Як відкрити інтернет-магазин, що продавати?

0
149

Сам по собі інтернет-магазин є вигідною ідеєю для бізнесу, так як поріг входження тут істотно нижче в порівнянні з багатьма варіантами підприємництва в офлайні.

Як і в будь-який інший ніші в електронній комерції існують варіанти і досить витратного, і бюджетного старту. Ми підібрали для вас ідеї для бізнесу в Інтернеті, які ви можете почати з мінімальними вкладеннями фінансів і часу.

А стартувати реально прямо на дому без оренди офісу, використовуючи замість складу хоч власний балкон.

Інтернет-магазин доставки квітів

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Симбіоз онлайну з офлайні в багатьох випадках є безпрограшним варіантом розвитку нового бізнесу. Варто, щоправда, відзначити, що знайти ідеї для роботи в даному напрямку куди складніше, ніж в інших ситуаціях. Але є і перевірені концепції з швидким стартом і практично гарантованим купівельним попитом. Наприклад, інтернет-магазин з доставки квітів.

Потенціал доходу тут багато в чому залежить від міста, на який ви орієнтовані – чим він більший, тим більше людей буде до вас звертатися. Пік заробітку, звичайно ж, доводиться на різні свята, але при зростанні аудиторії у вас буде достатньо замовлень і в будь-який інший час. Квіти замовляють і закоханим, і на різні урочистості, і по багатьом іншим приводів.

Правда, для того щоб досягти достатнього зростання аудиторії і успішної конвертації разових клієнтів в постійних, необхідно потурбуватися відповідними роботами по інтернет-маркетингу.

З огляду на сучасні вимоги до професійних знань і досвіду в цій ніші, найкраще делегувати це завдання компанії, яка спеціалізується на цьому і зможе забезпечити вам достатню якість виконання завдання.

Аксесуари для смартфонів

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Один з мінусів такої ніші, як продаж цифрової та побутової техніки, – досить низька маржинальність, зазвичай на рівні всього 5-10%. Однак це не стосується різних аксесуарів – ті ж чохли для iPhone можна продавати з націнкою і 200%, ніж деякі цілком успішно і займаються. Сюди ж відносяться і різні перехідники, док-станції, гарнітури та інші пристосування, що підвищують зручність використання девайса для користувача і розширюють його функціональний ряд. Якщо бізнес піде – можна і збільшити пропозицію, додавши розділ аксесуарів для планшетів.

Орієнтуватися варто на флагманські моделі відомих виробників, які зазвичай користуються великою популярністю, наприклад смартфони від Samsung, Sony, HTC і, звичайно ж, Apple iPhone.

Власники таких пристроїв зазвичай витрачають багато грошей на покупку різних аксесуарів, самі гаджети продаються в чималій кількості, роблячи вашу потенційну аудиторію набагато більше, ніж у випадку з менш відомими моделями.

Домашній текстиль

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Це продукт, який користується стабільним попитом переважно з боку жіночої аудиторії. Успіх інтернет-магазину в цій ніші багато в чому залежить від вдалого підбору асортименту, так як даний товар погано піддається порівнянню, і потенційні покупці набагато менше уваги звертають на ціну. Текстильна продукція відрізняється досить широким розмаїттям, оскільки її купують і для повсякденного використання (для кухні та ванної), і для декоративних елементів оформлення, наприклад подушки. Відповідно для якісного складання асортименту в каталозі необхідно володіти певними знаннями, і самому розбиратися в цій ніші. Ну або найняти кваліфікованого продавця-консультанта.

Перевага такої ніші, як продаж текстилю, – в можливостях розширення за рахунок включення додаткових категорій товару в каталог в процесі розвитку.

Це може бути постільна білизна, штори, продукція преміум-сегмента і т. Д.

Специфіка аудиторії покупців в такому інтернет-магазині в тому, що їх інтереси досить широкі, а це хороший потенціал для збільшення середнього чека за рахунок розширення асортименту пропозицій.

Товари для handmade

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Вам необов’язково створювати різні речі самостійно, адже замість самих виробів можна продавати різні речі, які використовуються при їх виготовленні. Напрямків тут існує дуже багато, і тисячі людей займаються цим не тільки в якості хобі, але і не проти були б на цьому заробити, або вже заробляють. Відповідно, майже кожен такий чоловік є і вашим потенційним клієнтом.

Продавати в такому інтернет-магазині можна багато всього – інструменти для обробки, як механічні, так і електричні, набори для шиття, різні витратні матеріали: тканини, бісер, шкіра і т.д.

Ці товари доступні для кінцевих споживачів, відрізняються невисокою ціною і при цьому мають хорошу маржинальність.

Хороших постачальників в цій тематиці можна знайти і в країнах ЄС, не кажучи вже про Китай або Туреччини.

Дропшиппінг або партнерки

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Це, мабуть, найкраща бізнес-ідея для старту практично без вкладень. Вам доведеться витратитися тільки на створення сайту інтернет-магазину і працювати над його просуванням, в той час як питання закупівлі товару і його доставки відпадає. А такі організаційні моменти для підприємців-початківців як раз і є найбільш складними.

Суть роботи по схемі Дропшиппінг – продаж посередником товару на умови, що він працює тільки над залученням покупців, а доставка замовлення є турботою вже постачальника.

Таким чином, вам не потрібно думати над логістикою і вирішувати проблему зберігання, а прибуток формується за рахунок різниці між ціною, яку ви платите виробнику, і роздрібною ціною, по якій продаєте товари клієнту.

Плюси Дропшиппінг саме в мінімальному порозі входу, адже вам не потрібно витрачатися на закупівлю партій товару, його зберігання, організацію доставки та інші подібні питання, вирішення яких здійснюється на стороні продавця. Але є у такої системи і мінуси:

 • відсутній контроль над завершенням угоди, якість якої ви не можете перевірити, що несе певні репутаційні ризики;
 • складність брендування, наприклад якщо ви захочете відправляти продукцію у своїй фірмовій упаковці;
 • якщо ви торгуєте товарами від різних постачальників, і покупець замовив кілька з них, може виникнути проблема консолідації доставки, адже нереально відправити їх однією посилкою;
 • проблема обробки повернень, а вони будуть в будь-якому випадку (розмір не підійшов, переплутали колір / модель і т.п.).

Кава і чай

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Мабуть, бізнес на торгівлі чаєм і кавою буде актуальним завжди просто тому, що ці напої є улюбленими для більшої частини населення планети, і в будь-якій країні для торговця в такій ніші завжди знайдуться покупці. Але розглядати даний напрямок варто тільки в тому випадку, якщо ви плануєте продавати товар по всій країні. Тільки тоді можна вийти на достатній оборот і перейти від стадії інвестування до отримання чистого прибутку і подальшого розвитку бізнесу.

Цінова політика в даному випадку багато в чому залежить від пропонованого асортименту, адже на найбільш популярних сортах чаю і кави в той же час буде і найнижча націнка, оскільки кількість пропозицій від різних продавців буде більше.

Тому потрібно експериментувати з пропозицією, пропонуючи нові види і різні комбінації, прибуток з продажу яких для вас стане найвищою.

Ну і при розвитку сайту до достатнього рівня відвідуваності можна відкрити додатковий розділ з різною технікою для приготування цих напоїв, оригінальної посудом і іншими подібними товарами.

Плюс цієї ніші в хорошому потенціалі повторних продажів, весь расброс якості у різних продавців досить істотний. Тому якщо ви зможете запропонувати своїм покупцям товар високої якості за помірною ціною, швидше за все за наступною покупкою вони знову повернуться саме до вас.

Автомобільні аксесуари

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Власників автомобілів багато в будь-якій країні, а значить потенційних покупців на тому ж українському ринку у вас буде більш ніж достатньо. Як приклади таких аксесуарів можна привести Автотелевізори, GPS-навігатори, тримачі для стільникових і планшетів, обігрівачі на сидінні, термокружки, килимки і т. Д. Звичайно, це товари не першої необхідності, але попит на них є і завжди буде.

Потрібно розуміти, що товарний асортимент повинен бути сформований з позиції не тільки інтересу і оригінальності продукції, але і користі. Хоча в разі саме автомобільної тематики з цим зазвичай проблем немає – будь-який такий аксесуар по-своєму спрощує життя автомобіліста.

Ще один вагомий аргумент на користь даної сфери – вашими потенційними покупцями є власники практично будь-якого автомобіля незалежно від бренду, так як аксесуари зазвичай універсальні в плані використання. А ось випадку з тими ж автозапчастинами необхідно орієнтуватися на окремі регіони (європейські машини, корейські і т.д.) або ж спеціалізуватися на конкретних торгових марках.

Товари з Китаю

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Незважаючи на зростаючу конкуренцію, бізнес на продажу товару з Китаю залишається одним із самих бюджетних в плані організації і при цьому відрізняється високою маржинальністю. При цьому, вибираючи нішу, орієнтуйтеся на продукцію, яка зазвичай користується високим попитом: чоловічі і жіночі аксесуари, предмети для автомобілістів, недорога електроніка (китайські смартфони і планшети), біжутерія і т. П.

Крім перерахованих уже плюсів, є в торгівлі з Китаєм і мінуси. По-перше, досить сильний розкид якості. При цьому мова саме про розкид, так як в наш час нерозумно було б продовжувати асоціювати китайські товари з низькою якістю – в деяких випадках воно цілком порівнянно з європейським.

Але потрібно буде витратити час, а можливо і гроші, щоб знайти таких постачальників. А другий мінус – час доставки, яке зазвичай становить від трьох до п’яти тижнів.

Для початку спробуйте замовляти невеликі партії товару з відомих інтернет-магазинів Aliexpress і Taobao (доставка зазвичай безкоштовна), а потім вже домовлятися про обсяги побільше або намагатися вийти на потрібних постачальників / виробників безпосередньо.

Часто можна почути аргументи, що цей ринок перенасичений, а потенційному покупцеві нічого не варто самому замовити потрібну в тому ж Aliexpress.

Ось тільки тут виникає відразу кілька проблем – необхідну річ спочатку потрібно знайти, а потім чекати ті ж кілька тижнів, поки її доставлять до покупця.

А враховуючи, що багато людей замовляють те, що потрібно їм тут і зараз, саме вони і є вашими покупцями.

В цілому якщо ставити перед собою завдання знайти прибуткові бізнес-ідеї з маленькими вкладеннями, при цьому досить перспективні, які можна розглядати як варіант для старту інтернет-магазину, рекомендуємо відштовхуватися від наступних вимог до товару:

 • можливість почати роботу з невеликим асортиментом продукції без необхідності надання великого каталогу;
 • потрібно, щоб максимальна ціна в роздробі не перевищувала «психологічний бар’єр» в $ 100;
 • товар не повинен бути занадто залежним від індивідуальних потреб покупця, як, наприклад, у випадку з одягом, так як зростає ризик повернень.

Всього лише три ці характеристики допоможуть вам значно спростити і прискорити процес прийняття рішення. А докладніше це питання розглянуто в нашій статті про критерії вибору товару в інтернет-магазині, опублікованій на блозі раніше.

Як бачите, інтернет-магазин добре підходить в якості ідеї малого бізнесу для початківців, а в цій статті ми підказали вам, на які цікаві ніші варто звернути увагу в першу чергу. Сподіваємося, ця інформація допоможе в створенні і успішному розвитку власної справи.

До якої тематики не ставився б вибір, якщо ви будете добре в ній розбиратися і любити свій бізнес, клієнти точно будуть задоволені. А вони – це ключ до успіху будь-якої комерції.

Як відкрити інтернет магазин самому і не розоритися

Стаття, в якій ми розповіли, як створити інтернет магазин самому і що для цього потрібно, отримала непоганий відгук. Причому в нас полетіли як помідори, так і слова подяки. А все тому, що зробили акцент на тому, що інтернет магазини, що приносять прибуток, що не малюються «на коліні», і не розкручуються за пару кліків. Правда сподобалася не всім.

У будь-якому випадку, ми раді, що тема зачепила, і тому вирішили зробити серію публікацій, присвячену розробці, оформленню, розкрутці торгової онлайн-платформи, і головного питання підприємців: як відкрити інтернет магазин безкоштовно, що можна продавати в інтернет магазині, щоб відшкодувати витрати на його запуск і розкручування протягом 6-12 місяців. Про все – по порядку.

З чого почати розробку інтернет магазину

Перше, що потрібно зробити, прийняти той факт, що бізнес в інтернеті вимагає інвестицій, вільного часу і залучення інших фахівців для реалізації, якщо не супер крутих ідей, то функціоналу, що прискорює оформлення покупок на торговому порталі.

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

І так, відкрити інтернет магазин безкоштовно під силу людям, які освоїли веб-розробку, дизайн, інтернет-маркетинг, та ще й вивчили тонкощі фінансового сектора в Україні. У всіх інших випадках інтернет магазин відкрити безкоштовно не вийде.

Тому, якщо поки у вас немає такого солідного багажу знань і навичок, доведеться діяти, покладаючись на підтримку інших фахівців. Оскільки інтернет магазин як бізнес ідея вважається досить успішною, але важливо реалізувати її правильно.

Отже, з чого почати? Ми рекомендуємо визначитися з тим, який інтернет бізнес в Україні будете вести особисто ви. Варіантів – безліч: від продажу аксесуарів для волосся до реалізації одягу, придбаної на американських аукціонах.

Якщо у вас немає конкретної відповіді, і ви не знаєте, як вибрати товар для інтернет магазину, зверніться до маркетологу. Він проведе аналіз ринку, дізнається, які є інтернет магазини в Україні і порадять, який інтернет магазин відкрити, щоб гарантовано отримати прибуток.

І тепер потрібно продумати різні офлайнові деталі. Саме від них залежить успіх і прибуток торгової онлайн-майданчики, якість комунікації з покупцями і швидкість роботи вашого дітища.

Розглянемо ці нюанси на прикладі магазину модного одягу. Перед тим, як відкрити інтернет магазин одягу в Україні, потрібно чітко знати:

 • як і коли буде поповнювати асортимент товарів в магазині – аукціони, покупка в інших магазинах, пожертвування модниць;
 • яким чином ви будете презентувати товар покупцям: робити фотографії, відео, записувати короткі ролики, поєднуючи текст, картинки і звук. До речі, про те, як фотографувати одяг для інтернет магазину ми вже розповідали. Поради беріть на замітку;
 • хто і як буде вести діалог з покупцями – менеджер по телефону, в чаті або по електронній пошті, або ви;
 • де буде зберігатися одяг до відправки покупцеві – на орендованому складі, у вашій квартирі або в дачному котеджі;

які платіжні системи ви задієте – Приват24 або міжнародні системи оплати;
Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

 • з якими транспортними компаніями будете співпрацювати – «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», і на яких умовах;
 • чи будуть особливі заохочення для покупців, які роблять замовлення в перший або в десятий раз;
 • в який період часу ви запустите великий розпродаж, і з якими труднощами вам доведеться зіткнутися.

Як тільки питання, пов’язані з організаційною частиною будуть улагоджені за підтримки маркетолога або спеціаліста, який на «ти» з економікою, торгівлею, психологією покупця, ви можете приступати до наступного етапу.

І врахуйте, що це тільки приблизні орієнтири для тих, хто шукає відповідь на питання: як відкрити інтернет магазин з нуля, нюансів набагато більше.

На даному етапі важливо уважно вивчати кожну деталь, вникати в організаційний процес, оскільки далі буде не легше.

Ви ж пам’ятаєте, що ми не обіцяли, що відкрити інтернет магазин з нуля буде легко, а ви тільки визначилися з тим, що потрібно для інтернет магазину на початковій стадії.

Другий етап відкриття інтернет-магазину: що не перегоріти

Як відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Важливо вибрати напрямок, в якому ви будете розвиватися

Якщо ви пережили період паніки і метушливого вирішення організаційних питань, то пора дізнатися, що потрібно щоб відкрити інтернет магазин в Україні:

Це потрібно для того, щоб відкриття інтернет магазину не затягнулося на роки, поки ви вивчите принципи роботи WordPress і OpenCart, навчитеся впроваджувати плагіни, модулі та інші продукти, що прискорюють роботу онлайн-майданчики. Саме фахівці допоможуть вам вирішити це питання якісно і оперативно.

І поки не забули: вибираючи між IT-компанією і виконавцем, варто зважити всі «за» і «проти».

Якщо вам важливо отримати великий комплекс робіт – від розробки до релізу порталу, то студія підійде більше, оскільки тут є всі фахівці, необхідні для реалізації цього завдання.

У другому випадку ви отримаєте працюючий сайт, і дізнаєтеся, як працює інтернет магазин зі слів виконавця. Але попереду – ряд доробок. І наступний пункт один з них.

У людей, які шукають відповідь на питання в Гуглі: як відкрити свій інтернет магазин безкоштовно, зараз накриє хвиля обурення. Але пам’ятайте, ми вже говорили, що інтернет магазин безкоштовно відкрити не вийде.

І для оформлення порталу картинки із загальнодоступних фотобанків не підійдуть. Краще домовитися з дизайнером, щоб він розробив дизайн для головної і посадкової смуг онлайн-порталу.

Нехай це буде лаконічний і простенький варіант, але зате – свій.

Ми не говоримо про те, що потрібно взяти асистента, який буде працювати «за спасибі», і при цьому виконувати всю роботу за вас, оскільки ви хотіли відкрити свій інтернет магазин безкоштовно і у вас не вийшло.

Ні, це має бути людина, яка розбирається в контент-менеджменті (розміщенні карток товару на сайті), зможе частково стежити за надходженням нових замовлень і вирішенням організаційних питань – відправкою замовлень, наприклад.

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Розкрутка інтернет-магазину – ключовий етап у розвитку бізнес-завдання

Тепер ви знаєте, як організувати інтернет магазин, який буде працювати. Просто працювати. Про прибуток ми ще не говорили. Їдемо далі.

Етап третій: розкрутка

Коли до нас приходять замовники, у яких є тільки два питання:

1) як відкрити інтернет магазин в Україні;

2) як зареєструвати інтернет магазин в Україні, ми намагаємося м’яко і ненав’язливо підвести їх до того, що відкрити інтернет магазин в Україні нескладно, та й реліз нової торговельної площадки – це тільки перший крок в реалізації масштабної бізнес-завдання.

Давайте, поміркуємо, що потрібно для відкриття інтернет магазину в Україні:

 • ідея;
 • рішення офлайнових аспектів;
 • платформа для інтернет магазину, що працює без збоїв;
 • запам’ятовується доменне ім’я;
 • надійний хостинг, куди перенесуть сайт.

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Якщо все це є, то, як відкрити магазин в Україні для вас взагалі не питання. Але тепер уявімо, що все це впровадили, а продажів немає. Про вас ніхто не чув, не знає, і гадки не має, що вам вдалося відкрити інтернет магазин в Україні європейського формату.

 1. Напевно, потрібно, подумати, як розкрутити інтернет магазин, правда?
 2. Адже саме від цього залежить і приплив нових покупців, і популярність компанії в Мережі, і то, як буде проходити продаж товарів в Інтернеті – різко і жваво або мляво і без особливого ентузіазму.
 3. Загалом, якщо вам потрібен успішний інтернет магазин, в якому інтернет продажу з нуля, як то кажуть, попруть, доведеться інвестувати в його просування відразу за двома основними напрямками – пошукові системи і соціальні мережі, підключивши контекстну рекламу, e-mail-розсилку і крауд -маркетинг.

Це була перша частина статті. Якщо ви її дочитали до кінця, і все ще роздумуєте над тим, як свій відкрити інтернет магазин в Україні, ви – міцний горішок, і ми впевнені, що вашій енергії, завзяття й прагнення налагодити онлайн-продажу вистачить на реалізацію цієї мети.

Тепер поговоримо про не менш важливі проблеми, з якими стикаються підприємці: як управляти інтернет магазином, які дії необхідні, щоб ваш проект потрапив в топ інтернет магазинів і чому не можна економити на seo просування сайту інтернет магазину.

Етап четвертий: впровадження маркетингової стратегії

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

SMM – важлива складова маркетингової розкрутки: з соцмереж на сайт інтернет-магазину переходить до 60% покупців

Ви вже дізналися, як зареєструвати інтернет магазин, і перейшли від етапу «хочу відкрити інтернет магазин» до більш активних дій – розробці інтернет магазину і підготовки стратегії його популяризації.

Значить, що півдорозі пройдено, але не варто розслаблятися, оскільки попереду – чимало завдань, які варто вирішити. У порівнянні з ними пошук інформації про те, як безкоштовно відкрити інтернет магазин, здадуться дитячими забавками. Але не суть.

Налякали ми вас вже досить, і пора переходити до справи.

Якщо ви вже вирішили, що можна продавати через інтернет магазин, продумали всі організаційні моменти, настав час приступати до маркетингової розкрутки бренду.

І підключати потрібна максимальна кількість каналів взаємодії з цільовою аудиторією. Серед них:

 • seo-оптимізація: один – із ключових етапів маркетингової розкрутки, який передбачає і аналіз технічної бази сайту, і складання списку рекомендацій по усуненню слабких місць в юзабіліті, і формування семантичного ядра. Дій – багато. І, щоб вам було зрозуміліше, як діє SEO, наведемо приклад. Перед тим, як побудувати інтернет магазин, ви копалися в Мережі, щоб знайти рецепт або «чарівне зілля», завдяки якому ви б дізналися, як відкрити свій інтернет магазин з нуля. І до статей, присвяченій цій темі, вас підштовхували запити в пошукових системах: «безкоштовно відкрити інтернет магазин», «як відкрити свій онлайн магазин», «як правильно відкрити інтернет магазин» «відкриваємо інтернет магазин» та інші. Завдяки грамотному підбору ключових фраз в текстах, що відповідають запитам користувачів, кількість відвідувачів на вашому веб-ресурсі буде збільшуватися, і потім перегляди будуть перетворюватися в продажу;
 • контекстна реклама (PPC): щоб SEO запрацювало на повну потужність, потрібно мінімум півроку. З контекстної
  Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині. Не відмовляйтеся від пошукової оптимізації ресурсу – вона допоможе згенерувати ліди в продажірекламой організувати успішні продажі можна швидше. І взагалі круто, якщо ці два види маркетингової розкрутки ви запустите одночасно – і потік відвідувачів побільшає в стислий термін, і Ліди згенерує в активних покупців. Обговорити настройку контекстної реклами ви можете або до того, як інтернет магазин відкрити, або, коли платформа буде готова;

Moguta.CMS

Забігаючи вперед відразу дамо відповідь на питання «Чи вигідно відкрити інтернет-магазин». Так, безумовно вигідно! Це вигідно і при стартових витратах і тим більше при відкритті інтернет-магазина без вкладень.

У статті ми розповімо які основні витрати існують при відкритті інтернет-магазина, а також наведемо кілька порад про те як мінімізувати ці витрати.

Чи варто відкривати інтернет-магазин в 2018 році

Ні для кого не секрет, що заробляти через інтернет можна і навіть потрібно. Тому що, це вигідно, популярно, і легко.Несмотря на всі можливі економічні кризи, торгівля в інтернеті на 2018 рік, набирає обертів.

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині. Сьогодні клієнти вже перестали боятися оплати товару віддалено і безтурботно прогулюються по віртуальним шопінгової майданчикам.

Більшість підприємців усвідомлюють, що без сайту в наші дні, вони втрачають не тільки додатковий потужний канал продажів, але і репутацію в особі клієнтів, які просять дати посилання на сайт, а сайта досі немає.

Отже, якщо ви початківець інтернет-бізнесмен і тільки збираєтеся відкрити свій інтернет-магазин з нуля, то для вас будуть важливі такі моменти, як:

Якщо ж ви вже має свою offline точку продажів і замислюєтеся про те, щоб вигідно відкрити інтернет-магазин для збільшення продажів і залучення нових клієнтів, то вам слід звернути увагу на:

 1. Затребуваність вашого товару в інтернеті;
 2. Розрахувати вартість запуску сайту інтернет-магазину.

Можуть бути різні причини, за якими людина ставить перед собою питання «А чи вигідно відкрити інтернет-магазин? ». Саме тому і варто розглядати кожен випадок окремо.

В цілому можна сказати, що інтернет-бізнес в Росії масштабується.

Так що однозначно: інтернет-магазин варто відкрити!

Якщо раніше гравці інтернет-торгівлі звертали увагу тільки на великі міста і прагнули розвиватися в Москві, Санкт-Петербурзі і т.д., то тепер увага приділяється і більш віддалених регіонів.

Як пророкують аналітики інтернет-торгівлі, можливості інтернету ще дуже величезні і багато ніш навіть порожні. Так наприклад, інтернет-магазинів одягу безліч і далеко не всі з них користуються попитом, а ось вузькоспеціалізованих інтернет-магазинів не багато, а попит на них є.

До речі ми вже приводили статистику популярних напрямків в статті як правильно вибрати нішу для інтернет-магазину.

Щоб зрозуміти чи вигідно відкрити інтернет-магазин, слід уважно вивчити ринок, адже ваш успіх багато в чому залежить від того, яку нішу ви оберете і який на ній рівень конкуренції.

Так само необхідно розуміти, якщо ви сьогодні відкрили свою online точку, то завтра туди не кинуться покупці. Необхідно розкрутити сайт, залучити і переконати клієнтів у тому, що ваш інтернет-магазин краще, ніж у конкурента.

Вам слід проявити посидючість і працьовитість, щоб повноцінно оцінити вигоду відкриття інтернет-магазину.

Необхідні мінімальні витрати

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Як і будь-який проект, інтернет-магазин вимагає інвестіцій.А по скільки в цій справі без сайту не обійтися, то

відкриваючи інтернет-магазин вам не уникнути наступних вкладень:

Насправді можна заощадити і знайти безкоштовний хостинг і CMS. Але дивлячись правді в очі, на безкоштовних інструментах далеко не заїдеш і рано чи пізно доведеться заплатити вдвічі більше.

оплата хостингу

На початковому етапі ваші вимоги мінімальні, а значить – витрати теж. Оплата хостингу коштує від 150 до 1000 рублів на місяць, в залежності від ваших потреб.

Але спочатку, ми радимо вам спробувати мінімальний тарифний план, щоб оцінити роботу хостинг-провайдера.

Так само є і безкоштовні варіанти, але вони, як правило, повільні і дуже слабенькі, хоча для перших кроків можуть цілком підійти.

Купівля CMS

Правильний вибір оптимальної CMS системи ще перед запуском магазину, може заощадити вам купу часу і сил в майбутньому. Сьогодні ринок рясніє величезною кількістю пропозицій. Для швидкого старту спробуйте безкоштовні коробкові CMS, якщо вам сподобається концепція обраного продукту, то ви завжди зможете перейти на більш функціональні редакції.

Таким чином, можна вигідно відкрити інтернет-магазин без вкладень, а можна зробити їх мінімальними. Погодьтеся, що для відкриття своєї справи цього зовсім не багато і врахуйте, що ви можете окупити витрати в перший же день, якщо грамотно налаштуєте сайт.

Просування і реклама сайту

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Як відкрити інтернет-магазин і що продавати: покрокова інструкція

З чого почати шлях до фінансової незалежності? Цим питанням задається все більше людей, більше не бажають жити за принципом «від зарплати – до зарплати». Звичайно ж, в «вільному плаванні» багато підводних каменів, але як відомо, краще шкодувати про те, що не вийшло, ніж про те, що не спробував зовсім.

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Продажі ніж інтернет – чому б і ні ?!

Торгівля через інтернет, поряд з логічними ризиками, несе і масу переваг. Бізнес може бути сімейним, не потрібно переживати «скоротять / не скоротять, буде зарплата повна або уріжуть». Немає необхідності піклуватися про торгових площах, досить мати невеликий офіс для юридичної реєстрації інтернет магазину і складування товару.

Чим торгувати – практичні рекомендації

Увага! Перед тим, як відкрити інтернет магазин необхідно визначитися з його специфікою. Це важливий момент, оскільки правильної для новачка буде спроба заповнити ту нішу, де невелика конкуренція.

Ми проаналізували споживчі інтернет запити за останні 9 місяців 2015 року, а також відгуки покупців про роботу просунутих ІМ і на підставі цього хочемо дати деякі рекомендації:

 1. В ІМ мало пропонується товарів для тварин, наприклад, кормів.
 2. На віртуальних прилавках недостатня пропозиція продукції для хобі – колекціонування або тієї ж риболовлі.
 3. Як варіант, можна спробувати більш серйозний проект – торгівлю ювелірними прикрасами. Сучасний споживач розуміє, що цінність грошей незначна, тому намагається не збирати їх, а вкладати в вічні цінності.
 4. Продукти харчування та алкоголь – ще один перспективний напрям бізнесу в інтернеті. Логічно відкрити інтернет магазин в контакті безкоштовно саме з такою товарною продукцією. Пояснюється це дуже просто – багатьом споживачам подобається можливість, не виходячи з дому, в вихідний день замовити продуктовий запас на тиждень з доставкою. І сумки не доведеться тягти, і витрачати час, та гроші на дорого теж. Звичайно, що швидко псуються товарами в такий спосіб не поторгуєш, але ось консерви, чай, кава, крупи, ковбасу сирокопчену, тютюнові вироби, соки, спиртне і т.д. успішно реалізовувати можна без проблем.
 5. Суперексклюзіви. Всяких дрібничок в інтернет просторі хоч греблю гати, а от дійсно оригінальних речей не так вже й багато. Наприклад, можна виготовляти і продавати мило ручної роботи в різному дизайнерському виконанні. Варто проявити фантазію, вивчити технологію в інтернеті, використовувати натуральні інградієнти і поставити ціну трохи нижче, ніж в приватних професійних миловарню.

Особливості реєстрації ІП

Щоб відкрити інтернет магазин з нуля потрібно зареєструвати індивідуальне підприємництво. При цьому відразу ж потрібно вибрати оптимальну систему оподаткування – про кожну з них ми детально розповіли в розділі «Податки».

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Незалежно того, буде налагоджена продаж автозапчастин або організований інтернет магазин одягу на підприємство торгівлі віддаленої форми поширюється дія стандартних для будь-яких продажів в РФ законодавчих актів, в тому числі:

 • Закону «Про захист прав споживачів»;
 • Урядової постанови «Правила продажу окремих видів товарів».

Увага! Якщо прийнято рішення торгувати технікою, то відразу ж потрібно подбати про організацію сервісного центру або, як варіант, укласти договірні відносини з уже діючим центром постачальника.

І ще один нюанс – сертифікація. Наприклад, продаж дитячих товарів передбачає отримання сертифікатів якості на широку групу продукції, причому такі документи видаються на певний термін і на конкретну партію.

Створення сайту

Одночасно розмірковуючи над тим, що продавати, необхідно вжити заходів для створення власного сайту. Можна, звичайно, піти шляхом торгівлі через соцмережі, виклавши віртуальну вітрину прямо на сторінках свого облікового запису, наприклад, ВКонтакте. А ще можна піти шляхом створення повноцінного функціонального інтернет магазину через спеціальний сайт. Для цього потрібно:

 • реєстрація доменного імені;
 • покупка хостингу, як мінімум, на половину року;
 • ставиться двигун інтернет-магазину – рекомендуємо найпоширеніший Опенкарт;
 • встановлюються додаткові модулі і розширення, що дозволяють виробляти торгові операції;
 • розробляється дизайн сайту;
 • рекламні заходи з розкрутки ресурсу в Яндексі і Гуглі.

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Важливо! Звичайно, людині далекій від сайтобудування впоратися з усім цим самостійно практично нереально. Доведеться вдатися до допомоги фахівців: або замовити сайт у вебстудії – буде дорого, або знайти талановитого фрілансера – обійдеться в кілька разів дешевше. Заощадить чималі кошти друг або знайомий, готовий створити ІМ безкоштовно.

пробні продажу

Отже, основні «цеглинки» з яких створюється бізнес на продажі в глобальній мережі ми показали. Щоб зрозуміти, що все зроблено правильно, рекомендуємо спробувати реалізувати міні-партію товару. При цьому потрібно дотримуватися деяких умовності, а саме:

 • продавати варто той товар, про який багато знаєте і зумієте детально пояснити покупцеві всі його переваги;
 • стартувати краще дрібногабаритних товарів – їх простіше складати і пересилати клієнтові;
 • обов’язково в самому початку складається бізнес план, щоб розрахувати грамотно все матеріальні ризики;
 • потрібно пам’ятати, що двигун торгівлі – це реклама, а на кожен товар знайдеться свій покупець.

Хочу відкрити інтернет-магазин, чи варто відкривати інтернет магазин новачкові?

Як Відкрити інтернет-магазин. Що продавати в інтернет-магазині.

Тільки страх утримує вас від створення свого інтернет-магазину! Ви як то вранці вирішили: хочу відкрити інтернет-магазин. І у вас є свій план, план який ви виношуєте в собі вже не один місяць, але так і не можете приступити до його реалізації. Може ви вже продумали що і кому будете продавати, може ви вже сотню раз прорахували свої майбутні доходи, але справа все не йде. Скажімо вам прямо вас гальмує страх, страх викликаний незнанням усіх фактів! Через брак знань в голові не складається повна картина і цілком природно що в такій ситуації діяти нерозважливо. У цьому пості ми докладно розглянемо 5 найсильніших страхів заважають створити інтернет-магазин.

Як ми вже сказали страхи виникають від не знання. Що б побороти страх потрібно просто з’ясувати про дане питання все досконально.

Наприклад ви боїтеся відкривати інтернет-магазин, тому що не знаєте чи обов’язково потрібно відкривати ІП чи ні. Вивчіть досконально це питання і страх пройде. Ще один бар’єр до вашого бізнесу буде знято!

Ми проаналізували основні страхи які виникають у бізнесменів-початківців які відкривають свій інтернет-магазин. Ми з’ясували всі з цих питань і описуємо наш аналіз в цьому пості.

Отже починаємо знімати бар’єри!

Страх 1: Хочу відкрити інтернет-магазин, але у мене не вистачить грошей. Що б створити інтернет-магазин потрібно багато заплатити за движок

Фактом з цього питання такі. Хороший російський движок, наприклад Moguta.CMS коштує від 7000 руб (ми про нього писали в статті). Хороший російський сервіс AdvantShop буде коштувати від 1490 руб / міс. Для невеликого магазину товарів в 10 можна використовувати uKit – це 240 руб / міс. Як бачите цифри в основному не маленькі.

Але бувають безкоштовні движки. І саме їм присвячений наш блог. Ми вже з 2011 року займаємося популяризацією в Росії зарубіжних безкоштовні движків, таких як OpenCart, WooCommerce, PrestaShop та ін. Ці безкоштовні движки 100% мають російський переклад. До них ви без праці підключіть безкоштовні офіційні модулі оплати Яндекс.Касса або ROBOKASSA.

Більш детально про те як ці движки адаптовані для роботи в Росії читайте в цій статті.

Виходить сам движок ви можете скачати безкоштовно. Вам потрібно буде купити послуги хостингу і доменне ім’я. Хостинг обійдеться вам в межах 200 руб / міс, а доменне ім’я в межах 170 руб / рік.

Страх 2. Хочу відкрити інтернет-магазин, але до мене прийде податкова поліція з великим штрафом якщо я не відкрию ІП

Тут ситуація така: отримувати прибуток з інтернет-магазину без відкриття ІП можна. Вам загрожує штраф. Але 90% інтернет-магазинів працюють без відкриття ІП або ТОВ. За цим якщо на початковому етапі ви не відкриєте ІП нічого страшного не станеться – до вас просто не встигне дістатися податкова поліція: у них є більш старі інтернет-магазини на черзі.

Але коли у вас підуть продажу і ви відчуєте що магазин буде приносити прибуток, то звичайно потрібно відкривати ІП. Тим більше це робиться за 1 день, коштує 800 руб і дає вам крім спокою можливість підключити платіжні агрегатори, наприклад Яндекс.Касса.

Детально питання відкриття ІП ми розглянули в статті.

А тепер трохи фактів:

 • Відкриття ІП: вам обійдеться в 800 руб (держмито)
 • Щомісячні податки: 32 385 руб / рік. – фіксовані платежі до фондів (ПФР і ФОМС) + 6% податок з продажів
 • Штраф за роботу без ІП: від 500 до 2000 руб штраф за ведення бізнесу без реєстрації ВП. Додатково можуть змусити заплатити 10% від суми виручки. Якщо ви отримали прибуток в особливо великих розмірах, то це вже кримінальна відповідальність і штраф 300 000 руб або позбавлення волі до 6 міс.

Страх 3. Хочу відкрити інтернет-магазин, але у мене не буде не одного відвідувача тому я не вмію розкручувати сайти

Основний потік відвідувачів вам доведеться купувати. Так зараз роблять більшість інтернет-магазинів. Вам потрібно буде дати рекламу через Яндекс.Директ або через VK.com. Плюсом тут буде, то що ви отримаєте вже зацікавлених покупців.

Страх 4. Хочу відкрити інтернет-магазин, але у мене нічого не куплять

Тут можливі лише 2 варіанти розвитку подій:

 1. Ви продаєте товар який вже купують в інших, схожих інтернет магазинах. – в цьому випадку у вас обов’язково будуть продажу, тому що ринок в цьому напрямку вже сформований. Залежно від якості вашого інтернет-магазину в оволодієте більшою або меншою часткою ринку.
 2. Ви продаєте 100% унікальний товар – тут порівнювати ні з чим і є ймовірність що ви нічого не продасте. Вам потрібно провести первинне тестування на тестовому простому магазині без великих вкладень.

Як бачите, якщо ви не продаєте всякі гравіцапи, то швидше за все ви будете мати свої покупці.

Страх 5: Хочу відкрити інтернет-магазин, але я не програміст і не зможу розібратися в тонкощах інтернет-торгівлі

Якщо ви купуєте платний движок або берете в оренду сервіс, то ви абсолютно не думаєте про технічну сторону питання. Але якщо ви запускаєте магазин на безкоштовному движку, то про все вам доведеться думати самостійно: хостинг, плагіни, оновлення, бекапи …

Але давайте підемо по порядку і розглянемо всі технічні нюанси які вас чекають:

 • Установка.Перша технічні труднощі з якою ви зіткнетеся це установка движка на хостинг. Але якщо у вас є хороша інструкція, то це питання вже не питання. Ви просто виконуєте всі пункти інструкції і через 1 годину у вас свій інтернет-магазин. Ось вам така інструкція.
 • Оновлення.Тут ситуація така. По-перше можна не оновлювати движок. По друге якщо ви хочете оновитися, то це робиться однією кнопкою в адмінці інтернет-магазину. Проблеми тут можуть виникнути якщо у вас стоять якісь небудь безкоштовні плагіни від невідомих розробників, які можуть перестати працювати після оновлення. Вирішується проблема так: не використовуйте по можливості не надійні плагіни, а перед кожним оновленням робіть бекап, тобто архівну копію сайту. Якщо ви перед оновленням зробите бекап і оновлення зламає сайт, то вам потрібно буде просто відкотитися до збереженої копії.
 • Резервне копіювання. На пристойних хостингах бекапи робляться щодня в автоматичному режимі.
 • Модулі.Намагайтеся використовувати офіційні плагіни. Наприклад плагін оплати від розробників Яндекс.Касси. В цьому випадку проблем з плагінами не буде. Вони будуть мати підтримку і не перестануть працювати після оновлення движка. крім того у них завжди є інструкція по установці і роботі.

Як бачите технічні питання є, але завдяки інструкціям їх майже завжди можна вирішити. Якщо ж вирішити не вдасться, то можна знайти фрілансера який вам допоможе. Для таких популярних безкоштовних движків як OpenCart і VirtueMart без проблем можна знайти фрілансера.

Практикум:

Якщо ви ніколи і нічого не продавали, якщо для вас сам факт продажу продажу є непереборним бар’єром, то вам обов’язково потрібно пройти практикум продажів!

Пропонуємо вам уважно подивитися на свою квартиру: ви обов’язково знайдете кілька невикористовуваних речей! Продайте їх через Авито!

Що б продавати через Авито досить зареєструватися на цьому сайті і розмістити оголошення. Будьте впевнені, якщо ви не загнеться ціну, а поставите її трохи нижче середньої на даний товар, то у вас вже в перший же день куплять ваш товар. На Авито розкуповують все!

Такий тренінг корисний тим що:

 • ви подолаєте психологічний бар’єр перед продажами
 • ви отримаєте досвід продажу через інтернет
 • ви отримаєте досвід публікації товару в інтернет вітрині: адже вам доведеться зробити фото і додати опис.
 • ви отримаєте початковий капітал: у середньостатистичній російській квартирі можна знайти товарів в середньому на 10 000 руб.

Пройдіть цей невигадливий тренінг і станьте на крок ближче до вашої мети: продажу через інтернет-магазин!

висновки:

Питань і труднощів при відкритті інтернет-магазина дійсно багато. Але нехай вони не стануть нездоланною перешкодою для вас. Якщо чогось не знаєте просто зберіть всю можливу інформації по питанню і відразу стане набагато зрозуміліше і легше. Ви зніміть цей бар’єр.

Ми сподіваємося зняли всі основні бар’єри початкового етапу: приступайте негайно до дії. Зробіть свій перший магазин і ви вже отримаєте величезний досвід. Якщо виникнуть труднощі: шукайте відповіді на просторах інтернеті або задавайте питання в коментарях.

Хочу відкрити інтернет-магазин. Що можна продавати в інтернеті?

Як відкрити інтернет магазин? І чи вигідно відкривати інтернет магазин? Ці питання стають все більш популярним.

Якщо ви вирішили відкрити свій інтернет-магазин, можливі два варіанти:

У вас вже є оффлайн бізнес або готова ідея, Ви вирішили запустити продажу через інтернет-магазин.

В цьому випадку Вам потрібно організувати роботу так, щоб отримати від Вашої ідеї максимальну віддачу. В першу чергу, зробити зручну для Вашої цільової аудиторії оплату і доставку. І, звичайно, налагодити швидкий прийом і обробку замовлень.

Ви вирішили відкрити інтернет-магазин . А що продавати, поки не знаєте тобто у Вас постає питання – який інтернет магазин відкрити?

Перш ніж запускати свій магазин, продумайте, що, кому і як ви будете продавати. Інакше ви просто не будете знати, що робити. Порахуйте, скільки буде коштувати створення вашого інтернет магазину. Якщо ви ще не визначилися з напрямком, для вас є кілька порад:

 • подивіться свіжу аналітику. Оскільки відкрити інтернет магазин з нуля дуже важко, тому пошукайте статистику і прогнози: в яких областях очікується зростання найближчим часом? Наприклад, зараз лідируючі позиції займає побутова техніка, комп’ютерна техніка, квитки, книги, одяг. А зростання прогнозується в області товарів щоденного споживання (наприклад, продукти з доставкою додому). Прийміть до уваги. Частка різних видів товарів в загальній кількості онлайн-покупок (%):
 • вибирайте ту сферу, в якій розбираєтеся. Конкуренція в електронній комерції дуже висока. І покупець хоче бачити грамотно підібраний асортимент якісних товарів.
 • якщо область роботи для вас зрозуміла, визначитеся з асортиментом. Можна запропонувати найбільш затребувані і популярні товари. На них є попит, але є і безліч конкурентів. Дуже просто сказати: хочу швидко відкрити популярний магазин в мережі інтернет. Але набагато складніше це реалізувати. Вам потрібно виділитися, наприклад, цінами, зручною доставкою або якістю обслуговування. Продумайте свої переваги і заплануйте витрати.
 • можна запропонувати рідкісні товари, які складно знайти в інших магазинах. Попит на них невисокий, але стабільний. Конкурентів Ви випередите за допомогою унікального асортименту. Але будьте обережні – товар може бути рідкісним, а може бути просто нікому не потрібним. Порадьтеся з Яндексом: зайдіть на http://wordstat.yandex.ru, виберіть регіон, в якому збираєтеся працювати. Наприклад, Ви вирішили продавати папір для орігамі в Москві. Перевірте запит «купити папір для орігамі». Сервіс покаже прогноз, скільки разів на місяць користувачі зададуть такий запит в пошуку Яндекса. Якщо результат нульовий або близький до нуля, Ваш товар попитом не користується.