Як заробляти в стиме + на яких іграх можна заробити гроші

0
116

Зв’язати свої захоплення з заробітком грошей не так просто, але варіанти потрібно розглядати. Наприклад, поширеним хобі є комп’ютерні ігри, а один з найбільших проектів, безпосередньо з ними пов’язаний – Steam. На цій платформі заробляють гроші різними способами.

Заробіток в стім на іграх, ключах і картках – це далеко не все, що приносить прибуток.

Популярна майданчик, що об’єднує геймерів з усього світу може використовуватися і для інших цілей. Зараз ми представимо найбільш цікаві варіанти для отримання реальних грошей з ігор.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

З чого почати заробіток в стиме?

Проект Steam більше, ніж просто ігровий майданчик. Він об’єднує людей з однаковими інтересами, тут спілкуються геймери, змагаються і є навіть власна торгова площадка.

Щоденна відвідуваність проекту понад 10 млн. Користувачів з усього світу, складно навіть уявити, який грошовий оборот тут проводиться.

На нашому блозі є інструкція – як стрім на Twitch, для досвідчених гравців і талановитих ораторів, це непоганий варіант заробляти пристойні гроші.

Природно, більшість використовує Steam для розваг, але деякі паралельно заробляють. Як правило, використовується кілька основних методів:

 • продаж акаунтів;
 • торгівля картками, скінами і ін .;
 • ставки;
 • виконання завдань.

Якщо ви ще не користуєтеся програмою Steam, то доведеться її завантажити на ПК і пройти звичайну реєстрацію. Після цього потрібно активувати обліковий запис, закинувши на рахунок мінімум 5 $.

Це звичайна захист від шахраїв і спамерів, а гроші вам потім ще стане в нагоді, наприклад, для покупки вигідних ігрових предметів з метою перепродажу.

Способи заробітку в стім на продажах

Найбільш ходові товари в Staem-це картки і скіни. І ті, й інші можна збирати безкоштовно в іграх, тільки отримати скіни трохи важче, і їх ціна може перевищувати 1000 $.

Для заробітку на продажах, спочатку доведеться якимось чином отримати «товар». Крім того, що ви можете активно грати, розгляньте ці варіанти:

 1. Програма для заробітку карток в стиме.

На збір карток йде купа часу, просто не реально зайти в кожну гру і провести в ній багато часу. Тому розроблена спеціальна утиліта, яку ви можете завантажити з Steamidlemaster.com.

Вона симулює вашу активність навіть в тих іграх, які ви не встановлювали. При завантаженні скачується архів, в ньому запускається IdleMaster.exe, після чого краще відразу зайти в налаштування і виставити «Запускати кожну гру окремо»:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Інші параметри виставляйте на свій розсуд. Незважаючи на відсутність російської мови, користуватися софтом легко. Програма для отримання карток Steam може принести величезну кількість «товарів» для продажу:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Імовірність того, що попадеться хоча б одна дорога картка реально висока. У цьому випадку, як мінімум витрачені гроші на ігри будуть окупатися.

 1. Купівля на ігровому ринку.

Хто добре орієнтується в цінах на торговому майданчику Steam, може знаходити вигідні пропозиції і просто займатися перепродажем карток або скінів.

Пропозицій тут завжди багато, а деяких предметів виставлено на продаж за кілька тисяч штук. Природно, такий «ігровий шмаття» продається занадто довго:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Ціна залежить від того, наскільки багато пропозицій. Коли їх залишається менше 10, вартість відразу зростає. Тому рідкісні товари вигідно перепродувати в певні моменти.

Тут потрібно звертати увагу на графік ціни і робити покупки, коли він падає. Спіймати щось цінне за хорошою ціною складно, охочих надто багато:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

В обхід торгового майданчика теж можна вести покупки. Шукайте пропозиції на форумах, в соціальних мережах і за допомогою інших сайтів. Продавці іноді навіть пропонують пряму оплату.

Тільки врахуйте, серед них трапляються шахраї, тому доведеться якось домовлятися про безпечну угоді або користуватися послугами гарантів.

Ігровими предметами можна мінятися з іншими користувачами. Для цього необхідно додати їх в друзі, а потім через меню профілю вибрати InvitetoTrade.

Відкриється ваш інвентар та інвентар одного. Перетягуйте предмети в бічну область і тисніть «Запропонувати обмін»:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Другу прийде сповіщення, а погодиться він на запропоновані умови чи ні, залежить вже не від вас. У багатьох є непотрібні предмети або однакові картки, тому можна легко провести операцію. При обмінах бажано домовлятися заздалегідь, угоди проводяться безпечно.

Заробіток на картках Стим

Спеціальні ігрові картки даються активним гравцям. Їх отримують за активність в грі, але отримати можна максимум 3-4 карти з однієї колекції.

Щоб знайти залишилися картки, доводиться або купувати їх, або обмінювати. Це відкриває широкі можливості для заробітку на продажах.

Вартість поширених карток не перевищує 10 рублів, але іноді трапляються рідкісні з ціною від 100 рублів. Особливо цінуються картки із залізною рамкою.

Подивитися, які картки і в які ігри випадають можна при пошуку по іграх. Там є фільтр за категоріями, серед яких знаходяться колекційні картки:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

У кожного активного гравця вже є колекція власних карток. Багато збирають їх для отримання значка, але трапляються однакові або деяким вони просто не потрібні.

Процес продажу гранично простий. При перегляді картки, в нижній частині з’являється кнопка «Продати»:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Після натискання на цю кнопку відкривається графік, що показує зміну ціни за картку. Тут же знаходиться форма, в якій потрібно вказати ціну, система відразу розрахує, скільки віддасть покупець з комісією. Залишається тільки прийняти умови і виставити на продаж:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Пропозиція відправляється на торговельний майданчик Steam, тепер потрібно чекати, поки знайдеться покупець.

Врахуйте, ринок тут розвинений, пропозицій багато, тому для швидкого продажу припадає занижувати вартість. Деякі поширені предмети не можуть залучити покупця по кілька місяців.

Заробіток в стім на торговому майданчику

Продажами в Steam зараз займаються багато, а вибираються для цього різні товари. Ринок постійно активний, покупці витрачають величезні гроші щодня, а в якості товарів, крім карток ідеально підходять:

 1. Скіни – «оболонка» для різних предметів. Найкраще продаються скіни CS: GO і Dota 2. Їх дають за активну гру, у досвідчених гравців накопичується багато предметів. Тим, хто хоче просто заробляти на цьому, простіше закуповувати недорогі предмети і перепродувати. Дорогі скіни бувають і від інших ігор, наприклад, Rust.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

 1. Капсули – в них містяться наклейки, які клеяться на зброю. Дають капсули за участь в змаганнях, а після їх завершення реально знайти товар за невеликі гроші (пару доларів). Якщо до наступного турніру ще далеко, вартість наклейок зростає через дефіцит. Є приклади, коли куплені за долар капсули продавалися за 500 $. Тільки чекати в цьому випадку доводилося по півроку.
 1. Фони – гравцям, які проводять в Steam іграх багато часу, дають фони і смайли. Ціна на такий товар теж іноді буває високою. Виділити якісь бекграунд неможливо, випадають вони у випадковому порядку. Як правило, їх отримують гравці з великим досвідом і ті, хто активно робить крафтінг.

Всі типи товарів в Steam потрібно розглядати, як варіант для заробітку реальних грошей. Зрозуміло, що витрачаючи час на ігри, доводиться довго чекати подарунків.

Тим, хто вирішив використовувати Стим тільки для заробітку, варто знайти стартовий капітал і почати моніторити ринок у пошуках вигідних пропозиції під перепродаж.

Заробіток на іграх Стим через продаж акаунтів

Щоб аккаунт Steam представляв якусь цінність, спочатку потрібно його прокачати. Зокрема, підключити до нього якомога більше ігор.

Користувачі зацікавлені в цьому, адже їм доводиться платити гроші за ігри, а так отримуєш готовий профіль і можеш відразу починати грати зі знижкою (а можливо і з якимись перевагами).

Майданчиків для продажу своїх Steam акаунтів в інтернеті повно, через пошуковики ви знайдете купу різних магазинів, щоб знайти покупця.

У чому інтерес продавців? Вони користуються різними хитрощами при покупці ігор.

По-перше, бувають розпродажі, під час яких надаються величезні знижки. По-друге, можна купувати ключі на сторонніх сервісах. Наприклад, гра Kingdom Come: Deliverance зараз в стім коштує 1300 рублів:

Ключі до ігор Steam продаються через безліч магазинів, приватні пропозиції краще обходити стороною. Отриманий ключ потрібно просто ввести в своєму акаунті. Повернемося до обраної грі, на ZakaZaka вона коштує майже 1000 рублів:

Приблизні розрахунки – купуєш 5 таких ігор на 5000 рублів, за фактом вартість всіх ігор виходить 6200 рублів, якщо купувати в стім. Виставляєш на продаж за 5500 рублів свій аккаунт, покупець отримує знижку в 700 рублів за таку угоду, а ти свої 500 рублів прибутку.

Це найпростіший приклад, але він відображає загальну суть заробітку в Steam на акаунтах.

За скільки продати аккаунт Steam?

Визначитися з ціною непросто, адже кожен аккаунт потрібно розглядати індивідуально. Відразу хотілося б сказати, що безглуздо скуповувати гри по 15 рублів, ніхто не проявить інтересу до такого аккаунту.

Потрібно купувати стоять гри і збирати колекції. З ціною допоможе визначитися сервіс Steamdb.info.

На ньому є спеціальний калькулятор. Потрібно ввести ID або ім’я профілю, щоб отримати докладну інформацію. В даному прикладі, вартість аккаунта варіюється від 141 $ до 442 $.

Але врахуйте, що дані приблизні, в залежності від різних факторів, вона може змінюватися (наприклад, якщо в акаунті багато карток).

Ставки – цікавий спосіб заробітку в Steam

Великих сподівань на тоталізатор не будуйте, бо це можна порівняти з рулеткою. Хто знає, пощастить вам чи ні, проте, деяким досвідченим гравцям, які стежать за турнірами, це цікаво.

Вони роблять ставки на кібер змагання, виграючи не тільки гроші, але і різні ігрові предмети.

Ярим уболівальникам в киберспорте рекомендуємо БК Ліга Ставок. У розділі Е-спорт, там приймають ставки на найбільші турніри найпопулярніших ігор і дають фрібет за реєстрацію на 500 рублів.

 • Також є сервіси, в яких не приймаються ставки на змагання, а просто розігруються призи.
 • Наприклад, ви ставите щось зі свого інвентарю, потім берете участь в лотереї, програєте або виграєте щось у інших учасників. У цій сфері багато шахраїв, тільки пара сайтів викликають довіру:
 • Dota2lounge.com;
 • Csgolounge.com.

На тоталізаторі щастить не всім, а тому цей метод скоріше відноситься до розваг, ніж до заробітку.

До того ж, доведеться добре знати аутсайдерів і лідерів, щоб зробити правильний прогноз на результати ігор.

Завдання – заробіток в інтернеті на Стим

Є кілька великих проектів, на яких можна заробляти гроші через прості завдання. Виплати з них проводяться прямо на аккаунт Steam.

За рахунок цього багато користувачів отримують гри безкоштовно. Доручення бувають різні, а найбільше платять за реєстрацію та проходження ігор:

Згідно відгуками, деяким вдається набрати за тиждень достатню суму для покупки GTA5. Тільки не думайте, що виконувати роботу легко і просто, доведеться витрачати багато часу.

На ті ж 450 кредитів, які вказані в прикладі вище, можна купити SteamGold ключ. Завдання шукайте на цих сайтах:

 • Tremorgames.com;
 • Gamer.cash;
 • VkTarget;
 • Coinsup.com.

Останні два сайти пропонують виконувати замовлення за межами ігор. Там просять підписатися в соціальних мережах, скачати мобільний додаток, пройти реєстрацію і так далі.

Щоб перевести гроші на Steam з КоінсАп, потрібно набрати всього 150 кредитів (це 15 рублів). За деякими завданнями винагороду понад 1000 кредитів. На ВкТаргет мінімалка 25 рублів.

висновок

Заробіток в стім більше підходить тим, хто активно користується цією платформою. Все таки, деякий досвід повинен бути, без нього просто не вийде правильно оцінювати предмети або акаунти.

Та й в деяких випадках, вдається стартувати без вкладень за рахунок карток і скінів, які вже є в обліковому записі.

Скільки реально заробляти в стім? Все залежить від активності і вкладених коштів. У відгуках професіонали діляться статистикою, заробляють на перепродажі по 30% -40% в місяць, тобто з 10 000 рублів отримують по 3-4 тисячі щомісяця.

Це цілком непоганий показник, а якщо пощастить, можна і з однієї угоди зробити такий прибуток.

Як і в будь-який інший ніші, для пристойного заробітку, потрібно розбиратися у всіх тонкощах, набивати досвід і знаходити вигідні пропозиції. Поставтеся до заробітку в Steam, як до реального бізнесу і у вас все вийде.

Раджу відвідати наступні сторінки: – Безкоштовні покупки в Steam – Де взяти гроші для онлайн ігор? – Безкоштовні спини в онлайн казино

На яких іграх можна заробляти в стиме і наскільки це вигідно?

Вітаю вас, друзі! Відомо, що справжні трейдери та інвестори – люди серйозні: закони дотримуються, з казино не зв’язуються і взагалі ризикують з розумом. А якщо хочеться різноманітності? Є варіант!

Сьогодні ми обговоримо, як можна об’єднати біржову торгівлю, ігри і ставки, причому абсолютно законно. Ви дізнаєтеся, на яких іграх можна заробити в стиме.

Зміст

 • Що таке стим
 • Стим очима трейдера
 • висновок

Що таке стим

Стим (англ. Steam – пар) – ігровий інтернет-сервіс від компанії Valve. Створений він був у 2002 р для поширення, реєстрації та поновлення через інтернет ігор, створених компанією. Особливо популярними серед них стали Half-Life і Counter-Strike.

Згодом десятки інших розробників ігор усвідомили, наскільки зручно рішення від Valve, що дозволяє заощадити на тиражуванні дисків і витратах по їх розповсюдженню. На сьогоднішній день через стім можна придбай більш 10 000 ігор, серед яких чимало і безкоштовних.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Але мабуть, найбільший внесок в популяризацію цього сервісу внесли його додаткові можливості, на яких можна заробити непогані гроші. Заборона, встановлена ​​в Росії на онлайн казино і букмекерські контори, змусив любителів азартних ігор і ставок шукати нові рішення.

Вони і були знайдені на базі сервісу стим, причому без обходу законів. З’явилися ресурси, які перетворили стим в соціальну мережу, платформу для командних змагань, з магазином, що дозволяє купувати і продавати ігровий інвентар.

Стим очима трейдера

Серед найпопулярніших ігор, на яких можна заробити гроші, варто назвати Dota2, Counter-Strike: Global Offensive, Playerunknown’s battlegrounds, King of the Kill. Гравець бере участь в мережевому битві на вибування. Поступово він знаходить і захоплює різну зброю і інвентар, що може кардинально збільшити його шанси на перемогу.

Проводяться і командні змагання зі ставками на ту чи іншу команду. Оскільки грошові ставки в Росії заборонені, роль валюти виконують ігрове спорядження і зброя. Для тих, хто хоче заробити, не обов’язково купувати гру і витрачати час на її проходження, хоча це набагато економніше. Біржовики – люди зайняті, не всі з них люблять гри.

Для них стим пропонує торгові майданчики. [Urlspan] За цим посиланням [/ urlspan] фанати гри Counter-Strike можуть купити або продати все, що має відношення до гри. Ціни часом боляче кусаються:

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Але для грамотної торгівлі потрібна додаткова інформація. Скільки коштував цей ніж, наприклад, тиждень тому? Який розкид цін за всю історію його знаходження в грі? На щастя, ці питання вже знайшли рішення на іншому ресурсі.

Тут можна брати участь в справжніх біржових торгах, отримуючи інформацію про розкид цін між продавцями. Крім того, доступна інформація про історію цін за весь час.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Досвідчений трейдер, дивлячись на такий графік, може вирішити, чи варто здійснити операцію або залишитися в стороні. Можливий і арбітраж: купувати інвентар на одному ресурсі і продавати на іншому, оскільки загальним движком є ​​стим.

Проходження гри зі збором інвентарю в якості початкового капіталу для подальшої торгівлі дозволяє заощадити гроші. Тимчасові витрати залишимо осторонь. Але і в цьому випадку обійтися без «біржі» навряд чи вийде. Справа в тому, що час від часу в грі з’являється т.зв. кейс – скриня з предметами. У кожному кейсі їх цілий список, але з нього випадковим чином випадає тільки 1 предмет.

Як заробляти в стім + на яких іграх можна заробити гроші

А ось отримати його просто так не вийде. Для цього потрібні ключі на кожен кейс. Їх доводиться купувати в самій грі або у інших гравців на тій же самій біржі. Ціна зазвичай близько 3 $ за 1 ключ. Так, і в грі перш ніж заробити гроші, доводиться дещо інвестувати.

Ігри – дуже динамічний світ, в якому вчорашні рецепти сьогодні можуть не працювати. Доводиться постійно створювати нові оригінальні схеми, які не зраджуючи їх широкому розголосу. Цікаві рецепти, як заробити на стиме, наочно і доступно показані в відео блозі Олександра Кузьміна.

Окреме питання – виведення грошей з аккаунта в стиме. Способів введення досить, але прямий висновок не реалізований, хоча обіцяно було давно.

Як заробляти в стім + на яких іграх можна заробити гроші

Тому доводиться вдаватися до посередників, що беруть величезну комісію, або продавати накопичений інвентар через сайти з прямим висновком через платіжні системи. Чим простіше спосіб, тим більші збитки.

висновок

Не так давно ми розглядали заробітки на покері. Там є свої стратегії, але багато що залежить від випадку. Заробітки на стиме ближче до реального трейдингу. Кому-то вдається таким шляхом заробити цілий статок. Але гра є гра і ніхто не гарантує, що вкладені вами гроші не залишаться витраченими даремно без можливості повернути їх.

Інвесторам, які цінують надійність, я рекомендую придивитися до фондового ринку. Повірте, адреналіну там не менше. І обов’язково підписуйтесь на новини блогу!

Як заробити в стім реальні гроші?

Steam – це величезний майданчик, яка включає в себе велику кількість можливостей для заробітку реальних грошей на продажу скінів, карток або ж самих акаунтів від Стіма. У цій статті я постараюся розповісти вам все хитрощі, які допоможуть вам заробити в стім.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Продаж карток Steam

Один з найпопулярніших і щодо безкоштовних способів для заробітку на стім це продаж карток.

Картки в стім видаються за виконання певних досягнень в певних іграх. Або просто за проведений час в іграх вам видаються картки Steam.

Зібравши 5 або більше різних карток з однієї гри їх можна зібрати в значок, який дасть вам 100 одиниць досвіду для підвищення рівня в Steam.

Але наша мета не підняття рівня в стім, а заробіток грошей. Можна просто грати в улюблені ігри і поступово отримувати картки. Такий спосіб дуже повільний і кількість отриманих грошей буде значно менше, ніж при видобутку карток за допомогою програми IdleMaster.

Програма idleMaster буде автоматично виконувати досягнення і проводити час в іграх, які є у вас в бібліотеці. Кількість зібраних карток залежить від кількості ігор у вашій бібліотеці Стіма. Картки можна отримувати і з безкоштовних ігор, яких на майданчику Стіма обмежена кількість.

Завантажити IdleMaster можна на їх офіційному сайті steamidlemaster.com.

Безкоштовні гри з картками:

За допомогою такого методу можна набрати непогану суму, на яку купити який-небудь скін і потім продати його на будь-якому майданчику для продажу скінів кс го.

Якщо ви хочете збільшити прибуток, то раджу реєструвати кілька акаунтів і на всіх фармить картки в стім. Мінусом такого способу є необхідність наявності декількох сім карт і телефонів для підключення steamguard.

Якщо у вас є і платні ігри, в яких присутні колекційні картки, то це буде приємним доповненням до накопиченої сумі.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Продаж скінів за реальні гроші

Один з найпростіших способів, щоб заробити в стиме. Просто граєте в Counter-Strike, отримуєте скіни і продаєте їх за реальні гроші.

Буває, що після гри на паблік або матчмейкінге вам випадає якась річ, яку ви спокійно можете продати. Зазвичай падають недорогі речі або ширвжиток, який коштує копійки.

Якщо ви володієте умінням добре Трейд речі на спеціалізованих майданчиках, то для вас не складе труднощів виторгувати річ дорожче.

Дуже рідко після гри випадають справді вартісні речі, такі як Awp | Dragon Lore, Awp | Medusa, M4A4 | Howl і інші скіни. Шанс того, що вам випаде така річ дуже малий, але якщо вам пощастило стати володарем одним з цих скінів, то сміливо можете йти купувати собі новенький Iphone.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Заробіток на падінні цін скінів

Дуже складний заробіток, який вимагає наявності вміння аналізувати торгову площадку Steam і цін.

Заробити можна на речах, стікерах, наклейках, які різко падають в ціні, але ви знаєте, що вони потім піднімуться. Наприклад, іноді трапляється, що картки від гри CS: GO падають в ціні до 70 копійок.

Швиденько скуповуємо їх, а через місяць продаємо їх дорожче, тому що попит на них знову з’явився.

З стікерами і наклейками такий метод не працює. На стікерах і наклейках можна заробити через кілька місяців і більше. Для прикладу візьмемо Наклейку | iBUYPOWER | Катовіце 2014. У січні ця наклейка коштувала всього 1000 рублів, але через 5 місяців виросла в ціні до 20000 рублів.

Потрібно мати величезний досвід в цій сфері, щоб отримувати гроші. Якщо ви помилитеся в своїх прогнозах і скупити наклейки, які через велику кількість часу не користуватимуться попитом, то ви просто втратите величезну суму. Тому якщо ви недостатньо добре розбираєте в торговельному майданчику та в освіті цін на ринку, то краще не варто займатися даним методом заробітку.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Заробити в стиме на продаж акаунтів

Досить простий метод заробити грошей на своєму акаунті.

Якщо у вас є велика кількість платних і популярних ігор на акаунті, то ви спокійно можете продати його іншій людині, отримавши реальні гроші.

В інтернеті існує маса груп і сайтів, які займаються продажем акаунтів від Steam майданчика. Настійно рекомендую користуватися послугами гаранта, щоб уникнути шахрайства з боку покупця.

Одна з перевірених особистої мною бірж – funpay.ru

Для того, щоб продати свій аккаунт дорожче можете скуповувати гри на розпродажах. При розпродажу популярні ігри коштують на 50-80% дешевше своєї вартості.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Заробіток на перегляді турнірів

Найпростіший спосіб для того, щоб заробити в стиме. Напевно все ви дивитеся турніри по грі Counter-Strike GO. При проведенні деяких турнірів, наприклад ESL ONE за перегляд трансляції вам може випасти сувенірний кейс.

Щоб отримати шанс вибити кейс потрібно просто запустити офіційну трансляцію на Twitch, попередньо прив’язавши акаунт Steam до майданчика. Запустили трансляцію і пішли гуляти, навіть за комп’ютером присутні не потрібно.

Я в минулий раз отримав Кейс карти Dust 2, який коштував близько 900 рублів.

Це не всі способи, які допоможуть вам заробити в стиме. Я написав лише про найпопулярніші, якими користуються люди. Рекомендуємо подивитися коли вийде RDR2 на ПК і гайд по Black Desert.

Як заробити в стім (Steam): особливості, способи заробітку

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Вітаю всіх, хто відвідав мій сайт в пошуках інформації про заробіток! Багато хто чув, на який рівень популярності вийшов кіберспорт, про світових чемпіонатах з комп’ютерних ігор і солідних призових. Але багато хто продовжує вважати онлайн-ігри марною тратою часу. Тому я розповім про заробіток на одній з найвідоміших майданчиків в СНД і решті світу – Steam. Ми розглянемо що це, скільки буде потрібно часу для першого прибутку, реальні суми, які отримували люди (реальні десятки тисяч доларів, про які говорять в соц. Мережах?), А також ризики при здійсненні операцій. Зрозуміло, поговоримо про виведення грошей, легальності способів, прикладах з життя.

З чого почати заробіток в стиме?

Щоб отримувати дохід, потрібно знати, як працює система. Steam – це величезний майданчик для геймерів, яка збирає мільйони користувачів по всій планеті. Люди скачують програми та грають, спілкуються і обмінюються досвідом.

Всі разом являє собою окрему систему, в якій існують свої закони в т.ч. і купівлі-продажу.

Користувачі перепродують акаунти, купують артефакти, наклейки, а талановиті художники малюють ексклюзивні обкладинки і продають гравцям.

Якщо ви новачок, починайте з реєстрації. Процес стандартний і простий: нік, пароль, пошта та лист з підтвердженням. Тепер у вас є аккаунт, але немає коштів, бонусів і скінів.

Для їх заробітку є два шляхи:

 • витратити 1-2 роки і накопичити картки, ігри і наклейки самостійно, отримавши задоволення від процесу;
 • купити готовий аккаунт з деяким статусом і «вагою».

Кожен вибирає свій шлях, але для заробітку доведеться витратитися в будь-якому випадку – щоб купити навіть просту дешеву гру, потрібні реальні гроші. Їх вводять на рахунок через VISA, MasterCard і Webmoney. Зазвичай кладуть близько $ 5, цього достатньо на перший час. Тепер розберемося, звідки у геймерів гроші.

Основні способи заробітку

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Дохід приносять продаж і перепродаж різних предметів для ігор, ставки, самі ігри, виконання завдань і акаунти користувачів.

Продавати гри вигідно, якщо до цього купити їх на аукціоні. Адміністрація влаштовує розпродажі один раз в тиждень (зазвичай у вихідні), де гру набувають зі знижкою 20-90%. Користувач купує популярну гру, а після завершення розпродажу продає її за середньою ринковою вартістю (або трохи нижче). Різниця відсотків і є дохід з гри.

Продавати картки можуть досвідчені або спритні геймери. Картки заробляються під час проходження ігор – чим більше годин витрачено, тим більше цінностей.

Завзяті гравці збирають колекції, тому самі звертаються за покупкою, або ви виставляєте картки на продаж.

Знайти покупця можна в чаті, на сторонніх сайтах, або в соціальних мережах (спільноти і тематичні групи).

Скіни – один з найпопулярніших способів заробітку в стім. Гравці охоче купують і обмінюються мечами, захисними костюмами для персонажів і т.д. Роздобути скін можна самостійно в процесі проходження завдань, можна виміняти в іншого гравця, або перекупити за нижчою ціною. За час дії ігрового майданчика були встановлені рекорди вартості:

 1. Ніж в «Коунтер Страйк» за 30 000 доларів.
 2. Ніж за 100 000 доларів в грі «Hiko».

Середня вартість скіна на російському ринку коливається в межах 1000 руб.

Досвідчені геймери радять не відкладати «на потім» придбані скіни: постійне оновлення веде до появи нових видів спорядження та ін., Отже, до падіння ціни колишніх скінів. Їх купують і максимально швидко перепродують.

Продаж наклейок – найповільніший і дешевий спосіб. Вони не несуть цінності (зброя не буде стріляти точніше, а герой не знайде понад навичок), але зростають у вартості, якщо на ній зображена популярна команда, яка вигравала турніри. Або наклейка яскраво і красиво виглядає.

Користуються попитом наклейки до професійних турнірів або пам’ятним ігор, але цінність приходить з часом (зазвичай 2-3 роки), тому доведеться почекати.

Скрині – нестабільний і ризикований спосіб збагачення. Являє собою ящик з чимось цінним всередині, але про сам предмет гравець дізнається, тільки відкривши скриню. Є щасливці, які купували скрині за безцінь, але знаходили дорогі речі.

Найбільша помилка новачка – купувати все підряд і бездумно відкривати скрині, витрачаючи гроші і час.

Китайська влада ввела закон, який зобов’язує вказувати цінність вмісту в скрині, що значно полегшує життя геймерам і дає шанс нажитися і підприємцям. Адже щоб отримати щось вартісне, доведеться вкластися. Так ціна скринь зростає до $ 3000. Виходить, що в плюсі ​​залишаються все. Вартість скрині на російському ринку доходить до 1000 руб.

Таким чином, щоб заробити на скринях в стім, доведеться вивчити статистику, проаналізувати свої можливості, вкластися, а потім сподіватися на удачу.

Перепродаж і продаж акаунтів часто зустрічається на ігрових майданчиках. Хтось вирішив зав’язати з комп’ютерними іграми і хоче хоч трохи підзаробити, інший заробив досвід, наклейки і картки і готовий поділитися цим з новачком. А треті охоче це купують. Ціна повністю залежить від внутрішньоігрових цінностей і «віку» аккаунта.

Ставки на результат гри – ще одне ризиковане і ненадійне заняття. Результат непередбачуваний, до того ж самі гравці, вивчивши коефіцієнти, «зливають» гри, щоб підзаробити. Втратити на ставках простіше, ніж заробити.

Проходити завдання за гроші беруться досвідчені геймери. Подібні «прохання» зустрічаються в ігрових спільнотах. Ціна за послугу залежить від складності завдання. Також замовляють реєстрацію та входження з інших акаунтів, просять встановити новий додаток на смартфон і ін. Спосіб дешевий (в районі 1000 руб.), Але безпечний і цікавий.

Особливості виведення грошей в Steam

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

Основна складність полягає в тому, що ввести живі гроші на майданчик можна, а ось вивести – практично немає. Зрозуміло, користувачів не влаштовує подібна ситуація, тому існують обхідні маневри:

 1. Якщо покупець живе близько до вас, домовтеся про зустріч. Він переводить гроші на банківську карту при вас, або розплачується готівкою. Потім справа залишається вже за вами.
 2. Деякі користуються сервісами з виведення коштів. Спеціальні сайти скуповують у гравців скіни, картки та ін., А розплачуються справжніми грошима. Зароблені гроші зазвичай виводять на електронні гаманці та кредитні картки.

Досвідчені користувачі рекомендують поспілкуватися з покупцем в соціальних мережах або месенджерах, вивчити його сторінку (наклейки, скіни), щоб переконатися в благонадійності. Шахраї нервують і неохоче йдуть на контакт.

Плюси і мінуси роботи

До позитивних сторін відносять:

 • гравцеві не потрібно спеціальну освіту;
 • простота методик і схем;
 • легальність;
 • ігрова манера заробітку.

Існують і явні мінуси, про які необхідно знати:

Низький заробіток. На жаль, одиницям вдається заробляти на продажах в стім. Середній дохід гравця, який не проводить добу за комп’ютером, коливається в межах 5 000 рублів. Наполегливі і фанатичні заробляють 20 тисяч, але витрачають на це дні і тижні безперервно.

Проходить багато часу (наприклад, кілька років для підвищення вартості карток і наклейок), перш ніж виходить виручити хоч якісь гроші.

Потрібен стартовий капітал для початку ігор і продажів: це і укомплектований комп’ютер, і гроші, які кладуть на рахунок в Steam-гаманець. Не всі готові до подібних витрат.

Виходить, що гроші на майданчику заробити можна, але маленькі і за тривалий період часу. Така виручка – скоріше приємний побічний продукт від проходження гри, ніж реальний заробіток.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

У яких іграх можна заробляти реальні гроші. топ 14 ігор з не кволим доходом

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші

«Роби те, що любиш, і ти ніколи не будеш працювати жодного дня у своєму житті». Що ж, якщо ви любите грати у відеоігри? Чи можна отримувати гроші і заробляти, граючи в ігри? Хіба це не було б здорово, якби ви могли заробляти на життя таким чином?

По правді кажучи, ви можете! Але це важка робота. Багато, хто піде цим шляхом, здадуться через кілька років, тому що робочий аспект вбиває задоволення від гри у відеоігри. Замість того, щоб робити те, що вони люблять, вони закінчують тим, що ненавиділи те, що колись любили. І це ризиковано: для кожної історії успіху є сотні інших, які намагалися і зазнали невдачі.

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Заробляти на іграх – це реальність

У цьому керівництві описано, в яких іграх можна заробляти реальні гроші і, які платять вам справжні грошима. Все, що вам потрібно зробити, це грати і вигравати.

Це не означає, що ви повинні припинити свою домашню роботу або навчання. Вони заплатять вам достатньо грошей, щоб платити за щоденне харчування в вашому улюбленому кафе. Вони не призначені для створення кар’єри для вас. Ігри, які перераховані, – це прості веселі ігри, в які можна грати, щоб заробити невеликі гроші.

Спільнота онлайн-ігор стрімко зростає в наші дні завдяки наявності високошвидкісного інтернету. Ігри стають все більш конкурентними і складними. Це ера процвітаючою ігрової індустрії, і тому інвестори почали вкладати в неї свої гроші.

Список онлайн-ігор на гроші, які платять реальні гроші

Як заробляті в стім + на якіх Іграх можна заробіті гроші Консоль для гри

Всі ігри, які включені в список, є багато користувачів онлайн-іграми. Ви можете змагатися з іншими гравцями, щоб виграти реальні гроші. Не має значення, яке ваше географічне положення. Ви можете змагатися з кимось, хто сидить в іншому куточку світу. Все, що вам потрібно зробити, це зосередитися і спробувати перемогти.

Ось кращі ігрові програми, на сьогоднішній час:

Skillz

Skillz – це онлайнова ігрова платформа для кількох гравців, де ви можете зареєструватися, щоб грати в кілька ігор. Ви можете змагатися з іншими гравцями на платформі, щоб виграти реальні гроші.

Всі ігри Skillz – це мобільні ігри, які ви можете встановити на свій смартфон Android або iOS. Після реєстрації ви можете додати кредитну карту в свій профіль, якщо ви хочете взяти участь в іграх на гроші.

Найпопулярніші ігри Skillz включають: Solitaire Cube, Real Money Bowling, Blitz 21, Bubble Shooter та багато іншого.

Skillz оплачує через Paypal. Для участі в кеш іграх вам необхідно буде внести початковий депозит. Ви можете забрати свій заробіток в будь-який час.

Exodus 3000

Exodus 3000 – це розрахована на багато користувачів ролева онлайн-гра, в яку можна грати, щоб виграти гроші. Якщо ви фанат стратегічних ігор, то вам сподобається ця гра. Ви можете створювати союзи з друзями, покращувати свої збірки / юніти і атакувати ворогів. Їх внутрішньоігрова валюта називається MarsDollars. Ви можете виграти долари Марса, добуваючи вулкани, нападаючи на ворогів і шукаючи руїни.

Де знайти фрілансера? Дивлячись для яких цілей. Топові біржі.

Долари Марса можна конвертувати в реальні гроші. Ви можете зняти свої гроші через Paypal. Ваші статистичні бали визначають курс в доларах, який ви отримаєте.

Real Money Pool

Додаток Real Money Pool дозволяє заробляти, граючи в 8-Ball і 9-Ball Pool. Ви можете легко брати участь в платних іграх і турнірах, щоб заробити грошові призи.

Вони вимагають від вас внести початковий внесок за платні матчі. Якщо ви виграли матч, ви виграли грошовий приз. Якщо ви програєте, ви втратите внесену суму.

Якщо ви перебуваєте в Росії, ви будете отримувати платежі через Paypal .

Second Life

Second Life – одна з найбільших ігор віртуальної реальності в світі. Ви можете побудувати свій власний світ з власною силою уяви. Уявіть, що ви будуєте своє місто і свій будинок.

Після того, як ви зареєструєтесь, ви виберете свій аватар. Вам потрібно буде завантажити програму перегляду 3D-зображень SL Viewer для симуляції гри на вашому ПК. Це безкоштовна гра, тому вам не потрібно нічого вкладати.

Ви можете заробляти гроші в Second Life, створюючи предмети для свого торгового майданчика. Щоб це зробити, вам потрібні хороші навички 3D-графіки. У грі є своя віртуальна валюта під назвою Linden Dollars.

Ви можете обміняти Липові Долари на реальні гроші. Обмінний курс залежить від попиту і пропозиції.

Ozone Play

Ozone Play – це нова ігрова онлайн-мережу, яка пропонує грошові призи для гравців. Це в основному мобільний додаток, яке ви можете завантажити і встановити на свій смартфон.

Вони пропонують ряд безкоштовних ігор, в які ви можете грати. Тим не менш, є плата, пов’язана з грошовими змаганнями.

Він починається з $ 0,25 для участі в турнірі, і ви можете виграти $ 1000. готівкою призами.

Ви також можете брати участь в матчах 1 на 1 з випадковими учасниками. Ви також можете заробляти гроші, виграючи сольні гри. У Ozone Play є багато ігор, в які ви можете грати.

Ви можете отримати гроші від Ozone Play через Paypal. Ви можете забрати свій заробіток в будь-який час. Крім того, вони навіть дають вам безкоштовні $ 5 для участі в змаганнях після реєстрації.

Team Fortress 2

Team Fortress 2 – це безкоштовна гра-шутер, в якій гравці можуть заробляти в грі косметичні предмети, просто граючи в гру. Ці предмети можуть бути продані за реальні гроші, якщо вони стоять досить. Деякі рідкісні косметичні засоби можуть коштувати сотні, навіть тисячі доларів.

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO)

Подібно Team Fortress 2, гравці CSGO можуть знаходити скіни для зброї під час гри, але реальні гроші знаходяться в їх системі Лут-скринь. Після закінчення гри гравець іноді кидає ящик, в якому може бути близько десятка скінів, які розрізняються по рідкості.

Скіни золотого рівня можуть коштувати великих грошей, але шанси отримати їх в ящику вкрай малі. Проблема з цими ящиками в тому, що вам потрібен ключ, щоб відкрити їх. Ключі коштують лише 2,49 дол.

США, що не дуже багато, але з кількістю гравців, які купують ці ключі, Valve (творці CSGO) отримують сотні мільйонів.

Як заробляти в стім + на яких іграх можна заробити грошіЗаробіток на CSGO. Отримали скін зброї і продай його за 1000 $

Blockium

Blockium – це турнір з криптовалюта, заснований на блокчейне, в якому користувачі вибирають портфель валют і прогнозують, як їх ціна буде змінюватися протягом терміну турніру, щоб виграти реальні гроші. Змагаються з іншими гравцями в режимі реального часу, щоб отримати шанс виграти крупно. Blockium був запущений зовсім недавно, тому у користувачів високі шанси на перемогу, а список конкурентів невеликий!

Як заробити гроші в Стим (Steam) на іграх яких безкоштовно можна на торговому майданчику

Деякі просунуті користувачі комп’ютерної техніки намагалися з метою економії зламати STEAM, але у них нічого не вийшло. Варто відзначити, що людям не слід даремно ризикувати, так як існують цілком реальні способи безкоштовно отримувати гроші від цього проекту.

Людям, які хочуть безкоштовно заробити гроші на планки, необов’язково купувати дорогі гри для того щоб згодом продати картки. Для них існує більш простий і швидкий спосіб отримання доходу. У цій системі з регулярною періодичністю проводяться акції, під час яких гри можна купувати з великими знижками:

Всім, хто вибрав саме такий спосіб заробітку в інтернеті, рекомендується скористатися інструкцією, яка допоможе зробити грамотні покупки і продажу в проекті планки:

Щоб безкоштовно заробити гроші на планки, людям в першу чергу потрібно пройти реєстрацію. Для цього потрібно зайти на сервіс WASD або ж авторизуватися через використовувані соціальні мережі. Як тільки користувач пройде цю процедуру, для нього стануть доступні всі активні завдання.

Він може відразу приступити до їх виконання. Найголовніше – виконувати всі поставлені умови, тому основний текст користувач може навіть не читати. В даний час в цій системі можна знайти велику кількість завдань, для виконання яких потрібна установка мобільних додатків.

Якщо у користувача є всі необхідні для цього технічні можливості, йому вдасться швидко отримати хорошу суму спеціальної валюти. Також в системі зустрічаються завдання, для виконання яких необхідно пройти реєстрацію в будь-якої гри.

Після цього користувач повинен почати грати і досягти певного рівня.

Щоб приступити до виконання завдання, людині необхідно натиснути на відповідну кнопку. Перед ним відкриється сайт з додатком або грою. В описі він зможе побачити, скільки заробить, якщо виконає завдання.

Варто зазначити, що виведення грошей на проект СТІМ користувачеві буде доступний після того, як він почне працювати 100 одиниць внутрішньої валюти (Річік). Якщо йому вдасться зібрати цю суму, то для виведення потрібно перейти до відповідного розділу і вибрати в ньому зображення планки.

У віконці слід вказати суму, яку користувач планує вивести на проект (діючий курс 1:10).

На проект СТІМ люди можуть виводити гроші за допомогою сервісу Вебмані. Електронну валюту можна заробити на наступних сайтах:

Просунуті користувачі проекту рекомендують заробляти на різних іграх. Наприклад, Counter-Strike: Global Offensive. Перевагою цієї гри є наявність скінів. Цінова політика цієї гри досить широка: старт від 4 центів, верхня межа – 30 000 доларів. Користувачі можуть заробляти кількома способами:

У відповідності з внутрішніми правилами проекту, його учасники не можуть продавати свої акаунти з іграми. Деякі користувачі, які намагаються швидко отримати гроші, йдуть на ризик. Щоб скористатися цим способом для заробітку грошей, необхідно наповнити свій аккаунт іграми. Це можна зробити наступним чином:

Під час продажу аккаунта слід врахувати один нюанс. Його ціна не повинна бути вище вартості всіх наявних на ньому ігор (знижки не враховуються).

Так як на проекті оголошення про продаж акаунтів розміщувати заборонено, учасникам буває складно знайти покупців. Для цього їм рекомендується використовувати сторонні ресурси.

Деяким користувачам можуть надходити пропозиції про покупку акаунтів на особисту пошту.

Якщо у людини немає грошей, це не означає, що шлях на проект планки для нього закритий. Йому потрібно діяти в певній послідовності: