Як заробити на в’язанні спицями та гачком в домашніх умовах

0
148

Уміння в’язати – золота жила, яка допоможе знайти нове джерело доходу і позбавить від тривог в кризовий час. Дізнайтеся, як перетворити хобі в улюблену роботу. Як то кажуть, щоб не працювати жодного дня у своєму житті – потрібно хобі перетворити на спосіб заробляння грошей.

Сьогодні ми докладно розглянемо, як заробити на в’язанні будинку. Одразу попереджаємо, це важка ручна праця і для того щоб заробити за допомогою нього гідну оплату праці, доведеться багато працювати, а також постійно розвиватися. Також звернемо увагу, що в’язання для задоволення зовсім не те, що робота під замовника.

Тому перш ніж почати, потрібно зрозуміти яку нішу ви готові зайняти.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Вибір ніші і способу заробітку

Якщо виникло питання, як заробити в’язанням на дому, значить, певний досвід в цьому виді рукоділля у вас вже є. Але навіть якщо ви в’язали останні десять років, це зовсім не означає що ви профі. Як показує практика – завжди є чому повчитися.

Отже, для початку варто вирішити, як себе позиціонувати.

В’язання на замовлення

Підводним каменем тут може стати цілковите розбіжність ваших поглядів і смаків клієнта щодо моделі, кольору та інших нюансів. Важливо пам’ятати – клієнт завжди правий.

Здавалося б, що складного – не сподобається завжди можна відмовитися. Можна, звичайно ж, крім тих випадків, коли це стає єдиним джерелом доходу. А таких замовлень може бути кілька поспіль.

І тут доведеться вибирати між зоною комфорту і ситним вечерею.

Знайти замовників найпростіше через друзів і знайомих. Спочатку доведеться працювати за низькими цінами, тому краще стартувати з простих речей. Паралельно можна дати оголошення в безкоштовні інтернет-видання.

Продаж готових в’язаних виробів

В цьому випадку муки вибору, як і годинник кропіткої роботи над небажаною замовленням, однозначно відпадають, але виникають нові питання. Де продати вироби? І чи сподобаються вироби кінцевого покупця. Якщо Ви вирішили що це ваша ніша – перш ніж приступати до роботи, ретельно проаналізуйте ринок, зверніть виймання нема на то, чого багато в продажу, а на що є реальний попит.

Це можна визначити з коментарів, лайкам і інших реакцій відвідувачів. Якщо плануєте виставлятися в торгових точках – розмовляйте з продавцями, регулярно просите зворотний зв’язок. Донесіть до клієнтів інформацію про те, що вам під силу виконання будь-яких побажань клієнта.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Уроки, майстер класи, ведення гуртків

Так-так, в даний час це дуже прибуткова ніша. Особливо якщо ви ладите з людьми і інтернетом. Майстер класи можна викладати як на YouTube і заробляти на монетизації, так і продавати на певних ресурсах, наприклад на біржі Адвего. Вести гуртки можна як особисто орендувавши приміщення, так і дистанційно за допомогою Skype, Viber і т.д.

Як тільки ніша буде обрана, слід приступити до вивчення ринку. Ми б не рекомендували довіряти третім особам і їхніх порад, для хорошого результату (а адже саме такий і потрібен), варто все проаналізувати самостійно. Адже ставлячи собі питання як заробити на в’язанні гачком або спицями, ви хочете отримати прибуток, а не просто витратити час даремно.

Що краще в’язати для заробітку

Здавалося б просте запитання, але це тільки на перший погляд. Особливо якщо вашій нішею стане продаж готових виробів. Згодом можна розширити горизонти, але щоб заробити ім’я та привернути до себе увагу потрібно зупинитися на чомусь одному:

 • домашній текстиль (серветки, скатертини, подушки, пледи, інше);
 • одяг для жінок;
 • одяг для новонароджених;
 • одяг для дітей;
 • інтер’єрна іграшка, брелоки, прикраси та інші аксесуари.

Вибір майданчика для реалізації виробів

На жаль, внутрішній ринок не готовий платити за ручну роботу стільки ж грошей, як може заплатити європейський або американський. Хочете перетворити рукоділля в прибутковий бізнес – без західного ринку не обійтися.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Краща платформа на сьогоднішній день – eBay. Завдяки цій платформі багато домогосподарки знайшли відповідь на питання, як заробити на в’язанні спицями та гачком, а деякі стали набагато успішніше за своїх чоловіків. Завдяки розширенням для браузерів Ви зможете відмінно зареєструватися і вести діяльність навіть без знання англійської.

Ще одна з популярних платформ для продажів рукоділля – Etsy. Платформа ще поступається попередньому ресурсу, але цінителі ручної роботи (а саме такі клієнти вам і необхідні) щосили роблять покупки і тут. Платформа примітна тим, що на ній регулярно укладаються договори між майстрами і юридичними компаніями (готелями, кав’ярнями, офісами, студіями і т.д.).

Уявляєте якщо ваша скатертина або інтер’єрна іграшка полетить в Hollywood або Париж, з’явитися в кадрі фільму або на столику в шикарному готелі? Погодьтеся, це не тільки прибуток, це ще й задоволення!

Аналогами Etsy виступають DaWanda, Artfire і Zibbet. Для того щоб почати на будь-якому з цих ресурсів буде потрібно чимало посидіти, почитати, фотографувати, описати і виставити свій товар.

Але результат однозначно виправдає всі витрачені ресурси. Не варто відкидати і наші місцеві інтернет-ресурси, такі як Країна Майстрів, Ярмарок Майстрів і інші.

Пам’ятайте, чим більше ресурсів ви задієте, тим краще.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

А тепер невеликий секрет. Продавати на перерахованих вище ресурсах добре, але тільки тим, хто цілеспрямовано підбирає виріб ручної роботи. Але як часто користувачі мережі доглядають на подарунок щось таке, з родзинкою заходячи на сайти спеціалізуються на подарунках. Спробуйте укласти договір з одним з таких магазинів.

Також у вашому місті, швидше за все, знайдуться магазини, кав’ярні та клуби готові взяти на реалізацію іграшки, вироби, серветки та інше. Не варто випускати з виду і виставки. Там можна познайомитися з іншими майстрами, заявити про себе і знайти клієнтів.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях І на закінчення додамо, що найкращою рекламою завжди було «сарафанне радіо». Розповідайте завжди і всюди чим ви займаєтеся, фотографуйте все, що зв’язали і по можливості «хваліться» в соціальних мережах, знайомим, колегам і т. Д. Заготовили візитки і при кожній нагоді залишайте їх в руках потенційного клієнта.

Для того щоб трохи підзаробити будинку, можна створювати більш дешеві копії знаменитих дизайнерів, але якщо хочете досягти вершин – виробляйте свій власний, унікальний стиль. В’яжіть красиві, неповторні речі дарують тепло і індивідуальність!

Як заробити на в’язанні?

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Згодом швидкість в’язання збільшується, так що, попрактиковавшись, можна в’язати не тільки для себе і близьких, а й на продаж. Розповідаємо поетапно.

1. Вивчіть попит

Подивіться, які в’язані вироби зараз пропонують відомі бренди мас-маркету. Підпишіться на конкурентів в соцмережах і «підглядайте» за питаннями, які їм задають клієнти. До новорічних свят напевно буде багато замовлень на в’язані светри «з оленями» і шкарпетки «на камін».

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

2. Розрахуйте

Вам потрібно підрахувати точну кількість пряжі, який буде потрібно для виробів. Не забудьте додати до цього вартість своїх трудовитрат. Сформуйте підсумкову вартість. Подумайте про свою подальшу стратегію продажів. Ви можете зробити ціну нижче, ніж у конкурентів, щоб залучити клієнтів, а можете, навпаки, трохи завищити, відразу позиціонуючи себе як крутого майстра.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

 1. Візьміть один моток, зв’яжіть з ниток фрагмент розміром 20 на 20 див. Поперіть вийшов матеріал. Шерсть дає усадку, рекомендуємо завжди в’язати і прати зразок до початку виготовлення самого виробу. Прання (волого-теплова обробка) необхідна і для того, щоб допомогти пряжі розкритися, стати більш об’ємною і рівною, а виробу придбати презентабельний (закінчений) вид. Зважте зразок після прання і виміряйте його площу. Потім порахуйте площа викрійки майбутньої шапки. Отриману цифру помножте на вагу зразка і поділіть на його площу. Саме стільки грамів ниток вам потрібно.
 2. Подивіться на упаковку пряжі, на ній зазначена інформація про кількість метрів нитки в 100 грамах. Далі використовуйте будь-який онлайн-калькулятор, який дозволяє розрахувати потрібні цифри для різних видів виробів. Цей спосіб більш швидкий і зручний, але у нього можуть бути похибки.

калькулятор 1

калькулятор 2

калькулятор 3

3. Найпростіший спосіб – запитати продавця. Вони майже завжди знають витрата пряжі, яку продають

Порада: купуйте завжди на один моток пряжі більше, ніж розрахували. Якщо залишиться зайва – об’єднайте залишки в різнокольоровий шарф. А ось якщо не вистачить, а в магазині потрібний колір закінчиться, «дірку» в шапці заповнити не вийде.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Наприклад, середня вартість простої шапки ручної роботи з 100% вовни – 2000 руб. Ціна светри складної візерункової в’язки з якісної шерсті може бути вище 10 тис. Руб. Дорого? Люди, які хочуть носити ексклюзивні якісні речі, готові платити таку суму.

На шапку стандартної моделі піде близько 100 г ниток. А це два стандартних мотка вартістю 200 рублів кожен. Досвідчений майстер зв’яже шапку за пару годин і запрацює за цей час 1600 рублів. І це не відриваючись від нагляду за дитиною на майданчику або по дорозі до інституту.

І ви ще досі думаєте, що на в’язанні не заробити?

Ви можете сміливо закладати в підсумкову вартість знижки для перших клієнтів і отримувати багато замовлень.

Ось приблизна таблиця можливого доходу і витрат:

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Як видно з таблиці, найвигідніше брати невеликі замовлення простий в’язки.

Порада: починайте в’язати з недорогий пряжі. Вигідним співвідношенням ціна-якість ви швидко наберете клієнтуру, а потім зможете перейти на люкс-сегмент і зв’язати светр з вовни бебі-альпаки за 10 тис. Рублів.

3. Продавайте

  • Заведіть сторінку на Ярмарку майстрів, якщо ще не зробили це. Створіть свій бренд. Придумайте яскраву назву в’язальної студії. Попросіть знайомих дизайнерів за символічну плату зробити вам нескладний логотип. Коли в’язання почне приносити дохід, можна буде провести ребрендинг і замовити креативи у дорогих дизайнерів.
  • Обладнайте добре освітлену фотозоні. Купіть фони і лампу для зйомки навіть у вечірній час.
  • Фотографуйтеся в своїх речах. Якщо в’яжете дитячі – знімайте дітей. Людям приємно бачити особистість на фото. Розділяти особисту сторінку і сторінку бренду – помилка. Якщо ви все ж зробили це, частіше з’являйтеся на фото і на сторінці бренду. Краща реклама ручної роботи – її майстер.
  • Підійдіть до фотографування робіт творчо, нехай ваші вироби на фото завжди супроводжує якийсь предмет: вінтажна брошка або ведмедик Тедді ручної роботи. Це стане вашою візитною карткою.
 • Домовтеся з кафе і ресторанами, щоб вони викладали у себе в спеціально відведеному куточку ваші речі за відсоток з продажів.

Як заробити на в’язанні в домашніх умовах

Всім привіт! Напевно, побачивши назву, ви вирішили, що ця стаття призначена для бабусь, адже саме вони у нас асоціюються з клубком ниток і спицями. Але не поспішайте залишати мою сторінку, адже це зовсім не так. Останнім часом з’явився попит на вироби ручної роботи, і багато прогресивні дівчата вже знають, як заробити на в’язанні в домашніх умовах.

Чесно кажучи, останній раз я тримала в руках спиці на уроках праці в школі. Мені страшенно не подобалося це нудне заняття. Петлі постійно злітали з спиць, і мені не вистачало спритності, щоб їх зловити і підчепити.

Найчастіше доводилося перев’язувати одне і те ж місце по кілька разів. Виріб виходило куцим, тому що я не вміла контролювати натяг нитки. Десь полотно було більш пухким, а десь дуже щільним. І взагалі, завжди думала, що в’яжуть з ниток.

І тільки недавно з’ясувала, що правильна назва – пряжа.

Вже пізніше я дізналася, що в’яжуть не тільки спицями. Виявляється, для цього є й інші пристосування:

 1. Гачок для в’язання. В’язати їм набагато зручніше, адже на гачку, як правило, знаходиться тільки остання петля ряду, і навіть, якщо вона зісковзне, то ви легко зможете підібрати її назад, не перев’язуючи заново половину вироби.
 2. В’язальна машина. Це не якийсь величезний промисловий агрегат, а цілком компактна річ, яка поміститься у вас вдома на письмовому столі або підвіконні.
 3. Ваші руки – вони теж можуть стати інструментом для в’язання. Може бути, ви бачили в інтернеті кардигани, пов’язані з пряжі, товщиною з великий палець? Так ось, їх намотують на руки, як на спиці, і пров’язують петлі, просмикуючи нитку пальцями.

Міф № 1. Це заняття для пенсіонерів

У моїй підсвідомості міцно засіла одна ілюстрація з радянської абетки. На ній зображена жінка похилого віку, заснувши в кріслі з в’язанням в руках, а шкідливий кошеня заплутав всю її пряжу. Ви теж це пам’ятаєте? Тоді будемо руйнувати стереотипи разом.

А ось моя подруга вже давно захоплюється в’язанням і часто їздить до Москви на цікаві семінари за цим напрямком. У неї здорово виходить! Я і сама пару раз замовляла у неї речі для доньки. А, між іншим, вона теж працює в Ейвон.

Вона активна молода жінка, яка успішно поєднує сім’ю і роботу. Так ось, вона вже замислюється про створення власного бренду в’язаній дитячого одягу.

Я із задоволенням підтримаю її і можливо допоможу вам, просто піднесу в’язання як бізнес, розповім з чого почати, як досягти успіху.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

В’язання дуже часто стає хобі молодих мам в декреті. Ми всі хочемо для своїх дітей тільки найкращого, тому вважаємо за краще натуральні матеріали в одязі. Так просто хочемо зробити красиву, приємну, ексклюзивну річ. А ще в’язання дуже розслабляє, знімає стрес. Підрахунок петель займає мозок, витісняючи звідти побутові проблеми.

Міф № 2. Це сезонний бізнес, адже все в’язані речі теплі

Звичайно, першими на думку спадають шапки і кофти. Але не варто забувати, що в середній смузі Росії перші холоди починаються вже у вересні, а заморозки трапляються до середини травня. Рік на рік не доводиться, але мати під рукою теплий светр нікому не завадить. А є категорія людей, яка живе за принципом «готуй сани влітку, а взимку віз».

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

А чи знаєте ви, скільки зараз з’явилося креативних ідей, зовсім не пов’язаних із зимовим гардеробом:

 1. Інтер’єрні кошика – ідеальна система зберігання. В ті, що побільше, можна складати дитячі іграшки. А маленькі відмінно підійдуть для ключів, шпильок, декоративної косметики та інших дрібниць. В’яжуть їх з товстої пряжі, тому процес виготовлення проходить дуже швидко.
 2. Килимки та доріжки. Пам’ятайте, наші бабусі різали старі речі на довгі смужки і в’язали з них моторошнуваті круглі постілки? Ніколи так не робіть! Зараз можна зайти в будь-який магазин рукоділля і купити для цих цілей спеціальний шнур або трикотажну пряжу, нарізану рівними смужками з цільного полотна. Такі килимки не соромно буде покласти не тільки на дачі, але і в міській квартирі. А якщо проявити фантазію і оформити виріб у вигляді ведмедика або Міккі-Мауса, то ваша дитина неодмінно захоче покласти такий килимок поруч зі своєю ліжечком.
 3. Пляжні сумки, клатчі та рюкзаки – прекрасні літні аксесуари. Такі відмінно підійдуть для походу на пляж або морської прогулянки. Користуються великою популярністю серед молоді.
 4. Покривала, пледи і подушки. Їх замовляють як для дітей, наприклад, на виписку з пологового будинку, або в ліжечко, так і для дорослих. Об’ємне покривало з малюнком у велику косичку ідеально підійде для інтер’єру в скандинавському стилі. А плед з об’ємної пряжі, пов’язаний на руках, гармонійно впишеться в лофт-студію.
 5. Чохли для стільців і пуфів – це нове віяння в дизайні інтер’єру з стародавнім корінням. Треба зауважити, досить практичне. Адже чохол можна легко зняти і випрати або замінити новим. А меблі залишиться в цілості й схоронності.
 6. Чохли для кухлів – а ось це, на мій погляд, абсолютно марна пристосування. Адже після кожного чаювання вам доведеться прати таку «одяг». Зате виглядають вони дуже мило і затишно. А для їх виготовлення цілком достатньо залишків пряжі, які шкода викинути.
 7. Дитячі іграшки. Тут можлива маса варіацій на тему. Можна зробити м’які іграшки, або обв’язати готову брязкальце, або зробити цілий мобіль (іграшка, яка вішається над дитячим ліжечком)

Як заробити на в'язанні спицями та гачком в домашніх умовах

Міф № 3 В’язання – дороге задоволення

Якось раз мені закортіло купити теплий вовняний светр. Можна сказати, це була ідея-фікс. Я облазила купу сайтів з одягом. І ось, що я з’ясувала.

Виявляється, на прилавках популярних мережевих магазинів практично немає речей, що містять у складі шерсть. А якщо і є, то її там не більше 20%. А якщо звернутися в спеціалізовані інтернет-магазини, то ціни там просто захмарні.

Наприклад, найдешевший светр, який я стала б носити, коштував близько 15 000 рублів. І це далеко не межа.

А тепер спробуємо розрахувати собівартість такого светри. Для порівняння я зайшла в кілька онлайн-магазинів товарів для рукоділля.

Найдорожча німецька пряжа з 100% вовни мериноса, яка мені попалася, коштувала 390 рублів за 50 грам. Для виготовлення жіночого светри 44-46 розміру потрібно приблизно 800 грам пряжі, тобто 16 мотків.

Найдорожчі спиці – 370 рублів. Шляхом нескладної калькуляції отримуємо 6 610 рублів за відмінний теплий светр.

Можна знайти пряжу значно дешевше і нічим не гірше. Наприклад, Російського або Турецького виробництва. Ціна за моток довжиною 100 м варіюється від 170 до 250 рублів. А якщо в’язати не шпицями, а гачком, ціна якого становить близько 100 рублів, то ваш светр обійдеться приблизно в 1700-2000 рублів. А за якістю і теплових властивостях не поступиться дорогому.

Тепер прикиньте, скільки ви можете заробити на в’язанні, якщо накрутка на ринкові вироби понад 100%. Це ж реально вигідно!

Питання в тому, скільки часу ви витратите на створення вашого вироби. Але тут все залежить від досвіду, досвіду, складності візерунка і кількості вільного часу, яким ви володієте.

Хтось може зв’язати об’ємний кардиган за тиждень, а хтось витратить місяць на звичайну шапку.

Доведеться вам потренуватися і ретельно розпланувати свій графік, адже замовники не люблять чекати, і хочуть отримати довгоочікувану річ як можна швидше.

Зовсім інша справа – в’язальні машини. З їх допомогою ви можете прискорити процес в кілька разів. Однак, на них доведеться розщедритися.

Найпростіші модельки з ручним програмуванням коштують близько 20-30 тисяч рублів, краще – від 50 тисяч, а професійні автоматизовані машини 100-200 тисяч рублів. Звичайно, ви можете придбати машину для в’язання, колишню в експлуатації.

Беушна річ, як правило, коштує в два рази дешевше нової. Їх найкраще пошукати на сайтах безкоштовних оголошень, типу Avito або Юли.

Міф № 4. Складний процес навчання

Як я завжди кажу, було б бажання. Якщо дуже захотіти – можна в космос полетіти. Вже давним-давно минув той час, коли потрібно було купувати підручники та журнали з в’язання. Ви можете знайти на просторах мережі величезна кількість навчальних відео, наприклад тут.

Досвідчені умільці вже створили на Ютюбі власні канали, і дають покрокові інструкції від набору перших петель до найскладніших елементів, детально розписуючи всі способи в’язки і декорування виробів. Підписавшись на такий аккаунт, ви зможете навчитися в’язання з нуля.

Я знайшла цікавий сайт -ярмарок Майстрів: https://www.livemaster.ru/. Тут зібрані різні майстер-класи, і не тільки з в’язання, а й за іншими видами творчості. Можете пошукати цікаві роботи інших користувачів, надихнутися їх ідеями і взяти собі на замітку оригінальні схеми і рішення. Є ще цікава рубрика – стіл замовлень. Користувачі залишають заявки на той чи інший вид роботи, і призначають ціну, або можна обмінятися за бартером, наприклад, букет з цукерок на імбирні пряники ручної роботи.

Міф № 5. В’язані речі давно вийшли з моди і не користуються попитом

Це твердження частково вірно, а почасти – повна маячня. Мода – дама примхлива, і, як відомо, ходить по колу. Якщо ви вивчите колекції сучасних дизайнерів, то навряд чи зустрінете вироби ажурною в’язки, майки – сітки з тонкої пряжі або кофтини, зібрані з окремих дрібних квіточок.

Всі ці застарілі моделі дійсно нікому не потрібні. А ось об’ємні шапки і снуди, щільні кардигани та светри косичками, пончо в стилі бохо – головний тренд сезону осінь-зима 2017/18. Але це сьогодні. А що буде завтра? Я не в курсі.

Можливо, що імениті кутюр’є готують для нас якісь сюрпризи.

Hand made завжди був і буде в ціні. Адже купити річ в мережевому магазині, як дві краплі води схожу на мільйони інших, може кожен. А отримати сукню з індивідуальним дизайном, можна тільки звернувшись до приватного майстра.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

У будь-якому випадку, для того, щоб почати продажі, вам потрібно буде розмістити фотографії своїх робіт на будь-якому інформаційному ресурсі. Наприклад, на тій же самій Ярмарку Майстрів. Там ви навіть зможете відкрити власний магазин. Згодяться для цієї мети всілякі жіночі форуми і мамським блоги.

Існує навіть спеціальна соціальна мережа для рукодільниць і творчих натур – Pinterest, -і однойменне додаток для мобільних пристроїв. Це міжнародний сервіс. Тут зібрані мільйони робіт від майстрів зі всієї земної кулі. Я і сама недавно зареєструвалася тут, періодично викладаю фотографії своїх десертів і дивлюся відео про те, як навчитися пекти торти на замовлення.

Як заробити на в’язанні іграшок, рукавиць та інших речей в домашніх умовах

Привіт, шановні читачі dohodinet.ru. Сьогодні ви дізнаєтеся про те, як можна заробляти на дому в’язанням спицями або гачком.

Улюблена справа іноді займає значну частину життя. Чому б не спробувати поєднати приємне заняття з грошової вигодою? В’язані речі споконвіку незамінні в житті людей. Матусі в декреті і домогосподарки з захопленням одягають свою сім’ю в унікальні шедеври ручної праці.

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Унікальність ручної роботи

Незважаючи на достаток в магазинах в’язаних речей різної текстури, в’язані товари ручної роботи користуються великою увагою і попитом. Кожна майстриня вкладає в роботу душу. Будь-яка річ неповторна, навіть якщо пов’язана з однією схемою з іншими подібними виробами. Люди готові переплачувати за якісну унікальну річ знаючи, що більше ні в кого такої немає і не буде.

З чого почати заробіток на в’язанні

При підборі напрямки діяльності грунтується на своєму вмінні. Вивчіть інтереси на ті чи інші вироби і наявність пропозицій інших майстрів. Оцініть віяння моди. З огляду на наявний досвід в’язання, виберіть відповідний асортимент речей користуються попитом. Прорахуйте попередню вигоду, враховуючи витрата пряжі, витрачений час, витрати на реалізацію готових робіт.

Які в’язані речі популярні

В’язання гачком, спицями або на побутовому в’язальної машині дає більшу свободу для втілення ідей.

Невеликий список популярних в’язаних речей:

 • В’язані пінетки, чепчики, кофтинки, штанці для малюків до року.
 • Одяг для дітей старше року.
 • Прості і дизайнерські речі для модниць.
 • Одяг для чоловіків.
 • Шкарпетки, рукавиці і рукавички для людей будь-якого віку і статі.
 • Ажурні літні чоботи і домашні тапочки.
 • Шалі, шапки, снуди, шарфи, палантини.
 • Купальники.
 • В’язані сумки і рюкзаки.
 • Чохли для ключів, очок, ноутбуків, телефонів. Гаманці та клатчі.
 • Домашній текстиль: покривала, пледи, скатертини, серветки, штори, кашпо, чохли для сидінь.
 • Елементи декору: світильники, картини, панно, прикраси інтер’єру.
 • Одяг для домашніх вихованців.
 • Іграшки: амигуруми, Мобиле і інші.

У кожному з напрямків багато місця для фантазії і експериментів. Головне не забувати про інтереси потенційного покупця.

ТОП-5 способів заробітку для досвідчених в’язальниць

Як заробіті на в'язанні спицями та гачком в Домашніх условиях

Щоб отримувати постійний дохід від в’язання, доведеться спочатку багато працювати. Продавати свої роботи за невисокою ціною. Збільшувати прибуток треба за рахунок якості та унікальності в’язаних шедеврів. Плоди своєї праці майстрині можна реалізовувати, використовуючи один або кілька із запропонованих нижче способів. Вибір залежить від місця проживання і мобільності в’язальниці, наявності Інтернету, здатності грамотно і доступно висловлювати свої думки.

 1. В’язання на замовлення. Найпростіший спосіб реалізації плодів своєї праці. Можливо розбіжність бачення і смаку клієнта і майстра. Є ризик повернення роботи на переробку. Необхідно отримати від замовника більш детальну інформацію про бажане кінцевому результаті.
 2. Продаж готових виробів. Виконані з урахуванням попиту покупців речі треба виставити на продають сайтах типу Avito або продають сайтах-ярмарках. Вивезти готову продукцію на звичайний ринок або здати в магазин на реалізацію. Є небезпека, що товар не буде цікавий через різницю в смаку або надлишку подібних пропозицій.
 3. Реалізація готових виробів через сайти, що працюють з іноземними покупцями. На Заході високо цінуються ексклюзивні в’язані речі ручної роботи та майстер-класи з їх виготовлення.
 4. Гуртки, майстер-класи, відео-уроки. В’язання як хобі дуже популярно і багато хто хоче повчитися у досвідченого майстра. Можна влаштовувати платні навчальні посиденьки у себе вдома або орендувати невелике приміщення при наявності великої кількості учнів. Вести навчання одного або декількох осіб дистанційно по Skype. Записати інформативні навчальні відео-уроки і продавати їх через Інтернет.
 5. Створення власного сайту для продажу в’язаних речей і навчальної інформації. Вигідно при створенні дійсно унікальної продукції.

Будь-який з запропонованих варіантів можна застосувати в домашніх умовах не вдаючись до оренди приміщення. Не залежно від вибору реалізації своїх знань слід пам’ятати про мінливість моди і бажань людей. Треба постійно стежити за попитом і не забувати вдосконалювати свою майстерність.

Основна рушійна сила збільшення доходу

Важливо грамотно організувати потік інформації про наданої послуги. Не забути відзначити, що робота виконується з урахуванням побажань замовника. Правильно організована реклама відчутно збільшить кількість покупців.

 • Необхідно частіше одягати і носити в’язані плоди своєї праці.
 • Першими клієнтами зробити родичів, друзів і знайомих.
 • У соціальних мережах на своїх сторінках помістити фотографії готових виробів з чіпляють текстом пропонує купити вподобану річ. Відзначити, що працюєте так само на замовлення.
 • На сайтах-ярмарках запропонувати свої послуги, розмістивши портфоліо готових робіт.
 • Подати оголошення про послуги, що надаються в міській газеті або в рухомому рядку місцевого телеканалу.
 • Займатися в’язанням сидячи в черзі в поліклініці, під час тривалої поїздки в електричці або поїзді. Люди за своєю природою цікаві і завжди знайдеться глядач захоплений створенням шедевра. Час буде витрачено на улюблену роботу, і з’явиться можливість знайти нових покупців.

Необхідні для роботи інструменти і матеріали

Список потрібних інструментів і матеріалів для виготовлення якісних унікальних в’язаних виробів:

 • Спиці різного розміру і діаметру, прості і кругові.
 • Гачки різних номерів.
 • Вилки для в’язання мережив.
 • Кілька голок для підняття петель.
 • Булавки для переміщення петель.
 • Набір швейних ручних голок.
 • Побутова в’язальна машина.
 • Фурнітура: гудзики, паєтки, бісер, мереживо, блискавки, аплікації.
 • Пряжа.

В’язальну машину при необхідності можна купити пізніше. Пряжу і комплекти спиць і гачків варто закуповувати через Інтернет-магазини, де ціни нижчі на 10-15% ніж в простих магазинах. Вигідніше навіть з урахуванням доставки. У звичайних магазинах можна докуповувати штучні інструменти. Пряжу купувати хорошої якості знайомих брендів у перевірених постачальників.

Скільки можна заробити

На замітку! Досвідчена в’язальниця без проблем може заробляти більше 15000 руб. в місяць, займаючись своїм хобі.

Але давайте розглянемо фінансове питання більш детально.

Початківців бізнес в’язальниць часто цікавить, як визначити вартість своєї продукції. Якісно пов’язане виріб може принести в середньому від 200 до 3000 руб. прибутку.

Часто досить застосувати найпростіший варіант розрахунку вартості виробу: мінімум 100-200% накрутка собівартості. Якщо на пряжу і фурнітуру витрачено, наприклад 1000 руб., Готова річ повинна коштувати не менше 2000-3000 руб.

Докладний розрахунок вартості готового виробу можна зробити, з огляду на наступні умови:

 • Сума, витрачена на покупку пряжі і фурнітури.
 • Складність роботи при в’язанні речі.
 • Час, витрачений на виготовлення.
 • Середня ринкова ціна на цей вид вироби.
 • Вага готової об’ємної речі.
 • Унікальність.
 • Вартість доставки.
 • Купівельна спроможність клієнта.

Можна розробити і використовувати коефіцієнт складності виконання роботи, наприклад: ажур або нескладні коси – 1,4; пряме виріб, що не вимагає зшивання – 0,3; темний колір пряжі – 1,5; в’язання з пряжі, яка була у використанні – 1,5; жакардовий візерунок – 1,2 за кожен додатковий колір і так далі. Застосовувати чи ні коефіцієнти, майстер вирішує сам.

Вартість авторської унікальною в’язаній речі на сайтах eBay і Esty значно вище. Іноземці готові дорого заплатити за ексклюзивний виріб. Іноземна мова знати не обов’язково.

На замітку! Одне навчальне в’язання заняття в гуртку чи через Інтернет в середньому коштує від 150 до 700 руб., Ціна залежить від умов і якості навчання.

На замітку! Невеликий текст з фотографіями і докладним покроковим описом в’язання одного виробу коштує близько 200-300 руб. на біржі копірайтингу. Ціна залежить від затребуваності інформації та якості написання статті.

Відео-уроки та майстер-класи вимагають відмінної якості зйомки і продуманої постановки процесу навчання. Відео викладається в YouTube, на стіні своєї сторінки в мережі, на сайтах-ярмарках.

На замітку! Заробіток залежить від кількості переглядів ролика. Середня ціна курсів в’язання гачком і спицями на Avito 300-450 руб. один урок.

Виставлений на продаж на міжнародних продають майданчиках типу eBay і Esty, якісно зроблений майстер-клас створення одного оригінального виробу коштує від 1,8 до 55 $. На таких сайтах уважно ставляться до авторських прав і не дозволяють будь-кому іншому виставляти це ж речі на реалізацію.

Страховка, що знижує бажання ухилитися від оплати

Щоб виключити випадки відмови клієнта від розрахунку за виконану роботу, необхідно брати передоплату в сумі не менше вартості витрачених матеріалів. Відправляючи готову роботу поштою, запитувати повну передоплату або відправляти посилку післяплатою.

При оформленні замовлення сповіщати, що передоплата не повертається. Робити і зберігати скріншоти платежів, листування. Щоб виключити шахрайство, не повідомляти клієнтові свої паспортні дані, номери банківських карт та ІПН.

Розширення домашнього бізнесу

За умови стійкості отримання замовлень і високий дохід варто подумати про реєстрацію підприємницької діяльності та збільшення виробництва. ІП відразу оформляти за спрощеною системою оподаткування з 6% податком від доходу.

Буде потрібно пред’явити незначна кількість документів. Бажано придумати логотип для маркування унікальності своїх виробів. Продумати і скласти бізнес-план. Купити кілька в’язальних машин, найняти робітниць для виконання простих операцій.

Щоб бізнес був прибутковим необхідно постійно вивчати попит і пропозицію на в’язані вироби, удосконалювати свої знання і навички. Прагнути зробити кожну річ цікавою і неповторною.

висновок

Заробіток в’язанням на дому – це не міф, а реальність. Дане заняття відмінно підходить не тільки для бабусь пенсіонерок, а й для молодих жінок. Головне любити свою справу і вірити в себе.

Як заробити на в’язанні в домашніх умовах

При грамотному підході до справи навіть хобі може приносити дохід. На питання, як заробити на в’язанні в домашніх умовах, відповідь досить проста. Потрібно використовувати всі можливі джерела просування своїх виробів. І в’язати, в’язати, в’язати … Ну а тепер давайте розбиратися в цьому захопленні як в джерелі доходу докладніше.

Основа бізнесу на в’язанні

В’язання, як і будь-який інший бізнес, вимагає виконання певних умов:

 • потрібно скласти план дій, що включає точки придбання матеріалів для роботи, місця розміщення готового товару;
 • слід зробити всілякі способи залучення потенційних замовників і покупців;
 • необхідно звільнити час для виконання робіт;
 • в будинку слід виділити обладнане робоче місце (якщо мова не йде про оренду виробничого приміщення).

На перших етапах для залучення клієнтів і створення галереї робіт вдаються до виконання індивідуальних замовлень. Незважаючи на те, що торгові точки представляють дуже широкий вибір в’язаних речей, умільці за індивідуальним в’язання завжди мають замовлення.

Найчастіше на замовлення в’яжуться такі вироби:

 • одяг для немовлят: пінетки, кофтинки, штанці;
 • предмети одягу для дітей старшого віку і дорослих (їх величезна кількість);
 • іграшки;
 • предмети побуту: паласи, ковдри, подушки, покривала та багато іншого.

Це список найбільш популярних і затребуваних в’язаних виробів. Саме вони добре купуються і завжди актуальні, але саме в цих сферах максимально висока конкуренція.

У розпорядженні початківця бізнесмена повинно бути спеціальне обладнання.Звичайно, можна пропонувати клієнтам предмети тільки ручного в’язання. Але доцільніше з точки зору майбутнього доходу мати в арсеналі і вязальную машину. Машинна в’язка, як правило, більш рівна і легка, що актуально, наприклад, для літніх речей.

Однак, почати завжди можна з ручного в’язання, повільно, але вірно, просуваючись до поставленої мети. І так, до речі, мета потрібно поставити перед собою цілком конкретну і визначену. Це теж відноситься до основ. Тобто, не формулювання виду «хочу заробити на в’язанні». А, наприклад, за 3 місяці вийти на стабільний дохід з ручного в’язання в 30 тис.

в місяць або за пів року напрацювати не менше 30 клієнтів. Якось так.

Як заробити на в'язанні спицями та гачком в домашніх умовах

Як заробити на в’язанні: розрахунок рентабельності бізнес-ідеї

Рішення заробити значний дохід на своєму умінні в’язати має супроводжуватися складанням бізнес-плану. Кожен елемент бізнесу повинен бути ретельно прорахований:

 • де взяти замовлення або знайти точки збуту;
 • як обладнати місце для виконання робіт;
 • які джерела вибрати для покупки пряжі і інших необхідних елементів для в’язання;
 • яку ціну встановити, щоб не злякати клієнтів, а й залишитися з прибутком.

Постійний збут в’язаних речей з самого початку діяльності практично неможливий. Торгові точки з працею погоджуються на примі речей для реалізації, а замовників зупиняє ризик того, що результат буде гірше очікуваного.

Тому на перших кроках слід сформувати портфоліо з готових в’язаних робіт. Наприклад, можна уявити до огляду пов’язані речі для себе і своєї сім’ї. Інший вихід – попросити рідних і друзів стати першими замовниками. Потім викласти результат на сайті (якщо використовується такий метод просування) або сформувати фотоальбом робіт для показу клієнтам.

При плануванні слід розрахувати суму витрат на обладнання. Ці витрати обов’язково потрібно враховувати при визначенні ціни готового виробу. Для в’язання потрібно наступний мінімум:

 • обладнану під примірювальну частина кімнати;
 • спиці, гачки і голки різних розмірів;
 • різна пряжа;
 • допоміжні і декоративні вироби: гудзики, блискавки, пряжки, аплікації тощо.

У майбутньому до цього списку може додатися і в’язальна машина, і інше додаткове обладнання.

Витрати на пряжу також враховуються в ціні виробу. Звичайно, купувати матеріал оптом вигідно. Але такий варіант може привести до того, що частина пряжі буде лежати роками без використання.

При визначенні вартості роботи слід підсумувати ціну за роботу і на витрачену пряжу. З отриманого доходу слід відняти здійснені витрати по виготовленню і витрати за посередництво, наприклад, торгових точок або постачальників матеріалу.

І якщо з витратою на пряжу і іншими поточними витратами (пошта, упаковка та ін.) Все зрозуміло. Те набагато складніше розрахувати вартість власної роботи. Зазвичай за вартість береться годину вашої праці за попереднім місцем роботи.

Скажімо, ви отримували 300 руб. в годину, ось і орієнтуйтеся на цю суму. Але все повинно бути в розумних межах, звичайно.

Потрібно знайти ту саму золоту середину, коли і ваша праця буде гідно окупатися, і ціна не буде необґрунтовано завищеної.

Як заробити на в'язанні спицями та гачком в домашніх умовах

З чого в’язати і кому продавати

Це складна тема, і ми лише торкнемося її, щоб сформувати загальне розуміння питання.

Для того, щоб зрозуміти, яку пряжу використовувати, де і кому її продавати і знову ж за якою ціною, в першу чергу ви повинні чітко розуміти свою цільову аудиторію. А для цього потрібно її спочатку виділити.

Сісти і прямо на листочку прописати, хто ваша цільова аудиторія. З конкретними параметрами – вік, місце локації, рівень доходу, інтереси та ін.

Якщо це молоді мами з невеликих селищ – то їм можна пропонувати дитячий одяг з недорогої практичною пряжі, за невисокою ціною.

Якщо це мешканки мегаполісів, активні інтернет користувачі, успішні дами в декреті – це зовсім інша історія, тут потрібні стильні дрібнички з пряжі преміум класу за досить високою ціною.

Тобто, ви розумієте, яким чином потрібно обдумати це питання.

Сподіваюся, ця стаття була корисною для вас. Я збираюся продовжити цикл статей на тему заробітку на в’язанні і найближчим часом детально розглянути такі питання, як майданчика для продажу в’язаних виробів і варіанти заробітку на в’язанні докладніше.

Запрошую вибрати пряжу і інструменти в мій затишний онлайн магазин пряжі. Крім того, ділюся посиланням на британський інтернет магазин (для переходу в магазин натисніть на лінк), в цілому там дорого, але часто бувають дуже вигідні розпродажі. Доходять замовлення досить швидко. До того ж, там можна знайти пряжу, якою в Росії зовсім не знайдеш.

Як я заробила на в’язанні

Я вважаю, що хобі має бути віддушиною, приносити задоволення, а в ідеалі – ще й гроші. Моє хобі – в’язання, і мені вдалося його монетизувати.

Як заробити на в'язанні спицями та гачком в домашніх умовах

Катерина Орлова

заробила на хобі

До серйозного бізнесу і в’язальних фабрик, звичайно, далеко, але вже хоч якесь, а підмога.

Щоб товар добре купували, він повинен бути ексклюзивним: навіщо купувати просту рожеву шапочку ручної роботи втридорога, якщо можна купити таку ж за сто рублів на ринку?

Моїй задумкою стали в’язані мішечки для пива: тепло руці, не жарко пиву, банку не вислизає. А ще це просто кумедний подарунок, який не шкода жартома піднести цінителю.

Необов’язково придумувати велосипед: ви можете в’язати шарфи, шкарпетки, килимки та пледи, але нехай у них буде незвичайний дизайн, нехай в них буде щось авторське, не така, як у всіх. Це може бути кумедна вишивка або незвичайний фасон.

Найчастіше я купую пряжу на блошиних ринках в соцмережах, на «Авіто» і «Аліекспрессе». У магазинах для рукоділля дорого: там 10 грамів звичайної бавовняної пряжі стоять 50 рублів, а на «Аліекспрессе» за ті ж гроші я куплю 25 грамів пряжі.

Є кілька способів знайти свого покупця.

Сарафанне радіо. Подаруйте або продайте за символічну ціну свої вироби друзям і натякніть, що будете не проти, якщо вони поділяться новиною про обновці зі своїми друзями. Наприклад, напишуть пост в соцмережі з посиланням на вас.

Мені пощастило: у мене широке коло спілкування, так що скоро з’явилися перші замовлення. Не забувайте просити кожного нового клієнта розповісти про вас на своїй сторінці в соцмережі, а самі тим часом поповнюйте свою сторінку новими прикладами робіт.

А в соцмережах справи пішли в гору: у них сидить більш молода аудиторія, якій мішки для пива здалися забавними. Вибираючи майданчик для збуту, орієнтуйтеся по тому, на яку категорію покупців націлений ваш продукт.

Після того як у вас з’явилися перші замовлення від друзів, спробуйте створити сторінку, на якій будете рекламувати і продавати свій товар.

Підійдіть до оформлення серйозно: подумайте над загальним стилем сторінки, попросите покупців написати відгуки, а головне – не забувайте презентувати ваш товар.

Якщо продаєте елементи одягу – вони повинні бути на людину: усміхненому, смеющемся. Не забувайте про фон: красивий в’язаний килимок буде невигідно виглядати поряд зі стінами зі звисаючими шпалерами.

З досвіду можу сказати, що найкраще продавати товари з націнкою в два рази від собівартості: витратили пряжі на 600 рублів – можна продавати товар за 1200 рублів.

Ціна може бути і вище, якщо на замовлення витрачено багато часу і сил. Ведіть діалог з покупцями: розкажіть, з чого формується ціна, – немає нічого поганого в тому, щоб сказати, скільки грошей пішло на матеріал і скільки годин відняла робота. Людина повинна розуміти, за що він платить.

Для мене в’язання було захопленням, а заробіток на ньому – скоріше приємним побічним ефектом. За весь час я продала 20 мішечків. Пряжу купувала недорогу, але м’яку і красиву – по 150 рублів за моток, його вистачало на один виріб, і ще залишалося.

Продавала по 300 рублів за штуку. За ті, що з вишивкою або нашивками, брала по 500-600 рублів. Якщо відняти витрати на пряжу, моя чистий прибуток – близько 3 тисяч рублів.

«Мало!» – скажете ви, і я погоджуся, тільки зазвичай на хобі люди витрачають гроші, а в мене вийшло його монетизувати.

Почитайте історію людей, які змогли перетворити дитяче захоплення в бізнес:

 1. Збирати мозаїку.
 2. Робити дитячі книжки з фетру.
 3. Шити на замовлення.