Як управляти витратами на рекламу в FACEBOOK

0
42

Чи потрібно використовувати рекламу в Facebook?

Facebook більше не просто платформа для обміну соціальними мережами.

Він перетворився в дуже важливий маркетинговий інструмент для бізнесу. Тепер компанії можуть налаштовувати привабливі оголошення для обраних аудиторій, щоб підвищити впізнаваність бренду, активізувати взаємодію з клієнтами і конвертувати диски.

При рекламі на будь-якій платформі важливо, щоб компанії переконалися, що вони отримують цінність від своїх інвестицій.

 

Читайте також: 8 міфів про Facebook, яким не варто вірити

 

Рекламная платформа Facebook работает как аукционный дом, где вы ставку на клики или показы, что означает, что цены могут часто меняться. Это может затруднить управление расходами на рекламу.

Стоимость рекламы зависит от многих переменных, включая вашу отрасль, целевую аудиторию, время года и приоритеты бизнеса Facebook. Учитывая эти переменные, мы предлагаем четыре способа снизить стоимость рекламы в Facebook.

Выберите свою аудиторию

Помимо рекламных целей, первое, что вам нужно учитывать при рекламе на Facebook, — ваша целевая аудитория. Кому вы хотите настроить таргетинг? Сколько им лет? Каковы их интересы?

Рекламная платформа Facebook позволяет рекламодателям использовать эти демографические данные для целевой аудитории.

Залежно від того, наскільки популярна ваша аудиторія серед конкуруючих рекламодавців, вартість вашого оголошення може збільшитися і впасти. Як і на будь-якому ринку, якщо попит буде високим, ціни будуть рости, і якщо буде низький попит, ціни будуть зменшуватися.

Виберіть відповідний час

Щоб вибрати оптимальний час кампанії, щоб знизити витрати на рекламу в facebook, важливо знати, коли конкуруючі рекламодавці будуть показувати рекламу. Пам’ятайте, що конкуруючі рекламодавці – це не просто компанії, схожі на ваші власні.

Ваша цільова аудиторія може мати різні інтереси, деякі з яких можуть бути націлені на вас дуже різних компаній.

Залежно від вашої аудиторії, уникаючи пікових рекламних термінів, може бути хорошим місцем, щоб почати знижувати витрати на рекламу.

Наприклад, тижні, що передують Різдва, – це дуже популярне час для роздрібної торгівлі продуктами харчування, подарунків і роздрібних магазинів для реклами. Запуск оголошення протягом цього часу, ймовірно, буде дорожче, ніж в іншу пору року.

Зробіть своє оголошення релевантним

Якщо ваші оголошення дуже актуальні, вартість реклами буде нижче. Ваша оцінка релевантності визначається тим, наскільки добре ваше оголошення відповідає вашій аудиторії.

Під час рекламної кампанії ваш рейтинг релевантності може підвищуватися і падати в залежності від того, як люди взаємодіють з оголошенням.

 

Читайте також: Основні інструменти таргетированной реклами в Facebook

 

Якщо у оголошення є здоровий клік, показник відповідності буде рости. Якщо люди повідомляють про негативний досвід з вашим оголошенням, натиснувши «Я не хочу цього бачити», оцінка релевантності падатиме.

Виберіть відповідний тип оголошення щоб впливати на рекламу в Facebook

На Facebook існує кілька різних типів оголошень, і в залежності від попиту кожен з них по-різному оцінюється. Тип оголошення, який ви вибираєте для своєї кампанії, повинен залежати від цілей ваших оголошень і поведінки в Інтернеті вашої цільової аудиторії.

Якщо ви хочете активувати взаємодію на сторінці своєї компанії на Facebook, відеореклама дуже приваблива. Якщо ви хочете залучити трафік на веб-сайт вашої компанії, реклама в каруселях може бути більш придатною.

Отримання максимальної користі від реклами в Facebook вимагає постійної настройки та покращення. Мета полягає в тому, щоб краще зрозуміти поведінку аудиторії з кожною кампанією і відповідним чином адаптувати ваші кампанії.

Як тільки ви дізнаєтеся, які методи працюють, а які ні, це допоможе вам оптимізувати рекламну стратегію і знизити витрати на рекламу.

Читайте також: 7 прихованих функцій Facebook Power Editor