Як заробити гроші на послугах, що не надаєш

0
78

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

При цьому, якщо ви раніше звикли надавати послуги тільки “офлайн”, або як ще кажуть “вживу”, то цілком можливо, що освоївши продаж своїх послуг через інтернет, ви більше вже не повернетеся до колишньої форми роботи.

Ще б пак, адже якщо ви освоїте роботу через інтернет, то це відкриє для вас масу перспектив:

 • Працювати можна з будь-якої точки світу;
 • Ви зможете організувати зручний для себе режим роботи;
 • Багато процесів можна автоматизувати, що вивільнить багато часу і сил;
 • Клієнтська база буде збільшуватися за рахунок жителів інших міст і країн;
 • І так далі…

Природно, для кожного напрямку все буде дуже індивідуально. Чи не кожну послугу можна повністю перенести в інтернет. Однак знайти взаємодію між вашим бізнесом, вашими можливостями, вашими знаннями і вміннями з інтернетом – це безумовно можна зробити в будь-якій сфері.

Як я знайшов собі системного адміністратора через інтернет

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш Ось реальний приклад з мого життя. Кілька місяців поспіль у мене були деякі проблеми з сайтом. Мій ресурс постійно розвивається, що призводить до зростання відвідуваності проекту. І ось одного разу це призвело до того, що сервер, на якому розташовувався мій сайт, почав періодично подвисать.

Природно в цей час “Мій рубль” був недоступний. Недоступність сайту – це вже прямі збитки для мене.

Спочатку я вирішив знайти корінь проблеми самостійно. Для цього я поліз в пошук і став шукати різні матеріали по моїй проблемі. Я перелопатив купу сайтів і форумів, поки не натрапив на блог одного системного адміністратора, де прочитав корисну статтю, що описує схожі проблеми та шляхи їх вирішення.

Стаття була написана досить професійно, що викликало у мене довіру до даної людини

Там детально описувалося рішення моєї проблеми. Правда в статті наводилися рішення, з якими я побоявся впоратися сам. Потрібно було на сервері внести деякі зміни. А так як я в цьому не фахівець, то вирішив, що буде дешевше і простіше, якщо я передоручити цю роботу тій людині, яка в цьому розбирається.

Природно я вирішив звернутися до автора тієї самої статті. Через блог, через статті автора – я перейнявся до нього довірою, так як побачив в ньому професіонала. Я порахував, що він, як ніхто інший, зможе вирішити у мене проблему.

До того ж в блозі були розділи: “Про автора”, “Про блозі” – з яких я ближче познайомився з даними людина і зрозумів, що це не пройдисвіт якийсь, чи не шахрай, а справжній майстер своєї справи. Там же в блозі був розділ “Контакти”, через який я з ним зв’язався.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Так що, беріть собі на вус, як це все діє. Ніяких продуктів у даного системного адміністратора немає. У нього немає навіть розділу “послуги”, він тільки пише статті та каже, що блог цей зробив виключно для себе.

За рахунок написання статей, в яких він публікує рішення різних проблем, він створив постійний і безкоштовний приплив відвідувачів з пошукових систем. Багато сисадміни заходять і читають, залишають коментарі, питання.

Тобто спочатку, він не збирався заробляти гроші таким чином. Для нього написання статей було якимсь міркуванням уголос. Він викладав свої думки в блозі для того, щоб потім повернутися до них, якщо раптом виникне схожа проблема. Але в підсумку, за допомогою інтернету він знайшов собі нових клієнтів, точніше підробіток.

Справа в тому, що у даного фахівця є основна постійна робота. А все що приходить до нього з блогу можна назвати шабашці. Ну що ж, чому б і ні. Всім би мати таку шабашку.

Як я знайшов собі адвоката через інтернет

Приблизно також я знайшов собі адвоката. Якось раз я потрапив в невелику аварію. В аварії я був невинен і тому мені належала страхова сума по ОСАГО. Але проблема виникла тоді, коли мені перерахували цю суму. Її навряд чи б вистачило на ремонт мого автомобіля.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Я теж вважаю себе юридично не підкованим людиною, тому коли стався цей інцидент, то поліз в інтернет, щоб дізнатися, як вести себе в таких ситуаціях.

Там же я натрапив на статтю одного юриста, в якому він є і зрозуміло описував, що потрібно робити. Я зрозумів, що людина розбирається в даному питанні і щоб не втрачати часу на пошуки інших фахівців, вирішив звернутися до нього.

Мене не бентежило, що він живе в іншому місті. У підсумку, по скайпу він не тільки надав мені необхідні консультаційні послуги, а й скинув всі необхідні документи (заяву, бланки і т.д.) і допоміг їх заповнити.

Які кроки потрібно зробити для просування своїх послуг через інтернет?

 1. Якщо ви надаєте будь-які послуги, які цілком можна продавати через інтернет, то першим ділом заведіть собі блог або сайт. Додайте там детальну інформацію про себе, про свої послуги. Вкажіть як з вами можна зв’язатися.
 2. Потім, починайте публікувати статті з усіх основних моментів вашої діяльності. Постарайтеся просто і доступно описувати всі тонкощі вашої роботи. Коли пишеш складно або застосовуєш складні і незрозумілі слова, то людей це відштовхує.
 3. Обов’язково потрібно описувати Часті питання ваших клієнтів і те, що ви їм відповідали.
 4. Описувати якісь приклади зі своєї практики.
 5. Великою кількістю матеріалів ви зможете не тільки залучити потенційних клієнтів через інтернет, але і зможете завоювати у них довіру, що є однією з перших сходинок на шляху побудови хорошого і прибуткового бізнесу.
 6. Пошукайте в інтернеті ваших конкурентів, подивіться як і що вони продають. Купуйте у них якісь послуги, щоб подивитися і зрозуміти як все це відбувається, а також для того, щоб підглядати за фішками і секретами.

Використовуйте міць і силу соціальних мереж

Ось ще один приклад: моя сестра працює продавцем в одному з магазинів, який торгує модним молодіжним одягом. Вони створили аккаунт в соціальних мережах, який назвали ім’ям даного магазину.

Далі, вони виклали там фото своєї продукції. І стали активно додаватися в друзі до всіх жителів міста, в якому відкрито цей магазин. До речі, не забудьте додатися в друзі до мене і мого сайту.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Тут працює такий принцип: інтернет, як уже зазначалося, дозволяє економити час. Тобто, для багатьох, хто додався в Друзі даного магазину, тепер не обов’язково їхати в сам магазин, витрачаючи при цьому купу часу, сил, а часом і грошей, щоб дізнатися про новинки і надходженнях.

Досить зайти на сторінку магазину, відкрити фото і подивитися, що там у них є в продажу. Потім, можна по телефону зв’язатися з продавцем і з’ясувати про наявність необхідних розмірів.

Додайте сюди ще одну фішку від соціальних мереж – це новинна стрічка

Як заробити на послугах?

У наш непростий, з фінансової точки зору час, багатьом доводиться дуже нелегко. Доводиться шукати варіанти з підробітками. Але не завжди є на це вільний час і сили.

На те можуть бути причини: діти, стан здоров’я, важка основна робота і т.д.

Так ось саме для цього люди намагаються зробити свій бізнес, щоб бути незалежними і працювати на власний успіх, а не на чиюсь мрію.

У цій статті розглянемо варіант, на якому можна заробити, надаючи послуги.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Розглянемо два різних типи послуг: корисні соціальні послуги та послуги в ролі посередника.

Як заробити на послуги населенню?

Догляд за літніми людьми

Дуже популярно в наш час. Багато літніх людей живуть далеко від родичів або дуже самотні, тому їм часто потрібна допомога. Ви можете надати їм таку послугу. Спробуйте помістити оголошення, і може що-небудь знайдеться для вас.

Працівник на дому

Чи вмієте готувати, ладите з дітьми та людьми? Це для вас. Також дуже популярне заняття. Робите те ж саме, що і вдома, тільки за гроші. У перспективі, можете відкрити свою фірму.

Прибирання приміщень і територій

Створивши свою контору, можете заробляти на прибиранні. Брудною справою рідко хто хоче займатися, а ви можете зайнятися прибиранням в офісах, дворах, магазинах і т.д. Дуже вигідно, адже чистоту люблять все. До цього можна ще віднести такий рід занять, як догляд за газоном і садом.

Ремонт техніки та консультація в цій області

Багато часто звертаються до фахівців з-за поломки обладнання або несправність комп’ютера. Можна приїжджати додому або приймати людей в офісі і допомагати зі сформованими проблемами. Якщо ви любите техніку і розбираєтеся в ній – це справа для вас.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Медичні послуги

Як заробити на сервісі надання медичних послуг? Відкриваєте гарячу лінію для дзвінків. Консультіруете людей або виїжджаєте на допомогу людині, якщо вона потрібна. Лікування людей, або тварин – дуже прибутково, особливо якщо це приватна заняття і кваліфіковане.

послуги реклами

Надання послуг в сфері реклами. Наприклад, хтось шукає роботу, а ви розміщуєте його резюме на різних форумах і сайтах, дошках оголошень. Загалом, займаєтеся просуванням цієї людини, тоді у нього з’явиться більше шансів на успіх. Так самі, можете і продавати чиїсь речі або техніку. Шукайте покупця, а з продажу маєте відсотки. Досить нехитро, але об’ємно.

Як заробити на посередницьких послугах?

Юридичні послуги

Також, зараз можна заробити на юридичних послугах. Можете надавати допомогу в ролі адвоката або нотаріуса. Допомога в роботі з документами або в суді, нікому не буде зайвою. Якщо любите цю справу, можете відкрити свою власну юридичну фірму.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

послуги бухгалтера

Правильне ведення фінансового обліку – це успішне життя сім’ї або будь-якого підприємства. Можна вести бухгалтерський облік сім’ї або окремої людини, можливо навіть і цілого підприємства. Досить прибуткова справа. Набирайте команду і сміливо вперед.

товарний агент

Ви або ваша фірма, може виступати в ролі посередника в купівлі товару. Допомога з автомобілем з-за кордону, пошук відповідного житла або пральної машинки. Любіть вивчати ринок – пробуйте себе в цьому.

Шлюбне агенство

Пошук людей, які дуже підходять один одному. Можете зайнятися цією справою. Шлюбне агентство – справа непогана. Тисячі людей, кожен день шукають свою другу половинку по сайтам знайомств, соціальним мережам, просто на вулицях. Ви ж надасте людині вже готові варіанти, а він уже сам зробить свій вибір. Нехай своє щастя, люди будуть довіряти вам, а потім будуть вдячні.

Вантажні перевезення

З пункту А в пункт Б потрібно перевезти вантаж. Міні логістика невелика. Досить популярне заняття і прибуткове /

візове агентство

Поїздки за кордон – це як пити дати. Майже кожного потрібен закордонний паспорт або віза. Ви можете оформляти закордонні паспорти в стислі терміни або вести переговори з посольствами та допомагати робити візу людині, яка зібралася в іншу країну. Іноді, візу отримати дуже важко, а ви, маючи зв’язки і можливості, допоможете в цій справі.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Загалом, як-то так. Приблизно такі послуги, на яких можна заробити, мені прийшли в голову. За вами справу. Скільки можна заробити на послугах, залежить тільки від вас і вашої роботи. Все тому, що ви працюєте на себе. Ви коваль своїх доходів. Спробуйте. Ризикніть, і можливо, вам пощастить. Удачі вам!

Заробіток на послуги, котрі дають їх

 • Продаж партнерських послуг
  • Чи приносить це хороші гроші?

Напевно і до вас коли-небудь зверталися знайомі з питанням «Чи не знаєш, де можна замовити …?» або «У кого замовити послуги …?».

Поради ми роздаємо безкоштовно, але навіть на цьому можна заробити. Сервіси в інтернеті пропонують свої партнерські програми, з їх допомогою вдається отримувати відсоток від замовлень або фіксовану винагороду.

Зароби на послуги, котрі дають їх, використовуючи різні партнерські програми. У статті про бізнес на фрілансі вже розкривалася схожа тема.

Суть була в тому, щоб стати посередником в угодах між замовниками та виконавцями. У цій статті напрямок дещо інше, так як в угодах брати участь не доведеться.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Продаж партнерських послуг

Навіть якщо немає свого сайту, немає грошей на арбітраж трафіку і, не хочеться поширювати рекламу в інтернеті, на партнерських програмах можна заробити через знайомих.

Звичайно, це навряд чи принесе величезні гроші, адже кількість знайомих нам людей обмежена. Особисто я теж користуюся даними способом:

 • коли мене запитують, де можна поспілкуватися з професіоналами (юристами, фізиками, психологами), я відправляю людей на Liveexpert;
 • якщо запитують, у кого краще замовити послуги хостинг провайдера, рекомендую Webhost1;
 • коли запитують, на яких сайтах купити дешеві авіаквитки або як забронювати готель онлайн, розповідаю про AviaSales;
 • якщо комусь потрібні послуги фрілансерів, даю партнерську посилання на Weblancer;
 • послуги кредитування теж приносять дохід, на MoneyMan за клієнтів виплачують 600-800 рублів.

Це лише невелика частина прикладів, коли ти одночасно допомагаєш людям і отримуєш від цього власну вигоду. Варіант цікавий і при бажанні можна знайти купу інших сервісів.

Найголовніше, зарекомендувати себе як професіонала, щоб знайомі якомога частіше зверталися за допомогою.

Чи приносить це хороші гроші?

Якщо обмежуватися тільки залученням знайомих, про великі доходи доведеться забути.

Як часто у вас щось запитують? Навіть якщо ви запросите якогось знайомого на сайт з онлайн кредитами, він отримає позику і забуде про це. Поки знайдеться хтось ще, кому потрібна допомога, може пройти дуже багато часу.

Хочете отримувати великі гроші від цього методу заробітку? Тоді почитайте про прибутковий партнерський маркетинг.

В інтернеті люди постійно чимось цікавляться, і їх можна буде направляти в компанії за своєю партнерської посиланням, щоб отримувати прибуток. Цим я сам активно користуюся.

Мене найчастіше запитують, де замовити дизайн, знайти копірайтерів, програмістів і так далі. Як уже розповідав, в плані фрілансу, я завжди пропоную використовувати Weblancer.

Це найбільша біржа, де у мене багато рефералів, вони оплачують доступ до розділів сайту, а мені за це нараховується прибуток:

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Нехай і невеликими сумами, але гроші надходять. Фрілансери надають послуги залученими мною людям, а я лише заробляю відсотки від їх оплати. Хороший варіант для отримання пасивного прибутку.

Гроші стабільно замовляю на Webmoney і, щоб не було зайвих питань, додам скрін:

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

 • Ось так можна заробляти на послугах, котрі дають їх, а просто залучаючи людей через партнерські програми.

Якщо вирішите почати заробляти на партнерках, обов’язково використовуйте Aliexpress. Китайський інтернет-магазин виплачує від 8.5% з кожної покупки.

Не упускайте можливість отримати гроші за кожного запрошеного користувача. Навіть якщо радити сайти знайомим, ви нікому не нашкодите, нехай люди щось купують, замовляють і користуються послугами, вони не будуть переплачувати.

Вам же це буде вигідно, так як компанія віддячить за залучення клієнта.

Вам також буде цікаво:
– Заробіток на консалтингових послугах
– Заробіток на мережевому маркетингу
– Як домогтися гарних прибутків від партнерок?

Бізнес на послуги: топ-10 послуг. Як заробити на послуги населенню:

В даний час бізнес на послуги по праву вважається таким видом підприємницької діяльності, який не вимагає значних стартових інвестицій.

Для його початку досить задіяти свій домашній ПК і мобільний телефон (краще з двома SIM-картами). Якщо оцінювати справу щодо цих незначних витрат, то математично отримуємо значну рентабельність.

При всьому при цьому, зауважте, не потрібно орендувати офіс, оплачувати рекламу.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Головна місія такого бізнесу: ефективно зводити продавця з покупцем, замовника з фахівцем, який виконує ремонтні, будівельні, сантехнічні та т. П. Роботи, затребувані в побуті. Таким чином, основою його створення виступають професійні послуги населенню, що надаються фахівцями. Акумульований відсоток посередника становить дохід при такому бізнесі.

Однак з іншого боку, якщо враховувати абсолютні цифри, т. Е. Вважати в рублях, то старт такого підприємництва не пов’язаний з високою виручкою, вона наростає поступово, не так швидко, як в інвестиційному справі.

В його основі лежить бізнес-ідея, актуальність якої доводиться підприємцем в тому випадку, якщо його праця дає результат: посаджений їм паросток бізнесу набирає силу і стає динамічним підприємництвом, має свій ринок і формує робочі місця.

Топ-10 ідей

Який бізнес на послугах обрати підприємцю? Питання явно риторичне, оскільки не передбачає універсальної відповіді. Навколо нас незримо існує ринок затребуваних побутових послуг, на якому можна і потрібно заробляти гроші.

Як його визначити? Погляньте на оголошення – пропозиції побутових послуг. Серед найбільш затребуваних наступні: ремонт та монтаж сантехніки, послуги електрика, репетиторство, кур’єрські послуги, професійне прибирання приміщень, пошиття одягу, садово-городні послуги, послуги няні, турбота про домашніх тварин, монтаж вікон, дверей.

Що робити майбутньому підприємцю з цим списком далі? Слід вибрати всього одну, але досить часто затребувану послугу, і максимально сконцентруватися на ній. Ринок цієї послуги і стане вашою сферою обслуговування, на його основі вам доведеться творити свій бізнес. У ньому вам належить стати професіоналом.

Як розвивати бізнес на послуги електрика

Наведемо один з тисяч можливих прикладів. У місті, припустимо, існує стабільно високий попит на послуги приватних електриків.

Однак у багатьох з них крім вдалих днів бувають періоди простою, коли їх професійні навички залишаються незатребуваними.

Саме за таких обставин, коли інформація від замовників не доходить до виконавців, як раз і проявляє свій потенціал бізнес на послугах.

Бізнес-ідея універсальна: спочатку ви формуєте базу фахівців, а потім здійснюєте оперативний пошук і забезпечення їх замовленнями.

Щоб чистому посереднику стати успішним, йому слід стати визнаним докою в вивченні попиту, знаходити клієнтів на порядок ефективніше, ніж це може зробити сам фахівець. В цьому і полягає ноу-хау бізнесу на послугах.

Підприємництво на послуги як інформаційне обслуговування

Як згадувалося вище, заробити на послугах фахівців представляється можливим при їх якісному інформаційному забезпеченні. Для цього з ними на даному етапі полягає Джентельменська домовленість про перерахування відсотка посередника. При цьому ви повинні оцінити кваліфікацію фахівців, а також домовитися про умови співпраці. По кожному з них слід:

 • індивідуально визначити відсоток прибутку, який вони погодяться платити вам (бажано 30%, але для початку можна 20%);
 • скласти номенклатуру послуг і розцінки;
 • обумовити способи оперативного зв’язку.

На першому етапі (ми його охарактеризуємо пізніше) ви, опублікувавши кілька оголошень в пресі, самі приймаєте на мобільний телефон замовлення клієнтів і передаєте їх професіоналам. Рекомендується з цією ж метою періодично розклеювати оголошення типу «послуги електрика» в місті.

Професійні тарифи – настільна книга підприємця

Співпрацюючи з фахівцями (в нашому випадку – з електриками), підприємець встановлює усереднені ринкові тарифи на послуги. За допомогою такого цінового механізму вибудовується один з рівнів організації майбутнього бізнесу: тарифи обслуговування населення.

Наведемо діючий приклад подібної тарифікації:

 1. Штроблення в бетоні для електропроводки – 300 руб. / М.п.
 2. Штроблення в цеглі для електропроводки – 250 руб. / М.п.
 3. Монтаж кабелю перетином до 3,0 мм 2 – 50 руб. / М.п.
 4. Монтаж кабелю перетином 3,0-10,0 мм 2 – 100 руб. / М.п.
 5. Монтаж короба – 100 руб. / М.п.
 6. Постановка гофри – 50 руб. / М.п.
 7. Зовнішня ел. точка – 230 руб.
 8. Внутрішня ел. точка в бетоні – 600 руб.
 9. Внутрішня ел. точка в цеглі – 500 руб.
 10. Заміна розетки, вимикача – 350 руб.
 11. Установка люстри – від 500 руб.
 12. Установка побутових електроприладів – від 500 руб.
 13. Установка (збірка) ел. щита – від 3500 руб.
 14. Зміна захисного автомата – від 350 руб.
 15. Установка лічильника – від 760 руб.

Бажано при розмові з клієнтом уточнити приблизну вартість замовлення і, передаючи його на виконання електрику, вказати контактний телефон замовника, перелік робіт для виконання і список витратних матеріалів до покупки.

Стадії розвитку бізнесу

Вже згадана нами ділова активність має дві чітко окреслені стадії розвитку: любительську і професійну. Першу слід сприймати як тест на зрілість майбутнього бізнесу. Критерій – прибуток, складена з абонплати.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

На аматорської стадії ви реєструєте виконані замовлення в зручній універсальної програмою, наприклад, Excel. Замовлень має бути стільки, щоб забезпечити фахівцям повний робочий день. Кращим – даєте вигідніші завдання.

Якщо раптом випадають зайві замовлення, т. Е. Які ваші електрики обслужити фізично не можуть, спробуйте перенести їх на інший день. Якщо це неможливо, шукайте самі за довідником сторонніх електриків, пропонуйте їм роботу, а заодно вербуйте фахівців під свій прапор.

До речі, на першій стадії бізнес на послуги відсіває більш 90% задуманих проектів. Досить часто, розвиваючи свою власну стратегію, ентузіасти стикаються з обставинами непереборної сили.

Початковий етап. Це поки не бізнес …

Припустимо, фізособа успішно і послідовно розвиває свою справу. Коли, на якому етапі бізнесмен має моральне право назвати себе підприємцем і пройти відповідну державну реєстрацію?

Як показує практика, реєстрація ІП зазвичай відбувається, коли середньомісячний дохід складе 350-400 $. На цьому етапі люди інтуїтивно розуміють, що нарешті-то витримала випробування на міцність їх бізнес-ідея посередника.

Другий етап. Реєстрація

Бізнес на послуги на наступній стадії вимагає вже державної та податкової реєстрації ВП. Вам слід ознайомитися з Федеральним законом «Про реєстрацію юросіб та ВП», виходячи з спеціалізації «посередницькі послуги» – КВЕД 74.50 – наймання робочої сили, а також підбір персоналу, а також код КВЕД 74.8 – надання різних послуг.

Для реєстрації вам знадобиться заяву (форма Р21001), паспорт, довідка про отримання ідентифікаційного коду, сплата держмита (800 руб.).

Найбільш затребувана в такому бізнесі податкова реєстрація за спрощеною системою. Документи, що представляються: вищезгаданий реєстраційний пакет, а також заяву (форма 26.2-1).

особливості розвитку

Тепер, коли посередник в бізнесі вийшов на новий рівень, йому буде потрібно виділений під бізнес телефон. Бажано, щоб він був багатоканальним (щоб не втрачати номера клієнтів), з таким, що запам’ятовується номером, а також спеціалізований сайт для реєстрації клієнтів. Цей номер повинен по всіляких джерел рекламуватися в місті. Така реклама – найважливіше завдання для засновника.

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Офіс можна поки що не знімати. Недорога оренда в спальному районі набуде сенсу в разі, якщо щомісячний прибуток досягне 1,5-2 тис. $.

Тоді ви зможете почати наймати диспетчерів, перенісши акцент своєї роботи з підтримки на залучення фахівців. З ними ви будете тепер укладати договір про інформаційне забезпечення.

У документі обов’язково має бути відображено, скільки коштують послуги посередника.

Буде потрібно придбання оргтехніки, закупівля і настройка диспетчерського програмного забезпечення (наприклад, від 1С-виробника). Таким чином буде вестися повна історія ваших доходів і роботи.

висновок

Бізнес на послуги відноситься до трудомістким. Зробивши вибір «своєї» послуги серед найбільш затребуваних в вашому регіоні, належить вивчити її особливості і тарифи.

Для досягнення успіху недостатньо витрачати 8 годин на день.

Тільки завдяки творчому пошуку свого особистого ноу-хау ентузіастам вдається, подібно жабі з відомої притчі, «збити масло зі сметани» і вистрибнути у сферу справжнього інформаційного бізнесу.

Відносини з фахівцями слід з самого початку будувати на офіційній основі, без фамільярності. Бажано знати їх сімейний стан, дату народження, місце проживання, контактні відомості. Повинен бути забезпечений чіткий виробничий і фінансовий облік в розрізі кожного фахівця. Співпраця – ключ до успіху бізнесу на послугах.

Як заробити на послугах, які надають інші

З даної публікації Ви будете знати, як заробити на послугах, які представляють інші: чим цікавий такий спосіб заробітку, і в яких сферах можна його використовувати.

Думаю, багато хто відразу вгадали, що мова піде про посередництво – так, це насправді так. Але найцікавіше, що можливості для подібного заробітку є фактично у всіх, і для цього навіть не треба виконувати якісь зайві рухи тіла, тільки мало хто про це думає.

Отже, як є можливість заробити на посередництві в області послуг – про це далі.

Відразу хочу пояснити, чим примітна власне інфраструктура. Тут необхідно виділити три вагомих плюси в порівнянні, наприклад, з торгівлею:

 1. Ви можете заробляти на послугах, якими користуєтеся самі;
 2. Якщо не хочете – можете зовсім шукати клієнтів, так як вони теж самі будуть до вас звертатися;
 3. В області послуг дуже розмито поняття собівартості: вартість визначає сама людина, що надає послуги, оцінюючи власну працю і час, а тому є хороші можливості для варіювання в даній вартості, що як раз необхідно посереднику.

Розглянемо 2 варіанти, як заробити на послугах, які представляють інші. Перший – примітивною, при якому взагалі не треба “напружуватися”, необхідно тільки побачити можливість для заробітку і користуватися нею. Так ви зумієте іноді взяти гроші, буквально, “з повітря”. Це будуть випадкові заробітки, не обов’язково великі, однак вони будуть, просто свого роду додатковий дохід.

Інший варіант – цією справою зайнятися більш серйозно. Тоді буде необхідно витрачати і праця, і час, а й “матеріальний викид” в подібному варіанті теж стане більш значним, ви зумієте перетворити дохід на посередництві в області послуг в власний ключовий і достатній для життя джерело доходу.

Заробіток на кредитах. як заробити на кредитах

Отже, перший варіант полягає в тому, щоб завжди, коли ви самі будете користуватися будь-якими послугами, домовлятися з людиною, який їх надає, про те, що ви в подальшому будете “поставляти” йому нових клієнтів, а він буде вам платити такі послуги посередників. Наприклад, в розмірі 10% від тих грошей, що отримає з клієнта.

Запевняю вас, у багатьох випадках ви отримаєте згоду. Через те що клієнти завжди необхідні і суттєві, і будь-який правильний людина, що надає послуги, відразу побачить для себе в цьому вигоду.

Те, що доведеться віддати 10% за клієнта – це зовсім не страшно, тому що, як я вже писав, в області послуг немає собівартості і значних витрат, плата склад просто з того, як людина оцінює свою працю і час.

Оцінювання цього на 10% доступнішим не надасть важливого впливу на дохід.

Скажу більше: більшість людей, які надають ті чи інші приватні послуги, вже співпрацюють з великою кількістю посередників і платять їм навіть набагато більше! Так що аналогічний “тариф” за те, що вони будуть забезпечені роботою – це для них навіть відмінно.

На які послуги можна так заробляти? Повністю на будь-яких! Викликали сантехніка, електрика, комп’ютерного майстра, майстра по зачісках і т.д.

– після виконання і виплати роботи домовтеся про аналогічну формі подальшого спільної роботи. Чи користуєтеся будь-якими послугами в мережі інтернет – те ж саме.

До слова, інтернет – це взагалі прекрасне простір для заробітку на посередництві в області послуг, писав про це окрему публікацію: Посередники в мережі інтернет.

А як потім шукати клієнтів, яким ви це запропонуєте? А ніяк, якщо не бажаєте – вони самі вас знайдуть і попросять контакти! Згадайте, напевно у вас вже неодноразово задавали питання: “а хто вам виконував ремонт? ну ви задоволені? хороші майстри? “,” а хто вам так прекрасно поклав плитку? “,” а де ти зробила таку класну зачіску? “,” а ти не знаєш відмінного майстра з фарбування авто? “,” а у кого ти замовляв дизайн сайту? ” і т.д. І ось тоді ви навіть не вважали, що могли на цьому заробити – просто давали контакти майстра, і все. Зараз знаєте, що могли б, якби відразу домовилися з ним про це, а потім просто передзвонили / списалися і повідомили, що такий-то замовник прийде від вас. Все просто.

Як заробити в мережевому маркетингу

Хочу загострювати важливо: в подібному варіанті ви не заробляєте на власних друзів і друзів, як деякі можуть подумати. Вони від цього більше не заплатять. Ви заробляєте на посередництві, і платить вам за це той, хто надає послуги і отримує від вас клієнтів, а не самі клієнти.

Якщо ж ви бажаєте заробляти на послугах, які представляють інші, набагато серйозніші гроші – в такому варіанті, зрозуміло, потрібно буде добре постаратися. Ви будете повинні взяти на себе роль такого собі бригадира-організатора, людини, який стане сам шукати і постачальників, і споживачів послуг, вести переговори, організовувати і контролювати процес виконання роботи.

Так заробляють практично все: велика кількість оголошень про надання якихось послуг, які ви читаєте, дають власне посередники, а не безпосередні виконавці. При вашому бажанні ви теж можете приєднатися до їх числа.

Зараз ви знаєте, як заробити на послугах, які представляють інші, і завжди можете застосувати подібну можливість для отримання як додаткового, так і ключового доходу.

Найбільших успіхів в подібному вигляді заробітку можуть домогтися самі товариські і комунікабельні люди, які мають широке коло знайомих і друзів, нерідко обговорюють з ними якісь справи і труднощі, люди, що володіють певним авторитетом, у яких нерідко ставлять запитання ради.

На Фінансовому генії ви можете відшукати масу корисної інформації і про інших, всілякі способи заробітку, а ще навчитеся правильно і добре управляти власними грошима. Залишайтеся з нами, до нових зустрічей!

 1. Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш 10% посереднику це правильно. Це правильно. Незаслужено це коли навпаки ти отримуєш 10% від власного начальника

  Дати відповідь

  Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

  БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ | бізнес послуги

незвичайні послуги

Як заробіті гроші на послуги, что НЕ надаєш

Незвичайні послуги для одиноких користуються попитом

Як заробити на наданні незвичайних послуг?

Сучасний світ лине вперед з шаленою швидкістю. Новинки вже завтра стануть чимось буденним і звичним, а розвиток і успіх стартапу залежить від кількості клієнтів і від того, наскільки їм подобається ваш сервіс. Ми пропонуємо кілька корисних порад, які допоможуть у пошуку унікальною і діючої стартап ідеї.

Сьогодні можна заробити навіть на повітрі. Поняття “продавець повітря” перестало бути загальним, і буквально означає реалізацію повітря в консервних банках.

Причому це приносить непогані гроші, хоча основним джерелом доходу звичайно стати не може.

Незвичайні ідеї бізнесу принесуть не тільки дохід – займатися побоной нетривіальною діяльністю дійсно дуже цікаво і захоплююче.

 • Вчіться пропонувати потенційним клієнтам послугу і час.

Більшість послуг зараз перейшло в веб-сферу, і тут необхідно приділити багато уваги інтерфейсу сайту, на якому ви збираєтеся працювати і пропонувати. Недружній інтерфейс і сложноеуправленіе, яке часом змушує користувача додатково розбиратися в настройках, відіб’є охоту співпрацювати з вами.

Орієнтуйтеся на обивателя, який звик отримувати все швидко і якісно. Продумайте кроки, які дозволять зробити щось складне і незрозуміле простим, зрозумілим і дружнім – на цьому грунтується успіх бізнесу. Пропонуйте готове рішення, яке не потребує від користувача спеціальної підготовки! Можна спробувати перетворити відомий інструмент і на його базі створити щось своє.

Темп сучасного життя такий, що ідея, ще 3-5 років тому вважалася абсурдною і незвичайної, принесла величезні доходи своїм творцям, – наприклад, собачі одягу і послуга з прибирання фекалій собак на вулицях при вигулі спочатку здавалася безглуздою, проте з плином часу ми перестали дивуватися подібним способом заробітку.

 • Люди часто купують не скільки товар або послугу, скільки спокій, гарантію, емоцію, тобто щось таке, що не можна помацати.

Іноді подібний товар – це час. Він став останнім часом найпопулярнішим. «Одне натискання кнопки позбавить вас від такої проблеми» – подібні слогани ваблять до себе клієнтів і забезпечують стабільний дохід і розвиток бізнесу.

Лояльність аудиторії і замовлення послуги можна підвищити, використовуючи кілька простих хитрощів. Розкручуючи власний старт-ап на незвичайних послуги, спробуйте скористатися наступними корисними порадами:

 • Використовуйте в просуванні послуги популярні теми

Наприклад, в рекламі можна використовувати образи успішних людей, красивих міст і обстановки.
Часто люди замовляють подібні послуги, уявляючи себе трохи ближче до тих умов, про які вони мріють.

Деякі клієнти самі не можуть собі дозволити відвідати зарубіжні курорти, але зможуть відправити туди відпочивати свою улюблену іграшку – а ви їм в цьому допоможете.

Чи не обійдіть увагою культурні події або події спорту.

Наприклад, можна обіцяти знижку на послугу після того, як клієнт кілька разів скористається вашим сервісом або зробить покупку. Запропонуйте комплексну покупку і знижку – так ви зможете продати ту послугу, в якій на даний момент клієнт не відчуває гострої необхідності, при цьому клієнт буде впевнений, що вигідно заощадив.

Спробуйте «зіграти» на страху людей – хтось боїться осуду з боку оточуючих, хтось боїться здатися безглуздим або нерозумно виглядати. Комусь потрібно відчувати себе в цілковитій безпеці або мати відмінний захист від вірусів – буває і таке.

Людина істота слабка – йому потрібні контейнери з таймером, щоб не було спокуси з’їсти зайвих кілька печива або викурити пару сигарет. Розумні замки, які поєднуються з гаджетами, дають впевненість в повній особистої безпеки і збереження речей.

Страх у жителя сучасного мегаполісу зазвичай виникає нізвідки, і точно так само з’являються нові послуги щодо її подолання.

Тут головне – не перегнути палицю і не залякати людину хворобами або іншими серйозними неприємностями.

Однак, наприклад ті, хто переніс серйозну операцію, порадіють можливості відкинути сором і відвідати спеціальні кабінети в спа-салонах, призначені саме для таких особливих клієнтів, як вони.

Бізнес можна зробити на чому завгодно, аж до втрачених розпарована рукавичок – важливо «зловити хвилю». Прогнозують на кілька років вперед – наприклад, особливою популярністю користується в Японії розсилка листів, написаних 7 років тому і розважайте – людині зараз потрібно підказати, яким хобі йому найкраще зайнятися!

Продукт або послуга можуть демонструватися в поєднанні з грою – живого дії або у вигляді додатку. Це діє не тільки на дітей, але також на дорослих, смертельно втомлених від рутини. Таким можна запропонувати купити обійми або переночувати в дитячому саду.

Деякі люди розучилися самі виробляти і отримувати адреналін і задоволення від життя, їм обов’язково потрібно зовнішній вплив – на таких клієнтів розрахована послуга викрадення, переслідування або ночівля в готелі для бомжів.

Продаж емоцій – це торгівля подарунками-враженнями або незвичайними і екстремальними способами привітання.

 • Надайте свою послугу значимість і вагу

Мало здивувати клієнта – потрібно ще переконати його в тому, що саме ваші послуги стануть рішенням його проблем і принесуть йому довгоочікувані емоції. Сьогодні можна купити консультацію оголеного психолога або придбати повноцінне алібі, якщо ви змінили свою половинку і не можете їй в цьому зізнатися.

Сьогодні дуже складно повірити в те, що колись діаманти були символом шику, витонченості і розкоші.

Популяризація діамантів сталася 77 років тому, клієнтів ювелірних магазинів буквально переконали в необхідності купувати діаманти, і сьогодні ці камені залишаються найбільш затребуваними у прихильників натуральних прикрас.

Сьогодні більшість покупок має носити маркування «еко» – це також хороший спосіб легко просунутися по кар’єрних сходах – звична послуга просто підноситься під дещо іншим кутом зору – магазини приколів існували завжди, але тепер можна купити в них помста для неугодного людини, наприклад, натуральні виділення скунса, (головне – переконати клієнта в тому, що при заборі рідини жодна тварина не постраждала =)). Можна спробувати реалізувати і етичні дорогоцінні камені.

У країнах Сходу, наприклад, стали популярними і затребуваними дещо незвичні професії і навички.

 • Використовуйте кольоротерапія при просуванні послуги

Психологія кольору – давня виверт маркетологів. Тут важливо виділити головну фішку вашої послуги і правильно зробити на ній акцент в просуванні.

 • Почуття втрати і світлий смуток

Це може бути ностальгія або скорбота за який пішов в лихоліття людині. В даному сегменті можна запропонувати виготовити з попелу покійного родича (або навіть улюбленого домашньої тварини) платівку із записом його голосу або предмет гардероба.

Запуск продажу товару або послуги в тестовому режимі можна здійснити у вигляді пропозиції купити обмежену лінійку – можливість скористатися нею у клієнта буде короткостроковою, і рішення про покупку він повинен прийняти в режимі «тут і зараз». На підставі проведених маркетингових досліджень стартапер зробить висновок, наскільки популярним є товар або послуга, пропонована вами. Однак зловживати подібною прийомом не варто.

Це може бути пропозиція заповнити спеціальну карту декількох відвідувань і отримання пам’ятного подарунка або послуги безкоштовно.

висновок:

Незвичайні послуги допоможуть не тільки стартувати з вдалою ідеєю, а й внести свіжу нотку в уже існуючий бізнес і зробити його більш прибутковим і цікавим. Головна умова – визначитися заздалегідь із цільовою аудиторій і рухатися в обраному напрямку.

 • Надання незвичайних послуг – досить вільний сегмент ринку, і «вистрілити» тут можна з мінімальними вкладеннями або зовсім без них.
 • Важливо правильно піднести незвичайну послугу, і клієнти самі потягнуться до вас.
 • У цій рубриці Вас чекає добірка кращих нових бізнес ідей незвичайних послуг в році.

Як заробити в інтернеті гроші – 27 способів для заробітку початківцю і новачкові без вкладень і з вкладеннями + список сайтів для заробітку

Привіт, друзі!У певний момент більшість користувачів мережі задаються питанням “Чи можна заробити в інтернеті?”. Тому сьогодні ми докладно розберемо, як заробити гроші в інтернеті!

Надання послуг як бізнес. Як заробити гроші на послугах, що не надаєш

09.05.2019

Бізнес ідеї в сфері послуг

Детальна інструкція, як відкрити магазин нижньої білизни з нуля. Бізнес план з розрахунками. Як продавати нижню білизну покупцям, через інтернет? Реєстрація діяльності.

Докладний, готовий бізнес план антікафе з розрахунками. Як відкрити антікафе з нуля в маленькому місті? Устаткування, персонал, рентабельність бізнес ідеї.

Відповідь на питання, скільки коштує відкрити мийку самообслуговування. Докладний бізнес план з розрахунками. Устаткування, персонал. Фінансові вкладення: витрати і окупність бізнесу.

Поради експертів, як і з чого почати бізнес вантажоперевезення. Докладний бізнес план транспортної компанії з вантажоперевезень з розрахунками.

Особливості, переваги та недоліки перепродажу товарів з Аліекспресс як бізнесу. Ідеї, як заробити з нуля на перепродажі з Китаю підприємцям-початківцям.

Корисні поради, що можна продати щоб заробити грошей без вкладень терміново в 2019 році. Ідеї, що продати з дому дорого зі старих речей.

Відповідь на питання, чим можна торгувати на ринку прибутково. Вигідні ідеї 2019 року в кризу для підприємців-початківців у маленькому місті.

Інструкція, як відкрити шиномонтаж з нуля. Докладний бізнес план шиномонтажной майстерні з розрахунками. Скільки коштує обладнання?

Які існують прибуткові бізнес ідеї в сфері послуг? Відповісти на питання про рентабельність тієї чи іншої бізнес ідеї не зможе вам ніхто. Ви самі повинні спробувати і зрозуміти, вигідний цей бізнес або малоприбуткова затія. У чому плюси бізнесу в сфері послуг? По-перше, в тому, що даний вид бізнесу не вимагає великих фінансових вкладень.

А це суттєвий фактор для підприємців-початківців з обмеженим бюджетом. Другий плюс в тому, що людині, яка вирішила організувати бізнес в сфері послуг, не потрібно витрачати час на навчання. Напевно кожен з Вас, вже щось вміє, потрібно лише грамотно продати свої послуги іншим людям за гроші.

Правильно організований бізнес в сфері послуг має всі шанси стати успішним. Бажаю вам швидкого прибутку!

 • Поговоримо про цю ідею заробітку в мережі більш детально
 • Популярні послуги
 • Де можна шукати роботу?
 • Підведемо підсумок
 • Необхідні навички для початку роботи
 • Система оподаткування для інтернет підприємців
 • Актуальні і перевірені майданчика для заробітку

Вітаю, дорогі друзі! Сьогодні будемо говорити про заробіток в інтернеті на наданні всіляких послуг. Чому в статті вказана цифра 500 р.

? Тому що це популярний запит, який забивають в пошуковик більше 10 000 разів на місяць.

Ось хочеться людям заробляти саме «П’ятихатки», хоча по факту це смішні гроші і в мережі можна заробляти набагато більше. Ну да ландо, починати, так би мовити, потрібно з малого.

Поговоримо про цю ідею заробітку в мережі більш детально

Способів заробити 500 рублів в віртуальному світі предостатньо і про це я не раз говорив в інших статтях. На цей раз ми розглянемо заробіток на наданні послуг і сервіси, на яких варто шукати подібну роботу. Нижче я приведу список тих послуг, які користується популярністю в інтернеті, і на які можна знайти щоденні замовлення.

Популярні послуги

Більшість робіт коштують не менше 500 р .:

 • Розміщення відгуків про компанії на всіляких сайтах і форумах
 • Написання статей (копірайтинг)
 • Оформлення груп в соціальних мережах
 • Створення логотипів для сайту
 • проставлення посилань
 • переклади текстів
 • Накрутка лайків і передплатників в соціальних мережах, розкручування груп
 • Виправлення помилок в текстах сайтів
 • Розміщення оголошень
 • створення векторів
 • Накрутка відвідуваності сайту
 • Створення рекламних оголошень (на Авито, наприклад)
 • Обзвон бази контактів по готовому скрипту розмови
 • e-mail розсилка, підготовка листів
 • Розробка візиток