Як отримати максимум заявок в онлайн-бізнес

0
238

4 ефективних способу як отримати максимум заявок

Всі знають, що промо-акції відмінний спосіб підняти продажі . Але перед святами пропозицій стає занадто багато, аукціони злітають. Якщо робити все по-старому, – то замість зростання продажів ми можемо отримати зростання вартості клієнта.

Щоб отримати більше заявок і знизити вартість клієнта в свята, важливо виділитися і як можна швидше відповісти клієнту.

1. Запустити промо-Лендінгем

Это отдельная страница, созданная специально под акцию. Сделать её можно самостоятельно за 10 минут, без верстальщиков, разработчиков и дизайнеров. Главный принцип работы промо-лендинга «одна страница – одно предложение», что позволяет сфокусировать внимание клиента. Можно направить на него трафик со всей рекламы. Собрать статистику и наверняка узнать, какой именно канал принес наибольшее количество лидов.

2. Автоматически обрабатывать заявки с лид-форм в социальных сетях

Лид-формы традиционно хорошо работают для акций и спецпредложений. Но только если перезванивать клиенту в течение 5 минут, а не так, как это обычно бывает. Без автоматизации это сделать нереально, поэтому лучше всего подключитьсервис обратного звонка: он собирает данные и перезванивает, автоматически соединяя оператора с клиентом.

3. Встановити зворотний дзвінок на сайті

Якщо ви ведете користувача на сайт, полегшите йому пошук акції і розкажіть детально про її умовах. Зробіть на сайті форму зворотного дзвінка з лаконічним описом і пропозицією йому передзвонити. Перевага форми: вона з’являється, коли клієнт вже ознайомився з продуктом і приймає рішення про покупку.

4. Додати мультікнопку

Якщо у користувача може бути кілька цільових дій – зателефонувати, залишити заявку або викликати таксі до магазину (офісу), то допоможе мультікнопка.

Як все це швидко підключити?

Найпростіше скористатися сервісом, який дозволить підключити все і відразу. Наприклад, Calltouch – сервіс наскрізний аналітики, коллтрекінга і управління рекламою. Він допоможе запустити форми лідогенераціі, зібрати детальну статистику по всій рекламі і відстежити всю воронку продажів від переглядів оголошення до грошей в касі.