Як заробити в ватсап: способи + програми для розсилок

0
75

Додаток WhatsApp активно використовують мільйони користувачів. Це дійсно зручний спосіб комунікації, звичайно, за умови, що мобільний пристрій підключено до інтернету.

Інтерес до Ватсапу виявляють і рекламодавці. До того ж, sms-mailing останнім часом значно подорожчав, а телефонна розсилка без згоди абонента стала караною. Тому великі фірми звернулися до способу масової розсилки оголошень в WhatsApp. Як правильно використовувати цю можливість просування товарів і послуг, що про неї необхідно знати? І як робити розсилку в WhatsApp?

Як зробити розсилку в WhatsApp

Робота з поширенням оголошень в WhatsApp можлива наступними способами:

 • відправка реклами в особистих повідомленнях конкретно кожному користувачеві – потрібно багато сил і часу для створення нових діалогів, пошуку нових контактів;
 • робота зі стандартною системою розсилки Ватсап;
 • масова розсилка із залученням сторонніх програм.

Так як перший варіант абсолютно не підходить для рекламних цілей, розглянемо останні два.

Створення списку розсилки – одна з функцій програми, за допомогою якої система відправляє меседжі кільком особам. Контакти, з якими відкривається діалог, беруться з адресної книги і зберігаються окремим переліком без необхідності формувати його заново.

Як зробити список розсилок? Через телефон на базі Андроїд це здійснюється наступним чином:

 • необхідно вибрати зі списку «Чати», відкрити меню і вибрати «Нова розсилка»;
 • далі слід натиснути на «+» або ввести імена одержувачів;
 • вибирається «Готово», «Створити».
 • Щоб створити подібну розсилку з Айфона, слід вибрати «Списки розсилки», далі – «Чати» і «Новий список».
 • Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок
 • Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок
 • Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Даним способом створюється новий список одержувачів повідомлень. Оголошення пишеться один раз і відправляється всім обраним контактам. Отримати повідомлення зможуть тільки користувачі, які внесли в адресну книгу адресанта.

Звичайно, можливості цієї системи дещо обмежені в порівнянні зі спеціальними програмами, що дозволяють працювати з великим масивом контактів, самостійно відправляють повідомлення різним користувачам.

Створення списків розсилок актуально на перших етапах рекламної кампанії – для того, щоб зрозуміти, наскільки ефективно комерційну пропозицію і відповідний вибраний формат оголошення. Також його зручно використовувати серед сформованої клієнтської бази.

Як зробити масову розсилку в WhatsApp

Використання списку розсилки вручну – справа стомлююче. Єдиним його перевагою в порівнянні зі спеціальними сервісами є те, що він здійснюється безкоштовно. Крім того, поширення реклами серед знайомих контактів неефективно і рано чи пізно зведе всі зусилля нанівець.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Для отримання хорошої віддачі від реклами рекомендується залучення сторонніх програм, спеціально спрямованих на розсилку оголошень серед великої кількості користувачів, в тому числі невідомих відправнику. Використання таких сервісів здійснюється на платній основі або носить дуже обмежений характер (наприклад, лімітовану кількість адресатів або необхідність установки додаткових додатків).

Як створити масову розсилку

Існує безліч спеціальних програм і для Андроїда, і для Iphone. Вони допомагають розіслати створене рекламодавцем повідомлення користувачам по базі одержувачів. Список контактів необхідно завантажити в інтернеті за окрему плату. При користуванні хорошим сервісом, вона буде входити у вартість послуги розсилки.

Програми для розсилки в додатку WhatsApp працюють за схожим принципом. Чим більше замовлення, тим ціна за 1 меседж нижче. Оплата відбувається тільки за прочитання повідомлення – можна не турбуватися, що незнайомий номер безликий.

Як створити розсилку в додатку WhatsApp. Зручніше це буде зробити, приєднавши телефон до комп’ютера. Далі потрібно пройти реєстрацію на сайті, заповнивши обов’язкові поля:

 • ім’я;
 • контактний телефон;
 • електронний ящик;
 • тип бази номерів – своя або завантажується з сервера сервісу;
 • далі потрібно вказати передбачувану кількість повідомлень на відправку;
 • в кінці рекомендується вибрати параметри аудиторії – сервіс пропонує таргетовану розсилку (по регіону, статтю, віком, рівнем доходу і т. д.);
 • відкривається доступ в особистий кабінет;
 • пишеться текст повідомлення (перевагою сервісу є відсутність будь-яких обмежень на кількість символів і можливість вибору формату оголошення – це може бути відео, картинка, аудіофайл);
 • меседж розсилається обраної аудиторії.

Таким чином, робота з платними програмами проста і зручна. Розробники обіцяють хороший результат, перевірений іншими користувачами. Існують, звичайно, і безкоштовні сервіси або демоверсії платних програм. Вони не такі прості й ефективні. У них немає бази номерів, послуги таргетингу, а час використання обмежене одним-двома днями.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Чи є обмеження та санкції за розсилки в WhatsApp

Поширення реклами за допомогою електрозв’язку заборонено в кожному випадку незгоди отримувача на прийом повідомлень. Про це свідчать ч. 1 ст. 18 Закону «Про рекламу», а також ст. 44. 1 Закону «Про зв’язок». Користувач, який отримав меседж рекламного характеру, має право:

 • зробити зауваження розповсюджувачі реклами;
 • при відсутності реакції звернутися в Антимонопольну службу.

Санкції за незаконне розсилку передбачені ч. 1 ст. 14.3 КоАП РФ. Порушення законодавства, що регулює питання поширення реклами, може послужити причиною до покарання у вигляді штрафу. Проте, до відповідальності зазвичай не привертають.

У згаданих нормативних актах в наказуемую спам-розсилку входить тільки відправлення повідомлень за допомогою телефонного та факсимільного зв’язку. До інтернет-рекламі законодавець ставиться більш м’яко.

До того ж, приєднуючись до WhatsApp, користувач ставить галочку в умовах приєднання до додатка, з чим погоджується на отримання повідомлень в мережі.

Таким чином, на сьогоднішній день санкції за розсилку в WhatsApp відсутні. Хоча, можливо, цей вид реклами стане скоро також караним. У будь-якому випадку користувачам, які використовують платні програми, покарання боятися нічого. Дані сервіси використовують підмінні сервера в інтернетt, з яких йде масова розсилка.

Обережніше слід бути з базою номерів. Самостійне її вилучення з інтернету незаконно. Кримінальна відповідальність може наступити відповідно до ч. 1 ст. 272 КК РФ у разі неправомірного доступу до закритої комп’ютерної інформації (наприклад, копіювання баз даних номерів). За цей злочин передбачено різні види покарання аж до позбавлення волі.

Крім того, матеріали, що потрапляють в розсилку, не повинні порушувати законодавства в плані змісту. Заборонено розповсюдження інформації, що сприяє розпалюванню ворожнечі та конфліктів, картинок неетичного змісту і т. Д. Рекламодавець повинен залишатися чесним і порядним, не порушувати умов конкуренції і моральних норм.

Програми для розсилки в сервісі WhatsApp

Як було вже сказано, програм для масового поширення повідомлень в інтернеті безліч. Розглянемо сервіси, які отримали найбільшу популярність в інтернеті.

 • WhatsAppBulkSender.com – надійний англомовний софт, популярний не тільки в Росії, але і за кордоном. Дозволяє відправляти велику кількість меседжів за добу – до 15 тис. (В розширеній версії – і того більше). Можна створювати свої робочі групи, використовуючи бази, пропоновані програмою.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

 • Prostor-sms – відмінний сервіс, перевірений багатьма користувачами. Його безсумнівним плюсом є наявність пробного періоду, що становить цілих 50 днів! Програма пропонує безліч баз номерів, юридичну підтримку, підбір цільової аудиторії. В кінці розсилки надається звіт. У платній версії вартість одного меседжу починається від 26 копійок – ціна прийнятна. Розмір оголошення при цьому не обмежений, можна додавати в повідомлення медійні файли.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

 • Zazumedia – софт, що надає можливість розсилки по своїх базах (від 9 999 рублів) і по базах замовника (це дешевше – 999 рублів). Вартість одного меседжу – від 85 копійок. Переваги програми: здійснюється підбір таргетированной аудиторії, можна управляти базами одержувачів, зручний легкий у використанні інтерфейс, різні формати реклами.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

 • bClient – програма, організовувати систему оповіщення. Постійно оновлюється, легка в використанні, можна відправляти рекламу у вигляді відео, картинок, аудіо і т. Д.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

 • Appsend – програма, що пропонує послуги розсилки за ціною від 59 коп за 1 меседж. У вартість входить навчання роботі з софтом, консультація та ознайомлення з базами контактів.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Крім перерахованих програм, можна пошукати і інші, безкоштовні. Вони менш надійні, тому використовувати їх слід акуратно. WhatsApp іноді блокує підозрілі розсилки з невідомих джерел – стежте, щоб обрана програма була робочою.

Використання розсилки в WhatsApp – відмінна можливість донести інформацію про свій продукт або послугу. Сучасні програми і сервіси допомагають знайти зацікавлену клієнтську базу, націлити і надають звіти по відправленим дій. За заявами адміністрації популярних сервісів, окупність такої розсилки досягає 300%!

Вам сподобалася стаття? Ви отримали відповіді на всі питання?

Whatsapp розсилка – що це таке і як її зробити

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Що таке розсилка

Розсилка через Whatsapp увазі відправку одного і того ж повідомлення відразу на кілька номерів. Ви повідомляєте про знижки, рекламні акції, послуги, що надаються, а клієнт може відразу ж відповісти вам, якщо зацікавиться. Поширення рекламних повідомлень в додатку можна здійснити кількома способами:

 • скористатися стандартною системою розсилки;
 • зробити розсилку з використанням спеціальних програм;
 • відправляти повідомлення вручну кожному користувачеві.

Третій метод відразу відмітаємо, це довго, трудомісткий і неефективно. Розглянемо перші два способи окремо, порівнявши всі мінуси і плюси.

Як зробити розсилку в Ватсапе

Стандартна схема має на увазі створення списку розсилки, використовуючи який, додаток буде відправляти повідомлення одержувачам. Список номерів береться безпосередньо з контактів, збережених в пам’яті смартфона. Як створити список розсилки самостійно, покрокова інструкція для Андроїд:

 1. Відкрийте додаток Whatsapp, перейдіть на вкладку «Чати». Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок
 2. Увійдіть в меню, натиснувши три точки в правому куті екрану. Виберіть рядок «Нова розсилка». Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок
 3. Додайте необхідні контакти в список розсилки, далі натисніть «Готово» – «Створити».
 4. Готовий новий список одержувачів. Створіть рекламне повідомлення і розішліть його.

Як бачите, зробити таку розсилку нескладно, але функціонал її вельми обмежений. Повідомлення отримають користувачі, які внесли в телефонну книгу ваш номер. Такий спосіб підійде починаючим підприємцям, щоб з’ясувати, наскільки взагалі ефективний подібний формат для реклами в конкретному сегменті. Або для тих, хто вже має сформовану клієнтську базу.

Як зробити масову розсилку

Набагато простіше довірити розсилку повідомлень спеціальними програмами, яких існує безліч. Суть їх роботи полягає в відсилання рекламного повідомлення, створеного вами, за списком контактів з власної бази.

Вартість бази може входити ціну самого розсилання або оплачується окремо. Принцип роботи програм приблизно однаковий: оптом дешевше – чим більше список розсилки, тим нижче ціна одного повідомлення.

Ви можете не турбуватися, що витратите гроші даремно, все одно буде оплачуватися тільки за прочитаний меседж.

Щоб створити масову розсилку Ватсап, потрібно зробити наступне:

 • Підключіть смартфон до ПК або ноутбука, так працювати буде набагато зручніше.
 • Зареєструйтеся на сайті, для цього заповніть необхідні поля, наприклад: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти. Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок
 • Вкажіть, яку базу контактів припускаєте використовувати – власну чи завантажену з сервера.
 • Вкажіть приблизну кількість повідомлень, які потрібно розіслати.
 • Виберіть параметри цільової аудиторії: її вік, стать, місце проживання і т.д. Це потрібно для більшої ефективності рекламної розсилки.
 • Дотримуючись інструкцій на сайті, відкрийте доступ в особистий кабінет.
 • Створіть текст повідомлення. Підійдіть до цього кроку відповідально: реклама повинна бути грамотною, не надто довгою, містити чіткі і красиві картинки або відео.
 • Розішліть підготовлену рекламу одержувачам.

Відгуки інших користувачів подібних програм говорять про те, що це простий і зручний спосіб залучення клієнтів. Їх єдиний недолік – необхідність платити за можливість використання. Але деякі сервіси пропонують безкоштовний пробний доступ, за допомогою якого можна вирішити, чи так необхідна покупка повної версії в вашому конкретному випадку.

вартість розсилки

Ціна за відправку одного повідомлення в різних сервісах може варіюватися. Зазвичай вона не перевищує 60-80 копійок. Також вартість залежить від того, який базою ви будете користуватися – власної або готовою базою сервісу.

Якщо у Вас залишилися питання – повідомте нам Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок Задати питання

обмеження

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Підводячи підсумок, можна сказати, що відповідальності за створення Whatsapp розсилки нести не доведеться. Але не варто розслаблятися і забувати, що всі рекламні повідомлення та матеріали повинні відповідати нормам законодавства, не містити неетичні висловлювання і картинок, не сприяти розпалюванню класової ворожнечі, не містити пропаганди ненависті і насильства.

Але інша справа – база номерів. Пам’ятайте, що самостійне копіювання її з просторів інтернету незаконно. А за неправомірний доступ до інформації з закритих комп’ютерних джерел передбачено кримінальну відповідальність.

Програми для розсилки в Ватсапе

Як не заплутатися серед розмаїття інструментів і вибрати найбільш підходящу і ефективну?

 1. WhatsAppBulkSender це англомовний сервіс, який дуже популярний як в Росії, так і закордоном. Якщо потрібна програма з зрозумілим інтерфейсом і різноманітним функціоналом – це для вас. Користувач софта зможе відправляти до 15000 і більше повідомлень на добу. Є готові бази, які можна використовувати.
 2. ePochta. Ціна за одне повідомлення при використанні своєї бази – 60 копійок, при користуванні базою сервісу – 70 копійок. Мінімальна кількість повідомлень – 2000 на добу. Оплата стягується тільки за доставлені повідомлення. Для клієнтів з великою базою надаються вигідніші умови.
 3. Appsend. Ціна за меседж починається від 59 копійок. Також для вас проведуть безкоштовну консультацію, щоб навчити роботі з програмою і ознайомлять з доступними базами контактів.
 4. Zazumedia. Сервіс для більш просунутих користувачів. Вартість одного повідомлення становить 85 копійок. Ціна за розсилку по вашим баз починається від 1000 рублів, якщо хочете використовувати готові бази, доведеться віддати близько 10000 рублів. Крім того, є можливість налаштувати таргет для більш точного підбору аудиторії.

Ви можете знайти інші програми, серед них бувають і безкоштовні. Але не варто віддавати перевагу сумнівному софту. Whatsapp залишає за собою право на блокування повідомлень з підозрілих джерел, що несе ризик втрати грошей даремно.

18 сервісів для масової розсилки в Viber і WhatsApp

Більше двох мільярдів людей на планеті користуються мессенджерами. Найдешевші популярні – Whatsapp і Viber. Тільки в Ватсапе за день розсилається близько 55 мільярдів повідомлень. Тому так, масові розсилки для реклами і просування в месенджерах набирають популярність, і вони просто необхідні бізнесу.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

Логічно, що додатками користуються користуються власники смартфонів і, як окремий клас – володарі яблучних пристроїв. Тобто, такий-сякий дохід є.У момент отримання повідомлення вони найчастіше знаходяться в мережі. Значить, можуть відразу відповісти на вашу пропозицію, перейти на сайт або зателефонувати.

Але не слати ж повідомлення всім підряд? За допомогою спеціальних сервісів можна старгетіровать аудиторію і відправляти повідомлення тільки цільовим користувачам. І, на відміну від класичних СМС, можна надіслати до 1000 знаків тексту (в деяких службах і більше), а також вставляти картинки, гифки і відео.

З більш ніж двадцяти сервісів і служб ми вибрали 18 робочих і придатних для бізнес-розсилки.

Viber і WhatsApp одночасно

простір СМС

Як заробити в Ватсап: способи + програми для розсилок

Один з найбільших сервісів. Офіційно працює з мессенджерами. Тобто смс розсилаються тільки тим користувачам, хто погодився на розсилку, сплативши телефонні послуги в терміналі. Відповідно, не порушується закон про рекламу.

переваги:

• Текст до 1000 символів. Плюс картинки і медіафайли.

 • • Клікабельність – можна встановити кнопку, провідну на сайт, або швидкий дзвінок за номером телефону.
 • • Брендування – підпис вашої фірми.
 • • Безкоштовний особистий менеджер в допомогу.
 • • Орієнтування – демографічний і географічний.
 • • Миттєва завантаження клієнтської бази.
 • • Розробка дизайну і тексту вашого оголошення.

Реєстрація безкоштовно. Вам знадобиться завантажити програму, створити особистий кабінет, скласти текст смс і відправити заявку. 50 днів безкоштовного тестового доступу! Вартість 1000-8000 смс від 0,26 рублів.

Експекто

Смс-розсилка на телефонні номери, Ватсап і Вайбер. Щоб зареєструватися на цьому сервісі, отримати інструкції та 50 днів безкоштовного доступу, знадобиться залишити на сайті свій номер телефону.

 1. декларується:
 2. • низька ціна;
 3. • підбір аудиторії;
 4. • 100% -а доставка;
 5. • дотримання законів.
 6. Ціна 1000-8000 повідомлень від 0,38 рублів.

Omisms

Як заробити в Ватсап: способи + програми для розсилок

 • Пропонує можливість розсилки на популярні месенджери Viber і WhatsApp.
 • особливості:
 • • Тарифи на розсилку розраховуються посегментно. 1 сегмент – 70 знаків;

• Відправником смс буде значитися випадковий номер. (Зверніть на це увагу!)

 1. • У тексті повідомлення можна відправляти контакти.
 2. • Якщо номер одержувача не перебуває в базі Ватсап або Вайбер, повідомлення відправляється як звичайне смс.
 3. • Варіант комбінованої доставки можна вибирати.

Вартість відправки повідомлень – 30 копійок за сегмент, тобто 70 символів. При оплаті від 10 000 рублів діють знижки.

СМСТауер

Як заробити в Ватсап: способи + програми для розсилок

Досить популярне агентство мобільного маркетингу та реклами. Робить все те ж саме, що і попередні сервіси.

Основна фішка – можливість працювати зі своєю клієнтською базою або замовити таргетинг і зібрати нову. За своїй базі при замовленні до 5000 повідомлень відправка в Вайбер буде коштувати 0,60 р., А в Ватсап – 0,95 р. З націлених дорожче: 0,80 р. і 1,20 р. відповідно. Про все інше треба домовлятися по телефону з відділом продажів.

Messagecenter.ru

Позиціонує себе як ефективний, недорогий і законний. Крім месенджерів займається розсилкою звичайних СМС і електронних листів.

 • переваги:
 • • Відправка СМС по всьому світу.
 • • Тестова розсилка.
 • • Безкоштовний персональний менеджер.
 • • Цілодобова технічна підтримка.
 • • Маркетингова підтримка розсилок.
 • • Мультимедійні повідомлення можна розсилати не тільки по клієнтській базі, але і по всім користувачам Ватсап і Вайбер в потрібному регіоні.
 • Стартовий пакет з 1000 повідомлень коштує 8000 рублів.
 • Формати СМС: текст, картинка + текст, візитка (в WA).

SMSonME

Відрізняється простою реєстрацією, зручним особистим кабінетом і зрозумілим інтерфейсом. Щоб залишити заявку, потрібно поспілкуватися з менеджерами.

Своїми перевагами сервіс вважає:

• Глибоку фільтрацію (по суті, сегментацію аудиторії за статтю, віком і т.д.).

• Можливість додавання імені користувача в текст – це підвищує лояльність.

• Законність розсилок.

• до 7000 знаків в тексті оголошення! (У більшості агентств – до 1000).

• Можливість відправляти просто картинки і малюнки плюс підписи в 120 символів.

Ціна одного повідомлення при замовленні до 50000 штук – 0,50 руб. До 500 000 смс – 0,48 руб. Від півмільйона – 0,45 рублів.

SDN group

Сервіс розсилає повідомлення по вашій клієнтській базі. А також на замовлення знаходить і сегментує цільову аудиторію. За ПІБ, статтю, віком, місцем проживання, сімейним станом і навіть наявності автомобіля. Вартість одного повідомлення при замовленні до 20 000 штук – 1 рубль. Від 1 500 000 штук – всього 25 копійок.

І тепер головна фішка: можна купити готову базу номерів практично для будь-якого бізнесу. Приблизно від 7 рублів за запис. Ціна залежить від цінності бази. Контакти зірок коштують від 80 рублів за номер.

СМС дисконт

 1. Відразу до переваг.
 2. • Офіційне співробітництво з мессенджерами, тобто все законно;
 3. • Розсилку отримують тільки ті користувачі, які дали згоду;
 4. • Розширений таргетинг;
 5. • В СМС тексти, картинки медіа; Клікабельні посилання в текстах.

Ну, і головне. Ціна за повідомлення – від 6 копійок! І 30 днів безкоштовного тестування.

EVA telecom

 • Ця служба пропонує розсилку СМС на телефони, а також в Ватсап і Вайбер.
 • Основні послуги:
 • • Підбір цільової аудиторії.
 • • Бази абонентів.
 • • Низька ціна (якщо знайдете дешевше, вам скинуть ще).
 • • Детальна статистика і аналіз ефективності.

• Текстові повідомлення до 1000 знаків. Якщо з картинкою, то до 100.

• Безкоштовне визначення наявності у абонента додатки Ватсап або Вайбер.

Оголошення в WA розсилаються з невідомого номера. При замовленні до 20 000 повідомлень одне повідомлення варто 0,75 р. У Вайбере тарифікація трохи складніше.

1. “Власна розробка” – тариф для “анонімних” повідомлень. Варто 0,60 рублів до 20 000 штук. Формат – картинка плюс посилання.

2. “Сервісні повідомлення”. Вставляються ім’я компанії і логотип. Формат – текст до 1000 знаків. Мінімальна кількість на місяць – 40 000 повідомлень. Ціна – 0,60 рублів при замовленні до 50 000. Хочете більше оголошень, заплатите 0,50 р. за штуку.

3. “Рекламні повідомлення”. Присутні ім’я фірми і логотип. Формат – текст (до 1000 знаків), картинка, кнопка дії. Мінімальна кількість смс в місяць – 12 000. Вартість 1,65 р. при замовленні до 50 000 штук одночасно.

ВАЖЛИВО: розсилку в другому і третьому тарифах можна інтегрувати з вашої CRM.

Розсилки тільки на Viber

Оскільки Вайбер налаштований більш дружелюбно до рекламних послань, офіційних сервісів для відправки таких повідомлень набагато більше, ніж для Ватсап. Розглянемо деякі.

Mail.ru для бізнесу (sendbox)

Комбінований сервіс для Email, sms і Viber на вибір або комплектом.

функціонал:

• Конструктор листів – блоки, шаблони. Просто вставте свій текст, картинку і підпис.

• Тригерні розсилки – автоматичне послання у відповідь на будь-яку подію або дію (день народження, перегляд сайту, відвідування кошика, невідправлений замовлення і т.д.)

 1. • Адаптивність – листи добре виглядають і на комп’ютері, і на телефоні.
 2. • Персоналізація – звернення до користувача по імені.
 3. • А / В тестування – можливість створити кілька варіантів повідомлення і протестувати їх на ефективність.
 4. • Аналітика та звітність.

• Просте управління. Ціна СМС при запуску до 10 000 повідомлень – 0,144 руб. Ну, і дивіться інші тарифи. Можна відштовхуватися від кількості передплатників.

Stream Telecom

Оператор мобільних послуг, що надає послугу розсилки в Вайбер. Опції приблизно такі ж, як і в інших сервісах.

Можна виділити деякі переваги:

• Текст до 1000 символів.

• Персоналізація повідомлень. Ім’я клієнта, його день народження або іншу подію – все це ви можете вставити в текст.

• Інтерактивні елементи в тексті – клікабельні кнопки, посилання, відео та картинки.

• Каскадні розсилки по декількох каналах. Це збільшує охоплення і ефективність.

• Оплата тільки за доставлені повідомлення.

• Аналіз статистики откриваеми і інших важливих даних прямо в особистому кабінеті.

Тепер про ціну. Її можна розрахувати за допомогою спеціального агрегату прямо на сайті.

SMS Gorod (Viber для бізнесу)

Цією службі СМС більше 5 років. Алгоритм вже відпрацьований. Просто реєструєтеся, додаєте вашу базу телефонів, пишіть текст повідомлення (плюс медіа при бажанні) і починаєте працювати, отримуючи повну звітність.

 • Ви отримуєте:
 • • Офіційний канал – відмітку про те, що ви перевірені і авторизовані.
 • • Брендування (підпис і логотип).
 • • Довгі повідомлення (до 1000 символів).
 • • Статистику з експортом в Excel.
 • • Можливість інтегрувати вашу програму в сайт для відправки через API.
 • • Безкоштовний тест сервісу.

• Оплата за доставлені повідомлення. Існують тарифи для стартапів, Великого бізнесу і Корпорації. Стартапер отримує до 25 000 повідомлень на місяць і сплачує 2,19 р. за смс (або 0,75 р. за сервісне шаблонне лист).

SMS центр

Реєстрація в цьому сервісі триває від 5 до 7 днів, тому що кожен відправник проходить сувору перевірку від Вайбер. Потім мітка про проходження з’являється в профілі відправника. Таким чином, підвищується довіра клієнтів до майбутніх повідомленнями.

СМС центр не реєструє онлайн-трейдерів, казино, форекс і компанії, які працюють в сфері кредитування. Також не пройдуть реєстрацію тютюнові та алкогольні фірми, різні політичні та релігійні організації, ще езотерика, ворожіння і цілительство теж мимо.

 1. За допомогою цієї розсилки ви можете не тільки рекламувати свій бізнес, а й просто спілкуватися з користувачами:
 2. • розповідати про акції, знижки та події;
 3. • повідомляти про новини та майбутніх заходах;

• вітати з днем ​​народження та іншими святами. Сервіс пропонує шаблони повідомлень, повну статистику і можливість виставляти час відправки.

Крім того, можна вказувати термін життя смс. Таким чином, людина, яка давно не відкривав Вайбер, все-таки отримає його. Ну, а якщо клієнт не авторизований в додатку, то йому буде відправлено звичайне смс.

Вартість розсилки залежить від типу повідомлення. Сервісні дешевше: 30 000 рублів за 50 000 повідомлень (0,6 р. За одне). Ціна рекламних – 90 000 рублів за 50 000 штук.

Sendpulse

Один з найстаріших і найпопулярніших сервісів email-розсилок тепер працює і з Вайбером. Всі опції, пропоновані попереднім оператором, включені. Довжина тексту, картинки, А / В тестування, брендування, кликабельность та інше.

А також діє календар відправки повідомлень: відкладена розсилка і час життя смс. Плюс шаблони листів і доотправка СМС. Загалом, все відмінно.

За одне рекламне повідомлення просять 2,08 р. За сервісне – 0,52 р.

МТС маркетолог

Відправляє прості смс, email і розсилку в Вайбер. Ціна залежить від рівня орієнтування. Під час налаштування тільки за соціально-демографічними параметрами повідомлення коштує 3 рубля. Якщо додати геолокацію і інтереси, то вже 3,50 р. І так далі.

VibeX

Це, власне, не сервіс, а софт для розсилки. Програму треба завантажити на власний комп’ютер і користуватися. Варіант для економних і ризикових бізнесменів. Може бути, для початківців.

 • Розробник обіцяє повну технічну підтримку і навчання, а також постійний чат на додаток до програми.
 • З плюсів:
 • • Довжина смс – 1000 знаків;
 • • Надсилання зображень;

• Персоналізоване альфа-ім’я (ваш підпис, назва компанії і т.п.);

• Автоматизація процесу;

• Звіти;

• Економія. Досить низька ціна. Собівартість одного повідомлення за все 7-14 копійок.

Програмну ліцензію можна купити на 1, 9 або 12 місяців. На один місяць це коштує 73 долари.

тільки WhatsApp

Appsend.ru

Масові розсилки в Ватсап. Реєструєтеся, створюєте особистий кабінет, завантажуєте базу контактів і починаєте працювати. Оплачуються тільки доставлені повідомлення.

Є можливість вставляти картинки і посилання, отримувати статистику і планувати час розсилок. Можна починати з одного повідомлення, ціна – 0,80 рублів.

При замовленні 10 000 смс одноразовий платіж 7 500 рублів. Тобто 0,75 р. за штуку.

WhatsSender

Програма для самих ощадливих. Софт необхідно завантажити і встановити на комп’ютер. Ніякої абонентської плати – купив один раз і користуєшся все життя. Вартість 1490 рублів. ВІДЕОінструкція додається.

 1. • Відправка смс з цієї програми абсолютно безкоштовна.
 2. • Кількість знаків в тексті не обмежена.
 3. • Завантаження картинок.
 4. • Можливість відправляти в день до 10 000 повідомлень.
 5. • Програма сама перевіряє по базі, чи є у користувача ватсап.
 6. • Звіти.

Попередження! Користуватися софтом потрібно акуратно, і між відправленнями дотримуватися паузи. Інакше вас просто забанити за спам.

Вдалого вам бізнесу!

Як заробити в ватсапе

03-10-2018 1901

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

В золотий вік технологій практично кожен другий має мобільний телефон з виходом в інтернет, користуються різними мессенджерами і соціальними мережами і витрачає практично весь вільний час в них. Однак не кожен припускає, що можна використовувати подібні програми не тільки в якості розваги, а й як спосіб додаткового заробітку.

Нижче в статті буде описаний спосіб, як заробити на розсилці в whatsapp.

Так як велика кількість людей користуються різними мессенджерами щодня, способів додаткового заробітку може бути досить.

Не кожен здатний скористатися ними, особливо новачки в заробіток онлайн в цілому, однак, якщо є велике бажання і певні навички, то чому б не спробувати себе в цій справі.

Орієнтовна схема заробітку може виглядати наступним чином:

 1. Вибір хорошої партнерської програми, продукції для просування.
 2. Набір бази користувачів (номерів) для подальшого розсилання.
 3. Написання продають рекламних постів.
 4. Установка програми для автоматичної розсилки оголошень.
 5. За покупку по реферального посиланням нараховується винагороду.

Але цей спосіб може спрацювати тільки тоді, коли немає свого товару. Якщо ж він є, то не обов’язково працювати по партнерки, можна поширюватися посиланнями на свій власний товар чи послугу.

Тільки просування цих товарів через месенджер мало, варто зробити посадкову сторінку, оптимізувати роботу з прийому замовлень, доставку та оплату. Дуже складно почати таку діяльність людям, які ще не вміють відкривати свою справу, тому не варто прибирати з рахунків партнерські програми.

Заробіток буде йти з замовлень зацікавлених людей через спам, іншими словами, методом як заробити на групі в ватсапе шляхом розсилок через месенджери.

Як заробити в ватсапе

Як вибрати нішу

Вибирати тему потрібно виходячи з того, що найбільше подобається, і в чому найбільше розбираєтеся. Слід, однак, сконцентрувати більше уваги на будь-яких товарах, ніж різних інформаційних курсах.

Досить поширені теми:

 • Спортивні товари
 • краса і здоров’я
 • Біжутерія та прикраси

Звичайно, це широко спрямовані сфери, і можна вибрати кілька товарів одного напрямку. Тоді можна зробити кілька рекламних кампаній.

Найголовніше, виконувати роботу таким чином, щоб залучати більше людей разнонаправленностью. Тобто завжди можна запропонувати інший товар замість, якщо щось не влаштовуватиме людини в цьому товарі.

А рекламні оголошення при цьому часом можна буде навіть не міняти.

Дуже поширене зараз навчання від тренерів або психологів. Тому при наявності даного освіти (а часом і немає) можна зацікавити людей подібними послугами. Перш ніж залучати чимось цільову аудиторію, потрібно розуміти, що люди шукають повноцінне рішення їх проблеми.

При виборі заголовка пропонованого товару потрібно дотримуватися умови 4U, – це найбільш ефективний спосіб для залучення потенційних клієнтів.

Як заробіті в Ватсап: способи + програми для розсілок

База клієнтів

Для розсилок необхідні бази з номерами можливих майбутніх клієнтів. Зібрати їх вдається не кожному, і тому можна дістати їх двома шляхами: платним і безкоштовним способом.

Природно, перший спосіб передбачає собою покупку готовий бази. Їх можуть пропонувати програмісти або різні сервіси, які збирають номери телефонів або електронні пошти.

Їх ціна варіюється від 200 рублів до кілька десятків тисяч і вище, починаючи від найпростіших і закінчуючи конкретними, розділеними на категорії, базами.

Спосіб безкоштовний являє собою набір номерів шляхом створення інтернет-сторінки з пропозицією послуг, в основному безкоштовних, а натомість прохання лише вказати свій номер телефону.

На жаль, тим, хто тільки починає розбиратися в цій сфері, це буде важкувато зробити з огляду на недосвідченість. Та й цей спосіб передбачає собою створення блогу чи форуму, і збір інформації можна затягнутися від півроку і більше.

Для спрощення дій і скорочення часу роботи були розроблені різні програми і додатки, за допомогою яких можна відповісти на питання, як заробляють на спам в ватсапе.

Нижче будуть приведені робочі сервіси:

 • zazumedia.ru – програма для розсилок російською мовою. Щоб працювати зі своєю базою, необхідно заплатити 999 рублів, а за використання бази сервісу доведеться викласти близько 10 000 рублів. Тут досить просто налагодити таргінг підбір аудиторії, а повідомлення буде коштувати близько 90 копійок і більше. Формат і обсяг рекламних оголошень можна налаштувати.
 • whatsappbulksender – іноземний сервіс, який зібрав свою аудиторію в Росії, і був перевірений багатьма користувачами. Подобово можна відправляти не більше 15 000 послань. До того ж на цьому сервісі можна купити необхідну базу.
 • prostor-sms.ru – портал, що пропонує спробувати програму в дії протягом 50 днів. Тут немає обмежень, вартість одного повідомлення невисока – всього 26 копійок, і після вчинених дій пропонується звіт, і можливість налаштувати потрібну аудиторію.

Запропоновані вище портали схожі по функціоналу. Вибирати варто з особистих мотивів.

Як заробити гроші в ватсапе

Звичайно, як можна заробити на ватсапе, так можна і заробити таким же способом в Viber.

Головне, мати кілька готових баз з номерами телефонів і, скориставшись програмою, розсилати рекламні оголошення, чекати відповіді.

Наступний месенджер – Telegram. Уже давно став більше, ніж майданчиком для обміну повідомленнями. Тут можна створити канали, в яких просувати свої товари і послуги. І далі по розсилці знаходити собі клієнтів.

Рекламу слід робити веселою і запам’ятовується з нотками інтриги. Таким чином вийти набрати реальних потенційних клієнтів.

Такі методи працюють не тільки в месенджерах, а й в соціальних мережах. Варто лише мати на увазі, яку нішу потрібно просувати, і яку розсилку робити. Наприклад, в соц. мережі вконтакте досить швидко можуть заблокувати профіль, що розсилають спам, саме тому використовують кілька профілів.

Варто мати на увазі, що краще не займатися заробітком в whatsapp шляхом відправки спаму.

 • Реклами в інтернеті і так дуже багато. Це стане лише доповненням.
 • Мінімальна відповідна реакція, що відбувається у зв’язку з тим, що реклама спрямована не на конкретну аудиторію, а на всіх.

Уже тривалий час спам вважається найгіршим методом розкрутки продукції. Але їм продовжують користуватися люди, які не хочуть навчатися ефективному рекламування.

Рунет вже досить пересичений рекламними оголошеннями, саме тому на неї вже просто не звертають увагу через достатку схожих тематик. І все ж деяким вдається заробляти на цьому і просуватися в плані зростання діяльності.

І все-таки, спам – не найкращий вид заробітку. Час, в яке було можливо непогано заробити за допомогою розсилки, вже пройшло, і зараз цим людей не привернеш. Якщо хтось вважає, що вийти заробити в whatsapp таким чином, слід розуміти, що це марна трата часом непоправних ресурсів: грошей, зусиль і часу.

Розповісти друзям:

Як робити WhatsApp Розсилку без блокування

відмінний спосіб збільшити продажіс масовими розсилками

без блокувань

Вигода розсилки через найпопулярніший месенджер – очевидна.

Я думаю що практично кожна людина, яка бажає заробити, хоча б раз в житті подумував про те, щоб зробити масову розсилку в WhatsApp. Признавайтесь! Ви один з них?)

Дешевше ніж смс, можна відправити картинку або відео, запустити чат-бот і багато іншого … але стійте! адже Вас чекає ще величезний підводний камінь …

Клієнтська база – цього достатньо?

Обходимо систему спам-блокування WhatsApp

Хто повинен писати першим: клієнт або продавець?

Два способи робити розсилки – який краще?

Вибирайте: гарантований бан або продумана стратегія

Робимо розумні WhatsApp розсилки

«Качаємо базу в 100 тисяч номерів, завантажуємо в програму – і розсилка пішла»

Так виглядає саме часта помилка. З великої часткою ймовірності у Вас – нічого не вийде.

Для того щоб створити хорошу розсилку, розберемося як все це працює.

Збираємо базу контактів

Записники, вивантаження з 1С, Excel

Збирати базу контактів – це дуже корисно. Особливо якщо це Ваші постійні клієнти. В такому випадку реклама та взаємодія через повідомлення більш ефективні.

Якщо у Вас вже є бази клієнтів, то перед розсилкою необхідно перевести їх в WhatsApp – щоб користувач написав Вам першим.

Основні джерела баз номерів

WhatsApp

Існуюча база номерів і історія листувань.

Мобільні номери

Вивантаження з CRM, 1C, куплені номера і прочеее.

E-mail

Припустимо що у Вас є ще і база e-mail.

Не існує спам розсилок на WhatsApp . Після того, як Ви зібрали бази, Вам потрібно зрозуміти головне правило: не можна просто взяти і завантажити базу номерів в програму і почати спаміть.WhatsApp надав користувачам управляти захистом від спаму. І як тільки кілька користувачів натиснуть «спам» – то номер піде в бан. ✓ генерітся вхідні повідомлення на WhatsApp Ваше завдання зробити так щоб Ваші клієнти першими Вам напісалі.Еслі є історія чатів, то по ній можна робити розсилку. Якщо немає історії – то потрібно створити ее.Защіта від спаму в WhatsApp настільки продумана, що ми з Вами майже не бачимо спам. Він звичайно ж присутня, але глобально ця проблема вирішена.

Спонукаємо клієнта написати в WhatsApp

Існують сервіси по створенню посилань, які запускають чат в WhatsApp на Вашому номері.

Як це працює:

1. Створюєте посилання на Ваш номер.

2. При натисканні на посилання у користувача відкривається додаток WhatsApp з уже заповненою текстом.

Безкоштовний сервіс по створенню посилань: https://wtsp.me

Є особистий кабінет в якому можна створювати багато посилань

Що далі? Тепер Ваше завдання за допомогою сервісів створити собі посилання і почати їх рекламувати. Це схоже на рекламу сайту. Тільки сайт веде на Ваш номер в WhatsApp. Створену посилання Ви можете рекламувати де завгодно.

приклади:

1. Ви можете зробити смс-розсилку в якій вкажете посилання на чат в WhatsApp2. Аналогічно з e-mail: просто вкажіть посилання по якій потрібно перейти. Зрозуміло, Ви можете вказувати інформацію про номер на який можна написати, в разі, коли людина може побачити Ваш заклик не на своєму телефоні.

Ще один спосіб залучення – це QR-code в якому запрограмована Ваше посилання.

Два методу розсилок

про які потрібно знати всім маркетологам

/ Пряма відправка повідомлень – це коли Ви заходите в чаті в кожен контакт і відправляєте повідомлення, або використовуєте функцію «переслати»

/ Розсилку отримує кожен, кому вона була відправлена

/ «Бродкаст» або «Розсилка по списку» – спосіб моментальної відправки повідомлень в WhatsApp на багатьох абонентів

/ Броадкаст розсилка доставляється не всім користувачам – а тільки тим, хто зберіг контакт в телефоні

порівняння

«Прямі розсилки» vs. «Бродкаст»

Тільки ті, хто додав контакт

Висновок: Не дивлячись на здавалося б ефективність відправки прямих повідомлень – цей метод не є довгостроковим. Ви відправите кілька розсилок з високою вивозили і потім номер потрапить в блок.

Бан або стратегія?

цей вибір потрібно зробити

Створення лояльної клієнтської бази – це досить трудомісткий процес. І завдання нашого сервісу допомогти вибудувати відносини з клієнтом засновані на цінностях, а не на можливості масової розсилки спаму.

Тому ми вибираємо стратегію і не надаємо можливості прямих розсилок на WhatsApp.

Робимо розумні WhatsApp розсилки

працюйте з базою без блокувань, формуйте лояльну базу клієнтів і збільшуйте продажу завдяки новому підходу Whatsapp маркетингу

У висновку кілька принципів успішної розсилки:

1. Домагайтеся того, щоб ваші користувачі зберігали контакт в телефонній книжці Для того, щоб це реалізувати ви можете підключити WhatsApp-бот на нашій платформі і він автоматично буде висилати контакт 2. Не робіть прямої реклами

Якщо ви хочете проінформувати клієнта про вашу акції або спец. пропозиції – то не треба робити картинку і довгий текст як це зазвичай відбувається. Наприклад, Ви продаєте курси англійської мови і вирішили зробити розсилку, припустимо ВИ склали такий текст:

Тільки сьогодні і тільки для Вас! -30% на всі курси нашої школи. І -50% на мовний табір який пройде на канікулах. записуйся швидше: +7 702 113 44 55 Краще розділити на 2 частини це повідомлення і відправити короткий тизер всім клієнтам:

 • Вам надійшла нова пропозиція від мовної школи – надішліть цифру 13 щоб прочитати його.
 • щоб викликати більше довіри і лояльності до Вашого бренду

3. Публікуйте цікаві WhatsApp Status