Як заробляти на трафіку з інтернету і чи реально це

0
102

Продаж інтернет-трафіку – що це? Хороший спосіб заробити гроші в мережі без вкладень? Або ще один вид шахрайської схеми з відбирання грошей? Давайте з вами в цьому сьогодні розберемося.

Приблизно восени 2017 року рунеті почали з’являтися сайти, що пропонують непогано заробити грошей на продаж свого інтернет-трафіку.

Я, як людина створює сайти з 2010 року, не надав цього особливого сенсу, адже такі сайти були і раніше. Але тут одна відмінність.

Раніше свій трафік могли продавати вебмастера або власники розкручених акаунтів і груп у соціальних мережах. Тепер же можливість заробити на інтернет-трафіку з’явилася і у звичайних користувачів. Як?

Що таке інтернет-трафік?

Перш за все необхідно розібратися в термінології, так як для звичайного користувача і манімейкера це різні поняття.

Інтернет-трафік для користувача

Інтернет-трафік для звичайної людини – обсяг отриманої і переданої інформації за певний проміжок часу, що надається вашим провайдером за абонентську плату.

 • Якщо ми говоримо про домашнє інтернеті, то, швидше за все, ваш провайдер продає вам безлімітний інтернет-канал і обсяг трафіку ви не відстежуєте.
 • Якщо ми говоримо про мобільні операторах, то зараз все тарифи мають лімітований трафік. Тобто в місяць ви повинні витратити не більше певної кількості гігабайт інформації (вхідної та вихідної). За це спасибі депутату Яровий та її пакету. Для більшості людей повернулося в звичку перевіряти кількість споживаного і залишок трафіку на мобільному телефоні, щоб розтягнути його на місяць. Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Інтернет-трафік для манимейкеров

Для людей, що займаються монетизацією в мережі – це відвідали інтернет-ресурсу (сайт, форум, соціальна мережа, пошукова система). Ось ви зараз читаєте ці рядки на моєму сайті, а для мене, як вебмастера, ви одиниця інтернет-трафіку – унікальний користувач.

Як можна заробити на продажу трафіку

Отже, ми трохи розібралися, що для різних груп це різні поняття. Давайте тепер розберемося чи можна на цьому заробити.

Сайти купівлі-продажу трафіку

Почнемо ми з способу, заради якого і зібралися. Це продаж інтернет-трафіку на сайтах, нібито купують його за дуже високою ціною. Сьогодні розберемо їх на прикладі сайту Money Snappy. Посилання давати не буду, так як адреси та назви у них змінюються дуже часто. Незмінним залишається лише суть.

Отже, давайте поглянемо, що нам обіцяють. Відкриваємо сайт і відразу бачимо:

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Ого! Нам обіцяють 30 тисяч рублів в день за продаж трафіку. Це дуже велика сума. Тут на місяць-то стільки не заробляє добра половина Росії. Що говорити за місяць. Дивимося далі.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Так, якщо у нас є доступ в інтернет, значить, ми можемо продати його частину на цьому сайті. Ну, раз ви читаєте ці рядки, то інтернет у вас є. Головна умова виконано. Написано, що платформа працює 240 днів. Знаючи, як часто змінюється доменні імена у таких сайтів, я сильно в цьому засумнівався. Давайте перевіримо вік домену.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Нестикування. Згідно з даними сервісу who-is сайт працює всього 20 днів. Упевнений, що коли ви будете читати цей текст, то домен буде вже буде заблокований, а сайт переїде на новий. Це вже дзвіночок. Хоча може я наговорюють? Може просто конкуренти не дрімають і атакують сайт. Адже судячи з цифр – покупка і продаж трафіку дуже вигідне заняття. Давайте поглянемо далі за умовами.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Близько, але неточно. Вебмастера не платять за трафік. Вони або оптимізує свій сайт, щоб він просувався в пошукових системах для отримання природного, мотивованого трафіку, який сам зайшов на сайт. Або ж унікальних відвідувачів привертають через рекламу. Але в цьому випадку користувача купують для певної мети – відвідувач повинен стати клієнтом покупця.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Так, тут навіть я нічого не зрозумів. Текст явно розрахований на людей у ​​віці або просто далеких від усіх термінів. Саме вони їх цільова аудиторія, тому краще попередьте своїх літніх батьків про те, щоб трималися подалі таких сайтів.

Тут нас намагаються запевнити, що власники сайтів готові платити гроші за ваш інтернет-трафік? А навіщо він їм? У них свій провайдер і інтернет. Тут йде підміна понять. Інтернет-канал намагаються видати за відвідання унікального відвідувача. Але це маячня. Якщо вас проганяють через сервера, то вся унікальність пропадає.

Це нічим не відрізняється від комп’ютерних ботів, яких можна купити за копійки. Вебмастеру максимум, що може знадобитися – це поліпшити поведінкові чинники. Пошукова система повинна бачити не просто переходи на сайт, а активні дії відвідувача. Він повинен переходити по розділах сайту, кликати на перегляд відео або картинки, писати коментарі.

Гаразд, дивимося далі.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Ось і підтвердження моїх слів. Ви можете продати свій трафік тільки раз в добу, адже покупцям потрібні лише унікальні відвідувачі. Звучить логічно, але не зовсім. Більшість провайдерів підключають вас до інтернету по динамічному IP адресою. Він змінюється автоматично раз на добу або якщо ви просто перезавантажте свій роутер.

Послуга статистичного (постійного) адреси підключається по заявці і стоїть окремих грошей. Виходить, що ми можемо просто продати свій трафік за 30 000 рублів, потім просто перезавантажити роутер і знову продати його ще за 30 000 рублів? Виходить так. Якщо це правда то я за кілька годин стану мільйонером. А за парочку днів – доларовими.

Чи реально це? Не думаю.

Окей, я придумую логін і тисну «продати інтернет-трафік«.

30 секунд я чекаю, поки система підбере мені відповідні сайти і ось він результат. Знайдено 412 602 сайта, готових купити мій трафік. Зароблю я з цього навіть не 30 тисяч, а майже 40 000 рублів. 39 285 рублів якщо бути точним.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Мені залишається знов натиснути кнопку «продати інтернет-трафік«, щоб заробити ці гроші. Чи хочу я цього? Природно! Тисну!

Наступні 40 секунд я спостерігаю, як відбуваються переходи на сайти і нараховується грошик.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

І ось він довгоочікуваний результат. За якихось 70 секунд я заробив 39 285 рублів. Всього за хвилину майже 40 тисяч рублів. Чи це не мрія всього вашого життя? Останнім кроком залишилося тільки … постійте-ка.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

а ось і те, заради чого все затівалося

Щоб вивести чесно зароблені гроші на продажу свого трафіку я повинен заплатити 0,4% від цієї суми? Це всього-то 157 рублів. Можна ж і заплатити таку смішну цифру, щоб отримати заповітні сорок тисяч. Вірно?

Ні. На це і розраховують шахраї. Немає ніяких потужних серверів. Немає ніяких покупців трафіку.

Все це зроблено лише з однією метою – обдурити довірливого користувача, якому затьмарить розум перспектива заробити близько сорока тисяч рублів за все за хвилину його часу і пари кліків миші.

Затьмарить настільки, що він буде готовий, і 157 рублів віддати, і півтора тисячі. Все це не більше ніж черговий обман і лохотрон.

 • Giov Open
 • Money Tree
 • Money Times
 • Money Prime
 • Money Chase

Так виходить на трафіку можна заробити? Можна, можливо.

Продаж реального інтернет-трафіку за гроші

Продавати трафік ви можете, якщо тільки зареєструєтесь в якості провайдера, орендуєте інтернет-канал і почнете надавати послуги підключення до інтернету приватних користувачів і юридичних осіб.

Але це серйозний бізнес, який вимагає знань, великих вкладень, найму персоналу і реєстрації як суб’єкта підприємництва. А чи не тицьнути мишкою пару раз на екрані і за хвилину заробити гроші. Якщо буде цікаво, то я можу розписати процес створення бізнесу в якості інтернет-провайдера в окремому пості.

арбітраж трафіку

В інтернеті ж гроші можна заробляти арбітражем трафіку, т. Е. Перенаправленням відвідувачів одного ресурсу на інший за грошову винагороду. Грубо кажучи, арбітражнікі купують відвідувачів у вебмайстрів і направляють їх покупцеві, який конвертує відвідувачів в своїх клієнтів або продає їм товар.

Купують арбтражнікі відвідувачів:

 • через контекстну рекламу;
 • через мережі тізерній реклами;
 • через соціальні мережі;
 • через біржі трафіку;
 • безпосередньо викуповуючи рекламні місця у вебмайстрів.

А перенаправляють зазвичай на:

 • продаж товарів;
 • реєстрацію в онлайн-іграх;
 • оформлення кредиту, страховки і т. д .;
 • заповнення анкети претендента;
 • реєстрації та поповнення депозиту (форекс, бінарні опціони, хмарний Майнінг, казино і т.д.)
 • реєстрація на сайтах знайомств.

Арбітраж трафіку дуже вигідне заняття, але щоб почати заробляти доведеться витратити дуже багато грошей на тести. Без вкладень заробити в арбітражі не вийде.

Арбітраж трафіку дуже велика тема і охопити її в цьому пості ніяк не вийде. Чи не вийде це зробити і в декількох постах, але я обов’язково до нього ще повернуся.

Сьогодні для мене була головним показати, що сайти з купівлі і продажу трафіку – це звичайні лохотрони.

висновок

Отже, продаж інтернет-трафіку це розлучення? У тому вигляді, в якому він зараз представлений таким сайтами, як Money Snappy, безумовно. Я детально показав для чого створюються такі сайти і створюються вони тільки для особистого збагачення шахраїв.

Але навіть не це вам важливо зрозуміти. Важливо зрозуміти, що легких грошей в інтернеті немає і не буде. Не можна за хвилину заробити ні сорок тисяч рублів, ні навіть 10 рублів.

Інтернет дозволяє вам працювати сидячи вдома в теплі або на березі океану. Але тут треба працювати. А на самому початку шляху інтернет діяльності працювати доведеться дуже багато.

Навіть більше, ніж це ви робите в офісі або на заводі. Особливо, якщо хочете заробляти без вкладень.

На цьому у мене все. Якщо залишилися питання то задавайте їх у коментарях. Також, прошу відписатися тих, хто зіткнувся з даним видом шахрайства.

Як заробити на продажу трафіку без сайту через арбітраж: схема роботи + кращі ресурси

Як заробити на продажу трафіку без сайту – поняття арбітражу + його переваги. Фільтрація трафіку + 5 джерела його закупівлі + 4 напрямки для продажу трафіку.

Заробити в інтернеті не складно – це нам твердять сотні оголошень в мережі, власники яких хочуть реалізувати власний навчальний курс або яке-небудь ПО. В їх словах є частка правди, але, щоб результати були по-справжньому відчутні, однією мотивації мало.

Звичайно ж, можна звернутися до загальнодоступних способів, які принесуть маленьку стабільну прибуток, але що, якщо ми хочемо отримувати більше?

Сьогодні в статті ми розберемо питання, чи можна заробити на продажу трафіку без сайту.

Маючи під керуванням власний ресурс, ви левову частку часу приділяєте його популяризації, адже для рекламодавців головний параметр успіху – унікальні перегляди. Заробіток без власного сайт складніше, так як «дірку», якою є відсутність джерела трафіку потрібно чимось заповнювати.

Далі ми поговоримо про те, де шукати трафік і як його правильно зливати, щоб залишатися завжди в плюсі.

Що таке продаж трафіку?

Продаж трафіку – слив трафіку з одного джерела в інший.

Якщо говорити про вебмайстрів, продажем трафіку вважається надання простору на власних ресурсах під послуги рекламодавців, але якщо мова йде про роботу без сайту, то тут мається на увазі збут трафіку, що закуповується заздалегідь за нижчою ціною, ніж продається.

Як працює система продажу трафіку:

  • Запит рекламодавця.
  • Спеціальні маркетингові агентства звертаються на біржі трафіку або інші подібні сервіси, із запитом на надання цільової аудиторії для поширення рекламної продукції.
  • У ролі агітатора можуть виступати банери, тизери, рекламні ролики, купони на знижку тощо.
  1. Пропозиція вебмастера.
  2. Людина, яка займається продажем трафіку з сайту, реєструється в системі поширення послуг і виставляє власну пропозицію.
  3. Товаром виступає особистий сайт вебмастера, або трафік з інших ресурсів, який закуповувався раніше.
  • Угода.
  • Обидві сторони укладають контракт на розміщення рекламних матеріалів, після чого за кожну дію / перегляд рекламних продуктів на сайті власника трафіку той отримує фінансову винагороду.
  • Деталі й спосіб оплати обговорюється окремо і залежать від умов поставки пакета послуг з боку замовника.

Незалежно від способу роботи з трафіком, в результаті виходить одна модель: продукт + покупці + реклама продукту = гроші на продажу трафіку. Є сайт чи ні – це вже інше питання, яке впливає лише на організацію збуту самої продукції.

Метод заробітку на продажу трафіку без власного сайту називається арбітраж. Він виступає інструментом в роботі СРА-маркетингу, який є компонентом більш глобального поняття – партнерського маркетингу.

Переваги продажу трафіку без сайту:

 • відсутність витрат на логістику і розкручування власного веб-ресурсу;
 • стартова мета всього одна – залучення трафіку;
 • роль прямого спілкування з постачальниками і клієнтами зводиться до мінімуму;
 • низькі вимоги для початку роботи – заробити на арбітражі може собі дозволити будь-яка людина з рівнем користувача ПК трохи вище середнього; для старту не потрібно багато грошей + немає необхідності створювати і розкручувати особистий сайт.

Без мінусів також не обійтися. Продаючи трафік без сайту, ви зіткнетеся з його головною негативною стороною – нестабільністю заробітку. Кількість грошей, що вдасться заробити, буде прямо залежати від ситуації на самому ринку збуту трафіку.

Також через високу конкуренцію всередині ринку будьте готові до постійних стресових ситуацій. Якщо ви сильно піддаєтеся впливу зовнішніх факторів, то арбітраж трафіку, можливо, не для вас.

Еквівалентний арбітраж – метод, що дозволяє заробити на продажу трафіку без сайту шляхом оптових закупівель показів на ресурсах, з метою їх подальшого зливу на роздрібній основі.

Грубо кажучи – це ринок, на якому арбітражнік виступає в ролі перекупника, що закуповує продукцію за заниженою ціною і продає за вищою. Таким чином, людина може заробити на різниці, що він витягує за рахунок подібного типу зливу трафіку.

Типізація продажу трафіку через арбітраж:

 1. Прямий продаж.

  Щоб заробити на цьому методі, необхідно куплений трафік зливати безпосередньо в партнерські програми, без використання додаткових ланок в ланцюжку.

 2. Продаж через одностранічнік.

  Закуповуваний трафік розташовується на спеціальному сайті. Тут перекупник може заробити на переходах по реферальним посиланнях, або налагодити продаж трафіку через СРА, отримуючи гроші за дії.

  1. Продаж через одностранічнік з реєстрацією.
  2. Щоб заробити таким чином доведеться не слабо задурити над подачею, але, якщо все пройде як треба, людина зможе отримати в 5-6 разів більше грошей, ніж вклав спочатку.
  3. Крім самого трафіку, ви отримаєте клієнтську базу даних з поштовими скриньками, а на ній також можна заробити непогані гроші.

Для початківців найкращим варіантом для продажів стане перший варіант – прямий злив. Заробити багато тут не вдасться, але ви зможете влитися в цю галузь і розібратися що до чого без зайвих проблем і з помірним рівнем конкуренції.

Покрокова схема, як заробити на продажу трафіку без сайту

Ми розібралися з вами в термінологічної основі зливу трафіку. Тепер давайте поговоримо про алгоритм роботи і етапах, які проходить кожен арбітражнік, щоб заробити свої перші гроші на продажу трафіку в мережі.

Щоб заробити гроші на арбітражі, дайте відповідь на 3 питання:

 1. Де купити трафік?
 2. Як відфільтрувати якісний трафік?
 3. Куди злити трафік, щоб заробити по максимуму?

Далі, ми розберемо ці питання у всіх деталях і надамо ресурси, де можна купити / продати трафік за найбільш вигідною ціною для арбітражніка.

а) Де купити трафік?

Найважче в цій роботі – знайти дешевий трафік. Якщо ви не маєте власного сайту зі стабільною аудиторією, доведеться думати, як заробити за рахунок інших. A, як відомо, мало хто захоче продавати задешево трафік, який дістався йому потом і кров’ю.

Оптова ринкова ціна нижче на 20-30% від прямої роздрібної закупки, але якщо хочете купити вигідно, будьте готові до постійного моніторингу. Як тільки з’являється новий веб-майстер, готовий продати трафік, на нього як піраньї з усіх боків нападають інші арбітражнікі, бажаючі викупити трафік з мінімальними витратами.

Повноцінних джерел для скупки трафіку за все 5. Розглянемо детально кожен з них.

Джерело №1. Форуми і дошки оголошень

Тут мають у своєму розпорядженні трафік веб-майстра-новачки, яке лише недавно почали крутитися в даній сфері і ще не знають толком, як заробити на своєму ресурсі.

Ціноутворення в чому залежить від суб’єктивної оцінки продавця, тому можна зустріти як сильно завищені розцінки, так і дуже низькі. Полювання потрібно виробляти саме за другими, так як заробити більше можна лише при стоїть різниці в ціні з купівлі / продажу.

Розглянемо кращі форуми для покупки трафіку.

1. Cpa.club

Як заробляти на трафіку з інтернету і чи реально це

Форум, який працює за типом клубу. Тут можуть заробити як арбітражнікі, так і власники особистих сайтів.

Ресурс позиціонується, як перевірений форум з високим ступенем фільтрації – схвалюється лише кожна 4-а заявка на вступ. Всередині системи є величезна база знань з арбітражу + можливість співпраці з більш ніж 20 СРА-партнерками – цей момент стане в нагоді при зливі вже купленого трафіку, якого тут дуже багато.

2. Defo.cc

Як заробляти на трафіку з інтернету і чи реально це

Приватний форум, на якому заробити на трафіку може навіть новачок, так як на сайті продають рекламні місця веб-майстри з понад 100 000 унікальних відвідувачів щодня.

Єдиний мінус форуму – платна реєстрація, яка обійдеться вам в 500 $, що в рамках нашої країни здатне стати непідйомною сумою для початківця арбітражніка. Винятком можуть стати випадки, коли ви впевнені в тому, щоб робота в цій сфері затягне вас не на один рік.

Звертатися за дешевим трафіком на цей форум ви будете дуже часто, в цьому ми впевнені на 100%.

3. Stmforum.com

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Іноземний форум для арбітражніков, бажаючих багато заробити на закордонному трафіку. Реєстрація платна, але ціна невелика (на момент написання статті всього 30 $) і коригується самою адміністрацією.

Доброзичлива атмосфера і велика кількість професіоналів допоможуть розібратися в тонкощах роботи. Однак, для якісної взаємодії потрібне знання англійської.

4. Kote.ws

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Форум з масою навчальної інформації та окремим розділом, де щодня з’являється від 3-5 речень про продаж трафіку з особистих сайтів.

Є можливість записатися на платний навчальний курс з арбітражу, де вас навчать, як заробити багато і за порівняно короткий проміжок часу. На завершення навчання всі учасники отримують сертифікати.

5. Gofuckbiz.com

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Форум з яскравою назвою про бізнес і його тонкощах. Є окремий розділ для арбітражу – тут можна як купити трафік у вебмайстрів, так і заробити на його продажу. Для роботи з сайтом не потрібна реєстрація – всі матеріали доступні абсолютно безкоштовно.

6. Cpamafia.pro

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Ще один російськомовний форум, на якому просто заробити обом сторонам. Ціни на трафік адекватні, але пропозиції із заниженими розцінками зустрічаються досить рідко. В окремих темах є інформація з арбітражу та поради по роботі в даній сфері діяльності.

Дошки оголошень можуть бути як спеціалізовані (хоча таких дуже мало), так і загального призначення. Досить перейти в потрібний розділ і зробити запит на словосполучення «Продаж трафіку». Кількість пропозицій може бути невелика. Але, як правило, ціни на трафік тут значно нижче, ніж на тематичних форумах.

Джерело №2. Системи контекстної реклами

Контекстна реклама – засіб просування товарів в мережі, що представляє із себе текстові оголошення з картинками, що показуються на сайтах. Особливість контекстної реклами – тематика контенту повинна збігатися з тематикою реклами.

Яскравим прикладом такої реклами служать оголошення в пошукових системах, які відповідають запитам, що вводить користувач.

Розглянемо топ-3 системи контекстної реклами.

1. Яндекс.Директ

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Сервіс контекстної реклами, на якому можуть заробити як арбітражнікі, так і рядові вебмастера. Щодня пошукачем від Яндекс користуються 2 000 000 – 3 000 000 чоловік. При закупівлі трафіку вартість 1 кліка – від 0.3 рубля, а мінімальний сума для покупки починається з 1 000 рублів.

Весь трафік усередині системи проходить ретельний відбір, тому при «затаривании» можете не бояться обману з боку ресурсу.

Показ реклами відбувається або на сторінках самого пошукача, або на сайтах партнерів системи, список яких поповнюється щодня. Сюди ж входять і всі супутні сервіси системи – Яндекс. Маркет, Яндекс.Карти і так далі.

2. «Бігун»

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Купівля-продаж трафіку. Чому одні заробляють, а інші ні?

Чи знаєте ви, які інтернет-ресурси, створені шахраями, привертають найбільшу кількість користувачів? Обман частіше вдається тим проектам, які імітують реальні способи отримання прибутку в мережі.

Подібна тенденція повною мірою відбилася на такому методі заробітку, як купівля-продаж (арбітраж) трафіку.

Лохотрони, які обіцяють величезні гроші в цій сфері без витрат і навчання, з’являються з дивовижною постійністю.

Достовірна інформація завжди перегороджує шлях обдурювання і руйнує ілюзії.

Тому за допомогою нашої статті ми хочемо допомогти вам розібратися, як насправді купівля-продаж трафіку приносить дохід тим, хто професійно займається цією діяльністю.

Пояснимо, кому потрібен трафік, і де його набувають веб-майстри. Крім того, розповімо, які хитрощі використовують аферисти, щоб замаскувати під цю тему свої підроблені сервіси та системи.

Купівля трафіку

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Саме слово «трафік» в дослівному перекладі означає «рух». В інтернеті цей термін в широкому розумінні використовується для позначення кількість інформації, яке отримує і віддає пристрій, підключений до мережі. Однак коли ми розглядаємо трафік в якості товару, то найчастіше маємо на увазі кількість відвідувачів онлайн ресурсу за певний період часу (звичайно за добу).

Арбітраж – це один з видів інтернет-заробітку. Він передбачає придбання трафіку за низькою ціною для подальшого перепродажу за вищою.

Класична комерційна діяльність. Правда, торгівля йде досить специфічним продуктом. Купівля в даному випадку означає залучення або перенаправлення певної кількості користувачів на конкретний ресурс.

Тобто оголошення типу: «Продаю трафік. 1К за 5 у.о. », означає, що арбітражнік зможе збільшити кількість унікальних відвідувачів сайту на 1 тисячу осіб.

Щоб розібратися в технології отримання прибутку даними способом, необхідно зрозуміти:

 1. хто готовий платити за трафік;
 2. де його можна «добувати».

Для наочності звернемося до прикладів. Припустимо, є людина, яка торгує гаджетами і займається їх ремонтом. Він створює власний сайт, де розповідає про свої товари і послуги.

Зрозуміло, що це йому потрібно для того, щоб збільшити кількість клієнтів і покупців. Однак ресурс молодий і необхідно серйозно займатися його просуванням.

Власник сайту звертається до веб-майстру, щоб збільшити кількість відвідувачів своєю онлайн площадки, і, отже, купує трафік. Про видах трафіку поговоримо трохи нижче.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Ще один приклад. Не менш зацікавлені в збільшенні своєї аудиторії різні фірми і компанії. Впізнаваність бренду безпосередньо впливає на зростання клієнтської бази і, відповідно, доходу. Нерідко користувачів приваблюють не для моментального здійснення покупки, а для заповнення анкет, тестування і т.д.

Регулярний приплив трафіку необхідний також представникам Інфобізнес. Для активних продажів навчальних курсів, тренінгів, вебінарів, додатків, ігор і т.д. створюються спеціальні партнерські програми.

Партнери отримують спеціальні посилання на сайт продавця, які розміщують в мережі (на своїх сайтах, в профілях соцмереж, форумах тощо).

За переходи користувачів по посиланнях або за вчинення ними певних дій (купівля, реєстрація, виконання завдань) веб-майстрам виплачується встановлений винагороду. Фактично це така ж покупка трафіку.

Заробіток на трафіку. Який він буває?

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Звідки ж арбітражнікі беруть трафік? Кожен вибирає свій метод. Хтось створює власний сайт або сторінку в соціальній мережі, вкладає кошти в просування, а потім перенаправляє відвідувачів, публікуючи рекламні статті, пости, банери. Такий шлях вимагає не тільки грошей, але і часу. Тому деякі веб-майстри, які займаються перепродажем трафіку, купують його через:

Як заробити на трафіку

Не варто плутати інтернет трафік, який Ви отримуєте на свій пристрій у вигляді цифрового потоку через оператора стільникового зв’язку з трафіком в маркетингу. Для останнього це люди, які користуються інтернетом і перехідні з сайту на сайт.

Чи можна заробляти на продажу трафіку? Звичайно можна, і в цій статті ми розглянемо робочі способи, доступні будь-якому бажаючому.

Загальна схема заробітку

Щоб щось продавати, спочатку потрібно це щось мати, а якщо немає свого продукту – продається чужий по партнерському посиланню. Загальний алгоритм роботи тут наступний – Ви залучаєте користувачів будь-якими способами, яких сотні, і направляєте їх на сторінку, де потік монетизуються.

Найчастіше в якості сайтів, на які спрямовуються відвідувачі, виступають посадочні сторінки партнерських програм, де відбувається продаж трафіку (купівля товару, оформлення заявки та інше), і Ви на цьому заробляєте. Іншими словами, користувачі по Вашому посиланню партнера переходять на Лендінгем з комерційною пропозицією, здійснюють цільове дію, за яке Вам платять.

Питання отримання прибутку впирається в два моменти:

 • Способи залучення відвідувачів.
 • Портрет залученої аудиторії.

Про перший пункт ми поговоримо нижче, а поки зупинимося на другому.

аудиторія інтернету

Вона дуже і дуже різноманітна і відрізняється за багатьма параметрами – статтю, віком, інтересам, географії проживання, доходам, місцем роботи чи навчання і іншим. І кожному сегменту користувачів може бути цікавий один продукт, а інший зовсім байдужий. Мало того, до одного і того ж товару різні групи аудиторії пред’являють свої вимоги, і критерії його вибору у них різні.

Про що це говорить? Якщо Ви залучили трафік і намагаєтеся його продати на ресурс, де ця аудиторія буде нецільової, Ви не заробите нічого або дуже мало, так як продажів буде нуль цілих, нуль десятих.

Це перший момент, запам’ятайте його – якість продаваного трафіку є одним з найважливіших умов для високого рівня заробітку.

Де брати трафік

Основні способи його залучення наступні:

 • Безкоштовні.
 • Платні.
 • Створення свого відвідуваного ресурсу.
 • Набір бази передплатників.

Перші два пункти мають на увазі собою рекламу продукту з посиланням на ресурс, де відвідувачі повинні зробити покупку. Про безкоштовні методи просування є окрема стаття на сайті, читайте.

Купівля-продаж

До платних відноситься покупка рекламного місця на будь-якої майданчику. Їх дуже багато, вони відрізняються форматом реклами, настройками, функціоналом і аудиторією, яка на них присутній. Вибір джерела залежить від багатьох факторів, головним з яких є те рекламне пропозицію на Лендінзі, на яке будуть направлятися відвідувачі.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

При купівлі-продажу трафіку Ви заробляєте на різниці між витратами на його залучення і доходами, отриманими від покупок, і вміння користуватися даними статистики дає можливість бути в прибутку. Для оцінки прибутковості кампанії є показник ROI – повернення інвестицій. Розраховується він за формулою:

ROI = доходи – витрати / витрати * 100%

Наприклад, Ви направили потенційних покупців на сайт з пропозицією придбати товар за ціною 3000 руб., А Ваші партнерські комісійні складають 600 руб. з одного продажу. Ви вклали в рекламну кампанію 10000 рублів, на Лендінзі скоєно 20 замовлень на загальну суму 60000 руб., А Вам нараховано 12000 руб.

ROI = 12000-10000 / 12000 * 100% = 16%

У цьому прикладі Ваші інвестиції окупилися з прибутковістю 16%. Якщо цей показник буде дорівнює нулю – Ви тільки відбили вкладення, при негативному РОЙ купівля-продаж трафіку принесла збитки.

В рубриках цього сайту розглянуті налаштування рекламних кампаній практично на всіх популярних майданчиках, тому зупинятися на цьому питанні я не буду, а перейду до третього пункту.

Створення свого ресурсу

Один з умовно-безкоштовних способів отримувати відвідувачів для подальшої монетизації – створити свій сайт, форум або співтовариство в соцмережах. Перевагою цього методу заробітку є потік органічного безкоштовного трафіку з пошуку. Але є і відчутний мінус – значні часові та, можливо, деякі фінансові витрати на розкрутку ресурсу і виведення його в топ.

 • З спільнотами соцмереж ситуація дещо простіша – тут група або паблік створюється в два кліка, є безліч допоміжних сервісів для залучення передплатників, розміщення постів та інших необхідних корисних речей.
 • Коли кількість відвідувачів сайту або передплатників групи набирається достатня кількість, можна почати заробляти на продажу трафіку, розміщуючи рекламні матеріали або даючи аудиторії рекомендації з посиланнями.
 • У будь-якому випадку, спочатку необхідно правильно визначитися з тематикою створюваного ресурсу, щоб надалі пропонувати потрібні користувачам продукти.

Своя база передплатників

Її називають «Золотий актив», так як одна розсилка пропозиції по достатньою за чисельністю базі може приносити дуже відчутний дохід, і це без вкладень.

Але, звичайно, не все так просто – зібрати адресну книгу email недешево, кожен передплатник обходиться від 20 до 100 руб. в залежності від тематики, знання способів залучення і Ваших здібностей.

На жаль, останнім часом через наплив спам-повідомлень откриваеми листів впала, необхідно постійно підтримувати читачів в тонусі, даючи їм корисну інформацію, налаштовувати довірчі відносини. Загалом, це ціла наука, інакше від бази не буде толку.

Останнім часом більшою популярністю стали користуватися розсилки по зібраним контактам в ВКонтакте і телеграм. Тут дуже хороший відгук аудиторії – не менш 50% повідомлень читаються, і на такому трафіку можна непогано заробляти.

 1. У ВК для цих цілей реєструється група, підключається сервіс «Гамаюн», набираються передплатники і їм пропонується підписатися на новини спільноти
 2. Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це
 3. Після відправлення листа по підписалися, вони отримують повідомлення про непрочитані повідомлення, в якому Ви можете пропонувати будь-який продукт, релевантний тематиці групи.

підведу підсумок

Все починалося з питання – чи можна заробляти на трафіку. Я перерахував кілька варіантів, деякі більш складні і довгострокові, але більш ефективні, а, наприклад, купівля продаж (або арбітраж) – зі швидкою віддачею і доступніший початківцям.

А можна чи ні – питання риторичне. Якщо інші заробляють, а Ви не вважаєте себе дурнішим за них – то чому не можна? Нехай не в таких обсягах на старті, але все починається з перших продажів.

У цій статті описано «що робити», а «як робити» – читайте в статтях по рубриках і застосовуйте.

Як заробити на продажу інтернет-трафіку: 8 схем

Як заробити на продажу інтернет-трафіку? У цьому пості я пропоную вам 8 схем для монетизації свого інтернет-проекту.

Як заробляті на трафіку з інтернету и чи реально це

Що значить продати свій інтернет-трафік?

Продати свій інтернет-трафік – що це таке? Всім сучасним людям добре відомо слово «трафік». Зазвичай за нього доводиться платити – за доступ до інтернету, за перегляд або скачування відео. Однак мало хто знає, як заробити на продажу інтернет трафіку.

Продаж трафіку – це перенаправлення цільових відвідувачів на сайт рекламодавців за додаткову винагороду. Людей, здатних залучити цільову аудиторію в будь-який проект, називають арбітражнікамі.

Власники інтернет-бізнесу змушені витрачати величезні зусилля і кошти на SEO-просування, щоб збільшити віддачу у вигляді прибутку. Саме тому їм набагато простіше замість втрати часу просто купити переходи у арбітражніков, блогерів, веб-майстрів, партнерів.

Сучасні системи націлювання за місцезнаходженням, статтю, віком, каналам залучення, ключовими словами дозволяють точково залучати цільову аудиторію.

У той же час власники інтернет-проектів з високою відвідуваність, а також фахівці з налаштування всіх видів реклами отримують можливість монетизувати свою працю.

Деякі користувачі завдяки перевіреними схемами партнерського маркетингу отримують достатньо грошей не тільки для безбідного існування, але і на подорожі, здійснення всіх своїх найсміливіших мрій. Як заробити на інтернет трафіку?

Чи можна заробити на продажу інтернет-трафіку?

Чи можна заробити на продажу трафіку – таким питанням задаються багато власників інтернет-проектів, які не знають, як монетизувати свої старання. Сьогодні така можливість – більше, ніж реальна.

Найпривабливіша перспектива для арбітражніков і веб-майстрів – заробляти на трафіку можна в пасивному режимі.

Це означає, що варто один раз добряче попрацювати, налаштувати систему, і далі трафік буде перетворюватися в гроші на автопілоті.

Правда, для досягнення такого успіху необхідно виявити незвичайну підприємливість.

На щастя, простір для креативу є, так як способів заробітку на трафіку безліч – на своєму сайті або блозі, в соціальних мережах і навіть взагалі не маючи відношення ні до чого з перерахованого.

Чи реально заробити на продажу інтернет трафіку і які існують способи для взаємодії з рекламодавцями?

Купівля, продаж трафіку – як це працює?

 1. Рекламодавці, яким потрібна покупка трафіку на сайт, звертаються в спеціалізовані сервіси (біржі), де формулюють всі свої вимоги щодо залучення відвідувачів, вартості цільового дії, надають рекламні матеріали (банери, тизери, відеоролики, текстові оголошення, партнерські посилання, купони тощо ), щоб залучити цільових клієнтів і стимулювати їх перейти на сайт.
 2. Веб-майстер, який бажає заробляти на трафіку, також реєструється в подібних посередницьких біржах реклами, приймає заявки від рекламодавців і розміщує надані рекламні матеріали на своєму сайті, в соціальних мережах та інших майданчиках.
 3. У разі виконання цільового дії (перехід, реєстрація, покупка), з рахунку рекламодавця здійснюється перерахування коштів арбітражніку за вирахуванням комісії системи.
  У разі наявності розкрученого сайту продаж трафіку без вкладень цілком реальна.

Як заробити на продажу трафіку? Існує кілька класичних схем, які об’єднують арбітражніков і рекламодавців. Вибір відповідної стратегії повинен здійснюватися відповідно до особливостей вашої майданчики, активністю аудиторії.
Якщо ви не знаєте, як продати трафік інтернету з нуля навчання на спеціалізованих онлайн курсах дозволить вам отримати всі базові знання для створення успішного бізнесу.

Контекстна реклама: монетизація трафіку в рекламних мережах PPC і CPM

Заробіток на трафіку. Реальні цифри, особистий досвід. Інструкція

Отримати заробіток на трафіку можна різними способами. Особливо дохід цього виду можна отримувати з сайтів, груп в соцмережах, блогерам. Якщо, поки ще нічого подібного не було відкрито, то потрібно цим зайнятися.

Дохід з трафіку можна отримувати, розміщуючи на своїх ресурсах рекламу. За кожен перехід, рекламодавець перераховує відсотки. За рахунок отриманих доходів, можна прикривати витрати на оплату домену, хостингу, розвитку сайту.

Щоб можна було отримувати дохід зі свого ресурсу, потрібно спочатку його розвинути.

Трафік складається з відвідувань сайту. Коли ресурс відвідує багато людей, збільшується трафік. Разом з цим з’являється більше можливостей монетизувати сайт і отримувати більш високий дохід.

Для цього можна розміщувати контекстну рекламу, тизери (банерну рекламу). Також використовують партнерку.

Якщо відвідувач перейде за посиланням, виставленої на сайті, то зможе розраховувати на отримання грошової винагороди.

Середній заробіток веб-майстра з одного інформаційного ресурсу (магніт трафіку), становить від 50.000 рублів на місяць. Яка кількість ресуросв буде у вас, визначаєте тільки ви.

Як отримувати заробіток на сайті?

Кількість доходу залежить від популярності ресурсу. Сайти створюються дуже швидко за допомогою спеціальних агрегаторів. Для цього не потрібно навіть вивчати верстку і інтернет-дизайн. Тільки відразу сподіватися на отримання доходу з такого сайту нерозумно. Для отримання реального прибутку, треба створити цікавий і корисний сайт.

Як заробляти на трафіку з інтернету і чи реально це Відвідуваність сайту 2000 осіб на добу.

Потрібно зробити цей сайт високовідвідуваними. Він повинен володіти приємним інтерфейсом і якісним контентом. Щоб вийшов хороший сайт потрібно витратити час і гроші. Тільки тоді можна буде сподіватися на його прибутковість. Вкладені в нього кошти окупляться, якщо діяти правильно і не зупинятися на півдорозі. Тільки доведеться багато працювати, наповнюючи ресурс корисними статтями.

Після того як на сайті почнеться поява відвідувачів, можна вибирати спосіб для отримання доходу. Є різні варіанти для отримання заробітку з сайту. Можна розмістити контекстну рекламу. Клікабельним банер може володіти різними розмірами і дизайном.

Чому цей вид реклами називають контекстним?

Все це через те, що відвідувачі бачать в одному кутку сайту різні реклами. З’являються саме ті реклами, які можуть зацікавити відвідувача, а не інших. Система сама підбирає реклами для нього по його минулого пошукової поведінки. Досить відвідувачеві перед заходом на цей сайт переглядати сайти про певний товар, щоб перед ним стали з’являтися реклами різних магазинів.

Контекстну рекламу можна брати в Яндексі (РСЯ) або Гугл Адсенс. Для цього знадобиться попередня реєстрація.

Для підключення Адсенс підходять майже всі сайти. Вони можуть навіть мати низькою відвідуваністю. В ЯД сайт повинен підходити жорстким вимогам:

 • Повинен існувати більше місяця;
 • Розташування: платний хостинг;
 • Володіти стабільною відвідуваністю (більше 100 чоловік в день).

Якщо ресурс буде підходити кожному вимогу, його все одно можуть не прийняти в програму рекламної мережі, без будь-яких пояснень.

Зрозумівши те, що ресурс володіє якимись недоліками, після їх усунення, подається заявка для повторної перевірки, щоб він відповідав кожної вимоги рекламної мережі.

Як заробити на трафіку інтернету: монетизація трафіку

Як заробляти на трафіку з інтернету і чи реально це

Від автора

Вітаємо! У цій статті хочу розставити крапки над «i» та пояснити різницю між партнерськими програмами заробітку на трафіку і іншими партнерськими програмами, що працюють в інтернеті.

Партнерство в Інтернет

Якщо вас цікавить або починає цікавити тема заробітку в інтернет, то ви, напевно, помітили, що дуже багато пропозицій по заробітку називають партнерські програми.

Як мені здається, в назвах способів інтернет заробітку є невелика плутанина. Було б логічним, називати партнерською програмою варіант, коли ви на своєму сайті розміщуєте рекламу або посилання комерційної організації і вона (організація) сплачує вам за дію вашого користувача за цим посиланням.

Так як пряму взаємодію (партнерство) з рекламодавцем практично неможливо, то з’явилася маса посередників, які виступають прошарком між рекламодавцем і власником сайту.

З одного боку це зручно і обговорювати ці зручності немає сенсу, вони зрозумілі. З іншого, боку, рекламний посередник пропонує всі варіанти заробітку і не сортує партнерські програми, контекстну рекламу або заробіток на трафіку.

Звідси деяка плутанина з формальними визначеннями.

Що таке заробіток на трафіку інтернету?

Щоб відповісти на це питання, ми як розумні люди, повинні зрозуміти, що значить трафік інтернет. Не буду уподібнюватися Вікіпедії і розумно вести мовлення, що трафік це кількість інформації за одиницю часу …. Це нам ніяк не допоможе.

У варіанті заробітку трафік інтернет це кількість унікальних відвідувачів, що прийшли на сайт за одиницю часу.

Тепер легко дати визначення заробіток на трафіку.

Заробіток на трафіку інтернету це отримання винагороду за реальне залучення відвідувачів на сайт рекламодавця. Тобто, якщо з вашого сайту по розміщеної на ній посиланням перейшли 1000 відвідувачів, то це означає, ви продали трафік 1000 кліків.

Важливо розуміти, на відміну від партнерських програм CPA (COST PER ACTION), де оплата йде від досконалого дії перейшов користувача, заробіток на трафіку йде від зробленого переходу (кліка) і, майже, не залежить від дії відвідувача на сайті рекламодавця.

Я виділив слово майже і поясню чому. Не завжди рекламні компанії акцентують увагу на нюанси оплати трафіку. Оплачуваних кліком може вважатися перехід тільки з вашої країни, або обов’язково унікальний відвідувачів, або є мінімальний час на сайті після кліка, чи вважають з другого переходу по сторінках сайту. Варіантів обмежити ваш дохід маса, потрібно бути уважним.

Недоліком заробітку на трафіку є його мізерність. Найчастіше це копійки за клік. Відмінним варіантом буде знайти оплату до 0,05 $ за залученого клієнта і запевняю вас, це будуть умови з масою, якщо ….

Багато заробити на трафіку інтернету можна, якщо ваш сайт має дуже високу відвідуваність за тематикою партнерської програми.

Щодо заробітку на трафіку і монстрів контекстної реклами