Як вибратися з бідності. 3 основних принципи

0
45

Хочете знати, як вибратися з бідності?

Потім, у відповідь на те, як це зробити, я уявляю 3 принципу, які не помиляються. Є три ради, підказки, або як ви хочете їх називати, які допоможуть вам позбавитися від страждань, злиднів … того темного місця, де ніхто не хоче бути.

Бідність для багатьох як тьма. Тобто це страшно, нікому не подобається, це незручно і може принести багато страждань. Хоча багато хто звик жити в бідності, переважна більшість з них, коли вони бачать світло, не вагаючись залишають таку тьму. Ну, хоча день у день вони живуть в бідності, в глибині душі вони хочуть від неї позбутися.

Проблема для многих из нас заключается в том, что мы не видим этот свет, и поэтому мы задаемся вопросом, как выбраться из нищеты.В этой статье я хочу поделиться3 советами, которые пришли мне в голову, и, анализируя очень хорошо, я могу сказать, что это работает.Ну, так или иначе, я применил их в своей жизни, и они сработали.

Прежде всего я хочу рассказать вам о происхождении этих советов.Для тех, кто не знает, если мы говорим о религии, убеждениях … или как вы хотите это назвать, я христианин, поэтому я читаю Библию каждый день.И, честно говоря, это очень помогло мне в финансовой жизни, так как есть много советов, которые помогают нам

И я не говорю конкретно о духовных делах (молитва, пост, наблюдение), хотя, очевидно, для нас это важно (и очень).Но такие физические советы, как быть хорошими управляющими, быть настойчивыми, верить, что мы можем, и т. Д.Все это также является библейским.

Возвращаясь к теме, я прочитал Библию и нашел книгу Иова 22: 27-28:

 

Вы помолитесь ему, и он услышит вас;И вы будете платить ваши голоса.Вы также определите одну вещь, и она будет твердой для вас, и свет будет сиять на ваших путях.

 

И если вы хотите, чтобы мы говорили обо всем, что это значит в духовном мире, я могу рассказать вам в другое время и другими способами.На этот раз я хочу учение, которое также оставляет нам эти труды в нашей жизни как предпринимателя.

Что мы можем увидеть в этом стихе?— 3 подсказки

Як ми бачимо в кінці, він говорить, що світло буде сяяти на нашому шляху. Це той світ, який я говорив в на початку, то кажуть, що зробить нас з бідності, злиднів і т.д. . Але в певному сенсі є щось, що змушує цей світ сяяти, і ось три ради, якими я хочу поділитися. Давайте подивимося ці 3 ради про те, як вийти з бідності

1 Говори, питай … і роби правильно

Те, що не вчить тієї ж Біблії, – це те, що ми повинні просити, і це буде дано нам. І, очевидно, першим, кого ми повинні просити, є Бог, але цей принцип також відноситься до оточуючих нас людям. Ви не можете уявити, скільки можливостей ви втратили через страх відкрити рот і запитати.

Тепер є ще одна річ, яку ми вивчаємо в Біблії, і це те, що багато разів ми не знаємо, як питати (Якова 4: 3).І оскільки з нами трапляються люди, багато людей, які живуть в бідності, запитують, але не залишають її, тому що не знають, як це зробити . Ми просимо милостиню, дещо, щоб заплатити борги в даний час, ми погоджуємося на те, що ми просимо наших дядьків, батьків і т. Д. Коли правильно запитати, що необхідно зробити і просунутися вперед.

Коротше кажучи, я хочу показати вам не боятися відкрити рот і запитати, а знати, як це зробити. Про що ви збираєтеся просити? можливо позиченігроші, Кредити, можлива співпраця, можливо не гроші, Але якщо так чи інакше підтримка від родича, і т. Д. Але необхідно, щоб ви вже знали, що вам доведеться просити і робити це добре.

2 Відповідальність (голоси, обіцянки і т. Д.)

Ми бачимо, що друга річ, про яку йдеться у вірші, полягає в тому, що ми повинні платити свої обітниці. Голос нічого більше і не менше, ніж урочисту обіцянку ми робимо для Бога, і ми повинні зберегти. Таким чином, ми можемо говорити про відповідальність. Це не те, що ми повинні застосовувати тільки з Богом, але з усіма.

Як підприємець, виконання своїх обіцянок допоможе вам уникнути бідності. І це дуже пов’язано з першим пунктом. Тому що, якщо ви збираєтеся взяти на себе зобов’язання і вам потрібен кредит в 100 євро, ви йдете до містера Луїсу. Як ви думаєте, він надасть вам підтримку, знаючи, що ви ніколи не заплатите свої борги або не виконаєте свої обіцянки?

Зовсім немає Гірше того, я міг би не знати цю сторону безвідповідальності і позичити тобі. Але після того, як він побачить, наскільки безвідповідальні ви, його підтримка закінчиться, і ви створите поганий образ, тільки для нього, але для всіх, хто дізнається.

Так що тримайте свої обіцянки в спільного друга, в тому числі і ті, які ви даєте собі. Коли ви виконуєте обіцянки, які ви давали багато разів:

  • В цьому році я спасу.
  • На цей раз я візьму на себе.
  • Я почну пропонувати послуги того, що я вмію робити.
  • Я замовлю своє фінансове життя і т.д …

… в цей момент ви починаєте виходити з бідності. Тому що проблема не в тому, що у вас немає ідей або ви не знаєте, що вам потрібно робити … а в тому, щоб діяти і застосовувати ці події на практиці. Почніть виконувати свої клятви, і ви побачите, як ваше життя почне змінюватися, це другий відповідь на те, як позбутися від бідності.

Стоп! є ще дуже важливий рада …

Як вибратися з бідності 3 Принципу, які не підведуть!

… але ми скоротили місце в цьому пості. І третя порада щиро хотів би розширити його далі. Таким чином, продовження ми побачимо в наступному випуску, який легко виконати. На даний момент медитуйте на те, що я поділився:

  • Зрозумійте, що ви повинні відкрити рот, запитати … але знати, як запитати.
  • Ми повинні нести відповідальність і виконувати обіцянки, зобов’язання … з іншими людьми і з самими собою.

Скоро ми побачимо третій порада, яку теж дуже важливий. Поки, не додаючи більше, я просто повинен попрощатися і побажати вам найбільшого успіху. І до наступного разу!

Читайте також: Як розвинути в собі впевненість?