Як заробити на інформаційному сайті новин

0
84

Привіт друзі! Радий вітати вас на своєму блозі! Сьогодні пропоную поговорити на таку тему, як створення інформаційного сайту. У цій статті докладно розглядається покрокова інструкція створення такого ресурсу.

Я розповім про основні етапи – після прочитання матеріалу у вас не залишиться питань, як зробити сайт і як заробити на ньому. Найголовніше – я керуюся власним досвідом. Тому все описане нижче – вже багато разів перевірено.

Всі поради і рекомендації – дієві і ефективні. Застосовуючи їх, ви точно отримаєте хороший результат.

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Мета створення інформаційного сайту

Основна мета створення інформаційного сайту – задовольнити пошукові запити, які використовуються користувачами в мережі. Тобто, щоб по конкретному пошуковому запиту відвідувач приходив на ваш сайт і отримував там необхідну йому інформацію.

Зазначу, що створення інформаційного сайту цікаво, в першу чергу, компаніям, які прагнуть вести свій бізнес в інтернеті. Або залучати за допомогою мережі нових клієнтів. Подібний ресурс позитивно позначається на іміджі компанії, додає їй лояльності з боку діючих і потенційних клієнтів.

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Однак інформаційний сайт може бути не тільки корпоративним, а й особистим. Припустимо, ви створюєте його для себе, публікує статті з певної тематики. Користувачі приходять на ваш ресурс, отримують відповіді на свої запитання, а ви – заробіток. Наприклад, на рекламі. Чим більше відвідувачів, тим вище рівень вашого заробітку.

Cтаття від SEO-компанії seo-vtope.ru

Примітно, що самостійне створення сайту – не така вже й складне завдання. Його можна зробити своїми руками всього за 4-е дня. Не вірите? Тоді реєструйтеся на мій повністю Безкоштовний онлайн-тренінг. За 4-е вечора ви створите власний інформаційний ресурс. Навіть якщо у вас щось не вийде, я зроблю це за вас.

Під час тренінгу ви дізнаєтеся багато цікавого:

 • як зробити сайт;
 • як їм управляти;
 • як його розвивати;
 • як готувати матеріали;
 • як отримувати прибуток.

Тренінг – своєрідна стартовий майданчик, яка дозволить вам стати власником успішного і розвиненого ресурсу, відвідуваного і затребуваного.

Створення інформаційного сайту з нуля: 10-ть етапів

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Тепер переходжу до основної теми статті. Розповім, які інформаційні технології створення сайтів задіє і як ними правильно користуватися. Це покрокова інструкція – ознайомившись з нею, ви зрозумієте, як робити сайти самому, навіть якщо ви нічого не знали про цей напрямок.

1. Вибираємо тематику

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Як вибрати тему для сайту. 6 рад

Для початку необхідно визначитися з тематикою вашого майбутнього сайту. Найкраще вибирати напрямки, в яких ви маєте фундаментальні знання. Наприклад, фотографи можуть писати статті про мистецтво фотографії.

Також слід перевіряти тематику за допомогою сервісу Яндекс.Wordstat. Введіть цікавить вас напрямок і подивіться, скільки місячних запитів їй відповідає. Якщо кілька десятків тисяч, можете сміливо працювати в цій галузі.

Зверніть увагу! Запит повинен бути загальним, тематичним. А ось статті для свого ресурсу ви будете готувати вже з більш вузьким, спеціалізованими напрямками. Частотність таких запитів може становити, як кілька десятків показів, так і кілька тисяч показів на місяць.

2. Аналіз конкурентів

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Якщо говорити про те, які інформаційні технології створення сайтів зачіпає, то слід зазначити використання того ж Яндекс.Вордстат і деяких сервісів, які допомагають провести аналіз конкурентів.

Для цього вам потрібно зробити наступне:

 • в своєму браузері включити режим інкогніто;
 • ввести пошуковий запит;
 • пропустити сайти, розташовані у верхній частині сторінки пошуку – це реклама;
 • вибрати на першій сторінці сайти, які найбільш релевантні вашій тематиці;
 • використовуючи ресурс pr-cy.ru, аналізувати два-три сайти-конкурента.

Після проведення аналізу, вам буде доступна наступна інформація про ваших конкурентів:

 • кількість сторінок у видачі;
 • трафік на добу;
 • тематичний індекс цитування або ТИЦ;
 • кількість посилань на сайт сторінок;
 • вік домену.

Так ви зможете зрозуміти, наскільки якісний контент публікують ваші конкуренти, середню відвідуваність для кожної сторінки сайту в добу, і багато іншого. Тобто, ви будете розуміти, наскільки зможете конкурувати з цими ресурсами.

При аналізі конкурентів обов’язково оціните дизайн сайту, його зручність для користувачів, структуру розділів, форму подачі матеріалів і т.д.

3. Вибір платформи (CMS) для сайту

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Наступний етап – це вибір платформи або системи управління сайтом (CMS). Серед таких можна виділити кілька безкоштовних або умовно-безкоштовних:

 • Joomla;
 • Drupal;
 • 1С-Бітрікс;
 • WordPress.

Зверніть увагу! Представляючи інформаційні технології створення сайтів які зачіпає, я не буду говорити про безкоштовні конструкторах, як Wix і їм подібні. Це трохи інша область. Тим більше, конструктори мають ряд обмежень, що не дозволяють зробити сайт функціональним, зручним.

Кожна з платформ має свої переваги і недоліки. Але серед усіх існуючих CMS особисто я віддаю перевагу WordPress.

До речі, мій тренінг також присвячений цій CMS – я детально розповідаю, як працювати з WordPress, як користуватися адміністративною панеллю, як додавати різні розширення і доповнення, що підвищують зручність використання ресурсу.

4. Вибір теми оформлення

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Тему можна або завантажити безкоштовно з різних тематичних ресурсів, або замовити. Безкоштовне скачування з незрозумілих джерел – не найкращий вибір. Там можуть бути віруси, різні скрипти, які завдають збитків сайту.

Тому моя рекомендація – користуватися офіційними темами, представленими на сайті обраної вами платформи (CMS) або замовляти їх у профільних фахівців.

Головні вимоги до тем оформлення:

 • естетичність;
 • простота;
 • відповідність тематиці вашого сайту.

5. Вибір доменного імені та його реєстрація

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Створення інформаційного сайту зажадає від вас вибір доменного імені. Краще не економити на ньому і реєструвати на сайтах перевірених, відомих сервісів. Інакше зекономлені 2-3 долари в підсумку призведуть до втрати домену в майбутньому.

Доменне ім’я повинне відповідати тематиці вашого сайту, але не варто робити його занадто довгим або використовувати ключові фрази в ньому. Оскільки таке ім’я буде нечитабельним і сприйматися, як набір букв – наприклад, urokifotografiionlayn.сom.

6. Вибір хостингу і розміщення на ньому сайту

Як заробіті на інформаційному сайті новин

TimeWeb – кращий хостинг для створення сайтів

Продовжую розповідь про те, які інформаційні технології створення сайтів задіє. Тепер мова піде про хостинг – грубо кажучи, це місце, на якому буде розташовуватися ваш сайт.

Хостинг надають спеціалізовані компанії. Вибирати його потрібно також уважно, щоб сайт працював, як годинник, був завжди доступний для ваших відвідувачів.

Зверніть увагу! З висоти свого досвіду зазначу, що сьогодні набагато складніше знайти неякісний хостинг. Будь-яка компанія, що працює на профільному ринку більше трьох років, заслуговує на довіру з боку власників сайтів. Якщо за три роки компанія не закрилася, вона надає хороший рівень сервісу.

Є ряд критеріїв, за якими я свого часу вибирав хостинг:

 • простота користування адміністративною панеллю в особистому кабінеті;
 • оперативність відповідей і професіоналізм служби технічної підтримки;
 • наявність певних бонусів для постійних клієнтів.

Як розмістити сайт на хостингу, зазвичай детально розповідається на ресурсі обраної вами компанії. Покрокова інструкція найчастіше зрозуміла навіть новачкові, але якщо виникають питання, слід просто звернутися в службу технічної підтримки і вони вирішать всі ваші проблеми.

7. Розробка структури

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Створення інформаційного сайту передбачає створення логічної, зрозумілою і простою структури. Щоб створити дійсно зручну структуру, слід виконати ряд дій:

 • подивитися, які категорії на своєму сайті використовують конкуренти;
 • вибрати ключові слова, відповідні категоріям, і перевірити їх в сервісі Яндекс.Вордстат;
 • видалити не підходять вам розділи, додати ті, які вам потрібні;
 • зробити структуру більш зрозумілою і логічно вибудуваної, ніж у конкурентів.

В принципі, нічого складного в цьому немає. Хоча у початківця веб-майстри можуть виникнути певні труднощі. Тут головне не поспішати – не намагайтеся все зробити за пару годин.

Проаналізуйте структуру конкурентів і на пару днів візьміть паузу, щоб все переосмислити. Потім створіть свою і знову зробіть паузу в пару днів.

Після цього ще раз вивчіть її – впевнений, ви зрозумієте, які зміни необхідно внести в структуру, щоб поліпшити її.

8. Підготовка семантичного ядра

Як заробляти гроші на інформаційному сайті – 5 способів

Тема заробітку на сайтах виникла майже одночасно з інтернетом. Масового характеру вона отримала, коли Google викупив сервіс Blogger.com і надав авторам можливість встановлювати рекламні блоки своєї рекламної мережі.

Потім почалася епоха WordPress – з’явилася можливість просувати блоги не тільки в Гуглі і використовувати різні способи монетизації, а не тільки рекламу від Гугла.

Зараз заробіток на сайтах, як і раніше процвітає, тому що це один з небагатьох видів пасивного доходу. Створивши і «розкрутивши» свій сайт, ви можете на кілька місяців забути про нього, а він буде як і раніше приносити дохід без всякого вашої участі.

Що таке інформаційний сайт

 • Як заробіті на інформаційному сайті новин
 • Говорячи простими словами – інформаційний сайт, а ще його називають «інфосайт”, “інформаціоннік», «контентнік» або просто «статейнік», це зібрання інформації, яку люди шукають в інтернеті, на певну тему.
 • Точніше, це відповіді на питання, які користувачі задають Гуглу і Яндексу, а також деяким іншим, дрібним, пошуковикам.

Як це працює

Наприклад, захотів городянин побудувати льох на дачній ділянці, а досвіду немає. Тоді заходить він в Яндекс і питає: «Як побудувати льох своїми руками».

Яндекс тут же показує йому мільйон сторінок, на яких, на його думку, є відповідь на це питання. Наш дачник читає назви статей та їх короткі описи, вибирає ту, що йому більше подобається, і клацає по ній. Так він потрапляє на один з інфосайт, де описаний процес побудови погреба.

Як заробити на Інфосан

Способів заробітку на інформаційних сайтах безліч, але один з найпростіших, а тому і найпопулярніший – заробіток на контекстній рекламі.

На сайті розміщуються спеціальні блоки рекламних систем – найчастіше Гугла або Яндекса. А в них автоматично відображається реклама, яка відповідає інтересам кожного конкретного користувача сайту.

Мережа сама підбирає, яку рекламу показувати, в залежності від тематики сайту і від того, чим користувач цікавився раніше.

Автору статейніка залишається тільки наповнювати його статтями, які найбільш точно і повно відповідають на питання відвідувачів.

Три кроки до успіху

Таким чином, щоб успішно заробляти на інформаційному сайті, потрібно виконати три кроки:

 1. Створити сайт (технічна частина).
 2. Заповнити його контентом (статтями, інформацією).
 3. «Розкрутити» статейнік, щоб користувачі бачили його в пошукових системах.

Розкрутка, а правильніше сказати – просування, це окремий безперервний процес, про нього іншим разом.

А зараз поговоримо про двох кроках, які необхідні для початку заробітку на сайті – створення свого ресурсу і його наповнення. Варіантів може бути безліч, але найбільш зрозумілих п’ять.

Купити готовий сайт

Як заробіті на інформаційному сайті новин

купити сайт

Сайти, як і все в цьому світі, купуються і продаються. Купити можна в приватному порядку або скористатися одним із сервісів купівлі-продажу, наприклад, біржею сайтів Telderi.

 1. Потім залишиться тільки переоформити його на себе і, якщо куплений сайт з доходом, через кілька днів він буде приносити дохід новому власнику.
 2. Якщо нічого не робити, то приблизно через 18-24 місяці сайт «відіб’є» гроші, вкладені в його покупку, а потім буде приносити прибуток.
 3. Якщо ж його трохи «подшаманить», доопрацювати, поліпшити – то він може окупитися набагато швидше і заробляти більше.

Плюси цього способу

Нічому вчитися, нічого робити не треба – купив і все. Це як вторинне житло – купив, вселився і живи. Ну, можна ще шпалери поміняти.

Якщо сайт з доходом, то гроші «підуть» відразу і не потрібно чекати, поки він розкрутиться і т.д.

мінуси

Головний мінус в тому, що ціна сайту приблизно в 18-24 разів перевищує його місячний дохід. А в процесі аукціону, якщо ресурс перспективний, покупці збільшують ціну і дістанеться покупка того, хто запропонує більше грошей.

Так що ціна «хорошого» сайту може досягати сотень тисяч або мільйонів рублів.

Ще є ризик «нарватися» на «проблемний» сайт. Іноді продають тому, що виникли якісь проблеми: санкції з боку пошукових систем, претензії в зв’язку з авторським правом і т.д. Власник, щоб «не возитися», вважає за краще від такого сайту по-швидше позбутися.

У цьому випадку «возитися» і вкладати гроші в рішення проблем доведеться вам.

Замовити сайт під ключ

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Сайт під ключ

Є чимало фірм і фрілансерів, готових зробити для вас інформаційний сайт «під ключ». І або відразу наповнити його статтями, або робити це регулярно.

Вам потрібно лише придумати, на яку тему буде ресурс, і заплатити гроші.

плюси

Також нічому вчитися і нічого робити не треба – все зроблять за вас. Ви отримаєте «білий і пухнастий» сайт, що не відають санкцій і будь-яких проблем.

мінуси

Головний мінус в тому, що на «нульовому» сайті немає трафіку, а значить, немає і доходу.

Вам доведеться чекати місяці, поки піде трафік, потім підключати і тестувати різні способи монетизації, щоб вибрати найбільш прибуткові.

Так що окупляться вкладення в сайт не скоро. А якщо ви вибрали дуже конкурентну тему, в якій весь трафік забирають старі, розкручені сайти, то ваш сайт може і не окупитися ніколи.

Зробити і заповнити сайт самому

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Зробити і заповнити сайт самому

 • Якщо ви «і швець, і жнець і на дуді грець» – ви можете зробити сайт самостійно, а також заповнити його авторськими статтями.
 • Це самий бюджетний варіант, тому що всі ваші вкладення – оплата домену та хостингу, що становить трохи більше тисячі рублів на рік.
 • Це чудова можливість розвивати свій авторський сайт, коли вас буквально «пре» від того, про що ви пишете.

Наприклад, ви любите подорожувати і з задоволення розповідаєте про міста і країни, де ви були. Причому так захоплююче, що і читачам неодмінно захочеться там побувати.

Якщо у вас ще немає навичок створення сайтів – цього легко навчитися. Ось тут вас навчать не тільки, як швидко і правильно створити сайт, але і як отримувати з нього гроші безліччю способів, не обмежуючись тільки контекстною рекламою.

плюси

Ви робите сайт, як хочете і на тему, яку хочете. Ви пишіть всі статті самі і не діліться прибутком ні з ким.

мінуси

Ви повинні добре знати тему вашого сайту і любити її – інакше не зможете писати багато і швидко. А якщо від однієї лише думки про необхідність писати вас «верне», то незабаром ви віддасте перевагу кинути сайт і забути про нього, як про нічному кошмарі.

Ваш сайт буде розвиватися досить повільно, адже ви не зможете наповнювати його швидше, ніж пишете статті.

Зробити самому і купити контент

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Зробити самому і купити контент

Якщо ви пропалений технар і всяка писанина дається вам насилу – ви можете сайт зробити самостійно, а для його наповнення скористатися послугами копірайтерів.

плюси

Ви можете створювати сайти на будь-яку тему, навіть якщо в ній нічого не тямите.

Контентнік буде рости досить швидко – адже ви можете найняти одночасно кілька копірайтерів.

мінуси

За чужу працю потрібно платити. Навіть початкова наповнення сайту обійдеться вам в сотні тисяч рублів.

Серед копірайтерів, як серед будь-яких виконавців, які працюють за гроші, завжди знаходяться безвідповідальні товариші, які зривають терміни, видають відверту халтуру, а то і пропадають разом з вашими грошима.

Вам доведеться проводити суворий відбір авторів, наймати редакторів і коректорів, словом – організовувати бізнес-процес наповнення свого сайту. Якщо у вас немає досвіду управління колективом, складання ТЗ для авторів, контролю виконання, то варто заглянути сюди.

Це фундаментальне навчання створенню мережі інформаційних сайтів і професійного заробітку на них.

Стати співавтором і партнером

Як заробити на інформаційному сайті новин

співавтори

 1. Цей спосіб підходить тим, хто шукає роботу в інтернеті без вкладень .
 2. Дійсно, вам витрачати власні гроші не доведеться, тому що ви будете працювати в парі з партнером.
 3. Ваш партнер – «фізик» – бере на себе всю технічну частину процесу: створення сайту, настройку та оформлення, просування і монетизацію.
 4. Ви ж, як «лірик» виконуєте всю роботу з текстами.

Якщо ви не володієте навичками написання якісних текстів – можлива двокрокова робота з «копіпастом». Це коли спочатку ви наповнюєте сайт ретельно відібраними текстами з дозволу авторів інших сайтів, а потім, коли сайт починає приносити дохід, частину грошей вкладаєте в рерайт текстів.

плюси

Ви можете почати заробляти на інформаційних сайтах без вкладень.

мінуси

 • Вам доведеться ділитися доходом з вашим партнером.
 • Вам доведеться виконувати подвійну роботу – спочатку оформляти і публікувати чужі тексти, а потім замінювати їх статтями, переписаними рерайтерами.
 • Детальніше дізнатися про цей варіант і вирішити, чи підходить він вам, ви можете тут .

Якщо сподобалася стаття – поділіться нею в соцмережах, натиснувши кнопки нижче. Дякуємо.

 

Як заробити на власному сайті новин

Попит на новини є завжди. Постійне отримання актуальної інформації дає людині відчуття контролю, заглушає емоційний голод, допомагає орієнтуватися в світі. Завдання творця новинного сайту – дати людям цю інформацію і заробити самому.

У плані отримання доходів у сайту новинарів є три переваги: ​​швидке зростання трафіку, простий пошук матеріалів для публікації і різноманітність способів заробітку.

Прочитайте статтю і ви дізнаєтеся, як вибрати тематику проекту для максимальної відвідуваності, де брати новини і як монетизувати новинний сайт.

Як вибрати вид і тематику новинного сайту

Створення новинного сайту, мета якого – отримання прибутку, має на увазі ретельний вибір тематики. Помилитеся – і через деякий час проект виявиться занедбаним – або через збитковість, або тому, що ви втратили до нього інтерес. Головним показником більшість SEO-фахівців називають захопленість темою самого власника ресурсу.

… цікавість тематики саме вам, її близькість вашим захопленням – ось першорядний критерій, за яким потрібно вибирати тему для сайту. Якщо тема цікава вам, то і розвивати ресурс вам буде приємно. Ви будете робити це з натхненням і створювати сайт саме для людей, що гарантує його успіх.

Юрій Бошніков, засновник веб-студії iFish, власник 50 інтернет-проектів

Який сайт ви можете створити?

Шірокорегіональний. Міжнародні новини, новини асоціацій держав і окремих країн, федеральних округів.

Як заробіті на інформаційному сайті новин

СНГ.СЕГОДНЯ – новини країн СНД

Вузькорегіональні. Новини конкретного регіону або міста.

Як заробіті на інформаційному сайті новин

SAKHALIN.INFO – новини Сахаліну і Курил

Загальнотематичних. Новини для широкого кола читачів.

Як заробіті на інформаційному сайті новин

РІА НОВИНИ – про все на світі

Вузькотематичні. Новини для користувачів, які цікавляться конкретною темою: культурою, шоу-бізнесом, економікою, медициною.

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Rusfootball – новини для любителів футболу

Всі способи заробітку на своєму сайті: 53 види з описом

Як заробіті на інформаційному сайті новин

Сучасне життя неможливо уявити без інтернету. Цифрові технології вивели бізнес на новий рівень, відкрили для підприємців великі перспективи. Сьогодні людині не обов’язково йти в магазин або сервіс, щоб придбати що-небудь йому необхідне.

Що вже говорити про підприємців, коли навіть звичайний інтернет-користувач при величезному бажанні і наполегливості може заробляти хороші гроші на своєму сайті. Доступна інформація і розвинені движки управління сайтами (CMS) дозволяють створювати власні проекти без особливих зусиль і навичок.

Оборот грошей в Інтернеті складає кілька мільярдів доларів США, і нерозумно не спробувати отримати хоча б найменшу частку з такого потоку грошей.

Набравшись сил і терпіння, витративши час на просування особистого сайту або блогу, він може стати для вас основним і, найголовніше, постійним джерелом доходу. Сьогодні і піде мова про те, на яких сайтах можна заробити, які є методи, в чому їх особливості, які є нюанси заробітку на сайті та чи можливо це взагалі.

Що потрібно знати про заробіток на сайті?

Щодня придумуються нові види заробітку, але не всі вони здатні принести прибуток, яка виправдає витрати, витрачений час і сили. Насамперед потрібно зрозуміти і усвідомити, що вебмастерінг постійно пов’язаний з ризиками.

Ніхто не може вам гарантувати стовідсоткову прибуток і безпрограшну тактику просування.

Тому новачкові важливо не тішити себе ілюзіями, що вже через місяць або навіть рік він почне отримувати кілька десятків або сотень тисяч рублів на місяць.

З молодих ресурсів часто отримувати доходи дуже складно. Потрібно продовжувати наполегливо працювати, підвищувати свої знання та вдосконалювати навички.

Тут, як і в бізнесі, практично нереально взяти і відразу стати улюбленцем пошукових систем та інтернет-користувачів.

Але з часом, домігшись перших доходів, важливо не зупинятися, продовжувати розкручувати сайт і пробувати все більше методів білого заробітку.

Використовую чорні і сумнівні моделі монетизації ви піддаєте ризику людей, які будуть користуватися шахрайськими сервісами і товарами сумнівної якості. А відповідальність за рекламований товар, послугу повністю лежить на плечах власника проекту. До того ж такі сайти більше схильні до до накладання санкцій пошуковими системами.

Створений проект повинен нести користь не тільки за допомогою статей розміщених на ньому, але і своєю моделлю монетизації.

Від сайту ви можете добитися пасивного доходу, тобто отримувати прибуток навіть тоді, коли не працюєте. Це величезна перевага інтернет-проекту перед бізнесом, де доходи можливі лише в разі продажу товару або надання послуги. Веб-сайт функціонує в режимі 24/7, весь цей час генеруючи грошові кошти.

Але працювати вам все одно доведеться. Так, ви можете взяти пару тижнів відпочинку і абстрагуватися від свого сайту, і він за цей час вам так само буде приносити дохід. Але якщо ви залишите проект на тривалий час, то дуже високі шанси, що заробіток з сайту знизиться. Пасивність доходу тут розуміється саме під тим, що сайт може працювати без вашої участі не тривалий час.

Що стосується розмірів одержуваного прибутку, то вона повністю залежить від вибору ніші і популярності сайту. А щоб він став популярним в певній ніші, потрібен якісний контент, який буде корисний для цільової аудиторії.

Не менш важливий і гарний дизайн блогу. Навіть якщо статті цікаві, інформативні та релевантні запитам користувачів, вам не домогтися високого трафіку, якщо сайт або блог буде зовні непривабливим і незручним у використанні.

Націляйте сайт перш за все на користувача. Організуйте зрозумілу і просту структуру ресурсу, щоб відвідувач міг з легкістю знайти всю потрібну йому інформацію.

Регулярно наповнюйте проект новими публікаціями, актуалізує застарілий контент, додавайте зображення і відеоролики для кращого сприйняття матеріалу. Аналізуйте запити, що цікавлять користувачів для залучення цільової аудиторії. Зібрати ключові запити, за якими потім буде просуватися сайт, вам допоможе Яндекс Вордстат.

А якщо ви вже досвідчений вебмастер, то можете скористатися і іншими способами зі збору семантичного ядра.

Чи реально зараз заробити на сайті?

Хоча сьогодні в інтернеті за рахунок своїх сайтів заробляють тисячі сайтостроителей, новачки все ж побоюються вебмастерства і бояться ризикувати. Їх побоювання можна виправдати, тому що серед мільйонів веб-ресурсів більша половина з них не приносить їх власникам нічого або істотно мало.

Усвідомте, що люди заробляють на сайтах не випадково – це не лотерея, де може повезти або не пощастити. Щоб домогтися успіху, потрібно постійно працювати, вчитися, грамотно вибудовувати процеси. Тим, хто захотів легких грошей в інтернеті і бажає поповнити свій гаманець в найкоротші терміни, тут не місце. Потрібно працювати кожен день і, що важливо, в правильному напрямку.

Якщо ви не будете розбиратися в нюансах і правилах, на яких будується заробіток в мережі, то не досягнете мети.

Потрібно засвоїти базу і на її основі удосконалювати свої знання, витрачати на це час, а потім теоретичні знання застосовувати на практиці.

Пам’ятайте, що методи просування і монетизації сайту постійно змінюються, не можна стояти на місці, тому що технології, які працюють сьогодні, можуть бути абсолютно неефективні завтра.

Сучасні плагіни, програми та сервіси допоможуть будь-якому охочому людині без найменших знань в програмуванні швидко і без фінансових вкладень створити ресурс. А завдяки достатку курсів і рад досвідчених веб-майстрів, доступних в мережі як платно, так і безкоштовно, ви зможете почати просувати свій блог для подальшого отримання прибутку з нього.

Якщо ви хочете безкоштовно навчитися заробляти на сайті, то вивчайте наш сайт, а так само у нас є платний курс-спільнота по заробітку на інформаційних сайтах з довічним безкоштовним оновленням.

На яких сайтах можна заробити?

Сайт повинен створюватися насамперед для людей, щоб надавати їм корисну і цікаву інформацію з вичерпними відповідями на їх запитання. Але перед створенням сайту треба продумати і модель монетизації, тобто на чому ви будете заробляти з цього сайту.

Найкраще створювати сайт на тематику, в якій у вас дійсно є досвід і є що розповісти. Ніхто не забороняє користуватися контентом в інтернеті і писати на його основі унікальні статті, але в мережі багато недостовірних матеріалів і було б непогано, якби ви розуміли, яким джерелам можна довіряти, а яким – ні.

І якщо ви розбираєтеся в темі, то завжди зможете доповнити інформацію і поділитися своїм досвідом – саме цим можна зацікавити користувача, щоб йому захотілося додати сайт в закладки, відвідувати його знову і знову, ділитися статтями в соціальних мережах і так далі.

Заробіток на інформаційних сайтах, як і скільки можна заробити

 • У мережі багато різних сайтів і порталів, серед яких є абсолютно рекламні і продають, а є інформаційні сайти, на яких підбираються тематичні дані, цікаві статті та матеріали.
 • Але як заробити на інформаційному сайті, якщо на ньому нічого не продається, не пропонуються послуги, а адміністрація робить тільки корисну користувачам роботу?
 • Довгий час працюю копірайтером, вже сьомий рік і часто співпрацюю з власниками інформаціонніков і мені добре відомі принципи наповнення таких сайтів і методи заробітку на них.
 • Тому в цій статті спробую розповісти, скільки можна заробити на інформаційних сайтах і чому у мене немає власного?

З чого починати?

Ще до того, як заробити на інформаційному сайті, адміністратор проходить довгий і складний шлях. Щоб створити, налаштувати і налагодити роботу інформаціонніка, знадобляться вкладення сил і часу.

Розглянемо докладніше, що потрібно зробити поетапно для створення такого ресурсу:

 1. Про що ви хочете розповісти людям? Безглуздо наповнювати сторінки розрізненими статтями з поверхневою інформацією з усіх сфер поспіль. Це перешкоджає формуванню цільової аудиторії, знижує інтерес користувачів. Краще взяти певну нішу і працювати на неї. Рекомендую вибирати теми, в яких ви особисто добре розбираєтеся: автомобілі, відеоігри, шиття і так далі.
 2. Збір семантики. Семантичне ядро ​​- фраза, якої бояться всі початківці веб-майстри. Ядро сайту являє собою набір ключових слів і виразів, що характеризують обрану тему. Це слова, які користувачі використовують для пошуку інформації. Без якісної семантики ваші зусилля підуть даремно.
 3. Сформувати сам сайт. Початківцям адміністраторам можна скористатися як платними, так і безкоштовними варіантами CMS (система управління сайтом). Тут потрібно розуміти що безкоштовні варіанти передбачають велику технічне навантаження на користувача, що часто призводить до того, що новачки кидають свої починання.
 4. Вибрати і оплатити домен + хостинг. Обов’язково приділіть увагу доменному імені, це адреса вашого майбутнього сайту, добре, якщо він швидко запам’ятовується, користувач зможе його знайти без зусиль. Приклад хорошого доменного імені: vk.com. Коротко та ясно. Хостинг – простір на сервері, де будуть зберігатися дані з вашого сайту.
 5. Наповнення контентом. Сюди входять картинки, аудіо, відео, тексти. Бажано залити на сайт стартові матеріали, щоб гості вже могли ознайомитися з тематикою. Поступово додавайте контент, актуалізується і оновлюйте старий.
 6. Оптимізація, перевірка працездатності. Отже, ваш сайт готовий і навіть працює. Точно працює? Дайте собі працю перевірити кожну посилання, кожен файл і всі переходи. Все повинно працювати. Якщо немає, користувачі не будуть приходити до вас.
 7. Просування. Мабуть, це найскладніша частина. Під просуванням розуміється видача сторінок сайту пошуковими машинами у відповідь на запити користувачів.

Монетизація ІТ блогу, скільки можна заробити на інформаційному сайті

Постійні читачі мого сайту напевно помітили руху з різною рекламою в статтях, банерами і т.д. Сьогодні я розповім про монетизацію свого сайту, про те скільки я на ньому заробляю і як. Розкрию святая святих будь-якого проекту – його фінансову складову, джерела прибутку і конкретні суми.

Якщо у вас є бажання детальніше розібратися в процесах настройки і забезпечення комплексної безпеки локальної та мережевої інфраструктури, побудованої на базі ОС Linux, рекомендую познайомитися з онлайн-курсом «Безпека Linux» в OTUS. Курс не для новачків, для вступу потрібно пройти.

Як я почав вести ІТ блог

Для початку розповім, навіщо я веду ІТ блог і які переслідую мети. З цього потрібно починати будь-який інтернет проект. Спочатку сайт був зроблений просто так, знічев’я. Я опублікував кілька статей на теми, яких в інтернеті не було, щоб просто поділитися інформацією.

В такому стані мій сайт перебував пару років, я працював на постійній роботі в офісі, займатися сайтом не було часу, та й завдань цікавих не було. Потім роботу в офісі я закинув і вирушив у вільне плавання. Детально цей процес я описав в окремій статті – як системного адміністратора відкрити своє ІП.

У мене з’явилося більше вільного часу і я вирішив продовжити розвиток сайту. Я став писати статті з натхнення, без особливої ​​системи. Щодо заробітку тоді не йшлося. Мені просто подобався процес. Пару статей вийшли в топ пошукових систем і стали збирати трафік. На сайт пішли люди.

Далі була справа випадку. А все випадковості, як відомо, не випадкові. Шукаючи щось в інтернеті, я потрапив на сайт одного СЕО фахівця. Він запускав навчальний курс з просування сайту. Я вирішив пройти курс. Він був платний і тривав кілька місяців.

Було, по суті, повноцінне навчання, з регулярними уроками і домашніми завданнями. Але вихід я фактично освоїв професію СЕО продвіженцев. Застосував отримані знання і виявилося, що я непогано їх засвоїв. Перший час всі статті, що я писав по всьому сео правилами, у мене заходили в топ пошукових систем і збирали трафік.

Курси ці досі проходять, пишіть автору сайту і питайте подробиці.

Згодом я перестав писати СЕО статті, так як це забирає багато часу, а задоволення отримую мало. Мені більше подобається писати на ті теми, що мені цікаві, а не ті, що зберуть найбільше трафіку.

Приклади СЕО статей можете подивитися праворуч в блоці ПОПУЛЯРНЕ. Всі ці статті написані не просто так, а з дотриманням безлічі факторів. Написання такої статті велика праця. Іде кілька днів.

Ефект закономірний, статті реально збирають трафік.

Моє ставлення до реклами

Поділюся своєю думкою щодо реклами. Воно сильно змінилося з тих пір, як я став вести свій сайт. У моєму браузері зараз немає блокувальника реклами.

Люди, які активно борються з рекламою, не розуміють однієї простої речі – не буде реклами, що не буде безкоштовного якісного контенту.

Банально, якщо зараз прибрати рекламу і дохід з сайту, я перестану писати статті у відкритий доступ, які зможе прочитати будь-який бажаючий.

Мій творчий порив, яким я керувався в самому початку, давно пройшов. У мене сім’я – дружина і вже майже троє дітей. Я один забезпечую сім’ю. Доводиться крутитися.

Часу на те, щоб просто поділитися інформацією і написати статтю, у мене банально немає. Чи не тому, що я став жадібним і зажрались, всюди пхаю рекламу, а тому що вільного часу немає.

Якщо воно є, я посвещали його дітям і саморозвитку.

Моя мрія і мета, до якої я прагну – займатися тільки сайтом і цим себе забезпечувати. Мені подобається ця діяльність, тому я пробую різні варіанти, багато спілкуюся особисто з рекламодавцями і зацікавленими людьми.

З часу створення сайту я обріс масою знайомств і отримав багато нової інформації. Я мрію знайти такий формат реклами, який дозволить зняти банери рекламних мереж. Вони мені не подобаються. Я їх ненавиджу 🙂 але поки змушений.

Хочу зробити економічно успішний сайт без них.

На даний момент над сайтом я працюю за залишковим принципом. Використовувані в даний момент формати реклами не дозволяють мені отримувати прибуток вище, ніж від системного адміністрування. Якщо зараз я перестану адмін і почну займатися тільки сайтом, дохід впаде.

Мені це не підходить, тому сайт поки експериментальний майданчик, робота з якої ведеться тільки тоді, коли всі інші справи зроблені. Я поки просто підтримую його, залишаючи заділ на майбутнє. Фактично розвитку і руху вперед немає, є тільки плани і їх багато.

Зараз я зайнятий здобиччю грошей на реалізацію своїх життєвих планів.

Майте це на увазі ті, хто тільки думає над розвитком свого інтернет проекту. Мій досвід саме такою, якою є – сайт розвивається за залишковим принципом. На ньому немає фокусу моєї уваги.

З чого починається заробіток на сайті

Як я вже сказав, писати статті мені подобається. Я пишу про те, що мені реально цікаво, і чим би я хотів поділитися. Попутно статті стають для мене ж шпаргалками, що допомагають в повсякденних справах.

Я не пам’ятаю точно, коли саме став розміщувати банерну рекламу на сайті. Напевно, з відвідуваності в 500-1000 відвідувачів. Спочатку це був Adsense. У Яндекс.Директ мій сайт дуже довго не брали без пояснення причин. І тільки рази з 5-го я туди потрапив.

Спочатку прибуток була дуже низька. Щось в районі 20-25 доларів на місяць. Вона росла практично лінійно з ростом відвідуваності.

Скільки в місяць дохід з сайту зараз

Тепер до самої суті. Я регулярно веду облік всього, що відбувається на сайті, в тому числі доходу. Моя таблиця з інформацією та графіками вже зазнала одну глобальну зміну. Я в будь-який момент часу точно знаю, де, як і за що я отримую прибуток. Можу її спрогнозувати і оцінити нові потенційні канали.

В сумі прибуток з сайту на поточний момент при середній відвідуваності в 5500-6000 тис. Унікальних відвідувачів в день – 25-30 т.р. Далі я докладно розповім про кожному каналі надходження грошей. На моєму сайті це такі джерела:

 1. Автоматична банерна реклама великих мереж. Основний і стабільне джерело прибутку.
 2. Пряма реклама від рекламодавців з оплатою за переходи або розміщення банера.
 3. Реклама в telegram каналі.
 4. Різні реферальні програми (хостинг, фріланс і т.д.).
 5. Добровільні пожертвування читачів.

Це те, що використовую я на своєму сайті. Далі підуть подробиці про кожен із способів.

Банерна реклама

Йдеться в першу чергу про Adsense і Яндекс.Директ, але не тільки. Розповім докладно про те, як я працюю з банерами. Насамперед вам потрібен якийсь зручний плагін для управління рекламою. Без цього нікуди.

Я особисто купив плагін для wordpress AdInserter Pro . Рекомендую не відкладати це питання, а відразу щось купити. Це заощадить час, а головне – гроші. У мене він окупився буквально в перший місяць.

Відразу скажу, що у мене особлива аудиторія, в контексті доходу зі знаком мінус. Близько 50% відвідувачів використовують блокувальники реклами. З них банерної прибутку немає взагалі. Питання блокувальників і моє ставлення до них я вже пояснив.

Перший час я не вів жодного обліку, розміщував по натхненню блоки і дивився звіти в особистому кабінеті. Згодом, коли відвідуваність зростала, я зрозумів, що це не правильно і треба якось систематизувати всі. Якраз в цей момент я купив плагін для управління рекламою.

Я створив таблицю exel, вніс туди всі свої рекламні місця і почав в них тестувати різні формати різних мереж. Робив в основному через a / b тестування. Висновки були для мене дивні. Виявилося, що в деяких місцях Директ приносить більше прибутку, ніж Adsense, хоча до цього мені здавалося, що у Adsense прибуток більше завжди.

Нижче без купюр моя зведена робоча таблиця по банерах на сайті за останні 3 місяці. Тут вже немає a / b тестування, тому формат може здатися не дуже зручним і наочним. Спочатку вона створювалася в такому вигляді як раз під тестування.

У підсумку я скомбінував банери обох мереж для максимального прибутку. Прибуток зріс десь на 50% після цього. Щомісяця в табличку заноситься дохід з кожного рекламного місця, із зазначенням ключових параметрів.

У якийсь момент на мене вийшли представники сайту http://adexchange.adlabsnetworks.ru/site/ Я навіть не знаю, хто це і як їх правильно називати. Я спілкуюся з ними по скайпу. Запропонували покриття їх банери, пообіцявши прибуток вище, ніж у популярних мереж.

Я скептично поставився до пропозиції, навіть не знаю, навіщо став пробувати. Але в підсумку запустив a / b тестування і виявилося, що ці банери реально приносять більше ніж, то, що у мене стоїть. Приріст був не великий, десь 20%. Але були ще нюанси. Ця компанія має юр.

особа в Росії. Я уклав договір на своє ІП і отримую щомісяця виплати в рублях. Ніяких проблем з валютою, податками, комісіями при конвертації і перекладах. У підсумку, де було вигідно, розмістив їх банери.

Вони приносять основний дохід, далі йде adsense і за ним Директ.

Пряма реклама від рекламодавців

Зараз спалю тему, яку придумав сам і успішно застосовую на сайті. На неї у мене великий розрахунок на майбутнє. Розповідаю суть. Я хотів розміщувати рекламу минаючи різні системи і брокерів. Менше посередників – краще всім, і мені і рекламодавцеві.

Я оцінив свою цільову аудиторію, найпопулярніші статті і пішов в пошук Яндекса. Ввів деякі пошукові запити, релевантні моїх статей і подивився, хто купує в Ю Я рекламу.

Написав в ці компанії пропозиції про пряме рекламу в своїх статтях. Знайшлися ті, хто погодився. Далі я подивився в Ю Я середню вартість кліка по їх ключовими словами і запропонував у себе на сайті приблизно в 1.

5-2 рази нижче вартість кліка.

З ким вдалося домовитися – розмістив. З кимось уже не один рік працюю.

Такий формат особисто мені подобається найбільше, так як він практично на 100% релевантний, не блокується блокувальниками, дратує менше стандартних банерів. Розрахунок іде по статистиці з Яндекс.

Метрики по налаштованим цілям і зовнішнім переходах. Підозрюю, що так враховуються не всі переходи, але більш зручного для себе способу не знайшов.

Деякі рекламодавці розміщують свої банери. Для визначення вартості розміщення, я беру прибуток за місяць від банерів мереж в цьому місці і додавати 20% зверху.

Заробіток на telegram каналі

Довгий час я не розміщував ніякої реклами на каналі. Він був не дуже популярний, пропозиції іноді надходили, але пропонували 500-1000 р. Мені було ліньки займатися цим питанням за такі маленькі суми. У цьому місяці до мене в черговий раз звернулося кілька людей з пропозицією зробити рекламу. Я від балди назвав суму у 2000 р. На подив, знайшлися ті, хто погодився.

В результаті їх я розмістив. Кожне оголошення – 2000 р. Оголошення можете самі спостерігати в каналі. Поки на цій сумі зупинюся. Для себе вирішив не робити більше одного оголошення в тиждень, щоб не засмічувати канал і не напружувати передплатників рекламою. Рекламувати буду тільки релевантні теми, які можуть зацікавити айтішників.

До слова, канал я взагалі ніяк не поширюю і не розвиваю. Я просто зробив посилання на сайті і все. У каналі публікую анонси статей. Окремих публікацій для нього немає. З цієї причини я відніс доход з каналу до доходу від сайту. По суті заробляє сайт.

реферальні програми

По цій темі я перепробував цілу купу всього і висновки невтішні. Це сама порожня діяльність. Прибутки приносить копійки. Цією рекламою я заповнював дірки у тих, хто блокує стандартні банери.

Це дозволяв робити плагін ad inserter. Я в основному хостерів рекламував. Грошей вистачає тільки для своїх тестових віртуалок. Навіть не виводив жодного разу гроші. Прибуток 100-300 р.

в місяць в середньому у кожного хостера.

Зараз тестую біржу kwork. Поставив в деяких статтях посилання на завдання з цієї біржі. Переходи і реєстрації є, прибутку немає. Все по нулях. Навряд чи щось зміниться, тенденція вже видно.

Не розумію, чому ця тема не працює. У всіх хостерів є реф. програми. Хтось же займається цим і отримує прибуток, раз програми існують. Я не зміг зрозуміти, як на цьому заробляти.

Прибуток з Youtube каналу

У свій час я записував відео за своїми статтями і викладав на канал. Вони набирали певну кількість переглядів. Згодом я перестав цим займатися. Запис і монтаж відео займає багато часу.

Доходу з цього фактично немає. Я не уявляю, як на тему системного адміністрування можна знімати відео, які будуть збирати хоча б десятки тисяч переглядів.

У yotube в основному ходять розважатися і дивитися всілякі дурниці.

Найпопулярніше моє відео зібрало за 3 роки 25 тис. Переглядів. Це копійки, прибутку з такого числа переглядів немає.

У мене є деякі думки і ідеї щодо розвитку каналу, але у самого немає часу на реалізацію та експерименти. Хотілося б знайти якогось напарника по цій темі і спільно вести проекти – я сайт, він канал. Але я не можу придумати схему, по якій можна було б організувати подібну діяльність з обопільною вигодою. Якщо у вас є ідеї та пропозиції, я готовий їх розглянути.

Добровільні пожертвування або Донат

У мене давно варто форма з добровільним пожертвуванням. Посилання на неї є в кожній статті. Не знаю, чому я її досі не забираю. Напевно розраховую, що можливо щось зміниться. Мені бачиться ідеальної така форма монетизації сайту. Але по факту це не працює від слова зовсім.

Дивно, люди не хочуть дивитися рекламу, а й пожертвування теж робити не хочуть. При цьому впевнений, що хочуть отримувати якісний контент. Мені просто цікаво, а яка схема створення цього контенту малюється у них в голові? Поділіться міркуваннями на цей чет, було б цікаво послухати. Все ж половина моїх читачів блокує рекламу.

На поточний день донатів немає практично зовсім. Якщо взяти минулий рік, то в середньому виходить 600 р. в місяць пожертвувань. Це в основному разові великі пожертвування в 1000 р. Їх було кілька і вони зробили середню цифру таку. А зазвичай 100-300 р. в місяць.

висновок

Я розкрив практично всю свою кухню по доходу зі свого блогу. Дуже рідко бачив подібну інформацію на інших ресурсах. Про доходи якось не прийнято у нас говорити, хоча я вважаю, що це не правильно і приховувати тут нічого, якщо отримуєш свій дохід чесно.

Деякі роботодавці люблять приховувати доходи співробітників, навіть якісь внутрішні документи під підпис дають, де прямо сказано, що називати свою зарплату і обговорювати зарплату інших заборонено.

Робиться це з простою і зрозумілою метою – відкриваються можливості для маневру і зниження витрат на зарплату. Можна десь комусь не доплачувати, якщо людина не знає своєї реально ринкової вартості або соромиться просити і обговорювати підвищення.

А кому-то одному доплатити, щоб не пішов, але з угодою, що він не скаже про це іншим, щоб вони теж не почали просити.

Якщо є якісь питання, потрібні подробиці – задавайте. Особливо буду радий корисним коментарів з пропозиціями та порадами. В принципі, я для цього і пишу. Як показує моя практика, відкритість має свої плюси – чим більше відкриваєш своєї інформації, тим більше шансу поліпшити її і дізнатися щось нове. Або якщо зовсім по простому, щоб щось отримати, треба спочатку віддати.

Онлайн курс по Linux

Якщо у вас є бажання навчитися будувати і підтримувати високодоступних і надійні системи, рекомендую познайомитися з онлайн-курсом «Адміністратор Linux» в OTUS. Курс не для новачків, для надходження потрібні базові знання з мереж і установці Linux на виртуалку.

Навчання триває 5 місяців, після чого успішні випускники курсу зможуть пройти співбесіди у партнерів. Що дасть вам цей курс:

 • Знання архітектури Linux.
 • Освоєння сучасних методів та інструментів аналізу і обробки даних.
 • Уміння підбирати конфігурацію під необхідні завдання, управляти процесами і забезпечувати безпеку системи.
 • Володіння основними робочими інструментами системного адміністратора.
 • Розуміння особливостей розгортання, налаштування і обслуговування мереж, побудованих на базі Linux.
 • Здатність швидко вирішувати виникаючі проблеми і забезпечувати стабільну і безперебійну роботу системи.

Перевірте себе на вступний тест і дивіться докладніше програму по.

Допомогла стаття? Є можливість віддячити автора