінансову незалежність.

Не перемикайтеся – буде цікаво!

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад

1. «Я не вмію заробляти гроші» – це вирок або виклик?

Є люди, які начебто притягують гроші: знають, як заробити, куди вкласти і як примножити. Є й протилежний тип: гроші у них витікають крізь пальці, як вода, залишаються тільки невиплачені кредити.

Деякі вважають, що багатство і благополуччя – це доля, карма, чи не біологічна схильність. Цю думку нероб: вміння заробляти гроші і багатіти – всього лише навичка, якій можна навчитися.

При цьому гроші – це не тільки матеріальні об’єкти, а й енергія. Правильний психоемоційний настрій, прагматичне, але шанобливе ставлення до грошової енергії змінюють її перебіг і направляють в потрібне русло – тобто у вашу кишеню.

Дайте відповідь відверто на таке питання: чи дійсно ви хочете стати успішними і багатими або вам просто подобається говорити про це? Багато подій і обставини нашого життя – лише наслідок наших підсвідомих установок.

Якщо людина говорить про багатство, а в душі вважає гроші злом, ніякі методи не допоможуть йому знайти реальне фінансове благополуччя. Терміново міняйте відношення до грошей: перестаньте сприймати їх як щось гріховне.

Фінанси – це всього лише інструмент, який допомагає здобути незалежність і втілити мрії в життя, а також дає шанс краще пізнати світ і самого себе.

Щоб знайти фінансову свободу, зовсім не обов’язково орати на двох роботах від світанку до заходу сонця. Навпаки: показником успіху виступає кількість вільного часу. Це не означає, що працювати не доведеться взагалі. Йдеться про грамотному менеджменті часу і додатку зусиль, адекватних винагороді.

А найкращий варіант – це заробляти на тому, чим вам реально подобається займатися. Наприклад, на час написання статей. Тоді не доведеться рахувати хвилини до закінчення робочого дня: ви будете робити улюблену справу і отримувати за це нагороду.

Перерахую основні причини, які заважають людям нормально заробляти:

 1. Підсвідомі переконання – ви вважаєте гроші джерелом зла, розбіжностей, сварок і іншого негативу. З таким ставленням ви будете тільки відштовхувати від себе фінансову енергію.
 2. Шаблони поведінки і звички – то не будьте рабом обставин. Якщо потрібно кардинально змінити життя, зробіть це. Максимум, що вам загрожує – повернутися туди, де ви перебуваєте зараз.
 3. Застій у розвитку – ви не навчаєтеся, чи не читаєте корисної літератури, що не відвідуєте семінарів і тренінгів, працюєте на нудній роботі багато років поспіль.
 4. Обмежене коло спілкування – ви спілкуєтеся з людьми, які звикли скаржитися на долю, злидні, начальство, і самі дотримуєтеся подібних поглядів на життя. Фінанси люблять інший психотип – оптимістичних, позитивних, впевнених в собі індивідуумів.
 5. Страх – ви боїтеся змін (аби не стало ще гірше).

Універсальний закон: змінивши себе, ви змінюєте світ навколо вас. Вірте в себе і спокійно рухайтесь до мети. Любіть і поважайте своє життя, почніть працювати на себе, поки є амбіції, сили і бажання змінити долю на краще.

2. Що може принести прибуток – популярні сфери для заробітку

Фінансова грамотність – повноцінна наука, яку не збагнути цілком в рамках окремо взятої статті. Але кілька базових правил варто засвоїти відразу.

Головне з них: Плати спочатку собі. З будь-якого доходу відкладайте певну частину для подальших інвестицій.

Друге правило: гроші повинні робити інші гроші. Активи не повинні лежати мертвим вантажем. Їх треба вкладати в перспективні інвестиційні інструменти для створення пасивного доходу.

Засвоївши хоча б ці два закони, переходите безпосередньо до заробітку. Розглянемо кілька перевірених і перспективних напрямків.

Торгівля

Торгівлею заробляють сотні тисяч індивідуальних підприємців і компаній. Схема заробітку стара як світ: ви купуєте товар оптом у виробника і реалізуєте його в роздріб, але вже дорожче. Різниця буде вашою прибутком.

Щоб почати торгівлю, не обов’язково купувати продукцію вагонами і орендувати склад. Робота за схемою Дропшиппінг взагалі не передбачає ніяких вкладень: ви просто виступаєте посередником між постачальником і покупцем і організуєте доставку товару.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад Почніть торгівлю з інтернет-магазину, це затребувано і вигідно

Майже у всіх торгових підприємств є свої представництва в інтернеті. Для деяких фірм це єдиний канал продажів – у них немає торгових точок в офлайні, немає складів, продавців і товарознавців. Тільки співробітники, які обслуговують сайт. Вести бізнес в інтернеті дешевше, але не можна економити на маркетингу та онлайн-просування.

Надання послуг

Ви – талановитий перукар, досвідчений сантехнік, електрик, інструктор з фітнесу, юрист, фахівець з дієтичного харчування, фотограф, кулінар, різьбяр по дереву. Почніть працювати на себе – виявляйте послуги бажаючим і отримуйте винагороду.

Деякі послуги зручніше надавати через інтернет – наприклад, давати юридичні консультації, навчати іноземної мови.

Не обов’язково навіть реєструвати підприємство – разові замовлення не вимагають офіційного оформлення. Інша справа, якщо ви працюєте за офіційними договорами та оперуєте великими сумами. В цьому випадку юридичний статус необхідний.

Я сам давав уроки копірайтингу по скайпу і можу сказати, що це цікава, перспективна і прибуткова робота. Стандартний тариф викладача – 500 рублів на годину. Якщо працювати з групою, заробітки зростуть пропорційно числу учасників.

фріланс

Це не стільки сфера заробітку, скільки спосіб життя. Фріланс робить людей господарями свого часу, тобто свого життя.

Людина сама шукає собі замовників і виконує для них разову або постійну роботу на договірній основі. Фрілансер самостійно розподіляє робочий час, сам вибирає, який замовлення взяти, сам призначає ціну за послуги.

Якщо пару десятиліть назад працювати в такому форматі могли дозволити собі лише одиниці, то зараз, завдяки інтернету, фріланс доступний усім бажаючим.

Схема «знайшов замовлення – виконав – отримав» зручніше як для виконавців, так і для роботодавців. Замовник платить тільки за результат, а не за час, який працівник провів на робочому місці. Фрілансер може вибирати кращі умови, кращі замовлення і гідну оплату своєї праці. При цьому можна працювати вдома або в будь-якому іншому зручному місці.

Але не думайте, що життя «самотнього мисливця» – суцільна романтика. Щоб заробити репутацію в своїй професії і мати пристойні гонорари, фрілансеру треба добряче попрацювати.

Перший час він працює не за гроші, а за імідж. Саме на цій стадії відсіваються ті, хто не витримує вантаж невизначеності і від відповідальності за власні вчинки. Піти в офіс на фіксовану зарплату – воно і простіше, і спокійніше.

Найпопулярніші напрямки фрілансу:

 • програмування;
 • веб дизайн;
 • копірайтинг;
 • SEO-просування;
 • SMM (розкрутка в соцмережах);
 • контент-менеджмент.

Високо оплачуються професіонали в сфері 3D-анімації, інфографіку, розробники додатків для смартфонів.

Торгівля на біржі

Мова не про Форекс, на якому заробляють тільки власники компанії, продавці стратегій і «наставники».

Я говорю про реальну біржі – з акціями, облігаціями, ф’ючерсами та іншими цінними паперами. Це не так складно, як може здатися на перший погляд. Особливо якщо діяти не наосліп, а заручившись підтримкою надійного біржового брокера.

На відміну від грошей, цінних паперів мають загальну тенденцію до постійного зростання. Звичайно, трапляються і падіння окремих позицій на біржі, але в цілому ваші активи, вкладені в акції та облігації, будуть постійно дорожчати.

Врахуйте, що біржа – це довгостроковий інвестиційний інструмент. Якщо вам потрібні гроші прямо зараз, вибирайте інші способи збагачення.

Акції не гарантують стовідсоткової прибутку, а й ліміту окупності тут немає. Відомі випадки, коли цінні папери виростали в ціні на 100% і на 1000% за кілька років і робили своїх власників мільйонерами.

Таблиця порівняння способів заробітку:

3. Як навчитися заробляти гроші – корисні поради від успішних бізнесменів

Змінити свій фінансовий статус непросто. Необхідно озброїтися знаннями, мужністю і рішучістю.

Експертні рекомендації допоможуть налаштуватися на правильну хвилю.

Рада 1. Перегляньте свої звички і спосіб життя

Для початку тверезо оцініть свої активи. Ще одне правило фінансової грамотності говорить: у вас менше грошей, ніж ви думаєте.

Порахуйте свої доходи і зіставте їх з витратами. Потім складіть фінансовий план на найближче майбутнє.

Як навчітіся заробляті - 10 простих порад Навчіться планування і самодисципліни

Що стосується способу життя, то не обов’язково міняти його радикально з наступного понеділка. Почніть з малого – наприклад, перестаньте грати в комп’ютерні ігри, дивитися розважальні ролики на Ютубі, кожні 5 хвилин перевіряти стрічку новин в Інстаграме або ВКонтакте.

Не витрачайте час на скарги та звинувачення. Конфуцій сказав: вистачити лаяти темряву навколо. Запаліть свічку!

Зведіть нанівець участь хронофаги (пожирачів часу) в вашому житті. Витратьте цей годинник на навчання, запишіться на вебінар по вашій спеціальності, підвищуйте рівень своєї кваліфікації і грамотності, качайте скилл.

Стиль життя багатої людини передбачає повагу і любов до себе. Перестаньте купувати дешеві неякісні продукти, фастфуд, позбудьтеся від шкідливих звичок, переглянете свій графік.

Замість перегляду серіалів до 4 години ранку лягайте спати до півночі, а вставайте раніше. У ранкові години мозок більшості людей діє більш продуктивно.

Якщо ви працювали в офісі, згадайте як багато часу ви витрачали на розкачку, на каву, перекушування і інші способи убити час до закінчення робочого дня. Згадайте … і чиніть точно навпаки: дорожите кожною хвилиною свого життя.

Люди, що домоглися успіху і благополуччя власною працею, приділяють плануванню максимум. Грамотний тайм-менеджмент – фундамент, на якому будується будинок особистого бізнесу.

Порада 2. Ставте перед собою великі цілі

Не бійтеся ставити перед собою великі цілі. Будь-яка мрія втілиться в реальність, якщо у вас є грамотний бізнес-план.

Мотивація – основа всіх досягнень. Світ має дивну властивість: він буде підлаштовуватися під ваше мислення, якщо воно буде позитивним і творчим.

Порада 3. Контролюйте свій бюджет

Ви здивуєтеся, наскільки ефективний контроль бюджету для фінансового добробуту. Не обов’язково розбиратися в бухгалтерській справі, щоб контролювати доходи і витрати і уникати необдуманих витрат.

Сучасні інформаційні технології, а саме – прості програми в смартфоні – відмінний помічник в оптимізації бюджетних коштів. Завантажте та користуйтеся: гарантую на своєму досвіді, що оціните ефект вже через пару місяців.

Рада 4. Заводите корисні знайомства

Спілкуйтеся з успішними і багатими – переймайте досвід і набирайтеся позитивної енергії.

Розмови з тими, хто скаржиться на життя, лає начальство і обставини, віднімають сил більше, ніж розвантаження вагонів. Змініть коло спілкування і самі перестаньте скаржитися на долю. Ви побачите, як багато перспектив і можливостей перед вами відкриється.

Перефразую народну мудрість: скажи мені, хто твій друг, і я скажу, скільки у тебе грошей.

Рада 5. Займайтеся улюбленою справою

Займатися справою, яка не любите, – каторга, а не робота. І зовсім протилежна річ – заробляти на тому, що тобі подобається.

Забудьте на час про гроші! Робіть те, що вам в кайф і запевняю, фінансовий струмок сам знайде до вас дорогу. Це закон, в якому я переконався на власному досвіді.

4. ТОП-4 головні помилки початківців бізнесменів

Викорінюємо шкідливі звички, які заважають нам думати і багатіти.

Запам’ятовуйте і ніколи НЕ застосовуйте на практиці.

Помилка 1. Бажання заробити велику суму в короткі терміни

Швидко отримати все і відразу не вийде. Навіть в лотерею виграють ті, хто кілька років поспіль здобуває квитки. Будьте терплячі і вірте в свої сили.

Помилка 2. Освоєння безгрошових ніш

Якщо напрямок безперспективна, не варто битися лобом об стіну – змініть азимут або сам маршрут. Благо, варіантів вагон.

Один мій знайомий займався свого часу кінопроекторами, нерухомістю, індійськими самоцвітами, відеозйомкою, книговиданням, торгівлею акціями. Зараз керує фірмою коворкінгу. Ну подобається людині запускати стартапи.

Помилка 3. Відсутність прагнення до саморозвитку

Більше знань і досвіду – більше переваг перед конкурентами. В умовах ринку відсутність розвитку означає повільне сповзання вниз.

Помилка 4. Спроба заробити гроші нечесним способом

Багатство, здобуте обманом або незаконними методами, не приносить щастя. Такий вселенський закон.

Крім того, обдуривши один раз, ви назавжди заробите собі негативну репутацію. А це в діловому середовищі як незмивна пляма. Я вже не кажу про санкції з боку закону.

5. Як заробити багато грошей – рекомендації ділових людей

Відбулися бізнесмени – люди, які вірять в себе.

Вони не бояться ділитися з іншими мудрістю і досвідом.

Чи не розпиляйтеся

Час – найцінніший ресурс для людини. Чи не гроші і не здоров’я, а саме час. Його не можна повернути ніяким способом. Саме тому фінансово грамотні особистості уважно стежать за тим, куди йде їх час.

Частіше задавайте собі таке питання: чи достатньо це цінно, щоб витрачати на нього мій час? Непотрібних речей, зустрічей, подій стане у вашому житті набагато менше.

Не витрачайте, а примножуйте

Мова не про те, щоб у всьому собі відмовляти. Витрачайте гроші на те, що необхідно, але частина обов’язково інвестуйте в свою справу або інші проекти.

проявляйте ініціативу

Ніколи не чекайте, що життя зміниться сама по собі.

Ваша зарплата не підніметься, якщо ви самі не прикладете до цього зусиль. Не бійтеся починати нове, не бійтеся спілкування, переговорів з людьми. Ви – повноправний громадянин цього світу і маєте права на все його блага!

Корисні поради від практика:

6. Висновок

Уміння заробляти – навик, доступний кожному розумній людині. Цінуйте свій час, свої таланти і здібності – використовуйте їх для досягнення благополуччя!

Питання до читачів:

А який щомісячний заробіток задовольнив би особисто вас?

Як гроші треба заробляти – Як заробити гроші новачкові – 10 простих способів для тих, хто хоче навчитися заробляти гроші

 • Як навчитися заробляти гроші – поради і способи отримання доходів?
 • Як навчитися заробляти гроші: 10 простих порад
 • Як навчитися заробляти гроші? | Фінансовий геній
    • 10 правил успішного заробітку.
 • Як гроші роблять гроші і що робити якщо грошей немає?
 • Як треба заробляти в інтернеті великі гроші |
 • Як робити гроші з повітря
 • Вчимося заробляти гроші – Світ грошей

Гроші – це засіб для втілення в життя своїх цілей і бажань. Люди, які отримують хороший дохід, сповнені відчуття щастя і радості. Їм завжди супроводжує успіх і процвітання. Вони ні в чому собі не відмовляють і живуть повноцінним життям. Ті, хто ще не знайомий з цим, просто не знають, як заробити гроші і навчитися їх примножувати. Насправді це не така вже й складна наука. Головне, бажання і готовність стати багатим.

статті

Потрібно не просто захотіти заробляти гроші, необхідно всіма способами прагнути до цього. Не можна пасивно чекати, що хтось запропонує можливість мати великі гроші.

Найчастіше подібні пропозиції виходять від шахраїв. Мало того, що ви не заробите, так ще й втратите свої або позичені гроші.

Знайдіть мета, заради якої ви готові на будь-які дії. Це може бути нова квартира, поїздка в далекі країни або просто покупка телефону.

Головне, сильне бажання мати це. Коли досягнете однієї мети, придумайте нову. Не варто зупинятися на одному бажанні. Проявіть твердість характеру. Часом це важливіше розуму.

Серед багатих людей рідко можна зустріти розтринькувачів. Природно, вони купують дорогі машини, будинки та інші предмети. Але це вже вкладання капіталу. Завдяки зовнішньому лиску, їм легше знаходити ділових партнерів.

Але поки ви ще не стали мільйонером, навчитеся економити. Підраховуйте всі доходи і витрати. Перед походом за покупками, складайте список і строго йому дотримуйтесь. Виявляйте непотрібні витрати і в наступний раз намагайтеся уникати їх.

Закуповувати на оптових базах, це дає відчутну економію. Їжте і готуйте їжу вдома. Відвідування ресторанів і кафе – дороге задоволення. Відкладайте на депозит 10% від заробленого.

Хочете знати, як навчитися заробляти гроші не тільки відвідуючи роботу, але і вдома?

Розглянемо кілька можливостей для цього:

 • Стати професіоналом у якійсь справі. Якщо ви вивчилися на слюсаря, станьте кращим слюсарем в районі. Розклейте оголошення про свої послуги, розмістіть їх в Інтернеті. Для початку потрібно знайти перших клієнтів, а потім вже вони будуть рекомендувати вас своїм знайомим і близьким. Головне, стати одним з кращих серед своїх колег;
 • Заробляйте фрілансом. Якщо ви досвідчений користувач ПК та маєте доступ в інтернет, вийміть з цього користь. Шукайте замовників в мережі, які будуть платити за спілкування на форумах. Ті, хто вміє писати статті можуть їх продавати або виконувати завдання з написання текстів на потрібну тему. До речі, такий вид діяльності може стати додатковим доходом;
 • Вкладайте і заробляйте. Для цього способу заробітку потрібен початковий капітал. У мережі існують біржі, на яких можна заробити, вкладаючи гроші. Але тут потрібні спеціальні знання, які теж можна отримати через інтернет-ресурс. Порадьтеся з фахівцями і інвестуйте свій капітал в прибуткову справу;
 • Особистий бізнес. Щоб почати заробляти гроші, відкривши власну справу, визначитеся, в якій сфері ви хотіли б працювати. Будь то обслуговування, торгівля або інший вид діяльності, вивчіть ринок. Можливо, у вашому районі немає перукарні. Відкрийте свій салон. Бажаєте мати бізнес, не виходячи з дому? Створіть інтернет-магазин. Якщо ви займаєтеся рукоділлям, спробуйте продавати свої творіння через мережу.

Все це лише натяк на те, чим можна займатися, щоб заробити. Можливо, ви придумаєте щось своє. Знайдете справа, якій готові будете присвятити всього себе. Будете мати хороший дохід і навчіть інших, як заробляти великі гроші.

Щоб мати постійний успіх, потрібно самовдосконалюватися. Використовуйте найменшу можливість для отримання нових навичок. Читайте навчальну літературу, відвідуйте семінари, отримаєте другу освіту. Знайдіть можливість рости на професійному рівні. Практика, переймайте досвід у кращих, або спробуйте щось нове.

Якщо ваша робота не приносить задоволення і погано оплачується, змініть її. Згадайте, про що ви мріяли в дитинстві. Можливо, пекти смачні пироги, будувати будинки або виховувати дітей. Опануйте новими навичками і станьте успішним в цій справі. Все у ваших руках!

Вміти заробляти – це необхідний навик. Але не менш важливо навчитися примножувати дохід. Щорічна інфляція знецінює гроші, ціни постійно ростуть. Щоб зберегти капітал, потрібно виключити необдумані витрати і намагатися економити там, де це можливо.

Кладучи на депозит, довіряйте тільки надійним, перевіреним банкам. Вкладайте капітал в нерухомість, коштовності, інвестиції.

Навіть маючи стабільний дохід, не відмовляйтеся від можливості заробити. Чи вмієте класти плитку? Допоможіть сусідові в ремонті за окрему плату. Любіть писати твори?

Стати позаштатним кореспондентом місцевої газети. Сидіть в декреті з дитиною? Запропонуйте знайомої, яка працює і не знає, куди подіти свого малюка, няньчитися з ним.

Як бачите, способів заробити достатньо, адже час цінується досить дорого. Потрібно тільки бажання і прагнення змінити своє життя на краще.

 • Понравіласьстатья?
 • Вам сподобалася стаття?
 • Рейтинг з
 • Та ні
 • Дякую за голос
 • mjusli.ru

Як навчитися заробляти гроші: 10 простих порад

 1. Ми, звичайно, не закликаємо вас чахнути над златом, немов Кощій Безсмертний, але погодьтеся: біса приємно дригати ніжкою, лежачи в гамаку де-небудь на Мальдівах, а не шарахатися від настирливих продавців «пахлави медової» в Одесі.
 2. Та й туфельки від «Маноло Бланік» виглядають набагато виїгришней гумових шльопанців китайського виробництва.
 3. А щоб вистачало на відпустку і до відпустки, потрібно точно знати відповідь на питання: «Як навчитися заробляти гроші?»
 4. 10 простих порад від підприємців, як навчитися заробляти гроші: без рубля не залишитеся!
 5. Невже ви думаєте, що Вітьок з сусіднього під’їзду, з яким ви грали в «войнушки» в голопузі дитинстві, набагато розумніше вас, тому що вже прикупив квартирку в Батумі, а сина відправив вчитися в приватну англійську школу?
 6. Ні-і!
 7. Просто він навчився заробляти гроші там, де ви бачите тільки проблему, і дотримується простих принципів:

1) Психологічний настрій – це 50% вашого матеріального успіху

Той же Вітьок просто дозволив собі заробляти хороші гроші, тримає «хвіст пістолетом», не смикається через дрібниці і не біжить за мотузкою і милом при перших же фінансових негараздах.

2) Щоб заробляти великі гроші, не потрібно також чекати, поки вас осінить геніальна ідея або подзвонить який-небудь нудьгуючий мільйонер і запропонує частку в бізнесі

Просто підніміть п’яту точку з дивану і займіться тим, що може принести вам гроші: виставте на продаж в Інтернеті непотрібні речі, напишіть статтю на замовлення, посидьте за n-ую суму з дитиною сусідки.

Чи вмієте ремонтувати автомобілі? Так чому ви тут просто міркуєте, як навчитися заробляти гроші, а не працюєте в автомайстерні за рогом? Самі знаєте – хороший автомеханік так само крутий, як і тлумачний it-шник.

3) Ніколи не кажіть «ні», коли вас просять порекомендувати якогось фахівця або знайти товар

Пообіцяйте розпитати. Тут схема проста до неподобства: знайшов дешевше – продав дорожче, різницю в грошах поставив в кишеню і щасливий, як мамонтеня з мультика, який знайшов маму.

«Влітку я непогано заробляю гроші на те, що рекомендую всім спраглим потрапити на моря-океани свою подругу-турагента. Якщо «мій» людина купила у неї путівку, мені дістається 40% зароблених грошей. Природно, я на 100% впевнена в її чесності і професійності », – розповідає Тетяна з Києва.

Підозрюємо, що у цього верткого менеджера з туризму таких «рекомендувачів» ціла агентурна мережа і гроші пливуть хай не річкою, але жвавим струмочком точно.

4) Заробляти гроші допоможе і наявність корисних контактів

 • Так, так, ваша однокурсниця, яка працює в податковій інспекції, допоможе заощадити гроші на штрафи, а сусідський хлопчина, фотограф, із задоволенням і практично даром познімає гостей на вашому День народження.
 • А скільки було укладено вигідних контрактів, влаштовано людей на роботу і позичено грошей на основі цих самих особистих контактів – «ні в казці сказати, ні пером описати».
 • Тому, якщо ви дійсно хочете навчитися заробляти гроші, забудьте про свою з любов’ю взрощенний (адже модно ж зараз) соціопат і постарайтеся бути «Няшка» з оточуючими.

5) Постійно вчитеся у тих, хто успішніше вас, якщо хочете навчитися заробляти гроші

Автору статті пощастило пару років працювати з шефом, який частенько повторював, що немає «непідйомних» завдань, є нестача ресурсів (часу, грошей, умінь). Ага-ага, Ігор Юрійович, тепер я це точно знаю, спасибі Вам за цікаві доручення!

Ну, правда, після того, як я за пару годин організувала зустріч колег з відрядження з духовим оркестром (це о 4 годині ранку!), Домовилася про концерт рок-зірки в провінційному місті і «підбила» роботяг-будівельників нашої фірми зіграти у виставі – спробуйте мене ще чимось здивувати.

6) Хольте і плекайте в собі здатність оцінити вигоду від того чи іншого вкладення грошей

Ось що розповів автору статті з цього приводу підприємець Андрій з Хмельницького:

«Ну ось, наприклад, йду я на ринок за пучком свіжої петрушки, проходжу повз хлібного кіоску. «На автоматі» мій мозок починає вираховувати рентабельність такого бізнесу, скільки можна заробити грошей, виходячи з вартості оренди кіоску, зарплати продавця, обсягів продажів і тому подібного. А ти і далі вважай ворон по дорозі ».

7) Хочете навчитися робити гроші, а не заробляти нервовий тик і гіпертонію третього ступеня? Тоді виберете комфортний для себе спосіб роботи

Хто сказав, що потрібно неодмінно ставати «біг босом» транснаціональної корпорації, якщо вам миліше маленький сімейний бізнес? Геть стереотипи про успішність. Працюйте в кайф – і гроші самі вас знайдуть.

8) Чи не «напружуйте» відразу питаннями знаючих людей, як навчитися заробляти – пошукайте спочатку відповіді самі