Заробіток на домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

0
99

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу На численні прохання читачів … Так що приготуйтеся, налийте собі чайку або кави, влаштуйтеся зручніше – це буде об’ємна, але дуже корисна, стаття! ????

???? Всім привіт! З Вами Тимур Мазаєв, він же MoneyPapa – експерт по сімейним фінансів.

Можливо, ви б зайнялися справою, про яку завжди мріяли. Може бути ви б більше подорожували по світу. Можливо, переїхали б жити в іншу країну з найкращим кліматом і якістю життя. Хтось проводив би більше часу зі своєю сім’єю і більше займався своїм здоров’ям. А хтось поєднав би все вищесказане! І пасивний дохід як раз дозволяє реалізувати ці ідеї.

Ідея пасивного доходу настільки приваблива для людей в усьому світі саме тому, що він дозволяє людині більше займатися тим, що йому подобається і мінімізувати те, що не подобатися.

уточнення

Хочу відразу уточнити один момент – я не зустрічав зовсім “пасивного” доходу. Майже кожен пасивний дохід вимагає певного праці, як мінімум на початку, після чого він може приносити дохід дуже тривалий час, не вимагаючи вашої активної залученості. Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Отже, давайте розглянемо основні види пасивного доходу.

Здавати нерухомість в оренду

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Ви можете придбати житлову або комерційну нерухомість для здачі в оренду, а можете здавати вже наявну у вас нерухомість (наприклад: квартиру, будинок, дачу, гараж, підвал, горище та ін.). Можна навіть здавати в оренду частину свого житла (наприклад, одну з кімнат, використовуючи сервіс airbnb.com. Можна задурити і здавати через booking.com).

Здати своє житло в оренду, а самому переїхати в знімне

Чи не хочете ділити своє житло ні з ким? Можна здати своє, більш дороге житло в оренду, а самому також орендувати інше, але дешевше. Різниця в цих орендних платах і буде вашим додатковим пасивним доходом.

Продавайте накопичилися мотлох і барахло

Якщо ви думаєте, що це копійки, на які не варто витрачати час – подивіться на те, як ми з дружиною продаємо свої речі на тисячі доларів! Багато з цих речей, зберігалися ще зі студентських часів і захаращували наш будинок роками.

Перетворіть свій автомобіль в засіб заробітку

Можна здавати свій автомобіль в оренду службам таксі, а можна використовувати його як рекламний носій. Подібні сервіси вже давно присутні в великих містах.

Депозити

Депозити – це один з найбільш простих і зрозумілих для населення спосіб збереження грошей і заробляння пасивного доходу. Все просто – ви віддаєте банку свої гроші на певний термін, за що банк нараховує вам відсоток. Прибутковість за вкладами, як правило, невисока і не покриває інфляцію, тому, такий спосіб заробітку підходить тільки для короткострокових стратегій.

Читайте Як вибрати депозит (вклад) у банку. Також скачайте Матрицю Заощаджень (обов’язковий інструмент в арсеналі фінансово-грамотного людини і інвестора), щоб побачити силу складного відсотка в дії.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Напишіть електронну книгу

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Написання книги займає від кількох днів до 2-4 місяців, але коли ви її напишете і розмістіть на книжкових майданчиках, вона зможе забезпечувати вам пасивний дохід роками.

Ви можете ознайомитися з прикладами моїх електронних книг тут. На написання кожної книги, редагування і оформлення у мене пішло по 3-4 місяці – на цьому моя робота закінчилася і доходи від продажу стали пасивними.

Створіть навчальний відео-курс

Ідея та ж, що і з електронною книгою. Якщо ви експерт в якійсь області – запишіть навчальний відеокурс і продавайте його на спеціальних освітніх майданчиках (див. Повний список платформ для створення відеокурсів тут) або у себе на сайті.

Подивіться приклади моїх відеокурсів тут. На створення кожного пішло, 3-4 місяці, при тому, що я все робив самостійно (зйомка, монтаж, оформлення, редактура і ін.)

Створіть або купіть готовий інтернет-магазин

Якщо у вас вже є товари на продаж або ви знаєте, як налагодити поставку, збут і доставку – саме час подумати про власний інтернет-магазині. Існують сервіси, що дозволяють поставити на автомат доставку, зберігання, облік, продажу, прийом платежів, знижки та промо акції і навіть маркетинг.

Дивіться десятки платформ для створення інтернет-магазину тут.

Почніть свій YouTube канал і заробляйте на рекламі

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Ви можете знімати прості відео (в т.ч на мобільний телефон) – музичні, навчальні, комедійні, огляди кіно, апаратури – все, що завгодно! YouTube буде показувати людям рекламу перед або під час програвання ваших відео, а ви буде отримувати гроші (при включеній монетизації і підключеного AdSence).

Приклад мого відеоканалу YouTube дивіться тут. Не забудьте підписатися на нього і поставити пару лайків :))

Заробляйте на рекламі на своєму сайті

Якщо у вас є власний сайт ви можете (повинні) підключити показ реклами (AdSense або будь-який інший). Робиться це різними способами (читайте в інтернеті) і в цілому дуже просто.

Люди заходять на ваш сайт, щось читають або дивляться, і їм автоматично показується реклама. Ви ж отримуєте гроші за перегляди і / або кліки ваших читачів. Дивіться приклади реклами на моїй сайті.

Підпишіться на мої статті тут, щоб подивитися, як це працює в статтях :).

Бонуси за кредитними картками – No No No!

Мої читачі чудово знають мою думку до пластикових карт – не обманюйте себе установками “я кожен місяць погашаю борг по карті” або “я заробляю милі або Кешбек” та іншої нісенітницею. Просто задайте собі питання, з якого ….

банк дає вам безкоштовні гроші, милі, кешбек і інші плюшки? ???? Докладно пояснюю тут: Вся правда про електронні гроші! У 2-х словах, постарайтеся позбутися від цього джерела “доходу”, тому що в результаті ви втратите набагато більше, ніж заробите.

Повірте людині, у якого було понад 20 мега-крутих карт))) Також читайте і дивіться:

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу Toп 10 найбезглуздіших помилок власників кредитних карт
Грошові паразити, від яких потрібно терміново позбуватися
MoneyPapa розрізає кредитні карти ножицями – відео

Продаж фотографій і відео

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Любіть фотографувати і у вас круто виходить? Тоді ви можете продавати свої знімки або відео через фотобанки, такі як Shutterstock, Depositphotos і iStockphoto, Ви будете отримувати відсоток або фіксовану ставку за кожну фотографію або відео, продану через ці фотобанки. Ви завантажуєте свої фото та відео на одну або кілька платформ, і на цьому ваші активні дії закінчуються.

Мікропозики – NO NO NO!

Мікропозики – огидний інструмент грабунку фінансово-неграмотних і зневірених людей. Люди беруть невелику суму «до зарплати» під 100-200 і більше відсотків річних, думаючи “подумаєш, відсотки складуть всього 500-1000 рублів.

Адже це копійки “. Існують платформи, які пропонують вам стати кредитором і отримувати певний відсоток з цього. Посилання давати не буду тому що категорично проти заробітку, який вганяє інших людей в фінансову прірву.

Прискорений повернення кредитів і боргів

Кожна копійка, яку ви платите в банк – це копійка, яка могла б (пасивно) заробляти гроші вам! Борги, як терміти, пожирають і руйнують фінансове благополуччя сім’ї.

Важливо розуміти, що на кожен повернутий раніше графіка долар (рубль та ін.

) Не нараховуватиметься відсотки (місяцями або роками в майбутньому) і всі ці місяці або роки ви зможете заробляти відсотки самі, а не платити його банку.

Приклад: Якщо б ви замість 20-річної іпотеки, на суму 3 млн. Руб. (~ 50 тис. Дол. Це студія або одиничка в Пітері), взятої на 20 років, під 12%, відкладали ті ж гроші, які будете щомісяця платити банку (щомісячний платіж складе 33 тис. Руб.), Під, скажімо 8% – через 20 років у вас накопичилася б сума, яка дорівнює 20 млн. рублів (~ 300-350 тис. дол.

) За рахунок мега-сили складного відсотка! Цієї суми було б достатньо, щоб забезпечити вас до кінця життя доходом в розмірі від 1,5 до 3 тис доларів в місяць! З таким доходом ви б могли непогано жити в будь-якій країні від сходу і до заходу! До речі, така сума поставила б вас в 5-10% найбагатших людей на планеті! Переконайтеся в цьому тут.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

міняйте роботу

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Якщо ви впевнені в тому, що вам платять нижче за ринок, походіть по інтерв’ю і міняйте роботу! Тим самим ви на багато років забезпечите собі додатковий дохід у вигляді різниці старої і нової зарплати. Це буває дуже страшно зробити, тому що

ми, люди, прикипаємо до колективу, до виконуваної роботи, до статусу, до різних бонусів, до стабільності та ін. Ми боїмося ризикувати і щось міняти.

Однак у кожного страху є ціна! Якщо ви втрачаєте сотні або тисячі доларів в рік – пора перестати боятися і почати діяти!

просіть підвищення

Можна поміняти роботу на нову, а можна попросити підвищення. Якщо ви з’ясували (а не просто так думаєте), що об’єктивно стоїте більше, якщо ви приносите користь компанії, яку ви можете оцінити і показати керівництву, якщо вас не просто замінити – просите підвищення. Читайте: 20 перевірених способів добитися успіху на роботі.

Отримуйте від держави все!

Забирайте у держави все, що воно надає за законом. Ви можете не платити (тобто ви повернете цей податок в свою сім’ю) податок за придбану нерухомість (до 260 тис.руб. Або 4 300 долл.), За відсотки по іпотеці (390 тис. Руб. Або 6,5 тис . дол.), за навчання і лікування та ін.

Ми з дружиною, наприклад, використовували податкове вирахування при купівлі нерухомості. Це повернуло в сім’ю 130 000 руб (старими грошима більше 5 тис. Доларів). Ми отримали всі можливі посібники на дітей, включаючи материнський капітал (450 тис. Руб. Або 7,5 тис. Дол.).

Крім цього, можна отримати субсидії (компенсації) від держави на оплату компослуг, на створення / розвиток бізнесу, виплати матерям за сертифікатами «Материнський капітал», спробувати отримати пільгове житло (для деяких категорій громадян), соціальні допомоги при народженні дитини та ін.

Можна купити блог або готовий онлайн-бізнес

Щороку створюються тисячі блогів і онлайн бізнесів, і багато хто з них через якийсь час виявляються закинутими. Якщо ви зможете знайти і придбати блог / онлайн-бізнес з достатнім потоком відвідувачів – значить ви зможете на ньому непогано заробити.

Блоги зазвичай продаються за суму, в 24 рази перевищує щомісячний дохід, що дає 4,2% (100/24) прибутковості (як правило, в доларах) – що не дуже багато, але і не дуже мало, враховуючи ставки за доларовими депозитами в банках.

Плюс, блог або інтернет бізнес можна розвинути і збільшити заробітки.

Участь в оглядах, кліки та інші онлайн маніпуляції

37 ідей для додаткового заробітку у вільний час без вкладень

Анна Кузнецова

11 серпня 2018 о 12:36

Привіт всім! Потреби ростуть з цінами в геометричній прогресії. Хочеться допомогти близьким, з’їздити на море, купити смартфон. Але де ж взяти гроші? Економія – річ хороша, але коли сильно захоплюєшся, стаєш ще біднішими.

Головний принцип: “Не втискуватися в рамки маленької зарплати, допомог, а шукати додаткового заробітку”. Так ви зможете знайти роботу на порядок краще, а дохід дозволить насолоджуватися життям.

“Кожен раз, коли ви берете в борг, ви крадете шматочок свого майбутнього” – Ельвіра Барякіна. Життя чудових людей.

Два роки тому мені знадобилося дістати 6 500 рублів на онлайн-курси. Страшно віддавати такі гроші. На них можна було купити надувний басейн, оновити гардероб, замовити стопку книг. Щоб не займатися самоїдством, компенсувати витрати, я стала активно шукати, де можна підробити.

Про найцікавіші, затребуваних підробітки, які я знаю – розповім прямо зараз. Приготуйте блокнот і ручку.

Як знайти підробіток?

Хочеться, аби робота радувала і добре оплачувалася. Варіантів зараз багато, тому насильно змушувати себе працювати не доведеться.

Як знайти підробіток до душі:

 1. Випишіть на листок всі, що у вас добре виходить. Любите спілкуватися – пишіть, вмієте знайти спільну мову з дітьми – теж. Навіть завзятий геймер може заробляти на своєму хобі до 5 000 $.
 2. Придумайте як монетизувати улюблене заняття. Наприклад, можна знімати проходження комп’ютерних ігор і викладати в інтернет. Якщо ідей немає, читайте статтю до кінця. Ви обов’язково знайдете що-небудь для себе.
 3. Зайдіть на біржі фрілансу, сайти оголошень.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Якщо ви шукайте офлайн-підробіток, купіть газету з оголошеннями. У кожному регіоні вони відрізняються.

Онлайн-дошки оголошень, де знайдеться підробіток:

 • Avito
 • HeadHunter
 • Дорус.ру
 • З рук в руки
 • Юла
 • Доскі.ру
 • Sindom
 • Rabota.ru

Не тільки самі відгукуйтеся на оголошення, але і залишайте резюме. Наприклад, з hh роботодавці охоче пишуть і дзвонять здобувачам.

Як уникнути шахраїв?

У 2010 році я втратила 700 рублів через шахраїв. На цю суму можна було купити сумку продуктів або сходити в кафе.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Я пройшла через всякі псевдоклікери, сервіси “переведи грошики, а потім працюй”. Цей досвід допоміг знайти справжню роботу. Вже 5 років, як жоден шахрай не отримав з мене ні копійки.

Рекомендації та поради

 1. Гроші з повітря не з’являються. Якщо вам обіцяють захмарні суми за кліки, вас намагаються пограбувати. Знала закордонні букси, де нібито платили 100 $ за рекламу, а потім залишали з носом. І подібних сайтів сотні.
 2. За роботу не платять, якщо виставляють умову: “Перерахуйте N рублів і ми відкриємо доступ до завдань” – лохотрон.
 3. Оператор ПК на дому, пришивання очей лялькам і т. П. Мої батьки відправляли внесок 1 000 рублів. В результаті ні ручок, ні грошей.
 4. Не погоджуйтеся на безкоштовний випробувальний термін. «Будьте ласкаві на благо компанії за” Спасибі “, а там подивимося» – зазвичай такий сценарій закінчується сумно. Я безкоштовно відпрацювала тиждень в магазині дитячих іграшок, а потім мені сказали: “До побачення”.
 5. Мережевий маркетинг – продаж нервів і часу за копійки. Оріфлейм, Ейвон – НЕ лохотрони, але ставлять жорсткі умови. Чи не розпродав певну кількість косметики на N суму – віднімають із зарплати. І не пояснити, що ціни ростуть, а зарплати у людей – немає. Поширювати товари раджу людям, підкованим в торгівлі.
 6. Онлайн-казино. Методи, які допомагають обіграти казино – нісенітниця. Якби це викладалося в інтернет, власники ігор давно придумали б захист. Псевдоспособи поширюють партнери казино, які отримують комісійні з програшу.
 7. Піраміди. Онлайн-ігри, де нібито віртуальні ферми, городи приносять гроші. Підступ в тому, що вивести кошти можна тільки після поповнення рахунку або залучення рефералів.

Не давайте собі психологічну установку: “Кругом обман. Заробити нормально нереально “, навіть якщо був негативний досвід. Неприємності почнуть притягатися магнітом. Перевірено.

21 спосіб онлайн-заробітку в інтернеті

Навіщо витрачати час і гроші на дорогу, зовнішній вигляд? Якщо працювати можна на дому, не вилазячи з піжами.

Спеціально для вас я підготувала список варіантів підробітку.

№ 1. Копірайтинг + рерайтинг

Ви використовуєте свій досвід, знання, зібрану інформацію для написання авторського тексту. Робота копірайтерів-фрілансерів оплачується відрядно: за відсоток від продажів або 1 000 знаків без пробілів.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

На текстових біржах середня вартість кілознака 50 рублів. Новачок заробляє 100 – 120 руб. / Год. В місяць виходить 7 200 рублів, якщо писати по 3 години 4 рази на тиждень.

Які курси закінчити для того, щоб стати копірайтером?

Рекомендую пройти наше навчання копірайтингу від A до Я в Базі знань iklife.ru (автори Олексій Морозов і Василь Блінов). Ви скоротите шлях від новачка до професіонала з 4 років до декількох місяців.

Ви можете знайти замовлення з щоденною оплатою на біржі фрілансу. У мене був український клієнт, який платив за текст через 3 – 4 години після його відправлення.

Рерайтінг – перепис чужих статей на свій манер. Варто в 2 рази менше, але пишеться легше. Середня вартість 15 – 40 руб. / Кілознак.

№ 2. Розшифровка тексту

Письменники, вчені, студенти часто пишуть від руки. Відсканувати рукописи можна, але для публікації і вивантаження на сайт не годиться.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

В обов’язки входить: надрукувати текст вручну, оформити за доп. плату і відправити електронний документ замовнику.

Як знайти:

 1. Іноді завдання публікуються на Адвего.
 2. Переглянути вакансії на біржі фрілансерів.

Одна хвилина розшифровки аудіо коштує 15 – 30 рублів. А за один лист рукописи заплатять 30 – 50 рублів.

№ 3. Переклад

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Ви можете переводити:

 1. Відео. За хвилину платять від 50 рублів.
 2. Статті. Вартість залежить від мови. Англійська, українська цінуються менше, ніж китайський або японський.

Де знайти роботу:

 1. Aspire Lifestyles – зарубіжний кол-центр. Обдзвонювати клієнтів, відповідайте на питання в чаті.
 2. Listverse – британське онлайн-видання. Платить до 200 $ за англійську статтю.
 3. FundsforWriters – онлайн видання, присвячене письменникам. Пишіть поради, керівництва, діліться досвідом і отримуйте до 100 $ за текст з 500 слів.
 4. Unbabel – переклад статей, електронних листів. Ставка 8 $ / год. Гроші переводять на PayPal.
 5. Rev – американський сервіс, який платить за переклад документів, субтитрів. Одне слово коштує 5 центів.

Щоб заробити більше, розшифруйте і перетворіть відео на іноземній мові в текстовий документ. Одна хвилина коштує від 70 рублів.

№ 4. Свій блог

Вести блог так само просто, як робити записи в щоденнику. Зробити його можна без вкладень на будь-який безкоштовній платформі – LiveJournal (ЖЖ), Blogger. Знадобляться зусилля, але додатковий дохід вам забезпечений.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

У мене був ЖЖ. Писала про все, що мене хвилювало – подорожах, книгах, танцях із задоволенням. До 15 раз в місяць публікувала рекламні пости і заробляла до 6 000 рублів. Витрачала 1 – 2 години в день на пости.

Реально вийти на щомісячний дохід 15 000 рублів через півроку.

 • Також раджу прочитати статтю 10 способів заробітку на блозі.
 • Приходьте на наш курс по створенню блогу, навчимо вас його монетизувати.
 • № 5. Соцмережі
 • Можна витрачати на соцмережі по 2 – 3 години в день і отримувати до 1 000 рублів щодня.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Ідеї ​​для заробітку на соціальних мережах:

 1. Розкрутка спільнот (SMM). Налаштовуєте таргетовану рекламу, грамотно упаковуєте групу, щоб збільшити кількість передплатників. Один місяць ведення коштує від 10 000 рублів. За настройку таргетированной реклами беріть від 2 000 рублів. Щоб швидко стартувати, раджу пройти SMM-курси.

Як заробити на домашніх тварин

Ці люди хотіли обіймати котиків, гуляти з собаками, в’язати біля телевізора, фотографувати цуценят і отримувати за це гроші. У них вийшло.

Ось чотири історії про людей, які заробляють на своїх звірів.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Вероніка Воронцова

дружить з власниками тварин

 • Господиня: Олеся Завадовская
 • Як заробляє: веде в Інстаграме сторінку від імені свого собаки
 • Скільки: 4500 рублів на місяць

У 2016 році Олеся купила цуценя йоркширського тер’єра, назвала собаку Грунь і виклала в Інстаграм фото. Коли фотографій Груні в її профілі стало більше, ніж всіх інших, Олеся завела окремий акаунт і стала вести його від імені собаки.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу Олеся Завадовская і собака Груня

Коли кількість передплатників досягло тисячі, Груня зацікавила продавців товарів для собак. Олесі стали відправляти речі в обмін на публічний відгук. Томський дизайнер надіслав цілий собачий гардероб, зоомагазин – гель для видалення зубного каменю, ювелір – значок ручної роботи і бантик, а кінолог провів безкоштовний курс дресирування.

Щоб поліпшити якість публікацій, Олеся пройшла в інстаграме безкоштовний курс по фотографії. На обладнання витрачатися не довелося: фотоапарат вже був, а світло і декорації робляться з підручних матеріалів – килимів, покривал, настільних ламп. З негативними коментарями і хамством Груня і її господиня поки не стикалися.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходуЗаробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

 1. Хто: Наталія Новікова
 2. Як заробляє: в’яже одяг з собачої шерсті
 3. Скільки: 9000 рублів на місяць

Біля Наталії шість собак. Як і інші собаківники, вона регулярно їх розчісує, але не викидає шерсть, а робить пряжу і в’яже шкарпетки, пояси та кофти на продаж.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу Наталія Новікова, в’яже речі з собачої шерсті

Речі продаються в основному сезонно: від перших холодів і до весни. Новий рік – найгарячіша пора. Іноді в один місяць виходить продати багато речей, а в іншій нічого.

Готові шкарпетки стоять 1200 рублів, светр – 9000. В середньому в місяць виходить 9000 рублів.

Матеріалу від власних собак не вистачає, тому Наталія купує шерсть у інших собаківників. Минулого місяця придбала 8,5 кг вовни кавказької вівчарки за 6800 рублів. Цього вистачить на 60 шкарпеток або 10 светрів.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу Пряжа з вовни абрикосового пуделя Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу Кардер потрібен, щоб прочесати шерсть, перед тим як прясти

Щоб перетворити шерсть в носок, потрібно професійне обладнання: прядка і кардер. Кардер – це пристрій, який прочісує шерсть, перед тим як перетворити її в пряжу. Прядку купувати не довелося: вона дісталася безкоштовно від двоюрідної бабусі, Наталія витратилася тільки на реставрацію. Кардер купила за 23 000 рублів в інтернеті.

Робота з тваринами: 7 способів перетворити захоплення в заробіток

Чи можна повернути гроші, витрачені на покупку дорогої породистої кішки? Як невибагливу черепашку перевести на самоокупність? Скільки вам можуть платити за любов до тварин? І що робити, якщо ви раптом винайшли зручну поїлку для собак? Читайте в огляді Rjob.ru

За даними статистики тільки у кожного четвертого жителя Росії немає домашньої тварини. Побут інших поділяють кішки, собаки, хом’ячки, черв’ячки, модні останнім часом гігантські равлики, павуки, папуги, рибки і інші представники живої природи. Хтось заводить вихованців з любові до них, хтось підбирає їх з жалості, інші спочатку планують заробляти з їх допомогою гроші.

Чи буде це основним доходом або невеликий підробітком, залежить від безлічі факторів. Вірно лише те, що домашні тварини крім улюбленого вихованця і вірного друга можуть стати і джерелом фінансування.

1. Розведення

Цей спосіб може здатися самим простим, зрозумілим і очевидним – для новачків. Ті ж, хто хоч раз намагався розвести тварин саме на продаж, зітхнуть і зізнаються, наскільки ж складно це було зробити.

Щоб отримати за новонародженого вихованця його ринкову вартість, потрібно дотримати кілька умов: мати на руках родовід, підтвердити, що обидва його батьки є породистими, зробити щеплення, якщо вони потрібні, отримати довідку про здоров’я і т.д.

Але продаж в цьому ланцюжку – не самий складний момент. Набагато важче отримати потомство, яке буде котируватися на ринку. Якщо ви тримаєте тільки одного представника, то для появи «дітей» потрібно знайти пару.

Чим більше титулований і здоровий буде батько, тим дорожче можна буде продати його спадкоємців, а й тим складніше умовити господарів майбутнього батька на зв’язок з вашої «матусею».

Господарі кота або пса зазвичай отримують одного малюка з нового посліду.

З кішками-собаками процес більш-менш зрозумілий. А ось, наприклад, з павуками може бути складніше: деякі особини після процесу «створення дітей» можуть покалічити або навіть убити один одного. Без особливої ​​вправності власника, якому вчасно потрібно розділити парочку, не обійтися.

Кому підійде: Всім, хто тримає вдома тварин і готовий нести відповідальність за влаштування їх дітей в життя. Набагато простіше заробляти на розведенні тварин, якщо ви тримаєте пару. Турбот і витрат, звичайно, буде в два рази більше, але зате і потомство буде з’являтися регулярно.

Як заробити: Реєструйтеся на місцевих форумах, вступайте в групи любителів ваших тварин, розміщуйте оголошення на безкоштовних дошках. Фотографія і докладний опис (характеру малюка, батьків, родоводи та ін.) Прискорять продаж.

Скільки можна заробити: В даному випадку прогнозувати складно. Заробіток буде залежати від виду тварини, тривалості та частоти вагітності і стартової вартості малюка.

Наприклад, сімейство шотландських котів може приносити по 3-4 кошеня 1-3 рази на рік. Кожного можна продати за 2000-5000 і більше рублів, в залежності від регіону.

Будинок за ці гроші не побудуєш, але якісний догляд своїм вихованцям забезпечити можна.

2. Вигул

Поєднати приємне з корисним можна, якщо на свою прогулянку брати ще й собаку когось із знайомих або сусідів.

Багато власників обмежуються короткими виходами «за гаражі», але собакам потрібні тривалі часові гуляння на спеціальних майданчиках, щоб була можливість не тільки задовольнити свої біологічні потреби, але і розім’ятися, потренувати нюх, відпрацювати стрибки, в загальному – набегаться.

Кому підійде: Якщо ви любите довго блукати вулицями, гуляти в парках, влаштовуєте пробіжки і згодні виходити хоч в дощ, хоч в холоднечу, спробуйте підробити в цей час. Такий вид зайнятості також підійде студентам, старшим школярам і «міцним» пенсіонерам.

Ми не дарма написали про будь-яку погоду. Вихованців доведеться виводити кожен день і, можливо, вранці і ввечері. Є й інші небезпеки: тварина може щось з’їсти, налякати перехожих, зірватися з повідка і втекти. До таких моментів варто бути готовими.

Як заробити: Пошукайте серед знайомих або сусідів зайнятих собаковладельцев і запропонуйте брати їх вихованця на прогулянку за невелику плату. Можна шукати вакансії на форумах, дошках оголошень, влаштуватися на постійну основу в агентство по вигулу, якщо таке є в вашому місті, або самому розвісити оголошення по району.

Є й шпигунський метод: відстежите в своєму районі людей, які ненадовго виводять собак на вулицю (при цьому постійно їх кваплять, дивлячись в телефон і побоюючись забруднити дороге взуття), і запропонуйте свої послуги безпосередньо. Поки господар буде збиратися на роботу, його вихованець вдосталь нагуляется.

Скільки можна заробити: За одну прогулянку від господарів можна отримати 100-200 рублів. За собак великих порід платять більше.

3. Передержка

Лайт-варіант змісту домашніх тварин. Немає своїх – можна взяти на «пересмикування», тобто на час. Не у всіх є родичі і хороші знайомі, яким можна прилаштувати вихованця на час відпустки, відрядження або з іншої причини. І якщо, наприклад, дорослої черепасі хтось може насипати корм раз в тиждень, то собак важливо вигулювати і годувати кілька раз в день.

Кому підійде: Тим, хто любить тварин, але з різних причин не може тримати їх вдома постійно. Перетримка також стане помічником того, хто хотів би завести тварину, але поки не зважився на такий крок. Пара тижнів в компанії з чужим вихованцем – зручний спосіб представити себе в ролі його господаря. Головне – пам’ятати, що тварина потрібно буде повернути.

Як заробити: шукати оголошення через місцеві форуми і сайти типу Авито. Також можна влаштуватися на підробіток в агентство, яке на постійній основі займається організацією передержек, вигулів тощо. Для зоонянь є окремі онлайн-сервіси, де можна описати свої умови, вимоги, дати контакти і відразу позначити вартість.

Скільки можна заробити: За пересмикування великі суми не пропонують. Зазвичай ето100-200 рублів в день, але в великих містах вартість може доходити і до 400-500 руб. Власники забезпечують кормом, вітамінами, іграшками і всіма необхідними речами.

Перетримка – це перший крок до створення міні-готелів для тварин. Якщо вам сподобається такий спосіб заробітку, з часом він цілком може стати для вас основною справою.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

4. Пошиття одягу для тварин

Наряди для домашніх вихованців часом коштують набагато дорожче «людських». Власники, яким не по кишені купувати обновки своїм улюбленцям в зоомагазинах, пробують створювати їх самі. Якщо вийшов костюмчик для свого Тобіко чому б не зшити такий же для сусідського? Також можна створювати повідці, нашийники, робити капелюшки та інші прикраси – фантазія безмежна.

Кому підійде: Той, хто вміє шити або плести. Частина робіт, наприклад, вставку кнопок або замків можна делегувати. Викрійки при наявності досвіду можна зробити самим або знайти готові в мережі.

Як заробити: Розповідати знайомим, де взяти «таку ж, але з перламутровими ґудзиками», а також активно використовувати інтернет. Крім традиційних форумів і дощок оголошень підійдуть і ваші особисті сторінки: викладайте якомога більше фотографій свого вихованця в оригінальних нарядах і пишіть, що це зробили ви самі.

Скільки можна заробити: Заробіток не обмежений і залежить від ваших амбіцій і зайнятості. Якщо поставити ціну нижче, ніж на аналогічний товар у магазині, продати можна буде швидше. Занадто занижувати теж не варто – враховуйте вихідні матеріали.

Візьмемо, наприклад, шапочку для собаки з козирком і розрізами для вушок, розмір 7-8 на 8-10 см. В одному з інтернет-магазинів вона продається за 250 руб. Будь-яка майстриня зв’яже подібну за годину-півтора спицями або гачком.

5. Здача в оренду

Звучить цинічно, але подібна послуга в рекламно-розважальному світі користується попитом. В першу чергу затребувані екзотичні тварини і птахи і ті, яких складно приручити: змії, крокодили, лисиці, вовки, єноти, мавпи, левенята, сови і сичі, поросята і т.д.

Наприклад, для фотосесій часто наймають чехословацького влчак – собаку, схожу на вовка. Шикарно виглядають павичі, мило – овечки та міні-Піги. На дитячих святах часто можна зустріти зайчат, кроликів, какаду і навіть каченят. Традиційно попитом користуються «символи року».

Велика удача, якщо ваш вихованець пріглянётся режисерові кліпу, серіалу або фільму. Тоді він стане повноцінним артистом з графіком і знімальними днями.

Кому підійде: Всім власникам тварин. Ваш вихованець повинен бути доглянутим, по можливості доброзичливим, не боятися присутності сторонніх, освітлювальних приладів і спалахів фотоапаратів.

Як заробити: Можна зв’язатися безпосередньо з фотографами в своєму місті і пропонувати для зйомок свого вихованця. Щоб бути переконливим і не голослівним, підготуйте його портфоліо. Будьте готові до того, що на зйомки вам доведеться самому привозити «модель».

Також варто запропонувати послуги свого улюбленця агентствам, які професійно займаються здачею тварин в оренду. Вашого підопічного внесуть в базу і будуть запрошувати на заходи. У цьому випадку частина гонорару буде йти організаторам.

Скільки можна заробити: За даними сайту Кінозоопарк за першу годину оренди єнот заробляє 9000 рублів, кожну наступну – 2500. Стільки ж принесуть і міні-Піги. Команда кроликів відпрацює 3 години за 6000 рублів.

На зйомки запрошують також доглянутих кошенят рідкісних порід, черепах, собак та інших тварин, яких можна утримувати в домашніх умовах. Наприклад, благородний поінтер відпрацює повний день за 6000 рублів, уиппет за 5000, хаскі стільки ж «візьме» за півтори години.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Наприклад, ваш тигр міг би зніматися в «Життя Пі»

6. Грумінг

Грумінг – це гігієнічний догляд за шерстю (купання, стрижка і ін.), Шкірою, вухами і кігтями тварини. Подібний догляд здійснюють в професійних Зооперукарні або ж на дому. Щоб стати грумером, потрібно пройти курси або попрацювати з тваринами (наприклад, волонтером в притулку). Також можна влаштуватися асистентом до працюють фахівці.

Потрібно бути готовим, що ваші клієнти будуть відчайдушно опиратися. Чи не кожному собаці сподобається те, що її буде купати і стригти незнайомець, що вже говорити про котів.

Кому підійде: Пристрасним любителям тварин, тому що доведеться терпіти укуси, капризи і навіть агресію. Стійким і фізично міцним людям: деякі собаки можуть бути досить сильні. Чи не зайнятим: грумери часто працюють вечорами і на вихідних, так як в цей час більшість власників знаходяться вдома.

Скільки можна заробити: Розцінки залежать від регіону і породи тварини: від 500-800 до декількох тисяч рублів за один сеанс догляду.

Як заробити: Влаштуватися в салон або в компанію по організації догляду за вихованцями на дому, шукати через знайомих.

Заробіток на Домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Як працює грумер

7. Створення бренду

З вашого Бобика, Гоші або Джона цілком може вийти інтернет-зірка. Алгоритм розкрутки аналогічний «людському». Зареєструвати аккаунт, викладати фотографії, запрошувати друзів на свою сторінку, ставити лайки, коментувати потрібних френдів (тобто фотографів, редакторів журналів, сайтів, власників агентств по здачі в оренду та ін.).

Справа по розкрутці піде простіше, якщо у вашого вихованця є якась особливість. Наприклад, кіт вміє хмуритися, собака посміхатися, равлик ворушить ріжками в такт музиці тощо. Якщо подібного вміння не спостерігається, подумайте, як його можна створити і на чому варто зробити акцент (наприклад, спочатку зняти равлика, а потім підібрати відповідну музику).

Кому підійде: Любителям інтернет-серфінгу.

Як заробити: Як набереться тисяча-інша фоловерів, можна особливо вдалі фото розмістити на магнітики, календарях і гуртках і спробувати продати через той же аккаунт передплатникам-фанатам.

Також відомого тваринного можна здавати в оренду, завести для нього власний сайт, зареєструвати торгову марку, скласти від його особи стих або писати міні-розповіді. Лобіювати його участь в рекламі, зйомках кіно.

І так далі – межа обмежений вашою фантазією.

Скільки можна заробити: За даними з відкритих джерел найвідоміший в мережі «сумний» кіт приносить своїм господарям близько 42000 доларів в рік. Так що є, до чого прагнути!

Є й інші варіанти заробітку для любителів домашніх тварин:

 • допомога в догляді за ними (особливо, коли в приватних будинках міститься відразу кілька великих собак),
 • дресирування (якщо у вас є свій вдалий досвід),
 • катання на собачих упряжках (хаскі),
 • підробіток в ветеринарних клініках або зоомагазинах,
 • організація перевезень, перельотів або таксі для домашніх тварин та ін.
 • Бізнесом або невеликий підробітком з продажем «для своїх» може також стати створення незвичайних речей або іграшок для тварин: підстилки для собак, кошики для кішок, зручні поїлки, плетені сходи для папуг, клітини для хом’яків і так далі.
 • Ми розглянули «міські» варіанти, а є ще підробіток для жителів сіл: розведення курей і інших птахів, робота скотарем або пастухом, допомога в догляді за вуликами або навіть кінний театр.
 • Якщо ви любите тварин і плануєте пов’язати з ними свою роботу, вам є з чого вибирати.

При використанні матеріалів сайту rjob.ru вказівку автора і активне посилання на сайт обов’язкові!

Додатковий заробіток в мережі. Додатковий заробіток на дому

Доброго часу доби! У цій статті я хочу розповісти, як можна отримувати додатковий заробіток на дому, працюючи за комп’ютером в інтернеті в будь-який вільний час доби.

Безробіття, скорочення і відсутність робочих місць змушують все більшу кількість людей шукати додатковий заробіток на дому в інтернеті. За останні роки багато людей знайшли для себе додатковий дохід в інтернеті.

Часто, розмір доходу, отримуваного за роботу в мережі, перевищує середній розмір доходу, який люди отримують, працюючи не в інтернеті. Хочу зауважити, що немає обмежень за розміром одержуваного доходу. Якщо на звичайній роботі, Ваш дохід обмежений ставкою, і домогтися збільшення до нього дуже складно.

Кількість грошей, зароблених в інтернеті, безпосередньо залежить від затраченого часу і зусиль на виконання роботи.

Додатковий дохід в інтернеті – де вас можуть розвести?

На те, скільки грошей буде приносити Вам додатковий джерело доходу, впливає наявність спеціальних навичок і досвіду. Можна отримувати додатковий дохід без вкладень і будь-яких навичок. Але на великі суми грошей в такому випадку не розраховуйте. Наприклад, відмінно підходить для новачків, тому що не вимагає ніяких спеціальних знань.

Звичайно, якщо Ви погано орієнтуєтесь в інтернеті і навіть не знаєте, що таке адресний рядок в браузері, то і кілька рублів Вам буде заробити складно. Вам доведеться витратити час на навчання базовим поняттям і набуття досвіду. І тільки потім замислюйтесь про отримання великих грошей.Заробіток на домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Простий рецепт, як не потрапити на вудку шахраїв і не втратити свої гроші! Якщо Ви відразу усвідомлюєте, що в інтернеті немає легких грошей і чарівних кнопок «бабло», то забезпечите себе від шахраїв. В іншому випадку, досвід втрати часу або грошей, дасть Вам це розуміння.

Способи додаткового заробітку в мережі інтернет різноманітні. Найпопулярніші перераховані в статті

Щоб додатковий заробіток в інтернеті на дому забезпечував Вас грошима, необхідними для нормального життя, Ви повинні, або мати професійні навички, в яких потребують інші люди, які готові платити Вам, або Ви змушені буде багато працювати, виконуючи некваліфіковану роботу.

Як знайти додатковий заробіток на дому без обману

Пропозицій по заробітку в інтернеті величезна кількість. Але, якщо відкинути ті, які не є шахрайськими, залишиться зовсім небагато.

Зазвичай новачки пробують свої сили, працюючи на поштовика, біржах купівлі-продажу лайків в соціальних мережах, написанні та продажу статей і виконанні інших оплачуваних замовлень.

У цій статті перераховані кращі сайти, на яких можна знайти додатковий заробіток у вільний час і вони виплачують зароблені гроші.

При виборі сайту для заробітку і перед тим, як відгукнутися на привабливу вакансію роботі, перевірте чи не вимагають випадково від Вас нічого з наступного:

 1. Для початку роботи Вас просять зробити невеликий внесок, коротше заплатити за що б то не було. Такі пропозиції від шахраїв. За 4 роки я жодного разу не зустрічала від чесного роботодавця такої пропозиції. Робота надається безкоштовно, а по закінченні її виконання Ви отримуєте оплату. А не навпаки, щоб отримати роботу, потрібно спочатку заплатити!
 2. Якщо обіцяють легкі гроші за годину два роботи в день і при цьому не пояснюють з чого буде йти дохід, розповідають що Вам потрібно робити в загальному і розпливчасто. Коли шахраї хочуть обманним шляхом виманити у Вас гроші, вони в деталях з картинками показують, як зареєструватися, поповнити баланс, на які кнопочки натискати, щоб Вам гроші потекли рікою.
 3. Також шахраї користуються слабкістю людей до грошей. Чомусь багато втрачають голову, коли читають опис «заробітку» великих сум грошей.

Додатковий заробіток для жінки у вільний час

Тепер ми поговоримо, який є додатковий заробіток для жінок, що бажають заробити у вільний час. Як відомо, вільного часу у жінок зазвичай не багато. Це або вихідні дні, або вільні вечори.

Якщо Ви вирішили підзаробити, працюючи за наймом в інтернеті і виконуючи замовлення на спеціалізованих біржах, то дуже багато часу Ви будете витрачати на пошук відповідного замовлення. Кількох годин на день не достатньо, щоб відразу вийти на такий же дохід, як і на основній роботі.

Тому на значний додатковий заробіток через інтернет на перших порах не розраховуйте. Новачкам доведеться багато чому навчитися і набратися досвіду.

Заробіток на домашніх тварин: 4 робочих способу, розмір доходу

Перераховані нижче види додаткового заробітку підійдуть, як працюючим жінкам, так і жінкам в декреті.

Створення і ведення свого персонального сайту або блогу – хороша можливість додаткового заробітку. Вести блог можна на будь-яку тему. Любите смачно готувати – створіть кулінарний блог і викладайте на нього рецепти. Чи вмієте підбирати одяг і все знаєте про догляд за собою – давайте поради на своєму блозі.

На жаль, швидко заробити на своєму сайті не вийде. Потрібно не мало часу, щоб розвинути його до необхідного рівня. Ви будете витрачати сили і вкладати невеликі гроші, а віддачі не буде.

Перші гроші сайт принесе не раніше, ніж через півроку – рік після створення. Якщо Ви нікуди не поспішаєте, хочете вести свій сайт, як хобі і Вам не потрібні швидкі гроші – цей спосіб заробітку для Вас.

Додатковий заробіток на дому без вложений у вільний час можна отримувати від написання і продажу статей.

Схема роботи проста: знаходите замовлення на написання статті на задану тематику, читаєте вимоги, пишіть текст і отримуєте оплату. Вихідний матеріал для переписування своїми словами знаходите в пошуковику.

Початківець копірайтер отримує близько 20 руб. за 1000 знаків тексту. За одну статтю можна в середньому заробити від 60 руб. або від 2 доларів.

Якщо у Вас хороший досвід в бухгалтерії, аудит, маркетинг, дизайні, юриспруденції або іншої професійної області. Надавайте консультації по скайпу або проводите майстер класи на вебінарах.

Широко затребувана професія дизайнера. Додатковий заробіток в вечірній час може приносити малювання макетів, елементів дизайну сайту, обробка картинок і фотографій. На Ви знаходите замовлення і домовляєтеся з замовником, що, наприклад, через 2 дні (або 2 вечора) намалюєте йому шапку сайту.

У Вас є хобі у вигляді в’язання, шиття, бісероплетіння, декупажу та іншого, як отримати додатковий дохід? Дуже просто. Продавайте свої роботи через інтернет. Не обов’язково створювати свій інтернет магазин. Є багато сайтів, де Ви може розмістити оголошення про продаж. І не потрібно платити за оренду торгового майданчика і зарплату реалізатора.

 • Якщо у Вас є інші ідеї для додаткового заробітку, пишіть про них в коментарях.
 • З повагою, Вікторія – блог сайт