Як почати Інфобізнес з нуля і заробити на продажу інформації

0
223

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

У цій та наступних статтях я дам вам оптимальну модель, як створити Інфобізнес з нуля. При цьому, щоб почати заробляти в Інфобізнес, вам не знадобитися взагалі ніяких вкладень. Все, що я буду вам тут розповідати – перевірено мною на практиці. Використовуйте цю схему як карту, щоб максимально швидко проходити по кожному етапу і не блукати роками по колу. Якщо ви поки не плануєте робити свої продукти – рекомендую статтю «Вся правда про партнерські програми в Інфобізнес» (відкриється в новій вкладці).

 • Насправді, весь Інфобізнес з нуля і до дійсно великих грошей можна розділити всього на три етапи. це
 • Етап 1 – Швидкий Інфобізнес
 • Етап 2 – Автоматизація
 • Етап 3 – Делегування.
 • І зараз ми з вами детально розберемо, як вам краще діяти на кожному з цих етапів.

Швидкий Інфобізнес

На самому початку Інфобізнес у вас буде досить багато проблем. При чому, відсутність грошей для розвитку – це далеко не найстрашніша проблема.

Найгірше це те, що ви чітко не уявляєте собі – що, кому, як і навіщо ви збираєтеся продавати. Поки ви не відповісте на ці питання, грошей ви не заробите.

Хоча б тому, що люди теж не будуть розуміти, чому вони повинні вам платити.

Цей етап часто називають «вибором ніші» в Інфобізнес. Про «прибуткові» і «вигідні» ніші ви можете докладніше прочитати в статті про вибір ніші в Інфобізнес, а тут я хочу сказати тільки наступне. Неможливо вибрати свою нішу, сидячи на кухні.

Іншими словами, ви не зможете просто так взяти і придумати «на коліні», в якій ніші ви хочете зробити Інфобізнес. Точніше, придумати можна, але вам це не допоможе. Вибір ніші – це як пошук свого призначення. Це не робиться на кухні з листочком паперу. Своє призначення виковується в процесі роботи.

Вибір ніші в Інфобізнес я люблю порівнювати з тим, як людина з дитинства шукає своє місце в цьому житті. Уявіть собі маленьку дитину років 3-4. Ви можете відразу сказати, до чого у нього дар і в чому його призначення? Тільки в дуже рідкісних випадках.

Найчастіше ви можете тільки визначити до чого у нього здібності. Ось цей хлопчик активний і рухливий. Швидше за все, у нього все буде добре в спорті. А ось ця дівчинка в 4 роки сама навчилася читати.

Швидше за все їй будуть легко даватися іноземні мови і гуманітарні предмети.

Додаткова складність в тому, що у дитини найчастіше занадто багато здібностей. Він і електрикою цікавиться, і анатомією, і читати любить, і машинки конструює.

Приблизно те ж саме відбувається і з вами на етапі старту Інфобізнес. У вас занадто багато здібностей, занадто багато знань і думок, якими ви хотіли б поділитися з людьми.

Але створити «Інфобізнес про все» не можна, інакше вам доведеться конкурувати «з усіма».

Що ми робимо, щоб визначити, до чого у дитини все-таки дар, а не просто інтерес? Ми починаємо пробувати багато різних напрямків. Віддаємо його в різні секції, купуємо йому різні книги та іграшки.

Вам теж на першому етапі доведеться пробувати багато різних напрямків. Саме це і є швидкий Інфобізнес.

Ні в якому разі не можна намагатися сісти на кухні, «висмоктати» собі ніші «з пальця», а потім на півроку засісти робити безкоштовні продукти, платні продукти, намагатися ліпити з цього воронки.

Такі воронки спочатку нежиттєздатні. І роблячи начебто все правильно, ви ніколи не побачите грошей від свого Інфобізнес. Починати треба з Інфобізнес в «ручному режимі». Іншими словами, вам треба багато виступати на вебінарах, продавати, спілкуватися з аудиторією, і проводити живі тренінги і семінари.

На нульовому етапі – ніяких «коробок» і ніяких «автоматизацій». Ми з вами будемо робити Інфобізнес за іншою моделлю. Спочатку вам треба самим точно зрозуміти, що і для кого ви хочете робити. Беріть різні напрямки. Продавайте сьогодні одноденний вебінар по досягненню успіху, а завтра – по швидкому запам’ятовуванню слів. Поки ви на самому початку Інфобізнес, це оптимальний варіант.

На початковому етапі Інфобізнес у вас немає грошей, немає бази, немає репутації, немає навіть певної теми. Коротше кажучи, немає нічого, крім пекучого бажання приносити людям користь і заробляти на цьому великі гроші. Ваш вихід – це продажі через вебінари. На першому етапі ви повинні стати «чорним рабом» Інфобізнес. Вам доведеться багато працювати, а заробляти щодо мало.

І найкраще почати свій шлях в Інфобізнес через онлайн-конференції. Вам треба брати участь у всіх можливих конференціях, де є хоч якась аудиторія. І на ці конференції вас будуть пускати, тільки якщо ви хоч щось їм заробляєте.

Взагалі, організатори конференцій живуть досить сумно. Вони радіють як діти, якщо спікер приносить їм хоч кілька тисяч рублів зі свого виступу. І якщо ви зможете це забезпечити – вас завалять запрошеннями.

Якщо ви не дуже знаєте, що таке онлайн-конференції, то я вам в двох словах розповім.

Онлайн-конференції в схемі Інфобізнес

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Як правило, тренер може брати участь в конференції, якщо відправить по своїй базі рекламу цієї самої конференції. Набравши таким чином 10-20 спікерів, організатор конференції отримує базу, скажімо, в кілька сотень учасників, що зареєструвалися на цю конференцію. Учасники слухають поспіль виступи всіх спікерів, одного за іншим.

Такі конференції зазвичай йдуть 2-3 дня, по 3-4 години щовечора. Але бували випадки, коли організовували місячні конференції, які йшли в режим нон-стоп 24 години на добу. Всі спікери намагаються щось продати. Організатори, відповідно, отримують свіжу базу емейлів і 50% з продажів кожного спікера.

Природно, в такому «пекельному Інфобізнес» найчастіше беруть участь тільки самі новачки. Для них це мало не єдиний шанс з нуля вийти зі своєю пропозицією хоч на якусь аудиторію.

Спікерів дуже багато, аудиторія швидко втомлюється від продажів. Та й самі спікери далеко не вищого класу.

Саме тому організатори просто в захваті, якщо знаходиться хоч хтось, хто може заробляти хоч скільки-то.

Ось це і є ваша задача на першому етапі швидкого Інфобізнес. Вам треба знаходити такі конференції, зв’язуватися з організаторами, умовляти їх дати вам виступити без реклами по базі (у вас і бази-то ніякої немає), а потім виходити і впевнено «закривати» аудиторію на свій продукт.

Звичайно, ви можете спробувати організувати вебінар самостійно, і тоді вам сильно допоможе стаття «Як організувати вебінар – повна інструкція» (відкриється в новій вкладці).

Але все ж, на нульовому етапі Інфобізнес, напевно, краще цю справу довірити фахівцям по конференціях. Давайте тепер докладно розберемо, як це все робиться.

Перший дохід в Інфобізнес

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Все, що стосується регалій і довіри ви можете майже цілком скопіювати з «сценарію продажів на коліні”. Читаючи ваше резюме організатор конференції повинен побачити, що ви зможете викликати довіру в аудиторії, а значить, швидше за все, зможете нормально продати.

Не завадить і вам трохи більше впевненості в собі. Скажіть організатору, що ви тільки робите перші кроки в Інфобізнес, і у вас поки немає своєї бази для розсилки, але ви зможете добре продавати.

Навіть якщо у вас за душею взагалі нічого немає, один з десяти організаторів точно погодитися дати вам спробувати. Дуже часто у них з різних причин з’являються несподівані порожнечі в розкладах, які треба терміново заповнити. Ось ту ви і стане в нагоді.

Саме так ви зможете взяти участь у своїй першій онлайн-конференції взагалі без будь-якої розсилки по базі, і заробити перші швидкі гроші в Інфобізнес.

Якщо ви зможете добре продати, то вважайте, що півсправи вже зроблено. Ви візьмете відгук у організатора, і далі тільки будете його просто показувати іншим організаторам – ось як я добре продаю. І скоро вони самі будуть вам писати і просити виступити. Так що у вас не залишиться майже жодного вільного дня на тижні без виступів. Саме це нам і треба на першому етапі.

Де брати контакти організаторів конференцій по ИнфоБизнес

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Через пошук Яндекса ви будете потрапляти, швидше за все, на що продають сторінки цих самих конференцій. Проведіть по екрані їх до самого низу і шукайте контакти. Ще обов’язково загляньте в розділ «спікери». Дуже часто організатори самі беруть участь в своїх конференціях у вигляді спікерів.

Назбирайте з десяток таких контактів і починайте відправляти їм своє резюме. Повірте, це спрацює. Я так навіть потрапив спікером на бізнес-конференцію «Селігер». При тому, що я був якраз на тому етапі, коли сам особливо не розумів, що і навіщо я роблю.

Що і як продавати на старті Інфобізнес?

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Занадто висока ймовірність, що вам ця конкретна тема набридне набагато швидше, ніж ви станете в ній справжнім експертом і навчитеся давати людям справжні результати. А значить, ваші «Коучинг» їх не буде доведено до кінця. Люди залишаться розчаровані, про вас піде поганий слух. Вони почнуть вимагати гроші назад, але у вас цих грошей вже не буде, тому що ви встигнете їх витратити. І тоді вам доведеться дуже несолодко. До того не солодко, що ви ще довго будете «дути на воду», і боятися навіть наблизитися до ИнфоБизнес.

Ви думаєте я це все придумав? О ні! Я знаю десятки людей, які саме так безславно закінчили свої ледь зародилися кар’єри в Інфобізнес. Те, що я вам написав вище – написано кров’ю, і я сам з великими труднощами уникнув цього. І дуже вас прошу поставитися до цього серйозно.

Пам’ятайте, що живі продукти завжди будуть продаватися краще. Однак є ризик, що у вас куплять 1-2 людини, і вам доведеться вести одноденний тренінг для 1-2 чоловік. І знаєте що? Треба буде проводити, чи не перелому.

Але, погодьтеся, краще провести одноденний тренінг для однієї людини, ніж 2 місячний тренінг? І нічого смішного, я одного разу вів тритижневий тренінг для 2 осіб, тому що сам попався в ту пастку, про яку попереджав вас вище.

Мене-то ніхто не попередив про це, коли я починав.

Поставте ціну на свій 1-2 денний вебінар (тренінг) в районі 4-6 тисяч рублів.

Дешевше продавати не рекомендую, тому що на кількості продажів це сильно не позначиться, а ось на кількості грошей від продажів позначиться дуже сильно. Вибирайте якусь широку тему.

Люди, які приходять на онлайн-конференції – самі новенькі новачки. Їм не треба ще глибоких знань. Вони їх не зрозуміють і не оцінять. Вам треба максимально відповідати їхнім очікуванням.

На конференції по «жіночому щастю» краще продавати одноденний тренінг «як стати щасливою жінкою», а не тренінг «як повернути свого коханого, який пішов до суперниці» або «як зустріти чоловіка своєї мрії, якщо вам вже за 50». Чи багато там тих, від кого пішов коханий? А тих, хто шукає свого обранця, і яким вже за 50? Ви не знаєте, і ніхто не знає. Тому беріть широку тему і в продажах використовуйте свій головний козир.

Ваш головний козир в продажах на старті Інфобізнес

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Але саме тому ви можете дати те, що не можуть дати вони – ваша особиста увага кожному. У них занадто великі аудиторії, їм уже не до проблем простих смертних. А ось ви не пошкодуєте своїх сил і часу на те, щоб дати максимум користі особисто кожному учаснику.

У більшості випадків тільки цього вже буде достатньо для того, щоб переплюнути інших спікерів на цій конференції. Але якщо ви ще глибоко пропрацюєте і інші аспекти продажів – то взагалі станете недосяжними.

Після тренування «на кішках» (тобто на конференціях), можна виходити на індивідуальні партнерські вебінари. Там все буде майже так само за одним винятком – організатор буде збирати вебінар конкретно під вас.

Хто буде цей організатор, скільки людей він зможе зібрати і якої якості – на 100% залежить від ваших результатів продажів на конференціях. Якщо ви зможете продавати на рівні 100 рублів з одного слухача онлайн – це один рівень.

Якщо на 1000 рублів з одного слухача онлайн – це зовсім інший рівень.

Скажу вам прямо, якщо ви навчитеся закривати на тисячу рублів з людини, то вами дуже сильно зацікавляться власники великих якісних баз.

Як правило, це люди з ім’ям, які дадуть вам не тільки свою аудиторію, а й передадуть вам частину свого впливу. Якщо відома людина збирає вам вебінар – значить він вас рекомендує. З такою рекомендацією вам вже сам чорт не брат.

Ви зможете спокійно продавати свої тренінги «в лоб» і по 10, і по 20, і навіть по 50 тисяч рублів.

Сподіваюся, тепер ви краще розумієте, як створити Інфобізнес з нуля без вкладень. Але це тільки перший етап Інфобізнес. Дуже важливо на ньому не засиджуватися довго, і переходити до другого етапу (ми його розберемо в наступній статті).

Як визначити, що ви успішно пройшли старт Інфобізнес? По-перше, у вас вже повинні бути гроші. Ні, не мільйони, але якісь вільні гроші, які ви зможете пустити на автоматизацію свого Інфобізнес.

Нехай це буде 20-30 тисяч рублів на місяць, які ви можете спокійно витратити, і не сильно засмутити, якщо втратите їх.

По-друге, ви повинні зрозуміти свою тему. На початковому етапі Інфобізнес ви повинні вже визначитися – що вам подобатися, і чим ви хочете займатися. Ви спробували продавати і вести тренінги з різних тем, від торгівлі на форексі до усвідомлених сновидінь.

Ви зрозуміли, що краще за все у вас виходить продавати саме за такою-то темі, і вам в задоволення працювати саме над нею. Значить все окей, ви знайшли свою тему в Інфобізнес. Потім, можливо, ви все одно її змініть або звузите, але для початку піде.

Ну і по-третє, у вас вже повинні бути позитивні відгуки ваших учнів по цій темі. Максимально вкладайтеся в кожного учасника вашого тренінгу, щоб він залишив вам Відеовідгук. Пропонуйте на тренінгу додаткові бонуси тим, хто не полінується включити камеру і сказати про вас пару приємних слів. Вам це сильно стане в нагоді на наступних етапах.

Якщо у вас є ці три компонента, то вже можна (і потрібно) переходити на наступні етапи Інфобізнес – автоматизація і запуски онлайн-курсів.

Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною. Не забудьте завантажити мою книгу «Автостопом до мільйона». Там я показую вам найшвидший шлях з нуля до першого мільйона в інтернеті (витримка з особистого досвіду за 10 років =)

До скорого!

Ваш Дмитро Новосьолов

Секрети – як швидко заробити гроші в Інфобізнес

Інфобізнес розвивається швидко і тому є одним з найпопулярніших
типів підприємств. Його успіх полягає в продукті, який містить цінну
інформацію.

При грамотній подачі такої продукції і знанні принципів Інфобізнес ви забезпечите
собі прибуток. У статті розповімо, як
заробити на Інфобізнес, про переваги його продукції і схемах
побудови успішної компанії.

Інфопродукти і їх продаж

Товар подібного типу може являти собою текстовий, аудіо- або відео-контент
в будь-якому форматі. Надавайте клієнтам тільки унікальну продукцію. поступаючи
так, ви збільшите попит на товар і його цінність.

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

За останні 100 років з’явилося більше даних, ніж за всю історію
людства. Тому унікальна і корисна інформація стала дуже затребуваним
товаром, на продажу якого можна побудувати прибутковий бізнес.

Сам продукт обов’язково повинен приносити користь покупцям, інакше незабаром
часу його продажу припиняться. Цінність товарів можете простежити через
прибутковість проекту. Чим інформація корисніше, тим прибуток буде більший.

Але що ж визначає цінність продуктів Інфобізнес?

 1. Корисність і унікальність. Про ці фактори ми вже згадували. Вони є головними ціноутворюючими характеристиками будь-якого товару.
 2. Сфера бізнесу і аудиторія. Від різних ніш і типів клієнтів залежить актуальність продукції. Ви повинні підлаштувати свій контент під певний стиль і дизайн, сформувати подачу під цільову аудиторію.
 3. Ваші витрати часу, енергії та коштів. Якщо крупно вкластися в проект і грамотно опрацювати всі нюанси, то кожна частина інфопродукта стане неймовірно цінною та корисною. Багато віддаєте – ще більше отримуєте.

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Плюси і мінуси Інфобізнес

Дане підприємство має ряд переваг перед іншими типами бізнесу.
Завдяки цим перевагам він і придбав свою високу популярність:

 • низькі вкладення і витрати на початковому етапі розвитку компанії. Без сторонньої допомоги можна створити продає Лендінгем або нескладний багатосторінковий сайт, який принесе успіх і великий дохід в майбутньому;
 • відсутність ризикованих фінансових дій. Займаючись ИнфоБизнес, не потрібно інвестувати захмарні суми в розвиток або продаж чого-небудь. Ви можете втратити тільки те, що витратили на оформлення і подачу товару в разі зникнення на нього попиту;
 • суміщення роботи за фахом і розвиток підприємства. Інформаційний бізнес зручний тим, що не вимагає постійного контролю. Ви можете мати заробіток від своєї компанії і, в той же час, працювати на когось іншого. Два джерела доходу краще, ніж один;
 • відсутня необхідність обов’язкової реєстрації своєї бізнес-діяльності.

Саме ці переваги залучають підприємців до продажу
інформаційної продукції. Але в більшості випадків вони не знають про «підводні
камені».

Для створення унікального і актуального продукту доведеться потрудитися і
розібратися в тій ніші, на якій ви спеціалізуєтесь. Далі необхідно
правильно піднести контент, представивши покупцям його основну користь.

Перед тим як отримати величезний прибуток, потрібно буде крупно вкластися в
просування особистого бренду і партнерських програм.

Як почати Інфобізнес з нуля і заробити на продажу інформації

Як бізнесмену заробити на продажу
інфопродуктов

Головний принцип роботи в Інфобізнес – роби такий продукт, про який
знаєш все. Для отримання потужного фінансового результату необхідно стати
знавцем своєї сфери діяльності. Важлива не теорія, а практика.

Люди, помітивши досвід і професійний підхід, захочуть придбати товар
саме у вас. Ваші якості і навички здатні підняти рівень довіри серед
покупців. Розвиток особистого бренду ще більше посилить популярність і масштаби
роботи підприємства.

У кожному разі роботи з клієнтами потрібно переконуватися, що вони отримали те,
що хотіли, і вдячні за якісний товар. Позитивні відгуки
покупців допоможуть розібратися в правильності робочого напрямки.

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Як заробляти на Інфобізнес

Тут дамо покрокову інструкцію по створенню фінансової системи
інформаційного проекту. Залишиться тільки виконати кроки до досягнення успіху.

 1. Вибір прибутковою спеціалізації (ніші). Потрібно вибрати ту сферу, в якій ви добре розбираєтеся. Аудиторія знайдеться на будь-яку тему, але потрібно працювати тільки над корисним і унікальним контентом.
 2. Подання актуального безкоштовного товару. Щоб переконати людей у ​​своїй досвідченості та професійності, дайте їм можливість завантажити або отримати іншим способом безкоштовний продукт.

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Він може являти собою невелику
книгу, групу коротких відео і т. д. Рекомендуємо написати посібник на 30-50
сторінок, в якому можна відобразити всі принципи своєї роботи і
спеціалізовані знання.

 1. Створення системи розсилок. Надалі це допоможе в розвитку Інфобізнес, так як клієнти будуть вчасно дізнаватися про останні новинки і бонуси.
 2. Створення і оформлення передплатної сторінки. Зайшовши на цю сторінку, люди зможуть підписатися на всі розсилки і соціальні мережі. Тут же можна час від часу розміщувати безкоштовний матеріал, що містить як корисні фішки, так і продають пропозиції.
 3. Збір передплатників і нарощування клієнтської бази. На даному етапі варто починати розміщувати рекламу своєї компанії в інтернет-виданнях, на спеціалізованих сайтах і т. Д. Зверніть окрему увагу на налаштування контекстної реклами і використання платних, більш функціональних розсилок.
 4. Висування на ринок своєї продукції. Настав час запускати свій проект. У продаж можна викладати навчальні курси, партнерські товари (умови співпраці повинні бути заздалегідь обговорені). Для просування контенту знову використовуйте статті та сайти в інтернеті.
 5. Налаштування просунутої системи розсилок. Після старту продажів ви повинні скласти кілька листів для аудиторії. Одні будуть приходити після скачування безкоштовного продукту і пропонувати придбати платний. Інші повинні нагадувати про покупках, наявності знижок, бонусів і обмежувачів.

Саме ці кроки дозволять вам в найкоротші терміни заробити великі грошові
суми в Інфобізнес.

Ми детально розповіли все найважливіше про ведення Інфобізнес. використовуючи
ці інструкції, зможете ефективно продавати продукти інтелектуальної
діяльності. У наш час прибутково займатися ИнфоБизнес і заробляти на продажу інформації. застосовуйте
отримані знання і рухайтеся до успіху!

Подобається інформація? Тоді діліться нею з друзями і ставте лайк.

Бажаємо швидкого зростання прибутку! З повагою, Sell Skill.

Легальний заробіток на продажі інформації. Перші гроші вже сьогодні!

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

У цьому курсі я описую власний досвід заробітку на продажу інформації, ділюся своїми напрацюваннями.

Щоб заробити використовуючи знання даного курсу не потрібно брати участь в партнерках і ін., Потрібно вміти користуватися пошуковими системами.

Уявіть собі: сьогодні ви купуєте курс «як заробляти від 6 000 руб. на продажу інформації, якою у вас немає »(ваша посилання)

Завдяки простим практичних кроків, які ви виконуєте в процесі, вже сьогодні заробили більше 15 000 руб., Через 2 тижні ви закрили всі кредити, віддали борги, а вже через місяць ви поїхали відпочивати – адже ви це заслужили.
І у вас залишається тільки одне питання, ні, не «де взяти грошей», а в Таїланд або до В’єтнаму поїхати? Де зараз сезон?

Питань щодо грошей після вивчення курсу у вас більше не буде стояти.

Як заробляти від 6 000 рублів в день на продажу інформації, якою у вас немає

 • ЄДИНИЙ ЛЕГАЛЬНИЙ СПОСІБ ШВИДКОГО ЗАРОБІТКУ В ІНТЕРНЕТІ
 • Отримайте перші гроші протягом 12 годин після вивчення курсу
 • «Мені терміново потрібні гроші, прямо зараз і як можна більше»

Як все починалося (моя історія) – або з жорстокого мінуса до 600 000 руб. в місяць.

«Мені терміново потрібні гроші, прямо зараз і як можна більше» – ця думка повністю захопила мене, і не давала думати більше ні про що.

Ні, я не шукав гроші на дозу або на кожного, мені просто потрібні були гроші, щоб заплатити кредити, віддати борги, які вже прострочив, заправити кредитне авто, купити поїсти. Я просто хотів хоча б один раз лягти зі спокійною совістю і міцно заснути, а ні мається всю ніч, крутячи в голові різні варіанти як можна швидко озолотитися.

Настав той момент, коли я перепробував всі способи швидкого заробітку, пройшов купу навчальних тренінгів, зробив величезну кількість різних невдалих спроб побудувати свій бізнес, я витратив занадто багато грошей, а найголовніше ЧАСУ на всю цю нісенітницю, і що в результаті? Долгов вище даху, доходу немає, але, є досвід …

Так я вас благаю, і що мені з цим досвідом робити зараз? Стати консультантом і заробляти на людях, які знаходяться в моєму становищі? Написати навчальний курс і намагатися його втюхати? Та взагалі, про яке досвіді йдеться, якщо немає результату?

Мені терміново потрібні були гроші, у мене не було часу, щоб йти і щось вивчати, мені потрібно було придумати щось, що дозволить заробити прямо тут і зараз! І щоб гроші були у мене на руках, ну, або на карті, СЬОГОДНІ!

 1. В чарівні пігулки я вже не вірив, але, я знав одне – все залежить від мене, все в моїх руках.
 2. Весь цей час мені заважала моя невпевненість в собі через те, що витратив вже занадто багато часу безрезультатно, мені було соромно перед собою і своєю сім’єю, і цей сором сковував і не давав мені можливості діяти!
 3. І тут, я прийняв рішення, яке повністю змінило моє життя. Я впевнений, що це допоможе і вам, рецепт успіху простий:

Навіть якщо ти вже зробив багато спроб заробити, у тебе великі борги, тобі соромно за себе, ти не віриш в себе і свої здібності.

В голові пульсує тільки одне: ти невдаха або де взяти терміново багато грошей щоб вирішити всі скупчилися проблеми. Просто скажи собі: може це все і так, але, я все ж спробую ще, в найближчі 3 години я не буду себе картати.

Я не буду жаліти втраченого часу. Я просто спробую ЗРОБИТИ щось, що мені допоможе вирішити мої проблеми! Всього 3 години!

І я почав робити!

Для початку я визначив критерії, яким має відповідати моє майбутнє справу:

– високий середній чек (мінімум 30 000 руб. За 1 операцію),
– надання послуг (щоб без всяких закупівель та ін. Гемморой),
– низький поріг входу (щоб для старту не були потрібні гроші, а якщо були потрібні то незначні, максимум 1000-1500 руб.

),
– швидка оборотність (щоб я зміг побачити перші гроші вже сьогодні),
– затребуваність (ну, це найголовніше, щоб те, що ти продаєш хтось, хотів купити, щоб покупець знав, що саме ти продаєш, а не пояснювати йому свою корисність),

– щоб послуги я міг надавати сам, без залучення фахівців (тут варто врахувати, що я не мав ні яким секретним знанням, навичками, досвідом. Максимум що я міг робити в інтернеті, так це користуватися Яндексом!).

Після визначення даних критеріїв я пішов, звичайно ж, в Вордстат від Яндекса, і став перебирати різні варіанти. В голові я тримав: я вмію тільки користуватися пошуком, шукати інформацію, як можна назвати цю послугу красиво, щоб продати дорого?

І тут спалах!

Правильно, маркетингові дослідження!

Вивчив конкурентів, з’ясувалося, що середній чек – 45 000 руб., То, що треба!

Я зробив найпростіший сайт за допомогою конструктора сайтів, налаштував директ, ну як налаштував, досвіду в мене не було абсолютно, зробив 1 оголошення: замовити маркетингове дослідження, і таку ж поставив ключову фразу, закинув 500 руб.

, На рахунок рекламної компанії, і по не знанню зробив так, що один клік на мою оголошенню коштував більше 200 руб., Тобто більше половини всього мого рекламного бюджету (Яндекс Директ як виявилося при поповненні списує ПДВ з суми).

Через 15 хвилин після запуску компанії клік був зроблений і грошей практично не залишилося. Ще через 30 хвилин надійшла заявка.

Я не буду описувати все детально, просто скажу, що в той день я отримав замовлення на 75 000 руб., Передоплату в розмірі 40 000 руб. на картку, повернув впевненість в собі. У мене на руках була робоча бізнес модель, яка повністю відповідала моїм критеріям, залишалося її лише вдосконалювати. На все я витратив близько 1,5 годин! За ці 1,5 години я змінив своє життя повністю.

З тих пір пройшло вже кілька років, і я довів свою бізнес модель до досконалості, і сьогодні я хочу поділитися з вами своїми напрацюваннями!

Скільки можна заробити на місяць

Мій щомісячний дохід від продажу досліджень становить понад 600 000 руб., Моя мета: 6 000 000 руб. в місяць, саме тому я вкрай зацікавлений в успіху кожного, хто вивчає моє керівництво.

Нижче наведено фінансовий результат по дослідженню в форматі OID (моя особиста розробка, саме за допомогою неї ми і будемо заробляти, ну і ще кілька напрямків):

– тема дослідження: рибне господарство РФ;
– аудиторія: підприємці, або хто шукає нову ідею для бізнесу, або конкретно хоче займатися цією справою; діючі підприємці в цій сфері; постачальники обладнання, кормів, мальків; інвестори та ін.

, Як бачите, аудиторія широка;
– вартість дослідження: 6 000 руб.
– запуск: за попереднім замовленням, тобто дослідження ще не було і в помині.
Загальний підсумок за місяць:
– Власні продажу через одностранічнік: 20 продажів Х (6 000 руб. – 900 руб. (Комісія агрегатора)) = 102 000 руб.

, Віднімаємо рекламний бюджет на рекламу 1 500 руб., Отримуємо 100 500 руб. за місяць

– Партнерські продажу: 35 продажів Х (6 000 руб. – 900 руб. (Комісія агрегатора) – 1 100 руб. (Партнерські відрахування)) = 140 000 руб.

Разом за 1 місяць 240 500 руб., З 1-го дослідження, з рекламним бюджетом всього 2 000 руб., Заробляти я почав з першого дня як запустив передзамовлення, навіть не маючи на руках дослідження.

Ще кілька цікавих цифр: 1 дослідження в форматі OID реально зробити за 3 дня макісмум, за 1 день особисто я запускаю більше 5 замовлень на різні дослідження.

Хочете так само?

У чому вся суть

Я пропоную вам покрокове керівництво, яке навчить вас заробляти на продажу інформації понад 175 000 руб.

Метод, який описаний в керівництві розроблений мною і використовується тільки мною і моїми партнерами, які пройшли даний курс.

З керівництва ви дізнаєтеся:

 • покрокове руковдство як заробити швидко і багато
 • як виявляти затребувані теми для досліджень
 • як шукати і упаковувати інформацію, щоб її можна було продавати дорого і багато разів
 • як автоматизувати більшість процесів за допомогою сервісів
 • як продавати дослідження, які ви ще не проводили
 • як отримати свою першу прибуток протягом 24 годин або раніше після впровадження всіх отриманих знань
 • кейси та детально розібраний приклад
 • ви отримаєте зразки договору і технічних завдань
 • Пора прийняти рішення, відкинути сумніви і змінити своє життя на краще, поспішайте, на кнопку нижче вже натиснув кілька людей.
 • ПОЧАТИ ЗАРОБЛЯТИ НА ІНФОРМАЦІЇ
 • Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

Як почати Інфобізнес з нуля: з чого почати

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации Опис: багато лише краєм вуха чули про продаж інформації в інтернеті. Хтось тільки купує такі курси, а ви можете самостійно їх створювати і продавати. Вивчіть Інфобізнес з нуля: як і з чого почати, що і як робити.
Оплата: ви самі встановлюєте ціну
Вимоги: певні знання, вміння навчати людей і продавати товари

Вивчаємо Інфобізнес з нуля

Для початку потрібно зрозуміти, що це взагалі таке.

Інфобізнес – це бізнес, побудований на продажу інформації для навчання інших людей.

Щоб на цьому заробляти, вам потрібно розбиратися в якомусь питанні або вивчити якусь тему, структурувати інформацію і розписати її докладно і зрозуміло в навчальному курсі. Люди, які бажають навчитися цьому, куплять курс, заощадять час на навчанні, а ви отримаєте оплату за свою працю.

Так що теоретично практично кожен може заробляти в Інфобізнес. Досить приділити час, вивчити якусь тему і видати цю інформацію в докладному покроковому курсі.

В якому форматі можна продавати інформацію:

 • Електронна книга – випускається в текстовому вигляді, найчастіше в pdf-файлі. Створюється дуже просто, так що новачки починають саме в цьому форматі.
 • Аудіокурс – включаєте запис і в мікрофон розповідаєте навчальну інформацію. Хоча такий метод підійде для вузького кола тем (психологія, саморозвиток …), тому що люди краще сприймають інформацію візуально. Наприклад, для курсів по Photoshop аудіоверсія явно не підійде)
 • Відеокурс – найчастіше саме в цьому форматі випускаються навчальні курси. Ви або записуєте дії на екрані спеціальною програмою, або відеокамерою свої дії (готування, будівництво тощо). Так ви зможете наочно показати весь процес, додати свої коментарі та людям буде простіше сприймати інформацію.
 • Фізичний товар – аудіо та відеокурси можна записувати на диски і посилати покупцеві поштою. Це буде коштувати трохи дорожче, але деякі вважають за краще витрачати більше грошей, але мати можливість «потримати в руках» покупку.
 • Доступ до закритої інформації на сайті – теж один з видів Інфобізнес, коли після оплати покупцеві видається пароль для доступу до потрібних рубриках.
 • Тренінг – набирається група учнів і в реальному часі проводиться навчання. Частенько під час навчання видають домашнє завдання, потім перевіряють, вказують на помилки і дають рекомендації щодо їх виправлення.
 • Коучинг – індивідуальне навчання людини, поки що він не досягне потрібного результату.

І це ще не всі способи, як можна продавати інформацію. Існують і інші методики, наприклад, влаштовувати тренінг наживо, проводити платні вебінари, продавати запис минулих тренінгів та вебінарів і т.п.

Інфобізнес з чого почати

Інфобізнес – складна сфера діяльності, так що в форматі однієї короткої статті не вийде розповісти про всі нюанси роботи. Я лише перерахую і коротко розповім про найважливіші моменти.

 1. Вибрати тему – це повинно бути цікаво вам і користуватися попитом. Про нудному для вас предмет ви не зможете розповідати захоплююче і пізнавально, так що краще орієнтуватися на свої інтереси. Хоча б на початку. Але при цьому вам потрібно продавати цю інформацію, так що повинні знайтися люди, які хочуть розібратися в цій темі. Складіть список своїх інтересів і виділіть ті, які можуть зацікавити інших людей.
 2. Визначтеся з цільовою аудиторією – це дуже важливий крок, не пропускайте його. Чи не вийде сподобатися всім і відразу, так що виділіть певну групу людей, для яких ви будете створювати курс. Хто це? Чим вони цікавляться, займаються, що їх хвилює і які проблеми зможуть вирішити вашим товаром? Надалі відштовхуйтесь від цього портрета, щоб їм сподобався ваш продукт. Наприклад, цільова аудиторія – домогосподарка близько 30-35 років, з двома-трьома дітьми, хоче знову сподобатися своєму чоловікові. Курс допоможе повернути колишню красу, повірити в себе і відродити відносини з чоловіком.
 3. Складіть план свого курсу і продумайте формат (книга, відео, тренінг). А після складіть список всіх питань, які ви розкриєте в своєму курсі. Що цікавить людей? Походіть по сайтах на кшталт ответи.майл або формами, щоб подивитися питання по вашій темі. Коли база питань буде готова, складіть з них план – об’єднайте їх по групах, просторів, щоб вийшов повноцінний курс.
 4. Створіть курс. Ви вже визначилися з форматом і змістом, залишилося тільки одягнутися в потрібну оболонку. Не поспішайте, створюйте якісний курс, який буде не соромно запропонувати людям. Вивчайте інформацію в інтернеті, аналізуйте її і створіть продукт крутіше, ніж у інших. Показуйте все на прикладах, які будуть близькі вашої цільової аудиторії.
 5. Створіть сайт – ваш товар потрібно десь розмістити, а безкоштовні платформи для цього не підходять. У цій статті можна подивитися послідовність кроків по створенню сайту. Можна обмежитися однією сторінкою з продають текстом або створити повноцінний блог, який ви будете вести і залучати потрібних людей. Повірте, другий варіант набагато краще – у вас буде своя аудиторія, яка довіряє вам і захоче купити ваш курс. Крім того, ви будете вже не просто невідомою особою, а власником сайту. Це набагато краще для продажів.
 6. Створіть текст, що продає, який буде розписувати всі вигоди вашого товару і змусить людей зробити покупку. Чи не обробляють стандартними фразами і не копіюйте своїх конкурентів, намагайтеся виділитися. У цій статті можна почитати основи по створенню продають текстів.
 7. Увійдіть у для автоматизації продажів (глопарт, justclik і т.п.). З їх допомогою ви заощадите багато сил і часу – додайте свій продукт, і отримаєте посилання на оплату. Люди будуть по ній проходити, оплачувати і автоматично отримувати посилання на товар. Так що вам нічого не доведеться робити. Надалі можна буде придбати скрипт для продажу ОрдерБро, але це тільки коли продажу підуть в гору і ви будете впевнені, що окупиться.
 8. Просувати свій товар – це найскладніший і важливий процес, адже від цього залежать ваші продажі. Існує багато методик, але в цілому можна виділити кілька напрямків: реклама, анонс на своєму блозі, в розсилці, соц.группе і т.п., а також партнерські програми. Обов’язково підключіть до свого продукту партнерку, щоб люди просували товар за невеликий відсоток. Детальніше про партнерки можна прочитати тут.

Це лише основні кроки, які потрібно буде зробити. Між ними ще можна додати різні дрібні підзадачі – від створення обкладинки продукту до захисту курсу від піратів. Так що доведеться спочатку вивчити багато інформації по цій темі, і тільки потім починати працювати.

Інфобізнес: як почати швидко

Якщо ви не хочете витрачати тижні або навіть місяці на самостійний збір і вивчення інформації, вчіться у професіонала.

Азамат Ушанов – відома особистість в інтернеті. Він уже 9 років працює в Інфобізнес, заробляє мільйони і щороку збирає тисячу людей на свої живі тренінги. А для новачків він веде безкоштовну розсилку і випускає навчальні міні-курси. Так що у вас є можливість легко і просто увійти в тему, подивившись його безкоштовний відеокурс «Спрощена модель інфомаркетінга».

Подивитися відеокурс

Хочу щоб ви розуміли, що цілком реально почати Інфобізнес з нуля: з чого почати я вже розповіла в статті, залишилося тільки вивчити питання детальніше. Але рекомендую вивчити навчальні курси від професіоналів, щоб взяти приклад і навчитися на їхньому досвіді.

Як створити Інфобізнес з нуля: 6 простих кроків

Інформаційний бізнес (він же Інфобізнес) в широкому сенсі – продаж знань, навичок, цінної інформації і алгоритмів за гроші.

Однак в сучасному розумінні вчитель в школі інфобізнесменов не є – мова йде скоріше про коуч, які проводять онлайн-тренінги, вебінари, продають відеокурси і навчальні книги по тайм-менеджменту, управління персоналом, заробляння грошей, настоянці Інфобізнес.

Є й інші напрямки: в мережі навчають в’язання, підтримці спортивного способу життя, кулінарії, психології, гармонізації стосунків у сім’ї, ведення облікових записів в соціальних мережах і багато чому іншому.

Інфобізнес активно існує в Росії з початку 2000 років, а на Заході з’явився ще кількома десятиліттями раніше, що дозволило російським першопрохідникам Інфобізнес спиратися на досвід зарубіжних колег. Тому на цей момент вже є перевірені покрокові схеми створення Інфобізнес з нуля при наявності певних умов в житті кожної людини.

Ці умови прості. Якщо ви є в чомусь професіоналом або близькі до цього, причому багато людей хотіли б мати вашими знаннями, ваші навички та вміння затребувані, а ще ви вмієте зв’язно говорити і спілкуватися з людьми – у вас є все для початку власного Інфобізнес!

Ваш власний Інфобізнес: створюємо за 6 кроків

Отже, ви вирішили стати інфобізнесменов. Не поспішайте, забезпечте собі стартовий капітал для запуску бізнесу (сума від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян підійде) – і беріться за справу, керуючись нашим покроковим планом!

Крок 1. Вибір ніші

Щоб вибрати тему, в якій ви будете з успіхом продавати інфопродукт (не важливо, буде це книга, відеокурс, офлайн-лекції або онлайн-вебінари), дайте собі відповідь на 2 питання.

 1. У чому я розбираюся краще за інших, у чому я – професіонал? (Якщо така сфера є, запитайте себе так само, наскільки багато людей хотіли б бути професіоналом в ній, наскільки затребувані ваші знання. Якщо попит на цю інформацію хороший, то ви тільки що визначили свою нішу в Інфобізнес!).
 2. У чому я хотів би добре розбиратися? (Це питання треба поставити собі якщо відповіді на перше питання у вас немає і ви ні в чому не фахівець. Вибравши те, в чому ви хотіли б стати фахівцем, будьте готові навчитися цьому, навчитися застосовувати знання на практиці і тільки потім навчати інших! Не виключено, що на це підуть як мінімум місяці!).

Припустимо, ви знайшли тему, в якій розбираєтеся і інформацію по якій вам було б цікаво дати людям. Фахівці рекомендують розбити її на підтеми.

Розбили? Тепер потрібно перевірити, який попит на ваші знання. З’ясувати це можна за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru – цей сервіс допомагає зрозуміти, що шукають люди в соцмережах.

У пошуковий рядок сервісу ми забиваємо той запит, який, як нам здається, будуть вводити наші потенційні клієнти (наприклад, «навчання фотографії», якщо ви фотограф). Система видає кількість користувачів Яндекса, які вбивали подібні запити в рядок пошуку за останній місяць.

Якщо таких запитів 30 – ваші знання не затребувані, і треба шукати іншу нішу. Якщо тисячі і більше – у вас точно досить цільової аудиторії, і ніша обрана правильно!

Крок 2. Створення основного продукту

Основний продукт – головне, на чому ви будете заробляти в процесі Інфобізнес, тобто він платний. Це повинен бути корисний, детальний курс / вебінар + / книга / тренінг і т.д.

, Максимально вирішує проблеми слухачів і покупців, що відповідає на всі їхні запитання, що дає повну інформацію по заявленій вами темі.

Тільки в цьому випадку ви отримаєте гарні відгуки, відмінну репутацію, нових клієнтів і можливість продавати нові інфопродукти.

Крок 3. Створення майданчика і лід-магніту (безкоштовного продукту)

Лід-магніт, або бонусний інфопродукт, служить принадою для потенційного клієнта. На першому етапі продажів вашої інформації зазвичай збирається база контактів всіх, хто може купити наш продукт.

Ми будемо пропонувати зайшов на наш сайт бонус в обмін на його дані (електронну пошту, ім’я та прізвище, нік в соціальних мережах і т.д.

), А потім відправляти йому на цю пошту потрібну нам для продажу e-mail-розсилку.

Як почати Інфобізнес з нуля і заробити на продажу інформації

Важливо!Бонусний продукт повинен бути дійсно корисною, якісною, унікальної демо-версією повного продукту. За його корисності будуть судити про те, чи варто купувати ваш відеокурс, йти на тренінг і т.д. Як бонус може виступати:

 • Глава з книги
 • Чек лист
 • план
 • запис вебінару
 • корисний кейс
 • Відео-урок і т.д.

Під цей бонус робиться продає сторінка, довгий сайт, званий Лендінзі або сторінкою захоплення. Лендінгем продає конкретний продукт і збирає клієнтську базу для продажу шляхом обміну контактів на бонуси.

На Лендінгем ми будемо направляти рекламу, сюди будуть заходити всі потенційні клієнти, а значить, його створення приділяють пильну увагу. Лендінгем повинен бути:

 • З мінімально необхідною кількістю продає тексту (без складних і довгих речень, без абзаців більше 2-3 пропозицій, що не більше 10 екранів довжиною)
 • З якісним дизайном і простим інтерфейсом
 • Структурований (розбитий на абзаци, з заголовками і підзаголовками)
 • З картинками крім тексту
 • З зрозумілою інформацією про те, що ви пропонуєте
 • З продають елементами (тригерами на кшталт «Замовити зворотний дзвінок», з активними кнопками, що дозволяють купити ваш основний продукт або отримати бонусний)
 • З соціальними доказами (відгуками)
 • З описом і перевагами саме вашого основного продукту перед конкурентними, з переліком проблем і «болів» покупців, які він дозволяє зняти
 • З усіма потрібними контактами.

Якщо сумніваєтеся в здатності самостійно зробити Лендінгем для запуску Інфобізнес з нуля, замовте цю роботу у фрілансера або спеціалізованого агентства по створенню сайтів. Не забудьте про покупку хостингу, домену та забезпечення швидкої і безперебійної роботи сайту, тобто техпідтримку.

Крок 4. Запуск рекламної кампанії

Ви створили посадкову сторінку, основний і бонусний продукт, проте поки про них ніхто не знає, ваш Інфобізнес не запущено і прибутку він не приносить. Прийшов час налаштувати рекламу!

Інфобізнес як заробляти на продажу інформації

Привіт друзі! Сьогодні поговоримо про таке поняття як Інфобізнес що це таке і як в цій сфері можна заробити реальні гроші. Отже поїхали!

Як почату Інфобізнес з нуля и заробіті на продаж информации

За оцінкою багатьох SEO-фахівців, комерсантів, які торгують в світовій павутині, Інфобізнес – це найбільш швидко розвивається вид підприємницької діяльності в Інтернеті. Його особливість в тому, що їм може зайнятися будь-який відвідувач глобальної мережі навіть без початкового капіталу.

Основне – необхідно запускати потрібну для людей інформацію, засновану на ваших знаннях. Якщо вона заслуговує на увагу у відвідувачів світової павутини – вас чекає успішний інтернет-бізнес. Треба сказати, що робота без фінансових вкладень буде приносити прибуток через досить довгий час.

Про те, як я став інфобізнесменов, мною була написана дуже докладна стаття. Рекомендую прочитати!

Новачкам в цій сфері віртуальної продажу бажано ознайомитися з рекомендаціями фахівців, що займаються досить довгий проміжок часу передачею відвідувачам їхніх сайтів наявної у них інформації.

Це дозволить уникнути багатьох неприємних моментів в починається комерційної діяльності.

Як почати Інфобізнес з нуля

Перш ніж стати інфобізнесменов і заробляти на продажу інформації, необхідно створити або сайт, або YouTube канал. Наприклад я веду цілих шість інтернет ресурсів на різні теми:

 1. Сайт SEO просування від Анатолія Кузнєцова. Ви зараз на ньому
 2. Сайт про подорожі: Авіаманія
 3. Канал на Ютубі про автомобілях: Толя Пітерський
 4. Канал на Ютубі про подорожі: Авіаманія
 5. Канал на Ютубі про будівництво: СМК
 6. Канал про навчанні просування сайтів SEO СПб (недавно почав вести)

Всі ці інфо-проекти генерують не поганий дохід.

Саме на таких майданчиках можна ідеально розвинути будь-який інформаційний бізнес, ніж я власне і займаюся. Основне – не опускати руки при з’являються невдачах. Головне в інтернет-бізнесі – неухильно вирішувати поставлені перед собою завдання.

А змусити самому себе працювати це дійсно дуже складне завдання. Спочатку я був дуже працездатний і писав по кілька продають статей в день. Але з часом зледащів і були дні коли жодної статті не виходило з під моєї клавіатури.

Цю проблему я вирішив тим, що зняв робоче місце за гроші в бізнес центрі і перестав працювати у своїй квартирі. Коли працюєш у себе вдома, то дуже складно змусити себе щось почати робити, а коли зняв офіс і почав за нього платити, тоді робоча «муза» приходить сама собою.

Ну це в якості мого особистого досвіду, не більше того. А ми продовжимо!

Який товар продають інфобізнесмени

Припустимо сайт або ютуб канал ви створили, що далі? Ось тут то і починається найцікавіше! Щоб почати з допомогою Інфобізнес заробляти, потрібно придумати такий інформаційний продукт, який буде затребуваний і продавати. В основному це певні знання, поділившись якими ви зможете отримати дзвінку монету.

Щоб підстьобнути роботу своїх ресурсів в Інтернеті, вам доведеться перейти на платну продаж виставленого продукту. При цьому якість повинна бути таким, щоб ним зацікавилися люди, які мають можливість його оплатити.

Розумно розрахувавши лінію своєї поведінки, залучаючи на сайт зацікавлених в інформації відвідувачів, ви помітите зростання його популярності і як наслідок збільшення прибутку.

Як і будь-яка торгівля, Інфобізнес вимагає постійного досконалості, впровадження нових методів розвитку, збільшення числа постійних відвідувачів, від яких залежать грошові надходження за куплений товар.

Це зажадає поліпшення реклами, постійна зміна наявної інформації, проведення відео та онлайн конференцій, випуск рекомендацій на дисках або в тестовому оформленні.

При цьому не потрібно забувати і про конкурентів, які намагаються перехопити висунуті вами ідеї, використовувати їх на подібних сайтах.

Якість пропонованого продукту, щадні ціни, правильно організована робота дозволять, в кінцевому рахунку, отримувати пасивний дохід протягом всіх 24 годин на добу.

Мій Інфобізнес

Крім продажу посилань, розміщення контекстної і банерної реклами на своїх сайтах, я надаю послуги з офлайн і онлайн навчання SEO-просування сайтів

Як заробляти в Інфобізнес. З чого почати інформаційний бізнес

 • Як і на чому можна заробляти в Інфобізнес
  • Як заробити в Інфобізнес підприємцю
 • З чого почати Інфобізнес

Зовсім недавно пішла мода на різного роду навчання, які продаються в інтернеті майже на кожному кроці. Звичайно, зустрічаються непогані навчальні курси і семінари, вебінари і ін., Але їх рідко можна зустріти і вони, як правило, у всіх на слуху. Завдяки такому результату подій дану нішу можна вважати практично вільною.

Чому інформаційний бізнес (Інфобізнес) став таким популярним

Можливо, це пов’язано з тим, що використовуючи інтернет можна почати навчати людей дистанційно. В інтернеті існує велика кількість спеціальних майданчиків, в яких є можливість проводити навчальні вебінари. Також сучасна молодь хоче працювати на себе, а не на дядька, і думає, як відкрити свій власний бізнес, з чого почати і т.д.

Більш тямущі ж хлопці просікли цю тему і почали створювати одностранічнікі в інтернеті – підписні сторінки, в яких запрошують усіх зацікавлених на свої безкоштовні семінари та вебінари, де вже потім продають різні книги (як свої, так і чужих авторів), компакт – диски з нібито найціннішою інформацією, брошури та інші інформаційні продукти.

Це і є Інфобізнес, а люди, які ним займаються – інфобізнесмени.

Як і на чому можна заробляти в Інфобізнес

Щоб успішно вести Інфобізнес необхідно зробити так, щоб всі курси, тренінги та вебінари були нішевими, тобто вчити інших людей потрібно тому, в чому ви самі добре розбираєтеся.

Це означає, що слід не просто знати, як робиться щось, а ви повинні це вміти і у вас повинен бути позитивний досвід.

Ось тоді дійсно буде толк від вашої підприємницької діяльності в сфері Інфобізнес.

В інтернеті, наприклад, є курси дизайну, в яких під час вебінару разом з учителями (тренерами) проробляються конкретні дії, спрямовані на навчання моди і дизайну. Також йде практичне навчання з домашніми завданнями і додатковими роботами.

Або ось ще приклад, не так давно проходили семінари, якщо точніше то цілий інформаційний курс, як заробляти в інтернеті більше грошей на контекстній рекламі.

Там реально з нуля вели заняття з навчання та створення свого особистого блогу: що туди писати, які брати теми, де і як його (блог) рекламувати, як залучити постійних читачів, як ефективніше розміщувати і налаштовувати рекламу і т.д. Все це тривало протягом 2 місяців, і головною умовою було виконання рекомендованих завдань.

Таким чином, учні починали створювати свої блоги з нуля, все робилося поетапно, і що найголовніше ті, хто пройшов курси до кінця, досягли бажаних результатів, про які і заявляли автори даних курсів. У більшості доходи в інтернеті з блогів досягали 20 000 руб. в місяць і більше. Ось це вважається правильний Інфобізнес, і таким він повинен бути або навіть краще.

Як заробити в Інфобізнес підприємцю

Багато успішних інфобізнесмени кажуть, що в Інфобізнес заробити може майже кожен, хто націлений на результат, тому як позитивним моментом даної сфери бізнесу можна вважати те, що люди не вміють робити і знати все, і відповідно вони завжди готові навчитися цьому, просто хтось воліє безкоштовно, а інші не проти заплатити за послуги тренерів та вчителів гроші.

Пам’ятайте, що найголовніше в цій справі – це бути хорошим практиком, а не теоретиком.

Тільки в цьому випадку до вас стануть частіше звертатися люди і все отримають позитивний результат, залишившись задоволеними від вашої діяльності. І ще одна порада – працюйте з людьми до певного результату, а не просто за шаблоном.

Особливо на перших порах це буде зробити складно, але позитивні результати і відгуки ваших учнів будуть вашої безкоштовною рекламою, яка часом обходиться зовсім недешево.

З чого почати Інфобізнес

По-перше, потрібно визначитися, що ви вмієте робити добре, що з усього цього може стати в нагоді людям. Чим більшій кількості людей потрібна буде ваша допомога у вигляді інформації, тим можливий більший дохід від вашої діяльності.

Далі необхідно почати вести свій блог, в якому ви зможете показати свої знання, щоб відвідувачі бачили, чого ви реально знаєте і можете. Зазвичай в блозі пишуть корисні статті і викладають безкоштовні відео або аудіо уроки.

Все частіше інфобізнесмени заводять свій канал на YouTube і викладати туди відео-уроки. В кінці кожного відео залишайте посилання, яка буде вести на ваш блог, і, таким чином, ви будете отримувати трафік і спілкуватися з потенційними клієнтами вже у себе на блозі.

Також можна зареєструватися на тематичних форумах і вести листування по вашій темі. Відповідаючи на питання своїх читачів, на перших порах краще давати консультації безкоштовно. Тільки так можна дізнатися, чим цікавиться ваша потенційна аудиторія. Далі, напрацювавши готову базу постійних читачів і лояльних передплатників можна проводити платні заняття.