Як відкрити магазин нижньої білизни – бізнес-план з розрахунками

0
244

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

Загальна інформація

Відкрити магазин нескладно. Такий вид діяльності є хорошим вкладенням коштів. Нижня жіноча білизна – це основний товар, який буде продаватися в магазині. Додатковим асортиментом може стати нижня дитяче та чоловіча білизна, а також інші супутні вироби.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

вибір товару

Стикаючись з питанням про те, як відкрити магазин нижньої білизни, не можна забувати, що даний товар має велику різноманітність не тільки в асортименті, але і в ціні. Слід визначитися з тим, яку білизну буде представлено для продажу.

Чи буде це дешевий товар, середньої ціни або ви зробіть упор на елітні і дорогі моделі. Зважайте на те, що більший попит має продукція, ціна на яку знаходиться в середній категорії. Вона швидше розкуповується і, відповідно, швидше приносить прибуток.

А це є суттю вашого бізнесу.

Бізнес-план магазина нижньої жіночої білизни

Пропонуємо розглянути бізнес-план, розрахований на відкриття магазину, який буде орієнтований на покупців, які мають середній достаток.

Який вид підприємства вибрати? Торгівля, що здійснюється від імені індивідуального підприємця, стане найвигіднішою формою діяльності для продажу нижньої білизни. В цьому випадку краще всього використовувати єдиний податок на поставлений дохід при виборі виду оподаткування. А в якості торгового залу використовувати орендоване приміщення.

Які послуги будуть надаватися? У бізнес-план магазина нижньої білизни можна включити також продаж чоловічих і дитячих моделей. Крім того, слід урізноманітнити товарний ряд додатковими аксесуарами, наприклад панчішно-шкарпетковими виробами або купальниками.

Виробничий план. Місце

Подумати про те, як відкрити магазин нижньої білизни, варто заздалегідь. Доглянете невелике приміщення, яке буде розташовуватися в людному місці. Це може бути будь-який торговий чи розважальний центр з великою прохідністю людей. Його площа може становити близько 20 кв. м. Цього цілком достатньо, щоб із зручністю розмістити товар.

Переконайтеся, що в торговому центрі немає інших магазинів з продажу нижньої жіночої білизни. Якщо такі є, то постарайтеся не позичати торгову площу поруч з ними.

Це може привести до зниження кількості покупців і, відповідно, потенційного прибутку. Можна знайти приміщення і на вулиці.

Але для магазину нижньої білизни потрібна невелика площа, а окремі будівлі найчастіше мають велику територію, тому з цим варіантом можуть виникнути труднощі.

Щоб дохід не тільки був стабільним, але і з часом зростав, подумайте над тим, щоб відкрити відразу декілька торгових точок в різних районах міста. Навіть маючи невеликі продажу, ви все одно будете отримувати прибуток.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

устаткування

Бізнес-план магазина нижньої білизни обов’язково містить пункт «Обладнання». До нього відносяться стелажі, вітрини, манекени, вішалки та примірочні. Товар повинен бути розкладений зручно і красиво, щоб весь асортимент був доступний для огляду покупцеві.

Зверніть увагу на освітлення. Крім основного світла, повинна бути присутнім підсвічування, яка буде спрямована на товар. Вітрину слід добре оформити.

Одним із способів заманити покупця в свій магазин є демонстрація товару (нових колекцій) на манекенах. Щоб зменшити витрати, можна придбати полуторси (т. Е.

верхню чи нижню частину манекена). Вони стоять на порядок дешевше.

асортимент

Для свого магазину ви можете вибирати вироби, вироблені фабриками, які протягом довгих років вважаються лідерами на ринку жіночої нижньої білизни. Крім цього, ви можете почати реалізувати продукцію невідомої фірми. Зазвичай ціна на товар такого виробника помітно нижче. Тим самим ви не тільки допоможете її розвитку, а й зумієте заробити додаткові гроші.

Але на початку свого бізнесу все ж найкраще зайнятися продажем виробів відомих марок. З плином часу, коли ваш досвід підвищиться, ви зможете без ризику допомагати розвитку нових фірм.

Особливу увагу приділіть таким брендам, як Incanto, Milavitsa, Rosme, Lormar. Їх продукція дуже різноманітна: відрізняється один від одного складом тканини, стилем.

Спочатку ви можете купити товар декількох фірм, наприклад 4-х, 5-ти, а потім доповнювати асортимент моделями інших виробників.

Існують фабрики нижньої білизни в Росії, які виробляють вироби досить високої якості. Може, вони не настільки популярні і відомі, як латвійські та білоруські, але і в їх асортименті можна підібрати підходящу продукцію для свого магазину. Через кілька місяців ви зможете визначити, який товар користується великим попитом.

Що потрібно знати при складанні асортименту товару?

Так як товар – це основа вашого бізнесу, до його вибору слід поставитися особливо ретельно. Будь-який бізнес-план магазину нижньої білизни має велику кількість рекомендацій по тому, як правильно скласти асортимент продукції. Головне – пам’ятати, що він обов’язково повинен бути різноманітним.

Вибираючи моделі, приділіть увагу колірній гамі, складу матеріалу, розмірному ряду. У теплу пору року слід віддавати перевагу купальникам. Гарним доповненням до них стануть всілякі аксесуари для пляжу: капелюшки, хустки, парео і ін.

Не обходить увагою дорогі моделі нижньої білизни. У вашому магазині повинно бути кілька (приблизно 15% від загальної кількості) виробів, чия вартість і якість помітно відрізняються від основного асортименту. Не забудьте також про комплекти білизни.

На них попит досить високий. Наповнюючи свій магазин різними моделями, стежте за тим, щоб їх розмірний ряд був максимально широким. Обов’язково майте в наявності товар нестандартного розміру.

Це збільшить число постійних покупців, а значить, зробить прибуток стабільною.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

персонал

Одним з пунктів, без якого не обійдеться жоден бізнес-план відділу нижньої білизни, є підбір персоналу.

Співробітники, які будуть працювати в магазині, повинні бути добре обізнані про все асортименті товару, що продається, знати всі наявні розміри.

Існують певні технології продажів, якими повинен володіти кваліфікований продавець. У невеликій магазин буде потрібно 1-2 співробітника, які зможуть обслужити покупця.

Фінансовий план

Здавалося б, відкрити магазин нижньої білизни з нуля нескладно. Але, як і в будь-якому іншому справі, цей бізнес вимагає попередніх фінансових вкладень. Перед тим як відкрити магазин нижньої білизни, слід підрахувати витрати, необхідні для того, щоб почати торговельну діяльність.

Оренда площі обійдеться приблизно в 25-30 тисяч рублів. Закупівля необхідного обладнання – ще 60-70. Оплата комунальних платежів виллється в 10 тисяч. Крім цього, потрібно придбати товар. На це піде близько 300 тисяч. Якщо ви не плануєте торгувати в магазині самостійно, то потрібно буде найняти персонал. На оплату його праці буде потрібно 30-35 тисяч рублів.

Про створення нової торгової точки повинні дізнатися якомога більше людей. Для цього необхідно провести рекламні акції. На них ви витратите від 15 тисяч рублів. Порядку 50 тисяч відкладіть на додаткові витрати. Зрозуміло, всі цифри досить приблизні. Підрахувавши, можна визначити, що для відкриття торгової точки буде потрібно не менше півмільйона рублів.

На який дохід розраховувати?

Складаючи бізнес-план магазину жіночої білизни, не можна обійти стороною таку важливу деталь, як прибуток. Відкриваючи власне справа, кожен з нас розраховує на максимальну віддачу.

Що можна заробити при організації подібного бізнесу? Якщо середня націнка на товар становитиме близько 100-150%, то щомісячна виручка від роботи магазину принесе вам від 200 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Віднімаючи з цього витрати на оренду, комунальні платежі, виплату заробітної плати та інше, можна підрахувати, що чистий прибуток складе близько 40-60 тисяч рублів.

Які документи необхідні для відкриття магазину?

Перелік документації, яка буде потрібно для відкриття торгової точки, невеликий.

 • По-перше, слід зареєструвати ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю) або ІП (індивідуальний підприємець).
 • По-друге, потрібно укладення договору оренди.
 • По-третє, маючи на руках свідоцтво про реєстрацію ІП та договір оренди, слід купити касовий апарат і зареєструвати його в податкову службу. Це робиться протягом 5-7 днів. Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

Як можна закуповувати товар?

Як і в будь-якому іншому бізнесі, існує кілька варіантів закупівлі товару:

 • закупівля у оптового продавця;
 • співпраця з виробником товару безпосередньо;
 • робота по франшизі.

Для починаючого підприємця найзручнішим варіантом є співпраця з оптовими продавцями. Найкраще, якщо постачальник буде знаходитися в одному з вами місті. В цьому випадку ви зможете швидко поповнювати асортимент і дозамовляти необхідні розміри і моделі.

Слідкуйте за документацією до товару: повинні бути необхідні сертифікати якості та накладні. Так як націнка на товар становить не менше 100%, співпраця з оптовиками приносить гарний прибуток. При продажу дорогого білизни накрутка на товар може доходити до 250-300%.

Робота безпосередньо з виробником зручна не для всіх: немає можливості швидко змінювати асортимент і поповнювати розмірні ряди. Через тривалих термінів доставки можна втратити постійних покупців і зменшити свій прибуток.

Франшиза передбачає масу строгих обмежень, які повинні неухильно дотримуватися. Для невеликих роздрібних точок вони в більшості випадків нездійсненні.

Як збільшити продажі і купівельний попит?

Бізнес-план магазина жіночої нижньої білизни повинен передбачати певні методи стимулювання покупців. Відразу ж після відкриття торгової точки можна використовувати подарункові сертифікати.

Суму ви можете встановити будь-яку – від 500 рублів до 15 тисяч. Це може стати хорошим подарунком, особливо до свята. Дисконтні картки або система знижок також привернуть додаткових клієнтів в ваш магазин.

Час від часу проводите різні рекламні акції, розпродажі старих колекцій.

Використовуючи рекомендації, наведені в даний статті, ви зможете без праці організувати свій бізнес з продажу жіночої нижньої білизни.

Як відкрити магазин нижньої білизни

Бізнес на нижній білизні дає непоганий прибуток. Поточна ємність ринку становить близько 7 млрд євро, а потенційна – 12-13 млрд євро. Передбачається, що цей показник може бути досягнутий протягом 5-10 років.

Аналіз ринку та перспектив

Початок розвитку ринку білизни в РФ датується 1992 роком. Після розвалу СРСР починається поставка продукції з усіх доступних країн. Ринок активно розвивається до 1998 року, коли відбувається перша криза. З нього вдалося вийти в 2001 році, і з цього моменту ринок неухильно зростає. Його розквіт припадає на 2007 рік, потім спостерігається уповільнення зростання.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

У 2008-2009 роках відбувся різкий провал. У 2012 році ринок зумів відновитися, але до рівня 2007 року не вистачило 20%. У 2013 і 2014 роках був переломний момент. З’явилася тенденція до уповільнення і зниження показників. Змінився сам характер бізнесу, і це торкнулося всіх учасників галузі.

Відновлення почалося в 2016 році, ринок став повертатися до колишніх показників. Зараз знову намітилася тенденція до підвищення обсягу продажів. Поки є передумови до збереження тенденції. Однак, щоб триматися на ринку і отримувати прибуток, необхідно пропонувати нові дизайни і моделі і дивувати покупців свіжими рішеннями.

Характерна особливість бізнесу в тому, що кількість потенційних клієнтів не обмежена. В білизна потребують все люди. Однак існує сильна цінова сегментація:

 • товари для людей з низьким доходом – 45%;
 • економ – 30%;
 • середня – 15%;
 • преміум – 10%.

У низькому ціновому сегменті в основному представлена ​​не марочна продукція, що вироблена в Китаї і Кореї. У середній категорії присутні товари, виробництво яких ведеться в КНР.

Однак вони виготовляються на замовлення російських і європейських компаній і реалізуються під їх брендами. Білизна класу Преміум виготовляють західні організації.

Продукція випускається у вигляді лімітованих колекцій.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

Бізнес не вимагає закупівлі дорогого устаткування і оренди великих торгових площ – на першому етапі витрат майже не буде. Однак в ніші велика конкуренція.

Як відкрити магазин нижньої білизни з нуля і з чого почати?

Щоб запустити бізнес, потрібно діяти за такою схемою:

 1. Розібратися, як відкрити магазин нижньої білизни. Підприємець без досвіду повинен ознайомитися з основними правилами управління компанією, просуванням, розробкою цін.
 2. Детально вивчити нішу і вибрати сегмент.
 3. Проаналізувати конкурентів, можливі витрати і прибуток. На базі цих даних потрібно скласти бізнес план магазину нижньої білизни.
 4. Вибрати організаційно-правову форму, спираючись на масштаби діяльності.
 5. Знайти приміщення та закупити обладнання.
 6. Підібрати товари для продажу, знайти постачальників і найняти персонал.
 7. Зайнятися просуванням.

документи

Щоб почати реалізацію продукції, необхідно оформити ІП або ТОВ. На першому етапі зазвичай відкривають невеликий магазин – для такого варіанту більше підходить ВП. Як кодів КВЕД рекомендуємо вибрати:

 • 52.42.2 – роздрібна торгівля натільною білизною;
 • 52.42.6 – святкова торгівля панчішно-шкарпетковими виробами.

Можна працювати за ССО або ЕНВД.

Отримати свідоцтво про внесення в загальний торговельний реєстр потрібно, якщо відкриття точки планується на території Tц. Додатково необхідно оформити дозвіл на торговельну діяльність. Підприємцю знадобляться:

 • висновок Росспоживнагляду;
 • дозвіл Роспожарнадзора;
 • договір оренди і вивезення сміття;
 • дозвіл на зовнішню рекламу (якщо вона буде використовуватися);
 • коди Держкомстату.

Якщо продукція підлягає ліцензуванню, належить отримати ліцензію. Персонал повинен мати медичні книжки. Важливо стежити за регулярністю проходження ними медкомісії.

приміщення

Зазвичай бізнесмени прагнуть вибирати приміщення в місцях з великим потоком людей. Продажі товарів класу люкс краще підуть в районах, де живуть заможні люди, або в місцях, які вони відвідують.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

Якщо мова про бюджетний білизна, діяти потрібно по аналогії. Краще взяти в оренду приміщення в торговому центрі – де висока прохідність. Імовірність того, що новий магазинчик помітять, підвищується.

Однак, якщо підприємець не встиг сформувати репутацію або не розкриває бізнес під знаменитою франшизою, йому не дадуть приміщення в центрі. Зазвичай новим магазинам пропонують самі задвірки.

Вибирати доводиться за залишковим принципом.

Площа потрібно вибирати виходячи з асортименту. В середньому необхідно приміщення в 15-30 кв. м.

устаткування

Потрібно обладнати акуратні і зручні примірочні. Доведеться закупити:

 • манекени і вішалки;
 • стелажі і вітрини;
 • дзеркала.

Місця відпочинку та очікування варто обладнати диванчиками і пуфами. Обов’язкова наявність касового апарату. Додатково будуть потрібні комп’ютер і програмне забезпечення для спрощення ведення торгівлі.

персонал

В якості продавців-консультантів в магазини нижньої білизни запрошують дівчат, щоб покупці-жінки не відчували сорому. Не всі готові звернутися до молодої людини і поцікавитися у нього розмірами бюстгальтерів і трусиків. На першому етапі будуть потрібні два консультанта.

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

Також необхідні касир і бухгалтер – при цьому останній може працювати віддалено. Прибиральницю можна в штат не брати. При відкритті магазину в торговому центрі досить укласти договір на клінінг – це дозволить заощадити на наймання робочої одиниці. Деякі бізнесмени пропонують продавцям самостійно прибирати приміщення в кінці робочого дня за додаткову плату.

Персонал повинен бути грамотним, доброзичливим і ввічливим. Перевагу варто віддавати продавцям, які мають психологічну освіту. Консультанти повинні знати віяння моди і новинки в світі білизни, адже клієнти нерідко звертаються за допомогою у виборі.

асортимент

Підприємцю належить знайти постачальників і закупити товар. Робота може вестися:

 • по франшизі;
 • безпосередньо з виробником;
 • через оптових представників.

Найкомфортніше взаємодіяти з постачальниками. Вони забезпечать постійний приплив товару. Продукція повинна бути сертифікована – це необхідно перевіряти. Перевезення білизни може виконуватися на легковому автомобілі або ТС, що надаються спеціалізованими компаніями.

Основою асортименту стане нижню білизну. Товар повинен бути різноманітним, необхідно надати покупцеві право вибору. Формуючи асортимент, потрібно враховувати:

 • матеріал вироби;
 • розмір;
 • колірну гамму.

Підприємець повинен доповнити асортимент аксесуарами – капелюшками, купальниками, хустками і парео. Пропозиція формуються в залежності від цільової аудиторії. У розмірний ряд варто включити нестандартне нижню білизну.

Як відкрити магазин нижньої білизни - бізнес-план з розрахунками

Краще реалізовувати продукцію від 2 чи 3 виробників – це дозволить сформувати коло постійних покупців. Обов’язково потрібно створити інтернет-каталог з гарними фотографіями. На вітрину ж краще викладати тільки білизна маленьких розмірів.

Реклама

В галузі висока конкуренція, тому успіх магазину сильно залежить від маркетингу. Перш за все варто придумати назву, воно повинно легко запам’ятовуватися і добре сприйматися. Важливо обзавестися яскравою, помітною вивіскою. Її розробкою повинен займатися дизайнер, оскільки вона виступає особою магазину і формує перше враження.

Також використовуйте наступні методи:

 1. Просування в інтернеті. Створіть офіційний сайт, групи в соціальних мережах. Сторінку потрібно регулярно оновлювати. Додавайте щоденні оновлення, викладайте фотографії, повідомляйте про акції, враховуйте відгуки.
 2. Роздача листівок. Їх можна залишити в інших магазинах по домовленості або поширювати поруч з торговим центром.
 3. Видача подарункових сертифікатів. Рекомендується замовити красиві дизайнерські листівки з різними номіналами.
 4. Видача дисконтних карт. В процесі оформлення можна попросити у клієнта номер телефону або адресу електронної пошти.
 5. Проведення акцій. Після відкриття можна надати знижку всім покупцям. Жінки схильні до постійного оновлення білизни і економії. Тому знижки в цій галузі працюють «на відмінно».
 6. Класична реклама. Можна дати рекламу на радіо і телебаченні, але до цього потрібно підійти з розумом. В одних містах телевізійні ролики принесуть відмінний результат, а в інших віддача буде нульова. З огляду на, що реклама по ТБ – дороге задоволення, ризикуєш втратити пристойну суму.

Розрахунки рентабельності та окупності: фінансовий план

На запуск бізнесу буде потрібно близько 500 000 руб. Основними статтями витрат стане закупівля товару та придбання меблів. Також доведеться витратитися на косметичний ремонт, оформлення бізнесу, маркетинг. Щомісячні витрати становлять близько 300 000 руб. Більше грошей іде на поповнення і оновлення асортименту, плату за оренду, на податки і зарплату персоналу.

Націнка на товар становить 100-300%. Ціна залежить від сегмента. В середньому, в день розкручений магазин заробляє близько 15 000 руб. В місяць вдасться заробити близько 450000 руб. Бізнес окупиться в строк від 6 місяців. Рентабельність становить 30%.

показник значення
Сума початкових інвестицій 500 тис. Руб.
Щомісячні витрати 300 тис. Руб.
місячний дохід 450-500 тис. Руб.
Чистий прибуток в місяць 150-200 тис. Руб.
Термін окупності Від 6 місяців

ризики бізнесу

Підприємець може зіткнутися з такими ризиками:

 1. Підвищення поточних витрат. З ризиком можна зіткнутися, якщо відбулося зростання орендної плати або закупівельної ціни товару. Мінімізувати ризик дозволить укладення довгострокових договорів з орендодавцем або постачальником.
 2. Неякісний сервіс, непрофесіоналізм працівників. Важливо грамотно підбирати персонал і регулярно проводити його навчання.
 3. Зростання конкуренції. Потрібно виховувати лояльність в споживачах. Покупці повертаються в магазини, що піклуються про клієнтів.

Магазин нижньої білизни вимагає невеликого стартового капіталу і відрізняється швидкою окупністю. Однак сфера пов’язана з високим рівнем конкуренції. Компанія зможе залишитися на плаву, якщо підприємець грамотно організовує просування і найме активних, доброзичливих і комунікативних продавців.

Бізнес план магазину нижньої білизни

зміст:

 • Фінансові показники проекту
 • Скільки потрібно грошей для відкриття магазину нижньої білизни
 • Покроковий план відкриття магазину нижньої білизни
 • Опис продукції та послуг
 • Виробничий план
 • Яке обладнання краще вибрати для магазину
 • Підбір персоналу в магазин
 • Який КВЕД необхідно вказати при реєстрації бізнесу
 • Маркетинг і реклама
 • Постійні щомісячні витрати
 • Скільки можна заробити, ставши власником магазину нижньої білизни

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку

Приклад бізнес плану магазину нижньої білизни, відкритого в торговому центрі на площі в 40 квадратних метрів.

Фінансові показники проекту

 • Щомісячний оборот (виручка) 1 093 500 руб.
 • Чистий прибуток: 149 265 руб.
 • Окупність: 15 місяців

Скільки потрібно грошей для відкриття магазину нижньої білизни

За розрахунками бізнес плану, на відкриття магазину нижньої білизни на торговій площі в 40 кв. м. буде потрібно інвестувати 1 780 000 рублей:

 • Дизайн торгової точки – 200 000 руб.
 • Депозит з оренди приміщення – 160 000 руб.
 • Придбання торгового обладнання – 130 000 руб.
 • Створення асортименту товарів – 800 000 руб.
 • Рекламний бюджет (вивіска, зовнішня реклама) – 90 000 руб.
 • Реєстрація бізнесу та інші орг. витрати – 100 000 руб.
 • Резервний фонд – 300 000 руб.

Покроковий план відкриття магазину нижньої білизни

 1. Аналіз ринкової ситуації, оцінка перспективності бізнесу
 2. Пошук джерел фінансування проекту
 3. Підбір приміщення
 4. Пошук потенційних постачальників нижньої білизни
 5. Реєстрація бізнесу
 6. Укладення договору оренди приміщення
 7. Придбання торгового обладнання
 8. Пошук і працевлаштування персоналу
 9. Створення асортименту товарів
 10. Велика рекламна компанія
 11. Відкриття магазину

Опис продукції та послуг

Асортимент нашого магазину включатиме:

 • бюстгальтери
 • нарядні комплекти
 • Боді
 • Корегуюча білизна
 • трусики
 • корсажі
 • Нічна білизна
 • Еротичну нижню білизну
 • Білизна для вагітних і годуючих мам
 • Шкарпетки і колготки

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку
Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку Рекомендуємо завантажити бізнес план магазину нижньої білизни, у наших партнерів, з гарантією якості.

Виробничий план

Для розміщення магазину буде орендовано приміщення в одному з популярних торгових центрів міста. Орендована площа дорівнює 40 кв. м. Щомісячні орендні платежі складуть 80 000 рублів (2000 руб. / м2). Розміщення в ТЦ обрано не випадково. Саме тут роблять покупки найбільш платоспроможні клієнти.

Яке обладнання краще вибрати для магазину

Дизайн торгової точки буде виконаний в світлих пастельних тонах. Як устаткування будуть закуплені вітрини (ДСН і ДСВ), стелажі пристінні, вішала, дзеркала, манекени, торговий прилавок. Загальні витрати на покупку торгового обладнання складуть 130 000 рублей. Закупівлю товару планується здійснювати у оптових постачальників і виробників білизни на території Росії і країн СНД.

Підбір персоналу в магазин

У магазин будуть працевлаштовані три продавця для роботи в змінному графіку 2/2. Одночасно буде працювати мінімум два продавця-консультанта. В обов’язки продавців буде входити не тільки консультація і допомога у виборі товару, а й розрахунок з покупцями, а також робота зі складом товарів.

Крім продавцем, планується працевлаштувати менеджера зі закупівель, в обов’язки якого буде входити робота з постачальниками, контроль за своєчасним поповненням асортименту, контроль за відвантаженням товару. Послуги бухгалтера і прибиральниці будуть взяті на аутсорсинг.

Щомісячний фонд оплати праці складе 110 000 рублей.

Який КВЕД необхідно вказати при реєстрації бізнесу

Організаційною формою магазина буде індивідуальне підприємництво. Код КВЕД 52.42 «Роздрібна торгівля одягом». В якості системи оподаткування планується застосовувати ЕНВД – єдиний податок на поставлений дохід. При такому режимі організація буде сплачувати фіксований щомісячний платіж, відповідно до встановленими коефіцієнтами та торгової площі магазину.

Маркетинг і реклама

Портрет нашого клієнта – жінки активного віку від 25 до 40 років з рівнем доходів «середній» і «середній +». З метою залучення клієнтів планується:

 • Встановити вивіску магазину нижньої білизни на фасаді ТЦ;
 • Оформити вітрину магазину всередині ТЦ;
 • Запустити радіо-рекламу по торговому центру;
 • Здійснити роздачу листівок на першому поверсі ТЦ;
 • Провести велику рекламну компанію: в пресі, інтернеті, соціальних мережах, розмістити зовнішню рекламу.

Для утримання постійних клієнтів планується проводити регулярні акції, встановлювати системи знижок, впроваджувати програму лояльності. Що ж стосується конкуренції, то крім нашого магазину в торговому центрі працює ще дві торгові точки з аналогічним асортиментом товарів. Наші конкурентні переваги:

 • Якісний і стильний товар
 • Широкий асортимент
 • Доступні для середнього класу ціни
 • Досвідчені і ввічливі продавці
 • Приємний дизайн і зручна розкладка товару

Постійні щомісячні витрати

Перейдемо до розрахунку основних показників економічної ефективності роботи магазину нижньої білизни.

 • Оренда – 80 000 руб.
 • Заробітна плата – 110 000 руб.
 • Страхові відрахування – 33 000 руб.
 • Податки (ЕНВД) – 9 000 руб.
 • Реклама – 25 000 руб.
 • Транспортні витрати – 20 000 руб.
 • Бухгалтерія і прибирання – 14 000 руб.
 • Інші витрати – 10 000 руб.

Разом відвідувань – 301 000 рублей.

Точка беззбитковості продажів при торговельну націнку в 70% і постійних витратах в 301 000 руб. складають 728 571 руб. При виручці в 1 311 429 руб. прибуток складе 582 857 руб.

Скільки можна заробити, ставши власником магазину нижньої білизни

Середній чек магазину за даними бізнес плану, складе 2700 рублів. Торгова націнка – 70%. Визначимо потенційну виручку торгової точки. Середня відвідуваність торгового центру складає 150 000 чоловік на місяць. Згідно статистики, кожен бутик відвідує приблизно 3% від загального числа відвідувачів ТЦ.

Таким чином, можна розраховувати на відвідуваність в 4500 чоловік в місяць. Нормальна конверсія магазину білизни (відсоток купили товар від загального числа зайшли в магазин) становить 9%. Звідси загальне число покупців магазину дорівнює: 4500 * 9/100 = 405 чоловік.

Виручка складе: 405 * 2700 (середній чек) = 1 093 500 рублів на місяць.

Таким чином, чистий прибуток організації складе 149 265 рублів. Рентабельність продажів дорівнює 13,6%. При таких показниках проект окупається за 12 – 15 місяців роботи (з урахуванням періоду на розкрутку бізнесу).

Як Відкрити магазин ніжньої білизни - бізнес-план з розрахунку Рекомендуємо завантажити бізнес план магазину нижньої білизни, у наших партнерів, з гарантією якості. Це повноцінний, готовий проект, який ви не знайдете у вільному доступі. Зміст бізнес плану: 1. Конфінденціальность 2. Резюме 3. Етапи реалізації проекту 4. Характеристика об’єкта 5. План маркетингу 6. Техніко-економічні дані обладнання 7. Фінансовий план 8. Оцінка ризику 9. Фінансово-економічне обґрунтування інвестицій 10. Висновки (2

Бізнес план магазину нижньої білизни з розрахунками

Незважаючи на складну економічну ситуацію, ринок перепродажу нижньої білизни показує впевнені темпи зростання. Гарна нижня білизна – незамінний аксесуар будь-якої жінки. А жінки прагнуть завжди виглядати красиво і не економлять на собі. Крім того, термін окупності проекту – 15 місяців, а точка беззбитковості – на 4 місяць.

Для відкриття потрібно орендувати торгове приміщення і найняти 8 осіб. Загальна площа приміщення – 50 м2. Орендувати приміщення краще в торгових центрах або будівлях з високою прохідністю.

Асортимент для продажу в магазині: класичні і еротичні комплекти нижньої білизни, коригуючий білизна, панчохи, шкарпетки і колготки. В середньому щомісяця буде продаватися близько 280 найменувань продукції. Ціна продукції варіюється від 750 рублів до 9 000 рублів. В результаті, фінансові показники проекту будуть наступні:

 • Сума початкових інвестицій – 601 000 рублів;
 • Щомісячні витрати – 655 237 рублів;
 • Щомісячний прибуток – 66 205 рублів;
 • Термін окупності – 14 місяців;
 • Точка беззбитковості – 3 місяць;
 • Рентабельність продажів – 10%.

Останні кілька років купівельна спроможність населення знижувалася, що призвело до падіння продажів на ринку перепродажу одягу. Кількість банків, що закрилися магазинів особливо в маленьких містах збільшилася.

Тому у підприємця є можливість зайняти частку на ринку в умовах низької конкуренції.

Магазин буде працювати в середньому ціновому діапазоні. Продукція буде орієнтована в основному на жінок і в меншій мірі на чоловіків.

Основні постачальники:

 • Великі оптові компанії, які надають широкий асортимент продукції.
 • Фабрики-виробники продукції, які пропонують більш вигідні ціни на продукцію

Оптимальний варіант – робота з кожним з контрагентів. Основні параметри при виборі постачальника – якість і зовнішній вигляд товару.

Потім потрібно підібрати приміщення і закупити обладнання для початку роботи.

Загальна площа магазину – 50 м2. Оптимальне місце розташування магазину нижньої білизни – ТЦ. У кожному ТЦ велика прохідність, що дозволить швидко окупити вкладені кошти. Як альтернативні можна розглянути комерційну нерухомість в житлових будинках на жвавих вулицях або в центрі. Крім того, буде потрібно знайти будівельну бригаду, яка якісно і швидко зробить ремонт.

На площі в 50 м2 будуть розташовуватися стійки для продавців, примірочні і складське приміщення.

устаткування:

 • каса
 • комп’ютер
 • Вішалки (набір 40 шт)
 • манекени
 • Дзеркала
 • Стійки для розміщення товару
 • диван
 • полиці
 • крісла
 • кондиціонер
 • Торгове обладнання

Устаткування дозволить забезпечить функціонування магазину. Крім організаційних питань, власнику бізнесу буде потрібно отримати дозвіл від пожежної інспекції.

 • Цільова аудиторія магазину нижньої білизни в більшій мірі представлена ​​жінками у віці від 18 до 55 років.
 • Середній ціновий сегмент допомагає збільшити цільову аудиторію, що позитивно позначиться на прибутковості бізнесу.
 • Щоб цільова аудиторія постійно збільшувалася, клієнтам можна дарувати подарункові карти, сертифікати, дисконтні карти і акції в форматі «1 + 1».
 • Це дозволить збільшити прибуток, а також скорегувати коливання виручки.

Щоб успішно реалізувати стратегію розвитку магазину та вивести його в прибуток, потрібно звернутися до приватного маркетологу. Він складе план просування і підбере ефективні канали.

До ключових способів просування магазину відносяться:

 • Реклама в соціальних мережах (VK, Instagram)
 • Роздача флаєрів та листівок на території ТЦ
 • проведення акцій
 • Реклама в ЗМІ і в міських каталогах
 • яскрава вивіска

Щоб відкрити магазин нижньої білизни потрібно:

 • Зареєструвати ІП
 • підібрати приміщення
 • Зробити ремонт
 • закупити обладнання
 • найняти персонал
 • Отримати дозвіл на введення від пожежної інспекції
 • Почати працювати

Щоб запустити магазин нижньої білизни потрібно 8 тижнів. Зареєструвати юридичну особу – ІП (52.42.2 «Роздрібна торгівля натільним білизною»). Для зниження оподаткування краще вибрати спрощену систему оподаткування (ССО). Ставка оподаткування складає 15%. Як тільки всі реєстраційні документи будуть отримані, можна підбирати торгове приміщення.

Після укладення договору оренди потрібно знайти ремонтну бригаду, яка має досвід в ремонті магазинів. Цей етап займе близько 2 тижнів.

Наступним етапом буде потрібно закупити обладнання. Для пошуку постачальників можна скористатися онлайн каналами.

Далі необхідно найняти співробітників. Коли всі роботи будуть проведені і персонал найнятий, потрібно викликати інспектора пожежної інспекції для проведення оцінки відвідування і видачі дозволу.

Наступним етапом приступайте до повноцінної роботи.

Загальна чисельність персоналу магазина складе 8 осіб:

 • директор
 • Адміністратора (2 людини)
 • Продавець-консультант (4 людини)
 • Прибиральниця

Директор відповідає за пошук постачальників, веде роботу з бухгалтером і маркетологом, контролює роботу персоналу. Адміністратори і продавці працюють за графіком 2/2. Одночасно працює 1 адміністратор і 2 продавця. Адміністратор стежить за наявністю товару на складі, контролює продавців. Продавці працюють з клієнтами, здійснюють прийом оплати. Прибиральниця забирається кілька разів в день.

Табл. Фонд оплати праці. руб.

постійні витрати оклад Кількість співробітників сума Середня з / п в місяць на співробітника
директор 40 000 1 40 000 40 000
Адміністратор 35 000 2 70 000 35 000
Продавець-консультант 20 000 4 80 000 27 430
Прибиральниця 15 000 1 15 000 15 000
Страхові внески 61 500
Разом ФОП 266 500

Витрати на купівлю обладнання

Найменування кількість Ціна за 1 шт. Обшая сума
каса 1 8 000 8 000
комп’ютер 1 20 000 20 000
Вішалки (набір 40 шт.) 10 1 500 15 000
манекени 5 8 000 40 000
Дзеркала 4 5 000 20 000
Стійки для розміщення товару 5 3 000 15 000
диван 2 10 000 20 000
полиці 10 2 000 20 000
крісла 2 2 500 5 000
кондиціонер 1 15 000 15 000
Торговельне обладнання (обладнання для сканування, ПО) 1 20 000 20 000
Разом: 198 000
Інвестиції на відкриття
Реєстрація, включаючи отримання всіх дозволів 10 000
ремонт 100 000
вивіска 30 000
Первісна закупівля товару 103 000
Рекламні матеріали 40 000
Оренда на час ремонту 100 000
Закупівля обладнання 198 000
інше 20 000
Разом 601 000
Щомісячні витрати
ФОП (включаючи відрахування) 295 508
Оренда (50 кв.м.) 50 000
Комунальні послуги 8 000
Реклама 35 000
Бухгалтерія (віддалена) 5 000
закупівля товару 241 729
Непередбачені витрати 20 000
Разом 655 237

Повний розрахунок ФОП на 24 місяці з урахуванням преміальної частини і страхових внесків представлений у фінансовій моделі.

Велику конкуренцію можуть скласти брендові магазини і міжнародні мережі. Для зниження ризику вибирайте якісну продукцію з хорошою маржинальністю.

 • Низьке економічне зростання

Для зниження ризику, вивчіть недорогу продукцію постачальників і в разі необхідності пропонуйте її клієнтам.

Оцініть бізнес-план

Як відкрити магазин нижньої білизни: бізнес-план з розрахунками

Успішний і прибутковий бізнес можна побудувати тільки на продажу затребуваних товарів і послуг. Жіноча білизна користується стабільним попитом, незалежно від пори року і економічної ситуації.

Дівчата легко розлучаються з грошима, коли бачать в вітринах розкішні набори. З цієї причини багато заповзятливі жінки хочуть відкрити магазин нижньої білизни.

Покроковий план по реалізації цієї ідеї допоможе мінімізувати ризики і уникнути поширених помилок, що ведуть до краху.

Опис проекту, цілі та завдання

Мета – відкрити мультибрендовий відділ з продажу нижньої білизни в місті з чисельністю населення понад 500 000 чоловік. Місія компанії – задоволення попиту на запропоновані товари – трусики, бюстгальтери, корсети, пеньюари, колготки, халати.

Магазин буде розташований в одному з торгово-розважальних центрів. Площа приміщення – 30 м2. Очікуваний трафік – 100 чоловік в день. При правильній організації торговельної зони і грамотному складанні асортименту товарів планується здійснювати мінімум 15 продажів щодня.

Актуальність і переваги бізнес-ідеї

Ідея відкриття власного магазину нижньої білизни сьогодні актуальна, незважаючи на високий рівень конкуренції. Згідно зі статистичними даними, навіть під час кризи жінки продовжують купувати товари, які допомагають їм відчувати себе красивими. У періоди економічного спаду знижується попит на одяг, але при цьому продажі нижньої білизни залишаються майже на тому ж рівні.

Увага! У Росії особливо актуальна ідея відкриття торгових точок з продажу білизни для всієї родини. Такий магазин орієнтований на більш широку цільову аудиторію з середнім достатком.

Головна перевага бізнесу в тому, що на білизну встановлюється висока націнка – від 100 до 300%. Крім того, мова йде про що не псуються товар. Мода на трусики і бюстгальтери змінюється не так стрімко, як на повсякденний одяг. Інші плюси бізнес-ідеї:

 • для відкриття і підтримки проекту не потрібні спеціальні знання;
 • можна стартувати з порівняно невеликим обсягом інвестицій;
 • висока рентабельність;
 • швидка окупність вкладених коштів за умови вдалого розташування торгової точки;
 • відсутність фактора сезонності;
 • нижню білизну займає мало місця, для його зберігання не знадобиться склад.

До мінусів проекту можна віднести високий рівень конкуренції. Ще одна складність полягає в пошуку приміщення з невисокою орендною платою і великою прохідністю.

аналіз ринку

Перш ніж приступати до реалізації ідеї, необхідно провести ретельний аналіз ринку та оцінити рівень конкуренції в місті. На основі цих даних складають бізнес-план магазину нижньої білизни.

Цільова аудиторія

Портрет цільової аудиторії буде залежати від обраного формату бутіка. Магазин жіночої білизни відвідують дівчата від 16 років. Якщо торгова точка орієнтована на продаж товарів класу люкс, то покупцями стануть жінки з високим рівнем доходу від 25 до 50 років. Продукція середнього сегмента більш популярна і продається швидше.

Увага!Значно розширити цільову аудиторію можна, відкривши торговельну точку з продажу білизни для всієї родини різних брендів. Його відвідувачами стануть жінки із середнім рівнем доходів, вони будуть купувати товари не тільки для себе, але і для дітей і чоловіків. Однак такий формат бізнесу вимагає великих витрат на старті.

Оцінка рівня конкуренції

Важливий етап складання бізнес-плану – збір інформації про конкурентів. До них відносяться не тільки великі магазини і елітні бутіки, а й невеликі торгові точки, які займаються продажем недорогого товару. Доведеться з’ясувати, який асортимент представили конкуренти, на яку цільову аудиторію вони орієнтовані, якими методами просування користуються.

Майже 85-90% магазинів нижньої білизни торгують недорогим товаром китайського або в’єтнамського виробництва. У невеликих містах процвітає бізнес такого формату. Це пов’язано з низькою платоспроможністю населення.

У мегаполісах функціонують як магазини VIP-рівня, так і торгові точки, орієнтовані на середній сегмент ринку.

Важливо детально дослідити конкурентів, знайти їх слабкі і сильні сторони і постаратися виділитися на їхньому тлі.

організаційний план

Організація бізнесу включає кілька етапів роботи – оформлення документів, пошук приміщення, складання асортименту товарів, підбір персоналу. Важливо чітко слідувати календарним планом, щоб запуск проекту відбувся в призначений час.

Реєстрація підприємницької діяльності

Бізнес зручно реєструвати як ВП. Для цього доведеться звернутися до податкової за місцем прописки (реєстрації). Знадобляться документи:

 • паспорт і копія;
 • ІПН та копія;
 • квитанція, що підтверджує факт оплати державного мита в розмірі 800 рублів;
 • заяву про реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця (форма Р21001);
 • заяву про перехід на ССО.

Важливо!Якщо відразу не визначитися з системою оподаткування, новому підприємцю автоматично присвоять загальний режим. Він відрізняється високими ставками відрахувань і пов’язаний з необхідністю заповнення численних бланків звітності. Для новачка така система виявиться складною. Заповнюючи заяву на застосування УСН, слід вказати ставку 6% від доходу.

Під час візиту в податкову службу потрібно вказати коди КВЕД, що дозволяють займатися роздрібною торгівлею предметами одягу з текстилю, натільною білизною, панчішно-шкарпетковими виробами та аксесуарами. Для магазину нижньої білизни підходять такі:

 • 47.51;
 • 47.71;
 • 47.71.1;
 • 47.71.2;
 • 47.71.6
 • 47.19.

Після здачі документів доведеться почекати 3 робочих дня, перш ніж фізичній особі буде надано статус ВП.

Оренда приміщення

Відділ з продажу жіночої білизни краще відкрити у великому торговому центрі. Там багато людей, особливо жінок. З окремо стоїть будівлею виникне ряд додаткових питань, які доведеться вирішувати, – наприклад, необхідність отримання дозволів від СЕС і пожежної служби. Крім того, оренда торгової площі в цьому випадку обійдеться дорожче.

Головні вимоги до приміщення:

 • розташування в людному місці, де щодня бувають жінки різного віку;
 • площа – не менше 25 м2;
 • віддаленість від конкурентів;
 • невисока орендна плата;
 • свіжий ремонт, оформлення в стилі модерн.

У магазині нижньої білизни повинна панувати особлива атмосфера, що розташовує до здійснення покупки. Не варто розглядати як варіант приміщення, в якому доведеться робити дорогий ремонт. Краще трохи більше заплатити за оренду, але обмежитися тільки фарбуванням стін, щоб освіжити інтер’єр.

Поради з облаштування торгової точки:

 1. Наявність великої вітрини. При грамотному оформленні вона стане «приманкою» для жінок.
 2. Створення індивідуального інтер’єру зробить магазин впізнаваним.
 3. Зручність – торгову точку потрібно обладнати примірочної, а комплекти білизни розвісити так, щоб кожен з них добре проглядався.
 4. Гарне освітлення – важлива вимога до облаштування залу.

Закупівля обладнання

Нижня білизна – ніжний товар. Важливо правильно презентувати його, щоб вийти на плановий рівень продажів. Спеціальне торгове обладнання дозволить не тільки вигідно представити жіночі набори, а й забезпечить зручний доступ покупців до кожної моделі.

Для торгівлі нижньою білизною доведеться закупити кілька манекенів. На них виставляють найдорожчі і красиві комплекти. Також знадобляться економ-панелі з 10-12 гачками, на кожному з них вільно розміщується кілька наборів білизни. Магазин оснащують 2-4 місткими тумбами з висувними ящиками для зберігання товарного запасу.

Круглі стійки для одягу з похилими ріжками використовуються для демонстрації халатів, пеньюарів, піжам. Крім перерахованого, знадобляться дзеркала, стійка для касового апарату, стіл, 2 стільці для продавців-консультантів.

Пошук надійних постачальників

Зазвичай на формування бази постачальників йде 5-6 місяців. Неможливо відразу визначити, яка продукція виявиться ходової, а яка буде залежуватися. Якщо магазин орієнтований на товари для середнього класу, варто укласти договір на постачання білизни з такими виробниками:

Для пошуку постачальників варто скористатися інтернетом. Там легко знайти вже розкручені бренди або нових виробників білизни вітчизняного та зарубіжного виробництва. Співпраця з ними дозволить виділитися на тлі конкурентів.

Увага! Починати роботу рекомендується з 5-6 постачальниками, які готові робити знижки на оптові закупівлі.

Якщо бюджет невеликий, в перший час доведеться обмежитися декількома брендами. Надалі можна розширити базу постачальників, віддаючи перевагу тим, чий товар користується попитом.

Формування асортименту білизни

Асортимент безпосередньо залежить від обраної концепції магазину. У Росії найбільш популярні виробники білизни – китайські фірми, що пропонують дешевий товар низької якості і виробники, орієнтовані на среднеценовой сегмент. До них відносяться російські, білоруські, польські та латвійські компанії, чия продукція реалізується за доступною ціною і відрізняється прийнятною якістю.

Рекомендації по складанню асортименту товарів:

 1. Намагайтеся уявити в магазині товари різних цінових категорій. В асортименті повинні бути і дорогі моделі. Такі зразки зазвичай виставляють на вітрину, щоб привертати увагу дівчат. Завдяки наявності розкішних комплектів бутик НЕ буде асоціюватися у жінок з точкою, де продається ширвжиток.
 2. Подбайте про великий виборі розмірів. У Росії багато жінок зазнають труднощів з підбором красивої білизни через пишних форм. Наявність комплектів великих розмірів забезпечить стабільні продажі.
 3. У магазині повинні бути представлені набори і предмети одягу різних стилів, не тільки класичні. Жінки нерідко заходять з наміром купити певну модель, наприклад бюстгальтер під вечірнє вбрання або ліфчик для мами, що годує. Важливо постаратися задовольнити попит на різні категорії товарів.
 4. В асортимент магазину варто включити супутні товари – панчохи, колготки, шкарпетки, корсети, пеньюари, домашні халати, дитячі трусики і шкарпетки, чоловіча нижня білизна. При сильно обмеженому бюджеті можна розглядати розширення асортименту в перспективі.

Приблизний перелік товарів торгової точки:

 • трусики – стрінги, сліпи, бразилиана, шортики, бікіні, максі, Тонг;
 • бюстгальтери – пуш ап, класичний, на кісточках, балконет, з м’якою чашкою, спортивний, для годування;
 • комплекти – спортивні, мереживні, класичні;
 • корсети – на груди, під груди, подовжений, з підв’язками, на лямках;
 • купальники – роздільні, відрядні;
 • панчохи;
 • колготки різної щільності – чорні, бежеві, білі, тілесні, коричневі;
 • шкарпетки короткі, класичні, жіночі, дитячі, чоловічі;
 • халати для дому;
 • майки;
 • пеньюари;
 • піжами;
 • домашні костюми.

Приблизно 60% асортименту припадає на комплекти жіночої білизни. Таких товарних позицій має бути не менше 300. Іншу частину складають з супутніх товарів – панчішно-шкарпеткових виробів, пеньюарів, халатів, купальників, чоловічих і дитячих плавок і майок.

Увага! Зона біля входу в магазин вважається «мертвої». Тут розміщують недорогі моделі. Основна торгова площа зосереджена в центральному трикутнику між касою, входом і головною вітриною. У ній покупець повинен знаходитися якомога довше. У цій зоні представляють найвигідніші позиції.

Формування штату співробітників

На перших порах, поки клієнтопотік невеликий, можна обмежитися наймом декількох співробітників:

 • адміністратора;
 • 2 продавців-консультантів;
 • 1 прибиральниці.

Управління покладається на власника бізнесу, а ведення бухгалтерії віддається на аутсорсинг. Вимоги до продавців – жіноча стать, вік – 23-40 років, приємна зовнішність, вміння ввічливо спілкуватися з людьми. Відсутність шкідливих звичок буде плюсом для працівників магазину – клієнтам не сподобається, якщо під час розмови від продавця буде пахнути тютюновим димом.

Увага! Щоб збільшити рівень продажів, консультантам встановлюють заробітну плату у вигляді фіксованої ставки за вихід плюс відсоток від місячного обороту.

Проведення рекламної кампанії

Перед відкриттям магазину варто замовити рекламну вивіску, яка буде привертати увагу. Після запуску проекту доведеться використовувати інші способи збільшення клієнтопотік:

 • введення системи дисконтування для постійних клієнтів;
 • проведення акцій;
 • розміщення оголошень в місцевих ЗМІ та на інтернет-майданчиках;
 • яскраве оформлення вітрини.

Маркетологи рекомендують використовувати ще один ефективний інструмент просування бізнесу з продажу нижньої білизни – створення сайту.

Для починаючого підприємця ця ідея може здатися витратною, але вона себе окупить. Багато хто розглядає таку можливість у перспективі.

Через власний сайт або групу в соцмережі зручно сповіщати клієнтів про проведення акцій, представляти новий асортимент і навіть здійснювати продажу.

Фінансовий план

У фінансовому розділі бізнес-плану представлені розрахунки, на підставі яких можна з’ясувати, наскільки рентабельним виявиться бізнес і коли окупляться стартові вкладення.

Інвестиції у відкриття магазина нижньої білизни

На відкриття невеликого магазину нижньої білизни підприємцю доведеться витратитися на (суми вказуються в рублях):

 • оформлення документів – 800;
 • косметичний ремонт в приміщенні – 80 000;
 • покупку устаткування – 180 000;
 • закупівлю першої партії товару – 250 000;
 • рекламу – 20 000.

Разом 530 800 рублів.

Поточні витрати

Щомісячні витрати на підтримку проекту та його розвиток включають:

 • оренда приміщення 30 м2 – 50 000;
 • заробітна плата співробітникам – 85 000;
 • аутсорсинг – 8 000;
 • реклама – 10 000;
 • оборотні кошти – 200 000;
 • податкові відрахування – 6% від доходу.

Разом: 353 000 плюс податки.

Доходи магазину і розрахунок прибутку

Вихід на плановий рівень продажів можливий через 3-4 місяці після відкриття торгової точки. У місці з високою прохідністю очікується здійснювати не менше 15 продажів в день. Середній чек магазину нижньої білизни – 1200 рублів. Денна виручка складе 18 000. При виконанні плану за 26 робочих днів підприємець отримає виручку в розмірі 468 000 рублей.

Розрахуємо суму податкових відрахувань магазину жіночої білизни 468 000 х 0,06 = 28 080 рублів. Тепер легко з’ясувати, який прибуток отримає підприємець за місяць. Для цього з суми виручки віднімемо податки і поточні витрати:

468 000 – 28 080 – 353 000 = 86 920 рублів.

У міру розвитку торгової точки прибуток буде зростати. Головне – постійно працювати над формуванням асортименту. Неходові товари потрібно розпродавати з мінімальною націнкою і більше не замовляти. В процесі роботи стане зрозуміло, які товарні позиції продаються швидше, саме на них і потрібно робити упор.

Згідно з розрахунками, вихід на точку беззбитковості можливий через 9-12 місяців, так як в перший квартал точка може працювати в нуль або приносити мінімальну виручку.

Продаж жіночої білизни – хороша ідея для бізнесу. Її реалізація не вимагає специфічних знань і великих інвестицій. Однак успіх підприємця багато в чому залежить від наявності смаку та вміння красиво піднести товар. Звичайно, благодатним грунтом для розвитку торгової точки є відсутність конкурентів в безпосередній близькості.

Купити готовий бізнес план