Як заробляти в інтернеті невеликі суми в 17 років

0
192

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Доброго часу доби, дорогі читачі! Сьогодні багато підлітків бажають заробляти самостійно, щоб не просити у батьків гроші на свої потреби. Таке бажання у школяра виникає, коли батьки заробляють небагато, а дуже хочеться купити, наприклад, ноутбук або новий велосипед. Як ви зрозуміли, сьогодні мова піде про те, як заробити гроші підлітку?

Варто зауважити, що бажання школяра самостійно заробляти необхідно підтримати, навіть тоді, коли батьки заробляють достатньо. А підліткам не варто приховувати прагнення заробляти гроші, адже часом можуть виникати ситуації, які не подолаєш без допомоги батьків.

Є й інші причини чому підліток хоче заробляти. Це може бути бажання самореалізуватися або допомогти батькам. Даний момент показує, що молода людина або дівчина дорослішають, стають свідомими і відповідальними.

Чи можна працювати підлітку по законодавству?

Давайте скажемо, що під підлітками ми маємо на увазі молодих людей у ​​віці від 14 до 18 років. Дітей у віці 12 – 13 років ми в розрахунок брати не будемо.

В основному за законодавством забороняється працювати людям молодше 18 років. Але є деякі нюанси. Наприклад, школяр у віці 14 років з письмового дозволу батьків, яке пред’являється роботодавцю, може укласти трудовий договір. Який має на увазі неповний робочий день і певний обсяг роботи, набагато менший, ніж для дорослої людини.

З 15 років такий дозвіл вже не потрібно. А в 16 років молода людина або дівчина мають право працювати 35 годин на тиждень. Ким? Наприклад, продавцем, секретарем, офіціантом, телефонним оператором і т. П.

Види робіт для школярів

Для підлітків роботи можуть розділятися не кілька видів:

1. Сезонні, які виконуються на канікулах;

2. Постійні, коли можна працювати після уроків і дають можливість зростання кар’єри.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Також роботи можна розділити: на роботи в реальному житті і заробіток грошей в інтернеті.

А тепер давайте перейдемо безпосередньо до варіантів заробітку, які доступні підліткам.

Як заробити підлітку під час літа?

Для підлітка в літню пору знайдеться достатня кількість варіантів, де можна заробити гроші. І для початку ми розглянемо варіанти, які доступні школярам в реальному житті, а потім пройдемося по способам заробітку в інтернеті, які підліткам цілком під силу.

1. Робота кур’єром

У великих містах є кур’єрські служби, в які завжди потрібні люди. Це прекрасний варіант для підлітка. Робота включає в себе доставку кореспонденції, листів, невеликих вантажів, а також безкоштовної преси в житлові будинки.

Дуже добре, якщо ви маєте велосипед і якщо ви непогано знаєте своє місто або район, де збираєтеся працювати.

Плюси роботи – це вільний графік роботи, а мінуси – що доводиться бути постійно в роз’їздах і носити часом важкі сумки.

2. Робота на пошті

Як ви розумієте, роботу треба шукати на пошті. Не завжди на пошті знайдеться робота рознощика, але там можуть запропонувати допомагати безпосередньо у відділенні, розбирати і групувати приходять посилки, документи та інше. Багато заробити тут не вийти, але зате ви з чогось почнете.

3. Прибирання садів і ділянок

Найчастіше в різних державних установах є прикріплені території з клумбою, парком або посадженими деревами. Можна надавати свої послуги з прибирання цих ділянок, отримуючи за це гроші. Крім цього, якщо ви ще й любите природу, можна влаштуватися в службу, яка займається посадкою дерев.

Крім цього є люди, які мають приватний будинок і прилеглу земельну ділянку. Вони не відмовляться від допомоги підлітка, який хоче навести порядок за невелику плату.

4. Вигул собак

В Америці вигул собак за гроші – це напевно найвідоміший спосіб заробити для підлітка. У нашій країні це не сильно розвинене, але ідея дуже хороша.

Частенько у власників собак немає багато вільного часу або вже лінь їх вигулювати.

Якщо ви любите собак, вмієте з ними звертатися і не боїтеся їх, то ця робота вам підійде. Також потрібно бути відповідальним, адже коли ви гуляєте з собакою ви за неї відповідає.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Ціни на вигул собак можуть бути абсолютно різними. Наприклад, в Москві за одну прогулянку з собакою можуть заплатити 15-20 доларів. У невеликій містечку – це буде 100-150 рублів за годину прогулянки. До речі, якщо помножити 100 рублів на 8 годинний робочий день, то в місяць вийдуть середня заробітна плата по Росії. Тому це досить непоганий вид заробітку для підлітка.

Шукайте тих власників собак, які живуть поблизу, щоб не витрачати багато часу на дорогу. Також можна написати оголошення в під’їздах або поцікавитися у сусідів.

5. Допомога учням молодших класів у виконанні шкільних домашніх завдань

Цей варіант для старшокласників, які непогано вчаться. Якщо ви непогано пам’ятайте матеріал за минулі роки і добре вчіться, то можна допомагати за гроші учням молодших класів.

Найчастіше заможні батьки знаходять професійних репетиторів. Звичайно, не всі мають таку можливість. І тоді батькам простіше знайти старшокласника, який не візьме багато грошей за заняття, але допоможе виконати їх дитині завдання з математики, історії або англійської мови.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Якщо ви добре себе проявите, то про вас обов’язково дізнаються в довколишніх будинках або навіть у всьому вашому районі.

6. Вожатий в таборі

Тут потрібно зробити застереження, що вожатим можна працювати лише з 18 років. Але найчастіше в таборах у вожатих є помічники, молодше цього віку. В їх обов’язки входить виконання доручень вожатого. Також помічник вожатого не несе кримінальної відповідальності.

Про оплату слід домовлятися заздалегідь, щоб в результаті не пропрацювати безкоштовно. Вам також будуть доступні всі розваги, які тут є.

7. Розклеювання оголошень

Розклейки оголошень влітку можна непогано заробляти. Працювати потрібно багато не залучаючи посередників, тобто рекламних агентств. Оплата залежить від кількості розклеєних оголошень. За 3 літніх місяці на такій роботі часом можна заробити на нормальний велосипед.

8. Рукоділля

Цей спосіб заробітку більше підійде дівчаткам, але і хлопці можуть дечого виготовляти своїми руками. Дівчаткам цілком під силу робити красиві браслети, шпильки для волосся, банти використовуючи для цього тканини, бісер та інші підручні матеріали.

Почніть виготовляти вироби на замовлення. Вартість виробу розрахуйте таким чином, щоб не зазнати збитків. Це вартість матеріалів плюс націнка за виконану роботу.

Якщо у вас все буде добре виходити ви заробите непогану суму грошей і навіть станете «зіркою» своєї школи.

9. Мийка автомобілів

Прекрасний спосіб для підлітків, які живуть в містах, де часто трапляються затори. Коли водій варто через пробки, він часто буде не проти, щоб його авто помили. Візьміть відро з водою і ганчірки. Витирайте диски, капот, номера, фари. Багато з однієї людини не заробиш, але з кожного потроху може вийти деяка сума грошей.

Можна домовитися з працівником прилеглої заправки про те, щоб залишати у нього відра і ганчірки, щоб не носити їх весь час за собою.

10. Роздача листівок

Багато компаній часто шукають розповсюджувачів рекламок. Що включає в себе ця робота? Потрібно стояти біля метро або великих торгових центрів і протягувати листівки, сказавши пару слів. Платять тут в основному погодинно. До речі, оплачується праця досить непогано, як для школяра. Діяльність розповсюджувачів рекламок контролюється самим замовником.

11. Ремонт техніки

Прекрасний варіант для хлопців старших класів, які розбираються в техніці. Повідомте своїм друзям, родичам, знайомим, що ви можете допомогти в ремонті певної техніки. Поставивши невисокі ціни вас обов’язково запросять, адже дорослим технікам треба платити значно більше.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Нехай батьки допоможуть вам і розкажуть на роботі, що їх син може чинити принтер або комп’ютер за невелику плату. Незабаром багато людей про це дізнаються і стануть звертатися до вас.

Варто сказати, що деякі варіанти можна використовувати не тільки в літню пору, а й протягом усього року.

А тепер розберемо ще 7 способів, як заробити гроші підлітку в інтернеті.

Заробіток в інтернеті для підлітків

В інтернеті більшість підлітків і так проводять чимало часу. Тут можна знайти багато хороших способів заробити для молодих людей 14-18 років. Заробіток в інтернеті – це мабуть найдоступніший і при правильному підході найбільш високооплачуваний працю.

Заробляти в інтернеті зручно, адже підліток перебуває вдома і батьки менше переживають.

В основному праця підлітка не оплачується так, як оплачується праця дорослої людини. Але в інтернеті ситуація інша, вік не так важливий, важливо тільки якість виконаної роботи.

1. Заробіток на файлообмінниках

За скачування вашого файлу певну кількість разів вам нараховуються гроші. В основному для роботи використовуються такі файлообмінники: Depositfiles, [urlspan] Vip-File [/ urlspan], Letitbit.

Як тут заробити? Знайдіть такі файли, які зацікавлять багато людей. Наприклад, новий фільм або свіжий альбом відомої співачки. Завантажте файл на файлообмінник.

Далі рекламуєте ваш файл з посиланням на нього на безлічі форумів, в соц. мережах, на сайтах. Чим більше подібної реклами ви зробите – тим більше людей завантажать ваш файл.

Після того, як файл буде викачаний потрібну кількість разів ви отримаєте гроші, які з’являться у вашому обліковому записі.

Заробіток зараховується на гаманець Webmoney. Потурбуйтеся, щоб він у вас був. Як його зробити читайте: «Як створити гаманець Webmoney».

2. Заробіток на відгуках

Є спеціальні сайти, які платять за перегляди відгуків, які ви пишете. Наприклад, сайт Irecommend виплачує гроші за кількість переглядів написаних відгуків всіх учасників. Якщо написати багато відгуків, то заробіток буде вище. Але найкращим сайтом, на якому можна непогано заробляти на відгуках є сайт Отзовік.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Напишіть про те, чим ви користувалися і що вам сподобалося. Для підлітків в повному обсязі види товарів підійдуть, але щось підходяще завжди можна знайти. Наприклад, школяр може написати про косметику, переглянуті фільми або дрібної техніці. Намагайтеся писати грамотно і доступно.

3. Заробіток в фотобанках

Ті підлітки, які захоплюються фотографіями і вже досягли деякого майстерності можуть спробувати заробляти цим способом.

Фотобанки – спеціальні сайти, де фотографи завантажують свої фото, а будь-яка людина може їх завантажити, заплативши певну суму.

Частина грошей залишається фотобанк, а інша частина виплачується фотографу.

В інтернеті існує багато фотобанків, і іноземних і російських. Почитайте на яку тему найчастіше люди скачують фотографії та почніть робити фото в цьому напрямку.

Для роботи необхідна наявність фотоапарата і володіння Фотошопом.

Коли ви фотографуєте людей, завжди просіть у них письмовий дозвіл на розміщення та використання фото, де вони присутні. Ця вимога майже всіх фотобанків.

4. Кліки по рекламі

Для роботи необхідно пройти реєстрацію на одному або декількох спеціальних сайтах, і потім кликати по різним банерів і посилань, на які вам вкажуть. Робота звичайно нудна, але вона відмінно підходить для тих, хто не сильно любить напружуватися. Серед сайтів, які дозволяють заробляти на кліках можна виділити такі: Адвего, Wmmail, Seosprint, Socpublic, Profitcentr.

5. Робота копірайтером

Робота копірайтером – це серйозна робота. Тут потрібно писати статті на різні теми або переписувати готові статті своїми словами.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Ця робота підійде більше для тих підлітків, які можуть грамотно писати і висловлювати свої думки.

Така робота дозволяє школяреві стати грамотніше і розібратися в багатьох тематиках, адже тут доводиться переробляти багато чужих текстів.

Почавши раніше, підліток може заробити від 1 долара за 1 000 знаків написаного тексту, а згодом підвищивши свій рівень вийти на 5-10 доларів і більше за 1 000 знаків.

Заробити тут можна від 3 000 до 10 000 рублів на місяць. Кращі біржі копірайтингу, де найкраще заробляти: Etxt, Copylancer, Textsale, Адвего, Textbroker.

6. Розкрутка груп в соц. мережах

Як заробити гроші школяреві 16 років

Школярі в 16 років вже досить розвинені фізично і інтелектуально, щоб довіряти їм виконання тієї чи іншої роботи. Вони готові і прагнуть заробляти гроші, і обмежувати ці пориви не варто.

Попередньо підліткам з батьками потрібно вивчити законодавчі основи, оцінити можливості і бажання і скласти оптимальний, що не заважає навчанню, графік робочого часу.

Сьогоднішні мільйонери в більшості своїй – люди, що почали кар’єру і бізнес в підліткові роки, які вивчили зсередини і досконально всі можливості і обмеження. І, з юнацьким максималізмом, повіривши в неможливе, і домоглися свого.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Ось кілька прикладів такого успіху:

 1. Ф. Доерті, з 14 років почав виробництво джему за бабусиним рецептом і продаж його сусідам і знайомим. Уже в 16 він зареєстрував бренд SuperJam, під яким не тільки випускав солодкий продукт, а й публікував збірники рецептів (куховарська книга SuperJam, популярне видання Інтернет аукціонів).
 2. К. Джонсон. Все почалося з оформлення запрошувальній листівки, яку батьки попросили зробити хлопчика. Дизайн настільки вразив гостей і їх знайомих, що вже через кілька років дитина змогла відкрити власну лінію листівок під брендом Cheers And Tears, і ще до закінчення середньої школи сформувати капітал в 1 мільйон доларів.
 3. Девід і Кетрін Кук, брат і сестра, які створили популярний онлайн шкільний щоденник на MyYearbook.com.

Що потрібно зробити, щоб повторити і перевершити їх досвід? Трудитися, мати цікаву ідею і придумати шляхи її реалізації. І – допомога і підтримка близьких. Наприклад, Девід і Кетрін Кук змогли прискорити свій успіх, оскільки їх старший брат Джейсон повірив в них і їх ідею, і позичив на початковий етап бізнесу 250 000 доларів.

Важливо знати! Не у всіх в родині є можливість допомогти фінансово, але підтримати морально і розібратися з юридичними аспектами заробітків шестнадцатилетними школярами може кожен батько.

Що говорить ТК РФ про працевлаштування 16-річних підлітків

Працювати і займатися бізнесом в цьому віці закон не забороняє. Є деякі обмеження, які слід знати і дотримуватися.

Школярі 16 летВ протягом навчального Гадавії час шкільних канікул

Дозволено працювати в день не більше 4 годин не більше 7 годин
Дозволено працювати в тиждень не більше 17.5 годин не більше 35 годин
Робота з шкідливими і небезпечними речовинами заборонено заборонено
Робота пов’язана зі значним фізичним і психологічним навантаженням заборонено заборонено
Робота пов’язана з прийняттям відповідальних рішень заборонено заборонено

Військова іпотека: це повинен знати кожен офіцер і прапорщик Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

Як оформитися на роботу в 16 років

Найпростіші способи – безпосередньо у роботодавця, прийшовши до відділу кадрів з паспортом, СНІЛС, довідкою зі школи і одним з батьків (законних представників) у відділ кадрів тієї компанії, де планується розпочати трудову діяльність. Або – через службу зайнятості населення в своєму місті.

Необхідний перелік документів, який потрібно школярам в 16 років, є в розділі працевлаштування молоді на сайті цієї організації.

Цей варіант перспективний, оскільки у служби безліч вакансій різних напрямків, крім того, вона займається оформленням первинної документації, наприклад, трудової книжки.

Яку роботу вибрати: 8 видів заробітку для 16-річних

Орієнтуватися слід на власні інтереси, навички, бажання.

1. Кур’єр

Влітку, коли штатні співробітники компаній і організацій у відпустках, із задоволенням залучають працездатну, виконавчу молодь.

Кореспонденція, дрібні вантажі, преса контрагентам оплачується приблизно в 5-7 тисяч рублів на місяць, при цьому, зайнята буде тільки одна половина дня. При наявності велосипеда доставка буде виходити набагато швидше і ефективніше.

Головні навички, які потрібні кур’єру – відповідальність, вміння планувати час, орієнтуватися в географії населених пунктів, де проходить кур’єрська доставка.

Відгук школяра: Влітку вирішили трохи підзаробити, і батько мого друга запропонував нам роботу кур’єрами на заводі, де він працює. У наші обов’язки включалася доставка зразків продукції фірмам-покупцям і в торгові точки.

Всі вони були розташовані в різних частинах міста, і ми стали їздити на самокатах, щоб вийшло швидше і веселіше. Місто поділили на квадрати, «зони впливу» кожного з нас. Заодно і фізично знайшли хорошу форму, і місто дізналися, і заробили по десять тисяч кожен.

На наступне літо теж будемо працювати, нас уже ангажували в кадрах.

Матвій Ільїн, Бронниці, десятикласник.

2. Поштові працівники

Як заробляти в інтернеті невеликі суми в 17 років

Це може бути доставка кореспонденції і її розбирання в відділенні зв’язку. Літній час – ідеальний період, через особливості формування графіків відпусток співробітників офісів. Працевлаштування на пошті офіційне, оплата підліткам 4 – 9 тисяч рублів на місяць. Як правило, машина з поштовим вантажем прибуває рано вранці, і робочий день співробітника пошти починається о 8 ранку або раніше. До цього треба бути готовим і вміти планувати свій час, ні в якому разі не спізнюватися.

3. Догляд за садом, озеленення

Центри зайнятості часто працевлаштовують десятикласників в бригади робітників Горзеленхозслужб міст і селищ. Робота технічно проста, але досить трудомістка і копітка. Підійде того, хто любить працювати на землі і не боїться монотонності.

Переваги – свіже повітря, можливість багато дізнатися про правила посадки, догляду за рослинами як досвід для подальшого вибору професії. Працевлаштуватися тут можна минаючи центр зайнятості, самостійно знаходячи замовників або звертаючись до сусідів, дачникам, пропонуючи послуги садівника або різноробочого.

Оплата в місяць може скласти від 3 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, в залежності від умінь, навичок, здібностей і погоди (якщо в саду все добре росте і цвіте, замовники добре преміюють помічників).

Що таке відмивання грошей Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

4. Підготовка та допомога з уроками школярам молодших класів

Це праця поза шкільних канікул, під час навчання. Підходить хлопцям, хлопцям і дівчатам, які добре встигають за шкільною програмою і вміють дохідливо пояснювати матеріал іншим. Переваги найму репетиторів-школярів:

 • «Свіжі» знання шкільної програми;
 • вміння знаходити спільну мову з учнями;
 • доступність ціни. Якщо дорослий педагог-репетитор варто в годину 500-2000 рублів, то шістнадцятирічний викладач візьме за послугу 300-500 рублів.

Думка десятикласника: З першого класу у мене був репетитор з англійської. У 9-му вибрав на ОГЕ іноземний і здав його на 70 балів з 70.

Сусідка попросила позайматися з її сином-п’ятикласником, на канікулах і потім, коли будуть задавати домашніх завдань в школі. Платила 300 р. за урок, під час канікул було 2 уроки в тиждень, в шкільні дні – 3.

Став займатися з Денисом, пояснюючи йому незрозуміле на прикладах Покемонів, інших персонажів комп’ютерних ігор і мультфільмів, щоб простіше було запам’ятовувати. Він досить швидко все схоплював і хотів, щоб в школі теж так пояснювали.

Тепер у мене вже два учня – крім Дениса, займаюся з його двоюрідним братом, він живе через вулицю від нас. Мені подобається вчити інших, це цікаво, і не дає забувати англійські слова, правила, лексику в канікули.

Грибків Роман, 16 років, Санкт-Петербург.

5. Розклеювання, роздача оголошень

Головне тут – знайти «правильного» роботодавця. На жаль, в цій сфері відзначається багато шахрайських схем. Бажано приходити в офіс разом з батьком, щоб вони також зі свого боку підписували договір. Оплата бажана щоденна, в цьому випадку менша ймовірність нарватися на непорядність. Заробіток – 500 р. / День і більше.

6. Мийка автомобілів

Цей спосіб «запозичений» у американських підлітків. Підійде для підлітків великих або міст з розгалуженою дорожньою мережею, на яких багато автомобільних пробок.

Поки машина стоїть в одній з них, можна помити лобове скло, фари, бампер, номера. Стабільної зарплати в даному випадку не передбачається. Заробіток той, який готові платити водії обслуговуються авто.

В середньому підлітки заробляють 10 -20 т. Р. в місяць при графіку в 4-5 годин щоденної праці.

Як стати дуже багатим і успішним з нуля

7. Заробіток в Інтернеті

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

8. Для творчих особистостей – фотобанк

При умінні добре фотографувати, можна викладати свої фотографії на спеціальні ресурси, де інші користувачі за гроші скачують їх. Необхідні навички володіння технікою, бажано професійної та вміння користуватися Фотошопом. Сервісів формату фотобанк чимало, вітчизняних і зарубіжних. Шукати їх слід по тематиці і вимогам до учасників.

Важливо знати! Скільки ви заробите в Мережі, точно сказати неможливо. Може бути, зайнявшись одним справою, школяр знайде себе в іншому напрямку бізнесу або творчості. У будь-якому випадку, це буде впевненим стартом, пробою сил.

підводимо підсумок

Влаштуватися на роботу або почати свою справу шістнадцятирічному школяреві нескладно. Але важливо грамотно оцінити власні сили, працездатність і не кидати намічене, навіть якщо спочатку щось не виходить.

Батьки зобов’язані допомогти дитині впоратися зі стресом трудових буднів, підтримати і допомогти, в тому числі, морально.

Юридично підлітки цього віку вважаються обмежено дієздатними і правоздатними, тому такий старт – це і перші пенсійні відрахування, і запис у трудовій книжці, перший стаж. Включення у «дорослі» турботи підвищує самооцінку, впевненість в собі.

На думку дитячих психологів, соціальних педагогів, ранній початок трудового життя (не на шкоду навчанню) позитивно позначається на становленні і розвитку особистості, подальших професійних, ділових успіхи, кар’єрі.

Як заробити підлітку в інтернеті без вкладень

Привіт, шановні юні читачі dohodinet.ru. У сьогоднішній публікації ми детально обговоримо різні варіанти роботи в інтернеті для підлітків, познайомимося як з простими методами заробітку, так і з більш складними.

Перш ніж приступити до розгляду даних способів, поговоримо про підготовчих діях та про інші нюанси, які необхідно виконати перед початком роботи.

Для реєстрації на сайтах для заробітку необхідно мати адресу електронної пошти. Якщо у вас немає e-mail, то для його створення ви можете скористатися наступними популярними поштовими службами:

 • яндекс пошта;
 • mail.ru;
 • gmail;
 • Рамблер Пошта.

Процес реєстрації поштової скриньки нескладний, думаю, ви прекрасно з цим впораєтеся.

Крок №2. Реєстрація електронного гаманця

Наступним важливим атрибутом для онлайн працівника є наявність електронного гаманця. Електронний гаманець необхідний для перерахування в нього зароблених грошей. А вже звідти їх можна виводити, наприклад, на банківську картку.

Найвідомішою і популярної в Рунеті електронною платіжною системою є система WebMoney. Для створення в цій системі онлайн гаманця відвідайте офіційний сайт проекту www.webmoney.ru.

Як правило, інтернет працівники у своїй діяльності використовують не одну платіжну систему, а кілька. Тому, варто знати і про інших сервісах, де можна зареєструвати електронний гаманець. До таких належать:

 • Яндекс гроші;
 • payeer;
 • qiwi;
 • perfect money.

Примітка! У своїй роботі я використовую переважно Вебмані і Яндекс Гроші. Іноді користуюся платіжкою Payeer.

Обережно шахраї!

При роботі в інтернеті остерігайтеся недобросовісних роботодавців (замовників). Шахрайство в мережі, як і в офлайн, відбувається досить часто. Тому важливо вміти розкривати обман.

Самий популярним видом обману в інтернеті є попередній внесок. Це коли вам пропонують, наприклад, вкласти 1000 рублів, щоб згодом заробити 10 000 рублів.

Ніколи чесний і порядний роботодавець не стане вимагати від працівника внесення грошей.

Оголошення з гучними, кричущими фразами типу «За 1 годину у нас ви заробите 1000 доларів» також відносяться до хитрощів шахраїв. Взагалі всі підозрілі оголошення варто обходити стороною і при виборі роботи керуватися тільки розумом.

Увага! У даній статті розглянуті лише чесні і платять проекти, але в мережі є безліч і інших ресурсів, серед яких чимало шахрайських сайтів.

Тому, якщо вам нічого не відомо про сайт, перед реєстрацією обов’язково почитайте про нього відгуки інших людей.

Також уникайте покупок різних навчальних курсів по заробітку великих грошей в мережі. Повірте, вся інформація, що цікавить вас інформація з даного питання, знаходиться у вільному доступі в інтернеті.

Легкий заробіток в інтернеті для підлітків 13, 14, 15, 16 років

В даному інформаційному блоці ми розглянемо прості види онлайн роботи для підлітків. Вони не вимагають кваліфікації і особливих знань і умінь. Досить добре володіти комп’ютером.

Як і в офлайн в інтернеті низькокваліфікований працю низькооплачувана. Тому величезних доходів від легкої роботи чекати не варто. Але, заробити на кишенькові витрати цілком можна.

 • Отже, познайомимося з простими способами заробітку, які підійдуть будь-якій людині, в тому числі і підлітку.
 • Спосіб №1. опитування
 • В інтернеті є спеціальні сайти-опитувальники, які за проходження онлайн опитувань виплачують гроші.
 • По правді сказати, дані ресурси є лише посередниками між великими компаніями і споживачами (користувачами).
 • Тому гроші належать саме компаніям, які для збору статистичних даних та маркетингових досліджень розміщують на web-майданчиках опитування.
 • Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років Найкращим сайтом-опитувальником в російському сегменті інтернету вважається, на думку багатьох, сайт Платний Опитування.
 • Тут публікуються одні з найдорожчих опитувань.

Приклад! Дослідження тривалістю 15 хвилин оплачується в розмірі 30 руб.

Мінімальна сума для виведення грошей становить 300 рублів, що трохи нижче, ніж на інших опитувальних сайтах.

Повідомлення про нові дослідженнях приходять на електронну пошту, вказану при реєстрації на сервісі. Щоб отримувати більше анкеток, необхідно відповісти на всі питання на особистій сторінці учасника.

 1. Реєструйтеся на сайті тут.
 2. Спосіб №2. Серфінг сайтів, тести, листи, прості доручення
 3. Наступним способом роботи в інтернеті для підлітків є перегляд сайтів, проходження невеликих тестів, пов’язаних з переглядом web-ресурсів, читання рекламних листів і виконання легких завдань рекламодавців.
 4. Всю цю діяльність можна віднести до заробітку на кліках.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років Сервіс Seosprint, мабуть, кращий представник клікових сайтів. Сеоспрінт має репутацію надійного і перевіреного ресурсу.

Найприбутковішим варіантом заробітку на Seosprint є виконання завдань. Гроші за роботу перераховуються на гаманець WebMoney, Яндекс Гроші, Perfect Money, Payeer, Payza.

Вхід і реєстрація на сайті тут.

Спосіб №3. Легкий заробіток для підлітків за допомогою сторінок в соц. мережах

Щодня практично кожна сучасна людина відвідує соціальні мережі. Сьогодні соц. мережі є потужним інструментом для заробітку грошей в інтернеті.

Познайомимося з найпростішим варіантом використання соц. мереж для власного збагачення. Даний варіант передбачає реєстрацію на спец. сервісах і виконання наступної роботи:

 • Вступити до групи;
 • поставити лайк;
 • Розповісти друзям;
 • Додати в друзі;
 • розмістити пост і т.д.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років Сервіс VKtarget виділяється серед інших подібних ресурсів своєю популярністю і популярністю, а також хорошою оплатою за роботу.

Так, наприклад, завдання «Вступити в групу» оплачується тут в середньому 50 копійок.

Як заробити гроші в 12, 13, 14, 15 і 16 років дівчинці або хлопчикові – 50 реальних ідеї і напрямків

Хочете дізнатися, як заробити в 12-13 років? Які види заробітку грошей доступні в 14-15 років хлопчикам і дівчаткам? Які перспективи в плані видобутку перших особистих коштів відкриваються перед 16-літніми?

Вітаю наймолодших і перспективних читачів блогу WhiteProfit. Хочу сказати, що вік до 17 років – не перешкода, щоб заробити гроші. Роботу можна знайти і в Інтернеті, і в реальному житті.

Вона допоможе вам набратися життєвого досвіду, стати більш самостійним, цілеспрямованим, впевненим в собі. Можливо, дізнатися про своє покликання.

І жодних просити гроші у батьків на нові гаджети, модний одяг та інші речі, які вам подобаються. Хочете бути матеріально незалежним? Тоді поїхали!

А ви в курсі, зі скількох років і на яких роботах можна починати заробляти гроші в росії?

Будь-яка дитина повинна вчитися в школі, заводити друзів і повноцінно відпочивати. А намагатися заробити лише в тому випадку, якщо це не шкодить здоров’ю і навчанню.

Згідно з Трудовим кодексом РФ офіційно влаштуватися на роботу можна з 14 років. Але тільки при дотриманні трьох умов:

 • на неповний робочий день: максимум – 24 години на тиждень;
 • на посаду з простими обов’язками;
 • при отриманні письмової згоди когось із батьків (опікунів).

Ходити на роботу дозволяється тільки у вільний від навчання час. На практиці трудові договори з хлопцями 14-16 років укладають неохоче. Роботодавець просто не хоче брати на себе відповідальність перед державою за організацію праці підлітка. Зате він буде готовий прийняти вас на роботу неофіційно.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років

А якщо вам ще немає навіть чотирнадцяти? Не біда. І в 12 років можна заробити гроші в Росії. Можливо, ви опинитеся корисним працівником для своїх сусідів і знайомих. А ще заробити перші гроші допоможе Інтернет. Трохи нижче я розповім, що потрібно зробити.

А може, ви вже пробували заробляти, і у вас вийшло? Поділіться, на який дохід змогли вийти.

Завантаження …

Якщо вам поки 10-11 років або менше, не поспішайте. У цьому віці ще рано намагатися заробити гроші. Вас можуть обдурити шахраї. Та й батьки навряд чи будуть в захваті. Просто насолоджуйтеся життям і добре вчіться в школі. А через 1 або 2 роки повернетеся до теми заробітку.

Чи можна заробити гроші в 12-13 років дівчинці і хлопчику – 4 способи

Поговоримо про те, як заробити в 12 років. Нижче я перерахую ідеї, які ви цілком зможете реалізувати на практиці.

Продавайте колекційні речі

В мої дитячі роки великою популярністю користувалися журнали про персонажів з фільмів і мультиків, куди потрібно було вклеювати наклейки. У мене було таких три. Наклейки продавалися в приватних кіосках по 5 штук в упаковці.

Як заробляті в інтернеті невелікі суми в 17 років Згодом у мене скупчилися десятки непотрібних картинок. Адже наклейки в упаковках часто повторювалися. Тоді я вирішила продати все зайве поштучно. Упаковка з 5 наклейками коштувала тоді близько 300 Б.Р. Я пропонувала одну штуку за 100-200 Б.Р. Профіт.

На щастя, в школі знайшлися хлопці, які теж були власниками журналів. Вони охоче скуповували відсутні наклейки. Так я вбила двох зайців відразу: змогла заробити трохи грошей і позбулася мотлоху в кімнаті.

Можливо, ви і ваші знайомі теж колекціонуєте якісь дрібні речі (фішки, іграшки з кіндерів, моделі машинок). Продавайте дорожче, ніж купуєте.

Це розвиває ваші підприємницькі здібності, які стануть в нагоді в майбутньому.

ВАЖЛИВО. Раджу торгувати тільки в колі ваших знайомих (наприклад, в класі на перерві). Якщо встати десь на вулиці чи шкільному коридорі, є ризик опинитися пограбованим. Будьте обережні.

займайтеся рукоділлям

Як заробити гроші в 12 років дівчинці? Якщо у вас є талант, робіть гарні речі своїми руками. В Інтернеті є багато покрокових інструкцій і навчальних відеороликів. Вам потрібно лише підключити до цього фантазію і створити щось оригінальне. Більш детально про те, як заробити на рукоділлі

Заробіток в інтернеті – 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. На цій сторінці я хочу торкнутися досить-таки актуальну і злободенну тему заробітку в інтернеті. Способів заробити в мережі досить багато, але не всі вони ідеальні і не всі вони будуть однаково корисні й ефективні.

Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його відвідуваності.

Ні, звичайно ж, можна заробляти в інтернеті і не маючи свого сайту, але тут можливі два нюанси. По-перше, дохід в більшості випадків буде в рази – або навіть на порядок – менше, ніж у разі використання свого, власного розкрученого інтернет-проекту (розкрутка сайту самостійно).

По-друге, маючи свій інтернет-ресурс, більшу частину доходу можна буде віднести до так званого пасивного заробітку. Тобто ви зможете спокійно виїхати у відпустку, а потік грошей практично не зменшиться.

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

Я, напевно, продовжує ваш скепсис з приводу того, що в інтернеті можна чогось там заробити. Кричать про це багато і практично на кожному розі, а коли мова доходить до конкретних сум, виражених в грошовому еквіваленті, то виявляється, що суми ці вкрай малі, а робота, яку потрібно буде для цього виконати, вкрай одноманітна і втомлює.

Так, це так – мати високий дохід в мережі, при цьому не маючи певної кваліфікації практично не можливо. До того ж, як і в реальному житті некваліфіковану працю дуже і дуже низько цінується і, відповідно, оплачується. Але тим не менше зараз, з висоти прожитих в інтернеті років, я можу відповідально заявити – гроші там є, і є вони в досить великій кількості.

Причому вважаю, що оптимальним варіантом є той, що дозволяє отримувати дохід без попередніх вкладень. Часто буває так, що ці самі вкладення просто-напросто немає звідки взяти, та й все шахрайські схеми інтернет-заробітку будуються саме на відбиранні у вас енної суми і подальшого кидка.

Тому в подальшому ми будемо розглядати методи, які дозволять обійтися або зовсім без вкладень, або звівши їх до мінімуму.

Вже потім, коли ваш сайт (а я настійно рекомендую його створити) стане приносити стабільний і відчутний дохід, ви зможете частина здобутих коштів витрачати на інвестиції в ваш веб-проект, тим самим збільшуючи суми майбутнього доходу. Але це вже будуть не вкладення, а інвестиції.

Давайте ще додамо трошки лірики і несподівано натовпу спогадів.Свій перший грошик в «нереальному світі» я запам’ятав досить чітко і з подробицями. Сталося це приблизно вісім років тому, коли блогу KtoNaNovenkogo.ru було всього кілька місяців від народження.

Зі мною зв’язалася по електронній пошті дівчина і запропонувала розмістити постової (посилання на просувний нею проект) на початку нової статті на моєму блозі. Запитала мене про ціну, але я не цікавився цим і тому запропонував їй самій призначити ціну.

У підсумку ми зійшлися на 40 рублях, і це стало моїми першими грошима, заробленими в глобальній мережі інтернет. Ви знаєте, сума не сказати щоб була вражаючою, але, чорт забирай, так незвично було отримати сорок рублів за просто так. Саме так було відчуття, що гроші впали з неба (абсолютно не вірилося на той момент, що це реально). Якось незвично і скажено приємно.

Другий раз таке ж почуття я випробував, коли, нарешті, вперше вдалося перевести в готівку через банкомат суму з розрахункового рахунку індивідуального підприємця (одна справа, коли це були циферки на екрані комп’ютера, і зовсім інша, коли вони все-таки матеріалізувалися в реальні грошові банкноти, які я тримав в руках). Дуже приємно було, аж до мурашок по шкірі.

У 2012 мій заробіток тільки на контекстній рекламі (тоді ще від Яндекса) становив уже більше сотні тисяч рублів на місяць:

Загалом, заробляти гроші в мережі цілком можливо , і сам факт того, що вони можуть матеріалізуватися в хрусткі купюри, у мене ще довго викликало легке розчулення і досить ідіотську усмішку.

Ну, це з часом пройшло (коли суми стали великими і регулярними), бо людина так влаштована, що до всього швидко звикає (особливо до хорошого).

Ось поки остаточно не звик і хочу написати статтю про заробіток в мережі, що підігрівається суто позитивними емоціями.

Способи підробки в мережі для всіх

Якщо у вас свого сайту немає, а також немає особливих навичок, які ви могли б конвертувати в дзвінку монету (про це читайте трохи нижче), то залишається тільки одна ніша.

Я говорю про різні можливості додаткового заробітку, яким можна зайнятися у вільний час (сидячи вдома за комп’ютером).

За наведеною посиланням ви знайдете більш докладний опис, а тут я лише сконцентрую вашу увагу на найбільш популярних інструментах:

 1. Самий некваліфіковану і не дуже високооплачуваний працю, що дозволяє швидко заробити в інтернеті людині без будь-якої спеціальної підготовки. Цей варіант підходить школярам – як гідна заміна потогінний Макдональдса – або людям, яким гроші потрібні прямо зараз (хай і не дуже великі).

  Як приклад бірж, що дозволяють заробляти не кваліфікованим кадрам, можна привести:

  1. VKtarget

  Ответы@Mail.Ru: Як заробити гроші в 17 років? Хлопець 17 потрібні терміново гроші. Підкажіть, де можна підробити і тд?

  У 17 років вчитися треба а не працювати.

  Спробуй дізнатися на пошті, на кшталт кур’єри іноді потрібні

  Підробляв промоутером (роздача листівок) або в МакДоналдсе з 16 років приймають

  Можна працювати в інтернеті, наприклад копірайтером, писати статті, новини і. т. п, дуже рекомендую сайт – http://orilink.biz/Cb9 на ньому можна писати відгуки і за кожен ви будете отримувати гроші, не надто великі, але все таки 🙂І головне відразу після реєстрації вам нараховується один долар, ну а далі – самі 🙂Удачі!

  Вантажник, автомийник, різноробочий, продавець (якщо школу вже закінчив), листоноша, і т. Д., Будь-яка некваліфікована робота

  можу запропонувати робота в інтернеті писати статті 2 $ за статтю в день можете заробляти 30-40 $ виплата щоденна пишіть мені в личку vova.valitorevich.78@mail.ru

  вантажник, двірник, прибиральник, кур’єр, роздавати листівки, розклеювати оголошення, оператор колл-центру, мийник машин, перевіряльників квитків, гардеробник, блинопік у вкуснолюбове, сторож, озеленювач, нянечка, прасувальник, листоноша, різноробочий

  спробуйте заробити в Інтернеті тут можна заробити дуже багатьом способами, питання в тому скільки і якими знаннями ви повинні володіти я працюю в Інтернеті майже три роки і приведу кілька прикладів того де я працював і як 1) серфінг – заробіток дуууже простий і мало оплачувана, тут потрібно виконувати всілякі завдання 2) отзовікі і опитування – заробіток досить легкий, але гроші так само невеликі – тут необхідно писати відгуки і отримувати за це гроші, я за годину заробляв до 50 руб 3) в ВК на лайок, репоста – заробіток невеликий , Але для активних користувачів буде якраз 4) фріланс- заробіток серйозний, це вже як справжня робота і ви спілкуєтеся з реальною людиною і отримуєте реальні гроші (в залежності від завдання – від 20 руб до 30 тис руб / або помісячна з / п) 5) реклама – тут вже необхідні знання, але заробіток досить хороший – іноді люди заробляють до 50 тис на місяць

  Скористайся ось цим сайтом, там все докладно описано [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту]

  Я розповім вам: 1. Як нахабні лохотронщики обманюють людей на суму в розмірі 1000 рублів (YANDEX -деньги), а деяких на ще більші суми. 2. Як обдурити лохотронщиків і заробити 10000 рублів YANDEX MONEY
  Тема 1.

  Історія «Як я лохонулісь їх і отримую стабільно 15000 рублів» Знайшов я в мережі десь статтю приблизно такого змісту: «Є в системі YANDEX чарівний гаманець, і все що ви на нього пошлете повернеться вам в потроєною розмірі !!! Будь-яка сума від 100 рублів і вище! Пошлете десять тисяч отримаєте тридцять тисяч і т. Д. ».

  Звичайно, всім зрозуміло, лохотрон, але якщо порити глибше … Я не повірив, але для тесту послав 100 рублів. Через десь 5 годин перевірив свій гаманець і виявив переклад в 300 рублів! Я здивувався. Послав потім ще 100 рублів знову те ж саме. Потім послав 300 рублів, мені прийшло 900.

  Осмілівши остаточно послав все що у мене було – близько 5000 рублів … Що було далі, думаю, ви вже зрозуміли. Ніяких 15000 рублів мені ніхто не надіслав, та й мої 5000 теж зникли назавжди … Зрозуміло як вони працюють.

  У них на сервері стоїть хитра програмка, яка приймає суми від 100 рублів і приблизно до 800 рублів (закидав їм 900 рублів і їх забрали, а 800 закинув програма повернула 2400 рублів) Ось і забивають тисячі! Загалом, це я до того, що якщо бути акуратним і вислати, невелику суму (вони приймають будь-які суми, але не менше 100 рублів), то завжди можна отримувати в три рази більше. У них є спеціальна програма, яка дивиться хто скільки перекладів зробив і на яку суму, щоб визначити коли потрібно кідануть. Переклади сумою до 800 рублів вони не забирають ніколи. Тобто, пославши 800 рублів ви в будь-якому випадку отримаєте 2400 рублів, т. К. Сума дрібна і вони будуть чекати поки ви надішлете більше. Якщо акуратно слати їм невеликі суми то можна їх обманювати. Вони вже не дивляться на переклади самі, за них це робить спеціальний софт (програма), що спрощує вірогідність їх обману. Я зараз заробляю на цьому близько 10000 рублів в тиждень (можна робити і більше). Це не мільйони, але це більш-менш стабільний дохід. Грошей на цих гаманцях сотні тисяч, і мене дуже дратує як вони кидають людей, з цього треба їх розорити. Ось сам гаманець: 410012607477052 пресилаете на нього 100 руб. а у відповідь 300 !!! (ставка повинна бути не менше 50 руб.) Порада: Увага! Повторюю! ставку піднімати не варто, т. к. якщо ставка вище 800 рублів то програма їх забирає навіть і не пробуйте !!! Я роблю те ж саме і отримую близько 10000 в тиждень, яких мені дуже навіть цілком вистачає! Загалом, я розповів, що від мене вимагалося. Далі – ваша справа ..

  Це один з найпопулярніших способів заробітку в інтернеті. Без всяких вкладень і ризиків. Це заробіток за допомогою соціальних мереж. Заробити в інтернеті новачкові можна легко. На сайтах таких як vprka.com, social tools, vktarget, vkserfing і т. Д. Ви можете зараборатать гроші на своїх знаннях.

  Шляхом вступу в співтовариства, додаванням в друзі, коментарів, відгуків, ставити лайки і багато іншого. Ви зможете заробити грошей, працюючи в інтернеті. Якщо ви хочете знайти роботу, але не виходить то спробуйте заробити на цих сайтах. Заробляйте в інтернеті.
  Посилання для реєстрації:
  http://vktarget.ru/?ref=1444491
  http://cashbox.ru.com/Home/PInfo/44567b54492443889aa42205ff89f48b
  https://www.youtube.com/channel/UC_IAkhUzhM408FfTjxaatDw

  Ось тут можна підробити: https://vktarget.ru/?ref=2497643
  Без вкладень. Реєструйтеся, виконуйте прості завдання і заробляйте. Гроші не величезні, але РЕАЛЬНІ. Якщо прив’язати акаунти з усіх соц. мереж, то завдань будуть надсилати досить. успіхів)

  https://otvet.mail.ru/question/181773791