Як відкрити свій бізнес в сфері обслуговування

0
59

Але що робити, якщо ви не маєте достатнього запасу фінансів, щоб вкласти їх в старт-ап? На щастя, існує чимало бізнес-ідей, які не потребують величезних капіталовкладень. Щось вкладати доведеться, але ці ресурси цілком доступні середньостатистичному працюючій людині.

Аналізуючи різні сфери бізнесу, нескладно помітити, що послуги – це золоте дно для малобюджетного старт-апу. Вони самі по собі не вимагають великих первинних вливань, а специфіка багатьох послуг така, що з ними може впоратися навіть непрофесіонал. До плюсів можна віднести і великий вибір галузей, і відсутність необхідності в активній рекламі. Люди завжди мають потребу в послугах, які роблять їх життя комфортним.

Тому сьогодні ми поговоримо, як відкрити свій бізнес в сфері обслуговування при мінімальних вкладеннях.

Перш ніж перейти до самих бізнес-ідей, варто згадати про головні принципи ведення своєї справи. По-перше, краще, щоб ви вже мали досвід в обраній сфері, працювали за цією спеціальністю та розбиралися в тонкощах. Набивайте шишки за рахунок роботодавця, а не за свій власний. По-друге, важливо, щоб вам було це цікаво. Заробляння грошей як самоціль не може мотивувати досить довго, щоб поставити на ноги і розвинути бізнес. А ось захопленість процесом дає куди більш серйозні результати.

Ну що ж, а тепер давайте розглянемо бізнес-ідеї , згрупувавши їх для зручності за категоріями.

доставка

У великих містах люди настільки зайняті, що їм іноді колись навіть збігати в магазин. Тому для мегаполісу буде популярним сервіс у вигляді доставки товарів. Що можна доставляти? Та все що завгодно – продукти з супермаркету, готову їжу з ресторану, бутильовану воду, квіти, газети, ліки, документи.

Наявність власного автомобіля в цій справі стає незаперечним бонусом. Для тих, хто не має навіть велосипеда, можна починати з міського транспорту – головне, вибрати для цієї мети товари, які можна дотягнути «на своїх двох». В цьому випадку радимо якомога швидше вкласти перші заробленігроші в будь-який спосіб, що прискорює пересування – від роликів до власного фургона.

 

Фургон вже є? Тоді можливості розширюються, адже можна зайнятися доставкою більш габаритних товарів – меблів або холодильників.

ремонт

У цьому розділі ми постараємося розмістити взагалі все, що стосується ремонту. Існує два способи ведення такого бізнесу – з виїздом до замовника або у власному приміщенні.
Якщо вам ніде розмістити майстерню – виберіть види послуг, що вимагають виклику майстра додому.
Як відкрити свій бізнес в сфері обслуговування без грошей.

Наприклад, це може бути ремонт, установка і обслуговування устаткування. Тут фантазії знайдеться де розгулятися. Почати можна з найпростішого – стати працівником «чоловік на годину», якого самотні жінки викликають, щоб вкрутити лампочку або почистити бойлер.

Куди більше перспектив є у тих, хто має досвід роботи зі складним обладнанням – можна співпрацювати як з приватними замовниками, так і з великими компаніями. Ви можете ремонтувати офісну або побутову техніку, встановлювати компресори в холодильні камери харчових підприємств, лагодити і обслуговувати будівельний або швейну апаратуру.

Без наявності приміщення можна займатися установкою сантехніки і ремонтом квартир – тут ви також працюєте на території замовника.

Якщо ж у вас раптом «завалявся» гараж або нежитлове приміщення, придатне під майстерню, можна віддати перевагу автосервісу, ремонту дрібної побутової техніки, мобільних телефонів, одягу або взуття.

Організація заходів та активних розваг

Замучена наречена, одночасно роздає вказівки по меню, замовляє прикраси на машину, барвна нігті і зустрічає гостей, непомітно юркнула у вчорашній день.

Сьогодні популярна настільки корисна професія, як розпорядник весіль. Зазвичай вони ж організовують ювілеї, дні народження, вечірки та інші сімейні свята. Зустрічаються навіть такі послуги, як організація побачень, пропозиції руки і серця і розриву відносин. Серйозно!

Читайте також: Як почати онлайн бізнес в 2020 році

відкрити свій бізнес