Як відкрити інтернет-магазин вконтакте з нуля

0
62

З недавніх пір ВКонтакте з’явилася можливість створити свій Інтернет-магазин.

Плюсом такого способу є моментальний старт, так як магазин можна створити з нуля самостійно буквально за лічені хвилини і після всіх остаточних налаштувань почати його рекламувати в будь-якої рекламної мережі.

А для власників вже існуючих розкручених спільнот відкривається додатковий спосіб монетизації групи або сторінки в соціальній мережі.

Сам магазин в кінцевому підсумку виходить дуже простим і досить примітивним, але для торгівлі через VK.com цього цілком достатньо.

 • 1 Інструкція як відкрити магазин ВКонтакте
 • 2 Як проводити платежі

Інструкція як відкрити магазин ВКонтакте

Відразу варто відзначити, що відкрити інтернет-магазин ви можете тільки на публічній сторінці, або в групі, тобто для початку вам потрібно буде створити саме одне з них. Для цього клікаєте в лівому меню ВК посилання “Мої Групи” і натискаєте на кнопку “Створити співтовариство”, після чого вам потрібно буде вказати його назву, вибрати його вид і вказати деякі дані, а також оформити сторінку.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Вид спільноти і його назву можна буде змінити потім в налаштуваннях вашої групи абсолютно в будь-який час.

Отже, як створити інтернет-магазин ВКонтакте. Припустимо, у вас вийшло зробити співтовариство, або вже маєте його. Переходимо до створення інтернет-магазину.

Крок 1. Перейдіть на сторінку спільноти і натисніть праворуч під фотографією посилання “Керування сторінкою”.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Крок 2. Прокрутіть сторінку налаштувань до самого низу і в пункті “Додаткові розділи” поставте галочку на “Товари”.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Крок 3. Після вибору пункту “Товари” у вас відкриються основні настройки вашого майбутнього інтернет-магазину ВКонтакте. Обов’язково їх перевірте і виберіть контакт для зв’язку. Цей контакт вибирається зі списку адміністрації вашої спільноти та безпосередньо йому ваші покупці будуть відправляти пропозиції про покупку того чи іншого товару.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Не забудьте створити опис вашого інтернет-магазину ВКонтакте. Для цього натисніть посилання “Редагувати” навпроти даного пункту, після чого у вас відкриється вікно, де потрібно буде дати опис по пунктам. З метою безпеки дане опис може створити і редагувати тільки творець спільноти, тобто безпосередньо ви.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Крок 5. Додаємо товари в інтернет-магазин. Отже, ми зберегли всі зміни і налаштування, після чого у нас на головній сторінці спільноти ВК з’явився пункт “Товари”. Кількома на “Додати товар”.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Після кліка у нас відкривається вікно “Додавання товару”. Вказуємо його назву, даємо опис – технічне і / або загальна – завантажуємо його фото, вибираємо категорію і вказуємо ціну. Після чого натискаємо на “Створити товар”.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуляЯк Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Створили, після чого у нас на сторінці з’являється даний товар з назвою і ціною.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Якщо клікнути на сам товар, то відкривається вікно з повною інформацією про нього.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

На жаль, покупка ВКонтакте здійснюється тільки шляхом листування. Тобто покупець натискає на кнопку “Написати продавцеві”, після чого у нього з’являється готова форма у вигляді “Здрастуйте! Мене зацікавив даний товар “і його опис з посиланням. Це повідомлення відправляється людині, яка була вказана в найпершій налаштування в пункті “Контакт для зв’язку”.

Як проводити платежі

Не зовсім приємний момент в цій історії, так як кнопок “Купити” і “Оплатити” ВКонтакте поки що немає і мабуть вони взагалі не передбачені.

Припустимо, вам написали про бажання купити ваш товар. Що робити? В Інтернеті і по сей день, деякі продавці просять переводити оплату на банківські карти, рахунки і електронні гаманці. Деяким цього достатньо, хоча на банківські карти приймати платежі буде незаконно. Але, знову ж таки, деяким цього вистачає.

Для тих продавців, які вирішили працювати по серйозному, в організації платежів можуть допомогти сервіси виставлення рахунків, яких в Інтернеті предостатньо. Наприклад, можна скористатися сервісом “Яндекс.Касса Плюс”. З ним у вас відкривається можливість виставляти рахунки і приймати платежі будь-яким способом.

Як працює дана схема? Беремо обраний нами сервіс виставлення рахунку, вказуємо товар, його ціну, ПІБ, номер телефону і пошту покупця, після чого до покупця відсилається лист з виставленим рахунком і посиланням для його оплати. Покупець його оплачує, після чого ви отримуєте повідомлення і продаєте. Все просто!

Як створити інтернет-магазин ВКонтакте: важливі поради для новачків

Сьогодні ми розповімо, як створити інтернет-магазин ВКонтакте. Розберемося у всіх нюансах, починаючи від оформлення, закінчуючи прийомом платежів

Переваги ВКонтакте для малого і середнього бізнесу

ВКонтакте є 5-й за популярністю соціальною мережею в світі з щомісячною аудиторією 97 мільйонів чоловік. За даними дослідження Mediascope, аудиторія ВК – сама забезпечена. Так, 280 000 користувачів мають повний достаток, близько 16,7 мільйонів здатні купувати дорогі речі, 18,6 мільйона – забезпечені їжею і одягом і 2,5 мільйона вистачає тільки на їжу.

Другим позитивним фактом є те, що 77% всієї аудиторії щомісяця заходять в мережу через мобільний пристрій, який найбільш зручно для покупки товарів, здійснення дзвінків і спілкування через месенджери. Щодня вони знаходяться в мережі ВК 26 хвилин, а на комп’ютері – 34 хвилини.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

За добу користувачі публікують близько 17 мільйонів постів, залишають 1 мільярд лайків і 27 мільйонів коментарів, відправляють 6 мільярдів повідомлень і переглядають більше 400 мільйонів відео і 9 мільярдів постів.

Таке медійний простір – відмінна місце для створення торгових майданчиків і взаємодії з покупцями різних країн. Воно дозволяє ідентифікувати користувачів за статтю, віком, географії проживання, доходу, інтересам, які є важливими орієнтирами для бізнесу.

Інтернет-магазин ВКонтакте може бути відкритий з будь-якої публічної сторінки або групи і доступний через ПК або мобільний клієнт майже на всіх операційних системах.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Переваги інтернет-магазинів в соціальних мережах

 1. Не потрібно виділяти кошти на створення і підтримку сайту
 2. Простота в управлінні
 3. Простіше залучати покупців на сторінку всередині ВК, ніж на сторонній сайт
 4. Покупцеві і продавцеві легко зв’язатися один з одним
 5. Дуже добре підходить для людей і компаній з невеликими оборотами, а також як підтримує канал продажів.

Корисні поради для початківців

Інтернет-магазин ВК – це відкрита група. Краще створювати її зі своєї сторінки, щоб в разі блокування групи Ви могли швидко вирішити питання зі службою техпідтримки і підтвердити свої права на неї.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Також рекомендується створювати кілька фейковий акаунтів, наділити їх правами адміністратора і вказати, що ця людина приймає замовлення Вашого магазину. Через них Ви зможете додавати людей в друзі через пошук і розміщувати пости Вашого магазину у себе в стрічці.

Додайте побільше інформації і фото в цих акаунтах, щоб виглядало правдоподібно. Для реєстрації таких сторінок потрібні окремо придбані сім-карти, на які не зареєстровані сторінки в ВК.

Не варто в друзі цих акаунтів додавати всіх підряд, постарайтеся зробити сторінку максимально реалістичною, цікавою і містить цільову аудиторію Вашого товару.

створення магазину

Створити групу для інтернет-магазину ВКонтакте дуже легко:

 1. Зайдіть в розділ «Мої групи» своєї сторінки і натисніть кнопку «Створити спільноту» в правому верхньому кутку. Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля
 2. Запишіть з вільному полі назву вашого інтернет-магазину, поставте позначку на пункт «Група» і натисніть кнопку «Створити спільноту».
 3. При бажанні замініть URL сторінки (яка підсвічена чорним), розмістіть опис, встановіть тематику, підключіть повідомлення, відкрийте стіну для додаткового спілкування з майбутніми клієнтами.
 4. Коли з’являться повідомлення від спамерів – видаляйте їх або постарайтеся досягти компромісу. Головне – не відмовляйтеся від додаткового каналу комунікації з Вашими потенційними покупцями.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Підключення сервісу «Товари»

Цей сервіс є якоюсь вітрину, на яку можна викласти товар з описом. Писати повідомлення про продукт можна зі сторінки товару.

Для підключення:

 1. В меню «Дії» виберіть пункт «Управління співтовариством / сторінкою».
 2. Натисніть на вкладку «Інформація», потім виберіть пункт «Включені» поруч з пунктом «Товари».
 3. У кожній картці товарів вказуйте:
 • регіони доставки
 • валюту магазину
 • Контакт для зв’язку – Вашу сторінку для прийому замовлень. Можна вказати будь-якого керівника спільноти або зробити прийом замовлень через повідомлення спільноти
 • Опис магазину: сторінка з додатковим описом Вашого магазину, умовами оплати, доставки товару та іншою важливою інформацією. Посилання на сторінку буде автоматично прикріплятися до кожного з товарів
 1. При бажанні вимкніть коментарі під товарами.
 2. Збережіть Ваші зміни і готово.

Потім потрібно заповнити картки товарів.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

У картку завантажте не більше 5 фотографій, докладний опис товару, додайте кнопку «Написати продавцеві» – повідомлення від покупця прийде людині, вказаною як контакт для зв’язку при підключенні сервісу «Товари».

Товари потрібно об’єднати по групах в «Збірки», оскільки в ВК такої функції немає. Покупець може сортувати товар тільки за ціною і датою завантаження.

На головній сторінці будуть відображатися тільки три товара. Тому рекомендуємо створити добірки «Акції», «Хіти продажу», «Новинки», поставте галочку «Це основна добірка спільноти», і завантажте туди товари, які хочете продати швидше.

створення програми

Якщо Ви хочете продавати більше, ніж 15 товарів в день і асортимент значно розширився, то краще створити додаток. По суті, це інтернет-магазин, але на базі ВК. Тут покупець може самостійно купити і оплатити товар, дані про продажі зберігаються, їх можна інтегрувати з бухгалтерськими програмами для обліку. Однак такий сервіс вимагає щомісячних грошових витрат.

Можна застосовувати обидва варіанти: в співтоваристві розмістити товари, а під кожним товаром налаштувати посилання на Ваше додаток, щоб покупець міг побачити весь асортимент.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Як створити інтернет-магазин за допомогою додатків:

Shop-Script

Самий бюджетний варіант, рекомендуємо новачкам. Зареєструйте окремий акаунт і пройдіть реєстрацію через пошту.

У вас з’явиться сайт з адресою, в якому першу частину до точки можна замінити на назву вашого магазину або домену. В панелі управління заповнюєте магазин товарами.

Для подальшого створення додатка і його дизайну подивіться відповідні відео в YouTube або користуйтеся інструкцією.

Ціна за використання такого інтернет-магазину в перший місяць буде безкоштовно, далі – від 499 рублів на місяць. При оплаті 12 місяців є знижка.

 • ShoppyBoom
 • Принцип такий же, як у Shop-Script.
 • Перші 30 днів – безкоштовно, потім від 499 рублів на місяць (мінімальний термін – 3 місяці).

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Еквід

На сторінці додатка ВК натисніть кнопку «Встановити додаток». Створіть (або виберіть існуючу) сторінку магазину, до якої хочете підключити додаток. Введіть Ваш e-mail, пароль і натисніть «Створити магазин».

Скопіюйте інформацію, що з’явилася посилання додатки вашого магазину і вставте її на вкладці «Посилання» на сторінці магазину.

Клацніть мишкою по «Додати посилання», у вікні коротко Скажіть, що це Ваш магазин, і програма створена.

Зайдіть в додаток зі сторінки Вашого спільноти. У наявних полях опишіть магазин і продавця і збережіть.

Натиснувши на кнопку «Управління магазином», в панелі управління додайте товари і їх опису, виберіть способи оплати та доставки за допомогою довідки. Першу частину до точки в з’явилася посиланням можна перейменувати під ваш магазин або домен вашого сайту.

Перші 10 товарів безкоштовно на необмежений термін, в подальшому – від 790 рублів на місяць, при покупці абонентки на рік надається знижка.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Fresh Shop

Ця програма створюється на «Бітрікс». В результаті виходить окремий додаток інтернет-магазину. Підходить тим, у кого вже є сайт на «Бітрікс». В інших випадках краще використовувати попередні варіанти.

Вартість: 8690 рублів одноразово, безкоштовно перші 7 днів.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Як автоматично приймати платежі

Щоб отримувати оплати товарів від Ваших клієнтів, є кілька способів:

 • готівкою при доставці або самовивіз
 • системою післяплати
 • за допомогою банківської карти або електронною валюти
 • прив’язавши платіжну систему PayOnline, яка об’єднає популярні методи онлайн-оплати (доступна тільки для додатка Еквід)
 • сервіс Payment Plugin
 • VK Pay

Щоб приймати платежі через платіжну систему PayOnline, потрібно встановити додаток інтернет-магазину Еквід, потім встановити модуль системи за інструкцією, і Ви зможете приймати платежі найпопулярнішими способами: банківськими картами; електронними грошима WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI.Кошелек.

Сервіс VK Pay з’явився з кінця червня 2018 року. З його допомогою також можна налаштувати Автоплатеж. Е то простий сервіс для оплати товарів і послуг без комісії за введення і виведення грошей.

Однак він має ряд обмежень: денний і місячний ліміт на поповнення і зняття грошей, оплата може проводитися тільки громадянами Росії та ін.

Він може підійти як додатковий спосіб оплати або якщо у Вашої інтернет-магазину планується невеликий прибуток. Модель роботи сервісу схожа з PayPal. Поки він працює в тестовому режимі.

Щоб налаштувати його в Вашій громаді, зайдіть в настройки «Товарів» і виберіть пункт «Додаток Магазин» – «Налаштувати». Там же можна використовувати функцію «Промокод» для створення акцій.

Після налаштувань у картки товару з’явиться кнопка «Додати в корзину», при натисканні на неї виходить спосіб оплати – через VK Pay. Буде потрібно прив’язати банківську карту і пройти ідентифікацію.

У сервісі створені різні способи захисту, такі як створення пін-коду, ідентифікація та ін.

Сервіс створений для здійснення оплат і переказу грошей всередині ВК, а також виведення готівки.

Сервіс Payment Plugin дозволяє швидко активувати на сторінці в ВК потрібний метод оплати за допомогою основних платіжних російських систем. Активувавши його, потрібно створити платіжну сторінку, а посилання на неї розмістити в основному меню сторінки в розділі оплат.

Відкриваємо інтернет магазин вконтакте з нуля

Вконтакте розвивається і вдосконалюється з кожним роком. І тепер ми отримали чудову нагоду відкривати інтернет магазин прямо в соціальній мережі. У цій статті ви дізнаєтеся як крок за кроком відкрити інтернет магазин ВКонтакте з нуля. Також, ми розповімо які фішки можуть вбити все ваші продажі, а які збільшать.

1 крок – вибір продукції

Для початку потрібно зрозуміти що і кому ви будете продавати. У соціальних мережах добре працюють спонтанні покупки. Тобто ви повинні продавати максимально дешеві товари.

На зображенні нижче які товари найчастіше купують в інтернеті.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Коли ви визначитеся з продаваним товаром потрібно вирішити наступне питання. Ви будете працювати по всій Росії і СНД або залишитеся в межах свого міста?

При створенні регіонального магазину ви зможете більш скрупульозно відпрацювати всі тонкощі. Ви зможете організувати швидку доставку, ви будете бачити своїх клієнтів в обличчя, вам буде простіше рекламуватися в офлайні. Також є і мінуси, ви будете обмежені в прибутку межами свого міста.

2 крок – зовнішній вигляд

Другий крок самий-самий важливий. Ви повинні максимально опрацювати зовнішній вигляд вашого магазину. Коли клієнт буде потрапляти до вас він повинен розуміти, що магазин успішний і вигідний для нього.

Якщо у вас немає досвіду в веб-дизайні і ви думаєте що це це просто, то ви сильно помиляєтеся. Погане оформлення відлякає всіх ваших клієнтів. Досвід ведення успішних спільнот вам також дуже стане в нагоді. Давайте розберемо на прикладах гарне оформлення і жахливе.

гарне оформлення

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

 1. Перше на що зверне ваш клієнт – це дизайн. Обов’язково опрацювати цей момент і якщо у вас немає досвіду, то купите його.
 2. Далі ваш клієнт погляне на кількість передплатників. Сто тисяч – це гарне число, яке викликає довіру.
 3. 106 доданих товарів показують, що в магазині щось продається і тут реально щось можна вибрати і купити.
 4. Створіть грамотний статус, який коротко опише вашу діяльність.
 5. Хороший тон будь-якого магазину – знижки, навіть якщо насправді ніяких знижок немає.

Також можете подивитися на відмінно створену добірку товарів.

Як відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

При створенні інтернет магазину ви постійно повинні задавати собі питання «Чи буде це зручно клієнту або чи буде це подобається клієнту?» І якщо відповідь «Так», то ви обов’язково повинні зробити цю функцію.

погане оформлення

Як відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

 1. Жахлива аватарка. Клієнт вже на підсвідомому рівні починає не довіряти.
 2. Величезне опис, яке ніхто не буде читати, замість красивої картинки створює хороше враження.
 3. Всього 6 товарів. Люди люблять, навіть коли у них немає грошей, просто погортати товари і розпланувати що вони в майбутньому куплять.
 4. Кнопка пожертвувань. Тут навіть складно щось додати. Це цілковита нісенітниця, так як інтернет магазин повинен заробляти гроші, а не клянчити у своїх відвідувачів.

3 крок – товари і пости

Третій крок досить простий. Заповнюємо картки товарів, як говорилося вище, чим більше тим краще. Завантажуйте картинки з великою роздільною здатністю і без водяних знаків. Давайте розгорнутий опис своїх товарів. Мінімальна кількість товарів 50 для створення позитивного враження.

Обов’язково додайте близько 50 тематичних постів, а краще навіть близько 100. Клієнт любить покрутити стрічку і подивитися що у вас там було раніше.

4 крок – розкрутка

Отже, у нас є круте назву, крутий дизайн, купа товарів і постів, але немає покупців. Як же розкрутити інтернет магазин ВКонтакте?

Відразу хочемо сказати, що безкоштовно цього зробити не вдасться. І від дешевих накруток користі ніякої не буде.

На перших порах рекомендуємо накрутити пару тисяч ботів і пару тисяч живих людей, щоб магазин трохи ожив. Накручуємо лайки і репости ваших постів і купуємо відгуки. Все це створить в очах покупця враження, що ваш бізнес зростає, процвітає і приносить гроші. При цьому у вас на руках може і не бути товару, який ви плануєте продавати.

Коли ми створили видимість потрібно приступати до пошуку реальних покупців. Тут вже вступають всі закони бізнесу. Малюємо портрет вашого потенційного клієнта, потім купуємо рекламу в спільнотах і крутимо оголошення в таргетинговой рекламі. Рекламована до тих пір, поки не з’являться перші клієнти.

Рекомендуємо далеко не йти за межі ВКонтакте, так як ефективність реклами вашого магазина ВКонтакте може сильно впасти.

5 крок – закуповуємо і відправляємо товари

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Останній крок у створенні нашого магазину – це закупівля товарів. Тут немає ніяких хитрощів. Купуємо товари у постачальників, по початку зберігаємо у себе вдома під ліжком, потім розширюємося і орендуємо склад.

Слід зазначити, що деякі постачальники взагалі не будуть з вами працювати якщо у вас не буде ВП. Але є певний вихід, а саме працювати за системою дропшіппінг. Дропшиппінг – це по суті посередництво між реальним магазином і клієнтів.

Ви просто будете збирати заявки на замовлення, віддавати їх в реальний інтернет магазин, а вони вже займаються упаковкою, роботою з постачальниками і подальшою роботою з клієнтами.

Зрозуміло, таким чином ви будете менше заробляти, але для новачків такий спосіб підійде.

підсумок

Ну а після п’ятого кроку, якщо все пішло добре, ви повинні вважати прибуток. Не дивлячись на те, що створення інтернет магазину ВКонтакте здається простим заняттям домогтися якихось результатів досить складно.

Як і в будь-якому іншому бізнесі конкуренція зростає з кожним роком. Інтернет магазини ВКонтакте стають все більш просунутими і ви повинні прагнути підняти планку ще вище.

Як самостійно створити і розкрутити інтернет-магазин в ВК – перевірені способи і корисні поради

У цій статті ми розглянемо основні переваги інтернет-магазину в ВК, навчимося його створювати і просувати. Ми розглянемо перевірені програми для створення інтернет-магазину і дамо докладну інструкцію по їх установці.

Крім того, ви отримаєте кілька слушних порад про те, як розкрутити магазин власними силами без додаткових вкладень. Наливайте собі чай, сідайте зручніше – ми починаємо!

Інтернет-магазин ВКонтакте – відмінна майданчик для бізнесу

Інтернет-магазин ВКонтакте сьогодні – популярний інструмент для бізнесу. Він дозволяє просувати свою продукцію для цільової аудиторії, тим самим збільшуючи число клієнтів в будь-якій ніші. Тільки уявіть, аудиторія соціальної мережі налічує близько 90 мільйонів користувачів. Легко припустити, скільки серед них знайдеться потенційних покупців.

Підключити віртуальну торговий майданчик до будь-якої публічної сторінці або групі – легко, причому абсолютно безкоштовно. Для цього не потрібен окремий домен з хостингом, послуги програміста і дизайнера, які обійдуться в кілька тисяч рублів.

Інтернет-магазин ВКонтакте – це поєднання бездоганної торговельного майданчика і всіх можливостей соціальних мереж. Ви викладаєте свою продукцію, а потім підігріваєте інтерес клієнтів регулярними корисними постами, читаєте і відповідаєте на коментарі, отримуєте відгуки – іншими словами, постійно контактуєте з аудиторією.

Чому інтернет-магазин в соціальній мережі – це зручно

Якщо 10 років тому соціальну мережу використовували виключно для спілкування з друзями і знайомими, то тепер мільйони користувачів не тільки публікують свої історії, зачитуються постами інших, але і активно купують. Так-так, купують – це ж так зручно, зайшов почитати пости і тут же знайшов те, що тебе цікавить.

Перерахуємо інші переваги створення магазину в ВК:

 • це швидко і просто – торгова площадка створюється в 4 кліка;
 • оптимізація соцмережі під інтернет-магазини – свої послуги розміщуєте у відповідному розділі, а спілкуватися з клієнтами можна через приватні повідомлення прямо в групі;
 • постійний зворотний зв’язок – спілкуйтеся зі своєю аудиторією, розміщуючи цікаві пости, влаштовуючи акції і повідомляючи про останні новини;
 • ранжування пошуковими системами – магазини соціальної мережі ранжуються пошуковими системами також, як і будь-які сайти, тому при правильному підході до просування ви обов’язково потрапите в ТОП пошукової видачі.

Як створити інтернет-магазин ВКонтакте – перевірені способи

Для розміщення торговельного майданчика в ВК найзручніше створити співтовариство, а не публічну сторінку.

Причин на користь такого вибору кілька:

 1. Тут зручно сздаввать різні розділи для зручності користувачів – свіжі новини, знижки та акції, доставка і оплата.
 2. Розділ новин легко розбити на пункти, кожен з яких буде вести на окрему сторінку.
 3. Розділ «Обговорення» розміщується під розділом «Товари», користувачі будуть заглядати частіше.
 4. Існує спеціальний розділ «Документи», куди зручно помістити всю необхідну документацію.

Не забувайте про оформлення! Ваше співтовариство – це обличчя вашого магазину, тому приділіть цьому питанню особливу увагу – починаючи з аватарки і закінчуючи реквізитами.

Як тільки співтовариство буде готове, приступайте до запуску магазину. Є 3 основних способи.

Спосіб 1. Підключіть сервіс «Товари»

 • Зайдіть в «Управління співтовариством», виберіть «Розділи» і активуйте кнопку «Товари».
 • Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля
 • Ну а далі завантажуйте фото, додавайте опис і ціну.

Важливо! На головній сторінці будуть відображатися тільки 3 товара, а які саме – вирішувати вам. Для цього просто виберіть потрібну добірку і поставте галочку в пункті «Це основна добірка спільноти». Не забувайте регулярно оновлювати список пропозицій, виведених на головній сторінці!

Спосіб 2. Створіть додаток

Завдяки додатку ви отримаєте повноцінний інтернет-магазин, в якому покупці будуть оформляти замовлення і оплатити покупку без вашої безпосередньої участі. Посилання на магазин буде розташовуватися праворуч.

Для цього перейдіть на сторінку додатків ВКонтакте, клікніть «Встановити додаток» і дійте згідно з інструкцією.

Спосіб 3. Використовуйте 2 варіанти

Це найзручніший спосіб, який дозволяє вивести всі товари на сторінці з контентом, а також організувати повноцінний інтернет-магазин, з якого можна вивантажити каталог товарів в соціальну мережу. Дані спільноти і магазину будуть синхронізуватися.

Наприклад, якщо ви влаштуєте акцію на групу товарів, вони автоматично будуть відображатися і в співтоваристві. Крім того, вам не доведеться звіряти залишки вручну, вони будуть перераховуватися автоматично після кожної покупки.

ТОП-3 додатка для створення інтернет-магазину в ВК

Огляд додатків полегшить ваш вибір.

Вивчайте, порівнюйте умови і використовуйте найбільш зручний варіант. Зверніть увагу – деякі додатки більше підходять до браузеру Chrome, ніж до «Мозілли» або «Опері».

Ecwid

Ось вам інструкція:

 • на сторінці додатків ВК клікніть «Встановити додаток»;
 • створіть співтовариство або публічну сторінку, до якої буде прикріплений магазин;
 • зареєструйтеся за формою і натисніть “Створити магазин»;
 • скопіюйте посилання з адресного рядка і додайте її у вкладку «Посилання»;
 • придумайте назву для магазину і перейдіть в нього із товариства;
 • заповніть опис;
 • перейдіть в «Управління», додайте товар і заповніть всі запропоновані поля;
 • магазин готовий!

Ви маєте право безкоштовно викласти до 10 товарів на необмежений термін. При додаванні 11 і більше товарів вартість обслуговування магазину становитиме від 790 рублів на місяць, а при одноразової річної оплати – 659 рублів на місяць.

Shop-Script

Конкретні кроки:

 1. Увійдіть на сторінці і підтвердіть реєстрацію, після чого вам буде виділений окремий технічний адреса сайту ID.host.webasyst.com, де замість ID буде назва вашого магазину.
 2. В панелі управління додайте товари згідно з інструкцією.
 3. Далі дотримуйтесь покрокової інструкції.

Для ознайомлення використовуйте додаток протягом 30 днів абсолютно безкоштовно, далі вартість обслуговування становитиме від 499 рублів на місяць, а при річній оплаті – 399 рублів на місяць

Fresh Shop

 1. Варіант більше підходить для тих, у кого вже є сайт в системі Бітрікс.
 2. Якщо у вас його немає, скористайтеся одним з простіших перерахованих вище варіантів або перегляньте детальну інструкцію по створенню модуля Fresh shop;
 3. Період безкоштовного використання – 7 днів (без урахування вартості створення сайту на Бітрікс). Для продовження потрібно одноразовий внесок у розмірі 8690 рублів

Як розкрутити інтернет-магазин в ВК – корисні поради

Існує кілька способів розкрутити магазин в ВК – як платних, так і безкоштовних.

Якщо у вас немає часу і бажання займатися розкручуванням самостійно:

 • зверніться до фрілансерам;
 • скористайтеся спеціальною платній програмою;
 • замовте рекламу в популярному паблік, а краще в декількох.

Розцінки на просування – від 1000 рублів і до безкінечності.

Якщо хочете просунути торгову площадку безкоштовно, пропонуємо скористатися наступними порадами. Звичайно, результат буде не швидким, але при правильному підході – не менш ефективним.

Рада 1. Діліться товарами

Регулярно поповнюйте товарну сітку новими позиціями. Намагайтеся приділити особливу увагу опису, уточнити всі деталі, щоб у покупця не виникало питань.

Якщо ви викладаєте картину, обов’язково вкажіть її розміри, матеріали виготовлення, рік написання та іншу інформацію, яка може бути цікава покупцям.

Порада 2. Розміщуйте товари в чужих спільнотах

Шукайте спільноти схожої тематики і пропонуйте адміністраторам розмістити ваш товар. Це підвищує шанси збільшити цільову аудиторію.

Наприклад, «мамского» співтовариство стане відмінним майданчиком для розміщення дитячих товарів.

Порада 3. Рекламуйте в оголошеннях

Розміщуйте оголошення з пропозицією товарів і послуг у відповідних блоках, або ж зробіть це на сторонніх сайтах (Авито, Юла і ін.). Обов’язково вказуйте посилання на свій профіль у соціальній мережі.

Рада 4. Ставте на головну сторінку пріоритетні позиції

Визначте найбільш актуальну групу товарів. Це можуть бути кращі ваші роботи, сезонні пропозиції, акційні товари та ін.

висновок

Інтернет-магазин ВКонтакте – перспективний інструмент продажів. Використовуйте його в якості додаткової або основної торговельної точки.

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Головне, регулярно займатися магазинах і оновлювати інформацію. Будьте відкриті для спілкування – публікуйте пости, розміщуйте анонси, діліться новинами і тоді обов’язково знайдете свого покупця!

(5

Легкий старт в бізнесі: як відкрити магазин в ВКонтакте

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Як відкрити магазин в соцмережі ВКонтакте. Процедура відкриття, особливості старту і ведення бізнесу. Рекомендації щодо зменшення початкових вкладень.

Дорогі читачі! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок носить унікальний характер.

Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему – звертайтеся в форму онлайн-консультанта справа або телефонуйте за телефоном +7 (499) 110-35-79. Це швидко і безкоштовно!

Як Відкрити інтернет-магазин ВКонтакте з нуля

Інтернет-торгівля і соцмережі стають все більш популярними. В рунеті зростання кількості відвідувачів найпопулярнішою мережі ВКонтакте поки систематично випереджає зростання числа роздрібних покупок в інтернеті. Це говорить про те, що ВКонтакте – перспективна платформа для дрібної інтернет-торгівлі. У зв’язку з цим актуальним стає питання: як відкрити інтернет-магазин ВКонтакте?

Мережа ВКонтакте дає можливість створити всередині себе торгову платформу і виробляти фінансові операції. Технічно створити свій магазин ВКонтакте дуже просто і доступно будь-якому користувачеві. Але спочатку необхідно розібратися, що для цього потрібно і чого чекати де-факто.

Чого чекати?

Відразу потрібно чітко розуміти: інтернет-магазин в соцмережах це не дар божий і не добрість з великого світлого майбутнього. З нічого нічого не буває. Щоб розгорнути будь-яку справу, потрібно вкласти насамперед свою працю. Перші місяць-два після фактичного початку роботи, тобто після появи першого клієнта, вам доведеться прожити на свої.

Другий-п’ятий місяці, якщо ви не ліниві і не позбавлені елементарної кмітливості, можете розраховувати на заробіток 12 000 – 20 000 руб. / Міс. Потім дохід вийде на плато. Це обумовлено складними взаємозв’язками різного роду показників на сьогодні і на найближче майбутнє, розглядати які в цій статті немає можливості.

Після виходу на плато є три можливості:

 • Залишити все як є, сподіваючись, що покупців додасться, або раптом новий вигідний товар з’явиться; коротше кажучи, стригти купони і плисти за течією. Спокусливо і спокійно, але рано чи пізно можна розоритися.
 • Використовувати обставини: виникають все глибше і глибше в суть справи, шукати постачальників півгодини і надійніше, покупців активніше, відкривати у міру потреби нові магазини – коротше, вести нормальний бізнес. Працювати доведеться не менше, ніж робочого на виробництві або службовцю в офісі, але заробіток буде більше. І все буде в ваших руках, без начальства, розпоряджень і вказівок. І працювати будете вдома за вільним розпорядком.
 • Створювати умови для використання, просто кажучи – придумати хорошу ідею для широкого розвитку і «круто піднятися». Але потрібно мати на увазі: він не на власному майданчику, а в соцмережі, у якій є законні власники, і потрібно врахувати все, звідси випливає. Якщо якщо бізнес буде розвиватися дуже вдало, прийде час ставати самостійним: відкривати свої сайти поза соцмережі, розкручувати їх і т.п.

Що потрібно для початку?

Скажімо прямо: поради як відкрити свій інтернет-магазин без вкладень – які спроби шахрайства, або балаканина захоплених невігласів. Деякі вкладення потрібні, але цілком посильні самому, без кредиту.

Адже для інтернет-магазину не потрібні приміщення, товар для вітрини, різного роду офіційні папери.

Вам потрібні тільки гроші на поточні витрати для себе, початкові закупівлі, транспортні витрати і деякий власний страховий фонд.

Давайте подивимося по цифрам, товарам і збуту:

 • Дивимося, звідки стартувати. Мабуть, єдиний варіант – Китай. Китайські товари вже непоганої якості, а ціни дозволяють швидко розкрутитися. Індія і Африка ще дешевше, але величезний відсоток браку відразу вбиває можливий прибуток. Умови поставок з Заходу не дають великого «підйому», необхідного для старту; їх краще мати на увазі на майбутнє.
 • Вибираємо стартовий товар. Електроніка спокуслива, але небезпечна, навіть якщо ви спеціаліст вищої категорії з багаторічним досвідом. І справа не в «китайському» як (воно, як говорилося, вже прийнятно), а в тому, що «за дуже дешево» високого сервісу не чекай – для нього потрібен навчений персонал з зарплатою, а тоді дуже дешево не вийде.

Подивимося на прикладі: планшетний комп’ютер з Ухань – 100 дол. Продаються по 240; за 200 НЕ залежиться. -50% максимум на перевезення звідти і розвезення по клієнтам – 50% прибутку. Ого! Але! У вас замовлення, припустимо, на 10 штук. Привезли, ви розпакували – а вони всіх кольорів веселки. Чи часто ви бачите в руках у наших кольорові планшети? Все, замовлення ухнув, а ви розорилися.

 • Починати краще з товарів не настільки «процентних», але продаються в будь-якому випадку і поштучно недорогих – одяг, взуття, білизна, канцелярія, сумки, сувеніри, прикраси та біжутерія. Уникайте тільки товарів, що вимагають обов’язкової сертифікації: продуктів харчування, косметики та парфумерії, дитячих товарів. Чому – зрозуміло.
 • Визначаємо суму початкової закупівлі. Зазначені товари офшорні виробники пропонують приблизно на 50% дешевше, ніж їх можна зустріти в роздробі. Половину доведеться віддати за доставку до себе і розсилку клієнтам. 25% прибутку – дуже непогано в нинішньому світі, але щоб отримати хоча б 20 000 руб., Потрібно відразу вкласти 80 – 100 тис. Забагато …

Передоплата від покупців тут не рятує. До моменту надходження замовлення товар для відправки повинен бути у вас на руках, а термін доставки – не більше 3-х діб. Якщо покупцеві доведеться чекати два тижні (а якщо він замовив купальник для курорту перед самим відпусткою?), То він до вас більше не звернеться і іншим отсоветует, а сарафанне радіо в Мережі працює безвідмовно.

Тому ж краще не спокушатися безоглядно вигідними, але далекими покупцями; в таких випадках краще відразу чесно назвати реальний термін поставки. І користуватися краще послугами кур’єрських служб; госпочта – довго і ненадійно.

Зменшити суму первісної закупівлі можна, працюючи потижнево. Тоді відразу знадобиться близько 20 000 руб. Але з урахуванням тільки вихідних середній термін доставки не вийде зробити менше 2-х діб, і невдала тиждень підкосить ваш бізнес в корені.

Кращий спосіб не вкладатися відразу багато: заздалегідь забезпечити собі коло покупців.

Ви ж в соцмережі! Що варто розіслати друзям звісточки: «Дівчата (або пацани), якщо я запропоную то-то і те-то по такий-то ціною з доставкою за два дні, візьмете? Або знаєте, хто візьме? » Якщо відгукнулися, та ще й на передоплату погодилися, початкових вкладень може дійсно не знадобитися. Тут все вирішують ваші особисті якості.

Як відкрити свій магазин?

А ось тепер опишемо, як відкрити інтернет-магазин одягу ВКонтакте. Те ж саме, до речі, відноситься і до магазинів товарів широкого споживання, які не потребують сертифікації.

 • У правому меню виконуємо процедуру: «Мої групи» -> «Створити спільноту» -> «Публічна сторінка».
 • Вводимо назву магазину. Якщо не можете самі придумати звучну і помітне – на те є біржі контенту. Або просто знайомі з розумом і фантазією. Можна заздалегідь залучити потенційних покупців: «Хочу ось відкрити інтернет-магазин, є ідеї для назви?». Дух «ком’юніті», спільноти, спонукає їх купувати у вас. Але в будь-якому випадку назва – справа дуже серйозна.
 • Вибираємо тип: «Твір або продукція». Enter – і магазин створений. Залишилося заповнити сторінку описами товарів, цінами, термінами, фотографіями і починати працювати.

Фотографії товарів беріть з сайту виробника (це в його інтересах). Інакше ви можете опинитися порушником авторських прав.

Ні в якому разі не беріть для старту мікрокредити. Для цього вони абсолютно непридатні: там дуже високий відсоток, і ніяка місячний прибуток не перекриє виплати. Потім, якщо розкрутити і підвернеться дуже вже вигідна партія товару, мікрокредит може виручити. Але не на старті.

Чи не знайшли відповіді на своє питання? Дізнайтеся, як вирішити саме Вашу проблему – зателефонуйте прямо зараз:

+7 (499) 110-35-79 (Москва)

+7 (812) 490-75-26 (Санкт-Петербург)

Це швидко і безкоштовно!