Як заробити на знаннях англійської мови

0
183

Так як на навчання іноземної мови витрачається багато вільного часу, багато людей не проти поєднувати приємне з корисним і отримувати за це гроші. І ця ідея на перший погляд дуже дивна – кому будуть платити гроші за те, що він вчиться?

Звичайно, найкращий варіант вивчення іноземної мови – занурення в мовне середовище. Це можна зробити, переїхавши в країну, де населення говорить потрібною мовою. І тут з’являється проблема – як переїжджати в іншу країну, якщо не знаєш мову?

Однак люди, які вміють говорити на декількох мовах, радять відкинути стереотипне мислення і перетворити своє навчання в дохід. Є ряд професій, які дозволять в чужій країні вчити мову і одночасно заробляти гроші!

1 Учасник програми Au Pair

Як заробіті на знання англійської мови

Цей термін користується величезною популярністю і позначає няню для дитини або помічника по господарству. Ця робота ідеально підходить для молодих людей. Виконуючи нехитрі обов’язки по догляду та нагляду за дитиною, вони отримують масу переваг.

Зазвичай роботодавці надають житло, харчування, навчання іноземної мови та ще платять кишенькові гроші. Крім того, можна на практиці покращувати свої знання іноземної мови. Для тих, хто любить дітей і готовий на рік або два зануритися в життя іншої країни, цей варіант стане безцінним життєвим досвідом.

2 Репетитор для учнів початкового рівня

Як заробіті на знання англійської мови

Ще один зручний спосіб поліпшити свої мовні навички – стати репетитором для учнів початкового рівня. Якщо у вас вже є хороший набір знань іноземної мови, але ви хочете поліпшити його, то цей варіант ідеально підійде. Займатися можна як очно, так і онлайн.

Зараз є безліч сайтів, де ви входите як репетитор, відзначаєте рівень, для якого викладаєте, і працюєте! Таким способом можна ділитися вже наявними знаннями з учнями і отримувати за це гроші. Буває, що люди шукають тільки практику спілкування з носієм мови, який може і не бути пов’язаний з викладанням.

3 Викладач іноземної мови

Як заробіті на знання англійської мови

Якщо ви добре знаєте російську (або англійська), але хочете вивчити іншу мову, цей варіант для вас. Наприклад, ви мрієте освоїти іспанська. Тоді найкращий варіант – виїхати в Іспанію і викладати там свою рідну мову. Попутно можна вивчати іспанську, спілкуючись з носіями мови і беручи активну участь в житті країни.

Рівень зарплати залежить від країни, але практично скрізь отриманих грошей вистачить, щоб оплатити житло, харчування, страховку і перельоти. До речі, багато поліглоти вчать мови саме так!

4 Працівник готелю

Як заробіті на знання англійської мови

Ця робота не вимагає просунутого знання іноземної мови, а й зарплата не дуже висока. Проте такий спосіб заробітку і одночасного вивчення мови користується великою популярністю.

Працюючи в готелі, можна вивчити нову мову, просто спілкуючись з постояльцями і слухаючи іноземну мову навколо. Це набагато крутіше, ніж вивчення мови за допомогою перегляду серіалів і спілкування по інтернету. Звичайно, доведеться багато працювати і спілкуватися з людьми, але саме цей варіант забезпечить занурення в середу.

5 Офіціант

Як заробіті на знання англійської мови

Все поліглоти стверджують, що кращий спосіб вивчення іноземної мови – спілкування з його носіями. Робота офіціантом в ресторані або кафе стане ідеальним втіленням цього способу в житті. Крім спілкування з колегами, доведеться вивчати іноземну мову, щоб розуміти клієнтів.

Безпосередній контакт з носіями мови в життєвих ситуаціях допоможе вивчити його навіть краще, ніж персональний репетитор. Звичайно, заробітна плата в сфері послуг невисока, але на життя точно вистачить. Та й робота може бути тимчасовою, наприклад, на літо.

6 Перекладач

Як заробіті на знання англійської мови

Можна продовжувати удосконалювати іноземну мову в ролі перекладача. Перші переклади будуть кострубатими, повільними і витратять багато зусиль і часу. Але з кожним текстом навички будуть поліпшуватися і швидкість перекладу збільшиться.

Щоб знайти вільну вакансію перекладача, краще звернутися в перекладацьку фірму або веб-агентство, як варіант: знаходити окремі замовлення на біржах праці прямо онлайн. Безсумнівний плюс цієї роботи в тому, що їй можна займатися з будь-якої точки земної кулі!

7 Фрілансер

Як заробіті на знання англійської мови

Ну і найпопулярніша можливість заробляти, вивчаючи мови – фріланс або віддалена робота. Багато поліглоти стали працювати віддалено, щоб мати можливість подорожувати і покращувати свої знання іноземних мов.

Можна вести мовної блог, працювати копірайтером на іноземній мові або навіть писати сценарії і короткі розповіді. А на зароблені гроші реально подорожувати і вивчати мову серед його носіїв!

Всі ці професії дозволять вивчати іноземну мову і одночасно заробляти гроші. Головне в цій справі – не боятися, адже часто люди соромляться показати свій поганий рівень знання мови і не розмовляють нею. Виходьте із зони комфорту і ви здивуєтеся, наскільки реально втілити мрії в реальність!

Подобається стаття? Підтримай наш проект і поділися з друзями!

На уроках: Як заробити на навчанні іноземних мов

Часто початківці edupreneurs (від слів educator – людина, що займається освітою, і entrepreneur – підприємець. – Прим.

H & F) спочатку самі стають викладачами, а потім відкривають школу або створюють навчальний сервіс. Навчання мови – окремий напрямок в сфері освіти і e-learning.

За підрахунками Ednet insight, до 2017 року обсяг цього ринку складе $ 198 млрд. H & F дізнався, як на ньому можна заробити.

Мовна школа

У Москві працює понад 200 шкіл і курсів іноземних мов. Незважаючи на високу конкуренцію і наявність потужних мережевих гравців на кшталт English First, BKC і Language Link, росте кількість нішевих шкіл.

Останні пропонують спеціалізовані програми групового та індивідуального навчання: мова для ділового спілкування, професійні (для маркетологів, фінансистів, юристів) і цільові (для підготовки до співбесіди або інтерв’ю в посольстві) програми.

Попит на подібні послуги залишається стійким.

Як заробити

Вартість мовних курсів – від 5 000 до 50 000 за 16 годин. Ставка викладача – в середньому 400-600 рублів за годину, у носіїв мови – 1 000-1 500 рублів. У деяких школах вважають за краще платити їм зарплату – 40 000-50 000 рублів на місяць. Детально про те, як відкрити школу іноземних мов, H & F писав раніше.

Віртуальні уроки

В цьому випадку можна заощадити на оренді приміщення. Заняття проходять онлайн з носіями, які проживають в будь-якій точці світу, або з російськомовними репетиторами.

В цьому випадку є шанс збільшити кількість клієнтів за рахунок регіонів, де не так багато мовних шкіл. Сервіс Skyeng пропонує групові або індивідуальні заняття по скайпу.

Amilingo проводить заняття на своїй платформі – учень бачить розклад доступних уроків, резервує місце і приєднується до нього в зазначений час.

Як заробити

Принцип такий же, як і в традиційній школі. Вартість години трохи нижче – від 400 рублів.

Пошук викладачів

Останнім часом з’явилося багато сервісів, що працюють за принципом peer2peer і покликаних допомогти учневі і репетитора знайти один одного. Використовуючи фільтри на сторінці пошуку, система підбирає максимально підходящого викладача. Потім сайт пропонує використовувати різні опції, наприклад демосессію, яка зазвичай триває менше звичайної і коштує дешевше.

Як заробити

На комісії за надання майданчика. Тут є різні бізнес-моделі. Іноді репетитор після підтвердження замовлення виплачує вартість одного повного заняття, а потім отримує гроші від учня безпосередньо (так працює repetitors.info).

Інші сайти (наприклад, preply) просять перерахувати їм плату за перше заняття в обмін на контакти цікавить репетитора. Сервісних збір можуть брати просто за пошук викладача (на talkguru він становить 5 000 рублів, перший урок включений у вартість).

Деякі компанії беруть комісію за послуги як з викладача, так і з учня (на italki вона становить 15%).

Як заробіті на знання англійської мовиЯк заробіті на знання англійської мовиЯк заробіті на знання англійської мови

розмовний клуб

Любителі поговорити іноземною мовою збираються для спілкування в невимушеній атмосфері. Частина таких зустрічей проходить при мовних школах, інші – на нейтральній території.

Ведучий зазвичай задає тему бесіди і намагається втягнути в розмову всіх присутніх. У деяких школах тема анонсується заздалегідь, щоб учні змогли підготуватися.

Учасники зобов’язані спілкуватися тільки на мові, що вивчається.

Як заробити

Вартість зустрічей коливається від 100 до 1 500 рублів з однієї людини. Щоб підвищити лояльність студентів, організатори вводять систему абонементів. Зустрічі Moscow English Conversation Club збирають в середньому 100-150 осіб, вартість зустрічі – 200 рублів. Blab Club бере 1 200 рублів за заняття.

Мова мимохідь

Вивчення іноземної мови можна поєднати з отриманням іншого навику. Наприклад, легко і з апетитом йде іспанську або італійську, якщо учень разом з викладачем приготує паелью або спагетті. Espalabra регулярно влаштовує кулінарні майстер-класи на іспанською мовою: гостям пропонують смачно поїсти і збагатити свій словниковий запас в процесі приготування.

Samovar Cook & Chat Club проводить майстер-класи на п’яти мовах (англійська, італійська, французька, японська, іспанська). Інший популярний напрямок, через яке можна вивчати мову, – це фізична активність. Школа VIP Yoga розробила спеціальний комплекс вправ і дихальних технік, які активізують розумові процеси.

Після годинного заняття йогою проводиться півторагодинний урок англійської мови.

Як заробити

Для таких курсів головне – знайти хорошого викладача-універсала, який розбирається не тільки в йозі або кулінарії, але і дохідливо пояснює правила граматики. Таких людей небагато, чим і пояснюється підвищена вартість майстер-класу: від 1 500 рублів за людину.

мовні тури

Цей вид туризму став особливо популярний останнім часом. Під час лінгвістичних поїздок можна на практиці познайомитися з країною, містом і місцевими традиціями. Вони складаються з мовних занять та культурної програми. Для дорослих організовують індивідуальні або групові тури, школярів навчають під час канікул.

Як заробити

Компанії знаходять партнерів з числа місцевих шкіл або турагентств, яким платять фіксований відсоток в залежності від розміру групи. Така схема підходить для масових турів, поставлених на потік. Організувати спеціалізовану поїздку за індивідуальною програмою для групи до 10 осіб можна самостійно. При цьому, наприклад, тижневий тур до Іспанії обійдеться учням в 930 євро.

спеціалізована соцмережа

Як перетворити знання англійської на джерело заробітку

Як заробіті на знання англійської мови

Зараз вважається, що знання англійської – обов’язкова вимога для освіченої людини. Але вміння говорити по-англійськи саме по собі ще не професія. Хоча воно теж може приносити гроші. Репетитори і викладачі мови онлайн сьогодні затребувані як ніколи. Великий плюс викладання онлайн полягає в тому, що заради нього зовсім не обов’язково кидати навчання або основну роботу – воно цілком може бути вечірньої підробітком. Як монетизувати свою англійську і знайти роботу викладача, якщо ви ніколи не вчилися в педагогічному інституті?

Як заробіті на знання англійської мови

Розповідає Марина Павлуненко, розробник курсу онлайн-школи англійської мови Skyeng “Як викладати англійську і заробляти онлайн”

Курс підвищення кваліфікації дає можливість освоїти нову професію – онлайн-викладач англійської мови. Ми навчаємо того, як грамотно вибудовувати і проводити онлайн-урок.

Це окрема компетенція, не можна просто переносити способи проведення офлайн-уроку в онлайн-режим. У цьому форматі свої нюанси і методики. І наші фахівці розробляли їх протягом декількох років, аналізуючи уроки, які проводили наші викладачі онлайн.

На цьому курсі якраз можна дізнатися про ці методики і спробувати їх на практиці.

Наш курс безкоштовний, на нього можуть потрапити ті, хто хоче підвищити свою кваліфікацію або освоїти нову професію з нуля. Єдина вимога – знання англійської на рівні не нижче Upper-Intermediate.

При бажанні за додаткову плату можна отримати посвідчення від нашої компанії. Це офіційний документ державного зразка, який дає перевагу при влаштуванні на роботу. Всі викладачі повинні регулярно підвищувати кваліфікацію, але не всі це роблять, так що ви опинитеся у вигідному становищі.

Як заробіті на знання англійської мови

Формат курсу – це self-study, тобто записані відеолекції. Їх можна переглядати в будь-який час, зупиняти, прослуховувати заново. Але це не означає, що навчання ніхто не контролює, – у кожного студента є свій власний менеджер, який відповість на будь-яке питання і роз’яснить всі незрозумілі моменти.

Курс вже пройшло понад 1000 осіб: репетиторів, перекладачів, викладачів і студентів, причому не тільки з лінгвістичних вузів. Словом, серед слухачів було багато людей з абсолютно різним досвідом викладання.

Але всі вони успішно закінчили курс, і багато хто з них стали викладачами Skyeng – вже через 7 днів після початку курсу ви можете почати викладати в нашій школі онлайн. Звичайно, за умови, що ваш англійський досить хороший. Вести уроки можна з будинку або з іншого зручного місця, де є ноутбук і стабільне інтернет-з’єднання.

Графік занять викладач вибирає сам. Але найбільш затребувані годинник серед студентів – це ввечері в будні, а також вихідні.

Саме тому робота в нашій компанії приваблива і для мам в декреті з дітьми, і для студентів, і для жителів різних країн світу, де різниця в часі допомагає працювати у вечірні години.

Асмік Маркосян

Я працювала перекладачем, потроху займалася репетиторством, а 4 роки тому переїхала в Італію, і питання додаткової підробітку встав досить гостро. Тому я пройшла курс Skyeng і тепер викладаю онлайн у вільний від основної роботи час.

Мені дуже сподобалося, як цей курс організований. Матеріали дуже сучасні, засновані на сьогоднішніх реаліях. Подобається і комунікативний підхід, і навчальна платформа, де зберігаються всі навчальні матеріали та проходить навчання.

Тому після проходження курсу я вирішила залишитися в Skyeng, мені близький їх підхід.

Я переїхала на нове місце, живу в іншій країні, і для мене це хороший варіант дистанційної роботи. Я сама вибираю годинник, які у мене вільні, і працюю.

Тетяна Шевцова

Курс чудовий, хороший баланс теорії та практики. У мене був досвід викладання, я вчила англійської в коледжі, а після курсу у мене з’явилася і підробіток. Вечорами я викладаю онлайн.

У Skyeng класна інтерактивна платформа, з нею дуже легко структурувати урок і оформляти матеріал вербально. Для тих, хто ніколи не працював онлайн, це справжня знахідка. Причому мені як викладачеві не потрібно витрачати час на підбір матеріалу, все вже є – лежить на платформі, бери і користуйся. Методисти добре підготували матеріал, окреме спасибі кожному.

Я все ще продовжую викладати в коледжі, і знання, отримані на курсах Skyeng, допомагають мені і в офлайн-роботі.

Як заробити на знанні іноземної мови?

Фахівці з іноземних мов, завжди були і залишаються затребуваними працівниками.

Інтернет все ще розвивається, а жителі різних країн взаємодіють, спілкуючись, передаючи інформацію і навіть створюючи спільний бізнес. Єдина проблема для них залишається – мовний бар’єр, який можна подолати, вивчивши іноземну мову.

Як заробити на знанні іноземної мови? Варіантів для людей, які добре володіють будь-якими мовами досить багато. У цій статті ми розглянемо найкращі способи по заробітку на іноземних мовах, а ви зможете вибрати підходящий варіант.

Як заробіті на знання англійської мови

Заробіток на іноземних мовах

Варіантів для заробітку перекладачеві в інтернеті досить багато. Багато наших читачів хочуть отримати інформацію швидко, щоб не довелося багато читати. Тому, ми вирішили спочатку представити короткий опис найкращих способів, а вже потім розібрати їх більш детально:

 1. Електронні товари. Вивчення іноземних мов є актуальним напрямком для навчання, тому можете не сумніватися, що створені вами електронні товари будуть користуватися попитом. Ви можете розробити що завгодно, від відео курсів і електронних довідників, до повноцінних програм, які допомагають людям вивчати іноземну мову.
 2. Онлайн навчання. Заробляти можна і надаючи онлайн навчання. Багато користувачів готові платити пристойні гроші, за приватні уроки. Крім цього, батьки часто шукають репетиторів для своїх дітей, що знову ж таки необхідно враховувати при пошуку клієнтів. Як відмінний варіант для навчання і заробітку, ви можете відкрити свій канал на YouTube і там розміщувати уроки.
 3. Продаж статей.Якщо ви добре розбираєтеся в іноземній мові, то вам не складе труднощів, перекладати тексти. Ви можете відвідати будь-який інформаційний ресурс і переводити скільки завгодно статей, після чого продавати їх на біржах. Найбільше покупців ви знайдете на Advego і Etxt, при додаванні матеріалу можна вказати, що це переклад.
 4. Фріланс. На біржах фріланса дуже часто розміщуються різні пропозиції по віддаленій підробці. У більшості випадків це не тривала робота з разовою оплатою, наприклад, зробити переклад інтерфейсу сайту або провести бесіду між людьми. Але є і пропозиції на постійну роботу, наприклад, для спілкування з іноземними клієнтами.

Свої сили часто недооцінюють, але навіть не досконало знаючи англійську (або будь-який інший) мова, можна почати кар’єру віддаленого перекладача. Зараз такі фахівці користуються величезним попитом. Паралельно ви підтягнете знання і зможете поступово підвищувати доходи.

Як заробіті на знання англійської мови

Перекладачі можуть заробляти в інтернеті серйозні гроші, а щоб вам було простіше вибрати напрямок, скористайтеся кожним з представлених варіантів.

Свій бізнес в іноземній інтернеті

Чому Гаррі Поттер і Ньют Саламандер – найкращі помічники викладача англійської | Inspiring teachers! Skyteach

Останнім часом кількість бажаючих знати іноземну мову зростає дуже активно. Хтось вчить для душі або для того, щоб комфортно себе почувати під час подорожей.

Кому-то потрібно знати мову по роботі – такий навик виділяє претендента з сотні інших.

Якщо ви володієте англійською мовою на досить високому рівні, то можете продовжувати підтягувати свої знання і паралельно заробляти.

Ринок пропонує досить широке поле можливостей. Наприклад, можна почати кар’єру в форматі онлайн і спробувати свої сили в копірайтингу, перекладах або викладанні. Така робота дає свободу пересувань і гнучкий робочий графік. Розберемо найпопулярніші професії.

письмовий перекладач

Цей спосіб, мабуть, найпоширеніший, але і не найлегший, так як передбачає хороші знання не тільки іноземної мови, а й свого рідного російського. На перекладача лежить велика відповідальність, але за таке навантаження і оплата від 30 тисяч в місяць при роботі на віддаленій основі.

При перекладах доведеться вивчати вузькі теми, якщо необхідно переводити матеріали з юриспруденції, медицині, вести ділову переписку, оформляти важливі документи і т.д.

Найпростіший вид перекладу – це переклад новин, але тут є підводні камені. Новини швидко втрачають свою актуальність, тому необхідно бути максимально оперативним.

Копірайтер

З розвитком інтернету величезну популярність завоював саме цей рід діяльності, так як працювати можна не тільки в межах нашої країни, а й з закордонними компаніями. Копірайтер зі знанням англійської мови має більше шансів отримати хорошу роботу.

Однак в бочці меду завжди є маленька крапля дьогтю. Часто при пошуку вакансії копірайтера доводиться стикатися з обов’язковою умовою від роботодавця за наявності досвіду роботи.

На початку кар’єри здобувачеві доведеться знизити вартість статей для того, щоб розкрутитися і додати в своє резюме позитивні відгуки і приклади статтею.

Зате отримавши необхідний досвід і впевненість в своїх силах, можна сміливо писати статті по хорошим розцінками.

Відеоблогер

Ніша створення безкоштовних відеоуроків поки ще тільки заповнюється, так що ви зможете зайняти своє місце під сонцем цілком вільно і без втрат. Але для цього вам потрібно креативити і любити знімати відео, щоб привернути передплатників. А як же тут заробити?

Секрет криється в тому, що користувачі бачать, що ви добре знаєте англійську, можете викладати. Чим не реклама ваших послуг? Крім того, при достатній кількості передплатників з’явиться можливість заробляти і на сторонньої рекламі.

Є приклади того, як популярні відеоблогери потім «переростають» зі свого захоплення в творців індивідуальних методик викладання. А це вже трохи інша історія.

Онлайн-учитель

Учитель, він же репетитор, він же тьютор. Дуже зручний спосіб заробляти гроші, не виходячи з дому і за своїм улюбленим комп’ютером.

Ви встановлюєте свої тимчасові рамки роботи, гроші можете отримувати відрядно як за одне заняття, так і за весь курс. Майданчик для викладання може бути різною, будь то спеціальна платформа або Skype.

Є чимало випадків, коли такий додатковий заробіток переростав в основне джерело доходу.

Завдяки всесвітній павутині ви не обмежуєтеся ні тимчасовими, ні просторовими рамками. Ви можете в зручний час підтягнути школяра з англійської мови, студенту підготуватися до іспитів, фахівця компанії освоїти навички ділового листування і т.д.

 • Вивчайте англійську і ви завжди будете в грі!
 • Колесник Світлана
 • Як заробіті на знання англійської мови

Як заробити на знанні англійської мови?

Як заробіті на знання англійської мови

Попит на навчання і знання англійської мови завжди є, тому можна:

 • вивчати англійську на дому;
 • викладати онлайн уроки;
 • виконувати переклади;
 • відкрити власний сайт в інтернеті;
 • пропонувати послуги гіда-перекладача;
 • вести свій канал на ютубі.

Щоб детально зрозуміти, в чому суть даного доходу, в першу чергу, потрібно кожен спосіб розглянути окремо.

Викладання англійської на дому

Цей спосіб заробітку ставиться до самого традиційного, так як багато потенційних клієнтів не відмовляться підтягнути свої початкові або базові знання з мови. Послугою репетиторства будуть користуватися як школярі і учні вищих навчальних закладів, так і ті люди, які його хочуть вивчити для поїздки за кордон.

Про свої послуги повідомте за допомогою:

 1. оголошень в інтернеті;
 2. в місцевих газетах;
 3. методом «сарафанного» радіо.

Для початку позначте вартість своїх послуг нижче, ніж у конкурентів. І через час у вас з’являться перші клієнти. Щоб і далі від охочих не було відбою заробіть собі репутацію грамотного і ерудованого викладача.

Ціну за послуги можна піднімати по мірі вашої популярності.

Цей спосіб заробітку тим хороший в першу чергу, що не потрібно нікуди виходити з дому. Всі заняття ви будете проводити в інтернеті, сидячи в своєму теплому кріслі. Платні уроки англійської ви можете давати по Скайпу.

Перевага в цьому виді заробітку очевидно і полягає в наступному:

 • По-перше, велика аудиторія слухачів.
 • По-друге, клієнтами стануть не тільки жителі міста, але і інших країн.
 • По-третє, можливість викладати в будь-який зручний для вас час.

Щоб зацікавити своїх учнів правильною вимовою, отже, проведіть один або два уроки безкоштовно. Тим самим, ви дасте їм можливість зрозуміти, настільки викладач володіє знаннями.

Безкоштовні відео уроки

Не варто відгороджуватися від слова «безкоштовно», адже воно буде ключовим для тих, хто захоче займатися англійською мовою через інтернет. Але вашу прибуток будуть створювати не учні, а рекламодавці. Цей вид заробітку розрахований на ютуб, тому став так популярним.

Вся суть уроків полягає в тому, що вам потрібно записати уроки на різні теми. На кожен окремий ролик викладаєте нову тему і розміщуєте її на каналі. Чим більше роликів, тим більше охочих підписатися на ваш канал, коментувати уроки і лайкать.

Ці дії будуть відображатися на пошуковій видачі каналу. Тоді, ви зможете додатково монетизувати ваш канал і встановити будь-яку рекламу, за яку вам будуть платити гроші.

Рекомендуємо нашу статтю: «Скільки заробляє блогер».

Переклади на біржах фріланса

Цей спосіб заробітку полягає, в першу чергу, в виконанні завдань з перекладу з англійської або навпаки. Для цього потрібно, в першу чергу, зареєструватися на сайті фрілансерів. Далі знайти завдання та подати на нього заявку.

Якщо вас затвердять в якості виконавця, то виконати роботу і відправити замовнику. Після того, як замовник його схвалить, вам будуть перераховані гроші. Також ви можете знайти собі прямих замовників і працювати за їхніми умовами, виконуючи завдання.

На біржах фріланса можна не тільки займатися перекладами, а й навпаки, писати статті англійською мовою. Напрацьована хороша репутація дає можливість брати дорогі замовлення, тим самим більше заробляти.

Можливо вам буде цікава наша стаття: «Офіційна робота в інтернеті. Відгуки про роботу в Workle ».

Гід-перекладач

Такий вид заробітку дуже цікавий. Він підходить для тих, у чий місто постійно приїжджають іноземні туристи. Це може бути курортний або столичне місто, який багатий своїми визначними пам’ятками і цікавими місцями. Свої послуги можна запропонувати під виглядом:

 1. перекладача;
 2. екскурсовода;
 3. гіда.

Знавці англійської мови заробляють на цьому терені досить значні суми. Іноземці готові щедро оплачувати послуги тих, хто їм організовує чудовий відпочинок, і знайомить з місцевими красивими місцями і архітектурними спорудами, тим більше розповідаючи їх історію і важливі події. Тому якщо з’явиться така можливість, то намагайтеся не упустити хороший заробіток.

замість висновку

Описані способи допоможуть вам гідно застосувати свої знання англійської мови та непогано на них заробити. Не соромтеся заробляти на своїх знаннях і навчати тих, хто в цьому має потребу.

Читайте також нашу статтю: «Як заробити на Авито: додатковий заробіток без вкладень».

Як заробляти на англійському: найбільш популярні способи додаткового доходу для знавців мов

Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткові, альтернативні види доходу. Будь-які знання і вміння, отримані протягом життя, і які раніше не використовувалися для професійної діяльності, можуть бути застосовані для отримання прибутку.

Одним з найпопулярніших і затребуваних умінь, обумовленим актуальними ринковими реаліями, є володіння іноземними мовами. Як заробляти на англійському, маючи за плечима досвід проживання в англомовній країні або володіючи знанням літературного шекспірівського мови? Ринок пропонує досить широке поле діяльності для бізнес-проектів.

до змісту ↑

біржі фріланса

Зареєструвавшись на спеціалізованому порталі, можна брати роботи з перекладу текстів з англійської мови або писати авторські нотатки. Така робота оплачується замовником за вищими в порівнянні з російськомовними роботами тарифами і може стати постійним додатковим заробітком до основної зарплати.

Біржі фріланса для перекладачів

 • eTXT,
 • Advego,
 • Kwork,
 • Weblancer,
 • Work-Zilla.

до змісту ↑

Створення англомовного сайту

Створюючи самостійно (безкоштовний відеокурс) або купуючи готовий сайт (наприклад на біржі сайтів Telderi), що має англомовну аудиторію, ви можете значно розширити відвідуваність порталу. Розміщення реклами, платних посилань і інші способи монетизації ресурсу допоможуть забезпечити власнику сайту стабільний пасивний дохід.

Як заробіті на знання англійської мови

до змісту ↑

Безкоштовні відео-уроки

Заробити на англійській мові можна, записавши і виклавши в Ютубі ролики з безкоштовними уроками.

Незважаючи на анонс відсутності оплати за користування ресурсом, викладач може мати зиск з інтернет-занять шляхом підвищення відвідуваності, яка є приводом для залучення рекламодавців.

Висока затребуваність уроків дозволить вчителю розміщувати партнерську рекламу або вставляти платні посилання на інший ресурс.

до змісту ↑

Очне та заочне репетиторство

Традиційні послуги репетиторства без власної бази учнів недосвідченому викладачеві слід починати з масштабною друкованої та інтернет реклами. Перший етап набору учнів передбачає мінімальну оплату, після декількох місяців підприємництва вчитель може підвищити свої розцінки за рахунок позитивної репутації.

Онлайн-уроки ґрунтуються на спілкуванні з учнями через Скайп. Важливою перевагою такого викладання є відсутність регіональних обмежень проживання беруть уроки користувачів всесвітньої павутини. Особливо актуальний такий вид заробітку для філологів, які живуть в районних центрах або маленьких містечках.

до змісту ↑

Англомовний гід для іноземних туристів

Якщо ви живете в туристичному центрі або курортному місті, то знання іноземної мови можна вжити для спілкування із зарубіжними туристами в якості екскурсовода. Заробляти на англійській мові тут можна як в якості гіда, так і пропонуючи свої послуги у вигляді індивідуального перекладача.

Всі ці види отримання доходу легко реалізувати при додатку мінімальних зусиль і без серйозних фінансових вкладень.

Знання англійської мови – перспективна інвестиція у власне майбутнє, яка не тільки розширює перспективи розвитку ділових і дружніх відносин з іноземними партнерами, а й при раптово виниклих матеріальні труднощі може допомогти використовувати лінгвістичний багаж для додаткових заробітків.

Ніна Кірова

Як заробити на знанні англійської мови?

Як заробіті на знання англійської мови

У цій публікації я розповім вам про те, як заробити на знанні англійської мови, причому, розгляну і традиційні способи заробітку, і більш нові, актуальні способи заробітку в інтернеті. Ось багато ламають собі голову, як заробити гроші і жахливо переживають, що довгий час не можуть знайти роботу. Так ось, не треба думати стереотипами: заробляти можна самими різними способами, перетворити в заробіток можна будь-яке хобі, будь-які знання, навички та вміння.

Тому, якщо у вас гарне знання англійської мови, то перед вами відразу відкривається цілий ряд таких можливостей. Інтернет нам підказує, що запити, так чи інакше пов’язані з англійським, користуються просто величезною популярністю: щомісячно їх задають пошуковим системам мільйони користувачів. Ось приклади таких запитів:

 • курси англійської мови;
 • як вивчити англійську мову;
 • репетитор з англійської мови;
 • уроки англійської мови;
 • відео уроки англійської;
 • переклади з англійської;
 • і т.д., включаючи безліч різних варіантів.

Про що нам це говорить? Про те, що є величезний попит на знання англійської мови. І якщо ви їм володієте, то ви маєте можливість приєднатися до числа тих людей, які готові задовольняти цей попит. Природно, за гроші. Самі пошукові запити вже підказують нам, як заробити на знанні англійської мови. Давайте розглянемо всі ці варіанти більш детально.

Варіант 1. Заняття англійською на дому. Самий традиційний варіант – це зайнятися репетиторством: “підтягувати” школярів, готувати до вступу в ВНЗ, і просто займатися англійською на дому з тими людьми, хто хоче його вивчити таким чином.

Дайте оголошення в місцеві газети і в інтернеті, призначте ціну трохи нижче, ніж у інших, і вже незабаром у вас з’являться перші бажаючі. Ну а там поступово напрацюєте собі позитивну репутацію і зможете підняти ціни до середнього або навіть вищого рівня.

Варіант 2. Онлайн уроки англійської мови. Цей варіант дає можливість заробити на знанні англійської мови таким же чином, тільки в інтернеті, не виходячи з дому.

Ви можете надавати платні уроки англійської по скайпу.

Перевага тут полягає в тому, що цільова аудиторія буде набагато ширше, вона не буде обмежена вашим містом / районом: займатися з вами англійською онлайн зможуть навіть мешканці інших країн.

Це зручно ще й тим, що ви зможете самостійно планувати свій робочий час і заробляти гроші на знанні англійської мови, не виходячи з дому. Додайте оголошення на спеціалізованих сайтах, форумах, в соціальних мережах, запропонуйте вигідну ціну за свої послуги, ще щось цікаве (наприклад, перший урок безкоштовно) і починайте заробляти.

Варіант 3. Безкоштовні відео уроки англійської мови. Напевно, вам впало в очі слово “безкоштовні”. Точно так же на нього звернуть увагу ті, хто хоче вивчити англійську мову через інтернет. Однак, “безкоштовні” в даному випадку означає, що ви будете заробляти не на своїх учнях, а на рекламодавців. Тут я маю на увазі різні варіанти заробітку на Youtube.

Як заробити на знанні англійської (іноземної) мови

 • Способи, як заробити на знанні англійської мови
  • Безкоштовне навчання по відео
  • Репетитор-онлайн
  • Репетитор англійської для дітей
  • Переклад текстів

Останнім часом, важливість знання іноземної мови, особливо англійської, зростає непомірними темпами, а відповідно і кількість бажаючих його вивчити. Необхідність знання англійської мови зумовлена ​​багатьма причинами, хтось вчить для того щоб вільно розмовляти під час подорожей, а кому-то потрібно в обов’язковому порядку знати англійську так як цього вимагає робота.

У цій статті ми розповімо про те, як можна заробити на знанні англійської / іноземної мови і про різні нюанси пов’язаних з цим видом заробітку. (Можливо знадобиться інформація – Як правильно скласти резюме + зразки шаблонів в статті)

Способи, як заробити на знанні англійської мови

Безкоштовне навчання по відео

Найбільшою популярністю користуються відео-уроки англійської на YouTube, наприклад уроки Ірини Шилової, в общем-то різних відео-навчань англійської на просторах інтернету досить багато.

Виникає питання, як можна заробляти гроші на безкоштовних відео, де ж вигода? Вигода є, такі відео-уроки є чудовою рекламою ваших послуг, користувачі зможуть побачити, що ви добре володієте мовою, і у вас є здатність до викладання, а це вселяє довіру як не можна краще, з’являться перші клієнти. А якщо ваш канал відео-уроків на YouTube набере велику кількість передплатників, то можна буде заробляти на рекламі.

Репетитор-онлайн

Можна давати уроки англійської або будь-якого іншого іноземного мови онлайн, наприклад по скайпу. Це дуже зручно, адже заробляти можна не виходячи з дому. Оплата учнем проводиться погодинно або за весь курс.

Репетитор англійської для дітей

Зазвичай заняття для дітей організовуються на дому.

І часто батьки не шкодують грошей на навчання для свого чада, тому заробітки можуть бути досить хорошими, особливо якщо врахувати що найчастіше дітей навчають з нуля, а це означає, що в разі якщо все піде добре у вас є стабільні заробітки на довгий час. Є одне але, не всі можуть працювати з дітьми, до них потрібен зовсім інший підхід, і якщо у вас немає спеціальної педагогічної освіти, вам буде важко.

Переклад текстів

На перекладі текстів можна добре заробити двома способами.

Перший, знаходите замовника і виконуєте його доручення, другий – створюєте свій блог і викладаєте переклади з різних західних сайтів, такі блоги, особливо, якщо інформація актуальна і цікава швидко набирають передплатників.

Більшість сайтів, публікуючи у себе переклади з американських сайтів, саме так і розкрутилися. Як тільки розкрутити, зможете заробляти як на рекламі, так і на перекладах під замовлення.

Якщо у вас стало виходити заробляти таким чином гроші, то рекомендуємо зареєструвати свою підприємницьку діяльність. Рекомендуємо також прочитати статтю – Як зареєструвати ІП самостійно + покрокова інструкція.

Заробіть на знанні іноземної мови

Спочатку визначитеся з цінами. Чи підійдуть вони вам?

У Російській Федерації за 1000 знаків перекладу, на початковому етапі, вдасться заробити до 500 руб. Ціна залежить від багатьох факторів: майстерності, складності тексту, а також від того, на якому майданчику ви шукаєте своїх роботодавців. Статистика показує, що при восьмигодинний робочий день заробіток перекладача-фрілансера складе в місяць 30-35 000 руб.

Визначтеся зі способом пошуку роботи. Їх небагато, але якщо ви вибрали один, то сконцентруйтеся на ньому і не розпиляйтеся на інші. Завзятість і невпинна праця приведуть вас до успіху. Перші результати не змусять себе довго чекати.

Способи пошуку роботи перекладачем

 1. Біржі фріланса. Нижче ми наведемо список найдостойніших майданчиків. Зареєструйтеся та починайте прокачувати свій профіль. Заповніть всі дані. Оформіть портфоліо, якщо у вас вже є самостійні роботи.

  Пройдіть всі тести та іспити, які пропонує адміністрація біржі. Чи не поскупилася і придбайте професійний аккаунт. Це істотно розширить можливості пошуку. Не завищувати ціни.

  Існує практика, перше завдання робити за символічну плату або просто за позитивний відгук. Наявність відгуків багато значить для кар’єри фрілансера.

 2. Друга можливість рекламувати свої послуги – розміщуватися на спеціальних майданчиках безпосередньо. Існує багато дощок оголошень і особливих сайтів, де безкоштовно або за символічну плату, можна опублікувати інформацію про себе і про вашу пропозицію. Знайдіть за допомогою пошукової системи інформацію про таких ресурсах і починайте діяти.
 3. Для справжнього професіонала, досконало володіє іноземною мовою, відкритий шлях в лінгвістичне агентство. Тут ви можете домовитися про віддалену роботу з періодичним відвідуванням офісу по необхідності.

  У подібних фірмах є величезний потенціал з пошуку роботи усним перекладачем у перших осіб великих компаній, політиків, артистів та інших важливих людей. У такі агентства часто надходять цікаві і грошові замовлення.

  Хто знає? Може бути вони чекають саме вас?

 4. Створіть власний сайт і працюйте без посередників. Публікуйте привабливий контент про себе. Працюйте на цільову аудиторію, приймайте замовлення онлайн. Нехай ваш власний сайт стане вашим незалежним агентством.

Зароблені на віддалену роботу кошти можна виводити на банківські карти, сервіси електронних грошей, рахунки мобільних телефонів.

Інтернет-майданчики для заробітку на перекладах

 • etext.ru – найпопулярніша біржа фрілансерів, які працюють з текстами. Проста реєстрація та відсутність необхідності купувати професійний аккаунт залучають на цю біржу велику кількість роботодавців і виконавців. Роботи тут дійсно багато. Для «прокачування» профілю рекомендується пройти безкоштовний іспит на грамотність і отримати кваліфікацію рерайтера, копірайтера та SEO-копірайтера. Для отримання кваліфікацій на рахунку повинно бути не менше 100 руб. Їх можна заробити, виконуючи завдання або поповнити рахунок будь-яким зручним способом. Роботи можна виконувати не тільки за завданням роботодавця, а й виставити на продаж свої статті, які раніше ніде не публіковалісь.Кстаті, на цій біржі можна продавати не тільки тексти, а й фотографії.
 • text.ru – біржа копірайтерів і перекладачів, поступається попередній за популярністю. Але, роботи тут теж вистачає і оплачується вона краще. У сайту прекрасний функціонал, відмінний дизайн і оригінальна система рейтингу. Реєстрація проста – нічого зайвого не потрібно. Є можливість придбати pro-аккаунт і користуватися додатковими перевагами: збільшення рейтингу, позачергова перевірка робіт, швидка підтримка. Pro можна придбати на 7 днів, 3 місяці або 1 рік. Ціни прийнятні. Надається можливість виставляти на продаж статті і новості.После реєстрації доступні безкоштовно: перевірка орфографії, перевірка тексту на унікальність, мабуть, найкраща серед усіх наявних в рунеті, онлайн підбір синонімів з власного словника, що складається користувачами в режимі реального часу, SEO-аналіз тексту.
 • advego.com – біржа копірайтерів, яка заявляє про себе, як про «Біржі контенту № 1». Тут пропонуються всі види роботи з текстом: копірайтинг, рерайтинг, SEO-статті, які продають тексти, описи товарів, послуг, продуктів, інструкції, купівельні огляди та відгуки, коментарі, транскрайбінг аудіо і відеозаписів. Біржа працює з будь-якими способами оплати і виведення грошових средств.Для зареєстрованих користувачів функціонують безкоштовні сервіси: антиплагіат, перевірка орфографії, SEO-аналіз тексту, транслит онлайн.
 • fl.ru – біржа фрілансерів з більш ніж десятирічним стажем роботи, перевірена, з усталеними традиціями, зручними сервісами і помірними цінами. Пропонуються будь-які види одноразових, тимчасових і постійних робіт. Від перекладу маленьких заміток до оффлайн роботи у великих компаніях. Для того, щоб успішно користуватися усіма можливостями системи, фрілансеру необхідно оплатити професійний аккаунт. Прокачаний профіль, заповнене портфоліо, постійний моніторинг замовлень і швидкий відгук на них дають можливість отримати замовлення в перший же день роботи. Замовлень дуже багато. Настільки багато, що моніторити стрічку не користуючись фільтрами, практично неможливо. Старим тут вважається замовлення, зроблене кілька годин тому. Відгуки на замовлення надходять моментально. Виконавці визначаються дуже швидко.
 • freelancer.com – західна біржа фрілансерів з величезним досвідом роботи, великою кількістю зареєстрованих фрілансерів і замовників, західними цінами на замовлення. Інтерфейс біржі працює на багатьох мовах, в тому числі, російською. Робота на біржі починається з заповнення профілю. Йому необхідно приділити особливу увагу. Добре заповнений профіль тут, як і на інших подібних біржах, дуже важливий фактор успіху. Біржа працює з платіжною системою PayPal, картами Visa, MasterCard, American Express, JCB. Надається один місяць безкоштовного членства. Далі необхідно вносити абонентську плату, яка нижча плати за акаунт PRO на вітчизняній біржі fl.ru.

Далі, просто перерахуємо ще кілька сервісів фрілансерів, де пошук роботи по переводу з іноземної мови може увінчатися успіхом: weblancer.net , tranzilla.ru , Turbotext.ru , freelance.ru , work-zilla.com , weblancer.net .

Будь-яка з перерахованих майданчиків надає послугу «Безпечної угоди», в рамках якої в момент вибору виконавця, на рахунку замовника блокуються гроші, які переводяться виконавцю тільки після того, як роботодавець підтвердить правильність і безпомилковість виконаних робіт. Якщо виникає суперечка, то адміністрація майданчики вирішує його, розглядаючи доводи обох сторін. Заблоковані гроші перераховуються того, хто на думку арбітражу, прав.

Не забувайте про розкручений популярному сайті по пошуку роботи hh.ru.

Складіть хороше резюме з реальною фотографією і оновлюйте його кожні чотири години, або заплатите за послугу автообновления, щоб воно було завжди на початку списку. Не забувайте про шахраїв.

Не соромтеся задавати питання роботодавцю і вимагати договір або оплату вперед, навіть при виконанні тестового завдання. Будь-яка робота повинна оплачуватися, навіть перевірочна.

Удачі вам!