Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень – Толока, Дзен, Директ

0
162

Багато сучасні люди проводять багато часу онлайн, а час, згідно з відомим прислів’ям, має перетворюватися в гроші. Здійснити таке перетворення допоможе заробіток Яндекс. Розглянемо, як це працює.

Заробіток на сервісах Яндекса

Сервіси Яндекса – надійний спосіб, що допомагає заробляти онлайн.

Компанія Яндекс працює багато років, має хорошу репутацію, що випускаються їй продукти користуються величезною популярністю, і не в її інтересах буде затримувати ваші виплати, вводити високу комісію або здійснювати якісь шахрайські дії, щоб не дати можливість користувачам вивести їх заробіток. Тому з роботи на Яндекс сервісах безпечно починати діяльність по заробітку онлайн. Компанія пропонує кілька варіантів отримання доходу для фізичних осіб з різними схильностями і навичками.

Яндекс.Толока

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Ні на якому іншому сервісі не можливо так легко заробити в Яндексі, як за допомогою Толоки. Тут пропонується виконувати прості завдання і миттєво отримувати за них оплату з можливістю відразу поставити гроші на висновок. При цьому вивести можна будь-яку суму від декількох центів.

Завдання в Толоці в основному зустрічаються однотипні.

Це дозволяє скоротити час на навчання, швидко набити руку і надалі виконувати роботу на автоматі, що збільшує її швидкість і відповідно кількість зароблених грошей в одиницю часу.

Якщо вам буде щось незрозуміло, розроблені навчальні уроки. Проходженням таких уроків і тестів можна підвищити свій рівень і отримати доступ до більш високооплачуваним завдань, що вимагають більшої кваліфікації.

Приклади роботи, яку потрібно виконувати:

 • визначити чи потребує картинка в вікове обмеження;
 • визначити програється чи відео або воно заблоковане;
 • визначити чи відповідає видача пошуку запитом і т.п.

Тобто нічого складного для середньостатистичного користувача інтернету. Але оплата за цю роботу буде невеликою. Так, в залежності від швидкості роботи і типу завдань за годину роботи можна заробити від декількох центів, тому розглядати таке заняття як основний заробіток не можна.

Деякі користувачі сумніваються чи варто взагалі витрачати на Толоку свого часу, але тут зустрічаються і завдання, оплачувані відразу в кілька центів або навіть доларів. Головне – встигнути їх виконати до того, як це зроблять інші користувачі.

В основному, для цього потрібно заходити в додаток вранці.

А за завдання, пов’язані з фотографуванням будь-яких будівель в вашому місті, уточнення графіка їх роботи і т.п. можна заробити до 20 доларів в день.

Яндекс.Дзен

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Дзен – це сервіс для блогерів і копірайтерів. Сюди можна публікувати статті навіть якщо вони вже розміщені на вашому сайті і отримувати з них додатковий дохід. Але щоб заробити на Дзене потрібно писати на популярну тематику (як зіркове життя, психологія, кулінарія, новини і т.п.). У день вашими статтями повинні цікавитися сотні людей.

Спочатку щоб підключити монетизацію потрібно набрати 10 тисяч переглядів на всі ваші роботи. Після цього за 1000 переглядів ви будете отримувати від 40 і більше рублів. Для стабільного заробітку потрібно публікувати статті щодня або часто, при цьому кожна стаття повинна набирати від 500 переглядів. Тоді є шанс отримати хорошу надбавку до основного доходу.

Заробляти на Дзене стільки, щоб не шукати додаткових способів заробітку, вдається не багатьом. З фізичними особами тут конкурують і офіційні видання. Деякі блогери розчаровуються в платформі ще до включення монетизації, оскільки тематика їх статей виявляється незатребуваною. Але залучити додаткову аудиторію на ваш сайт вдасться.

Яндекс.Музика

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Музика – непоганий спосіб отримати додатковий заробіток для музиканта. Для цього потрібно, щоб ваші композиції були у відкритому доступі для прослуховування в Яндексі. Тоді виконавець або його офіційний представник, засвідчивши свою особистість і права на конкретну музику, зможе підключити опцію, що дозволяє отримувати пожертвування. Тобто слухач, якщо йому сподобалася пісня, зможе перекинути на ваш рахунок які сам захоче гроші. Заробляти таким чином регулярно якусь більш-менш фіксовану суму неможливо, але фінансова допомога слухачів буде приємним бонусом.

Також можна продавати доступ до прослуховування своїх закритих альбомів. Але щоб люди хотіли платити за ваші альбоми, потрібно бути досить популярними. Початківцям ж виконавцям краще рекламувати свої композиції всіма доступними способами.

Можливості заробити на прослуховуванні музики Яндекс офіційно не пропонує. Спеціальні платні програми, при використанні яких нібито можна отримати за це гроші, випускають шахраї.

Яндекс.Директ – контекстна реклама

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Якщо ви вмієте створювати контекстну рекламу, можна співпрацювати з Яндексом і заробляти на цьому. Для цього потрібно:

 1. Зареєструватися як Яндекса в якості рекламного агентства.
 2. Знайти клієнтів, яким потенційно може стати в нагоді контекстна реклама для розкрутки бізнесу. Це можуть бути, наприклад, організації, що займаються продажами або ремонтом.
 3. Створити для них контекстну рекламу і оплатити за їх рахунок її покази в Яндексі.
 4. Отримувати певний відсоток від усього рекламного бюджету від Яндекса.

Головний плюс такого заробітку в тому, що так можна заробляти регулярно, стабільно і практично пасивно. Потрудитися доведеться тільки на етапі пошуку клієнтів і створення реклами. Але для цього потрібно володіти спеціальними навичками.

Яндекс.Директ – партнерська програма

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Також можна стати партнером Яндекса як власник сайту, на якому він може розмістити свої рекламні банери. Так можна заробити непогані гроші на переглядах реклами або кліки на неї відвідувачів вашого сайту. Але Яндекс пред’являє деякі вимоги до своїх партнерів, так що початківцям блогерам цей спосіб заробітку недоступний. Так потрібно дотримати наступні умови:

 1. Сайт повинен мати хорошу репутацію у Яндекса.
 2. Контент не повинен містити протизаконні заклики або порушувати норми моралі.
 3. Чи не менше 100 чоловік має щодня відвідувати ваш сайт протягом місяця.
 4. Інтерфейс сайту повинен відповідати вимогам Яндекса.

Деякі блогери стверджують, що Яндекс вважає за краще не співпрацювати з сайтами, яким менше 5 років і які не входять до топ 10 при пошуковій видачі Яндекса.

Але навіть якщо ви тільки збираєтесь створити свій сайт, це не привід здаватися. Якщо вдасться швидко набрати свою аудиторію, стабільно цікавиться оновленнями на сайті, багато рекламодавців захочуть з вами співпрацювати.

Способи заробітку Яндекс грошей

Заробити Яндекс гроші можна не тільки за допомогою сервісів Яндекса. Яндекс гаманець – досить популярний платіжний інструмент в інтернеті, тому на багатьох сервісах по заробітку онлайн можна вивести на нього гроші. Розглянемо основні варіанти таких сервісів.

поштовики

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Висновок Яндекс грошей доступний на таких поштовика, як Seosprint, Socpublic, Profitcentr і багатьох інших. Робота тут проходить за таким же принципом, що і в Толоці. Відмінність в тому, що потрібно виконувати доручення не Яндекса, а рекламодавців і блогерів, які співпрацюють з поштовиком. Відповідно, завдання будуть трохи відрізнятися. Вам доведеться не перевіряти чи доступне відео для перегляду, а, наприклад, подивитися певне відео деякий час і написати під ним коментар і т.п.

Також тут можна працювати з соцмережами: платять за лайки, репости і підписки. При цьому після отримання оплати можна спокійно відписатися, якщо вам захочеться. Гроші платять і за серфінг, тобто проглядання сайту з рекламою в середньому близько 10 секунд.

Але гроші за такі послуги платять невеликі – від 1 копійки і вище в залежності від складності завдання. Працювати на поштовика можна паралельно з Толокою, щоб збільшити ймовірність знайти більше завдань, за які більш-менш нормально платять.

Ліміт грошей, які можна вивести на Яндекс гаманець, у поштовиків, як правило, теж невеликий.

опитувальники

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Опитувальники з можливістю виведення зароблених коштів на Яндекс гроші – myiyo.com, Expertnoemnenie.ru і інші. На таких сайтах потрібно при реєстрації вказати основні відомості про себе (сюди може ставитися регіон проживання, вік, вид діяльності і т.п.). Відповідно до цими відомостями вам будуть пропонувати проходити опитування від замовників, цільовою аудиторією яких ви є. Ваші відповіді знадобляться їм щоб скласти уявлення про споживчі звички їх клієнтів і більш грамотно організувати рекламну кампанію. Ви ж за свою працю отримаєте грошову винагороду.

Платять за опитування по-різному: від декількох рублів до декількох сотень. Вартість опитування залежить від кількості питань, його складності і бюджету замовника.

Якщо реєструвати тільки на одному ресурсі, такий заробіток не буде стабільним, так як доступні користувачеві опитування не завжди пропонуються в достатній кількості.

Число опитувань залежить від того чи мають потребу в уточненні якихось відомостей компанії, орієнтовані на те, щоб запропонувати вам якийсь товар і послугу. Яку інформацію про себе вказувати щоб отримувати якомога більше опитувань вказати складно.

Щоб добре заробити на опитуваннях, потрібно щоб збіглося 3 основні фактори:

 1. Наявність доступу до достатньої кількості опитувань.
 2. Наявність великої кількості вільного часу, який можна витратити на опитування.
 3. Гідна вартість опитувань.

Так відбувається не завжди. Але як варіант додаткового заробітку опитувальники непогано підходять.

ігри

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Крім розважальних існують ще й спеціальні фінансові гри для заробітку. Щоб в них грати необхідно спочатку поповнити ігровий рахунок на певну суму і купити віртуальне обладнання для свого бізнесу. Це можуть бути автомобілі, насіння плодоносних рослин, обладнання для переробки врожаю і т. П. Такі ігри нагадують звичайні ігри в жанрі бізнес, але тільки зароблені гроші будуть реальними, і ви дійсно зможете їх вивести.

Розмір заробітку залежить від розміру інвестицій. Чим більше у вас приносять дохід інструментів, тим більше грошей будете заробляти за одну одиницю часу.

Дохід можна вкладати в покупку нового обладнання, збільшуючи потенційний дохід, або виводити. У більшості таких ігор є можливість виведення на Яндекс гроші.

Серед перевірений варіантів, де можна бути впевненим, що гроші вдасться в підсумку вивести Taxi Money і Money Birds.

біржі контенту

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

На біржі контента можна заробити і вивести Яндекс гроші без будь-яких вкладень, продаючи свої роботи. Єдина вимога до виставляються на продаж об’єктів – унікальність. Тобто вони не повинні бути вже опублікованими кимось в мережі. Віртуальними товарами можуть бути фотографії або новинні або інформаційні статті. Вони користуються попитом, але і конкуренція в цій сфері велика. Тому ціни на товар для його швидкої реалізації треба встановлювати не вище, ніж у людей, що пропонують аналогічні послуги.

Добре заробити на біржі контенту можна тільки при наявності бажання і можливості невпинно створювати нові унікальні фото та статті, що буде забирати багато часу при самостійній роботі. Більш якісні товари за більш високу ціну тут не завжди користуються попитом.

Щоб підвищити оплату за роботу, можна виконувати її на замовлення за попереднім погодженням з клієнтом. Так замовник зможе сам виставляти умови і буде знати чи варто ваша робота певного рівня оплати ще до того як заплатить за неї, що підвищує ймовірність покупки.

В якості додаткового заробітку такий варіант відмінно підходить людям, що люблять писати або фотографувати. Але потрібно розуміти, що на виставленої на продаж роботі вже не можна буде заробити іншим способом, наприклад, опублікувавши її на Яндекс Дзен.

біржі фріланса

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

До таких бірж належать Work-Zilla і Weblancer. Тут фрілансерам пропонуються різноманітні замовлення від перекладів, до створінь дизайнів сайтів та кожен активний користувач ПК зможе застосувати свої навички. Вартість завдань залежить від ступеня їх складності. Також можна домовитися з замовником про оплату. Але на початку роботи з біржею завищувати ціни на свої послуги не варто, так як це може відлякати клієнтів.

З появою досвіду роботи і рідкісних корисних навичок, можна буде зробити фріланс своєю основною роботою. Виведення грошей на Яндекс гаманець, як правило, доступний на всіх біржах фріланса.

Форекс

Для заробітку на Форексі також потрібні інвестиції. За покладені на персональний рахунок гроші ви зможете купити акції або опціони, а потім перепродати їх за вигідною ціною, якщо вийде.

Такий бізнес процвітає вже багато років, і в чималому ступені через постійного припливу новачків, початківців інвестувати, не вивчивши ринок.

Для гри на Форексі потрібно заздалегідь зібрати інформацію хоча б про базові стратегії інвестування, а краще – бути професійним брокером або найняти його.

При роботі з Форексом є великий ризик не тільки не заробити, а й втратити свої інвестиції. При цьому у інвестора може з’явитися той же бажання відіграти, що і у азартного гравця, що призведе до ще більших втрат. Але у готових навчатися людей з холодною головою є всі шанси зробити біржу джерелом свого постійного і непоганого доходу.

Яндекс розробив досить сервісів для заробітку користувачів. З їх допомогою ви можете не тільки отримати додатковий дохід, але і допомогти вдосконалити пошукову систему. Щоб збільшити дохід, що отримується онлайн, можна додатково працювати і на інших майданчиках з можливістю виведення грошей на Яндекс гаманець.

Як заробити в Яндексі – краще сервіси Яндекса для заробітку

Яндекс – це не тільки лідируюча пошукова система російськомовного інтернету, але і портал, що пропонує кілька простих і зрозумілих способів заробітку, які доступні кожному. У цій статті ми оглядаємо сервіси Яндекса, де можна заробити, розповідаємо про конкретні цифри доходів, переваги та особливості.

Скільки можна заробити на сервісах від Яндекса

Сервіси Яндекса для заробітку відрізняються своїм фінансовим потенціалом. Найпростіший – Яндекс Толока. З його допомогою більше 15 тисяч рублів на місяць заробляти дуже складно. А ось правильно налаштована кампанія в Яндекс Директ може приносити стільки ж і в кілька разів більше щодня.

Можна поєднувати. Якщо вибрати один або кілька сервісів Яндекса по заробітку і регулярно працювати, заробітки перевищать дохід на основній роботі. При грамотному підході цифра в 100 тисяч рублів на місяць цілком досяжна.

Офіційні сервіси Яндекса для заробітку грошей в інтернеті

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Толока

Яндекс Толока – це біржа, в якій єдиним замовником виступає компанія Яндекс. Виконавцем є кожен бажаючий.

Завдань багато, вони – різні. В основному мається на увазі багатогодинний рутинну працю.

Наприклад, вам запропонують описати, що ви бачите на зображенні, або вибрати результат пошукової видачі по конкретному запиту, який на ваш погляд більш релевантним запитом.

Таким чином ви (людина) навчаєте конкретний алгоритм (штучний інтелект), щоб згодом він міг виконувати подібні завдання самостійно.

Зустрічаються і оригінальні завдання. Наприклад, іноді потрібно, щоб користувач зробив фото фасаду будівлі за конкретною адресою, або обійшов навколо нього, зафіксувавши це на відео.

Яндекс Толока – найпростіший і найдоступніший спосіб заробити гроші в Яндексі без вкладень, але він вимагає багато часу і в підсумку є не таким вже прибутковим.

Навіть досвідченим фрілансерам складно заробити більше 500 рублів в день.

Щоденна підробіток протягом декількох годин, – а саме так використовують Яндекс Толоку більшість фрілансерів, – може поповнити ваш бюджет на кілька тисяч рублів на місяць.

Детальніше про це заробіток в Яндексі читайте в нашій статті.

Яндекс Дзен

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Дзен – це мережа текстових блогів. Кожен може створити свій щоденник будь-якої тематики та регулярно його наповнювати. Потенційним читачем є кожен з 40 мільйонів користувачів сервісу.

Заробіток залежить від розміщення блоків Рекламної Мережі Яндекса. Відвідуваність обчислюється в дочітиваніях. За тисячу дочітиваній можна отримувати від 20 до 100 рублів. Все залежить від тематики, якості матеріалів і залучення читачів.

Топові канали заробляють сотні тисяч рублів на місяць. Популярними тематиками є політика, юридична практика, історія, новини. Ознайомитися з рейтингом і почерпнути ідею для створення свого Дзен каналу можна на сайті T30P.ru.

Особливість Яндекс Дзена в тому, що оцінкою якості постів зокрема і каналів в цілому займаються не люди, а штучний інтелект. Саме він визначає, як часто і кому саме демонструвати ваші пости в стрічці користувачів. Використовуються для цього сотні параметрів, у кожного каналу є карма.

Підключити рекламні блоки і почати заробляти можна після того, як кількість дочітиваній за 7 днів складе 7 тисяч. Зазвичай на це йде кілька місяців за умови щоденної роботи над каналом.

Яндекс Директ

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Директ можна назвати сервісом Яндекса по заробітку. Навпаки, він призначений для того, щоб витрачати гроші, купуючи рекламу. Але при грамотному підході його якраз і слід називати найприбутковішим сервісом заробітку на Яндексі.

Суть проста: купуючи відвідувачів за 10-100 рублів кожного, власник веб-сайту може продавати йому товари вартістю десятки, сотні тисяч рублів і навіть мільйони. Прибутковість грамотно складеної рекламної кампанії становить сотні відсотків.

Глобально заробити в Яндексі, використовуючи Директ, можна двома способами:

 • Купівля реклами для продажу своїх курсів, тренінгів або фізичних продуктів;
 • Купівля трафіку для просування чужих товарів (партнерський маркетинг).

У наш час дуже популярний спосіб заробітку під назвою арбітраж трафіку. Він зводиться до покупки величезних кількостей відвідувачів і перенаправлення їх на оффер партнерської програми.

Найважливіше в цьому випадку – знайти так звану «профітних зв’язку».

Якщо арбітражнік зрозумів, як вкласти 10 тисяч рублів і заробити на цьому 12 тисяч, отримавши 2 тисяч чистого прибутку, він збільшує бюджет в 10 разів і за день фіксує прибуток в розмірі 20 тисяч рублів.

Потенціал заробітку практично необмежений. Команди арбітражніков, в тому числі і вебмастера-одинаки, заробляють до і від мільйона рублів на місяць, купуючи трафік в Яндекс Директ і перенаправляючи його на оффер в партнерських мережах Admitad, CityAds та інших. Про це в блогах і на форумах публікуються мотивують звіти.

Яндекс Музика

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Незважаючи на те, що багато сайтів рекомендують композиторам і виконавцям завантажувати свої треки в Яндекс Музику, розраховувати на хоч скільки-небудь серйозні їм не доводиться.

Схема проста: виконавець розміщує композиції на сервісі і додає кнопку «Підтримати», при натисканні на яку слухачам пропонується відправити довільну суму коштів на підтримку автора. У російських реаліях це практично не працює, адже ми звикли слухати улюблені пісні безкоштовно. Композиторам, які створюють якісні треки, можна порадити сервіс AudioJungle, за допомогою якого в тому числі і російські автори заробляють тисячі і десятки тисяч доларів на місяць.

Яндекс Ігри

Яндекс.Ігри – абсолютно новий сервіс від Яндекса, який представляє собою каталог браузерних ігор. Будь-розробник може додати в цей сервіс свою гру і заробляти на цьому гроші.

Яндекс можна використовувати не тільки як майданчик, яка замовляє віртуальні послуги та виплачує грошову винагороду. Альтернативний варіант – можливість стати співробітником одного з підрозділів компанії.

Яндекс Таксі

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Таксі – один з лідируючих сервісів таксі в нашій країні.

Заробляти можна двома шляхами:

 • Залучення водіїв. За кожного, хто зареєструється і здійснить хоча б одне перевезення, вам виплатять 1500 рублів. Стати партнером компанії Яндекс по залученню водіїв можна на біржі Workle.
 • Робота безпосередньо водієм. Дана зайнятість нічим не відрізняється від роботи в традиційній службі таксі. Постачальником заявок є Яндекс. Вимоги – стандартні: власне 4-дверне авто в ідеальному технічному стані, досвід водійської практики не менше двох років, смартфон на базі ОС Андроїд. За умови 8-годинного робочого дня, винагороду зазвичай становить 50-60 тисяч рублів на місяць. Компанія всіляко заохочує активну діяльність і після кожних 20 замовлень, виконаних підряд, нараховує бонус – 500-1500 рублів.

Активні таксисти з Москви і Санкт-Петербурга, де середній чек становить 500-1000 рублів, примудряються заробляти більше 100 тисяч рублів чистими.

Яндекс Їжа

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Їжа – це сервіс швидкої доставки їжі з ресторанів і кафе, якому потрібні кур’єри в декількох десятках російських міст.

Винагорода обчислюється на основі двох факторів:

 • Оплата за витрачений час;
 • Оплата за виконане замовлення;

У розрахунках враховується рейтинг працівника. Швидким кур’єрам підвищують погодинну ставку. Перевага даної роботи в можливості планування зайнятості. Ви можете визначити, скільки і коли саме працюєте. В середньому кур’єри заробляють 25-30 тисяч рублів. При постійній зайнятості можна отримувати понад 50 тисяч на місяць.

Яндекс Робота

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Яндекс Робота – один з найбільших сайтів рунета з пошуку роботи.

Користувачам пропонують знайти зайнятість на будь-який смак:

 • Без досвіду;
 • тимчасову;
 • Факт підробітку на неповний день;
 • Віддалену роботу на дому;
 • Вахтовий і ін.

За допомогою Яндекс Роботи співробітників регулярно шукають як невеликі підприємства, так і відомі бренди – SkyEng, Liqui Moly, KNESS Group та інші.

У базі сотні тисяч вакансій – від охоронців і продавців-консультантів до топ-менеджерів і міжнародних представників.

Робота в офісі Яндекса

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Співробітниками Яндекса є понад 7 тисяч осіб. Стати одним з них може будь-хто, не тільки програміст або аналітик, але і юрист, фінансист, спеціаліст з безпеки, роботі з персоналом, менеджер проектів.

На сторінці yandex.ru/jobs/ компанія регулярно оновлює список актуальних вакансій для офісної і віддаленої роботи.

Особливий інтерес у фрілансерів викликають вакансії тестувальників і асессоров. Навчання, правда, не пропонують, запрошують лише тих, у кого є досвід.

Також ви можете отримувати винагороду за участь в дослідженнях. Для цього знадобиться приїхати в офіс Яндекса і поділитися своєю думкою про конкретний продукт. Дізнатися докладніше про дану можливості можна на наступній сторінці.

Яндекс вже давно став частиною нашого повсякденного життя. Щодня мільйони російських громадян читають пости в Яндекс Дзене, замовляють їжу з будь-яких ресторанів через Яндекс Їду, подорожують за допомогою Яндекс Таксі і знаходять будь-яку інформацію через Яндекс Пошук, з якого і почалася історія цієї компанії.

Ви можете стати співробітником одного з проектів Яндекса і отримувати корисний досвід, який надалі оцінить будь-який інший роботодавець Росії, або просто знайти тимчасову віддалену підробіток.

Яндекс заробіток – сервіси Дзен, Толока, Музика і Директ

Способів заробити гроші в інтернеті придумано багато, але щоб ними скористатися, доводиться користуватися різними сайтами. Новачки не довіряють проектам, про які ніколи не чули. Але ж Яндекс до них не відноситься? Ця пошукова система розвивається і в інших напрямках.

Зараз пропонують Яндекс заробіток – сервіси Дзен, Толока, Музика і Директ. Можна ще до них додати заробіток в Яндекс.Таксі, але це вже не віддалена робота.

Всі інші варіанти дозволяють отримати гроші не виходячи з дому, причому не тільки на Яндекс.Деньги, але і виводити іншими способами.

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Хто зможе заробляти гроші з Яндексом?

Залежно від обраного сервісу, потрібні певні навички. Є варіанти для новачків, можна виконувати легкі завдання Яндекса з невеликою оплатою.

Але це не так прибутково, як писати статті або випускати музичні композиції. Відразу розставимо всі крапки над Ї, хто може заробити:

 • На Толока – новачки з будь-яким рівнем знань.
 • На Дзене – автори якісних і цікавих статей, власники сайтів.
 • На Музиці – тільки музиканти.
 • Ю Я – арбітражнікі, фрілансери, власники сайтів.

Бажано перед початком роботи зареєструвати гаманець у Яндекса, тому що туди виводяться гроші моментально і з мінімальною комісією (0.1%). В інших випадках умови можуть бути різними.

Відкриття гаманця займає кілька хвилин, а якщо ви зареєстровані в одному з сервісів пошукової системи, буде ще простіше. Тільки врахуйте, потрібно пройти верифікацію, найпростіше це зробити через банківську карту.

Яндекс Толока заробіток для новачків

Майже два роки тому ми вже розповідали докладно про заробіток на завданнях Яндекс Толока. Раніше цей спосіб був трохи цікавіше в плані доходу, зараз же винагороди настільки просіли, що гарного прибутку не підняти.

З чим це пов’язано? З армією виконавців, які готові працювати за копійки.

Розроблявся цей проект для поліпшення пошукової системи. Сюди додаються завдання, з якими не справляються боти.

Після реєстрації ви побачите більшість доручень з кнопкою «навчання», спочатку доведеться його пройти. Якщо навчання пройдено, з’явиться кнопка «Приступити»:

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Будьте готові до того, що спочатку у вас буде мало доручень. Їх стає більше при збільшенні рейтингу.

Подивіться на винагороду, 1-3 цента платять за завдання, причому в ньому може бути відразу кілька доручень. Виконувати їх реально просто, наприклад, просять перевірити, програється чи не програє відео:

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Щоб отримати цент за перевірку, потрібно запустити 8 роликів. Думайте самі, нормальне це винагороду чи ні. Виконання завдань за гроші на поштовика приносить більше (якщо вибирати доручення). Щодо виведення пропонують наступні варіанти:

 • Яндекс.Деньги з комісією 0.1%;
 • PayPal з комісією 2%;
 • Skrillс комісією 1%;
 • ПриватБанк без комісії.

Інші умови виведення теж відрізняються. Можливо, цей спосіб сподобається новачкам, але прибутковість тут настільки низька, що мало хто довго тримається на Толоці, переходячи на інші сайти з завданнями, де платять більше (типу Advego, Vktarget або Wmmail).

Яндекс Дзен заробіток для копірайтерів

Цей сервіс більш цікавий, тому що з ним можна не тільки більше заробляти, але і залучати додатковий трафік на свій сайт.

Навіщо взагалі створений Дзен? На основі запитів користувачів, їм пропонується добірка контенту (відео, статті і т.д.). Але зараз ми поговоримо саме про заробіток.

Копірайтери можуть зареєструвати свій канал і через редактор додавати нові пости (від 500 символів). Власники сайтів можуть підключити RSS стрічку, щоб контент з їх ресурсів додавався в Дзен.

Щоб можна було монетизувати канал, необхідно збирати мінімум 7000 переглядів в тиждень і середній час перегляду сторінки повинно бути більше 40 секунд.

Також є формат «нерратів» він розроблений для мобільної версії Дзена. У ньому також може бути додана реклама для заробітку на статтях.

Тільки після досягнення показників, в редакторі з’являється повідомлення про можливість підключити монетизацію. Вона можлива в двох форматах – простий заробіток (на сторінку встановлюються рекламні матеріали) і прямі продажі (реклама від РСЯ).

У першому випадку виплачується від 40 до 180 рублів за 1000 переглядів. Залежить оплата від тематики та глибини переглядів. Тому важливо публікувати якісний, цікавий контент. Найпопулярніші теми:

 • автомобілі;
 • фінанси і бізнес;
 • кулінарія;
 • фітнес та здоров’я;
 • знаменитості;
 • гри;
 • кіно;
 • музика;
 • наука;
 • подорожі;
 • відносини і сім’я;
 • інтернет і технології;
 • гумор і розваги;
 • хобі.

Після підключення Дзен до свого сайту, пости будуть автоматично переводитися в сервіс, а власники майданчиків можуть розраховувати на додатковий трафік.

Тільки врахуйте, що Яндекс оцінює сайти по дизайну, чесності по відношенню до відвідувачів, оригінальності контенту і юзабіліті.

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Заробіток в Яндексі без вкладень для музикантів

В інтернеті повно статей про те, як заробити на прослуховуванні Яндекс.Музика. Це розлучення, ніхто не платить слухачам, обман пропонується під різними схемами. Ми представляли чесні способи – як заробити Яндекс.Деньги, можете ними скористатися.

Музиканти можуть розміщувати свої треки на Яндекс.Музика і хоча б отримувати пожертвування від слухачів.

Але є два нюанси, по-перше, мало хто займається благодійністю. По-друге, на Яндексі музику слухає не так багато користувачів, тому що є соціальні мережі та інші сервіси.

Проте, починаючому музиканту є сенс додавати композиції. Хоч і опосередковано, але це допоможе набирати популярність, щоб потім заробляти на продажу альбомів, проведенні концертів і іншими способами.

Заробіток через Яндекс Директ

Найпоширеніший варіант – це монетизація сайту. Якісні ресурси можуть встановити код РСЯ і отримувати гроші за кліки по оголошеннях.

Тільки пробитися в систему не просто, там ретельно перевіряють трафік, контент та інші показники. Відвідуваність повинна бути від 500 хостів на добу.

Без свого сайту Директ допомагає заробляти на арбітражі трафіку. Схема наступна: підключаєшся до партнерської програми, наприклад, отримуєш 20% від замовлення в інтернет магазині.

Через рекламну мережу Яндекса додаєш оголошення і вкладаєш гроші. З різних сайтів користувачі переходять по твоїй посиланням і оформляють замовлення. Інтернет-магазин віддає тобі 20% і тим самим ти погашати свої витрати.

Такий вид заробітку вимагає певного досвіду і знань в області маркетингу, тому що залучати покупців не так просто, а гроші доводиться вкладати зі своєї кишені.

Ще один додатковий спосіб заробити в Ю Я – це надавати послуги рекламіста. На біржах фріланса постійно з’являються пропозиції для досвідчених фахівців:

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Власники компаній і різних сайтів розуміють, що важливо не тільки виділити бюджет, а й грамотно налаштувати рекламу, тому шукають маркетологів і платять їм гроші.

Нехай в цьому випадку Яндекс.Директ грає непряму роль (бо також можна працювати з іншими рекламними мережами), це прибуткова справа.

Скільки приносить заробіток в інтернеті через Яндекс?

Ніхто ніколи не назве точні суми, тому що це все одно що запитати – скільки приносить прибутку магазин. Дохід залежить від безлічі факторів, у тому числі що витрачається часу і прикладених зусиль. Щоб ви мали загальне уявлення:

 1. Толока – активно працюючи хоча б по 4 години на день, можна зібрати 2-3 долари. Єдиний спосіб підняти прибуток – це писати відгуки і описи місць на карті.
 2. Дзен – власники розкручених каналів стверджують, що їхній дохід становить 10-15 тисяч рублів на місяць, але домогтися популярності в цій ніші не просто.
 3. Музика – а ви дізнайтеся, скільки заробляють зірки, тут немає ніяких обмежень. Щодо благодійності також складно назвати точні цифри.
 4. Директ – доходи з реклами можуть бути значними, якщо тематика сайту прибуткова і відвідуваність висока. Через арбітраж трафіку дохід залежить від вкладень і навичок.

Зрозуміло, що перші два способи навряд чи будуть приносити великі гроші. Вони є загальнодоступними, вже сьогодні ви можете пройти реєстрацію і почати виконувати необхідні дії (завдання або писати тексти). Нехай невеликі, зате чесні гроші це принесе.

Відгуки про заробіток на Яндекс – гроші без вкладень

На популярному сайті Irecommend є відгуки, де люди пишуть про дохід понад 500 $ в місяць з сервісу Толока.

Чесно кажучи, не зрозуміло, навіщо це робиться, адже у проекту навіть немає партнерської програми. Найімовірніше для залучення уваги, тому що система платить за перегляди постів.

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Можливо, зібрати 50 доларів за місяць і можна, але 550 $ скоріше збереш за рік. Причому для цього доведеться орати щодня по кілька годин. Простіше повірити людям, які кажуть, що через Яндекс.Толока швидше збереш на булку хліба:

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

За заробітку на Дзен відгуки теж не найпривабливіші. Автори скаржаться, що заробіток на написанні статей та їх продаж через біржі, здатний приносити більше. Хоча є і ті автори, які збирають по 100 рублів в день всього з одного поста, але тільки якщо пощастить:

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Щодо Діректа відгуки про заробіток з Яндекс з’являються ще частіше, але там частіше діляться думкою професіонали. Для кого-то це основне джерело прибутку, інші ж кажуть, що краще користуватися іншими рекламними мережами.

В цілому, відгуки позитивні, принаймні, ніхто не звинувачує Яндекс в шахрайстві і виплати всім доходять.

А ви знаєте про онлайн кредити на Яндекс? У житті бувають різні ситуації, якщо буде потрібно електронний позику, його можна отримати на віртуальний гаманець.

Заробіток в Яндекс Дзене, на рекламі або завданнях дійсно приносить гроші, але різні. Варто кілька разів подумати, перед тим як за нього братися.

З іншого боку, в інтернеті завжди було так, що тільки досвід і високий рівень знань приносили пристойний дохід. Легкими способами мільйони точно не збираються.

Раджу відвідати наступні сторінки: – Як навчитися заробляти гроші в інтернеті? – Заробіток в інтернеті поради від бувалого манімейкера – Арбітраж трафіку через соц. мережі

Заробіток на яндекс дзен для звичайної людини!

Доброго часу доби! Сьогодні мова піде про те, як заробляти на яндекс дзен гроші ?! Я особисто пробував цей спосіб ще у вересні 2017 року. Спочатку отримав хороший результат і перший досвід. Але потім канал забанили і позбавили власне блогу трафіку. За рахунок даного способу відвідуваність з 250 піднімалася до 700 уникав в день!

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Тоді багато хто міг здійснити хороший заробіток на яндекс дзен. Хто встиг скористатися різного роду уразливими цього сервісу непогано підняв грошей. Якщо зараз в цю справу вливатися, то вже доведеться докласти реальні зусилля щоб вийти хоча б на 1000 рублів в день!

Як заробити на яндекс дзен і як він працює?

Зараз розглянемо, як можна для авторів заробляти на яндекс дзен в інтернеті з нуля.

Перед початком заробітку доведеться пройти кілька простих етапів:

 1. Завести пошту Яндекса.
 2. Пройти за посиланням дзену: https://zen.yandex.ru/media
 3. Далі доведеться прописати назву каналу і ввести номер телефону.
 4. Ознайомитися з правилами проекту.
 5. Почати публікувати статті.

По суті все що треба це зареєструватися і почати закидати хоча б по одній статті в день! Правда виникає питання де брати статті? Купувати? А чи окупляться вкладення? Велика ймовірність бана, а за що? Адміністрація знайде за що.

Як почати заробляти на яндекс дзен?

Як ви розумієте це досить простий заробіток на статтях, а точніше на перегляді реклами. Раніше подібний заробіток міг бути тільки на сайтах і соціальних мережах. Зараз же його може запустити будь-яка людина без свого сайту.

Щоб запустити заробіток на дзен яндекс виконайте наступні прості кроки:

 1. Визначтеся з нішею майбутнього каналу.
 2. Викладіть близько 4 статей.
 3. На наступний день опублікуйте 2 статті ульотний якості.
 4. Після цього робот зрозуміє до якої категорії відноситься ваше творіння і дасть більше трафіку.
 5. Відвідувачів може і не бути. Тоді пишіть по 1 статті щодня на подобу тих, які вистрілили раніше.
 6. Далі бот оцінює ефективність CTR, якщо вона 10%, то це дуже хороший показник.
 7. Через тиждень або дві сміливо підключайте монетизацію!

Способи заробітку на Яндекс Дзен

У різних стаття і монуалах розповідається про однотипні методи заробітку на цьому каналі. Я приведу ті, які відомі мені.

Схема заробітку на яндекс дзен:

 1. Реклама від господарів даного сервісу!
 2. Проставлення реферальних посилань на сервіси, фізичні товари, навчальні курси і т.д.
 3. Набираємо передплатників за допомогою каналу і надалі або відразу робимо розсилку платного пропозиції по ним.
 4. Шукаємо прямих рекламодавців.
 5. Продаж каналів – як вид бізнесу.
 6. Реалізовуємо свій фізичний товар.

Яндекс дзен приклади заробітку

Наводжу скріншоти доходів, знайдені в інтернеті:

Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ
Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ
Яндекс: заробіток в інтернеті без вкладень - толока, дзен, директ

Автоматизація і заробіток на яндекс дзен

На даний момент можна виділити два процеси автоматизації:

У першому випадку ви наймаєте співробітника, який буде писати тексти і власне вести ваш канал. Переваги для нього в тому, що отримає гроші без всяких ризиків в заздалегідь обумовлені терміни. Ідея непогана заплатив наприклад 10 000 рублів на місяць, людина написала 2 статті по 2-3 тисячі знаків і все. Роботи на 2 години. А ви отримуєте гроші вже з монетизації каналу.

У другому випадку купуєте спеціальну програму по автоматизації всіх процесів. Вона нагадує чимось відкладені публікації в WordPress. Тобто створюєте текст, оформляєте його, ставите дату, коли потрібно опублікувати, і програма це робить за вас. Насправді даний софт дуже зручний.

Переваги програми:

 1. Вихід статей за розкладом.
 2. Є можливість задати скільки текстів можна опублікувати в потрібний час.
 3. Можна робити заголовки.
 4. При бажанні вставляються різні макроси.
 5. Одночасно може вестися з двох і більше акаунтів.
 6. Дозволяє вказувати посилання в кінці статті.

Таким чином можна поєднувати два цих процесу. Дати програму співробітнику, і він буде через неї робити всі потрібні публікації! Просто і зручно!

Яндекс дзен рекомендації по заробітку

Наводжу ряд порад, які вам допоможуть:

 1. Звертайте увагу як працюють автори популярних каналів і робіть краще.
 2. Проводьте експерименти, адже ви можете створити будь-1000 каналів.
 3. Застосовуйте наративи багатьом цей формат до душі.
 4. Робіть статті від 2000 знаків – це дозволить вставити два банери і заробити більше.
 5. Намагайтеся підбирати красиві притягують зображення до тексту.
 6. Робіть контент класним, щоб люде залишали лайки.
 7. Дзен ранжируется в пошуку. Тому дотримуйтесь основи СЕО оптимізації.
 8. З нової статті проставляйте посилання на стару. Це сприяє збільшенню доходу.
 9. Викладайте контент кожен день.
 10. Після відкриття нового каналу, що не завалюйте його текстами, нехай робот зрозуміє, про що ви пишете. Зазвичай для цього вистачає 3 статті.
 11. В кінці залишайте посилання на підписку в соціальній мережі, Ютуб або ін.

Секрети заробітку в яндекс дзен

Особливих секретів чесно сказати не знайшов. Але можна виділити ряд фішок:

 1. Заточуємо статтю під пошуковий запит Яндекса.
 2. Ставимо посилання в кінці статті на підписку VK, YouTube та ін.
 3. Відбираємо ретельно нішу, повинна бути цікава і мало конкурентна.
 4. Чи не вивалюємо скопом відразу 20 статей, публікуємо 4 і чекаємо приблизно добу, потім продовжуємо.
 5. Для утримання користувача можна вставляти треки з Яндекс Музики.

Чи можна заробити на яндекс дзен без вкладень?

Існує ряд людей, які сумніваються в подібному вигляді доходу. Воно й зрозуміло, адже навколо цього виду заробітку стільки чуток і все сприймається дуже розпливчасто. Тому багато хто до цих пір запитують чи реально заробити на яндекс дзен?

Відповідь очевидна, так заробити звичайній людині можна, але доведеться докласти хороші зусилля. Радує той факт, що спосіб без вкладень і доступний всім.

Скільки можна заробити на яндекс дзен?

Судячи з інформації в інтернеті з 100 000 показів йде дохід 2500 рублів на добу. Тобто 75 т.р в місяць. Дохід залежить від тематики. Наприклад, історії з життя можуть генерувати по 1500 в день, а політика при показах 200 000 приносить приблизно 30 000 за місяць.

Сам же Яндекс стверджує, що середній дохід каналу приносить власнику 40 000 рублів на місяць.

Можна провести деякі підрахунки. Наприклад, одна стаття набирає 10 тисяч переглядів за добу. У грошах це приблизно 300 рублів. Великі статті від 2000 знаків можуть вмістити в собі 2 реклами, а це значить, що дохід буде вище.

Цифри наведені вище досить умовні, але в будь-якому випадку для авторів заробити в яндекс дзен реально!

Як вивести гроші?

Для цього просто подивіться на гіф картинку нижче.

 1. Натискаєте кнопку вивести гроші.
 2. Вибираєте куди.
 3. Власне, виводите!

Яндекс дзен заробіток особистий досвід

Про свій досвід я трохи згадав на початку статті. Все почалося у вересні, коли приблизно на моєму блозі було 200-250 унікальних відвідувачів в день.

Для інтересу я вирішив спробувати цей засіб залучення трафіку. Написав здається 3 статті на блог, скопіював і вставив в канал на Дзене, а потім проставив посилання на свій блог.

Пам’ятаю жорстко здивувався, коли трафік зашкалив за 700 осіб.

Відразу прийшла ідея копіювати створені раніше статті і публікувати на каналі. Тобто в теорії через яндекс дзен повинен був піти хороший трафік! Але подібного не сталося, через кілька днів стався бан. Так само підключався по RSS, періодично вистрілювали статті. Потім все зійшло нанівець.

Нещодавно пробував запускати новий канал з метою отримання передплатників в базу. Підсумок такий:

 1. Було написано 3 статті.
 2. Кожна отримала приблизно по 150 переглядів.
 3. В середньому дочітиваній 4.
 4. Передплатників 1.

На цьому експерименти з дзен поки зупинені.

Яндекс дзен заробіток відгуки

Зараз я конкретно розповім які коментарі пишуть люди в інтернеті з приводу цього проекту. Але в першу чергу ви дізнаєтеся, що власне я думаю з цього виду доходу.

Чесно кажучи, якщо занурюватися в деталі і постійно генерувати статті, а краще знайти 1-3 осіб які зможуть щодня писати тексти, то це непогано.

У плані заробітку мені це подобається, тим більше що навіть не доведеться платити податки, все це зробить Яндекс.

Виходить ти просто працюєш онлайн як на звичайній роботі! І заробіток може бути до 100 000 рублів на місяць. Непогана перспектива.

Тепер подивимося, що говорять люди про Дзене в мережі

Фрілансер Алена цілком задоволена результатом. На роботу йде 1-2 години, заробіток близько 25 000 рублів на місяць.

Блогер Дмитро Костін вважає, що на каналі цілком можна заробляти. Запустив пару каналів, став капати невеликий прибуток. Продовжує роботу.

Остап Бандаренко – зробив канал для дружини по рукоділлю. Результат: через три дні набрав 3,5 тис дочітиваній.

В цілому відгуки непогані, так як надія заробити є у кожного.

Яндекс дзен розлучення

Деякі люди вважають, що проект – це просто розлучення. Частково вони мають рацію. І ось з чим це пов’язано:

 1. Автор може вести канал півроку, а потім раз і отримує бан.
 2. Життя статті близько 3-х днів. Якщо людина перестане генерувати контент, то втратить дохід.
 3. Створення статей для кого-то без отримання доходу. Таке теж можливо в даному сервісі.

Плюси і мінуси проекту

Позитивні якості:

 1. Пишіть, про що бажаєте.
 2. Ніякого ТЗ немає свобода написання.
 3. Стаття буде у вас і продовжить працювати, наприклад, приводити народ з пошуку.
 4. Собі текс пишеться набагато швидше ніж чужій людині.
 5. Ні з ким домовлятися не потрібно крім себе!
 6. Компанія за вас платить податки – офіційне працевлаштування.
 7. Дохід залежить від вашої активності та креативності.
 8. Заробіток без сайту.

Негативні сторони:

 1. Доведеться підлаштовуватися під аудиторію.
 2. 7000 дочітиваній тривалістю не менш 40 секунд для монетизації.
 3. Заробіток вкрай нестабільний.

Таким чином сьогодні ви дізналися, як заробляти на яндекс дзен! Скільки можна отримати грошей, чому тут пахне розлученням, отримали поради та дізналися про способи заробітку. На статтю підійшла до кінця, бажаю удачі!