Заробіток на рецептах: 3 способи заробити + скільки за це платять

0
112

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

 • Поради щодо написання рецептів
 • Щоб зуміти продати покроковий рецепт, необхідно правильно його скласти, щоб він виглядав дійсно презентабельно і цікаво. Ось кілька нюансів, на які вам варто звернути увагу:
 • → Ретельно фотографуйте по кілька разів кожен крок готування, навіть якщо це банальне додавання масла в їжу;
 • → Усі фотографії повинні бути унікальними, як і текст;
 • → Текст рецепта повинен бути об’ємним – не менше 500 знаків без пробілів;
 • → Так само текст повинен бути грамотно складений, а фотографії – хорошої якості;
 • → У тексті необхідно перерахувати всі використовувані інгредієнти;
 • → В кінці рецепта обов’язково повинно бути фото готового блюда.

Процес створення рецептів не такий важкий, а головне – фотографуючи з різних ракурсів, ви можете зробити відразу кілька рецептів, написавши при цьому різні описи, а потім продати рецепт відразу на декількох біржах контенту. Адже покупців на рецепти багато, а продавати повторно текст – не зовсім правильно!

Де і як продати рецепти?

Якщо ви тільки починаєте свою кар’єру автора рецептів, то можна спробувати продавати їх на найпопулярніших біржах контенту Etxt і Advego. Як правило, там, тексти такого роду розкуповують тут же. Крім цього, якщо простудіювати трохи оголошення, то ви обов’язково знайдете пропозиції про покупку готових авторських рецептів.

Другий варіант – це прямий продаж своїх рецептів кулінарним ресурсом. Їх кількість велике, але далеко не кожен готовий співпрацювати зі сторонніми авторами і вже тим більше платити їм за це гроші. Пропоную вам чотири найбільш популярних ресурсу, де ви зможете заробити на рецептах.

Webspoon Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Дуже жорстка модерація рецептів з високими вимогами. Однак тут ви можете заробити від 100 до 400 рублів за один опубліковані рецепт. Вартість рецепта залежить від вашого рейтингу і тарифного плану на сайті, а так само кількості опублікованих рецептів.

Prosmak Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Тут ви так само зможете отримувати гроші за свої рецепти. Модерація ресурсу не настільки жорстка, але і ціни не високі. За рецепт 500 знаків ви отримаєте $ 0.3 1000 знаків – $ 0.6, 1500 – $ 1 і за текст від 2000 знаків – $ 1.3.

 1. Findfood Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять
 2. Найпростіший сайт, готовий віддати від 30 до 60 рублів за покроковий рецепт з фото і 100 рублів за відео-рецепт.
 3. Fotorecept Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Тут ви будете отримувати гроші тільки в разі переглядів вашого рецепта. Тобто, щоб заробити гроші, вам необхідно написати дійсно цікавий і корисний рецепт їжі. Вартість 1000 переглядів – 500 рублів.

Головне пам’ятайте, де б ви не публікували рецепт – він повинен бути унікальним, інакше вас просто заблокують без можливості вивести гроші.

Заробіток на рецептах: нюанси, способи заробітку, проекти

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять Вітаю вас на сайті про заробіток. В інших статтях ви вже дізналися про те, що заробляти в інтернеті може будь-хто, для цього достатньо лише мати комп’ютер з виходом в інтернет і трохи вільного часу. У цій статті я познайомлю вас з одним з найбільш поширених і цікавих способів отримання доходу – написанні рецептів. Ви дізнаєтеся про різні способи заробітку на кулінарних рецептах, ознайомитеся з популярними проектами для роботи. Я підкажу вам, як написати якісний рецепт, який у вас обов’язково куплять, які критерії висуваються до написання. Також ви дізнаєтеся про середній рівень доходу, на який зможете розраховувати, займаючись такою діяльністю. Сподіваюся, ви зможете винести корисну для себе інформацію і почати заробляти прямо зараз.

Особливості заробітку на рецептах

Це вид підробітку, який відмінно підійде домогосподаркам. Ви можете займатися тими ж домашніми справами, що і зазвичай, проте при цьому розраховувати на певний дохід. Отримувати прибуток за написання рецептів дійсно реально, однак потрібно знати, що до них висуваються певні вимоги.

Існує безліч сайтів, на яких публікуються різноманітні унікальні рецепти з фотографіями. Такі ресурси отримують велику кількість відвідувачів за рахунок корисності контенту, а виконавці – свої чесно зароблені гроші.

Однак, щоб ваш рецепт взяли на тому чи іншому сайті, важливо, щоб він відповідав певним вимогам:

 1. Всі фотографії процесу готування і безпосередньо приготованого блюда повинні бути зроблені в хорошій якості. Ідеально, якщо ви підберете хороше освітлення, правильний ракурс і фон.
 2. Більшість ресурсів приймають тільки унікальні фотографії, тобто ті, які зроблені особисто вами. Однак є сайти, на яких допускається розміщення неунікальний зображень. Всі ці нюанси обов’язково варто уточнити, перш ніж починати співпрацювати з тим чи іншим ресурсом.
 3. Кожен рецепт повинен мати гарне й цікаве опис, якщо це висувається в вимогах.
 4. Щоб заробити на продажу рецептів непогані гроші, важливо писати їх на доступній мові, з покроковою інструкцією. Важливо описати всі кроки приготування з максимальною точністю, вказувати правильні пропорції інгредієнтів і робити рецепт зрозумілим для кожного.
 5. Одне з ключових вимог – грамотність. Всі рецепти потрібно писати без помилок, щоб виконувати всі норми і правила російської мови. Тільки такий контент зможуть прийняти і опублікувати.
 6. Всі тексти рецептів повинні бути унікальними. Різні сайти перевіряють цей показник в різних програмах (для перевірки унікальності найчастіше використовуються сервіси Адвего, Etxt, Текст.ру та інші).

Важливо писати рецепти на доступній для всіх мові, не використовувати складні терміни, адже читачами можуть бути абсолютно будь-які люди (навіть ті, хто займається цим раз на місяць).

Варто пам’ятати, що на початковому етапі ви можете зіткнутися з різними труднощами, такими як:

 • досягнення необхідного рівня унікальності; рецепти – це специфічна тематика, яка не допускає «води» і різних непотрібних словесних конструкцій; тому нерідко новачки можуть витратити на написання тексту порядку однієї години, а на роботу з його унікальністю – близько 2-3 годин;
 • необхідність створювати унікальні фотознімки; щоб заробляти більше на рецептах, важливо фотографувати кожен свій крок в процесі приготування, а це забирає більше часу;
 • необхідність самостійно готувати всі страви, щоб мати можливість зробити фото і правильно описати весь процес; через це за годину роботи на початковому етапі можна отримати зовсім невелику оплату;
 • зважаючи на велику конкуренцію в даній галузі, новачки можуть розраховувати на невелику оплату; а щоб отримувати більш значне винагороду за свою працю, доведеться довести свій професіоналізм як кулінара, фотографа і копірайтера.

У будь-якому випадку при наявності необхідної наполегливості і терпіння можна подолати всі ці труднощі, знайти хорошого роботодавця і займатися улюбленою справою за досить пристойну оплату.

Кращі способи отримання прибутку

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

На сьогоднішній день користувачі можуть заробляти такими методами:

 1. Писати на замовлення рецепти. Це найкраще реалізувати, якщо зареєструватися на різних біржах копірайтингу. При цьому тут не завжди потрібна наявність фотографій і необхідність самостійно готувати страви. Є замовники, яким потрібна тільки якісний глибокий рерайт вже розміщених в мережі рецептів.

У будь-якому випадку знайти таких замовників і заробити на написанні рецептів для них не складно, при цьому ви наберетеся досвіду в копірайтингу і зможете в подальшому пробувати себе в інших тематиках.

 1. Продавати власні рецепти. Такий вид роботи полягає в тому, що ви самі будете створювати рецепт і виставляти його на продаж на різних сайтах, зокрема, на тих же біржах копірайтингу.

Варто відзначити, що на продаж можна виставляти особисто ваші рецепти, які ви самі придумали, приготували, зробили фотографії процесу.

В цьому випадку ви зможете ставити більш високу вартість своєї праці. Однак можна також шукати рецепти в мережі, додавати в них якісь родзинки, готувати і описувати процес.

У будь-якому з варіантів ви зможете знайти замовників, яким сподобаються ваші роботи.

Однак новачкам в цій справі буде досить важко продати свої рецепти через відсутність належного досвіду, рейтингу та відгуків. Тому необхідно бути готовим до відсутності стабільності.

 1. Створити власний кулінарний блог. Такий вид діяльності вважається найбільш прибутковим, однак він зажадає від вас великих тимчасових і навіть фінансових витрат. Вам буде потрібно вивчити основи сайтобудування, проаналізувати потенційних конкурентів і створити ресурс, який буде вигідно відрізнятися на тлі сотень інших.

Тут, щоб заробляти на рецептах, вам знадобиться завоювати увагу аудиторії користувачів, домогтися гарної відвідуваності сайту і підключити рекламу. Все це можливо, якщо ви вмієте гарно і цікаво описувати процес приготування страв, підкріплювати інформацію «смачними» фотографіями і правильно просувати свій ресурс.

Паралельно з розкручуванням і наповненням свого блога ви можете вести канал на YouTube. Записуючи туди цікаві ролики на кулінарну тематику, ви зможете набирати аудиторію глядачів. Згодом можна буде перенаправляти відвідувачів блогу на Ютуб-канал і навпаки.

Це три основні способи, які підійдуть усім новачкам. Якщо ви сповнені ентузіазму, сил і терпіння, то можете спробувати створити власний ресурс. Якщо ж ви просто хочете спробувати свої сили в цій сфері і отримати невеликий додатковий дохід, то оптимально буде пробувати шукати замовлення на біржах копірайтингу.

Список надійних проектів

Я оформив список популярних і надійних сайтів, на яких ви зможете заробляти. Це найбільш підходящі ресурси для всіх, хто хоче отримувати оплату за написання унікальних рецептів.

Webspoon – цікавий сайт, що пропонує стабільну роботу з непоганим заробітком для професійних кулінарів. Тут виконавець обов’язково повинен знати основи кулінарного мистецтва і вміти робити якісні фотознімки.

Patee – ресурс, що дозволяє заробити на публікації рецептів. Тут може бути стягнено плату за перегляд іншими користувачами написаних вами матеріалів з фотографіями. До кожного рецепту висуваються певні вимоги, яких потрібно обов’язково дотримуватися. Чим більше передплатників буде у вас і чим більш затребуваним буде ваш контент, тим більше ви зможете заробити.

Fotorecept – досить цікавий сайт, який платить користувачам за розміщення оригінальних рецептів. Кожна 1000 унікальних переглядів оцінюється до 500 рублів. Виплати можна перевести на гаманець в системі Вебмані.

Iamcook – відповідний сайт для досвідчених кулінарів. Залежно від кількості опублікованих рецептів користувачі зможуть розраховувати на більш високу оплату. Однак є певний ліміт на кількість публікованих матеріалів на місяць. Для кожного користувача він визначається індивідуально.

Так, я запропонував вам перелік найбільш вигідних і надійних сайтів для заробітку. Рекомендую вам обов’язково ознайомитися з умовами роботи на кожному з них, щоб оцінити всі їх плюси і мінуси. Це допоможе вам вибрати найвигідніший варіант для себе.

Скільки можна заробити?

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Конкретний рівень заробітку на рецептах залежить від того способу, який ви виберете. Так, наприклад, новачки, які займаються пошуком замовлень на різних біржах копірайтингу, можуть розраховувати на досить невеликий прибуток – близько 30-70 рублів за кожну 1000 символів. Однак і вимоги тут зазвичай мінімальні – унікальність і грамотне виклад.

Якщо ж зареєструватися на одному з вищеописаних сервісів і регулярно публікувати там цікаві рецепти, то можна розраховувати на 400-500 рублів за досить об’ємний матеріал з якісними фотографіями.

Однак пам’ятайте, що є сайти, які платять за перегляди вашого рецепта іншими користувачами.

Тому необхідно не тільки грамотно написати текст, а й вибрати затребувані рецепти, які обов’язково будуть цікаві широкому загалу.

Якщо ви вирішили створити власний ресурс, то зможете розраховувати на більш приємне винагороду, оскільки тут ви зможете підключити тематичну рекламу або навіть продавати свої страви. Однак цей варіант варто спробувати вже більш досвідченим кулінарам-копірайтерів. Тут ви зможете розраховувати на заробіток від 15 000 рублів на місяць.

Не забувайте, що процес готування значно ускладнюється тим, що вам необхідно тримати під рукою фотоапарат і фіксувати кожен свій крок. Крім того, не завадять знання в області копірайтингу і обробки фотографій, щоб ваші рецепти були найцікавішими і завойовували свою аудиторію користувачів.

Як бачите, такий спосіб заробітку має свої недоліки і переваги. Якщо ви бачите, що ця робота для вас, і ви знайдете чим здивувати навіть найвибагливіших читачів, то сміливо пробуйте свої сили! Сподіваюся, що стаття була цікавою для вас, і ви зможете визначитися з найбільш прийнятним способом заробітку. Бажаю вам успіху!

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Заробіток на рецептах від 500 руб. в день

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Бонуси: 2 нові книги для заробітку на Яндекс Дзен.

… або для тих, хто володіє власною базою рецептів

Інтернет-ресурс, який платить за кулінарні рецепти, а точніше, за їх перегляди відвідувачами. Будь-який новий рецепт проглядається 1500-2000 раз на добу – це середня відвідуваність ресурсу, згідно лічильнику Liventernet.

Оплата за 1000 переглядів 500 рублів за один рецепт. Вам будуть платити до тих пір, поки ваш рецепт буде перебувати на сайті, до тих пір, поки буде існувати ресурс.

Більш того, я Вам надам ще 3 сайта, які платять за розміщення кулінарних рецептів.

Можна використовувати чужі рецепти, якщо їх переробити так, як я опишу в курсі. Це не складно.

 • Заробляти можуть як жінки, так і чоловіки, котрі розуміються на кулінарних рецептах.
 • Також, ви можете розміщувати рецепти на Яндекс Дзен з докладним описом, з обов’язковим зазначенням джерела, щоб не потрапити під песимізація Яндекса.
 • Це додаткове джерело доходу, який може в рази перевищувати дохід на сайті рецептів.

Читачі Вашого каналу Дзен будуть переходити на Ваші сторінки рецептов.Ето Великий + в заробітку.

 1. Для тих, хто не знає, як працювати з Яндекс Дзен, безкоштовно віддам книгу
 2. «Повне керівництво по оформленню каналу і розміщення статей на платформі Яндекс Дзен».
 3. Сайт рецептів пропускає, практично, будь-який рецепт, якщо такого рецепта немає на сайті.
 4. Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платятьЗаробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

За твердженням Адміністрації ресурсу, коментарі залишає в середньому кожен 10-й відвідувач сторінки рецепта. Це означає, що другий рецепт на скріншоті подивилися більше 50 000 разів. Це на 25 000 рублів. Це всього лише один рецепт!

Перший рецепт на скріншоті (моя думка) просто ні про що! Нісенітниця якась. А адже рецепт приніс даному користувачеві не менше 5 000 рублів. І це за 2 тижні. Скріншот був знятий через 2 тижні з моменту розміщення рецепта.

Це приклад заробітку на одному рецепті. А якщо у Вас сотні рецептів? Передбачити, яким високим буде дохід, мені важко. Все залежить від вас.

АВТОР КУРСУ

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Створюю Інфокурси з урахуванням вимог своїх постійних клієнтів, які вже придбали у мене курси для заробітку в інтернеті.

Так, народ вимагає прості і зрозумілі механізми, способи заробітку в інтернеті без вкладень.
І я всім кажу, пишу і повторюю: Починайте діяти! Ще не почнете діяти, результату не буде.

Це як навчитися плавати. Як би добре Ви не вивчили теорію плавання, плавати не навчитеся, поки не залізете в воду.

Так само в бізнесі, в заробітках по інтернету. Ще не почнете реально діяти, не заробите, як би добре не вивчили курси.

Курс «Заробіток на рецептах» хороший тим, що не потрібно думати, вирішувати складні завдання, запам’ятовувати щось. Просто, берете і робите.

І ось, в останній момент я вирішив кожному покупцеві курсу подарувати другу книгу «Корисне керівництво для авторів Яндекс Дзен». Це нова книга. У ній найостанніша новітня інформація.

Ви дізнаєтеся:

 • • Як вивести канал на монетизацію за 5-7 днів
  • Секрети, де брати контент і не писати його самостійно
  • Як створювати унікальні картинки і не потрапити на авторські права
  • Найпопулярніші тематики в Яндекс-Дзен, на які точно заходять!
  • Найкращий час для публікацій
 • • Скільки можна заробити на Яндекс-Дзен
 • Таким чином, Ви отримаєте 2 книги безкоштовно для роботи з Яндекс Дзен.
 • Найсильніша рада в книзі, це те, як просто скопіювати будь-який контент і вставити в Яндекс Дзен без рерайта (без змін) і Ваш канал не буде пессімізірован, а навпаки, злетить вгору за кількістю дочітиваній.

ВАША МЕТА: 100 рецептів! 100 СТАТЕЙ НА ЯНДЕКС ДЗЕН! І У ВАС БУДЕ ВСЕ! ЗРОБІТЬ ЦЕ, І НЕ зупинятися на цьому!

ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ

Як заробити в декреті на дому – заробіток в інтернеті на рецептах до 250 рублів

Як заробити в декреті на дому – актуальне питання для багатьох новоспечених матусь, які бажають використовувати вільний час з фінансової користю.

Приготування нових страв і експерименти з рецептурою – це ваш коник і справа життя? Тоді на своєму таланті ви зможете заробляти хороші гроші, продаючи готові рецепти на спеціалізованих сервісах.

Балуйте своїх домочадців смачними стравами, паралельно роблячи фото на телефон або фотокамеру, і отримуйте з розміщення рецептів на спеціалізованих сервісах додатковий дохід! Цей спосіб заробітку, так само як і набір тексту на дому, підійде всім домогосподаркам, мамам в декреті, які мають у своєму розпорядженні вільний час.

Продаж контенту – перевірений і надійний спосіб заробітку в інтернеті без вкладень і обману. Копірайтингом вже займаються мільйони людей зі всього світу. А щоб заробіток приносив справжнє задоволення, можна пов’язати його з улюбленим хобі. Цей вид діяльності настільки простий, що з ним впоратися навіть підліток.

Заробіток на рецептах: 3 способи заробити + скільки за це платять

Заробіток в декреті на дому на кулінарних рецептах – вузьке спрямування в копірайтингу, яке відмінно підійде новачкам, любителям-кулінарам і професіоналам. Вам залишається озброїтися фотоапаратом і фотографувати процес готування по етапах.

Після того як страва буде готове, ви зможете скласти докладний опис використаних інгредієнтів і процесу готування. Щоб отримувати дохід від рецептів, зовсім не обов’язково «винаходити велосипед» і придумувати нові страви.

Навіть якщо ви готуєте звичайний салат «олів’є», ви можете сміливо відобразити процес його приготування з метою продажу. Отже, як заробити на готуванні їжі вдома?

Заробіток на рецептах страв для мам в декреті

«Кому потрібні рецепти страв?» – запитаєте ви.

Кулінарна тематика в інтернеті користується величезною популярністю і обіцяє пристойний заробіток (від 30 до 250 рублів за 1 рецепт).

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять Власники таких сайтів розхапають ваші статті, як гарячі пиріжки. [Sc name = “RTB mobile»] Для пошуку замовників далеко ходити не потрібно. Як варіант, ви можете розмістити готові статті на біржах фріланса і копірайтингу (etxt, advego) і трохи почекати, коли їх знайдуть покупці.

Як писати рецепти за гроші: 8 порад по заробітку

Якщо ви хочете заробляти в декреті, поєднавши приємне з корисним, і отримувати додаткове джерело доходу на рецептах, то варто дотримуватися наступних простих правил:

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

 • робіть якомога більше фотографій (важливо фотографувати кожен етап готування);
 • не копіюйте інформацію з інших веб-сайтів, контент повинні бути оригінальним;
 • пишіть докладні і об’ємні тексти (500-1500 символів), детально описувати процес, використані інгредієнти, нюанси;
 • можна додати інформацію про історію появи страви і справила подачі на стіл і сервірування;
 • постарайтеся писати текст без помилок;
 • фотографій повинні бути високої якості, використовуйте фотоапарат з високим дозволом, красиво оформите стіл, на якому будете робити фотографії, правильно вибирайте ракурс;
 • детально перераховуйте необхідні інгредієнти із зазначенням їх кількості;
 • в ув’язненні статті розмістіть фото готового блюда.

Створювати нові кулінарні рецепти не так складно, як може здатися на перший погляд. Ви можете використовувати для цих цілей таблиці сумісності продуктів. Ви можете взяти за основу стандартний рецепт, змінивши в ньому 1-3 інгредієнта, і придумати оригінальну назву.

Приготувавши всього 1 блюдо і зробивши якісні фото, ви зможете скласти кілька статей-рецептів. Щоб урізноманітнити контент, ви можете зробити різні фотографії, змінивши ракурс і сервіровку столу, опис і назва рецепта.

Якщо ви ще новачок в сфері заробітку в інтернеті, то можете спробувати свої сили на виконанні різних завдань на біржах мікроуслуг.

Готові рецепти ви можете продавати не тільки на біржах контенту, але і безпосередньо кулінарним сайтам. В інтернеті їх знайдеться більше сотні подібних ресурсів, які потребують унікальному і якісному контенті. Наведемо лише деякі сайти де платять за рецепти: Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

 • Webspoon – цей сайт платить за рецепти. Для розміщення статей-рецептів потрібно пройти модерацію. Вартість одного рецепта варіюється 100 до 400 рублів.
 • Prosmak. (Оплата рецептів 1 $ за 1000 символів).
 • Findfood. (До розміщення допускаються опису рецептів розміром від 150 символів).
 • Fotorecept.com (цей сервіс сплачує не за розміщення статті, а за перегляди рецепта користувачами (за 1000 переглядів ви отримаєте 500 рублів).
 • Біржі копірайтингу (etxt.ru, advego.ru) – тут є великий попит на рецепти з оплатою від 50-70 рублів за 1000 знаків. Ви зможете писати тексти на замовлення або продавати готові роботи в магазині контенту.
 • sladko-em.ru – тут ви зможете отримувати від 70 рублів за 1 рецепт.
 • recepty-multivark.ru – цей сайт спеціалізується на готуванні в мультиварці і платить від 60 рублів за 1 публікацію.
 • Multi-varca.ru – тут публікуються рецепти для мультіварок. Оплата 100 рублів.
 • gotovim-sushi-doma.ru – найщедріший сервіс, який платить по 250 рублів за рецепт суші та інших страв японської кухні.

Головний секрет заробітку – продавайте один рецепт на всіх сервісах відразу, видозмінивши назву, опис і фото.

Деякі сайти пропонують можливість заробити на кулінарних рецептах без фото.

Паралельно про процес готування ви можете зняти відео і розмістити його на своєму каналі в YouTube, отримуючи подвійну вигоду.

Набравшись досвіду, ви зможете в майбутньому створити свій власний сайт кулінарної тематик і заробляти на ньому за допомогою продажу посуду, кухонної техніки, кулінарних приладдя (наприклад, за допомогою партнерки ебей). Головне правило – статті не повинні бути повністю ідентичними.

В іншому випадку за плагіат вам відмовлять в оплаті. Якщо цей варіант вам не підійде, то в ТОП-60 перевірених сайтів і способів заробітку в інтернеті ви на 100% виберете для себе оптимальний вид підробітку в декреті.

Поділіться ідеєю про те, як заробити в декреті на дому на рецептах зі своїми подругами!

(3

Заробити на кулінарних рецептах: сайти, рекомендації, відгуки

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять Опис: деякі кулінарні сайти платять читачам за рецепти з фотографіями. Досить під час приготування страви сфотографувати процес, записати етапи приготування і розмістити на певному сайті.

Оплата: 50-100 рублів за рецепт (на деяких сайтах оплата доходить до 400 рублів за рецепт).

Вимога: вміння готувати, фотоапарат, вміти красиво фотографувати страви

Щоб заробити таким способом, не обов’язково бути професійним кухарем або фотографом (хоча це буде великим плюсом). Можна фотографувати ваші повсякденні страви, а потім внести різноманітність в звичайне меню новими рецептами.

Якщо ваша мама чи бабуся люблять і вміють різноманітно готувати, фотографуйте їх страви.

У деяких сайтів суворі вимоги до оформлення статей, а інші приймають практично будь-які.

Як заробити на кулінарних рецептах

Зовсім не обов’язково створювати свій сайт, достатньо знайти сайти, готові купити ваші фотографії і опис. Умови розрізняються, але в цілому вони схожі:

1. Фотографії повинні бути унікальними. Іншими словами, ви не можете продавати один рецепт кілька разів. Для покрокових рецептів не забувайте фотографувати весь процес приготування.

Можна зробити фотографії однієї страви з різного ракурсу / на різних тарілках / по-різному оформити і вже ці фотографії розіслати по різних сайтах.

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять 2. Потрібно красиво фотографувати. Ніяких розмитих, неякісних та неапетитних фото. Намагайтеся зробити красиві фотографії, на які приємно дивитися і не соромно викласти на сайт. Почитайте поради фуд-стилістів.

Особливу увагу приділіть підсумкової фотографії з готовим блюдом. Саме на нього будуть орієнтуватися читачі.

3. Перевіряйте рецепти на унікальність, навіть якщо ви писали їх самостійно. Унікальність повинна бути вище 90%. Приклад сайту для перевірки унікальності: text.ru

Як зробити красиву фотографію страви

Насправді це ціле мистецтво і навіть професія, але для аматорської зйомки досить дотримуватися деяких правил:

 1. Природне освітлення і ніякої спалаху.
 2. Використовуйте режим «пріоритет діафрагми» (символ «A») або ручний режим (символ «M»)
 3. Якщо є можливість, використовуйте штатив.
 4. Приберіть всі сторонні предмети з «знімального майданчика» – тільки продукти та інструменти, які ви використовували в цьому кроці.
 5. На початку робіть більше фотографій з різних ракурсів, щоб знайти кращий варіант. З досвідом ви будете відчувати це інтуїтивно, але на перших парах просто експериментуйте.
 6. Можна обробити фотографії в Photoshop, щоб додати контрастність, вирівняти колір і створити ідеальну фотографію.

Платимо за рецепти

Саме таку фразу потрібно ввести в пошукові системи, щоб знайти потрібні сайти. Вивчіть умови роботи, розцінки, подивіться вже наявні фотографії. Приклад розцінок на webspoon:

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Пропоную кілька сайтів, на яких можна заробити на кулінарних рецептах.

 • webspoon.ru – від 100 рублів за рецепт (збільшується до 400 рублів з часом)
 • iamcook.ru – 150-200 рублів за рецепт
 • multivarka-recepti.ru – 100 рублів, але приймаються тільки рецепти для мультіварок
 • prosmak.ru – 1 $ за рецепт 1500 зн. (Можна писати менше або більше)
 • calorizator.ru/vacancy/recipes – в середньому 50 рублів (від 30 до 100 рублів)
 • findfood.ru/recept/rules – від 30 до 60 рублів, в залежності від рейтингу і кількості знаків в тексті.
 • minproduct.ru/platim-za-recepty – 50 рублів за рецепт
 • fotorecept.com – оплата за кожен перегляд рецепта (до 500 рублів за 1000 переглядів)

Оплату за рецепти можна вивести на електронні гаманці.

Крім того, можна продавати рецепти з фотографіями безпосередньо: через біржі фрілансерів і форуми веб-майстрів.

Заробити на рецептах: відгуки

Я розміщувала кілька рецептів на сайті півтора або два роки тому. Платили по 50 рублів за розміщений рецепт, ніяких особливих вимог до розміщення не було: видно які інгредієнти і що виходить, чи не більше 🙂 Написати рецепт для досвідченого копірайтера не проблема, так що я досить швидко виконала другу частину роботи)

Але приготування з камерою – досить клопітно справу (а матусям можуть ще й дітки заважати!). Я сама по собі не любитель кулінарії, так що 3 рецептів мені вистачило з головою (150 рублів). Але домогосподарки можуть зробити це непоганим приробітком, і додатково себе мотивувати на вивчення нових рецептів)

 • Але є і ті, хто заробляє цим роками:
 • Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять
 • А ви б хотіли заробити на кулінарних рецептах? Діліться думкою і досвідом в коментарях)

Заробіток на рецептах або кулінарії теж жадають грошей

Привіт, дорогі читачі.

Отже, є два способи (наскільки відомо мені), які дозволять вам заробити на кулінарії в інтернеті:

 1. Створити блог про кулінарію.
 2. Продавати рецепти на проекті WEBSPOON.

Перший спосіб вабить багатообіцяючим великим доходом, правда, тут є свої нюанси і підводні камені. Якщо створити блог труднощів не складе, то просувати його в пошукових системах і згодом монетизувати буде куди складніше.

За увагу читачів доведеться конкурувати з іншими сайтами тому, крім кулінарних умінь, доведеться обзавестися досить великим багажем знань, в такій області, як пошукова оптимізація.

Звучить все досить страхітливо, але на ділі впорається, зможе будь-хто, треба лише величезне бажання і розуміння, що будуть як злети, так і падіння, головне, не здаватися.

Заробіток на рецептах

Продаж кулінарних рецептів на проекті Webspoon, обіцяє не такий великий дохід, як якщо б ви зайнялися створенням блогу, проте, тут є свої плюси.

Як мінімум вам не доведеться вивчати методи пошукової оптимізації. А якщо серйозно, то на Webspoon також можна буде заробляти хороші гроші.

Для цього треба насамперед пройти реєстрацію. Процес нескладний, тому не буду вдаватися в деталі.

Скільки ви будете отримувати за один рецепт? Оплата буде залежати від тарифного плану. Тут є кілька тарифів, які будуть вам присвоюватися по досягненню потрібних умов.

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Як видно з таблиці мінімальна оплата за рецепт – 100 рублів, максимальна – 400 рублів. Тут все просто, чим більше ви публікуєте рецептів, тим вища оплата. Шкода, правда, що є стеля в 400 рублів. Куди крутіше було б, якби ціна за рецепт продовжувала зростати і після досягнення тарифу «Vip» але, як любить говорити перший президент України «маємо те що маємо».

Перед тим, як перейти до додавання рецепта на сайт, потрібно переконатися, що він відповідає всім критеріям:

 • Рецепт повинен бути унікальним. Тут мається на увазі, що він не повинен бути взятий з іншого сайт або де-небудь ще в мережі.
 • Рецепт повинен бути поділений на максимально можливу кількість кроків.
 • Кожен крок треба описувати максимально детально.
 • Навпроти кожного кроку повинна бути якісна фотографія (ілюстрація).
 • Добре оформлена фінальна фотка.

Це основні вимоги до рецептом. Більш детально про все, ви можете дізнатися, авторизувавшись на сайті і перейшовши в розділ «Додати рецепт» (дивіться скрін нижче).

Заробіток на рецептах: 3 способи заробіті + скільки за це платять

Якщо в перший раз вам відмовлять в розміщення рецепта, не варто сильно засмучуватися, тому що адміністрація завжди вказує причини відмови. А це означає, що наступного разу при подачі рецепта ви вже будете знати, в чому була ваша помилка і не допустите її.

Виведення грошей

Проект WEBSPOON працює, з платіжною системою WebMoney і якщо у вас ще немає гаманця в цій системі, то саме час їм обзавестися. Докладну інструкцію реєстрації гаманця на WebMoney ви можете знайти тут. Виплата ваших кровно зароблених грошей здійснюється протягом 7-ми робочих днів.

Заробіток на продажу рецептів не обмежується тільки одним сайтом webspoon.ru. Проектів, які скуповують рецепти на просторах рунета досить багато. Якщо вас зацікавив подібний спосіб заробітку грошей, тоді ось вам невеликий список сайтів, де можна продати кулінарні рецепти:

Fotorecept. Calorizator. Findfood. Prosmak. Minproduct. Patee.

Друзі, на цьому у мене все. Який би ви спосіб заробітку не вибрали, головне це не здаватися і робити висновки з помилок, щоб їх не повторювати.

При великих неприємностях я відмовляю собі в усьому, крім їжі та пиття.

Оскар Уайльд

З повагою, Штайн Давид.

Заробіток на продажу кулінарних рецептів

Даний вид заробітку сподобається всім, хто любить готувати. Суть його дуже проста.

В інтернеті є дуже багато сайтів з кулінарними рецептами, яким постійно потрібні нові рецепти з фотографіями процесу приготування їжі.

Кулінарним сайтам не вигідно самим створювати контент, готувати різні страви і фотографувати весь процес. Тому вони готові платити людям за цю роботу.

Так вони вбивають відразу двох зайців, постійно отримують новий контент за порівняно невелику плату і не витрачаються на продукти.

Чому це може бути вигідно для вас? Тому що один рецепт можна розмістити на декількох сайтах і отримати не тільки готову страву на обід, але і окупити всі витрати на продукти і навіть заробити. Як це зробити я опишу в кінці статті.

Щоб почати заробляти вам знадобиться фотоапарат (смартфон зі слабкою камерою не підійде).

У кожного сайту свої умови прийому рецептів, але можна виділити основні вимоги:

 • Всі фото повинні бути зроблені вами. Чи не вийде вкрасти фото і тексти з інших сайтів
 • Фотографії повинні бути якісними
 • Текст, що описує процес приготування їжі, повинен бути унікальним
 • Кожен крок приготування їжі повинен бути описаний і сфотографований

Я склав для вас найповніший список кулінарних сайтів, які купують рецепти.

Сайти купують рецепти

Корисні поради від майстрів

 • У кожного сайту свої вимоги до рецептів. Уважно з ними ознайомтеся
 • Спочатку відправляйте рецепти на не дуже популярні сайти, у них слабкіше модерація. У вас буде більше шансів, що ваш рецепт візьмуть, і ви зрозумієте, як все працює
 • Не варто відразу відправляти на сайт кілька рецептів. Зробіть один рецепт і подивіться, як ваш рецепт пройде перевірку, і чи виплатять вам гроші
 • Навіть простий рецепт можна зробити унікальним, змінивши всього лише один інгредієнт
 • Використовуйте білу посуд для приготування страви. Вона добре виглядає на фотографіях
 • У вас повинен бути хороший набір різної посуду. Так само у вас повинні бути гарні скатертини і різні серветки
 • Не варто фотографувати інгредієнти в упаковці
 • Вивчи рецепти, які вже додані на сайт. Постарайтеся зробити фото і опис такої ж якості
 • Не використовуйте фотоспалах на фотоапараті

Як збільшити свій заробіток на фото-рецептах

Можна розмістити один рецепт відразу на декількох сайтах. Але проблема в тому, що більшість сайтів з рецептами хочуть отримувати тільки унікальні фото та описи рецептів. Тому кожен крок приготування їжі фотографуйте кілька разів на різному фоні і на різному посуді. Так само не забувайте змінювати текст рецепта.

Так як оплата йде не залежно від кількості фото, то не обов’язково вибирати складні рецепти з безліччю етапів приготування. Легше і швидше можна підготувати рецепти салатів, напоїв, простий випічки.

Ще один спосіб швидко заробити, це переводити рецепти з зарубіжних сайтів і уникализировать їх фотографії. Зробити фотографії унікальними можна трохи змінивши світло, тіні, колірну палітру, дзеркально повернути картинку. Але для цього ви повинні володіти фотошопом або іншим графічним редактором.

3 способу за один день заробити гроші, якщо вам це необхідно

Не завжди життя йде за запланованим сценарієм. Іноді люди втрачають роботу в самий, здавалося б, невідповідний момент. Якщо ви опинялися в такій ситуації, то розумієте, які почуття відчуває людина: образу, тривогу за своє майбутнє, розчарування.

Ви не знаєте, коли у вас з’явиться можливість знайти нову роботу, а гроші, які у вас залишилися в заначці, таять на очах. До тих пір, поки ви не знайдете собі посаду, яка вас повністю влаштує, можуть пройти місяці, а купувати на щось продукти і одяг потрібно вже зараз.

Напевно вам неприємно в такій ситуації залазити в борги, просити допомоги у батьків і друзів або почати жити за рахунок свого обранця. А значить, хоч якісь гроші потрібно заробити самостійно. І бажано в найближчий же час: наприклад, за один день.

Це цілком можливо зробити, потрібно лише знати, як.

Перегляд реклами в інтернеті та онлайн-тести

Зрозуміло, не всі способи заробітку в інтернеті вам підійдуть, адже вони вимагають часу на навчання і розкручування. Тому поки ви набираєтесь досвіду роботи в соціальних мережах або шукайте собі офіційне працевлаштування, ви могли б зайнятися переглядом реклами та проходженням тестів в інтернеті – це все ж краще, ніж нічого.

Гроші вийдуть копійчані, ви навряд чи заробите більше двохсот рублів за день. Але якщо для вас і ця сума вже багато значить, ви можете звернутися до сайтів, що пропонують вам можливість отримати хай і трохи, але все ж грошей.

Способи заробітку в інтернеті бувають різні: або вам потрібно натискати на банери, переходити на рекламний сайт і перебувати там певний час, або розгадувати капчу, або відповідати на запитання тестів. Останнє, як правило, проводять компанії, що перевіряють, як часто люди використовують їх продукцію, а тому за один такий опитування можна отримати навіть рублів п’ятдесят.

У порівнянні з копійками за перегляд реклами ці гроші здадуться великими, але і заробити їх складніше. Посередині опитування ви раптом можете дізнатися, що ваша вікова категорія їм не підходить, і нічого не отримаєте. Є ще один варіант: встановити на свій браузер спеціальну програму.

Тоді ви практично нічого не будете робити, просто під час вашого перебування в соціальних мережах або на якомусь сайті в кутку екрану з’явиться віконце з рекламою, яке ви можете навіть і не помітити. Система зарахує вам перегляд, навіть якщо ви перейдете на інший сайт, і так поступово у вас буде збиратися невелика сума грошей.

Зрозуміло, потрібно бути обережніше: є сайти, які займаються шахрайством і обманом наївних користувачів.

Наприклад, ті, які пропонують вам грати в «безпрограшна» казино або пропонують заплатити за можливість дивитися рекламу, на якій ви в подальшому будете заробляти. Нібито ви вкладаєте всього тисячу рублів, а потім заробляєте в кілька разів більше.

Насправді ж варто вам перевести туди гроші, і система звинуватить вас, наприклад, в шахрайстві і накрутці переглядів і закриє для вас доступ на сайт.

Так що якщо ви сумніваєтеся в надійності того чи іншого джерела заробітку, вбийте його називання в пошукову систему разом зі словом «відгуки». Є маса людей, які пробували даний сайт до вас, і тому ви зможете ознайомитися з усіма плюсами і мінусами.

Зрозуміло, дорослої людини настільки невелика сума грошей навряд чи влаштує. Навіть якщо ви одночасно будете користуватися різними сайтами, ви не зможете отримати суму, достатню для того, щоб не потребувати в цій роботі. Так що даний спосіб краще використовувати тільки як доповнення до основного заробітку.

Робота «на день»

Втративши роботу або бажаючи знайти нову, людина насамперед відправляється на біржу праці – вставати на облік і знайомитися з відкритими вакансіями. Якраз там же, поки ви перебуваєте в пошуку нової посади, можна заробити швидкі гроші.

Напевно ви бачили невелику стійку з пропозиціями заробити. Там роботодавці викладають тимчасові вакансії: наприклад, якщо потрібно на певну дату кого-небудь замінити.

Зі списком робіт на один день можна ознайомитися на стійці, але, як правило, там немає нічого складного: требуется помощник в магазин, двірник, прибиральник і так далі. Так що у вас є ідеальна можливість підробити за один день.

Телефони роботодавців, як правило, вказані там же, так що ви можете відразу ж зателефонувати і задати всі ваші запитання, у тому числі і про зарплату. А якщо телефон все ж не вказано, зверніться до працівників біржі – у них повинна бути вся інформація.

Крім того, почніть моніторити групи в соціальних мережах з інформацією про всяких виставках і святах, які скоро будуть у вашому місті. Як правило, там завжди вказують, хто приїжджає в місто і чи потрібні їм люди на підробіток.

Задумайтесь самі, якщо виставка «кочує» з міста в місто, їм вигідніше найняти і навчити працівників відразу перед заходом, ніж постійно знімати для кожного квартиру в новому місті. А значить, у вас з’явилася відмінна можливість підробити. Які-небудь працівники завжди потрібні, хоча б допомогти все розпакувати і розставити перед виставкою.

Те ж саме і з благодійними акціями – там теж потрібна тимчасова робоча сила. Зателефонуйте або напишіть їм, тільки не зволікайте: бажаючих підробити на один день, як правило, багато.

фріланс

Ще один непоганий спосіб отримати гроші буквально за один день – це фріланс. В інтернеті є маса сайтів, де ви можете знайти для себе тимчасову підробіток, наприклад, написати рекламний текст або намалювати логотип.

Втім, деякі підробітки можуть зажадати від вас тих чи інших навичок: наприклад, досвіду роботи в програмуванні або відеомонтаж.

Намагайтеся не братися за завдання, які будуть для вас занадто важкими, адже на даних сайтах вам потрібно домогтися гарної репутації, щоб вас вибирали частіше і щоб ви могли отримувати більше грошей. А репутація будується на якісно виконані завдання.

Крім того, якщо у вас є необхідні навички, ви можете дати оголошення в інтернеті. Наприклад, якщо у вас є необхідна апаратура і інструменти, чому б вам не почати заробляти за допомогою манікюру і педикюру.

Просто розмістіть на сайтах з оголошеннями або в газеті свій номер телефону і цінову категорію, і ви будете самі вирішувати, скільки грошей ви заробите в день, адже оплата йде відразу. Та ж сама система з перукарнях справою, чищенням комп’ютерів від вірусів, репетиторством або роботою сантехніка.

Головне, що вам потрібно, – це навички. Якщо вони у вас є, ви зможете заробити гроші в будь-який момент.

Отримати кошти на життя за один день цілком реально, однак не розраховуйте на захмарні суми. Якщо у вас в житті важка ситуація, не чекайте, поки на горизонті з’явиться шикарна робота з можливістю кар’єрного росту. Поки ви перебуваєте в пошуках роботи мрії, вам все одно потрібно на щось жити.

Почніть підробляти відразу ж після звільнення з роботи: практично будь-яке ваше хобі можна перетворити в постійний дохід. У кожної людини є ті чи інші таланти, за допомогою яких він може отримати гроші. Рано чи пізно ви знайдете підходящу вакансію. Бережіть себе, публікуйте в коментарях свою думку і діліться досвідом.

І не забувайте натискати на кнопки, щоб дана стаття з’явилася в ваших соціальних мережах і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

21 серпня 3:36