Як заробити на посередництві – бізнес без вкладень

0
74

Посередницькі послуги завжди були і залишаються затребуваними. Особливо актуально почав розвиватися посередницький заробіток в мережі.

Існує маса різних напрямків, в яких здійснювати процедуру заробітку можна за допомогою посередництва між замовником і виконавцем, продавцем і покупців тощо.

З кожним днем ​​такі послуги стають все більш актуальними, адже багато великих компаній за допомогою посередників мають можливість істотно розширити клієнтську базу і здійснити більш значні продажі.

Для підприємців-початківців посередницький бізнес є найбільш раціональним і вигідним варіантом з тієї причини, що він практично не вимагає вкладень. Взяти, наприклад, дропшіппінг. Це унікальний вид бізнесу, який дозволяє почати з нуля і отримати переваги досить істотного зростання можливостей протягом незначної кількості часу.

При цьому потрібно враховувати, що такі послуги зажадають певної винахідливості, глибоких знань особливостей ринку, а також оцінки власних можливостей. Будь-посередницький бізнес – це досить серйозні тимчасові вливання. Не варто вважати, що все є простим і зрозумілим.

Тут також доведеться попрацювати, інакше ви не отримаєте потрібного рівня припливу доходів. До того ж, дуже важливим моментом в такій роботі є грамотне планування. Відповідно, перш, ніж почати посередницький бізнес потрібно зважити всі за і проти, після чого, здійснити процедуру складання своєрідного бізнес плану.

Відштовхуючись від отриманих результатів, ви зможете грамотно вибрати напрямок діяльності і чітко визначити структуру дій.

На даний момент існує маса майстер класів, цікавих курсів, тренінгів і спеціалізованої літератури, яка розкриває всі особливості та нюанси організації бізнесу посередницького формату.

Використовуючи таку інформацію, ви зможете детально вивчити найактуальніші напрямки, оцінити їх переваги у вигляді отримання доходу, а також повністю оцінити всі нюанси, які стосуються питання реалізації поставлених цілей.

Ви отримаєте знання, спираючись на які можете без стартового капіталу розпочати ведення досить успішного бізнесу. Причому, сьогодні є прекрасна можливість здійснити процес організації посередницького бізнесу віддалено, за допомогою інтернету.

Можна створити власний сайт з пропозиціями посередницьких послуг, або ж здійснити процедуру організації бізнесу на сторінках соціальних мереж.

Перш, ніж почати свій бізнес посередницького формату потрібно визначити актуальність ніші, а також рівень конкуренції, і прорахувати можливу прибуток з урахуванням даних факторів.

Сьогодні куди б ми не глянули, всюди відбиті послуги посередництва. Взяти, наприклад, звичайний хліб.

Його виробляє певна компанія, у якій здійснює процес закупівлі товару перекупник, який в подальшому здійснює доставку продукції в магазини.

Відповідно, в магазини даний товар доставляє посередник, отримує він дохід з різниці ціни. Наприклад, придбав він хліб по 20 рублів, а магазину продав по 35, магазин додатково зробив свою націнку і продав продукцію по 40 рублів.

В принципі, структура роботи вважається досить зрозумілою, в той же час не слід забувати про те, що є маса нюансів, які слід відразу ж враховувати. Посередницькі послуги, як правило, поєднуються з необхідністю грамотного пошуку ринку збуту.

Якщо ви не будете здійснювати дій по підбору потенційних клієнтів, то дуже скоро ви будете не цікаві виробникам. Чим вище будуть рівні ваших продажів, тим більш значним буде рівень отриманого прибутку. При цьому потрібно враховувати, що посередницькі послуги можна надавати не тільки в сфері торгівлі, а й в різних інших напрямках.

Тому, перш, ніж здійснювати відкриття бізнесу, потрібно деталізовано вивчити всі напрямки і визначити для себе, в якій сфері ви насправді зможете працювати раціонально і зможете реалізувати всі свої поставлені цілі.

Вибір сфери діяльності має дуже важливе значення, адже по суті, вам доведеться досить глибоко вивчити питання, щоб в подальшому правильно здійснювати процес популяризації із залученням потенційних користувачів або ж клієнтів.

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Чому ж варто зайнятися посередництвом?

 • Щоб стати посередником не потрібно особливих знань, досвіду, вмінь і навичок, вищої освіти та ін. Найголовніше в даному питанні – знайти ту нішу, яка буде вам зрозумілою, і яка в дійсності має істотний попит у потенційних користувачів або ж покупців;
 • Для організації такого бізнесу практично не потрібно інвестицій. Наприклад, дропшіппінг. Суть даного варіанта посередництва полягає в тому, що ви пропонуєте товар певних виробників або ж представників на власній інтернет сторінці або ж на сайті. За допомогою грамотної структури реклами ви зможете залучити потенційних покупців, після чого, здійснити процес передачі замовлення виробнику. Ви інвестуєте кошти в оренду приміщення, в закупівлю товару, але отримуєте досить істотну суму прибутку від різниці вартості, яка надається вам постачальниками, і тієї, яку ви пропонуєте потенційним клієнтам;
 • Вибравши певну нішу у вас є прекрасна можливість її детально вивчити, оцінити всі важливі моменти і нюанси, щоб надалі організувати свій бізнес правильно, з урахуванням певних інтересів і потреб потенційних користувачів або ж покупців;
 • Ще однією незаперечною перевагою можна назвати те, що ви можете на початковому етапі своєї роботи не здійснювати процес реєстрації бізнесу. Тобто, у вас є можливість спробувати себе в цій сфері діяльності, і якщо все вийде, лише потім здійснити процедуру реєстраційних дій і почати сплачувати податки. Якщо ж ви не змогли досягти поставлених цілей, то у вас не виникне труднощів або ж проблем із закриттям свого бізнесу;
 • Є можливість організувати повноцінну віддалену структуру ведення бізнесу через інтернет. Це також дуже важливий фактор, так як ви можете бути в повній мірі впевненими, що зможете максимально грамотно і правильно контролювати, і курирувати всі процеси ведення бізнесу, а також зможете витрачати на дані процеси мінімальну кількість часу.

Як ви вже зрозуміли, існує досить значна кількість різних напрямків, в яких ви можете заробити на посередницьких послугах:

 • Посередництво торгового типу. Даний варіант посередництва вважається найпоширенішим, полягає в тому, що ви виступаєте посередником між виробником і клієнтом. По суті, в ваше завдання входить детальний аналіз попиту, а також надання цікавої інформації потенційним покупцям з метою отримання оптимально значних замовлень. На підставі такої структури, ви зможете отримувати досить високий рівень прибутку на різниці ціни, яку пропонує вам виробник, і яку ви встановлюєте для клієнта. Рекомендується попередньо підписати договір з виробником або ж постачальником, щоб отримати більш значну знижку на закупівлю товару, і мати можливість в подальшому маневрувати з ціною, щоб зацікавлювати потенційних покупців;
 • Заробіток на фрілансерів. Структура такого варіанту заробітку є практично ідентичною. Ви здійснюєте процес пошуку замовників на виконання певної роботи: розробка ресурсу, створення контенту, написання унікальних статей та ін. Після чого, здійснюєте процес аналізу виконавців, і надаєте дане замовлення, але з більш низькими параметрами ціни. Виконавець здійснює виконання завдання, ви його переглядаєте і відправляйте замовнику, різницю вартості отримуєте собі в якості основного заробітку. Такий варіант роботи в дійсності може вважатися досить прибутковим. Але, ви повинні розуміти про те, що знайти замовників буде не так і просто. Адже зараз з’явилося досить значну кількість спеціалізованих бірж фрілансерів, де замовник може швидко знайти виконавців за мінімальною ціною;
 • Заробіток на Webmoney та інших електронних системах. Щоб отримати такий варіант заробітку потрібно буде стати учасником спеціалізованої партнерської програми. Після чого, ви будете здійснювати певні дії від імені компанії і отримувати за це чітко встановлену кількість коштів. По суті, мова йде про Персоналізатори який перевіряє документи нових користувачів системи і видає атестати. Спосіб заробітку досить простий, але рівень затребуваності таких послуг не є високим.

Крім перерахованих вище видів існує маса інших схем, за допомогою яких можна буде заробляти кошти без вкладень, здійснюючи по суті посередницькі дії. Але, найвигіднішим і ефективним способом заробітку все ж залишається саме торгівля.

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Так як найефективнішим способом заробітку вважається посередництво в сфері торгівлі, детально розглянемо саме цей варіант.

Крок 1: Вибираємо постачальників

Насправді, сьогодні постачальників знайти – не проблема. Пропозицій в дійсності дуже багато.

Ви можете самостійно здійснити пошуки інформації за допомогою відвідування офіційних – представницьких ресурсів, а можете придбати вже готову базу.

При цьому, обов’язковою умовою є попередня зустріч, на підставі якої ви зможете визначити, чи вигідно вам співпрацювати з тим або ж іншим постачальником.

Крок 2: Вибір ніші

Обов’язково вивчіть попит на ті чи ж інші товари, а також рівень конкуренції. Ви повинні розуміти, що для початку вам доведеться чимось зацікавити потенційних покупців. Найоптимальнішим способом вирішення поставленої мети є надання цін, які нижче ніж у конкурентів.

Багато фахівців говорять ще й тому, що важливим аспектом актуальності пропозицій виступає значний асортимент товарів.

Перед тим, як підписувати договори з постачальниками, обов’язково детально вивчіть дані питання, після чого, ви зможете знайти ті ніші, які в дійсності зможуть стати основою отримання ідеальної прибутку.

Крок 3: Складіть бізнес план

Ви повинні розуміти, що бізнес такого формату хоч і не вимагає значних фінансових інвестицій, все ж не так і простий, як здається на перший погляд.

Саме з цієї причини потрібно відразу ж здійснити складання бізнес плану, в якому потрібно відобразити методики популяризації пропозицій, які ви зможете використовувати і які зажадають мінімальних фінансових вкладень.

Крім усього іншого, потрібно врахувати всілякі ризики, і відразу ж пропрацювати певний план їх усунення. Така структура ведення бізнесу є єдино вірною і раціональної.

Крок 4: Створюємо торговельну площадку

Десь вам все ж доведеться торгувати, і потрібно подумати про організацію майданчика, де ви зможете надати потенційним клієнтам каталоги товарів, і зможете здійснювати процес прийняття замовлень. Можна здійснити розробку власного інтернет ресурсу.

Звичайно ж, цей варіант передбачає досить глибокі пізнання питання, а також певні інвестиції в придбання домену та хоста. Можна придбати вже готову торгову площадку, яка навіть має досить високі рейтинги відвідуваності. А можна здійснити процедуру замовлення такого майданчика.

Звичайно ж, цей варіант зажадає більш значних фінансових вкладень, але з іншого боку, саме так ви зможете отримати відмінне рішення з урахуванням всіх ваших потреб.

Початківцям підприємцям в сфері посередницького бізнесу рекомендується звернути свою увагу на можливість проведення торгівлі в соціальних мережах.

Такий варіант насправді має масу переваг, дозволяє отримати перспективи швидкого залучення потенційних клієнтів за допомогою запрошень стати друзями. Даний варіант організації посередницьких послуг не зажадає від вас серйозних фінансових вливань, як і процес залучення потенційних клієнтів.

Крок 5: Підписуємо договору співпраці

Природно найкраще обзавестися певними гарантіями. Тобто, з постачальниками не просто усно домовитися, а підписати певна угода, в якому буде відображена вся структура взаємодії, визначені права і обов’язки, а також встановлені певні нюанси щодо формування ціни. Таким чином, ви зможете захистити свої інтереси.

Крок 6: Організація каталогу

Щоб потенційні клієнти отримували максимальну кількість інформації і в дійсності могли здійснювати раціональні і вигідні придбання, обов’язково потрібно правильно скласти каталог. В даному випадку потрібно буде надати красиві і деталізовані фото, а також чіткі та точні описи.

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Поради та рекомендації по посередницького бізнесу

Багато хто вважає, що даний бізнес йде сам по собі, найголовніше – правильна реклама. Насправді, тут також важлива репутація, імідж, якість товарів, сервіс обслуговування.

Багато починаючі підприємці сьогодні можуть з упевненістю сказати про те, що неграмотна структура посередницького бізнесу не здатна принести значні фінансові результатів.

По суті, ви будете витрачати свій час, але бажаного результату також і не досягнете. Тому, рекомендуємо прислухатися до таких порадами:

 • Організація бізнесу повинна бути спланованою, спочатку потрібно вивчати попит, а також оцінювати рівень конкуренції. Якщо ви зупинили свій вибір на напрямку, де конкуренція спостерігається досить значна, то в даному випадку потрібно орієнтуватися на можливості зниження вартості товару для залучення потенційних клієнтів;
 • Дуже важливим аспектом є репутація. Ви повинні вкрай уважно ставитися до вибору тих груп товарів, які будете реалізовувати в якості посередника. Бо якщо товари будуть неякісними, дуже скоро ваші послуги нікому не будуть потрібні, і ви просто не зможете отримати бажані перспективи розвитку;
 • Намагайтеся правильно організувати сервіс обслуговування. Клієнти, які виявлять бажання скористатися вашими посередницькими послугами, неодмінно повинні отримати все те, за чим вони до вас прийшли. При цьому, якщо виникають певні питання, ви неодмінно повинні надати на них відповіді. Якщо виникають спірні ситуації, ви повинні оптимально швидко постаратися їх дозволити. Такий вид бізнесу зможе стати основою отримання істотного припливу фінансів.
 • Відповідно, стає зрозуміло, що посередницькі послуги можуть стати основою заробітку, причому без початкових інвестицій, але щоб отримати бажані результати, рекомендується вкрай уважно організовувати даний бізнес так, щоб потенційні клієнти отримували все те, що їм насправді потрібно. Це спровокує повторні звернення, а також рекомендаційну рекламу.

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Крім позитивних моментів даного варіанту бізнесу, які описані вище, також потрібно сказати про те, що є і негативні моменти. Наприклад, дуже висока конкуренція.

Насправді, відсутність вкладень у відкритті такого заходу провокує бажання багатьох спробувати себе в такому виді бізнесу.

Це провокує серйозну кількість пропозицій, а значить, вам доведеться розробляти особливі структури розвитку, популяризації та оптимізації, щоб залучити до своїх пропозицій максимальну кількість уваги.

Не слід забувати про те, що ви з постачальниками будете працювати віддалено. А це в свою чергу провокує важливий негативний момент – відсутність можливості вивчення товару.

Тобто, ви не можете по суті, гарантувати своїм покупцям, що той або інший товар буде мати необхідні параметри якості.

Саме з цієї причини, нерідко формуються різні серйозні проблеми з рядом клієнтів.

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Також дуже важливим фактором виступає те, що в посередницькій бізнесі з постачальниками формується структура, коли постачальник відправляє замовлення безпосередньо зі складу покупцеві.

І тут ви також втрачаєте контроль над процесом. Нерідко формуються певні збої поставок, і замість декількох днів товар може йти до одержувача кілька тижнів.

Що також є досить негативним моментом, який може вплинути на вашу репутацію.

Передбачити і запобігти таким нюанси неможливо, тому потрібно вчитися їх згладжувати за допомогою високоякісного сервісу обслуговування.

Заробіток на посередництві в інтернеті – отримуй свою частку з операцій

Що таке посередництво? Тут описаний ще один вид заробітку грошей на посередництві в Інтернеті. У мережі присутні сфери, де без посередника не обійтися.

Що таке посередництво?

Посередництво в Інтернеті – ще один вид заробітку грошей. У мережі присутні сфери, де без посередників не обійтися.

Посередництво – спосіб заробітку, яким вже давно нікого не здивувати. Сьогодні, практично, жодна угода не укладається без участі цього самого посередника. І потім, цей спосіб не вимагає особливих знань – не потрібно мати «корочку» про закінчення вищого навчального закладу.

Все що потрібно, це трохи «поворушити мізками» і знайти ринок товарів або послуг, де можна заробити посередництвом. Ну, і найвагоміший аргумент – відсутність будь-яких вкладень. Саме цей аргумент стає вирішальним, тому що

саме відсутність первинного капіталу зупиняє в здійсненні своїх задумів багатьох бажаючих почати свій бізнес.

Наприклад, можна отримати прибуток, зводячи тих, кому потрібна послуга і тих, хто може її надати. Ось конкретний приклад: власнику сайту потрібні послуги дизайнера.

Посередник в даному випадку знаходить виконавця, домовляється з ним, а власнику залишається лише оплатити послугу. З сплаченої суми посередник «кладе собі в кишеню» деякий відсоток, а все інше віддає виконавцю.

Цього всього лише одна зі схем, в дійсності варіантів заробітку на посередництві безліч.

Як заробити на посередництві - бізнес без вкладень фінансове посередництво

Виступати посередником можна практично у всіх операціях, що проводяться в інтернеті. Найпростіший спосіб: посередництво з продажу посилань. Орендуєте місця на різних рекламних майданчиках, а потім продаєте їх, звичайно не забуваючи про націнку.

Посередництво по розробці сайтів

Наприклад: комусь потрібна розробка нового сайту і він звертається до вас. Але є проблема – ви самі не розробляєте сайти. Але ви знаєте веб-майстри, який якраз займається цим. Тоді вам всі карти в руки. Ставайте посередником. Дізнайтеся у вашого друга розробника ціну, накиньте відсотків 20-30 і запропонуйте тій людині, яка потребує цього.

Посередництво по розміщенню оголошень

Уявімо ситуацію. Людина, у якого є свій сайт хоче запропонувати оточуючим нову послугу. Але розбиратися у всіх премудростях донесення цієї інформації до потрібних людей йому не хочеться і часу немає.

Тоді на допомогу приходите ви! У вас повно необхідних контактів, досвіду роботи і реєстрацій на різних інтернет-дошках по розміщенню оголошень. Замовник і ви об’єднуєтеся. Точніше ви просто розміщуєте його оголошення де тільки зможете. Він не напружує мізки у вивченні нової сфери.

Ви отримуєте належну вам оплату. Всім добре і всі задоволені.

Як заробити на посередництві - бізнес без вкладень Посередництво в обміні посилань між лінкатори

Припустимо дуже просту ситуацію. До вас звернувся чоловік з проханням створити перелинковку між сайтами, щоб підняти свої значення тИЦ і PR.

А ви добре знайомі з технологією створення такої перелинковки за схемою «зірка». Або знаєте іншу людину, що займається таким родом діяльності. Тоді знову ви стаєте посередником.

Домовляєтеся з одним і з іншим і отримуєте свій відсоток.

Підводячи підсумки хочеться відзначити, що виступати посередником можна у всьому. Звичайно, для того, щоб стати посередником треба самому добре розбиратися в тій чи іншій сфері. Якщо ви новачок, то навряд чи це для вас.

Спочатку треба навчитися робити щось собі, а потім вже пропонувати цю послугу іншим. Подумайте самі: як зможе людина, у якого немає свого сайту, виступати посередником по розкрутці чужого? По-моєму: ніяк.

Посередник як місток між замовником і виконавцем

Цей ринок посередницьких послуг можна вважати вже сформованим, зараз вже багато таким чином заробляють на «хліб з маслом». Наприклад, веб-будівництво або мережеві тренди – це ті сфери бізнесу, які постійно потребують оновлення інформації.

Знаючи це, посередники набирають свою команду, яка в більшості випадків складається з тих, хто перебуває на «вільних хлібах», тобто фрілансерів. І, звичайно, ні про які трудових договорах тут немає й мови. Тепер завдання посередника полягає лише в пошуку замовлень через біржі, яких в інтернеті чимало.

Так і виходить, що часом ні замовник, ні виконавець не здогадуються, що між ними стоїть ще хтось третій.

Як заробити на посередництві - бізнес без вкладень

Якщо підсумувати все вищесказане, то виходить, що для того, щоб стати посередником буде потрібно:

 1. Мати команду виконавців. Це потрібно для того, щоб при отриманні замовлення можна було б приступити до його виконання відразу ж, не витрачаючи час на пошуки потрібної людини. Наприклад, вирішено заробляти на послугах зі створення сайтів, тут потрібно мати в полі зору грамотного веб-дизайнера, непогано також заздалегідь домовитися з хорошим копірайтером, ну і т.д.
 2. Шукати замовників на біржах і спеціальних форумах. Саме тут можна знайти підходящу роботу для початку своєї посередницької діяльності.
 3. Мати хороше портфоліо. Можна сказати, що портфоліо – це особа посередника. Як приклад можна виставити посилання на сайт, з оформлення і наповнення якого замовник буде судити про посередника. Ну, а коли бізнес «встане з колін», то можна подумати про створення офіційної фірми, адже до них довіри більше. І тут стає зовсім неважливо, що в штатному розкладі всього одна одиниця, виконуючого обов’язки і директора, і бухгалтера, і багато ще кого.

Як не парадоксально, але багато компаній зацікавлені у великій кількості посередників. Саме посередники «постачають» їм все нових і нових клієнтів. І тому на світ з’явилася ідея створення партнерських програм.

Інші сфери діяльності, де можна заробити посередникові

 1. Заробіток в сервісах. Яскравий приклад – це система Webmoney. Кожен день в цій системі з’являються сотні нових користувачів, кожен з яких надсилає свої документи на перевірку. І як впоратися з таким обсягом інформації штатним співробітникам компанії? Ніяк! І тому існує розгалужена система сертифікованих атестаційних центрів. Заробіток посередника, звичайно, невеликий $ 5-10. Але все залежить від кількості клієнтів. На цьому терені можна непогано розвернутися: деякі посередники створюють юридичні особи, орендують офіс, при цьому поповнюючи перелік послуг, такими як, обмін електронних грошей на готівку, переклад з одного гаманця на інший і т.д.
 2. Торгівля через посередника. Цей вид діяльності полягає в наданні посередницьких послуг при купівлі товарів через інтернет за кордоном. Не секрет, що деякі види товарів стоять за кордоном істотно дешевше, ніж тут. Наприклад, такий гаджет, як iPad, приблизно в 2 рази дешевше, якщо придбати його за кордоном. Але є чимало бажаючих отримати цей гаджет просто-напросто не хочуть «заморочуватися» на проблемах доставки і оплати. Тому до речі тут надаються послуги посередника, який може отримати непогані комісійні з покупки товару.
 3. Заробіток на нерухомості. Продати, зняти або здати житло – все це ніяк не обходиться без посередників. Наприклад, при пошуках орендного житла посереднику потрібно заплатити суму не менше тієї, в яку обійдеться місяць проживання в орендованій квартирі. Ринок нерухомості просто «кишить» всілякими посередниками: будівельні компанії, агенти і агентства і т.д.

Маючи свіжу інформацію про ринок орендного житла, можна легко і просто заробити гроші на посередницьких послугах. У цьому бізнесі головне – це достовірність інформації і швидкість.

Всі описані способи заробітку в інтернеті – це лише верхівка айсберга. Для того, щоб почати заробляти в інтернеті, не потрібно бути генієм, потрібно просто добре орієнтуватися в тій сфері, яка найбільше зацікавила. Для початку можна «пройтися» по спеціальним формами і почати спілкуватися, щоб познайомитися з новими людьми – можливими майбутніми замовниками або виконавцями.

Для того, щоб дізнатися про способи заробітку ще більше, можна звернутися до інших статей на сайті. Головне, що потрібно пам’ятати, що заробіток можна знайти не тільки на власному сайті, а й на чужих! Успіхів!

Як заробити в інтернеті на посередництві?

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Зараз є маса варіантів заробітку в інтернеті, в тому числі і на посередництві. Чому варто цим зайнятися, а також ряд інших нюансів, ви дізнаєтеся в цій статті.

Взагалі, якщо заглибитися в історію, то посередництво існувало дуже давно, згадайте навіть товарно-грошові відносини. Коли за м’ясо потрібно було принести поліно, обмінявши його у лісника на рибу.

Зараз же посередництвом займаються не тільки бізнесмени, але і звичайні люди в інтернеті. І при всьому при цьому, у вас, як у посередника, ніяких витрат і головного болю, знайшли клієнта, знайшли товар і справа в капелюсі!

Що потрібно, щоб зайнятися посередництвом?

 • Уміння знаходити блискучі і продають ідеї. Безумовно, приходить це з досвідом і з часом, головне набратися терпіння і терпіння.
 • Домовлятися і переконувати, як клієнта, так і продавця.
 • Маркетингові навички, як то кажуть, ви повинні вміти зробити і продати цукерку з чого завгодно і кому завгодно.
 • Стати активним користувачем різних форумів, дощок оголошень, тематичних сайтів і інших майданчиків в інтернеті.

Зважимо плюси і мінуси

 • Висока заробітна плата, причому її розмір ви визначаєте самі.
 • Нескладна робота в інтернеті сидячи вдома.
 • Не потрібно ніяких вкладень і закупа устаткування.
 • Завжди є присутнім ризик відмови покупця від товару, але це легко можна залагодити, взявши повну передоплату.
 • Часті зриви, часом з абсолютно незрозумілих і незалежних від вас причин.

Як можна заробити сидячи вдома на посередництві?

Як працюють посередники в реальному житті, ми знаємо, але як же укладати угоди онлайн? Ви знаходите в інтернеті оголошення, припустимо про ремонт комп’ютера, домовляєтеся з майстром про те, що забезпечите клієнтів за 3-10% від вартості його послуги.

Потім в інтернеті знаходите клієнта, якому потрібно відремонтувати комп’ютер. Зробити це досить просто. Шукайте тематичні блоги, форуми, знаходите потенційного клієнта, який все ніяк не може вирішити проблему зі своїм «залізом» і в якості допомоги радите йому свого майстра.

В результаті всі задоволені і щасливі!

Актуальна для посередництва в інтернеті ніша – це ремонт квартир / будинків / офісів, клінінгові послуги та інтернет-магазини.

До речі про інтернет-магазинах, ця ніша найбільш актуальна, популярна і розкручена. Візьмемо, наприклад, іноземні торговельні майданчики Ebay або Aliexpress. Пропонувати їх товар можна створивши цілий інтернет-магазин або через розкручений профіль в соціальних мережах. Або просто викладати оголошення конкретного товару на рекламних майданчиках в інтернеті, з позначкою термін доставки 20-60 днів.

Насправді займатися посередництвом може не кожен, потрібно володіти вмінням виділяти актуальний попит і потім вигідно його запропонувати. Але якщо ви повні ентузіазму, завзятості і бажання заробляти сидячи вдома, то неодмінно повинні спробувати себе в цій сфері. До того ж з усіх витрат у вас буде лише інтернет і час!

Успіхів вам і бажаних заробітків!

Заробіток в інтернеті

Приклади посередництва. Готові бізнес-ідеї без вкладень для Вас!

Добрий день, шановний читачу блогу Klinkov.

biz! У цій статті хочу порадувати Вас і показати конкретні приклади посередництва, які допоможуть Вам почати свій бізнес! Це будуть наочні приклади розвитку бізнесу в декількох нішах, тобто я візьму кілька ніш і покажу Вам як за допомогою посередництва у цій сфері зробити свій бізнес без вкладень! Дуже цікава і корисна стаття – читайте!

Приклади посередництва. Передмова

В даній статті хочу показати Вам систему мислення підприємця, що б Ви могли самі брати будь-який товар і придумувати на ходу план розвитку бізнесу за допомогою його перепродажу. Я вже торкався теми бізнесу на перепродажі, але зараз хочу розглянути конкретні приклади.

Для прикладів побудови бізнесу за допомогою посередництва візьмемо кілька ніш:

 • Створення сайтів. Будемо робити бізнес в інтернеті – створювати сайти людям.
 • Продаж навушників. Будемо робити бізнес на перепродажі навушників.

Як бачите, я вибрав не зовсім стандартні ніші, так як деякі навіть не розуміють, як можна без знань зробити бізнес на створенні сайтів. З навушниками думаю більш-менш зрозуміло, але давайте все докладно розглянемо.

До речі, на рахунок сайтів, якщо Ви не знаєте як створювати сайти безкоштовно, то раджу почитати цю статтю, а якщо взагалі нічого не знаєте про сайтах і хочете розвиватися в цій сфері, то стежте за оновленнями цього розділу.

Давайте почнемо робити бізнес використовуючи приклади посередництва, які я вказав вище. Звичайно Ви повинні бути зареєстровані як Приватний підприємець, що б не було проблем з законом, але тут є свої нюанси. Наприклад, якщо Ви тільки спробуєте себе в цьому бізнесі без ПП, нічого не буде, а якщо вже далі хочете розвивати, то ПП – обов’язково.

Приклади посередництва. Бізнес на створенні сайтів.

Як заробіті на посередніцтві - бізнес без вкладень

Тут є два шляхи початку цього бізнесу і все залежить від того, чи вміємо ми робити сайти самі чи ні. Якщо професійно не займаємося цим, то краще піти шляхом «не вмію робити сайти», так як це знизить ризик того, що ми втратимо репутацію компанії. Я теж буду йти таким шляхом, що б показати, що можна почати бізнес без особливих умінь.

Для початку нам звичайно ж потрібен той, хто буде робити сайти за нас. Якщо у Вас є знайомий, який займається створенням сайтів – супер! Якщо ж ні, то давайте шукати його самі. Де можуть знаходиться люди роблять сайти? Є кілька варіантів:

 • Сайти для фрілансерів. Шукаємо сайти фрілансерів, знаходимо якесь завдання, де хтось просить створити сайт за гроші і там ми побачимо тих, хто погодився на це завдання. Логічно, що вони вміють робити сайти, тому пишемо їм в личку і домовляємося про співпрацю. Скажіть, що Ви будете шукати їм клієнтів, гроші будете ділити так: йому 60-70%, а Вам відповідно 30-40%. Чому? Тому, що вони роблять всю роботу.
 • Форуми. Схема та ж сама, тільки Вам потрібно знайти відповідний форум, для цього в пошуковику вбийте щось на кшталт: Створити сайт Форум або Замовити створення сайту Форум.
 • Дошки оголошень. Заходимо на дошку оголошень і в пошуковому рядку вбиваємо: Створення сайту або створити сайт. Нам видасть всі оголошення пов’язані з цим, там працюємо за схемою.
 • Соціальні мережі

Як заробити на посередництві – бізнес без вкладень, перевірений часом

Сьогодні я розповім про історію Олени Гуховой з Москви, яка побудувала свій бізнес на такій оригінальній ідеї, як продаж червоних телефонних будок в англійському стилі. Але спочатку прочитайте статтю про те, як заробити гроші і про заробіток в інтернеті, в якій я привів 13 і 25 перевірених способів заробітку грошей в інтернеті і не тільки!

З яких дизайнерських проектів ідея ця виникла – не обмовляється, але, як виявилося, телефонні будки нині – модний тренд.

Будка від постачальника обходилася їй в 400 тисяч рублів, для клієнта ж вона коштує 500 тисяч рублів; тобто прибуток – 100 тисяч рублів за 1 будку. Спочатку великий «плюс» в бізнес Олени, звичайно, полягав у тому, що вона знайшла прямого постачальника таких будок з Великобританії і налагодила пересилку їх звідти.

Потім вже самі покупці подали їй думка про те, що виробників будок (а точніше – їх якісних копій) можна знайти і на батьківщині. Про що Олена і розмістила оголошення в Інтернеті на всіх можливих ресурсах. Далі вона розширила асортимент будками власного виробництва. Ось її сторінка, яку вона створила безкоштовно redphone.

Не тільки оригінальною ідеєю. Вона є своєрідним зразком бізнесу, побудованого на посередництві і підтверджує думку про те, що і в сучасному світі високої конкуренції можна заробити пристойну суму при мінімальному вкладенні коштів.

Отже, в чому його суть і з чого почати?

Перше, як уже говорилося – правильно підібрана ідея. Зараз дуже важко чимось здивувати споживачів, значить, основна ставка повинна бути на оригінальність, а часом і на креативність.

Бажано, звичайно, відразу ж шукати потенційних постачальників і виробників потрібного товару, а також продумати спосіб доставки.

Суть роботи посередника: «Спочатку гроші, потім – товар»

Але мінімальні вкладення для аналізу бізнес-ніші на Яндекс Директ все одно знадобляться. Перевіряється ніша за допомогою статистики пошукових запитів.

Якщо запит добре індексується (бажано, звичайно, щоб він був на першій пошуковій сторінці), то можна приступати до складання та розміщення рекламного оголошення.

Далі – дивимося на активність потенційних клієнтів

Якщо попит на товар високий, можна сміливо рухатися далі, тобто збирати контактні телефони покупців і передоплату за товар, потім вже звертатися безпосередньо до постачальників.

Не варто забувати про такий важливий момент, як порядність і виконання зобов’язань. Тому що в посередницькій бізнесі дуже важливо створити собі потрібний імідж і добре ім’я, щоб відгуки ширилися тільки в позитивному руслі і допомагали подальшому розвитку бізнесу.

Іншими словами, якщо трапляються якісь технічні накладки, треба завжди намагатися безпосередньо спілкуватися з покупцем і пояснювати йому суть питання. А якщо вже завдання стає нездійсненним, то не соромитися просто повернути йому гроші і визнати свої недоробки.

Якщо механізм продажу того чи іншого товару став більш-менш налагодженим, то можна постаратися розширити рекламну компанію за допомогою створення сторінки в Мережі або навіть сайту (на це, правда, буде потрібно достатньо коштів і часу, так що варто ретельно зважити таку необхідність).

Для початку найчастіше досить створення безкоштовної сторінки (на pen.io, наприклад, або інших безкоштовних ресурсах). Гарні такі сторінки тим, що можна розвивати кілька напрямки одночасно і, якщо якась ніша бізнесу стає неприбутковою, то відповідну сторінку завжди можна просто закрити.

Отже, бізнес, заснований на посередництві – це річ, яка, всупереч розхожій думці про «байдикування», вимагає до себе достатньо уваги і зусиль. Причому, і розумових, але і фізичних, особливого на початкових стадіях розвитку.

Самий позитивні моменти – це мінімальні вкладення коштів (що, звичайно, як на теперішній час важливо), і можливість гнучкого управління і моніторингу ситуації на ринку (не “пішло” – згорнулися).

Так, для цього, потрібні певні здібності і навіть знання, але, в принципі, таким видом бізнесу може спробувати зайнятися кожен, хто не полінуватися проаналізувати купівельний попит і зробити кілька кроків у потрібному напрямку.

Бізнес на посередництві. Схема заробітку на живому прикладі

Вітаю всіх, хто зацікавлений в заробіток без вкладень. Інформація цього випуску буде корисна для офісних співробітників, менеджерів, студентів, новачків і простих роботяг.

Я нічим не відрізняюся від цих людей. Як і всі, зіштовхувався зі складними життєвими ситуаціями, залишаючись без копійки. Йти працювати за маленьку зарплату не було ніякого бажання, оскільки для нормального життя цих грошей все одно не вистачить.

А коли є сім’я, яку треба годувати, але немає стартового капіталу і часу для роздумів над геніальними ідеями, діяти доводиться швидко. Я знайшов для себе заробіток на посередництві. Приклади цього бізнесу розглянемо далі, поділюся саме своїм досвідом.

Зазначу лише те, що для роботи в цій галузі не потрібно спеціальної освіти, досвіду і стажу.

Що таке посередницький бізнес

Розповім про схему наочно. Візьміть аркуш паперу і в його центрі напишіть своє ім’я. Проводьте від нього лінії спочатку до найближчих родичів і друзів, закінчуючи далекими знайомими. В результаті вийде дерево з людей, яких ви знаєте. Якщо серед них є менеджери, підприємці та продавці, записуйте їх в першу чергу.

Розглянемо систему на моєму прикладі. Лінія від мене йде до одного з секції з йоги. Його знайомий недавно відкрив свій шейпінг-клуб. Є ще кілька людей, які працюють сфері спортивного харчування. Також з боку свого дядька я знайшов кількох підприємців, що займаються вантажоперевезеннями і закупом продуктів оптом. Чи помічаєте, як складається схема?

Створіть дерево своїх знайомих

Далі я обдзвонив цікавлять мене людей і призначив їм зустріч. Розпитав про діяльність, наявності свого сайту, кількості клієнтів і застосовувані способи реклами.

Хочу попередити, що потрібно бути готовими до того, що велика частина людей вашу пропозицію не прийме. Тому орієнтуйтеся на знайомих, які зацікавлені в додатковому заробітку.

Можна вибрати абсолютно будь-яку сферу, головне, щоб у ній був оборот.

В результаті я відкрив точку здорового харчування в шейпінг-клубі і став продавати корисні продукти і коктейлі для спортсменів. Зідзвонився з директором і домовився про те, що за оренду приміщення платити не буду. Він отримує лише відсоток з моєї денний прибутку. У будь-якому випадку в мінусі я не буду.

Як заробити на посередництві в інтернеті

Існує безліч підприємців старшої вікової групи, які втрачають потенційний прибуток, тому що бояться виходити в інтернет. Укладіть співпрацю з цими підприємцями і створіть для них сайт.

Далі запускайте контекстну рекламу і отримуєте свій відсоток. Утворюється бізнес на посередництво у сфері послуг: вони – замовники, а ви – продавець.

Цих людей потрібно шукати серед представників старшого покоління, зверніть увагу на своїх знайомих.

Перед початком роботи використовуйте сервіс https://wordstat.yandex.ru. Тут ви можете побачити, як часто роблять запити на той чи інший бізнес. Наприклад, забиваєте в пошук «цеглини оптом», і сайт видає статистику. По налаштуванню реклами в Ютубі є безліч матеріалів. Створити сайт можна за допомогою конструктора. Інший варіант, скинутися з партнером і замовити сайт у фахівця, а вже на його підставі створювати інші проекти. На копію потрібно від 1000 рублів, а ось з партнера ви можете отримати вже 10 тис. Руб. і більше.

Шукайте партнерів серед підприємців старшого покоління

Заробіток на посередництві в інтернеті. робоча схема

Пропоную вашій увазі покрокову інструкцію для роботи посередником:

 1. Спочатку потрібно знайти бізнесмена.
 2. Укласти з ним партнерство і обговорити процентну ставку.
 3. Створити Лендінгем. Якщо бізнес орієнтований на молоде покоління, відмінним варіантом буде паблік або група в Вк.
 4. Далі робите контекстну рекламу. Для цього можете скористатися уроками в Ютубі або замовити професіоналу.
 5. Потім виявляєте актуальні питання та консультіруете людей по телефону.

Готово! Далі залишається лише розширювати свою компанію. Робота посередником в інтернеті не передбачає нічого складного. Знаходьте підходящі для співпраці ніші, поступово збільшуйте оберти, вибирайте найвигідніші пропозиції і домовляйтеся на високий відсоток.

Як заробляти на посередництві – свій бізнес без вкладень

Посередництво один із способів заробітку, про який ми сьогодні з вами і поговоримо. Для початку розберемося з тим, що ж мається на увазі під словом «посередництво».

Посередник є сполучною ланкою між продавцем і покупцем або ж якщо мова йде про послуги між замовником і виконавцем.

Даний вид діяльності виник давно, і швидше за все, буде існувати ще довго, так як посередники полегшують ведення будь-якого бізнесу, адже підприємцю або бізнесмену немає необхідності витрачати свій час на пошук ділових партнерів.

 1. Як ми вже сказали вище, послуги посередників були і будуть затребувані завжди, навіть під час нестабільної економічної ситуації в країні, їх послуги будуть користуватися попитом.
 2. Практично не має значення ваше матеріальне становище, для того щоб стати посередником, не потрібно великих фінансових вкладень, можна починати з нуля.
 3. Також, для того щоб стати посередником, не потрібно отримувати кілька утворень, з цим видом діяльності може впоратися навіть студент. Потрібно тільки вміти користуватися інтернетом, а точніше електронною поштою, ICQ і Skype.

Не варто вважати, що це робота для «халявщиків», тут доведеться попрацювати, ви повинні будете направляти свої зусилля на моніторинг ринку і на ведення переговорів з клієнтами.

Посередництво не є безризиковою діяльністю, і це потрібно врахувати. Ви як би стаєте підприємцем, тому повинні враховувати всі надзвичайні ситуації, які можуть виникнути. (Читайте також який бізнес без вкладень можна відкрити)

Існує кілька видів посередництва в бізнесі і яке вибрати, вирішувати вам. Слід виходити з власних інтересів і можливостей:

 1. Торговельне посередництво. Полягає в тому, що ви зводите продавців з покупцями, попередньо провівши ретельний аналіз попиту і пропозиції через інтернет, в який вас регіоні.
 2. Заробіток на фрілансерів. Спочатку ви знаходите виконавців, створюєте свій сайт, на якому буде прописано яким видом послуг ви займаєтеся (копірайтинг, веб-дизайн, програмування і т.д.), а після того як отримаєте замовлення, відправляєте його фрілансеру. Оплачуєте його послуги, і частина заробітку залишаєте собі.
 3. Заробіток на Webmoney. Для цього буде потрібно стати учасником партнерської програми, тобто стаєте «персонализатором». Чи займаєтеся тим, що перевіряєте паспортні дані і можете видавати атестати даної платіжної системи.

Посередництво в Інтернеті – способи заробітку без вкладень

Підприємництво, засноване на посередництві між сторонами – багатогранно. Заробляти можна як в інтернеті, так і офлайн. Даний бізнес орієнтований в основному на просування і реалізацію вже готової продукції, надання послуг гаранта в певних питаннях і т.п.

, Але суть не міняється – посередник – це юридична або фізична особа, яка здійснює надання послуг зі здійснення комерційних, фінансових операцій та врегулювання спірних питань у певних ситуаціях. Напрямків існує багато.

Комерційна бізнес діяльність в даній сфері може приносити величезний прибуток своєму власнику.

види посередництва

Як вже було сказано, існує маса напрямків в даній сфері, кожна з яких має свої тонкощі і характеристиками.

Нижче будуть описані деякі види посередництва, які актуальні на сьогоднішній день, широко поширені і, відповідно, здатні принести чималі гроші.

Будуть наведені приклади без вкладень, так і варіанти, що вимагають певних грошових витрат (як правило, такі здатні принести найбільший прибуток). Посередництво в інтернеті, способи заробітку на якому різноманітні – досить прибутково.

> Торговельне посередництво . Послуги торгового посередництва добре видно на специфіці функціонування звичайних продуктових магазинів і крамниць. Точка збуту отримають товар від виробника за початковими цінами, який потім реалізує за своєю, вже завищеною, ціновій політиці.

Чистим заробітком магазину є якраз таки ця різниця між цінами. Подібну діяльність можна організувати і через інтернет, створивши свій онлайн-магазин і стати власником власного бізнесу через всесвітню павутину.

Чи не минути і характерних для подібного роду діяльності турбот, але і прибуток від такої справи може бути чималою.

> Діяльність гаранта . Під гарантом мається на увазі незацікавлена сторона, яка стоїть між продавцем або покупцем. Його мета – відповідь за збереження важливих речей, документів, грошей.

Розібрати все можна на простому прикладі: Олег захотів купити телефон у Івана, але живуть вони в різних містах. Що ж робити? Правильно!Скористатися послугами гаранта. Той, в свою чергу, отримає гроші Олега, чекаючи поки Олегу прийде телефон, а після чого відправить необхідну суму Івану, залишивши собі заздалегідь обговорений відсоток.

Як підсумок: Олег при телефоні, Іван при грошах, а гарант – при своєму зароблений відсоток. За таким простим принципом це і працює. Подібну діяльність можна організувати і через інтернет з електронними валютами.

> Бізнес на посередництві між ПС (платіжними системами) . Ще одним способом заробітку є робота з платіжними системами, такими як WebMoney, Qiwi, Яндекс.Деньги, PayPal і так далі.

Для отримання великої пасивного прибутку відмінно підійде створення своєрідного обмінника, який буде переводити гроші клієнта в іншу систему. При цьому вами вилучається заздалегідь зазначений відсоток з грошей клієнта, на який він попередньо погоджується.

Таким чином люди будуть переводити гроші між платіжними системами. Цілком ймовірно, що деяку роботу доведеться робити вручну.

> Посередництво у фрілансі . Сам по собі фріланс останнім часом став дуже популярний.

Заробіток на посередництві між фрілансерами передбачає між собою якусь подобу на гаранта, де людині доведеться підтримувати розмову з замовниками та виконавцями, одним відправляючи гроші, а іншим роботу, при цьому заробляючи на різниці цін. Але слід зважати на той факт, що і на посередника лягає відповідальність.

Як приклад подібної ситуації можна взяти випадок (що нерідко трапляється), коли замовник просто кидає посередника, якому доведеться відправляти гроші реальному виконавцю, адже той працює з ним, а займатися шахрайством краще не варто.

> Посередництво в створенні сайтів. Щось подібне описувалося категорією вище. На прикладі посередництва у фрілансі (а заняття сайтобудування можна спокійно віднести до нього) можливе здійснення даної ідеї. Необхідно знаходити замовників і виконавців, а потім пересилати одним гроші, а іншим роботу. Відсоток за посередництво – собі.

Основні якості гарного посередника

 • Пунктуальність. Однією, а то і обом сторонам з малою вірогідністю може сподобатися той факт, що посередник сильно гальмує процес роботи. Таке ставлення може призвести до певних складнощів у співпраці з цими людьми.
 • Комунікабельність. До завдань посередника входить спілкування відразу з декількома людьми. Це вимагає певних здібностей грамотно спілкуватися, ввічливості, а так само вміння підтримувати відразу кілька діалогів.
 • Спланованість. Свою діяльність від А до Я потрібно ретельно планувати до дрібниць, щоб потім не виникло неприємностей в роботі, а сам її процес йшов гладко і не проблематично.

Де знайти замовників?

Замовників можна шукати на форумах, спеціальних біржах і інших сайтах. Достатньо подати власне оголошення (бажано з портфоліо, це важливо), а після чого чекати відгуків цікавлять вас людей. Або ж можна просто зв’язатися із замовниками за контактами, вказаними в їх оголошеннях. Нічого складного пошуку замовників немає.

Виведення грошей

Вивести зароблені кошти можна як на електронні гаманці, так і на карти, або ж отримати їх готівкою. Вся справа в тому, як ви працюєте. Наприклад, працюючи через платіжні системи інтернету можна просто переводити себе на окремий рахунок відсоток, вже зароблений вами, а решту суми залишати в резерві до її відправки, але це дивлячись чим ви займаєтеся.

Плюси і мінуси роботи посередником

Як хороших сторін можна відзначити:

 • По-перше, відсутність необхідності у вкладеннях, що дуже важливо для багатьох людей.
 • По-друге – посередництво – це в якійсь мірі легка і не пильна робота, яка може принести великі гроші. Робота посередником віддалено у вільний час – це дуже зручно.

З іншого боку – посередництво являє собою роботу з певними ризиками.

Йдеться про випадки, коли замовник відмовляється відправляти гроші за працю виконавця, або ж – навпаки, виконавець після отримання передоплати нахабно відмовляється виконувати роботу.

Автор може виконати роботу не зовсім так, як це потрібно, і якщо підтискає термін, то можуть виникнути певні проблеми в подальшій співпраці.

висновок

Робота на посередництві досить відповідальна, і може бути важким для новачка. Як правило, організація бізнесу на посередництві може принести відносно великі гроші, але це, звичайно, при грамотному підході до справи. До того ж посередництво, як підробіток на дому, дуже популярне заняття.