Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ип – правильні способи

0
78

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

Умови переведення з карти

З кредитки або дебетної пластикової карти робити грошові перекази на прив’язаний рахунок можна найшвидше і з невеликими комісійними. Здійснюються операції особисто або черга касове відділення банку.

Умови переведення:

 1. Для здійснення банківських транзакцій в відділенні потрібні карта і паспорт, переконайтеся, що на рахунку достатньо грошей з урахуванням комісії (якщо вона передбачена). Гроші переводяться з карти фізособи або тієї, яка прив’язана до р / рах.
 2. Якщо ви відправляєте власні кошти з особистої карти, в платіжному дорученні вкажіть призначення платежу – наприклад, «Переклад особистих грошей». Без відповідної позначки податкова може порахувати надходження як дохід.
 3. При проведенні платежу на користь іншого юрособи, IP потрібно також вказати підстави для переказу грошей – це може бути договір.

Щоб проводити транзакції самостійно, при відкритті розрахункового рахунку підключіть дистанційне облуживание. Воно дозволить проводити операції без участі співробітників банку. Онлайн-кабінет доступний з комп’ютерів, смартфонів, планшетів (зручно використовувати спеціальний додаток). Щоб в майбутньому робити переклади в пару кліків, не вводячи всі дані заново, зберігайте шаблони.

Переклади на розрахунковий рахунок підприємця (ІП)

Для поповнення р / рах ІП можна використовувати такі способи:

 1. З власного розрахункового рахунку – через прив’язану карту. Зручно користуватися мобільним додатком або інтернет-банкінгом, можна прийти до відділення і виконати операцію через касу.
 2. Готівкою через офіс або банкомат, але для цього вам знадобиться свій власний рахунок – його реквізити потрібно буде вказати при здійсненні платежу. Не забудьте паспорт, тому що без нього операцію банківський працівник не проведе.

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

У більшості банків є послуга самоінкасації. В даному випадку можна внести кошти на рахунок через банкомат. Доступні операції цілодобово. Для користування послугою самостійної інкасації потрібно мати спеціальний код – його видає банк. Код вводиться на банкоматі, після чого в купюроприймач вносяться гроші. Довіреній особі і підприємцю для здійснення операцій потрібні різні коди.

Переклади на рахунки організацій

Для здійснення переказу на розрахунковий рахунок юрособи відправнику необов’язково мати власний рахунок. Всі варіанти зарахування платежів:

 1. У відділенні, де відкрито ваш рахунок. Приходьте в банк, заповнюйте платіжне доручення за наданими реквізитами. Уважно перевірте коректність даних, які вказані в призначенні переказу.
 2. Через касу будь-якого банку без відкриття рахунку – в даному випадку для здійснення переказу використовуються готівкові. Необхідний мати при собі паспорт і точні реквізити для здійснення переказу.
 3. У банкоматі – банкомат повинен бути того банку, де у організації відкритий рахунок. Вказуйте послугу, вводите номер рахунку, здійснюйте транзакцію. Зверніть увагу, що банкомат може зажадати від вас карту банку (все залежить від умов конкретного установи).
 4. За мобільного банкінгу – повинен бути підключений особистий кабінет на сайті. Дані, які потрібно вказати – БИК одержувача (маються на увазі дані банку), ІПН, сума переказу. Зарахування коштів зазвичай моментальне.

Також ви завжди можете скористатися прив’язаною до рахунку картою. Для цього достатньо вказати платіжні реквізити отримувача грошей при перекладі і перевірити їх коректність, щоб кошти не пішли не туди. Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні СпособиЯк перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні СпособиЯк перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні СпособиЯк перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні СпособиЯк перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні СпособиЯк перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні СпособиЯк перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

Переказ грошей на розрахунковий рахунок ІП

Фінансові кошти, що надходять на розрахунковий рахунок підприємця – зазвичай це оплата придбаних товарів, послуг, які були надані клієнтам.

Крім подібних випадків переводити гроші прийнято і в процесі роботи з постачальником. Незважаючи на те, що підприємцям в Росії не обов’язково відкривати розрахункові рахунки, варто відзначити простоту користування цією опцією.

Є ще один плюс: переклад фінансів на підприємницький рахунок не обмежується певним розміром суми, можна відправити стільки грошей, скільки того вимагає угода. Розглянемо, що потрібно для переказу коштів на розрахунковий рахунок ІП і як провести операцію.

Умови і особливості перекладів

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

Ось базові моменти, які потрібно знати. Перше – за бажанням можливо здійснювати платежі за допомогою фахівця в банку, для цього потрібні паспорт і карта. Відкриваючи розрахунковий рахунок і прикріплюючи до нього картку банку, співробітник запропонує підключити дистанційне обслуговування.

У нього входить здійснення операцій з рахунком надалі без участі фахівців. Отже, кошти можуть бути перераховані не тільки з карт фізичних осіб, а й з пластика, прив’язаного до підприємницькому розрахунковому рахунку або до рахунку юридичної особи.

Другий момент – переводячи особисті кошти з карти фізичної особи, підприємець в графі платіжних доручень зобов’язаний вказати підстави. Це може називатися перекладом власних грошей.

В іншому випадку податкова інспекція буде розцінювати подібний переклад як оподатковуваний дохід. Переклад на рахунки інших юридичних осіб від імені індивідуального підприємця також повинен супроводжуватися підставою, наприклад, номером договору з контрагентом.

Переказ грошей на розрахунковий рахунок ІП завжди можна зробити в онлайн-режимі. Це можуть зробити власники ПК, планшета або мобільного телефону.

У цьому варіанті є можливість зберегти шаблони платежів для подальшого користування: всі дані реквізитів залишаться в системній пам’яті, але кількість перекладних в кожний наступний раз грошей потрібно буде ввести самому ВП. Ця опція зручна для тих, хто часто користується перекладами коштів на розрахунковий рахунок.

Переказ коштів на розрахунковий рахунок підприємця – методи і способи

Якщо необхідно здійснити платіж підприємцю, є можливість використовувати відразу декілька варіантів:

 1. Перерахувати гроші зі свого розрахункового рахунку (це роблять за допомогою карти, яка повинна бути до нього прив’язана. Знадобляться послуги інтернет-банкінгу або мобільного додатку, який дозволить провести операцію без співробітника банку. Переказ грошей може здійснити і оператор кредитної організації при безпосередньому зверненні в банк );
 2. Готівкова оплата за допомогою банкомату або співробітників банку (в цьому випадку особистий розрахунковий рахунок не знадобиться, потрібні лише реквізити рахунку і будь-які документи, що засвідчують особу).
 3. Ще один варіант, як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП -мобільний і інтернет-банкінг. Якщо є підключення до особистого кабінету на банківському сайті, через нього теж можна переказувати кошти. Тут знадобляться ІПН і БИК банку-одержувача, далі вводиться сума переказу. Фінанси переведуться швидко, цей варіант також не вимагає походу в банк, важливо зберігати електронну квитанцію.

За умови, що переклад буде здійснений з особистого рахунку, обов’язково коректне вказівку призначення платежу. Якщо власні кошти переводяться в цілях, пов’язаних з веденням бізнесу, завжди потрібно вказувати, що це особисті гроші. В іншому випадку податківці розцінять їх як податок.

Фінансові кошти на рахунок контрагента завжди повинні переводитися на підставі будь-якого договору або офіційних документів.

Велика кількість банківських організацій надають послугу, яка називається самоінкасації: ІП або офіційні представники мають право вносити фінанси на рахунок за допомогою банкомату.

Це можна робити в будь-який час доби, а значить, така можливість додає комфорту в процес користування. Крім того, не йти в банк не потрібно.

Щоб успішно користуватися мобільним банком, потрібно встановити додаток на мобільник. Його скачують і проходять процес ідентифікації, використовуючи номер карти.

Платежі здійснюються з розрахункового рахунку ІП або навіть з рахунку фізичної особи. Зберігаючи шаблони платежів, згодом переводити гроші можна буде не вводячи інформацію про адресата.

Рекомендації для бізнесменів

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

Потрібно намагатися не допускати змішування особистих і ділових засобів на одному рахунку. Всі кошти, що належать особисто підприємцю, потрібно зберігати на інших рахунках – лицьових.

Розрахункові ж рахунку потрібно поповнювати особистими фінансами тільки в крайніх випадках. Наприклад, якщо не вистачає коштів для того, щоб розрахуватися з постачальником.

Згідно із законом підприємець може відкривати не один, а кілька розрахункових рахунків, і, якщо потрібно перевести гроші між цими рахунками, необхідно піти в свій банк з готовим платіжним дорученням.

Там повинні бути вказані призначення перекладу і позначка про те, чи здійснюється він з урахуванням ПДВ або без. Тільки в цьому випадку платіж напевно буде проведений і не розподілиться в графу сумнівних у податковій. Також їх особиста перевірка пройде без додаткових питань і до ІП, і до того, хто переказував кошти.

Банки з найвигіднішими в Росії умовами

 • Модульбанк. Відкриття рахунку – 0 руб., Плата за ведення – від 0 руб.
 • Точка банк. Відкриття рахунку – 0 руб., Плата за ведення – від 0 руб.
 • Тінькофф. Відкриття рахунку – 0 руб., Ведення рахунку – 0 руб. в перші 3 міс. Після 490руб. / Міс.
 • Сбербанк. Відкриття рахунку – 0 руб., Ведення – 0 руб. в рамках тарифу Легкий старт.

Здійснювати перекази потрібно з акуратністю, уважно заповнюючи всі папери, так як безготівкові операції завжди під контролем податкових органів.

Якщо підприємець перестане вносити оплату податків, всі порушення будуть виявлятися по виконаним їм транзакціях.

Чи збираєтеся ви відкрити розрахунковий рахунок? Ознайомтеся з пропозиціями банків

РКО в Точка банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – безкоштовно за 10 хвилин;
 • Обслуговування – від 0 р. / Міс .;
 • Безкоштовних платіжок – до 20 шт. / Міс.
 • До 7% на залишок по рахунку;
 • Можливий овердрафт;
 • Інтернет-банкінг – безкоштовно;
 • Мобільний банк – безкоштовно.
РКО в Райффайзенбанку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – безкоштовно за 5 хвилин;
 • Обслуговування – від 490 р. / Міс .;
 • Мінімальні комісії.
 • Оформлення зарплатних карт – безкоштовно;
 • Можливий овердрафт;
 • Інтернет-банкінг – безкоштовно;
 • Мобільний банк – безкоштовно.
РКО в Тінькофф банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Безкоштовне відкриття Р / С за 10 хв .;
 • Перші 2 місяці безкоштовне обслуговування;
 • Після 2 місяців від 490 р. / Міс .;
 • До 8% на залишок по рахунку;
 • Безкоштовна бухгалтерія для ІП на спрощенку;
 • Безкоштовний інтернет-банкінг;
 • Безкоштовний мобільний банк.
РКО в Ощадбанку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття р / с – 0 р .;
 • Обслуговування – від 0 р. / Міс;
 • Безкоштовний «Сбербанк Бізнес Онлайн»;
 • Багато додаткових послуг.
РКО в ВТБ. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – безкоштовно за 5 хв .;
 • 3 місяці обслуговування 0 рублів;
 • Переклади і операції з готівкою – 0 рублів;
РКО в Альфа-банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • 0 руб. відкриття рахунку;
 • 0 руб. інтернет-банк і мобільний банк для управління рахунком;
 • 0 руб. випуск бізнес-карти для внесення і зняття готівки в будь-якому банкоматі;
 • 0 руб. перше внесення готівки на рахунок;
 • 0 руб. податкові та бюджетні платежі, перекази юрособам та ВП в Альфа-Банку;
 • 0 руб. обслуговування рахунку якщо немає оборотів.
РКО в Східному банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку безкоштовно;
 • Резервування за 1 хвилину;
 • Інтернет-банк і мобільний додаток безкоштовно;
 • 3 місяці обслуговування безкоштовно;
 • після 3 місяців від 490 р. / міс.
РКО в ЛОКО Банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – безкоштовно;
 • Резервування за 1 хвилину;
 • Обслуговування – від 0 р. / Міс .;
 • Зняття готівки від 0,6%;
 • Безкоштовний термінал для еквайрингу;
 • Інтернет-банкінг і мобільний додаток – безкоштовно.
РКО в Експерт Банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Обслуговування рахунку – від 0 руб. / Міс.
 • Видача готівки (до 700 тис. Руб.) – безкоштовно
 • До 5% на залишок грошей на рахунку
 • Вартість платіжки – від 0 руб.
РКО в Убрир Банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Обслуговування рахунку – від 0 руб. / Міс.
 • Підключення еквайрингу – безкоштовно
 • Бонуси від партнерів
 • Міжбанківські платежі – від 0 руб. / 3 міс
РКО в Банку Відкриття. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – від 0 руб.
 • Обслужіваніеіе рахунку – від 0 руб.
 • Інтернет-банк – безкоштовно
 • Зовнішні платежі – від 0 руб.
 • Онлайн експрес овердрафт для бізнесу.
РКО в Совкомбанк. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – безкоштовно за 3 хв .;
 • Кредити до 30 млн рублів;
 • Обслуговування – від 0 рублів;
 • Внутрішні розрахунки 24 години на добу.
РКО в Промсвязьбанк. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Перший місяць обслуговування – безкоштовно;
 • При сумарному середньомісячному балансі в розмірі 2 млн рублів РФ і більш – БЕЗКОШТОВНО;
 • Безкоштовний доступ в бізнес-зали;
 • Страхування для всієї родини. Консультації з юридичних питань.
РКО в Юникредит банку. Відкрити рахунок

Детальніше про розрахунковий рахунок

 • Відкриття рахунку – безкоштовно за 5 хвилин;
 • Обслуговування – від 1990 р. / Міс .;
 • Мінімальні комісії.
 • Оформлення зарплатних карт – безкоштовно;
 • Можливий овердрафт;
 • Інтернет-банкінг – безкоштовно;
 • Мобільний банк – безкоштовно.

Переводимо гроші на розрахунковий рахунок ІП та ТОВ

Різні комерційні організації досить часто співпрацюють один з одним. В результаті такої взаємодії потрібно проводити різні фінансові операції.

В основному для розрахунку за послуги і оплату товарів використовується безготівковий переказ. Такий варіант вважається найбільш комфортним і дозволяє переводити будь-яку необхідну суму. Однак переказ грошових коштів на розрахунковий банківський рахунок ІП або ТОВ має певні нюанси і тонкощі.

Дуже часто фізичні особи переводять кошти на розрахунковий банківський рахунок організації. Існує кілька варіантів, як перевести кошти з банківської карти на рахунок. Необхідно пам’ятати, що банк знімає відсотки за переклад. Кожен банк встановлює свою процентну ставку.

 • Через відділення фінансової організації.

Для перекладу знадобиться документ, що встановлює особу, платіжна карта відправника, реквізити рахунку для оплати. Всі документи пред’являються співробітнику банку. Він вносить їх в базу даних і знімає необхідну суму для перекладу з карти і відправляє на розрахунковий рахунок одержувача. Операція перекладу займає від кількох годин до кількох діб.

 • За допомогою банкомату одного з фінансових установ.

Необхідно перевести гроші за реквізитами, тому якщо користуєтеся терміналами самообслуговування, краще вдатися до послуг співробітника:

 1. Вставити карту в термінал і авторизуватися;
 2. Перейти в меню «переказ грошових коштів»;
 3. У меню, вибрати «перерахування на розрахунковий рахунок»;
 4. Після цього з’явиться поле з великою кількістю вільних рядків, які потрібно заповнити;
 5. Перекласти необхідний обсяг грошових коштів, з огляду на при цьому розмір комісії;
 6. Обов’язково запитати квиток про переведення.

Процедура надходження коштів займає в середньому один день.

 • Переклад на розрахунковий рахунок через Ощадбанк Онлайн.

Цей варіант підійде для тих, у кого підключений віртуальний, або мобільний банкінг. Для перерахування коштів даним способом буде потрібно ІПН і БИК одержувача. Гроші перераховуються протягом декількох годин.

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи
Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні Способи

Платник обов’язково повинен зберегти квитанцію в електронному варіанті.

Переклад фіз. віч з розрахункового рахунку організацій і підприємців також поширені, як і переклади в зворотному порядку. Це відбувається при нарахуванні заробітної плати, або оплати виконаного обсягу роботи у відповідність з цивільно-правовою угодою.

Це вид взаємин, в зв’язку з яким підприємець зобов’язаний оплатити конкретний обсяг роботи, який певний вид товарів і послуг.

В даному випадку обов’язково вказувати номер угоди та вид послуг, які оплачуються. Разом з нарахуванням заробітної плати платник зобов’язаний складати відомості оплати ПДФО і страхових нарахувань.

При перерахуванні авансу або заробітної плати платник повинен в обов’язковому порядку вказати найменування платежу. Внесення готівки на корпоративну карту виробляється за допомогою клієнтського менеджера.

Які відомості необхідно вказувати:

 1. Паспортні дані одержувача;
 2. БИК;
 3. ІПН;
 4. Найменування фінансової організації одержувача;
 5. Номер розрахункового рахунку або платіжної картки одержувача;
 6. Сума переказу;
 7. Призначення платежу.

Перевести на розрахунковий рахунок ІП

Існує кілька варіантів перекладу грошових коштів на банківський рахунок ВП. Для перекладу на розрахунковий рахунок та в одержувача, і у відправника повинен бути діючий рахунок у фінансовій організації. В даному випадку вигідніше здійснювати перекази, коли одержувач і платник користуються послугами одного банку, так як відсоток комісії буде нижче.

Послідовність дій:

 1. Звернутися до установи банку з проханням здійснити переказ.
 2. Повідомити наступні дані:
 • Назва отримувача;
 • Номер особового рахунку;
 • Вид платежу;
 • Сума грошового переказу;
 • Найменування фінансової установи, в якому у одержувача відкритий рахунок.

Переклад від фізичної особи на розрахунковий рахунок може здійснюватися будь-яким доступним способом: через банкомат, філія фінансової установи, мобільний або віртуальний банкінг. Попередньо необхідно уточнити номер розрахункового рахунку.

Якщо рахунків кілька

Приватні підприємці, фірми і різні організації можуть і найчастіше мають кілька діючих рахунків. Щоб перевести кошти власникові декількох рахунків, необхідно вирушити до фінансової установи. При собі необхідно мати платіжне доручення. У дорученні повинно бути вказано призначення перекладу і сума, а також інформація про відправника.

Перевести на розрахунковий рахунок ТОВ або організації

Переказ грошових коштів на розрахунковий рахунок ТОВ не складна процедура.

Етапи виконання переказу на рахунок ТОВ:

 1. Платник звертається до підрозділу банку з проханням здійснити переказ на розрахунковий рахунок певної компанії або організації. Для цього оформляється спеціальне доручення.
 2. Фінансова організація робить переклад до кінця наступного дня, наступного за днем ​​подачі доручення.
 3. За фактом відправлення коштів банк інформує обидві сторони про те, що перерахування вироблено.

Комісія по переказах

Перш, ніж скористатися послугами будь-якого банку, необхідно уточнити розмір процентної ставки за переказ коштів на банківський рахунок ВП.

Найменування банкаПроцентная ставка

Сбербанк 1.5% від суми при наявності активного рахунку в даному фінансової установи і 2% від суми переказу при наявності рахунку в іншому банку
ВТБ 24 1% від суми переказу при наявності активного рахунку, 1.8% від суми при наявності активного рахунку в іншій фінансовій установі
Альфа Банк 2% від суми при наявності діючого рахунку в даному банку, і 2.5% при наявності рахунку в іншій фінансовій установі
Крапка 1.3% від суми переказу при перерахуванні з рахунку, відкритого в цьому банку, 1.8% при перекладі, який перераховується з рахунків інших банків
Тінькофф 0.3% від суми перерахування, якщо переклад здійснюється з рахунку Тінькофф, 1%, якщо переклад здійснюється з рахунку інших банків

Чи можливе переведення без комісії

Абсолютна більшість банків встановлює комісію на проведення платіжних операцій і переказів. В основному процентна ставка становить від 0.5% до 1.5%. Однак існує кілька способів, як перевести гроші на рахунок ІП, ТОВ без відсотків.

Основні способи безвідсоткового перекладу:

 1. З одного корпоративної картки на іншу (за умови, що обидві карти обслуговуються в одній кредитної організації).

У банку Тінькофф такі операції проводяться без вирахування комісії, швидкість перекладу не перевищує 5-15 хвилин. Однак існує ліміт єдиного перекладу – 10 000 рублів. У банку ВТБ комісія за одну операцію складе 1 рубль.

 1. За допомогою використання системи переказів.

Найбільш популярна і затребувана система переказів – «Колібрі». Ліміт перекладів через дану систему – півмільйона рублів.

Виконати такий переклад можна всього за 10-15 хвилин в будь-якій філії Ощадбанку, а також деяких інших кредитних організацій.

Крім перерахованих вище способів можна використовувати віртуальні платіжні системи. Комісія в них налічується, проте вона в рази менше, ніж при грошових переказів кредитними організаціями.

Перевести на розрахунковий рахунок Ощадбанку

Простіше робити перекази грошових коштів тим, у кого оформлений розрахунковий рахунок в Ощадбанку. Якщо платник і одержувач мають розрахунковий рахунок в Ощадбанку, комісія за переказ складе 1.5%, якщо кошти переводяться з рахунку, який оформлений в іншій фінансовій установі, комісія складе 2%.

Способи перекладу на розрахунковий рахунок в Ощадбанку

МетодОпісаніе

Через касу філії Ощадбанку Необхідно знати найменування організації – одержувача, номер її рахунку. Потрібно пред’явити документ, що встановлює особу і обов’язково в платіжній папері вказати призначення переказу
Через віртуальний банк Розрахований тільки для тих платників, які також користуються послугами Ощадбанку. Необхідно завантажити онлайн додаток і вказати дані перекладу. У персональному кабінеті можна зберегти дані перекладу і згодом автоматично проводити платежі, які не вписуючи кожен раз все вихідні дані
Через Мобільний банк Додаток працює аналогічно віртуальному додатком. Його необхідно попередньо завантажити та налаштувати параметри перекладу в персональному кабінеті користувача
Здійснити переказ з рахунку, відкритого в іншому банку Перерахування коштів на розрахунковий рахунок Ощадбанку з рахунку іншого банку проводиться у відділенні Ощадбанку, або через віртуальний банк. Період перекладу становить від одного дня до одного тижня.

Перевести на розрахунковий рахунок Тінькофф банку

Переклади на розрахунковий рахунок Тінькофф банку для його користувачів складе 0.3%, для користувачів інших банків відсоток комісії складе 1%. Можна перевести кошти за допомогою терміналу або банкомату, якщо переклад здійснюється через корпоративну карту, або стандартну платіжну карту фізичної особи.

Які відомості потрібні, щоб здійснити переказ і заповнити платіжне доручення:

 • Найменування кредитної установи;
 • Номер рахунку отримувача;
 • Особисті дані платника;
 • ІПН;
 • КПП організації – платника;
 • БИК.

На надходження коштів йде від декількох годин до 1-2 діб з моменту проведення операції.

Переклади на розрахунковий рахунок ІП та ТОВ – невід’ємна частина їх взаємодії один з одним, а також з фізичними особами. Правила проведення переказів, а також тарифи на виконання даних фінансових операцій різними банками допоможуть уникнути зайвих витрат і вчасно перевести необхідну суму.

Переказ грошей на розрахунковий рахунок ІП та організації – способи поповнення

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні способи

Сьогодні ми розповімо, як перевести гроші на розрахунковий рахунок ділового партнера. Способів для цього існує чимало. Наприклад, ви можете здійснити платіж онлайн, відвідати для цих цілей відділення кредитної організації або скористатися послугами банкомата.

Перекласти з карти на розрахунковий рахунок

Якщо у вас є карта, то вона значно спрощує можливість переказу грошових коштів. Пластик, прив’язаний до рахунку, дозволяє поповнити баланс швидко і з мінімальними комісіями. Для цього можна звернутися у відділення банку або провести операцію самостійно.

Умови переведення:

1

При бажанні здійснити платіж через фахівця вам знадобляться паспорт і карта. Важливо, щоб на рахунку пластика була достатня сума. Деякі банки стягують комісію, а тому коштів повинно вистачити. Гроші можна перевести як з карти фізичної особи, так і з тієї, що прив’язана до розрахунковому рахунку підприємця або юридичної особи.

2

При перекладі власних коштів з особистої карти ІП на розрахунковий рахунок в платіжному дорученні необхідно вказати підставу документа. Їм може бути « Переклад власних коштів «. Якщо це зазначено не буде, то податкова може розцінити таку операцію як дохід, який буде обкладатися податком.

3

Якщо здійснюється платіж на користь іншої юридичної особи або ІП, також важливо вказати його підставу, наприклад, номер договору з контрагентом .

При відкритті розрахункового рахунку і прикріплення до нього карти в банку можна підключити електронну послугу дистанційного обслуговування.

Вона означає, що ви маєте право здійснювати операції за рахунком без допомоги співробітників кредитної організації.

У будь-який час можна переказати кошти з картки на розрахунковий рахунок в режимі онлайн. Послуга доступна для власників комп’ютерів, а також планшетів або телефонів.

Можна зберігати шаблони для майбутніх платежів. Іншими словами, реквізити переказу залишаться в пам’яті системи, а вам при наступному платежі потрібно буде ввести тільки суму.

Це зручно, якщо ви часто з карти переводите гроші на розрахунковий рахунок.

Перевести на розрахунковий рахунок ІП

Якщо ви збираєтеся здійснити такий платіж, то можна скористатися кількома способами:

1

Перекладом зі свого розрахункового рахунку (це можна зробити і за допомогою карти, прив’язаною до нього. Для цих цілей підійде інтернет-банкінг, а також мобільний додаток, що дозволяє проводить операції без допомоги банківських співробітників. Переказати кошти допоможе і оператор кредитної організації, якщо ви звернетеся безпосередньо у відділення банку);

2

Внести готівку через банкомат або офіс банку (для цього не потрібно мати власний розрахунковий рахунок. Досить знати реквізити номера рахунку і мати при собі документ, що засвідчує особу).

Якщо ви переводите кошти зі свого рахунку, то необхідно коректно вказати призначення платежу. При перекладі власних грошей на цілі бізнесу так і потрібно вказувати, що це особисті кошти, щоб податкова не розцінила їх як податок. Залік грошей на користь контрагента повинен мати підставу у вигляді конкретного договору чи інших документів.

Більшість банків пропонують послуги самоінкасації. Це означає, що підприємець або його представник можуть внести кошти на розрахунковий рахунок через банкомат. Така дія є в будь-який час доби, що дуже зручно. Також не потрібно відвідувати офіс банку.

Щоб скористатися послугою, необхідно спочатку отримати у працівника банку спеціальний код, який згодом вводиться на клавіатурі банкомату.

Потім гроші вносяться в купюроприймач, а через деякий час вони будуть зараховані на розрахунковий рахунок ІП.

Якщо операцію здійснює не сам підприємець, а довірена особа, то йому необхідно відразу отримати свій код, який буде відрізнятися від цифр самого ВП.

Перевести на розрахунковий рахунок Ощадбанку

Якщо ваш контрагент відкрив розрахунковий рахунок в Ощадбанку, то перевести йому кошти не складе труднощів. А якщо ще й ваш рахунок оформлений в цьому банку, то це значно спрощує завдання.

Є кілька способів:

1

Відправитися в відділення Ощадбанку і звернутися до оператора (при собі потрібно мати реквізити організації або ІП, а також номер розрахункового рахунку. Обов’язкова наявність паспорта. Також в платіжному документі варто вказати підставу перекладу);

2

Через Ощадбанк онлайн (послуга доступна для тих, у кого вже є рахунок в Ощадбанку. Він не обов’язково повинен бути розрахунковим, підійде і звичайний рахунок, відкритий на фізичну особу.

Для перекладу в відповідних полях особистого кабінету на сайті банку потрібно вказати номер рахунку, ІПН і БИК одержувача грошей, інші дані система сформує автоматично. Далі вам потрібно ввести суму і номер рахунку, з якого відбудеться списання.

Обов’язково збережіть чек, щоб у вас на руках було підтвердження платежу);

3

Через мобільний додаток Ощадбанку (він працює за тим же принципом, що і онлайн-банк. Вам знадобиться завантажити додаток і вказати в ньому дані платежу. Зручніше в особистому кабінеті зберегти шаблон перекладу, щоб в подальшому вводити тільки суму і без витрат часу відправляти кошти) ;

4

Перекласти з рахунку, відкритого в іншому банку (це можна зробити через відділення банку або в особистому кабінеті. Достатньо мати реквізити платежу. Термін зарахування грошей становить від 1 дня до тижня. Все залежить від того банку, через який здійснюється переклад. За операцію зазвичай стягується комісія, яка автоматично спишеться з вашого рахунку при відправці платежу).

Перевести на розрахунковий рахунок організації

Якщо вам потрібно перевести гроші на рахунок юридичної особи, то для цього необов’язково мати розрахунковий рахунок в банку. Існує кілька варіантів відправки платежів, з якими ви можете ознайомитися в таблиці.

спосіб перекладу Особливості
Через відділення банку, в якому у вас відкритий рахунок Можна прийти до відділення і заповнити платіжне доручення. Зазвичай документ становить фахівець з реквізитами, які ви надали. Вам треба вказати призначення платежу і звірити правильність даних, введених оператором.
Якщо все вірно, вам потрібно поставити свій підпис і отримати документ, що підтверджує внесення коштів. Якщо ви переводите кошти між своїми рахунками, не забудьте вказати відповідну підставу платежу.
Через будь-який банк без відкриття розрахункового рахунку Якщо у вас немає рахунку, відкритого в банку, це не є перешкодою до платежу. Вам потрібно взяти з собою готівку і відправитися в будь-який банк, який пропонує послуги перекладу.
Можна відвідати банк, в якому відкрито рахунок у організації, а якщо такої можливості немає, то підійде інша фінансова установа. Вам потрібно взяти з собою паспорт і реквізити платежу. Обов’язково збережіть квитанцію до зарахування грошей.
через банкомат У цьому випадку підійде банкомат тільки того банку, в якому у організації відкритий розрахунковий рахунок. Необхідно вибрати послугу переказу коштів і ввести номер рахунку.
Деякі пристрої самообслуговування приймають подібні платежі тільки при наявності у вас карти цього ж банку, а для інших досить знати лише номер рахунку.
За допомогою інтернет-банкінгу Якщо у вас є підключений особистий кабінет на сайті банку, то ви можете переказати кошти зі свого розрахункового рахунку. Для цього потрібно ввести ІПН організації, БИК банку-одержувача, а також суму переказу. Кошти зараховуються швидко і не вимагають відвідування банку. Не забудьте зберегти електронний варіант квитанції.
З використанням мобільного банку Для цього потрібно підключити мобільний додаток. Його можна скачати і ідентифікуватися за номером картки. Переклад здійснюється з вашого розрахункового рахунку або відкритого на фізичну особу.
Якщо зберегти шаблон платежу, то в подальшому відправляти гроші можна буде набагато швидше без введення відомостей про адресата.
З карти При наявності картки будь-якого банку, прив’язаною до рахунку, можна поповнити розрахунковий рахунок будь-якої організації. Для цього необхідно знати реквізити, які потрібно повідомити оператору при перекладі через відділення банку.
Якщо ви здійснюєте платіж самостійно через електронний сервіс банку, то відомості про одержувача потрібно буде ввести у відповідні поля, а потім зберегти платіжний документ.

( 4

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП та ТОВ – способи поповнення

У статті розберемо способи поповнення розрахункового рахунку ІП та організації. Дізнаємося про порядок переведення грошей через відділення банку, банкомат, з карти і іншого розрахункового рахунку. А також ми розповімо, що потрібно врахувати при поповненні рахунку ІП особистими коштами.

Способи поповнення рахунку

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок ІП - правильні способи Якщо ви хочете поповнити р / с, можна скористатися наступними способами:

 • Через касу банку.
 • За допомогою банкомату.
 • Перекладом з корпоративної картки.
 • Перекладом з рахунків інших банків.
 • Перерахуванням за допомогою онлайн-сервісів.

Розберемо особливості кожного із способів.

Також прочитайте: В якому банку відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ у 2018 році – тарифи кращих банків

Як перевести гроші на розрахунковий рахунок організації через відділення

Для здійснення операції потрібно взяти з собою паспорт і письмове підставу для списання грошей – квитанцію, реквізити договору або платіжне доручення.

Процедура виглядає наступним чином:

 • Відвідайте офіс фінустанови і зверніться до касира.
 • Надайте реквізити для операції – номер рахунку, БИК, кор. рахунок, ІПН і паспорт.
 • Дочекайтеся оформлення квитанції та виконання перекладу.

Квитанція підписується вами і представником банку, далі ставиться відмітка про те, що переклад виконаний.

Внесення готівки в банкоматі

Багато банків підтримують послугу самоінкасації, тобто можна вносити гроші на р / с через банкомат. Для цього потрібно отримати в банку спеціальний код, який знадобиться при здійсненні транзакції. Після цього ви вибираєте в меню потрібну операцію, заповнюєте поля і вносите необхідну суму, яка зараховується на р / с протягом доби.

Переказ з картки на розрахунковий рахунок ІП

Даний спосіб підійде для ІП, що користуються корпоративною карткою. Переклад здійснюється через сайт фінустанови, за допомогою мобільного додатку, банкомату або в офісі банку. В останньому випадку потрібно звернутися до менеджера, який допоможе перевести гроші через термінал, використовуючи карту.

Як перевести кошти на розрахунковий рахунок через Ощадбанк Бізнес Онлайн

Для здійснення операції у вас повинен бути відкритий розрахунковий рахунок в Ощадбанку. Вам потрібно:

 • Авторизуватися в особистому кабінеті.
 • Зайти в меню перекладів.
 • Вказати № рахунку, ІПН і БИК одержувача (інші дані сервіс відобразить автоматично).
 • Ввести розмір переказу і номер рахунку, з якого пройде списання.
 • Підтвердити здійснення транзакції.

Це найшвидший спосіб перекладу. Вся операція займає 2 – 3 хвилини.

Що врахувати при поповненні рахунку

Підприємцю потрібно зберігати документи про надходження власних коштів, інакше податкова розцінить останнім як дохід і нарахує податок. В ході оформлення перекладу потрібно вказати правильне формулювання: «Перерахування власних коштів» або «Особисті гроші». Перераховані кошти відображаються в касовій книзі з подальшим оформленням прибуткового ордера.

А якщо операція здійснюється з карти або рахунку, відкритого в іншому банку, то, швидше за все, доведеться заплатити комісію. Її розмір встановлюється в кожному фінустанові індивідуально.

Також прочитайте: Як зняти гроші з розрахункового рахунку ТОВ: підстави, способи та порядок

Поповнення свого розрахункового рахунку ІП: законні способи і податки

Коротко про головне:

У статті розглянемо, як ІП поповнити розрахунковий рахунок. Розберемося, чи можна покласти на рахунок власні кошти і не вважатиме податкова їх за дохід. Ми підготували для вас способи внесення готівки і поповнення рахунку через переклад.

Коли на розрахунковому счетеЧто таке розрахунковий рахунок ІП та ТОВ і навіщо він потрібен недостатньо коштів, щоб відправити платіж, ІП може покласти на рахунок свої гроші. Законодавчих обмежень з цього приводу немає.

Як ІП поповнити розрахунковий рахунок власними коштами

На свій розрахунковий рахунок ІП може внести кошти за допомогою особистої карти, електронних гаманців, через відділення банку або через карту, прив’язану до розрахункового рахунку. У кожного з цих способів є свої особливості.

Рекомендуємо прочитати: Де відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ: порівняння тарифів і отзивиГде відкрити розрахунковий рахунок для ІП і ТОВ в 2019 році: порівняння тарифів та відгуки.

Поповнення розрахункового рахунку з особистої карти

ІП може поповнити свій розрахунковий рахунок коштами з особистої карти використовуючи онлайн-або мобільний банк. В обох випадках необхідно зайти в особистий кабінет під логіном фізичної особи.

Потім перейти у вкладку «Платежі» і вибрати спосіб перекладу – з карти на карту (підходить, якщо до розрахункового рахунку прив’язана корпоративна карта) або за реквізитами юр. особи (вводите дані в пропоновану форму).

Джерелом платежу буде виступати ваша особиста карта.

Якщо особиста карта і розрахунковий рахунок відкриті в одному банку, то комісія за переказ стягуватися не буде, якщо в різних – за тарифом банку.

Даний спосіб поповнення зручний тим, що заповнивши один раз шаблон, можна потім повторювати переказ не набираючи наново всі реквізити.

Поповнення корпоративної карти, прив’язаною до розрахункового рахунку, через банкомат

При даному способі вставляєте карту в банкомат і вносите готівку. Якщо в меню для цих цілей передбачена окрема вкладка, то можна скористатися нею. Для цього необхідно ввести логін і пароль, які вам дав банк.

Якщо платіж здійснюється в банкоматі, що належить вашому банку або банку-партнеру, то комісія за поповнення рахунку стягуватися не буде, якщо сторонній, то її суму ви побачите на екрані.

Плюс даного платежу в тому, що не потрібно вводити свої реквізити, вони висвічуються автоматично, і ймовірність помилитися вкрай мала. Мінус – не завжди поруч може виявитися «безвідсотковий» банкомат.

Внесення готівки через касу банку

Для того щоб внести на розрахунковий рахунок своїх коштів, IP необхідно звернутися до менеджера банку з паспортом. Спеціаліст заповнить форму перекладу і направить вас в касу. Касир перевірить переклад, візьме у вас готівку і зарахує її на розрахунковий рахунок.

Коли ви робите поповнення в своєму банку, комісія за операцію не нараховується, в сторонніх – береться за діючими тарифами.

Перевага цього способу внесення грошей в тому, що працівники банку двічі перевіряють коректність платежу і вказують правильне призначення. Недолік у тому, що потрібно йти в банк і бажано в «свій», щоб заощадити на комісії.

Рекомендуємо прочитати: Банки з найдешевшим відкриттям і обслуговуванням розрахункового рахунку для ІП і ОООРейтінг банків з найдешевшим відкриттям розрахункового рахунку для ІП і ТОВ.

системи переказів

Використовуючи будь-яку систему переказів, IP також може внести власні кошти на рахунок. Найбільш популярними з них є Юністрім та Контакт.

Заходимо на сайт обраної платіжної системи, переходимо в розділ «Переклади» і вибираємо платіж з карти на карту (підходить тільки для поповнення корпоративної картки). Якщо карти немає, то гроші можна покласти через найближче відділення, з паспортом.

Де воно знаходиться і яка буде комісія за переказ – можна подивитися на сайті компанії.

Поповнити свій розрахунковий рахунок ІП може і за допомогою електронних гаманців, таких як Ківі, Вебмані, Ядекс.Деньгі і інші. Зробити це можна або через термінал, або через мобільний додаток. Порядок дій такий самий. Вибираємо, як ми хочемо перевести гроші – з карти на карту або за реквізитами, заповнюємо шаблон, робимо переклад.

Якщо у банку немає відділень, як, наприклад, у Тінькофф, можна внести гроші на рахунок через Евросеть і МТС. Головний мінус подібних перекладів – це велика комісія, яка може бути від 2% і вище.

Скільки днів йдуть гроші

Перекази з картки на картку зазвичай йдуть протягом одного дня. Якщо гроші відправлені на номер рахунку, то зарахування може скласти від 1 до 5 днів. Наприклад, якщо платіж відправлений ближче до кінця опер. дня, проведений він буде тільки на наступний робочий день, а якщо попереду вихідні, то тільки через два дні.

Якщо в перекладі виявиться помилка, то він потрапить в категорію нез’ясованих платежів. В цьому випадку операціоністи банку у вас уточнювати реквізити, що займе чимало часу.

Рекомендуємо прочитати: Рейтинг банків для малого бізнесу з вигідним РКО для ІП і ОООРейтінг банків для малого бізнесу 2019 роки з вигідним РКО для ІП і ТОВ.

Внесення грошей на розрахунковий рахунок ІП стороннім фізичною особою

Будь-яке фіз. особа може внести гроші на рахунок ІП на його прохання. Зробити це можна одним з розглянутих вище способів.

Але подібні перерахування можуть бути розцінені як дохід від підприємницької діяльності, і з них потрібно буде заплатити податок.

Щоб уникнути цього, IP необхідно укласти договір позики з фізичною особою, прописавши в ньому суму, термін повернення, умови погашення відсотків або вказати, що позика є безвідсотковим.

Дана умова має бути дотримано навіть в тому випадку, якщо гроші перераховує чоловік / дружина ВП.

Однак, якщо ви застосовуєте УСН або ОСНО, то при отриманні безпроцентної позики потрібно буде заплатити 35% ПДФО від доходу, розрахованого виходячи з 2/3 ставки рефінансування (актуальною на момент отримання позики). Якщо ви платите ЕНВД або ПСН, то ПДФО платити не потрібно, так як підприємці на цих системах оподаткування від нього звільнені.

Призначення платежу і податки

Внесення особистих грошей на рахунок ІП не буде доходом від підприємницької діяльності, і щоб не платити зайві податки, потрібно правильно заповнити призначення платежу. ІП повинен вказати, що вносить особисті кошти на поповнення рахунку. Відображати ці суми в КУДіР не потрібно.