Яким бізнесом можна зайнятися в домашніх умовах

0
59

Багато людей замислюються, яким бізнесом можна зайнятися в домашніх умовах, щоб збільшити свої доходи, поєднуючи підприємництво з основною роботою. У цій статті ми зібрали цікаві бізнес ідеї, які без праці можна втілити на дому і з мінімальними вкладеннями.

Виготовлення плетених меблів

Виготовлення плетених меблів – відмінний бізнес, який підходить як для чоловіків, так і для жінок. Особливо привабливою рисою цієї справи є практично повна відсутність початкових витрат: досить купити лозу і освоїти нескладний курс плетіння (відео на цю тему повно в інтернеті).

Вклавши 50-100 доларів в покупку матеріалу (лозу, до речі, можна заготовлювати і самостійно), ви зможете заробити втричі більше, продавши готовий виріб. Досвідчені майстри заробляють на плетінні до півтори тисячі євро на місяць.

соління

Домашній бізнес з виготовлення солінь може приносити відмінну прибуток: такі продукти люблять все, і домашні соління користуються куди більш високим попитом, ніж ті, які виготовляються промисловим способом. В середньому рентабельність може досягати 300-400 відсотків: закупивши овочі на 100 євро, ви зможете заробити до 300-400, головне знати, де їх краще продавати.

Виготовлення лялькових будиночків

Лялькові будиночки з натуральних екологічно чистих матеріалів – затребуваний, але рідко зустрічається у продажу товар, що робить їх виготовлення дуже прибутковою справою. Вкладення в придбання необхідних для роботи інструментів і матеріалів не перевищать 100-150 доларів, тоді як заробляти можна і 1000 $ в місяць – все залежить від уміння і складності виробів.

Продавати будиночки можна через магазини іграшок, домовившись з адміністрацією, але можна і робити на замовлення: найпростіший спосіб знайти клієнтів – створити тематичне співтовариство в соціальній мережі.

Виробництво предметів інтер’єру

Все, що потрібно для виробництва цікавих предметів інтер’єру – це трохи сміття, трохи фантазії і вмілі руки. Адже зробити, наприклад, оригінальний світильник зі старої пляшки, каміння, крупи, мотузки і клею – зовсім не складно, а прибуток такий бізнес приносить солідну. При мінімальних вкладеннях в декор та ще деякі дрібниці, які можуть знадобитися для роботи (20-50 євро), ви зможете заробляти 200-300 дол. На місяць, приділяючи цій справі пару годин в день.

 

вирощування кактусів

Вирощування кактусів просто ідеально підходить людям, у яких дуже мало вільного часу, тому що кактуси не вимогливі у догляді. Втім, заробити на них теж багато не вийде, навіть якщо вирощувати виключно екзотичні види – занадто довго ростуть. Заробіток цілком залежить від кількості рослин, їх різновиди та віку.

Копчення риби і м’яса

Цей малий бізнес підійде тим, у кого є невелика господарська будівля, яку можна буде пристосувати під розміщення коптильні. Мінімальні вкладення: 700-800 євро на придбання якісної електричної коптильні і ще близько 100 на обладнання приміщення надійною системою вентиляції.

Ви зможете заробляти близько 400-600 дол. На місяць, реалізуючи свою продукцію через магазини, і до 800 доларів, якщо відкриєте свою точку (що пов’язане з додатковими витратами).

Виробництво безкаркасних меблів

Не так давно з’явилася в Росії безкаркасні меблі давно вже завоювала популярність на Заході: недорога, дуже зручна і практична, вона відмінно підходить для відпочинку з книгою або ноутбуком. Цей бізнес оптимальний для підприємців-початківців: стартові вкладення не перевищать 300-500 євро, а заробіток складе близько 200-400 євро на місяць.

трав’яні збори

Якщо ви вибираєтеся на природу кілька разів на рік і маєте особистий автомобіль, то виготовлення трав’яних зборів підійде вам як не можна краще: збирати корисні трави, гуляючи по лісі і насолоджуючись свіжим повітрям, зовсім не важко, а робити збори, керуючись рецептами, десятки яких можна знайти в інтернеті, ще простіше.

бізнесом можна зайнятися