Як заробити на продажу радіокерованих машин і вертольотів

0
101

Польоти на вертольотах стають доступнішими.

Переміщатися швидше автомобіля, сідати і злітати з будь-яких майданчиків, встигнути зробити багато за один день, видовищність польоту, а також невисокі витрати на обслуговування – це тільки частина плюсів, які залучають приватних пілотів.

Можливість заробляти на вертолітних польотах може привертати до себе ще більше уваги, ніж просто можливість розважатися і літати по своїх справах. Де і як можна заробити на вертолітних польотах?

Особливості бізнесу на вертольотах

Бізнес на польотах на вертольоті може стати досить прибутковим заняттям. Люди стають щасливими і отримують нові незвичайні сильні емоції, за які вони готові платити гроші.

Вертольоти можуть використовуватися повсюдно в поїздках, в перевезеннях, в турах, в навчанні.

Найголовніше їх якість – швидкість переміщення в 3-8 разів швидше автомобілів без пробок робить їх незамінними в багатьох областях.

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

Для польотів важливі сприятливі погодні умови, оскільки сильний вітер і його пориви можуть сильно позначитися на безпеці польотів. Крім того, важливо мати дозвільні документи і супутні льотні ліцензії, які видають льотні заклади.

Особливих обмежень для польотів на вертольотах немає, пілоти проходять медичний огляд за ВЛЕК 2 графа (для комерційних пілотів, і по 3 графі для приватних), а клієнтам слід пам’ятати про наслідки польотів з застудою і з деякими захворюваннями.

Так, наприклад, при нежиті можна заробити ускладнення, що вимагає тривалого лікування.

Різні моделі вертольотів можуть використовуватися по-різному. На двомісній моделі можна вчитися і здійснювати ділові польоти, чотиримісна модель підійде і для весільної подорожі з фотографом.

Як самому встати на ноги

Історія Марії Лангер

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів Марія Лангер, засновник і власник компанії Флайінг ЕІР, почала свій бізнес, спростувавши загальну думку, що спочатку потрібно налітати 1000 годин польоту, щоб претендувати на хороше місце в вертолітної компанії. «Занадто багато пілотів початкового рівня, надто мало вакантних місць, та й зарплати низькі», – так починає свою розповідь Марія Лангер. «Школи обіцяють до 80000 $ в рік для початківців пілотів, що часто є порожньою обіцянкою. Я вирішила йти своїм шляхом і набирати годинник польоту після отримання комерційної ліцензії на своєму вертольоті ».

Ось як Марія знаходила клієнтів. У 2008 році Марія знайшла двох осіб, які надавав послуги для садівників по догляду за виноградом.

Одна з процедур догляду полягає в тому, щоб після дощу осушити виноград. Так виноград визріває більше і менше його псуватися на сильному сонці.

Вообщем збір здорового винограду підвищується на 50% і більше і за таку роботу садівники готові платити хороші гроші.

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

На наступний рік Марія звернулася до партнерів знову, але вони з особистих причин вийшли з бізнесу. На щастя один з них перед відходом віддав їй список контактів своїх клієнтів. Так і почався її бізнес: обробка після дощів виноградних господарств в штаті Вашингтон.

Клієнтська база з часом стала поповнюватися, а клієнти приводили нових. Така робота дала Марії можливість жити вільним життям, відчувати себе незалежною самостійною людиною і поліпшити свій добробут.

Завдяки чому пізніше вона змінила 2-ух місцеву машину на 4-х місцеву. І зараз крім садових робіт, вона також займається проведенням вертолітних турів, послугами авіатаксі, аерофотозніманням, а також рятувальними польотами по всій території США.

Детальніше з історією Марії можна познайомитися в її блозі aneclecticmind.com.

Авіашкола Хитрий Хоулі

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів Народившись в передмісті Нью-Йорка, Хоулі була однією з 4 дочок в сім’ї, чий бюджет не дозволяв займатися спортом у вільний час. Спочатку Хоулі планувала почати бізнес в ветеринарії, але потім змінила свої плани після студентського туру по Європі. Хитрий вирішила продати всю свою власність і виїхати до Каліфорнії, щоб заснувати школу для пілотів. Її інструктор розповіла їй, що у вертолітників більш стабільна робота і більше грошей, так вона зважилася на відкриття вертолітного бізнесу.

Самим трудомістким виявилося навчання вартістю в 70000 $ за 20 місяців навчання, яке вона все ще оплачує у вигляді студентських кредитів. Після навчання вона повернулася додому в Колорадо, де без зусиль знайшла 6 варіантів роботи. «Дівчата менше важать, тому вертоліт менше витрачає на гас, тому брати нас вигідніше», – з таким торговим перевагою інтерес до неї з’являвся швидко.

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів Хоулі не планувала відкривати свій бізнес, але коли одна зі шкіл, на яку вона працювала, вийшла з бізнесу, дівчина зважилася взяти вертоліт в оренду Robinson R22 вартістю 170000 $ і почати навчання 25 літніх студентів. «Я почала навчання з 25 $ в кишені і з великими студентськими кредитами», – каже Хоулі сміючись.

У вересні 2008 року у Хоулі відбувся перший політ в якості інструктора власної школи. У 2009 році вона купила Robinson R44 і тренажер для підготовки. Зараз у неї флот з 3 вертольотів і офісний персонал і ще один інструктор. І 4000 годин нальоту.

Зараз робота займає весь вільний час, 7 днів на тиждень. І Хитрий визнається, що більше двох днів не може жити без польотів. Вона отримала всі можливі сертифікати і продовжує підвищувати рівень послуг в своїй школі.

Історія появи Нанко Хелікоптер

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів Тейлор Нанкерроу – засновник і старший пілот компанії Нанко Хелікоптер. Він збирався піти по стопах батька і діда і почати кар’єру в авіації до тих пір, поки не познайомився з вертольотом.

Перші польоти Тейлора відбулися в віці 13 років, коли він навчався в школі в місті Санта-Барбара паралельно із заняттями водним підлогою. У 18 років він поставив собі за мету отримати ліцензію пілота, яку успішно реалізував.

В цей же рік під час роботи підсобним робітником в аеропорту камарилья, Каліфорнії, він зустрів багато пілотів-вертолітників, які були поза від щастя від своєї роботи.

Таке ставлення до роботи передалося і хлопцю, який теж закохався в вертольоти.

«Після отримання ліцензії в камарильї, я вирішив, що можу бути затребуваним з польотами в Санта-Барбарі. Спершу я підкинув цю ідею власнику авіашколи, в якій навчався. Взяти вертоліт в оренду і представляти бізнес школи у себе в місті – такий був мій план. Спочатку справи йшли, але потім ми розлучилися з партнером через відсутність взаєморозуміння ». Так почався бізнес Тейлора.

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів «Ми пропонуємо багато різних послуг і хочемо, щоб вони були якомога різноманітніше. Ми возимо бізнесменів, які хочуть уникнути пробок, з Санта-Барбари в Лос-Анджелес. По-друге, проводимо повітряні тури над архіпелагом Чаннел і над районом виноробства. По-третє, ми займаємося повітряними дослідженнями рибних ресурсів і дичини для державних служб. Ми також проводимо роботи для біологів: аналізуємо середовище проживання беркутів. Для садівників ми проводимо роботу влітку, щоб запобігати згоряння ягід, взимку – захищаємо від морозів ».

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів «Працюю сам одноосібний власник, в штаті є один інструктор за фактичний наліт, і обслуговуючі техніки. Є також люди, які допомагають з бізнесом, але всі вони працюю віддалено. Це бухгалтерія, аудитори і т.д.

Так, я в бізнесі недавно, і у мене немає великого досвіду за спиною. Але якщо ви продаєте хороші послуги і клієнти задоволені, то вони будуть повертатися. Саме це і відбувається зараз з дослідниками ».

Тейлора називають чудовим гідом, у нього виходять дуже захоплюючі і пізнавальні тури. І ось що стоїть за такою популярністю.
«У школі я працював провідником поїзда в зоопарку Санта-Барбари. Це було дуже весело.

Перш ніж почати проводити тури я переглянув всю википедию, прочитав масу літератури і вивчив всі історичні місця ».

Звичайний розпорядок роботи в тиждень виглядає так: минулий місяць я працював на садівників в Вашингтоні, сушив виноград, минулого тижня я працював на дослідників рибних косяків у Калексіко на півдні Каліфорнії. На цьому тижні очікується тур і ділові поїздки. Льотні дні звичайні в цей час літа – це п’ятниця, субота та Воскресіння. Але роботи завжди вистачає.

У становленні свого бізнесу Тейлор бачить три основні моменти: терпіння, пристрасть і завзятість. «Індустрія вертолітників дуже конкурентна, так що важливо бути терплячим. Важливо мати пристрасть до польотів і пройти через невдачі. Це все взаємопов’язано. Звичайно, як і скрізь, найкраще заздалегідь знайти обізнаного людини ».

Бізнес-ідеї: як почати вертолітний бізнес

Найважливіше в бізнесі – це клієнти. Тому перше питання, на який потрібно відповісти – це де і як я буду залучати клієнтів. Люди будуть приходити або за емоціями, або за реальними послугами.

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів «Діяльність не має значення, якщо ти займаєшся улюбленою хобі».
У Підмосков’ї можна заощадити час, злітав на рибалку, наприклад, на Можайское водосховище. Це швидко, без пробок, можна відразу зануритися в атмосферу улюбленого заняття.
Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів У гірській місцевості можна пропонувати послуги з ввезенню всіх любителів екстриму вище за склону.Хотіте довше за часом ковзати по схилу на улюбленій дошці. Піднімайтеся з нами. Вертольотом ми закидаємо ваші навички і задоволення від катання на нову висоту.
«Яскрава і запам’ятовується весілля».
За допомогою вертольота ви зможете зарядити цей день такою кількістю позитиву, нових знайомств і відкриттів, що ваші плани і мрії почнуть втілюватися в життя небаченими темпами.
Разом з вами побудуємо маршрут, підкажемо які місця краще відвідати і як краще все оформити.
Також можна додатково сказати, що «ваш шлюб був укладений на небесах».
«Повітряні тури – з висоти видніше» (індивідуальні тури).
Кожен, хто приймає серйозне рішення в житті, прекрасно розуміє, що свій погляд з висоти завжди інформативніше. Ми знаємо місцевість і допоможемо вам швидше оцінити потенціал місця і його цінність.
«Шопінг без кордонів».
Можливість зробити шоп – тур до Європи, в Санкт-Петербург в комфортній для вас обстановці в короткий час.
«Багато справ за один день» (аеротаксі).
За допомогою вертольота можна відвідати бізнес-форум в сусідньому місті, а також злітати на зустріч з діловими партнерами і все це встигнути зробити за один день. Ніяких пробок, комфортна поїздка і можливість вести бізнес без пауз прямо в вертольоті.
«Зайнятися парашутними стрибками».
З вертольота можна виконувати парашутні стрибки на точність приземлення. А також можна сідати і забирати парашутистів там, де літаки не приземляються.
«Підрізання дерев та благоустрій»
Дерева в зоні електропередач можуть розростатися і руйнувати дроти, тому їх потрібно підрізати. У важкодоступних місцях для цього можна використовувати вертольоти. У зонах курортів і відпочинку цілком доречно займатися благоустроєм лісосмуги. Підрізати дерева, щоб пейзаж ставав красивішим та привабливішим.
«Відчуй себе вільним і щасливим»
Польоти на вертольоті – це можливість відірватися від землі і відчути свободу. Якщо ви мрієте про це і хочете відчути нову свободу, то можете зробити собі подарунок у вигляді польоту на вертольоті.
«Крок в авіацію»
Кому-то важливо зануритися в світ авіації, відчути себе пілотом вертольота і зарядитися мужністю і емоціями, пов’язаними з льотним справою. Багато чоловіків в дитинстві хочуть стати пілотами, хтось напевно готовий втілити ці мрії в життя і пройти навчання.
«Новий рівень організації свят – повітряні шоу»
Вертоліт може прикрасити будь-яке свято: повітряні піруети, змагання на влучність попадання, рекламні банери. Ми можемо підібрати програму, як для корпоративного свята, так і для приватної особи.

Які кроки зробити і з чого почати вертолітний бізнес

Крок 1. Отримати ліцензію пілота вертольота

Для початку потрібно отримати ліцензію приватного пілота в будь-якому навчальному закладі, яке надає такі послуги.

Для цього потрібно налітати 42 години, пройти ВЛЕК по 2 графі, пройти теоретичну підготовку і здати іспит. Вартість такого навчання обійдеться в 18000 – 20000 $.

Якщо машина буде вашою, то порядку 5200 $. (Https://skyeagleaviation.ru, https://helico-russia.ru, https://heli-school.ru)

Крок 2. Купити або взяти в оренду вертоліт

Вертоліт можна придбати новий двомісний Robinson R22 від 465000 $, б / у можна взяти за 200000 $. Можна придбати чотиримісний Robinson R44 від 615000 $ новий, є варіанти за 100000 $ (https://www.vertolet.ru). Можна взяти вертоліт в оренду.

Крок 3. Юридично грамотно оформити бізнес

Залучення клієнтів і продажу – це основна складова будь-якого бізнесу. Але крім неї є також і юридична сторона питання: як оформити польоти на вертольоті, щоб не мати проблем і питань з боку закону.

Один з можливих варіантів вирішення питання – створення аероклубу у вигляді некомерційної організації з партнерством. Клієнт при вступі в клуб оформляє два папери – вступ і вихід з партнерства. Ви знімаєте копію його паспорта і берете гроші фактично за політ. Так можна оформляти ознайомчі польоти навколо аеродрому з фотографуванням.

Для здійснення перевезень людей і вантажів, а також для здійснення авіаробіт у нас потрібно отримати відповідні сертифікати. Це досить довга процедура зі своїми нюанси. Більш детально можна ознайомитися з проходженням процедури на сайті Saon.ru.

Крок 4. Бізнес-план вертолітного клубу

Після підготовчої роботи потрібно скласти бізнес-план вертолітного клубу. Врахувати потрібно як всі витрати, так і доходи. Приклад розрахунку може виглядати так:

Відкриваємо магазин радіокерованих моделей – Портал про бізнес і бізнес-ідеях

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

Чистий прибуток магазину радіокерованих моделей і іграшок, за умови розташування в прохідному місці, становить не менше 100 тис. Рублів на місяць. Організувати справу нескладно, постачальників подібного товару на ринку більш ніж достатньо. Основне завдання зводиться до пошуку оптимального торгового місця для розміщення магазину …

Асортимент магазину радіокерованих моделей – це: автомоделі та судномоделях, літаки і вертольоти, квадрокоптера, катери і танки, ракети і іграшки, радіокеровані роботи та симулятори-літаки.

Як правило, радіокеровані моделі купують для дітей і підлітків, але є варіанти і для дорослих. Серед товарів є як звичайні, так і професійні моделі. Часто такі товари беруть в подарунок. Середня ціна однієї керованою по радіо машинки становить 6000 рублів, а торгова націнка – близько 50%. Тому досить двох покупок в день, щоб вийти на прибуток в 100 тис. Рублів на місяць.

 • Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів
 • Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів
 • Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

Найкраще місце для розміщення подібного магазину – великий торговий центр, бажано, ближче до ескалатора. В такому випадку, майже кожен проходить повз звертатиме увагу на вітрини магазину. Оптимальна площа для магазину складає 10 кв. м. На такій площі можна розташувати привабливі вітрини в форматі «торговий острів»:

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

Основа успіху – велика прохідність, тому розміщуватися потрібно не вище 2-ої поверху. На користь піде сусідство з дитячими кафе, магазинами дитячого одягу та ігровими кімнатами. Оренда в популярних торгових центрах недешева. Середня орендна плата за 10 кв. м. складе 60 – 80 тис. рублів на місяць.

Основне обладнання торгової точки: торговельні вітрини, комп’ютер, термінал, плазмова панель, стелажі, торгова стійка і стілець продавця. Орієнтовні витрати на покупку устаткування становлять 150 тис. Рублів. Ще близько 300 тис. Рублів необхідно на створення асортименту товарів. Загальні інвестиції на старт проекту складуть, приблизно, 500 тис. Рублів.

У додатковій рекламі торгова точка не потребує, якщо ми маємо справу з торговим центром. Для збільшення продажів можна час від часу демонструвати роботу деяких моделей машин. Жива реклама працює на 100% і збирає натовпи цікавляться, особливо, дітей.

Для роботи торгової точки досить залучити двох продавців в змінному графіку 2/2. Форма оплати: 10% від виручки і 500 рублів в день за вихід. За деякими даними, середній оборот подібних магазинів складає 300 – 400 тис. Рублів на місяць. У передноворічний період виручка зростає в 2-3 рази. Витрати на старт проекту окупаються за 6 – 8 місяців роботи магазину.

Продаж радіокерованих іграшок

Серед людей, які хочуть відкрити власний бізнес, досить часто зустрічаються ті, хто вирішує використовувати китайські товари. На продажу товарів куплених в Китаї дійсно можна побудувати успішний бізнес, а завдяки інтернету можна знайти величезну кількість постачальників і продавців з Китаю.

Продаж радіокерованих іграшок, це один з варіантів створення свого бізнесу через інтернет. Вам не буде потрібно вирушати за кордон, вивчати китайську мову і т.д. Досить буде скористатися російськомовними ресурсами і потім знайти оптимальний варіант для реалізації товарів.

Як заробити на продажу радіокерованих машин і вертольотів

Бізнес на китайські товари

Чи може такий бізнес бути вигідним? Давайте спробуємо знайти товари з Китаю та порівняємо ціни з Російськими. Для пошуку зарубіжних товарів ми скористаємося найпопулярнішими інтернет-магазинами Ebay.com і Tinydeal.

На Tinydeal нам вдалося знайти недорогу модель вертольота всього за 529 рублів:

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

В інтернет-магазині Ebay.com можна знайти і більш дешеві товари, ми знайшли вертоліт за 462 рубля:

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

Який з цих магазинів вибрати? Різниці в якості товарів або терміни доставки немає. Кількість пропозицій величезної в обох інтернет-магазинах. Єдина істотна відмінність, це метод оплати. На Tinydeal можна розплачуватися Webmoney, а на Ebay виключно PayPal.

Тепер нам необхідно знайти ціни на аналогічні товари в Росії. Для цього скористаємося Яндекс.Маркет:

Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів

Як бачите, ціни істотно відрізняються від тих, які представлені в Китайських інтернет-магазинах. На цій різниці можна непогано заробити, якщо налаштувати систему збуту.

Як продавати радіокеровані іграшки?

У вас є кілька варіантів для організації збуту товарів. Самий простий, швидкий і безкоштовний, це скористатися дошками оголошень (Avito.ru). Крім цього, ви можете створити співтовариство в соціальних мережах. Якщо ви плануєте запустити повномасштабний бізнес, то краще створити інтернет-магазин. Можна почати з простих методів і поступово розвиватися.

Ідею торгівлі радіокерованими іграшками можна модернізувати. Наприклад, ви можете купувати машини, іграшки з бензиновими двигунами, вбудованими відеокамерами і т.д. Варто відзначити, що чим дорожче буде купується вами продукція, тим більше можна буде виграти грошей на різниці цін.

Раджу відвідати наступні сторінки:
– Сайт – пліткар
– Ідея для інформаційного товару
– Помилки початківців бізнесменів в мережі

Бізнес-ідея на боях радіокерованих танків

 • 1 З чого почати бізнес на боях радіокерованих танків
 • 2 Скільки можна заробити на боях радіокерованих танків?
 • 3 Скільки можна заробити
 • 4 Скільки потрібно грошей для старту бізнесу
 • 5 Як вибрати обладнання
 • 6 Який КВЕД необхідно вказати для боїв радіокерованих танків
 • 7 Які документи потрібні для відкриття
 • 8 Яку систему оподаткування вибрати для боїв радіокерованих танків
 • 9 Чи потрібен дозвіл для відкриття
 • 10 Технологія бізнесу
 • 11 Новачкові в бізнесі на боях радіокерованих танків
 • Заповзятливий людина може використовувати сучасну радіокеровану техніку для побудови власного бізнесу.
 • Як заробіті на продаж радіокерованіх машин и вертольотів
 • Одним з варіантів успішної бізнес-ідеї в цій сфері є проведення боїв радіокерованих танків.
 • Перевагою проведення боїв радіокерованих танків є низький поріг входу в бізнес.
 • По суті, бізнесмен може стартувати навіть з капіталовкладеннями в розмірі 100 тисяч рублів.
 • До того ж, цільова аудиторія такого атракціону буде не обмежена віковими рамками.
 • Танкові битви припадають до душі як дітям, так підліткам і навіть дорослим чоловікам.

З чого почати бізнес на боях радіокерованих танків

Для організації боїв радіокерованих танків підприємцю потрібно буде знайти місце з середньою, а краще високою прохідністю.

Це може бути будинок великого торгового центру, вокзалу і т.д.

 1. Орендна плата в таких місцях висока, зате у бізнесмена не буде проблем з трафіком і залученням клієнтів.
 2. У літній період надавати подібні розважальні послуги можна на території дитячих атракціонів, підписавши договір оренди з їх власниками.
 3. Для проведення боїв бізнесменові потрібно буде закупити зменшені моделі відомих танків, танкодром і тематичні декорації.
 4. Для мінімізації витрат бажано купувати таку продукцію в інтернеті.
 5. Сучасні моделі радіокерованих танків коштують від 3 до 15 тисяч.
 6. Підприємцю бажано віддати перевагу продукції середнього цінового сегмента.
 7. В їх функціонал обов’язково повинно бути звуковий супровід і інфрачервоні гармати.
 8. Декорації (солдат, дерева, гармати іншу військову атрибутику) можна виготовити самостійно, однак на це піде багато часу.
 9. При наявності фінансових можливостей їх можна придбати в спеціалізованому магазині.

Що стосується танкодрому, то його розмір може бути невеликим. Майданчик для боїв може бути всього 3 на 4 метри.

Для збільшення прибутковості подібного розважального бізнесу має сенс проводити бої для корпоративних клієнтів.

Це дозволить отримати максимальний прибуток за мінімальний час. Варіантів використання атракціону може бути маса.

 • При бажанні підприємець може проводити танкові битви на дитячих святах.
 • Можна влаштовувати міські турніри з танковим боїв серед школярів.

Скільки можна заробити на боях радіокерованих танків?

Вартість участі в таких заходах можна встановити в розмірі 300-500 рублів.

На проведення боїв радіокерованих танків можна заробляти до 50 тисяч рублів щомісяця.

Скільки можна заробити

В середньому вартість однієї години гри становить 100 рублів. Якщо в наявності є 5 танків, то за годину заробіток становить 500 рублів. За 8 годинний робочий день отримуємо прибуток в 4000 рублів, а за місяць (20 робочих днів) сума доходів зростає до 80 тисяч рублів.

Скільки потрібно грошей для старту бізнесу

Якщо придбати 5 танків за ціною в 10 000 рублів, то буде потрібно мінімум 50 тисяч руб. Крім того потрібно створити декорації для баталії та орендувати територію (приміщення, відкритий майданчик). В цілому для початку бізнесу в даному напрямку діяльності потрібно не менше 100 000 рублів.

Як вибрати обладнання

На обладнанні для танкодрому не варто економити. Краще відразу придбати якомога більше розширене кількість декорацій. Надалі, щоб змінити обстановку на полі бою їх можна буде міняти місцями.

На момент відкриття можна придбати і більш дешеві моделі танків, наприклад, мінімальна вартість однієї моделі становить тисячі рублів.

Цим ми кілька заощадимо кошти і зможемо їх вкласти на створення поля бою для танків.

Який КВЕД необхідно вказати для боїв радіокерованих танків

Для цього напряму діяльності підходить код 92.34. Згідно КВЕД вона включає в себе іншу видовищно-розважальну діяльність.

Які документи потрібні для відкриття

Даний напрямок діяльності можна організувати зареєструвавшись як індивідуального підприємця. Тут не потрібно збирати значний пакет документів, як для реєстрації в якості юридичної особи.

Яку систему оподаткування вибрати для боїв радіокерованих танків

Спрощенка – ідеальний варіант для налагодження вищеназваного бізнесу. Ця система дозволяє підприємцю особисто вирішити платити йому податок в розмірі 6% від прибутку або ж різницю в 15% між доходами і витраченими коштами.

Чи потрібен дозвіл для відкриття

Для цього виду діяльності необхідно буде отримати тільки один дозвіл, наприклад, якщо майданчик організована на території парку, то від адміністрації парку, якщо в торговому центрі, то від його керівництва.

технологія бізнесу

Залучення клінтів – основне, що потрібно для отримання прибутку. У зв’язку з цим необхідно ретельно підібрати місце, де буде розміщуватися танкодром. Навіть якщо орендна плата буде дещо завищена, дохід буде все одно пристойним через кількість відвідувачів.

Новачкові в бізнесі на боях радіокерованих танків

(8

Вертольоти як успішний бізнес

Дорожні пробки, робоча рутина і тривога за збереження капіталу – звичний набір неминучостей, що супроводжує життя навіть дуже успішних представників російського бізнесу. Олександр Климчук – один з тих, хто зумів послідовно позбутися всього, що, на його думку, робило життя монотонної.

Перефарбував традиційно чорний сімейний автопарк в життєрадісні кольори: Audi Q7 – в яскраво-оранжевий, Lexus RX 450 дружини Ірини – в рожевий з квіткою кактуса на капоті, BMW 7 – в «жовтий хамелеон».

Розв’язався зі справами, які приносять стабільний прибуток, але мало задоволення, купив землю в районі підмосковного Дмитрова, щоб побудувати аеродром, і перетворив захоплення всього життя в джерело постійного доходу.

«Ідея бізнесу як веселощів і творчості йде врозріз з прийнятими умовностями, і це, звичайно, зовсім не те, чого нас вчать в бізнес-школах, де бізнес означає важку нудну роботу і багато дисконтування грошових потоків» – згадую цитату з книги сера Річарда Бренсона , творця авіакомпанії Virgin Atlantic, що перелетів на аеростаті через океан і зважився на подорож навколо світу в дусі Жюля Верна. Питаю Клімчука про його ставлення до такої життєвої позиції. «Як ви вгадали? Я прочитав майже всі книги Бренсона! » Одягнувши потертий bomber jacket з авіаційними шевронами, він і зовсім перетворюється з бізнесмена в героя рятувальної експедиції – поки йде наше інтерв’ю, такі борються з повітряною стихією і сніговими лавинами на екрані телевізора в затишному офісі «Аеросоюзу». Навряд чи це сценічний образ – за штурвалом вертольота Климчук проводить не менше часу, ніж за кермом автомобіля. «На роботу частіше літаю: 4 хвилини – і я на місці». Дизайн інтер’єру офісу імітує старий авіаційний ангар в стилі перших підкорювачів Північного полюса. «Проклепані» внутрішня обшивка, підвісні полки для багажу, металевий трап веде на другий поверх до мініатюрного музею авіації. У центрі залу – двометрова дерев’яна модель вертольота початку XX століття, незмінно викликає захват нових клієнтів, – подарунок партнерів. «Ідею інтер’єру підглянув в американському Діснейленді, – зізнається Климчук. – Креслення конструкції доручив архітекторам, а дизайн розробив сам. Все життя щось малюю: в школі – стінгазету, в армії – дембельские альбоми ».

Ви 28 років літаєте на планерах, парапланах, літаках і вертольотах, але прийшли до ідеї створення власної авіакомпанії досить довгим шляхом, він зайняв 11 років.

Чесно кажучи, я навіть продав своє місце на розподілі за пляшку горілки зі словами «все одно не буду працювати за професією». Треба було заробляти гроші, я ж хотів одружитися на коханій дівчині.

Вона працювала відповідальним секретарем міськкому ВЛКСМ з міжнародної роботи – з квартирою, кар’єрою, оточенням з хорошими перспективами … А у мене – тільки червоний диплом Академії цивільної авіації Санкт-Петербурга. Коротше, довелося крутитися.

Перший мільйон доларів заробив на експорті парасольок з Арабських Еміратів, торгував побутовою технікою, один раз завалив квартиру французької туалетною водою, в іншій – приніс спортивну сумку готівки. Тоді це називалося «ганяти повітря».

Домагався руки і серця, знайомства з батьками, загалом, я був наполегливий, і це спрацювало. Зараз Ірина займається ресторанної частиною нашого бізнесу. Ми обидва лідери, тому працювати над одним напрямком нам виявилося б складно.

Навіть заробивши перші мільйони, ви не подумали повертатися до літаків, натомість запустили мережу побутової техніки, потім мережу автосалонів.

Так, після цього ще були інвестиції в нерухомість. Неорганізований ринок 1990-х, як ми пам’ятаємо, заохочував будь-яку небредовой ідею. Ми тоді не встигали усвідомлювати сенс і потенціал таких гігантських потоків готівки, часто просто не знали, що з ними робити. Загалом, бізнес успішно розвивався, я проводив дозвілля, літаючи на парапланах, планерах, літаках. Потім купив літак.

Надлегкий двомісний «складаний» «Скайренджер», він містився зі складеними крилами в гараж. Допрацював його заодно, так вийшло, створив ціле авіаційне виробництво. Потім побачив, що попит на дорогі вертольоти багато вище, ніж на дешеві літаки.

Зрозумів, що займатися ними перспективніше – більше напрямків практичного застосування, не потрібні дорогі злітно-посадкова смуга і складна інфраструктура.

Візьмуся припустити, що це не самий спокійний бізнес: якщо постраждають люди, вам загрожує великий термін тюремного ув’язнення.

Дійсно, це не тільки гроші, але і кримінальний кодекс, і транспортна прокуратура. У нашій справі спочатку садять, потім запитують прізвище, і це зрозуміло. Ринок тільки зароджується, і важливо спочатку задати правила гри. За Уралом часто немає ніяких правил – ось моя тайга, а ось мій вертоліт, роблю що хочу.

Відомий випадок, коли у пілота-аматора не було зв’язку з землею і він спілкувався з диспетчером есемесками. Поки набивав чергову, врізався в гору. Інша трагедія стала наслідком урочистого обмивання покупки вертольота з подальшим тестуванням в повітрі, коли пілот вийшов з кабіни на висоті ста метрів.

При цьому не зареєстровано жодного інциденту через відмову матчастини. 100% людський фактор – недовчений пілоти і суботні пікніки. Академія вертолітного спорту – предмет моєї особливої ​​гордості. Ми зібрали кращих тренерів Радянського Союзу, а радянські пілоти завжди були кращими в світі.

За сім років вдалося домогтися того, що наші випускники стали чемпіонами світу.

Як скоро вам вдалося окупити початкові вкладення?

Нам знадобилося п’ять років, щоб вийти на рівень рентабельності, сім мільйонів доларів витратили тільки на маркетингові помилки.

Як ви і ваші клієнти відчули на практиці зміна законодавства, який визнав повідомний характер польотів? Чи готові диспетчерські служби реалізовувати його в повній мірі?

З 2010 року «відкрили небо», і наш повітряний законодавство стало навіть ліберальнішим, ніж за кордоном. Але поки що стикаємося з низькою кваліфікацією диспетчерів і системою дрібних хабарів, особливо в регіонах.

Плюс традиційна безініціативність регіональних влад, які не поспішають транслювати інформацію про зміни в законі. Наприклад, тепер не потрібно медичного огляду пілота-аматора перед вильотом, так само як і сертифікованої інформації по метеообстановки.

Погоду можна подивитися в Інтернеті, по телевізору, та хоч запитати у сусіда. При цьому де-небудь у Воронежі з тебе неодмінно запитають звичайні три тисячі рублів за офіційну погодну зведення: «Федеральні авіаційні правила? Це у вас в Москві, а у нас – три тисячі рублів ».

Доводиться переконувати, що ні я, ні мої клієнти та колеги більше не будемо платити. Це викликає глибоку досаду. Росіяни не літають так багато, як могли б, тому що не знають, що небо давно відкрили.

Яка маржинальність цього бізнесу зараз, і які напрямки розвитку ви вважаєте найбільш перспективними?

Коли друзі дізналися, що я в черговий раз відмовився від своїх цілком успішних і добре налагоджених бізнесів на користь вертольотів, мало хто не покрутив пальцем біля скроні. Я ж спинним мозком відчував, що тут бізнес буде. За кордоном вертоліт не більше ніж засіб пересування.

Тому, до речі, і вертолітна площадка – як і місце парковки автомобіля – не припускав дизайнерських вишукувань. Скажімо, вигадливий офіс з музеєм повітряної техніки та шкіряними диванами навряд чи виправдав би себе як ринковий проект. У нас же попит на романтику можна виділити як окрему точку росту.

Представники першого покоління сьогоднішніх хайнетов в дитинстві мріяли літати, а не розраховувати відсоток відкату по операціях. Взагалі, я бачу два напрямки розвитку вертолітного бізнесу в Росії: практичне і романтичне. Поки вони демонструють однакову віддачу, але в майбутньому співвідношення зміниться.

70% буде надходити від корпоративного сектора, 30% припаде на романтичний пакет послуг.

Жорсткість керівництва – це усвідомлена позиція? Ви не раз були доповідачем на семінарах з питань мотивації персоналу і напевно виходите з прагматичних міркувань.

Я ріс в типовій родині військового, за десять років змінив 12 шкіл в 3 країнах і пам’ятаю життя у віддаленій військовій частині в 13-метровій кімнаті, де кожен повинен був дотримуватися чистоти і порядку. Батько привчав до дисципліни, використовуючи жорсткі методи. Вдома було чотири тарілки – за кількістю членів сім’ї.

Одного разу я не помив свою після їжі – і тато без роздумів розбив її об підлогу. За вечерею виявилося, що тарілки у мене немає. Можна здогадатися, що прецедентів з немитими тарілками більше не виникало. Траплялося й зайвий раз поскоблить перед їжею.

Я впевнений, що це дуже хороший метод виховання дітей і співробітників, але сам наважуюся застосовувати його лише в крайніх випадках. Жорстко карав сина тільки за брехню. Найчастіше намагався мотивувати роз’яснювальними бесідами і «зарплатою» за гарне навчання та зразкову поведінку. У молодших класах мінус 200 рублів за двійку, плюс 50 за п’ятірку.

200 рублів в тиждень зачислялось в відомість за хорошу поведінку. Коли вдавалося зібрати невеликі суми, син купував собі плеєри, навушники, скейтборд і так дізнавався ціну грошей. Були моменти тотальної заборгованості. В таку хвилину головне – не дати деморалізувати, постійно треба допрацьовувати правила гри, щоб тримати в тонусі і зберігати інтерес.

Насилу вдається утримувати маму і бабусю від спроб зліпити хлопчика за своїм образом і подобою. Нам знадобилося шість років, щоб зрозуміти, що елітна приватна школа в центрі Москви з трьома іноземними мовами не те, що дозволить синові реалізуватися в житті. Зараз вчиться у звичайній сільській школі сусіднього військового містечка.

Головне, що я намагаюся дати 13-річному підлітку як батько, – розуміння того, що добре, а що погано. Думаю, що знаннями, які знадобляться йому для бізнесу, він запросто зможе опанувати, коли визначиться з вибором.

Матеріал опублікований в SPEAR’S Russia # 12 (24) під заголовком «Вертикальний зліт».

Новини економіки і фінансів СПб, Росії та світу

«Перед тим як відкрити свою компанію, я 7 місяців працював продавцем-консультантом в магазині у конкурента, щоб з’ясувати, як і що продається, звідки брати товар і яку виручку можна отримувати», – розповідає молода людина. За його словами, він вирішив монетизувати своє хобі після того, як його перший бізнес – клінінгова компанія LVR (в партнерстві з Євгеном Веселова) – перестала вимагати пильного контролю.

Ілля заснував «Пінгвін Хобі Маркет» в 2010 році. Співзасновником виступив Микола Мньов, власник компанії «Мньов і К», що виробляє гумові човни та катери.

Назва компанії зросла з сленгу, прийнятого в судномодельного гуртку Палацу творчості юних, – пінгвінами (тобто не літають птахами) називають всіх новачків. За словами Іллі, ім’я не найвдаліший для реклами, але зате запам’ятовується з першого разу.

Спочатку було багато помилок. Перший магазин – на пл. Калініна – зажадав інвестицій в розмірі 3,5 млн рублів (особисті кошти Іллі та Миколи). Однак, пропрацювавши півроку, він закрився. «Ми вибрали неправильне місце – промзона далеко від метро. Ми шукали хороші умови по оренді, але не подумали про покупців », – зізнається Ілля.

Тоді він кинувся в іншу крайність і відкрив магазин на Великому пр. Петроградської сторони. Він закрився через 3 місяці з великими збитками: продажу так і не змогли покрити оренду.

Зараз в Петербурзі працює сім торгових точок «Пінгвін Хобі Маркет» в різних торгових комплексах (в грудні відкриється новий магазин).

Товар доводиться купувати за передоплатою і самостійно везти його з США, Китаю, Європи, Кореї і Тайваню. Оборот одного магазину – близько 1 млн рублів на місяць.

За словами Іллі, у компанії досить довгий час були проблеми з позиціонуванням – радіокерованими моделями цікавляться як професіонали, так і любителі різного рівня.

Ілля називає ринок диким: «У 2008-2009 роках можна було заробити великі гроші на оптових поставках моделей з Китаю». Зараз оптова торгівля приносить компанії 1,5-2 млн рублів на місяць. За його словами, в Росії всього три великих виробники радіокерованих моделей літаків і автомобілів.

Свого часу Ілля теж намагався налагодити власне виробництво – двигунів внутрішнього згоряння для радіоуправлемих моделей.

«Ми кинули багато сил і 4-5 млн рублів, але не врахували, що двигуни, які подобаються нам, як професіоналам, не затребувані на масовому ринку, – розповідає Ілля.

– Моделі з двигунами внутрішнього згоряння швидко розвивають більшу швидкість, але дуже складні для управління ». Двигуни навіть експортувалися в США, проте в підсумку виробництво було заморожено.

У Петербурзі з роздробом працює 10 компаній. Всього обсяг ринку в роздрібному сегменті становить 40 млн рублів на місяць, в оптовому – 20 млн рублів на місяць.

Як розповідає голова Федерації авіамодельного спорту Петербурга Василь Лукашов, перший магазин радіокерованих моделей був відкритий в місті в 2000 році.

Це була компанія «Планета Хобі», яка до сих пір вважається великим гравцем в Петербурзі і найбільшим оптовим постачальником в країні.

Серед інших конкурентів: мережа «Хобі Острів» (два магазини в Петербурзі і один в Магнітогорську) і «Той енд Хобі» (один магазин).

«Начинающей компанії обов’язково потрібно залучити моделістів, – вважає Василь Лукашов. – Їм потрібно надавати вузькоспеціалізовані речі, які продаються не масово, але саме моделісти – найбільш вдячна і постійна частина клієнтів ».

За оцінками Василя Лукашова, в Петербурзі 100-150 таких фахівців, яких необхідно зачепити, щоб запустити сарафанне радіо. При цьому він додає, що на одних моделістів побудувати бізнес неможливо і треба орієнтуватися на простих людей, яким необхідні готові рішення під ключ: недорогі рішення з так званого подарункового сегмента.

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter

Обговорюємо новини тут. Приєднуйтесь!

Бізнес ідея гоночна траса для радіокерованих машин – Кращі бізнес ідеї 2017/2018

Дозвілля більшості росіян обмежений телебаченням, походами в гості і кіно, приготування їжі. Це обумовлено тим, що 40% населення економить на розвагах і відпустках.

Перевага віддається недорогим сегментам розваг, які можуть однаково захопити не тільки дітей, а й дорослих. Розважальні послуги для дітей, бізнес ідеї парків атракціонів та ігрових кімнат привертають тільки в якості відволікання дітей від дорослих.

На відміну від них, бізнес ідея гоночна траса для радіокерованих машин стала заслужено сімейною розвагою.

 • Інвестиції: від 200 000 руб.
 • Прибутковість: 50 000 – 80 000 руб. / Міс.
 • Розрахунок окупності: 5-6 міс.
 • Персонал розрахунок кількості осіб: від 2-х чол.

Прибутковий бізнес – розваги для дітей і дорослих

З огляду на бажання батьків постійно розвивати своїх дітей не тільки за допомогою навчання і дитячих ігор, а й спільним проведенням часу, ідея для бізнесу, що надає таку можливість, є найбільш прибутковим в сфері розваг. Реалізовано вже досить багато таких бізнес проектів, але не всі з них є рентабельними. Основний споживач більшості таких проектів – дитина, в той час, як платоспроможним населенням є все ж батьки.

Залучаючи дорослих в сферу розваг, підприємець автоматично розширює коло потенційних клієнтів. Варто згадати хоча б випадок, коли радіокерований автомобіль, куплений синові, частенько “тестує” його батько. Популярна дитяча іграшка легко перетворюється в серйозне доросле хобі, коли в справу йдуть більш просунуті і дорогі моделі, такі як:

 • Керований по радіо ретро-кар;
 • Керований по радіо позашляховик;
 • Керований по радіо оригінал авто в масштабі 1:10;
 • Керований по радіо автомобіль на бензинової двигуні.

Читайте так же: Бізнес ідея виробництво бутильованої води

Тісні коридори міських квартир абсолютно не підходять для повноцінних випробувань радіокерованих гоночних машинок, так з’являється потреба в пошуку більш підходящої траси.

Напевно, так і виникла вперше ідея створення гоночної траси для радіокерованих машинок в форматі прибуткового бізнесу. Ця ідея є простий проект з великим потенціалом і можливостями для розширення.

Основна суть полягає в організації спеціальної професійної спортивної траси, для масштабних радіокерованих гоночних машин.

Повний комплект ідеї полягає в наданні більш розширеного списку послуг, а саме:

 • установка траси і прокат машин на радіоуправлінні в торгово-розважальних центрах і місцях відпочинку;
 • оренда траси з гоночними машинами на корпоративи, дитячі свята, в нічні клуби;
 • оренда траси для радіокерованих автомобілів – моделей оригінальних авто, під час презентацій в автосалонах.

Реєстрація траси для радіокерованих автомобілів

Під час здійснення такого виду підприємницької діяльності виникає необхідність укладення договорів з організаторами заходів, орендодавцями постачальниками комплектуючих і безпосередньо з клієнтами. Тому для цього знадобиться обов’язкова офіційна реєстрація.

У законодавстві Росії для малого бізнесу передбачено дві форми підприємницької діяльності – ТОВ та ВП. У кожної з них є свої плюси і мінуси. Але на якій би з них не зупинився майбутній підприємець, найбільш правильним рішенням буде відразу ж після реєстрації подати заяву в податкову для прикріплення спрощеної форми оподаткування.

Бізнес в сфері розважальних послуг передбачає сплату 6% від виручки.

Просування ідеї траса для машинок, як перспективного бізнесу

Основне завдання будь-якого підприємства, яке надає послуги в розважальній сфері – залучення якомога більшої кількості потенційних клієнтів. Здійснюється це за допомогою впровадження додаткових видів діяльності і реклами.

Додаткові види діяльності:

 • Продаж сучасних радіокерованих автомобілів і запчастин для ремонту радіоуправління авто;
 • Організація клубу з надання дисконтних знижок для учасників на товари і послуги;
 • Організація ремонту для радіокерованих машин;
 • Організація гонки на трасі в виді змагань.

Читайте так же: Бізнес ідея відкриття фотобізнесу

Реклама:

Реклама може поширюється не тільки традиційним способом у вигляді прапорів або листівок. Такий вид діяльності передбачає тісний зв’язок з людьми захопленими, тому реклама може поширюється на всіляких тематичних форумах і сайтах в інтернеті.

Інформація по рентабельності гонки на радіокеруванні

Запуск траси для радіокерованих моделей вимагає інвестицій на початковому етапі в наступні витратні статті:

 • Траса для гонки. Може бути як створена з нуля, так і придбана в уже готовому форматі;
 • Придбання декількох радіокерованих моделей автомобілів аматорського та професійного класу;
 • Придбання необхідного обладнання та інвентарю для ремонту радіомоделей;
 • Оренда площадки для траси, не менше 50 кв.м .;
 • Устаткування місця для глядачів і очікування.

Рентабельність бізнесу Гонки на радіокерованих машинах залежить від багатьох організаційних нюансів. Якщо траса для машинок була з нуля створена своїми руками, то висока ймовірність збільшення терміну приживлюваності проекту.

Придбання готового бізнесу за договором франчайзингу дає додаткові можливості для розширення бізнесу, впізнаваність і популярність.

Практика показує, що в середньому рентабельність підприємства з “готовим” брендом в 1,5 рази вище звичайного, створеного нуля.

Розширюючи ринок збуту своєї послуги, проводячи грамотні маркетингові заходи, можна домогтися найбільшої рентабельності бізнесу.