Як не прогоріти в заробітку на інформаційних сайтах і швидко стартанути

0
142

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Всім знову привіт! Сьогодні для тих, хто робить свої перші кроки в онлайн бізнесі, розберемо тему – Заробіток на партнерках з нуля: швидкий старт з мінімальними витратами.

Схема роботи партнерських програм

Партнерські / реферальні програми – найпоширеніший спосіб отримання доходу в інтернеті. Раніше ми вже не раз говорили про те, що вони з себе представляють.

Але, все ж, нагадаю для нових читачів.

Партнерки – програми для просування товару або послуги особами, які його не виробляли і не є співробітниками випускають фірм.

По суті, партнери – звичайні користувачі, які підвищують товарообіг, просуваючи чужі продукти і отримують за це винагороду.

Винагороди бувають різні:

 • у вигляді фіксованого відсотка,
 • процентної ставки,
 • бонусів,
 • купонів,
 • сертифікатів на покупки і призів.
 • Для просування обраного оффера, партнер копіює спеціальну посилання (або код) на продукт, що містить його особистий ідентифікатор.
 • Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути
 • Оплату найчастіше виробляє не сам власник продукту, а посередник – сервіс або агрегатор партнерських програм.
 • Одні можуть платити просто за переходи на сайт по Вашому посиланню, інші – за покупку товарів, а треті – за виконання певних завдань (взяти кредит, завантажити додаток, пройти опитування).

Для кого підходять партнерки в якості заробітку

Насправді такий вид підробітку підійде для будь-якої людини. Але великим успіхом він користується у домогосподарок, студентів, мам в декреті, фрілансерів, фахівців по трафіку, арбітражніков, власників баз для розсилок, інфобізнесменов і т.п.

Перевагою буде і наявність свого розкрученого, популярного сайту з гарною відвідуваністю. Але можна просувати партнерки і без нього.

Список перевірених партнерок можна подивитися в моєму обновлюваному Каталозі.

Теоретично, це дуже швидкий і легкий спосіб заробити, але на практиці, як і будь-яка робота, вимагає вкладати певні зусилля. Не чекайте, що гроші будуть просто сипатися з небес, а Вам при цьому нічого не доведеться робити.

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Як вибрати відповідну партнерську програму

Підібрати відповідну програму не так просто. Перед тим, як почати роботу з тією чи іншою, слід, як мінімум, вивчити:

 1. Відгуки про сервіс;
 2. Скільки в середньому платять за клік;
 3. Прибуток від 1000 переходів;
 4. Допустимий формат реклами для розміщення: партнерські посилання, контекстна реклама, спливаючі вікна, рекламні блоки, статті і банери;
 5. Термін дії мітки (куки);
 6. Модель оплати: за кліки (лідогенераціі), фіксована сума після реєстрації, відсоток, бонуси (призи, купони) і т.д .;
 7. Як здійснюється виведення коштів, мінімальна сума для виводу, період виплати;
 8. Які канали для трансляції реклами не варто вибирати;
 9. Ключові слова для збільшення кліків / переходів …

Тільки після того, як Ви переконаєтеся, що з обраним сервісом або, безпосередньо, офферу можна працювати і умови співпраці Вас влаштовують – приступайте до просування.

Як швидко стартувати

Для швидкого старту рекомендується заздалегідь подбати про створення аккаунта в одній з соцмереж і розкрутити його.

Про те як це зробити я писав тут або тут.

 1. Найкраще, якщо у Вас будуть популярні сторінки і в ВК, і в Інстаграме, і в Фейсбук, і в Телеграма.
 2. Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути
 3. Якщо Ви не арбітражнік, діректолог або СММ фахівець – рекомендую подумати і про створення свого сайту / блогу.
 4. Щоб мати гарний прибуток з просування партнерських програм, слід працювати відразу з декількома за наступним алгоритмом:
 1. Складаєте список (беклог), в який внесіть всі вибрані програми;
 2. Чи вивчаєте і, при необхідності, запитуєте все інформацію про партнерке, з якої хочете співпрацювати;
 3. Регулярно запускаєте в роботу відразу кілька програм (рекомендується не більше 4х) для тесту, перевіряєте відгук, конверсію і ін параметри .;
 4. Програми з кращого конверсією можна сміливо використовувати далі;
 5. Перші заробітки пускаємо в оборот: оплачуємо трафік, замовляємо (або пишемо самі) контент, просуваємо свої тематичні майданчики в соцмережах. Постійно відслідковується трафік.

Подібний алгоритм допомагає отримати максимальну конверсію при мінімальних початкових витратах.

З якими партнерками краще не працювати

Відбирайте тільки офіційні проекти, які не обманюють партнерів мають хорошу репутацію та відгуки.

Краще не зв’язуватися з шарлатанами, які не тільки нагрівають свої кишені, виманюючи гроші, а й псують Вашу репутацію або імідж Вашого сайту. Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Швидко знімайте трафік з програм, які перестали виплачувати комісійні. Для цього варто уважно відслідковувати статистику і конверсії.

Перевіряйте, повну чи суму Ви отримуєте. Деякі сервіси списують частину Ваших комісійних собі (Шайво), в надії, що Ви не помітите.

Іноді посилання можуть ставати не робочими через зміни продукту або повного відключення оффера. За цим теж варто стежити, що б не лити трафік в холосту.

висновок

Швидко заробити на партнерських програмах можна. Для цього найкраще мати свій майданчик для розміщення реклами. Також варто уважно вивчати всю інформацію про програму та проводити серйозний відбір перед співпрацею.

На сьогодні це все. Сподіваюся, мої рекомендації призведуть до очікуваного ефекту. А поки підписуйтесь на блог і телеграм канал, якщо досі цього не зробили.

Всім успіхів і до швидкої зустрічі!

Цією статтею варто поділитися c друзями: Вам також може бути цікаво:

 • Скільки можна заробити на партнерських програмах і що для цього потрібно Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути Регулярно поширюючи свої партнерські посилання на сайтах, форумах, соцмережах і т.д. можна суттєво поправити своє матеріальне становище, особливо якщо Ви чітко поставите собі за мету робити певну кількість продажів
 • Підбірка перевірених мною партнерських програм для заробітку в соціальних мережах і на своєму сайті Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути Для роботи можна використовувати надані партнерські посилання, банери, а також можна припаркувати домен і створити свій повноцінний партнерський інтернет-магазин.
 • Як можна заробити на партнерських програмах без свого сайту Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути Для початку необхідно вибрати партнерку, бажано щоб це був перевірений ресурс. Далі вивчіть умови співпраці і прийнятні види трафіку в іншому випадку за порушення зазначених умов, ваш акаунт може бути заблокований
 • Партнерські програми для стабільного заробітку на сайті Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути У сьогоднішній статті я розповім, що собою представляють партнерські програми для заробітку на сайті, які бувають їх види і на що звертати увагу при їх виборі.

Заробіток на інформаційних сайтах від А до Я для новачків

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Цей спосіб доступний для будь-якого, навіть для новачків. Для цього буде потрібно створити сайт.

Інформаційний сайт – це сайт на популярну тему.

На інформаційних сайтах заробляють, розміщуючи в кожній статті рекламу. Щоб заробляти серйозні гроші, потрібно створити популярний і корисний ресурс, на який будуть заходити багато користувачів. Від кількості відвідувачів залежить розмір заробітку.

Як створити інформаційний сайт?

Спочатку слід вирішити, на яку тему робити сайт. Як правило, блогери радять створювати свій 1-й сайт на ту тему, в якій ви розбираєтеся або яка вам цікава. Так ви зможете самі писати корисні статті.

Але такий метод більше підходить для створення блогу. Ведення інформаційного сайту (інформаціонніка, контентного проекту) трохи відрізняється від ведення того ж блогу.

Інформаціоннік – це сайт на популярну тему, з безліччю корисних статей.

Як вибрати тему для інфосайт?

Слід розуміти, що не у всіх темах можна заробити. На цьому кроці багато припускаються помилок. Новачки роблять сайти, на яких практично неможливо заробити або заробіток зовсім невеликий.

Вибираючи тему для інформаціонніка, слід враховувати наступні фактори:

• На скільки популярна тема – тобто, чи затребувана обрана вами тема серед користувачів інтернету;

• Який рівень конкуренції – потрібно подивитися на конкурентів в обраній темі і вивчити їх сайти. На що слід звертати увагу? Коли створено сайт, скільки написано статей, яка відвідуваність.

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

• Розібратися скільки коштує клік по контекстній рекламі – це можна зробити, скориставшись сервісом Яндекс Директ. Це робиться на Yandex.ru. Якщо ви там не зареєстровані, то зробіть це. Щоб зрозуміти, скільки коштує клік по рекламі, потрібно ввести 3-5 ключових фраз вашої тематики і натиснути на кнопку прогноз бюджету.

Ті цифри, які ви отримаєте приблизні, але вони допомагають порівняти різні ніші і теми один з одним.

Зазначені фактори дозволяють грамотно вибрати тему для сайту. Якщо проігнорувати один із зазначених факторів, то можна істотно втратити у заробітку на своєму сайті. Часто неправильно обрана тема призводить до того, що сайт згодом проживе максимум 1 року і автор його закине.

Працюйте з тими нішами, в яких велика аудиторія, висока вартість за клік і середня або невелика конкуренція. Прийнявши всі зазначені фактори і застосувавши їх, можна вже за 1 рік вийти на серйозний дохід.

Як найняти копірайтера для написання статей на сайті?

Слід розуміти, що самостійно наповнювати сайт дуже проблематично, тому що не кожна людина здатна писати по 1-2 статті в день. Саме таку кількість статей потрібно писати щодня, щоб заробляти серйозні гроші. Для цього потрібно найняти собі копірайтера, який буде наповнювати ваш сайт.

Практика показує, що найкраще наймати копірайтерів на біржах копірайтингу: Copylancer, Advego, Etxt, Textsale, Textbroker, Contentmonster. Також копірайтерів успішно знаходять на біржі фрілансу Weblancer.

Скільки платити копірайтер? На сьогодні середня вартість 1 000 знаків написаного тексту оцінюється в 45-50 рублів. Статті повинні бути розміром в 6 000 – 7 000 знаків без пробілів. Так що витрати за місяць можна легко розрахувати.

До речі статті потрібно писати по запитам, які люди шукають в інтернеті. Для пошуку запитів по своїй темі є спеціальні сервіси. Наприклад, Яндекс Вордстат або платний, але більш професійний сервіс Key Collector.

Ви можете писати самі і одночасно користуватися послугами копірайтера. Таким чином, ви зможете дуже швидко наповнити свій ресурс і вже через рік вийти на дохід в 30 000 – 40 000 руб. в місяць. А далі більше. І це реально!

Як заробити на інформаційному сайті?

Швидкий старт. Як створювати функціональні сайти без знання коду: від ідеї і прототипу до просування

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Курс: «Швидкий старт. Як створювати функціональні сайти без знання коду: від ідеї і прототипу до просування. » Хороший матеріал по створенню сайтів. Знання можна використовувати для заробітку, наприклад, для продажу своїх послуг. Новачки можуть сміливо дивитися, а профі і так знають, як створювати сайти. Матеріал дорогий. Матеріал надіслав Web з коментарем: «Всім привіт. Знайшов хороший курс для новачків і тих, хто займається розробкою сайту. Можна взяти ідеї і фішки на озброєння. Зараз робити сайти – це прибутково, повірте мені, як власникові веб-студії. В курсі дуже багато практики. Практика тут найважливіше. Читайте опис, завантажуйте і вивчайте! Автор добре розбирається в своїй сфері. » Матеріал може бути вилучений за запитом правовласника! оцінюємо

Опис курсу:

Виконуйте завдання в будь-який час, на будь-якому пристрої, в зручному для вас місці. Курс – керівництво до дії. Співвідношення практики до теорії в програмі – 80/20. Вчимося за принципом «від простого до складного», без перевантаження і зайвих знань.

Вартість сайту, створеного вами до кінця занять, перевищує вартість навчання. Інвестуйте в знання, зберігши час, гроші і незалежність від розробників. Ви створите функціональний і красивий сайт для себе або свого бізнесу.

Створіть нове джерело доходу – випускники відкривають свої веб-студії, влаштовуються в компанії або починають будувати кар’єру на фрілансі.

На навчання приходять з цілями:

 • Навчитися розробляти сайти на замовлення
 • Почати будувати кар’єру на фрілансі
 • Працювати у вільному графіку з будь-якої точки світу
 • Запустити проект для себе або свого бізнесу
 • Створити додаткове джерело доходу

Програма курсу:

 • Модуль 1 – Ідея і аналіз. Ставимо за мету на курс. Формуємо основну ідею і завдання сайту. Проводимо дослідження сайтів конкурентів, крос-категорій
  і надихаючих прикладів.
 • Модуль 2 – Проектування. Описуємо персонажів для проекту, сценарії взаємодії і вимоги до інтерфейсу згідно кожного сценарію. Створюємо деталізований скетч і прототип сайту.
 • Модуль 3 – Вордпресс. Вивчаємо найпопулярнішу платформу для створення сайтів в світі: від установки до роботи з контентом і плагінами. Реєструємо і прив’язуємо до хостингу домен.
 • Модуль 4 – Дизайн. Розбираємо 6 базових навичок дизайнера: смисли, ієрархія, типографіка, графіка, композиція і колір. Знайомимося з трендами і частими помилками в веб-дизайні.
 • Модуль 5 – Візуальна верстка. Освоюємо тонкощі роботи з преміум-темами. Переносимо готовий дизайн на Вордпресс за допомогою візуального конструктора і розширюємо функціонал сайту.
 • Модуль 6 – Просування. Проводимо внутрішню SEO-оптимізацію сайту, додаємо в популярні пошукові системи, підключаємо системи веб-аналітики. Фінальне тестування і запуск проекту.

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Якщо Ви не бачите посилання для скачування матеріалу – вимкніть блокіратор реклами та додайте наш сайт в список виключень. Якщо Ви проти реклами на нашому сайті – купуйте контент безпосередньо у авторів.

Правовласникам / Copyright owner

Матеріал надано виключно для ознайомлення!

Як не прогоріти на інвестуванні в інтернеті (спеціальний звіт з правами перепродажу)

«… Ця книга призначена для тих, хто хоче, щоб його гроші працювали на нього, а не пролежувати весь час в шкарпетках під матрацом, знецінюючись через інфляцію.

Відкладати гроші вдома не далекоглядно, особливо якщо сума немаленька. Навіть якщо ви не хочете отримати солідний капітал, невеликий прибуток не завадить.

Особливо, якщо сьогодні є маса способів вкласти гроші і його отримати … »© Олександр Черних

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Спеціальний звіт Олександра Черних «Як не прогоріти на інвестуванні в інтернеті» доданий в приватну зону бізнес клубу. Члени бізнес клубу можуть завантажити спеціальний звіт безкоштовно!

Зміст спеціального звіту «Як не прогоріти на інвестуванні в інтернеті»

 • Самостійна робота на фондовому ринку і чому 98% новачків на фондовому ринку втрачають вкладені кошти? Основні недоліки та переваги.
 • 4 Способи інвестування в золото.
 • Перші кроки в інвестуванні в інтернеті. 8 правил для новачка.
 • Види інвестування. Градація ризиків.
 • Вибір стратегії. Три ключові моменти. Розглянемо основні приклади стратегій інвестування.
 • Як вибирати інвестиційні проекти? 12 правил при виборі проекту.
 • Як визначити перелік ризиків при роботі з конкретною компанією? А та аме, як не потрапити в «хайп», а так само 5 основних ознак хайпів.
 • З якої суми можна починати інвестування? Основні критерії.
 • 9 найпоширеніших помилок новачків і як їх уникнути?
 • Тонкощі і трюки. Сім секретних принципів, дотримуючись яких Ви будете залишатися в прибутку завжди.

Ви маєте право:

 1. Продавати мій спеціальний звіт «Як не прогоріти на інвестуванні в інтернеті» за ціною не менше $ 12 (моя рекомендація – $ 15). При цьому вся отримана прибуток буде на 100% Ваша!
 2. Докладати мій спеціальний звіт як бонус до будь-якого свого комерційної пропозиції, не питаючи мого дозволу. Цим комерційною пропозицією може бути Ваш власний інфопродукт, або інфопродукт, який продається Вами за партнерською програмою. Крім того, Ви можете включати цей спеціальний звіт в різні платні збірники товарів з правами перепродажу.
 3. Розміщувати мій спеціальний звіт в приватній секції свого сайту з платним членством.

Ви не маєте права:

 1. Роздавати мій спеціальний звіт «Як не прогоріти на інвестуванні в інтернеті» безкоштовно всім бажаючим (крім випадків надання його в якості бонусу до комерційного продукту або розміщення в платній секції сайту). Це стосується як випадків його поширення серед друзів і знайомих, так і викладання на різних warez-порталах.
 2. Змінювати зовнішній вигляд і зміст даного документа. Він призначений для використання тільки в тому вигляді, в якому Ви його отримали.
 3. Видавати себе за учасника цього спеціального звіту.
 4. Копіювати повністю або частково матеріали цього документа. Дозволяється лише роздруківка даного звіту на принтері в 1-му примірнику для особистого вивчення. В іншому, все, що не заборонено – дозволено! Думаю, Ви знайдете способи, за допомогою яких Ви зможете заробити на такій відмінній можливості, як володіння правами повної перепродажу.

додаткова інформація

Олександр Черних Формат: * .PDF + шаблон сайту, що продає Сторінок: 52 Вигода: економія 410 рублів Бонус: товар з правом перепродажу Розмір: 2,08 МБ

Спеціальний звіт можна завантажити безкоштовно в приватній зоні бізнес клубу!
Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Подобається інформація? Розкажіть про неї у своїй соціальній мережі!

Бізнес в інтернеті: з чого починати і як не прогоріти

Як почати свій бізнес в інтернеті, з чого почати і як не прогоріти? Якщо ви задалися цим питанням, значить всерйоз оцінюєте всю глибину можливостей цієї сфери.

Як НЕ прогоріті в заробітку на інформаційних сайтах І ШВИДКО стартанути

Перше – це простий доступ до інформації, висока швидкість комунікацій між користувачами, що знаходяться на відстані сотень, мільйонів кілометрів. Всемирная сеть – джерело багатомільярдних доходів.

Друге – невичерпні людські ресурси, можливість зробити пропозицію величезній кількості людей, що значно підвищує ваші шанси досягти успіху.

Однак тут таїться прихована небезпека: привабливість, доступність інтернету викликали високий рівень конкуренції. Відсутність законодавчої бази, суворого контролю сприяє розвитку несумлінності або навіть відвертого шахрайства. Як же розібратися у всьому цьому, щоб вибрати свій напрямок?

Свій бізнес в інтернеті: з чого почати

Найчастіше люди витрачають солідні гроші на пошук прибутковою ніші, відвідують тренінги «пошуку себе», тому подібні курси, шукаючи відповіді про бізнес в інтернеті, з чого почати і як не прогоріти.

Якщо не хочете втратити заощадження і власний час, послухайте просту пораду.

Запитайте себе: чим я буду займатися, навіть якщо це не принесе мені грошей? Що я буду робити з року в рік, навіть якщо ніхто не оцінить? Якщо є таке хобі, захоплення, інтерес – значить, рішення близько.

Думаю, всім зрозуміло, що без свого сайту в інтернеті великих грошей не заробити. Питання тільки – як його створити, яку тематику вибрати. Є два варіанти вирішення технічної сторони питання:

 1. Займатися ресурсом самостійно;
 2. Використовувати послуги фахівців.

Якщо грошей досить, користуйтеся послугами перевірених компаній, з позитивними відгуками, високим рівнем трасту офіційного сайту. (Для перевірки можна також забити в пошуку назву компанії зі словом «лохотрон». Якщо пошукач не видасть нічого підозрілого, сміливо замовляйте розробку сайту).

Але коли «фінанси співають романси», варто самому розібратися, як створити – просунути свій сайт. Безкоштовних навчальних курсів дуже багато. Дерзайте і все вийде!

Далі – питання тематики. Задумайтесь, що вам цікаво, легко дається, викликає захоплення. Вибравши спрямованість на свій смак, легше буде знаходити, підносити інформацію на сторінках ресурсу, залучати відвідувачів, а згодом монетизувати сайт.

Як розвивати свій бізнес в інтернеті і не прогоріти

Немудро думати, що все відразу піде як по маслу. Будуть невдачі, складні технічні проблеми, інші труднощі. Одне можу сказати: подолавши першу перешкоду, подолаєш наступне.

Користуйтеся безкоштовною інформацією, шукайте власні рішення, просіть поради на форумах. Отриманий досвід, накопичені знання збережуть купу грошей, а пізніше стануть вашою золотою жилою.

Нерозумно боятися ризику, тільки ризик повинен бути допустимим.

Корисно відвідувати ресурси схожої тематики, переймати чужий досвід (не копіювати!).

Спілкуватися з іншими людьми ваших інтересів, адже разом ми сила! Після довгих зусиль, вкладеної праці неможливо прогоріти, тому що ви маєте достатній багаж знань, щоб витримати конкуренцію.

Вже маючи власний солідний бізнес в інтернеті, почнете самі давати поради, з чого почати і як не прогоріти. Дійте, у вас все вийде!

Як швидко заробити – 10 способів швидкого заробітку в мережі

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Іноді гроші бувають потрібні, що називається «прямо тут і прямо зараз». У статті про реальність заробітку в інтернеті я писав про грунтовному підході, коли у вас до отримання першого результату йдуть місяці і навіть роки. Цю ж тему я розвинув і в статті про інтернет-роботу.

Однак, не всім це цікаво і кому-то набагато важливіше отримати сотню рублів прямо зараз, ніж сотню тисяч колись в майбутньому. Це як у приказці про синицю в руках і журавля в небі. Прагнути треба до останнього, але перспективами адже ситий не будеш …

Тому я і вирішив написати цей невеликий опус саме з приводу швидких грошей в мережі. Знову ж скажу, що і тут немає нічого не реального і всі описані нижче способи швиденько отримати на руки якусь суму грошей підійдуть буквально всім. При цьому вам не обов’язково мати якихось особливих навичок і знань.

Як не прогоріти і способи виведення заробленого з мережі

Напевно, і в реальному житті є варіанти швидкої підробітки, але інтернет примітний тим, що знайти підходящу «халтурку» можна буде дуже швидко і не виходячи з дому. Також швидко можна буде і вивести отримані гроші. У цьому плані все ОК. Але є одне але”. Мільйонів ви таким чином не заробите – тільки на «підтримку штанів». Але багатьом саме це і потрібно на перших порах.

В описаних нижче способах від вас будуть потрібні ті ж самі навички, які ви постійно застосовуєте при користуванні інтернетом, соціальними мережами, комп’ютером або мобільним телефоном (планшетом). Все доступно всім. Більшою чи меншою мірою, звичайно ж.

Чого слід уникати

Але спочатку скажу про те, що однозначно не принесе вам грошей і що часто називають лохотроном:

 1. Не варто купувати інфо-продукти, які обіцяють вам заробити мільйон за день, тиждень, місяць. Можливо, що автор курсу і отримає стільки (а може навіть і більше), але не ви.
 2. Не варто купувати програми, які будуть працювати за вас поки ви спите, сидите в соцмережах або їдете в метро. Все це розлучення. Ваш комп’ютер може заробляти тільки на Майнінг криптовалюта, та й то для цього потрібні «ферми» і великі витрати (читайте за посиланням).
 3. Не варто купувати акаунти в онлайн-сервісах, що обіцяють допустити вас до кнопки «бабло». За рідкісним винятком ви нічого не отримаєте, а просто втратите свої гроші.
 4. Не варто починати грати на Форексі або бінарних опціонах в надії на швидкий заробіток не маючи досвіду такої роботи. Ви знову ж просто зіллє все що вже маєте. Тут потрібно вчитися, не поспішати і робити все з розумом. Гроші там не беруть з повітря, а перетікають з кишені новачків в кишені професіоналів.
 5. Не варто уподібнюватися тим, хто промишляє обманом (див. Перші три пункти). Інтернет тільки здається анонімним, але насправді знайти вас буде не так вже й складно. Ви невловимі тільки до того часу, поки нікому не потрібні (як той самий Джо з анекдоту).

Як виводити зароблені в мережі гроші

Ще одне важливе питання – куди і як виводити зароблені в інтернеті гроші. Тут зазвичай є кілька варіантів:

 1. Сервіси швидкого заробітку дуже часто пропонують це зробити прямо на рахунок вашого мобільного телефону, що досить просто і швидко. Ну а як вже їх витрачати ви вирішите самі. Наприклад, у Мегафона можна замовити пластикову карту, прив’язану до рахунку, з якої потім будете платити за все як в інтернеті, так і в офлайні (магазини, кіно і т.п.)
 2. Електронні гаманці. Найчастіше пропонується виведення грошей на такі системи електронних платежів:
  1. Яндекс гроші – зручні тим, що знову ж таки можна отримати пластикову карту, прив’язану до рахунку і розплачуватися їй за все на світі.
  2. Ківі – теж є можливість отримання карти.
  3. Вебмані – тут буде складніше, бо останнім часом є проблеми з виведенням на карти і банківські рахунки, але вихід є. Я його описав в статті про виведення грошей з Webmoney.
  4. Пайпали – система хоч і буржуазна, але з неї можна запросто виводити гроші на банківський рахунок або рахунок вашої пластикової карти (причому без комісії). Так що не варто її боятися.
  5. Advanced Cash – теж відмінний варіант, бо з них можна перевести гроші і на пластик, і через системи миттєвих платежів і що найзручніше – поміняти їх на що завгодно через обмінні пункти (більшість з них працює з АдвКеш).
  6. Паер – трохи менш популярний, але теж дуже хороший варіант. З цієї системи можна вивести кошти з відносно невеликими втратами практично куди завгодно.
 3. Криптовалюта (що це?) – по крайней мере, один із способів швидкого заробітку пропонує варіант отримання криптовалюта в якості оплати. Найчастіше це бувають Сатоши (що це таке?), Але зустрічаються і інші альткоіни (що це?). Що робити з криптовалюта?

Швидкий заробіток – гаряча трійка

А тепер давайте вже безпосередньо поговоримо про методи швидкого заробітку в мережі.

Як швидко заробити на своїх акаунтах в соціальних мережах

У переважної більшості з вас, напевно, є акаунти в соціальних мережах. Як не дивно, але це актив, який цілком можна перетворити в «швидкі гроші».

Для цього потрібно буде просто лайкать, репоста і підписуватися на чужі акаунти, групи і канали.

Власне, ви всім цим і так займалися досі, але тепер за це цілком можливо отримувати гроші.

Єдине «але».

Щоб завдань на такі прості дії у вас було якомога більше (так само як і грошей), бажано щоб ваші акаунти в соцмережах були «прокачані» (були передплатники, друзі, пости, ретвіти і т.п.).

Якщо ж акаунти поки «нульові» або «близько того», то доведеться трохи їх підкачати. Причому зробити це можна «за так» в спеціальних сервісах взаємної наркуткі типу БоссЛайк або ВкМікс.

Як це зробити, детально описано за наведеними вище посиланнях.

«Прокачати» там до легкотравного стану свої акаунти в Контакте, Фейсбуці, Інстаграме, Ютубі, Твіттері Одноклассниках ви зможете дуже швидко.

Після чого йдіть відразу в сервіс заробітку на соціальних мережах ВкТаргет, де після підключення акаунтів ви почнете отримувати завдання, за виконання яких будуть нараховуватися гроші.

Мінімальна сума для виведення 15 рублів, що дозволить дуже швидко отримати нараховані суми на рахунок мобільного, Вебмані, Ківі і Яндекс гроші. Якщо цього сервісу вам здасться недостатньо, то спробуйте ще і CashBox. Багато з них я перераховував у своїй публікації про секрети заробітку грошей на лайки.

Швидкі гроші зі свого мобільного телефону або планшета

Якщо у вас є в розпорядженні гаджет під управлінням Андроїда або iOS (айфон або Айпад), то на ньому теж можна буде по-швидкому заробити.

Для цього потрібно буде лише виконувати завдання по установці різних ігор або програм (потім їх можна буде видалити).

Розробникам всього цього господарства дуже потрібно швидше накрутити число скачувань і установок, а значить вони готові за це платити.

Існує цілий ряд додатків для Андроїда і iOs, які після установки їх на ваш гаджет будуть пропонувати вам такі завдання. Краще поставити їх кілька штук, щоб швидше заробити необхідну вам суму. З власного досвіду я можу порадити вам ось цю п’ятірку додатків, яка добре себе зарекомендувала:

 1. апп Цент
 2. Адверт Апп
 3. апп Бонус
 4. Пий Фор Інстал
 5. Ваффен Ревордс

Порівняльну таблицю, а так само посилання на інші подібні програми ви знайдете в статті про швидкий заробіток на мобільному телефоні. Там же наведені способи швидкого виведення нарахованих за установку грошей і спеціальні коди, ввівши які можна буде відразу отримати грошовий бонус на рахунок.

Зазвичай гроші з цих додатків можна виводити на рахунок мобільного (що логічно), Ківі, Яндекс гроші, Вебмані і Пайпали. Ось скрін останніх трьох висновків з програми Аппцент:

Активний і пасивний варіант швидкого заробітку

Ці способи досить важко співвіднести в якусь групу, тому об’єднаю їх під таким ось назвою.

Активний – чим велике зробиш, тим більше отримаєш

Перший варіант активний – це розпізнавання капчі за гроші (що таке капча можна почитати за посиланням). В інтернеті ви напевно часто зустрічав капчу. Виявляється, що за її розгадування можна отримувати гроші.

Зробити це дозволяють два сервісу: ruCaptcha і 2капча. Вони схожі, але в першому випадку ви будете заробляти рублі, а в другому – долари.

Більш детально читайте в статті про те, як збільшити свій дохід в сервісах ruCaptcha і 2капча. Нараховані на баланс кошти можна швидко вивести безліччю різних способів (на телефон, на Ківі, Яндекс гроші, Вебмані). Особливою швидкістю виведення відрізняється буржуйський варіант 2captcha.

Пасивний заробіток (Не лохотрон)

Якщо для отримання грошей на введенні капчі потрібно постійно працювати не покладаючи рук, то наступний метод можна назвати пасивним. З нього буде потихеньку капати грошик поки ви, наприклад, займаєтеся розгадуванням капчи або просто сидите в інтернеті відпочиваючи. Але це не лохотрон, хоча і схожий по такому опису на нього.

Отже, існує такий сервіс в інтернеті, як SurfEarner (SE). Зареєструвавшись на ньому, ви зможете встановити в браузер на своєму комп’ютері їх розширення. Поки ви будете лазити по інтернету, у верхній частині вікна вашого браузера будуть показуватися банери.

Ви можете взагалі на них не дивитися, але грошик капати все одно буде (після закінчення таймера). Трохи, але і робити нічого не потрібно. Виведення грошей проходить досить швидко і на різноманітні системи електронних платежів (вебмані, ківі, Отрути, рахунок мобільника, а також є можливість виводити на ПерфектМані і Пейро-гаманець).

Докладніше про сервіс читайте в статті «Як збільшити свій дохід в SurfEarner?»

На чому ще можна швидко підзаробляти?

Трохи вище я перерахував те, що найчастіше використовують для того, що зрубати по швидкому копієчку. Але є ще ряд способів, які дозволяють зробити те ж саме. Може бути тут трохи більше зусиль доведеться докласти і трохи більше навичок застосувати, але результатом ви, швидше за все, залишитеся задоволені.

Поза конкурсом згадаю Yandex Toloka. Кому належить цей сервіс можна здогадатися з назви. Скільки можна заробити на Толоці читайте за посиланням. Там же ви знайдете опис завдань, які там пропонується виконувати, роботу з особистим кабінетом, виведення коштів і багато іншого.

Де знайти опитування, за проходження яких платять гроші?

Інтернету потрібна статистика, інформація про користувачів, і отримати її допомагають опитування. Однак, хто добровільно і забезкоштовно захоче витрачати двадцять-сорок хвилин свого часу на проходження опитування? Таких знайдеться мало, а для аналітики заповнених анкет потрібно багато. Ось тут на сцену і виходять сервіси, які готові співпрацювати з нами на матеріальній основі.

Особисто мені подобається сервіси «Моя думка«, але там живі гроші не дають – нараховують бонуси, які можна витратити на товари в інтернеті (що теж зайвим не буде). Також можу порекомендувати ще й сервіси: Анкетка (відразу отримуєте 50 рублів за реєстрацію), Експертне Думка, Myiyo, Рубль Клуб і Платний опитування. Тут вже платять живими грошима.

У мене є зведена стаття по платним опитуваннями в мережі, де наведені всі сервіси та способи виведення з них зароблених грошей. Там же наводяться поради щодо збільшення такого роду доходів. В принципі, тема робоча і її не варто ігнорувати.

Де платять «швидкі гроші» за відгуки та коментарі?

Ви напевно і так залишали відгуки про товари чи послуги, а також писали коментарі. Це звичайна річ, але виявляється, що на цьому теж можна заробити. Багато хто хоче, щоб про його товар було багато хороших відгуків і чудових коментарів. Тому і з’являються сервіси все це реалізують.

Я б особливо виділив три з них: Кьюкоммен т, «Я Рекомендую» і Отзовік. Ніяких особливих навичок це не зажадає – просто написати пару рядків або абзаців. Виплати проходять швидко (мінімальна сума від 100 рублів):

Огляд сервісів і більше подробиць дивіться в статті «Де ще можна отримати оплату за відгуки та коментарі?»

Як заробляти на біткоіни-кранах?

Відносно новий напрямок, що набирає популярність разом з ростом буму криптовалюта. Робити тут нічого особливо не потрібно – платять просто за періодичне відвідування сервісів. Нараховують бонуси зазвичай в Сатоши (малих частках біткоіни) і щоб набралася пристойна сума доведеться не раз і не два зайти протягом дня на наведені нижче сайти:

Зараз багато хто з цих сервісів акумулюють зароблені вами кошти на онлайн-гаманцях (найчастіше використовується гаманець КоінПот). Як заробляють і як виводять гроші з цих біткоіни кранів докладно описано в наведеній по посиланню статті. В общем-то, варіант не гірше за інших «швидких грошей». Як виводити криптовалюта я писала на початку публікації, тому повторюватися не буду.

Швидкий заробіток з використанням ваших навичок

Якщо описані вище способи не вимагали якихось особливих навичок крім тих, що ви і так використовували при серфінгу в інтернеті, то зараз ми підійшли до тем, коли щось більше вміти все-таки потрібно. Але знову ж таки, це не обов’язково якісь серйозно позамежні знання і пізнання.

Де шукати фріланс пропозиції доступні для всіх?

Є така річ в мережі, як фріланс (що це таке?). Тобто це в загальному сенсі разова робота по домовленості. Об’єктом фрілансу може бути все що завгодно, хоча багато хто вважає, що фрілансери – це обов’язково тільки програмісти і дизайнери. Але це зовсім не так.

Більш того, є спеціальні біржі фрілансу, де завдання являють собою досить прості речі, доступні для виконання багатьох. Наприклад, біржа фріланс ВоркЗілла включає в себе такого ось роду завдання:

Як бачите, програмувати або володіти художнім поглядом для їх виконання не потрібно. Зароблені гроші можна вивести досить швидко (три дні) на Вебмані або Яндекс гроші.

Детальніше про цей спосіб швидкого заробітку читайте в статті про біржі фрілансу Воркзілла.

Є ще ряд подібних «спрощених» бірж фріланса. Серед них можна виділити такі, як Кворк і 5баксов. Там оплата всіх завдань фіксована, на відміну від Воркзілли. Але все ж вони вимагають більше спеціальних навичок, ніж перший наведений варіант, тому підійдуть далеко не всім бажаючим.

Де можна скоренько заробити на написанні текстів?

Що у вас було по російській мові і літературі в школі? Ну, нічого страшного якщо не дуже, бо я теж був не відмінник, проте пишу багато і охоче. Все приходить з досвідом. А якщо було відмінно або добре, то вам пряма дорога в копірайтери (що це таке?) Або рерайтери (що таке рерайт?), Тобто добувати гроші шляхом написання текстів на задану тематику.

В інтернеті дуже багато сайтів і дуже мало веб-майстрів, які не пишуть для них тексти самі. Як правило, вони їх замовляють в спеціальних біржах контенту, де тексти по ТЗ (техзаданию) пишуть працюють там копірайтери. Оплата залежить від біржі, від вашої кваліфікації та від того, наскільки ви затребувані. Але навіть новачки можуть досить швидко почати заробляти.

Для початківців я б рекомендував біржу ЕТХТ – це саме «те» для старту (докладніше можете почитати в статті «Чи підходить біржа Etxt початківцям авторам?»

Зняти зароблене можна в будь-який час при наборі суми в 250 рублів. Висновок доступний на Вебмані, Ківі або Яндекс гроші. При необхідності можливе термінове зняття, але при цьому з вас візьмуть додатковий відсоток (краще не поспішати).

Також новачкам можна подивитися в сторону Адвего (там не тільки тексти, а й інші завдання бувають, так що нудьгувати не доведеться) або ТурбоТекст.

А в цілому?

Як бачите, швидко заробити в інтернеті можна. Напевно, свої перші гроші ви вже отримали, якщо паралельно з читанням статті реєструвалися в наведених онлайн-сервісах і починали застосовувати отримані знання на практиці.

Так, це не мільйони, але якби гроші давалися так легко, то всі були б мільйонерами. Якщо хочете більше, то потрібно глибше занурюватися у все це, шукати, пробувати, вчитися і рости над собою. А перший час і так цілком нормально буде.

Якщо ж вам все-таки цікаво отримання грошей не тільки «тут і зараз», а й в розрахунку на довгу перспективу, то вам є сенс подивитися ще й на інші методики описані мною в статті про можливі шляхи онлайн заробітку без вкладень.

Спочатку там знову ж йде розмова про «швидкі гроші», але потім вже йде перехід до більш глобальним речам (партнерськими програмами, монетизації сайтів і т.п.). Загалом раджу ознайомитися хоча б в рамках загального розвитку (щоб знати).

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Як не прогоріти в заробітку на інформаційних сайтах і швидко стартанути

 • * Натискаючи на кнопку «Підписатися» ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
 • Збірки по темі
 • Використовую для заробітку

Рубрика: Способи заробітку в мережі

Як стартувати і не прогоріти в заробітку на інформаційних сайтах

Привіт всім!Сьогодні ми знову поговоримо про те, як заробляти в інтернеті, не маючи якихось специфічних навичок і знань. Це стаття для тих, хто збирається запускати перший інформаційний сайт, але боїться якихось підводних каменів або просто хоче зробити все відразу «на відмінно».

Розповісти про найчастіших і хворобливих помилки тих, хто починає свій шлях в сайтах, я знову запросив того, хто вже на цій справі з’їв собаку – Романа Пузата, засновника і спікера освітнього проекту для власників інформаційних сайтів Пузат.ру.

З 2010 року Роман не тільки запускає власні проекти, а й проводить марафони, під час яких учасники крок за кроком роблять собі інформаційний сайт. Тому якщо хтось і може розповісти нам про успішний старт у цьому бізнесі, то це безперечно наш гість.

– Роман, здрастуй! Розкажи, будь ласка, в двох словах, про інформаційні сайти – чи не запізно починати цей бізнес в 2017 році?

– Привіт, Микола. Знаєш, щороку мені доводиться відповідати на такі питання, тільки дати змінюються. Так ось, робити свій сайт не пізно, навпаки, аудиторія рунету зростає, кількість осіб, які шукають відповіді на свої питання в мережі – теж.

Тому якісний інформаційний сайт є свого роду інвестицією в свій майбутній дохід. Напевно, я скоро зовсім перестану відповідати на це питання, буду мовчки відкривати сайт Пузата.

ру і показувати приклади сайтів вебмайстрів та їх місячний оборот з одного сайту.

– Ок, зрозумів, продовжуємо робити сайти. Тільки якщо всі так просто, чому до цих пір кожен другий не зробив собі сайт?

Просто або складно – суб’єктивні критерії. Кому-то складним здасться навіть домен для сайту придумати і зареєструвати його, а інший буде цілими днями щось докручувати на сайті, розбиратися в настройках адмінки – і це йому буде просто і по кайфу.

Треба думати не про те, складно або просто зараз зробити сайт, а скоріше так: чи тягне вас в цю сферу, чи є бажання зробити корисний для людей ресурс і працювати над його монетизацією? Якщо відповідь позитивна, то вже друге питання – а вистачає для цього знань і інформації?

Тут ні для кого не секрет, що інформації багато і вона доступна. Будь-яке питання, що стосується сайтобудування, можна спокійно загугли і отримати видеоурок, докладну статтю або інструкцію. Бери і роби! І чому тоді мало хто робить?

По-перше, тому що мало хто вміє ставити правильні питання. Коли не знаєш, що саме шукаєш, знайти нереально – це закон життя. По-друге, надлишок інформації – таке ж зло, як і її недолік. Це в першу чергу відноситься до тих, хто робить перший сайт, і просто не знає, що треба впроваджувати в першу чергу, а яка інформація йому «на виріст».

– І все ж, що ти порадиш тим, хто налаштувався в цьому році зробити інформаційний сайт, але сумнівається, що не вийде? Які помилки роблять найчастіше?

Дуже багато з тих, хто починають робити сайт, наступають на одні й ті ж граблі, розчаровуються і в підсумку закидають перспективний проект. П’ять помилок особисто мене огрочают найбільше. Ось вони.

Помилка №1. Вибирати нішу без аналізу

При запуску сайту все стартують з однієї лінії – вибір тематики (ніші) для проекту. І вже на цьому моменті вирішується: буде сайт бадьоро рухатися в бік прибутку або буде повзти черепахою, не встигаючи за конкурентами.

Тому при виборі ніші потрібно включати в себе аналітика і скептика. Позбавте себе від оцінок «подобається – не подобається». Відштовхуйтеся від проблем людей, від попиту на нішу.

Відкривайте Вордстат, вивчайте статистику по запитам обраної теми.

Можна піти ще далі і оцінити перспективи теми.

Чи можна буде її в подальшому розширити? Чи можна буде сайт-статейнік в цій ніші перетворити в щось більше, наприклад, каталог установ або спільнота з якихось вузьким інтересам? Звичайно, новачкові побачити це на старті складно.

Тому, наприклад, на марафоні я особисто схвалюю (зауважте, не обираю, а схвалюю) нішу для кожного учасника. Так, на це йде велика частина мого особистого часу, але таку важливу частину курсу я поки нікому іншому не можу довірити.

Помилка №2. Не надавати значення семантиці.

Вірний спосіб прогоріти з новеньким сайтом – робити семантичне ядро ​​абияк або не робити взагалі. Якщо ви запускаєте блог для власного задоволення і самовираження, то ок, можна обійтися без складання семантичного ядра. Якщо ви хочете просувати сайт в пошукових системах, то не пошкодуйте часу і зберіть повне, логічне і чисте семантичне ядро.

Відразу скажу з приводу делегування. Ви можете замовити ядро ​​для сайту у досвідченого сеошника і працювати вже з готовими ключами.

Але саме з першим сайтом я все-таки рекомендую робити цю роботу самостійно (тим більше зараз є Кей Колектор, який позбавляє від необхідності перелопачувати тисячі ключів вручну).

Краще самому зараз закопатися в цю тему, щоб при запуску наступного проекту ви могли замовити збір ядра і мати достатньо знань, щоб зрозуміти – якісно вам зібрали ядро ​​чи ні.

Помилка №3. Робити все вручну, без автоматизації

Серйозно 2017 рік на дворі, а хтось до сих пір при роботі над сайтом тільки Ексель використовує. По суті, створення сайту зараз – це ваша власна комбінація готових рішень. Автоматизація звільняє час – погодьтеся, досить цінний ресурс. Але справа навіть не в економії часу.

Ось простий приклад, як використання сервісів пов’язано з грошима, які приносить сайт. Уявіть, що ви робите сайт на тему будівництва гаражів. У такій ніші у вас буде досить об’ємне кількість запитів, під які потрібно писати статті.

Здавалося б, у чому проблема – можна писати статті по порядку, за алфавітом або почати з найпростіших тем. Але не все так просто, у запитів є своя конкуренція. Почнете писати статті за запитами з високою конкуренцією – і трафіку доведеться чекати довго. Ні трафіку на сайті – немає прибутку.

Цю проблему ми вирішуємо за допомогою сервісу «Аналіз конкуренції статей». Сервіс показує, з яких запитів потрібно починати писати статті, щоб якомога швидше на сайт пішов трафік. (Прим. Ред.

– на жаль, шукати саме цей сервіс в інтернеті марно – це внутрішній сервіс компанії Романа, доступ до нього мають тільки марафонці).

Приклад роботи сервісу Аналіз конкуренції статей.

Помилка №4. Діяти наосліп, без плану.

Звучить досить банально, але багато хто цим простим пунктом нехтують. Вже до початку роботи над сайтом потрібно розуміти, які етапи ви будете проходити і які кроки робити. Краще пропишіть їх все на папері або в цифровому вигляді, розставте приблизні терміни реалізації, випишіть всі ресурси, які знадобляться.

Знайти етапи роботи над сайтом нескладно, я неодноразово про це писав, наприклад, тут. Інформація доступна, потрібно тільки її систематизувати.

Помилка №5. Недооцінювати важливість оточення.

Дивіться самі: у кого є більше шансів довести проект до кінця – у відлюдника, якого ні з ким навіть обговорити роботу над сайтом, або у того, хто знаходиться в середовищі однодумців, бачить успіхи інших вебмайстрів і вбирає їх досвід?

Чомусь мало хто звертає увагу при роботі над сайтом на такий момент, як мотивація. Це теж дуже важлива частина успіху.

Можна порівняти з забігом: коли спортсмен біжить дистанцію в поодинці, він не бачить справа і зліва суперника, він біжить наввипередки з самим собою. Так і в сайтах, оточення підстьобує, мотивує робити на 100%.

Тому не будьте одинаком: вступайте в співтовариства, шукайте однодумців на форумах, питайте порад і самі діліться з іншими – допомога повернеться до вас в п’ятикратному розмірі.

Якщо ви серйозно налаштовані на роботу над інформаційним сайтом і поставили собі за мету зробити сайт джерелом додаткового доходу, подумайте про участь у Марафоні Початок. Курс підходить навіть тим, хто поки нічого не знає про семантику, хостингах або просуванні.

Результат Марафону – готовий сайт, який ви зробили самі, плюс знання технології, по якій і після курсів ви будете запускати нові сайти. Тільки скажу відразу: ми чекаємо тих, хто готовий вкладати свої сили і час в свій проект, чарівних методів заробітку «100 тис.

за тиждень »ми не даємо.

Оцінити рівень уроків можна після попередньої реєстрації на курс. Кожен записався отримує доступ до марафонського уроку за вибором ніші і список «випалених» ніш, яких краще уникати новачкам. Подробиці і бонуси шукайте на сторінці Марафону Початок.

Дякую за увагу! Ваш Роман Пузата.