Як вибрати товар для продажу з односторінкового сайту

0
72

Генератор Продаж Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Час читання: 16 хвилин

Відправимо матеріал вам на: Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайтуЯк вібрато товар для продажу з односторінкового сайтуЯк вібрато товар для продажу з односторінкового сайтуЯк вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Що таке одностранічнік і чим він відрізняється від звичайного сайту
 • Якими основними плюсами володіє одностранічнік для продажу товарів
 • Як створити одностранічнік для продажу товарів
 • Які товари продаються найкраще через одностранічнікі
 • Як просувати сайту-одностранічнік для продажу товарів

Останнім часом популярності набувають односторінкові сайти. Тренд на їх використання в сфері онлайн-торгівлі з’явився ще в 2013 році і набирає обертів.

Основна перевага такої сторінки полягає в тому, що її створення не вимагає специфічних навичок і великих тимчасових витрат: весь процес розробки може зайняти менше години.

Про те, як відбувається продаж товарів через одностранічнікі, ви дізнаєтеся зі статті.

Що таке одностранічнік і чим він відрізняється від звичайного сайту

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Одностранічнік – це сайт, що включає тільки одну сторінку. Як правило, такі ресурси створюються підприємцями або комерційними організаціями. Сенс посадкової сторінки зводиться до того, щоб зібрати контактні дані потенційних клієнтів для створення адресної бази або безпосередньо продати товар.

Односторінкові сайти можуть використовуватися в двох основних напрямках: їх створюють, щоб заробити на реалізації продукції або зібрати трафік і перенаправити його на інші, більш великі майданчики. Кілька ситуацій, в яких посадкова сторінка буде оптимальним рішенням:

 • Продаж інфо-продуктів. Одностранічнікі показують високу ефективність, якщо мова йде про оригінальний товар, у якого практично не існує аналогів. Основний плюс такого сайту – можливість швидкого просування у видачі за рахунок наповнення великою кількістю ключових слів. Останнім часом політика пошукових систем змінилася, і великі ресурси стали ранжуватися вище, ніж Лендінзі. Однак якщо у продукту дійсно немає прямих конкурентів, одностранічнік буде цілком достатньо.
 • Підготовка великого проекту, для якого необхідно зібрати базу передплатників. Припустимо, ви займаєтеся створенням нової соціальної мережі, але запуск планується тільки через рік. Якщо опис на одностранічнік зацікавить користувачів, вони залишать вам дані (ім’я, номер телефону, електронну пошту), щоб мати можливість першими оцінити сайт після виходу. Так посадкова сторінка допоможе зібрати значну базу контактів потенційних відвідувачів вашого сайту.

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Головне, що необхідно для успішного використання Лендінзі, – інтригуючий текст з розряду «Соціальна мережа, яка змусить вас забути про ВКонтакте». Такі заяви швидко поширюються в інтернеті і залучають мільйони користувачів. Іншими словами, одностранічнік стане одним з ключових елементів рекламної кампанії нового інтернет-ресурсу.

 • Представники малого бізнесу можуть налагодити продаж товарів через одностранічнікі. У цьому випадку вибір на користь Лендінзі обумовлений прийнятною вартістю створення і підтримки.
 • У кожному конкретному випадку приведені варіанти можуть поєднуватися.

«Односторінковий сайт: як створити і просувати» Детальніше

9 незаперечних плюсів одностранічнік для продажу товарів

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Продаж товарів через односторінкові сайти – один з найпопулярніших видів інтернет-торгівлі. Компанії створюють Лендінзі, щоб представити аудиторії один або кілька потребують на даний момент продуктів. Привабливість формату обумовлена ​​тим, що одностранічнік обходиться набагато дешевше повноцінного сайту.

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Щоб зробити Лендінгем, необов’язково бути професіоналом у сфері web-програмування. Знадобляться лише базові навички використання графічних програм, і за кілька годин ви створите продає сторінку своїми руками.

При всій простоті одностранічнік здатний забезпечити бізнесу досить високий рівень продажів, оскільки має такі переваги:

  1. Пропонує аудиторії товар, який користується особливим попитом.
  2. Розповідає лише про одному продукті, тим самим залучаючи до нього підвищену увагу.
  3. Містить короткий і зрозумілу пропозицію.
  4. Простий в навігації, що дозволяє клієнту відразу знайти необхідну інформацію і без проблем заповнити поле замовлення.
  5. Завантажується швидше, ніж повномасштабний сайт.

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

 1. Підходить для просування будь-яких товарів, будь то техніка, косметика або книги. Єдина умова – відправка продукту поштою або кур’єрською службою.
 2. Надає можливість онлайн-роботи: необхідно лише мати вихід в інтернет і відвідувати поштове відділення.
 3. Дає перспективу заробітку людям незалежно від статі, віку та інших факторів. Продажем товарів через одностранічнікі можуть займатися і студенти, і молоді мами, і пенсіонери.
 4. Не потребує професійної освіти або досвіду: посадочні сторінки створюються за шаблонами в лічені години. Головне – приділяти цьому бізнесу час, як мінімум пару годин щодня.

«Продає Лендінгем: як змусити його працювати» Детальніше

В цілому аудиторію одностранічнік можна визначити так: це люди від 18 до 40 років, які активно використовують інтернет і позитивно ставляться до купівлі товарів онлайн. Щоб скласти більш точний опис, враховують особливості пропонованого товару.

Наприклад, якщо на сайті продаються сувенірні ножі, як клієнтів тут виступають чоловіки; або жінки, охочі придбати товар в подарунок. Розуміючи це, можна грамотно вибудувати контекстну рекламу і оформити комерційну ідею так, щоб сформувати у потенційних покупців певне ставлення до неї.

  1. Юридичне оформлення.

Традиційно власники невеликого бізнесу реєструють діяльність через відкриття ІП. Це дозволяє їм на законних підставах займатися продажем товарів, в тому числі і в інтернеті. Крім того, існують спеціальні податкові режими, що дозволяють підприємцям істотно заощадити на обов’язкових виплатах.

  1. Створення бізнесу.

Одностранічнік створюють самостійно або замовляють у фахівців. Вибір залежить від двох речей: фінансових можливостей бізнесмена і навичок в сфері програмування.

Якщо є досвід написання сайтів, за цю справу однозначно варто взятися самому, щоб заощадити. Тим, хто володіє обмеженим стартовим капіталом, теж доведеться розбиратися в тонкощах web-дизайну самостійно.

Але не хвилюйтеся: нічого надскладного в цьому немає.

Наступний етап – реєстрація доменного імені або хостингу. Важливо придумати унікальну назву, щоб не платити за його використання.

  1. Вибір товару.

Продаж товарів через одностранічнікі має на увазі, що продукт або вже досить популярний, або стане затребуваним в найближчій перспективі. У першому випадку зіграє на руку високий попит, але прибуток може постраждати через необхідність просувати сайт в умовах конкуренції. Крім того, завжди є побоювання, що новинка незабаром перестане цікавити клієнтів.

Другий варіант теж пов’язаний з певним ризиком. Тут важливо не помилитися з вибором тренда, щоб бізнес пішов в гору. Для цього необхідно регулярно моніторити ринок і робити прогнози на основі отриманих даних. Ще один спосіб убезпечити свої вкладення – диверсифікація, тобто створення декількох Лендінзі для різних товарів.

Через посадочні сторінки найкраще реалізуються нестандартні речі, що відрізняються від інших і підкреслюють індивідуальність власника.

Важливий момент: вибирайте товари з середнього сегмента з ціновим діапазоном в районі 2-4 тисяч рублів. У вартість туру не повинна бути занадто високою, щоб таку суму міг дозволити собі практично кожен.

  1. Пошук посередника.

Посередників найпростіше шукати в інтернеті. Як правило, малий бізнес займається реалізацією товарів з Китаю, відповідно, постачальників можна доглядати на сайтах типу AliExpress.

Там ви знайдете величезну кількість магазинів, готових продавати вироби оптом.

Але не забувайте, що серед них досить часто зустрічаються шахраї, тому перед початком співпраці ретельно вивчіть відгуки.

«Приклади Лендінгем Пейдж: поради щодо створення» Детальніше

Дропшиппінг називається поставка товару від фірми-виробника через посередника. Принцип функціонування системи нескладний: замовлення здійснюється дилером, але вказується адреса кінцевого покупця.

В результаті клієнт отримує вподобану річ, постачальник – дохід від вироби, а посередник – відсоток від угоди.

Єдиний істотний нюанс Дропшиппінг в тому, що термін отримання продукту може бути збільшений в порівнянні з прямим продажем.

Одностранічнікі дозволяють підприємцям реалізовувати товари без початкового капіталу на здійснення закупівлі, без досвіду в сфері створення сайтів і без необхідності займатися питаннями доставки. Вони використовуються для відкриття бізнесу за системою Дропшиппінг, яка дає можливість заробляти мільйони, з самого початку не маючи нічого.

У класичному розумінні дропшіппінг – це коли покупець робить замовлення через посередника і платить йому певну суму, а той купує товар у постачальника, вказуючи необхідну адресу доставки.

При цьому складанням замовлення, його транспортуванням і поверненням в разі невідповідності займається продавець.

Все, що робить посередник, – приймає платіж і переводить суму за вирахуванням свого відсотка на рахунок постачальника.

Одним з найбільш ефективних інструментів Дропшиппінг є саме Лендінзі. Такі сторінки містять лаконічне і приваблива пропозиція, супроводжуване емоційним закликом до покупки товару.

Якщо підібрати продукт, який напевно зацікавить багатьох користувачів, на цьому можна непогано заробити. Одностранічнік не потрібно навіть тестувати, скориставшись статистикою купонних сервісів.

«Дропшиппінг: що це і як почати свій бізнес?» Докладніше

11 принципів ідеального одностранічнік для продажу товарів

 1. Грамотно розташуйте всі зображення. Бажано, щоб це були справжні фотографії продукту, а не взяті з інтернету. В іншому випадку ви ризикуєте втратити довіру покупців. Фото вибирайте так, щоб вони не просто викликали позитивні емоції, а й наочно ілюстрували ті переваги товару, які з вашої точки зору є ключовими.
 2. Не змушуйте клієнтів робити вибір, тим більше багато разів поспіль: це просто втомлює. Лендінгем повинен ненав’язливо підштовхувати користувачеві до прийняття потрібного вам рішення.
 3. Збільште ефективність продажу товарів через одностранічнік шляхом введення на сайт інформації про співробітників. Аудиторія відноситься до компанії набагато лояльніше, коли знає її фахівців.
 4. Обов’язково покажіть, яких результатів можна досягти за допомогою вашого продукту. Кожен користувач, який переглядає Лендінгем, повинен на емоційному рівні відчути переваги володіння запропонованої річчю.
 5. Використовуйте соціальні докази, тобто відгуки реальних покупців. Людина швидше прийме рішення про покупку, якщо товар уже придбали сотні людей і залишилися задоволені.
 6. Опрацюйте оформлення призову до дії так, щоб його неможливо було не помітити. Пам’ятайте, що шукати спеціально ніхто не буде.
 7. Зробіть візуалізацію процесу використання продукту.
 8. Вкажіть вартість товару. Ця інформація є ключовою, і співробітники фірми витратять багато сил і часу, надаючи її окремо кожного клієнта. Якщо виріб дійсно зацікавило покупця, він, звичайно, подзвонить чи напише продавцю. Потім представнику компанії потрібно буде своєчасно відповісти на запит. Але при цьому ніхто не гарантує, що ціна виявиться прийнятною і угода в результаті відбудеться.
 9. Додайте на сторінці лічильник: це допоможе утримати клієнтів, які можуть відкласти покупку і знайти схожий товар де-небудь ще.
 10. Вкажіть місце розташування організації. Таким чином ви підвищите довіру аудиторії.
 11. Всі елементи сторінки повинні бути підпорядковані одній меті – продажу товару.
 • Для продажу через одностранічнікі найкраще підходять товари, які користуються високим попитом. Напевно ви коли-небудь бачили Лендінзі, присвячені таких продуктів:
 • Корсети, слухові апарати, біологічно активні добавки і так далі.

Батьки ніколи не шкодують грошей, щоб зробити свою дитину щасливою. Причому купують вони не тільки ляльок і конструктори, а й розвиваючі товари, що дозволяють в ігровій формі формувати певні навички.

Прикладів подібних виробів безліч: проектори зоряного неба, літаючі будильники, вічні квіти і так далі. На популярних китайських сайтах постійно з’являються товари, які потім стають трендом по всьому світу.

Лендінзі підходять для продажу годинників, гаманців, сумок. Такі речі набувають як чоловіки, так і жінки; часто щось подібне вибирають в якості подарунка. Головне – тримати якість пропонованої продукції на високому рівні.

«Сторінка захоплення і її необхідність для розвитку бізнесу» Детальніше

Продаж трендових товарів через одностранічнікі

Продаж через одностранічнікі товарів, що знаходяться на піку популярності, – один найпоширеніших видів інтернет-бізнесу. Алгоритм дій, які необхідно здійснити для відкриття невеликого онлайн-магазину в формі Лендінзі:

 • виберіть досить популярний, але не надто поширений в вашому регіоні продукт;
 • замовте створення продає сторінки або оформіть її самостійно;
 • налаштуйте тизерну рекламу;
 • оплатіть публікацію реклами в соціальних мережах;
 • зробіть телефонувати по отриманим заявками;
 • розішліть замовлені товари;
 • проінформуйте клієнтів про відправку;
 • отримаєте прибуток.

Реальний приклад аналізу прибутку з одностранічнік

Прибутковість продажу товарів через одностранічнікі можна оцінити на прикладі відомих годин Tag Heuer.

 • Закупівельна ціна – до 300 рублів за штуку.
 • Вартість реклами – близько 50 рублів в перерахунку на один виріб.
 • Відповідно, загальна вартість товару становить 350 рублів.

Націнка при торгівлі через Лендінзі становить від 200 до 500%. У випадку з годинником Tag Heuer роздрібна вартість тримається на рівні 1600 рублів. При цьому клієнт оплачує 300 рублів за доставку.

З продажу одних годин власник бізнесу отримуватиме 1250 рублів прибутку.

Онлайн-торгівля передбачає проведення акцій. Наприклад, деякі сайти пропонують знижку при покупці відразу двох годин. За статистикою близько половини покупців беруть участь в подібних акціях.

Всього 24 замовлення – і творець одностранічнік з продажу годинників запрацює 30 000 рублів.

Якщо грамотно налаштувати тизерну рекламу і вибрати відповідні майданчики для публікацій в соцмережах, така кількість заявок можна отримати буквально за день.

Навіть при невеликій кількості замовлень (близько 100) і мінімальної націнки (1000 рублів на виріб) можна за місяць стати багатшими на 100 тисяч рублів, не маючи ніякого досвіду в сфері торгівлі. При цьому зовсім не обов’язково обмежуватися одним Лендінзі: якщо ви маєте в своєму розпорядженні стартовим капіталом, запустіть відразу кілька подібних сайтів.

«Як створити інтернет-магазин: від назви до просування» Детальніше

Поради по просуванню сайту-одностранічнік для продажу товарів

 1. Виділяють наступні канали просування Лендінзі:

Як заробляти на криптовалюта – ТОП 7 способів заробітку

Рейтинг: 5/5

Якщо зацікавив спосіб продаж товарів через односторінкові сайти, тоді вам допоможе схема заробітку, представлена ​​в цій статті і сім кроків до прибутку.

В основі складається ідея, яка дозволить отримувати стабільний і чималий дохід, не пропустіть свій шанс, адже напевно ви часто спостерігали певний товар на односторінковому сайті. Сьогодні як раз про такий вид заробітку детально розповім.

Даний вид бізнесу на сьогоднішній день дуже популярний і досить прибутковий, тому дочитайте цю статтю вирішите для себе цікавий вам такий заробіток чи ні.

Якщо ви стикаєтеся з цим вперше і не маєте жодного уявлення як це зробити, то насправді це досить-таки просто, варто лише розібратися і вникнути в таку ідею.

Завдяки нашому сайту з докладним описом у вас з’явиться можливість продавати товари в інтернеті і пристойно заробляти.

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

 • схема заробітку
 • Крок 1. Товар
 • Крок 2. Шукаємо постачальників
 • Крок 3. Створення сайту
 • Крок 4. Створення реклами
 • Крок 5. Замовлення
 • Крок 6. Відправка товару
 • Крок 7. Гроші
 • висновок

Вже з назви зрозуміло, що утворять єдиний сайт складається з однієї сторінки, та й якщо ви плануєте просувати певні товари, то цього буде цілком достатньо. Для залучення клієнтів слід добре оформити сайт подбайте про унікальному дизайні.

Грамотно і найбільш зрозуміло опишіть товар. Приділіть особливу увагу відгуками від клієнтів, які повинні бути позитивними або нейтральними. Якщо ви вирішили продавати товари, то прибуток буде залежати безпосередньо від ваших вкладень. Що б мати стабільний дохід потрібно вкладати в справу час і сили.

Ваш сайт потрібно буде розкрутити і для цього звичайно доведеться вкладатися фінансово. Якщо ви думаєте, що придбали товар, запустили додаток і все само по собі пішло і поїхало, то немає такого не буде. Потрібно розкручувати свій контент. Тільки після зусиль і досягнення результату можна радіти виконану роботу.

Поділюся своїм досвідом в цій сфері. Кілька років тому зацікавився даною бізнес-ідеєю, так як моя слабкість це Rolex, то вирішив зупинитися на продажу годинників. Так як це досить дороге задоволення, яке може дозволити собі одиниці, то продавав репліку.

Пріоритет односторінкового сайту полягає в тому, що ми продаємо конкретний товар, який користується великим попитом. Так як цей товар найбільш затребуваний то його вже купують. Для інтернет – магазину буде потрібно в рази більше зусиль і часу тим більше якщо ви в цій справі ще не досвідчені то буде набагато клопітно на відміну від одностранічнік.

Бізнес в інтернеті на односторінковому сайті можна розділити на кілька кроків:

 1. • Знаходимо відповідний товар • Займаємося пошуком постачальників • Створюємо сайт і вирішуємо технічні фактори • Розкрутка сайту та реклама • Підтвердження замовлення • Відправляємо замовлення
 2. • Отримуємо гроші

схема заробітку

Крок 1. Товар

 • Для пошуку товару затребуваного на даний момент існує досить велика кількість варіантів.
 • Розглянемо пару з них:
 • • CPA сетіЕто сайти де взаємодіють рекламодавець і веб-майстер.
 • Для перегляду такого роду інформації вам необхідно буде пройти реєстрацію так як статистика доступна тільки для зареєстрованих користувачів.

• MarketGid тізірная сетьОдна з найбільших мереж, зайшовши на яку ви оберете найпоширеніші товари і заходите на них.

Посудіть самі будуть рекламувати неходовий товар більшість народу, звичайно ж немає. Коли товар зустрічається найбільш часто на різних ресурсах це говорить про його актуальність.

Як вибрати товар для продажу з односторінкового сайту

Крок 2. Шукаємо постачальників

Після того як визначимося з товаром необхідно буде його придбати. Найбільш оптимальний варіант – це замовити товари безпосередньо з Китаю. Без особливих зусиль можна замовити партію будь-якого товару. Ви можете бути першим і придбати такий актуальний товар якого ще немає на ринку в Росії, отже заробите велику суму перш ніж схаменуться конкуренти.

Якщо у вас немає бажання замовляти товар безпосередньо то можна придбати у постачальників СНД або Росії.

Як же шукати постачальників?

В Яндексі потрібно вбити назву необхідного товару + купити оптом. Запропоновано буде досить велика кількість варіантів, перегляньте якомога більше і ви вже визначіться де найбільш вигідний варіант.В соціальних мережах теж досить багато оптовиків, перегляньте якомога більше варіантів.

Крок 3. Створення сайту

Якщо у вас немає досвіду і ви не хочете на цьому етапі зациклюватися і витрачати свій час тоді є оптимально рішення вдамося до допомоги фрілансера. Для таких цілей є сайти наприклад Weblancer.net або FL.ru

У тому випадку якщо ви не хочете користуватися такими послугами тоді починайте розбиратися самостійно. Для створення сайту потрібні хостинг і домен. Думаю, багато хто вже стикався з платними і безкоштовними движками. Тут вже вирішувати вам, все залежить від вашого бюджету. Можу порекомендувати вам пару якісних двигунів для створення сайтів бітрекс і CS Cart.

У тому випадку якщо ви плануєте створювати сайт і ваші наміри серйозні тобто створюєте на тривалий час і з метою основного заробітку тоді тут не обійтися без вкладень. Звичайно ж куди без дизайну, необхідно зробити наголос саме на нього.

Так як сайт, утворять єдиний то, отже, він повинен зупиняти на собі увагу. Тому дизайн повинен бути чудовий тому, що якісний одностанічнік не здатний утримувати великий обсяг інформації.

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Крок 4. Створення реклами

Після того як всі вище перераховані кроки будуть виконані то необхідно зайнятися рекламою, інакше як дізнаються про ваш товар. Даний крок вимагає вкладень коштів. Не варто починати з великої суми робіть по наростанню.

 1. Найбільш затребувані джерела реклами:

Як вибрати товар для продажу з односторінкового сайту

Як вібрато товар для продажу з односторінкового сайту

Привіт, дорогі читачі! Пам’ятайте, я опублікував статтю у вигляді інтерв’ю з Романом Колесніковим про бізнес з продажу товарів з одностранічнік, яка швидко набрала популярність? Так ось з моменту написання того інтерв’ю, Роман добився добрих результатів в цьому бізнесі і тепер теж буде ділитися з вами корисними статтями та успіхами на нашому сайті kakzarabativat.ru. І сьогодні перша стаття про те, як вибрати товар для продажу з односторінкового сайту. Передаю слово Роману.

Всім привіт! Перейдемо відразу до теми статті.

Отже, ви вирішили зайнятися продажем китайського товару з одностранічіков, але не знаєте, що саме продавати, тоді ця стаття для вас.

Також в кінці статті є покроковий відео-урок, в якому більш розгорнута інформація, ніж в статті. Тому обов’язково його подивіться, там все наочно і більш зрозуміло.

Товар для продажу з одностранічнік потрібно вибирати трендовий! Такий, про який люди знають, або тільки починають дізнаватися.

Коли я почав продавати портмоне Baellerry, попит на них тільки починався. Конкуренція була відносно невелика, ціна на Лендінзі висока.

Це сприяло тому, що в день я витрачав всього 300 рублів на рекламу в Я.Діректе, а отримував по 5-6 лидов.

Зараз же, конкуренція на ці моделі сильна, дуже багато вебмайстрів з партнерських мереж, і вже 300 рублями в день тут відбутися не вийде.

Щоб завжди бути «на коні», необхідно постійно моніторити ринок. Я зараз продаю 5 різних товарів і у мене є певний список товарів для продажу на майбутнє. Я вирішив поділитися з вами своїм методом пошуку відповідного товару.

Особливу увагу звертайте на вартість закупа і продажу одиниці товару. Для зручності складіть табличку в Excel за допомогою стовпців: найменування товару, роздрібна ціна, закупівельна ціна, wordstat, маржинальний дохід. Про це я також говорив у відео.

А тепер перерахувавши коротко способи пошуку товару, ну а докладно вже в відеоуроці.

Соціальні мережі

 1. При перегляді новин звертайте увагу на рекламні пости, досить часто там рекламують різні товари. Найбільш цікаві для вас товари виписуйте, а потім аналізуйте попит.
 2. Групи оптовиків. У ВК дуже багато оптовиків китайських товарів мають свої групи, там завжди можна побачити діючі тренди, які добре продаються. Вам залишається лише вибрати те, що на ваш погляд буде цікаво, дізнатися закупівельну ціну і проаналізувати попит.
 1. CPA партнерки – в партнерських мережах майже завжди продають трендові товари. Там можна легко знайти трендові товари, а так само відразу подивитися ціну на Лендінзі.
 2. Російські оптовики (інтернет-магазини) так само продають трендові товари і товари з телемагазинів.

Не обов’язково продавати тренди, ви можете продавати те, що до душі. Головне оціните попит, щоб не злити все в «трубу».

аналіз попиту

Микола вже писав статтю про те, як визначити попит. Робиться це за допомогою wordstat.yandex.

Ви вибрали товар (товари), бажано складіть табличку про яку я говорив вище, перш ніж почати тест, оцініть попит. Для цього подивіться за допомогою вордстата кількість запитів по вашій тематиці. Бажано вводите запити по-різному (якщо написання англійське, введіть з найбільш явними помилками) щоб аналіз був більш об’єктивний.

Оцініть сукупна кількість запитів, бажано щоб воно було більше 1500 (але не обов’язково, все залежить від тенденції попиту і від товару).

Далі переходите у вкладку історія запитів, і дивіться, що показує графік. Він є прямим відображенням попиту на ваш товар.

Виходячи з графіка, робіть висновок. Якщо графік росте і кількість запитів достатню, то даний товар можна допустити до тесту, якщо графік убуває, то вирішуйте самі. Але я б не радив його тестувати, тому що за витрачений час на тест і на доставку товару (якщо його везуть з Китаю) попит може ще більше впасти, і продати даний товар буде більш проблематично.

докладний видеоурок

висновок

Ну от і все. Як бачите, це не складно, але потрібно постійно набивати руку і аналізувати товари, щоб вибрати для себе прибутковий напрямок.

Зараз я набираю команду для спільних продажів і для цього підготував навчальний курс з продажу товарів з односторінкових сайтів.

А також читайте інші мої статті в розділі «Бізнес з Китаєм».

Якщо у вас є питання, задавайте в коментарях і чекайте нових статей!

Що продавати на односторінкових сайтах

Все більше підприємці стали виходити на простори інтернету, щоб просунути свій товар або послугу. Найоптимальнішим для цього є платформа, яка дозволяє створити першокласний Лендінгем Пейдж. Завдяки йому можна просунути в мережі певний товар за досить короткий час, підвищивши його впізнаваність серед потенційних клієнтів.

Що може дати одностранічнік вашому бізнесу?

Навіть не маючи великих фінансів – можна запустити піар-компанію просувається продукту в мережевому просторі.

Вивчивши досконало принципи маркетингу з продажу через Інтернет за допомогою односторінкового сайту – є велика ймовірність того, що попит на товар, що просувається збільшиться.

Прибуток від реалізації такого товару буде збільшуватися в геометричній прогресії за умови, що рекламна компанія посадкової сторінки буде вибудувана за всіма вимоги пошукових систем.

Вибір для продажу товарів через одностранічнік

Перш, ніж починати просування товару в мережі, запускати платформу в роботу і чекати напливу покупців – варто вивчити побажання аудиторії. Дуже важливе значення має той факт: чи знаходиться товар в тренді. Якщо він не потрапляє в цю категорію – малоймовірно, що він буде успішно продаватися.

У деякому роді можна спекулювати на товарах. Перевага цього способу полягає в незнанні людей реальної вартості товару, що продається. Як правило, більшість прагне заволодіти брендованим продуктом, толком не вивчивши ціновий діапазон.

Деякий товар (старовинні речі) прекрасно підійде для колекціонерів, які пропонують непогані суми. За безцінь можуть продаватися такі «знахідки» на дошках оголошень їх власниками. Окремі фотостудії, арт-майданчика, театри часто знаходяться в пошуках ретротоваров, тому дійсно цікава річ з минулого може принести продавцю відмінних дохід.

Як заробити в соціальних мережах

На борохолочних сайтах можна купувати і продавати товари за заниженими цінами і реалізовувати їх дорожче на певну суму. Різниця в цих цінах складе ваш дохід.

Якщо покупець знаходиться в вашому місті, товар можна передати при особистій зустрічі. Якщо він з більш далекої області, оплату він зможе здійснити за допомогою післяплати.

Що продавати на односторінковому сайті? – це рішення власника, варіантів дуже багато.

Рейтинг товарів для одностранічнік, 2016 рік:

 • світлодіодні навушники
 • Вейпи
 • Гіроскутери

Рейтинг популярних товарів для Лендінзі пейдж 2017 рік:

 • Спінер
 • Гіроскутер
 • Квадрокоптер

За початок поточного року сформувався ТОП товарів, який реалізується через одностранічнікі:

 1. Сонцезахисні окуляри в дерев’яній оправі.
 2. Корпус для мобільного телефону водовідштовхувальний.
 3. Динаміки блютузние.
 4. Гірлянди з міні-лампочками у вигляді крапельок, що випромінюють біле світло і тепло.
 5. Масло кокосове.
 6. Принтери 3D.
 7. Накопичувачі енергії мобільні.
 8. Мобільні чохли з водяними вставками.
 9. Зелений чай.
 10. Дронь.
 11. Маска з вугілля.
 12. Фітнес-трекери.
 13. Картинки емалеві.
 14. Дерев’яні годинник.
 15. Годинники для фітнесу, мають розумні функції.

Реалізація різних товарів і послуг

За допомогою інтернету можна заробляти на реалізації товарів і послуг, при цьому не відкриваючи «складів» у своїй же квартирі. Працювати можна за допомогою власного сайту, уклавши ряд договорів про постачання товарів.

ринок послуг

Кожна людина має певні вміннями та навичками. Прекрасний спосіб заробити – використовувати свої дані.

Набирають популярність послуги, що надаються модниця:

 1. манікюр,
 2. мейкап,
 3. перукарські послуги.
 • Існує досить велика кількість курсів, що дозволяють оволодіти даними професіями.
 • А також, можна зайнятися лагодженням комп’ютерів та іншої техніки, якщо ви спілкуєтеся з ними на ти.

Досить просто визначитися з талантом, яким ви володієте, і на його основі обґрунтувати свій бізнес. Велика перевага при цьому – графік роботи, який ви встановлюєте самі.

хенд мейд

Ще одне популярне і прибутковий напрямок. За допомогою унікальних речей можна забезпечити собі непоганий заробіток. Оголошення про їх продаж можна розміщувати в інтернеті на сайтах і в соціальних мережах.

Ексклюзивні прикраси, подарункові набори зараз знаходяться в тренді. Вартість такого продукту може підніматися дуже високо.

Вишиті ікони бісером або золотою ниткою – річ дуже ексклюзивна і дорога не кожен зможе її виконати. Колекціонери оцінять такий товар по достоїнству.

Використання китайських товарів для одностранічнік

При цьому способі закуповуються товари з закордонних сайтів і реалізуються на вітчизняному ринку. Головне, визначитися з типом продукції і завоювати свого покупця.

Для реалізації на Лендінзі необхідно вказати всю необхідну інформацію про товар, терміни поставки, способи оплати.

Посадкова сторінка не повинна сильно пістрявити різноманітною інформацією і яскравими картинками, клієнта не повинно нічого відволікати від покупки і представленого на майданчику товару.

Перш ніж робити вибір товару для одностранічнік – необхідно провести аналіз попиту на нього, бо можна просувати те, що не купується, так як не затребуване серед потенційних клієнтів.

Щоб розібратися в затребуваності – досить скористатися найпростішим сервісом, який покаже релевантність запитуваної товару. Вордстат – помічник у проведенні аналізу. Якщо показник перевіряється товару складе вище 1,5 тисячі видач.

В обов’язковому порядку варто перевірити таке значення, як історія запиту, де відображається графік входу за запитом. На його основі вже формується якість запиту і популярні чи товари для односторінкових сайтів.

Якщо графік в процесі тестування зростає – його можна сміливо використовувати, ну, а якщо починає спадати – тут вже вирішувати виключно власнику платформи для просування і продажу товару.

Як можна заробити на своєму сайті

Так як товар поставляється з Китаю – варто задуматися про те, як він буде ввозитися в країну, а потім доставлятися покупцям.

Дропшиппінг односторінкового сайту – просування від старту до мільйонного обороту

Завдяки однастранічнікам можна створити величезну мережу інтернет-магазинів, займаючись продажами на них без витрат на придбання товарів для їх закупівель у постачальників. Навіть великих знань з просування продають майданчиків в інтернет-просторі, при цьому не потрібно думати над питанням доставки або повернення товару.

За допомогою системи «дропшіппінг» можна реалізовувати товари через інтернет будь-які.

Класична схема Дропшиппінг

Клієнт оформляє замовлення через утворять єдиний сайт у його власника, оплачує замовлений товар. Продавець отримує відсоток від реалізації товару, замовивши необхідний товар в інтернет-магазині постачальника на адресу клієнта.

Самі постачальники займаються обробкою такого замовлення і його відправкою.

Єдиний незручність в такому вигляді роботи на продажах – прийняття оплати від покупця і переказ коштів за товар постачальнику, за мінусом процентної ставки накрутки.

Односторінкового платформа – це свого роду інструмент для продажу. Грамотно запущена реклама, яка постійно закликає вчинити дію (в даному випадку: покупку товару) – викликає бажання заволодіти продуктом у відвідувача сайту.

Щоб заробити відмінний дохід за допомогою одностранічнікі важливо вдало зробити вибір продукту, який буде реалізовуватися через нього.

Провівши ряд аналітичних тестів при виборі товару – відпаде необхідність тестувати відвідуваність і кількість переходів самого односторінкового інтернет-магазину відпаде.

Запускаючи одностранічнік, варто вивчати не тільки популярність товару, але і ціновий діапазон і можливих конкурентів. Чим унікальне і цікавіше пропозиція вашої платформи – тим вище показники продажів з нього.

Товари для одностранічнік з Китаю за вигідною ціною в Москві

Електронна комерція – це відмінний спосіб почати заробляти вже сьогодні. І при бажанні це можна зробити з мінімальними фінансовими вкладеннями. Треба трохи розбиратися в ситуації на ринку і в тому, які топові товари користуються високим попитом у покупців в 2019 році.

Можна створити відносно простий одностранічнік або Лендінгем Пейдж, за допомогою якого часто пропонують одну або кілька популярних позицій. Трендовий продукт дозволяє максимально швидко отримати прибуток.

Спеціально для вас фахівці «Главоптовік» склали список з топовими товарами, які добре реалізуються на одностранічнік. Деяка продукція тільки останнім часом стала затребуваною, інша ж зберігає підвищений попит багато місяців поспіль.

Зміст статті

Міні-кондиціонер ARCTIC AIR

Справжнім відкриттям для багатьох користувачів інтернету в 2019 році став міні-кондиціонер. Унікальний прилад можна сміливо вносити до списку трендових товарів для одностранічнік за такі особливості:

 • компактні габарити – пристрій не вимагає багато місця для установки;
 • мобільність – немає необхідності в настінному або іншому типі монтажу, обладнання можна брати з собою;
 • робота від мережі або порту USB – топовий товар, який можна використовувати в дорозі, на дачі або офісі.

ARCTIC AIR дуже легко продавати на одностранічнік, за допомогою популярних соціальних мереж і контекстної реклами, тому як це переважно сезонна пропозиція. А значить, немає сенсу в повноцінному SEO або створенні серйозного ресурсу.

Бездротова колонка для душа BathBeats

Ідеально підходить для односторінкових сайтів і бездротова колонка для душа BathBeats. Її можна віднести до списку популярних речей. За рахунок унікальності і нішевих подібний пристрій ідеально просувати самостійно, а не як одну з безлічі позицій каталогу.

Трендовий товар в 2019 році легко реалізувати при грамотному поданні. На одностранічнік потрібно виділити, що це топове пропозицію, яке популярне у відомих блогерів та інших медійних особистостей.

Не варто забувати і про такі особливості, як наявність зручної присоски для монтажу в душі. Також цей тренд сезону грає більше 6 годин, водонепроникний, може відтворювати музику не тільки з телефону, але з карти пам’яті MicroSD. При використанні Bluetooth-режиму можна відповісти на терміновий дзвінок прямо з кабінки, незважаючи на мокрі руки.

Дитячі годинники з GPS

Розглядаючи перелік трендових товарів, не можна не згадати про досить активної групи покупців – батьків. Зараз для них топовий запит – це дитячі годинник з GPS, для яких явно варто створити одностранічнік.

Трендові пристрій призначений для дітей віком від 6 до 11 років, щоб батьки могли відстежувати місцезнаходження дитини. Відносяться до топовим моделям, так як працюють цілий день від однієї зарядки, відрізняються безпечними матеріалами, стильним виконанням і доступною ціною.

Годинники відмінно підійдуть одностранічнік, тому що вони яскраві, мають привабливий дизайн і чіткий перелік конкурентних переваг. Входять в список популярних запитів в 2019 році. Бути відповідальним батьком сьогодні трендово, тому оригінальний GPS-маячок для малюків не скоро втратить актуальність.

Портативні колонки

2019 рік для багатьох пройде під популярні хіти, які звучать з усіх боків. А все завдяки тому, що портативні колонки в ТОПі з продажу. Їх легко і прибутково продавати через сайт-одностранічнік.

В популярні товарні позиції входить два типи продукції:

 • мікрофони-караоке – дозволяють співати, говорити через колонку, прослуховувати улюблені пісні і запускати світломузику;
 • Bluetooth-колонки – бувають різних розмірів, можуть підтримувати відтворення з карти пам’яті, відрізнятися водонепроникністю і стійкістю до ударів.

Колонки – це трендові товари 2019 року, які все ще залишаються на піку популярності. Так що одностранічнікі відмінно підійдуть для бажаючих заробити на любові до музики.

Радіокеровані іграшки

У 2019 не соромно зізнатися, що ти відчуваєш себе дитиною в будь-якому віці. Тому стала особливо топовим пропозицією продаж різних іграшок на радіокеруванні. Їх із задоволенням замовляють в подарунок дітям, а також для свого задоволення.

Якщо вирішите пропонувати трендові речі через одностранічнік, то у нас відкрита оптовий продаж:

 • машинок різних моделей;
 • роботів, включаючи, героїв франшизи «Зоряні війни»;
 • вертольотів;
 • квадрокоптера.

Всі ці пристрої дуже популярні в 2019 році. І, безсумнівно, будуть топовими в пошукових системах і в наступному році. Інтерес до літаючим керованим по радіо гаджетам і атрибутиці популярних фільмів, мультиків тільки зростає.

Вініри Perfect Smile Veneers

Пропонуємо для продажу популярних виробів ще один популярний товар – унікальні вініри Perfect Smile Veneers.

Це ідеальна пропозиція для тих, хто без дорогих стоматологічних процедур хоче блищати ідеальної посмішкою.

Вироби користуються підвищеним попитом перед святами, коли багато хто хоче зробити пам’ятну фотосесію. Та й в принципі, подібну трендовую річ завжди корисно мати, щоб кожен день виглядати ідеально.

За допомогою одностранічнік можна зробити повноцінний огляд товару з ілюстраціями, інструкцією по використанню. Вініри підходять кожному і дуже легко кріпляться – досить деякий час потримати пластини в гарячій воді і щільно притиснути до зубів. Вони зручні в носінні і не спадають.

відеореєстратори

Через вимог законодавства, складнощів отримання компенсації від страхової компанії, відеореєстратори стали дуже популярними товарами. Це топовий пропозицію вже не один рік, адже за допомогою невеликого пристрою:

 • якнайшвидше домогтися виплати від страхової компанії;
 • довести правоохоронним органам невинність в аварії;
 • виявити зловмисника, який скоював правопорушення в радіусі огляду об’єктива.

У нашому каталозі ви знайдете огляд товарів різних моделей, включаючи вбудовані в дзеркало заднього виду або з якісними LCD дисплеями. Ми розповімо про переваги та особливості топового обладнання, допоможемо вам правильно позиціонувати продукцію для хороших продажів.

Розумні годинник (smart watch)

Розумні годинник стали чи не найбільш замовляються товаром з Китаю. Але для багатьох користувачів очікування посилки з іншої країни становить серйозну перешкоду для замовлення. Тому радимо придбати цей товар для одностранічнік. Невеликий пристрій в залежності від моделі вміє:

 • показувати час;
 • сповіщати про дзвінки й повідомлення;
 • показувати ім’я абонента, текст SMS або з меседжер;
 • приймати дзвінки;
 • вважати щоденну активність.

Також трендами в 2019 році можна назвати дитячі смарт годинник. Вони дозволяють зв’язатися з малюком, сповіщають про місцезнаходження і зняття ремінця. Таку популярну продукцію готові розкуповувати практично всі батьки, щоб бути впевненими в безпеці своєї дитини.

Зарядні пристрої

Через розмаїття смартфонів і планшетів, типів роз’ємів стали популярними різноманітні зарядні пристрої та перехідники. Це дозволяє не носити кілька проводів для різних гаджетів.

Також в популярні тренди увійшли так звані магнітні зарядки. Невеликий елемент завжди знаходиться в роз’ємі, а шнур кріпиться за секунду за допомогою магніту. Це захищає отвір від пошкоджень, пилу і води, економить час.

Також можна сміливо назвати топовими товарами бездротові зарядки. Навіть китайські телефони переважно підтримують цю можливість. Але спеціальні пристрої майже ніколи не входять в базову комплектацію. Тому вони виявилися в трендових товарах 2019 року.

зовнішні акумулятори

Сьогодні складно знайти телефон або планшет, який зберігає заряд батареї більше одного дня. А при активному використанні рахунок йде на години. Тому для будь-якого сучасного людини зовнішні акумулятори – це топові речі. Apple навіть випускає модель ноутбука, яка здатна заряджатися з їх допомогою.

Подібні пристрої можуть бути з підтримкою бездротової зарядки, мати різну ємність. Для любителів подорожей «дикунами» буде актуальний трендовий акумулятор на сонячній батареї. З ним можна залишатися на зв’язку навіть при відсутності розеток поблизу протягом тривалого періоду часу. Така продукція відмінно продається через одностранічнік – головне, вкластися в хорошу рекламу.

Портативний лазерний проектор

Свята та важливі заходи складно уявити без певного декору і прикрас. Ідеально для створення певної атмосфери використовувати різні світлові ефекти. Тому стає все більш затребуваною продаж товарів, що дозволяють швидко перетворити приміщення або фасад будівлі.

Для цієї мети ідеально підходить портативний лазерний проектор. Він може працювати від розетки або USB-роз’єму. Завдяки невеликим розмірам і малій вазі легко монтується практично в будь-якому місці.

Підтримує два режими роботи. В одному зелені та червоні вогники світять одночасно, а в іншому – по черзі. Відмінне пристрій як для комерційних приміщень, так і для домашнього використання.

Міні-парасольку

Односторінкові сайти найчастіше пропонують продукцію, яка дозволяє спростити життя. У середньостатистичного жителя мегаполісу з собою завжди безліч речей, які не завжди поміщаються навіть в рюкзак. Тому ви можете запропонувати купити міні-парасолька, що дозволяє зберегти місце і виручити в разі раптового дощу.

Компактний виріб в складеному стані має довжину всього 17 сантиметрів. Воно швидко і зручно відкривається, служить повноцінною захистом від дощу. До того ж, є кілька яскравих кольорів на будь-який смак. Парасольки користуються великою популярністю у дівчат, які не хочуть постраждати від негоди і не готові носити з собою величезну сумку. Також вони затребувані для школярів.

Іграшки-антистрес

Щоб створити популярний одностранічнік, запропонуйте користувачам придбати іграшки-антистрес. Різні кільця, сквіші, Спінера буквально «підірвали» ринок. Поганий настрій, втому і роздратування знайомі кожному. Тому вироби для боротьби з негативними емоціями дуже затребувані.

У нас ви знайдете популярні товари, які допомагають впоратися зі стресом, мають привабливий дизайн і займають мало місця. Їх можна брати з собою в дорогу, дістати на роботі або в пробці, щоб позбутися від нервозності. Особливу увагу рекомендуємо звернути на сквіші у вигляді милих панд, тістечок, китів, тварин, смачної їжі.

Навушники

Зустріти на вулиці людини без навушників стає все складніше. Дорога забирає багато часу, тому люди намагаються витратити його з максимальною користю. Наприклад, слухаючи аудіокниги, переглядаючи смішні ролики або фільми, включаючи улюблену музику.

Ми пропонуємо сучасні гарнітури і бездротові навушники високої якості. Вся інформація про товари представлена ​​в каталозі.

З нашою допомогою ви зможете запустити успішний бізнес, продаючи надійне обладнання з привабливим дизайном, хорошим звуком. Особливу увагу рекомендуємо звернути на Bluetooth моделі.

Все більша кількість меломанів вважають за краще звільнитися від проводів. Тим більше, у багатьох телефонах виробники прибирають звичний роз’єм 3,5 mini jack.

Термокружки

Ще одна позиція, яку повинен запропонувати популярний магазин – це термокружки. Привабливі чашки затребувані у офісних працівників, які не встигають випити напій, поки він не охолов. Але куди більш цікаві моделі з кришкою, які можна брати з собою. Вони особливо актуальні в холодну пору року.

Створюючи одностранічнік, позначте не тільки комфорт, але і екологічність вашої пропозиції. Термостакан дозволяють відмовитися від пластику і паперової одноразового посуду. Останнім часом свідоме ставлення стає все більш популярним. В асортименті «Главоптовік» ви знайдете велику кількість якісної продукції, доступної для оптового замовлення в кількості від 10 штук.