Заробіток на скачуванні файлів на комп’ютер + сайти для заробітку

0
125

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Вітаю Вас, шановні читачі! Сьогодні ви дізнаєтеся про таку річ, як заробіток на файлообмінниках. Заробляти ми будемо на так званому «завантажувальному трафіку» і його рекомендувати як заробіток для початківців. Тобто, ви заливаєте файл, його качають, ви отримуєте плюшки (гроші). Для заробітку на файлообмінниках бажаний швидкий безлімітний інтернет, щоб швидко завантажувати файли.

Думаю, що таке файлообмінники ви знаєте. Це сервіси, які дають можливість зберігати і обмінюватися файлами в інтернеті. Все це абсолютно безкоштовно, замість оплати вони лише мучать нас вискакує рекламою і обмеженою швидкістю.

Безлімітний і швидкий інтернет нам знадобиться через те, що вся суть роботи полягає в закачуванні і стрибку «Великих» файлів. З повільним інтернетом робота буде протікати повільно, через що заробіток буде не високий.

Якщо у кого-то виникає питання «Навіщо вони платять», то відповідь проста. Їх сайт натикається рекламою, і складно щось скачати, бува, не натиснувши на неї. З кожного кліка вони отримують гроші. Також, за рахунок оплати вони залучають людей, тим самим розкручуючи себе.

Заробіток на файлообмінниках

Для початку вибираємо сервіс, з яким ми збираємося працювати. Я рекомендую попрацювати з кращими:

 • file7 – нова система, яка платить за 4 рубля за 1 завантаження файлу будь-якого розміру! Виплати на найпопулярніші платіжні системи ківі, яндекс-гроші, вебмані і навіть на пластикові карти 2 рази на тиждень (понеділок і п’ятницю)! Можна налаштувати Автовиплати. Мінімальна виплата – всього 100 рублів, які можна заробити за все за 25 завантажень Ваших файлів! Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Оплачуються завантаження за високою ціною – 4 рубля за скачування + 4 рубля за установку (якщо викачав встановить прапорець на цьому). Ось скрін виплат (реально миттєво виводять кошти, я навіть не очікував!): Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Буде досить дохідним і чистим файлообмінником, так як цей ФО з білими рекламодавцями, який не дозволить потрапити під фільтри (якщо у Вас є сайт) пошукових систем.
 • disk-space – найвища оплата в 2018 році за 1 скачування всім 3200 рублів / 1000 скачувань!

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку
Іншими словами – Ви отримаєте 3,2 рубля за одну унікальну скачування! Такі високі заробітки збережуться і в 2019 році, так що – рекомендую!

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

 • Ska4ay – висока оплата c 2016-2019 рік за 1 завантаження (платять за все країни!) До 3000/1000 завантажень!

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку А ось уже скільки всього накопичилося: Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

 • DepositFiles, тепер він називається dfiles (платять в доларах на webmoney)
 • File-Space – заробіток на файлах файлообмінника file space з виведенням грошей в рублях!
 • Turbobit – оплата в американських доларах

Кожен з них в середньому платить 7-12 $ за 1000 скачувань. Хтось подумає «7-12 $ за 1000 !? Так мало?! Так цю тисячу збирати «цілу вічність».

Ну, платять вони насправді небагато, тому заробіток на файлообмінниках більше підходить, як додатковий дохід.

А тисячу набрати не так вже й складно … Хоча, це не можна сказати про скачай, так як там реально висока ціна і це досить хороший дохід! Одне з найголовніших критеріїв заробленої суми – знайти хороший джерело трафіку (Де, скажу пізніше).

І так, реєструємося в одному (або у всіх) файлообмінниках і починаємо заливати свої перші файли. Я не буду описувати процес завантаження, так як там все дуже просто.

Секрети заробітку на файлообмінниках

Як же можна заробляти більше на файлах? Розповім кілька секретів! Заливати потрібно не звичайний файл (Або просто понапіхано сміттям), а чимось цікавим і корисним, щоб людям було цікаво. У вас немає таких файлів? Ну, тоді побігли в гугл знайти що-небудь. Після того як ви знайшли, потрібно придумати опис, і ще не завадить підібрати картинку.

Купити недорогі перегляди на пости в ВК з гарною якістю і гарантіями Вам допоможе сервіс doctorsmm.com. На ньому Ви знайдете широкий вибір пропонованих умов і критеріїв, які підійдуть під будь-яку ситуацію. Так, наприклад, Ви самостійно можете вибрати швидкість, з якою ресурс буде надходити на сторінку. Поспішайте встигнути на знижки та вигідні пропозиції!

Бажано, щоб ваш файл багато важив, тому що чим більше вага, тим більше вам заплатять. Тому, я рекомендую завантажувати відео файли, ігри, важкі програми …

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Залили? Ну, тоді пора набирати перші скачування. Але тепер потрібно шукати джерело трафіку:

Свій сайт – найкраще джерело. Але, природно, для великого заробітку він повинен бути добре розкручений. Якщо ви вирішили серйозно зайнятися заробітком на файлообмінниках, то ви можете подумати про створення свого сервісу наповнюється файлами.

Форуми. Завантажень буде мало, але ж це краще ніж нічого. Заходьте на різні форуми, де обговорюють різний софт, ігри, фільми, і заливайте їм свої файли. Нехай качають!

Сайти, що дозволяють публікувати новини. Я вважаю, що це найкращий варіант! Користуючись цим способом, набрати тисячу не складе труднощів. Все, що потрібно – це вибрати сайт, які дає можливість публікувати файли. Далі описуємо завантажений файл, вставляємо привабливу картинку і чекаємо поки гроші капають! Щоб ви не мучилися з пошуком, я підготував для вас список:

 • rusarticles.com
 • ufoGXcom.net
 • global-katalog.ru
 • Ru-admin.net
 • pozzitiv.ru
 • xaxa.info
 • super-warez.net
 • conti-group.ru
 • pisali.ru

Реєструємося в декількох, і заливаємо!

Як збільшити заробіток на файлообмінник?

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Якщо хочете отримувати з цього виду заробітку багато грошей, то доведеться попрацювати, так як пару років тому дохід з цієї ніші сильно впав (Швидше за все це через появу торрентів). Але при зусиллях ви все одно зможете вичавити чимало грошей. Якщо ви вирішили зайнятися цим серйозно, то рекомендую створити сайт, який буде наповнюватися файлами. Але знайте, що це дуже затратно, так потрібно буде брати хостинг з необмеженим обсягом. Також чимало доведеться витратитися на рекламу, так як ця тема дуже конкурентна.

Якщо ви вирішуєте обмежити себе форумами та сайтами, то єдине що можу порадити – це заливати більше! Не лінуйтеся в день додавати хоча б 5-10 файлів. І чим більше вони важать – тим краще. Але не перестарайтеся, багато хто не люблять качати «Жирні» файли.

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Деякі файлообмінники зараховують скачування не з усіх країн! І оплата за скачування з кожної країни різна. Так що рекомендую завантажувати на російські сервіси.

Ну от і все! Всім великих заробітків на такому простому способі, який не вимагає від Вас навіть – наявності власного сайту!

Джерело: undelete-file.ru

Цікаве на цю ж тему:

Заробіток на скачуванні файлів на комп’ютер в інтернеті

Робота з файлообмінниками є законний і цілком реальний спосіб заробітку, доступний всім, у кого є працюючий комп’ютер і постійний доступ в інтернет. В мережі працює достатня кількість файлообмінників, які працюють на основі досить простого алгоритму.

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Дорогий читач! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок носить унікальний характер.

Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему – звертайтеся в форму онлайн-консультанта справа або телефонуйте.

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Це швидко і безкоштовно!

Суть отримання прибутку

Що ж являє собою файлообмінник? Перш за все це глобальне сховище файлів зі всесвітньої мережі, самої різної тематики і спрямованості. З його допомогою можна завантажувати файли на свій комп’ютер, а також відправляти їх своїм друзям і знайомим і поширювати надалі.

Після того, як файл завантажується в обмінник, користувач отримує посилання на його скачування. Поділившись цим посиланням, розмістивши його, наприклад, в соціальних мережах, можна відкрити доступ до нього великої кількості користувачів інтернету. Саме ця особливість файлообмінників відкриває заповзятливим користувачам заробити на них досить непогані гроші.

На чому заснований механізм заробітку на файлообмінниках?

Як заробити?

Досить часто при скачуванні файлів вам доводилося стикатися з платними послугами, що пропонують підвищити швидкість скачування за внесення певної суми. Таке платне скачування, крім більш високої швидкості, пропонувало користувачеві ряд інших переваг: наприклад, позбавляючи його від необхідності переглядати платну рекламу, або ж прибираючи нав’язливі рекламні банери.

Після того, як користувач платить системі гроші, вони відправляються прямим сполученням на файлообмінник. Якщо ж користувач віддає перевагу заощадити кошти, почекавши хвилину і переглянувши рекламне повідомлення, грошові кошти надходять вже від власника комерційних ресурсів файлообміннику.

У свою чергу, власник файлу, завантаженого користувачем, отримує гроші після того, як процес скачування завершився і документ зберігся на його комп’ютері. Таким чином, чим більше файлів буде завантажено з обмінника, тим, відповідно, вище буде і його прибуток. І чим більше грошей буде нараховано файлообміннику, тим вище буде прибуток конкретного користувача.

Таким чином, для того, щоб заробити гроші на файлообміннику необхідно домогтися того, щоб файли, які ви завантажили в нього, скачували відвідувачами максимальну кількість разів.

А досягти цього можна:

 1. Залучаючи на файлообмінник максимальну кількість людей, грамотно просуваючи посилання на свої ресурси.
 2. Розташовувати максимальною кількістю актуальною, цікавою для цільової аудиторії інформацією.

З чого почати?

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Яким чином найефективніше будувати роботу з файлообмінниками?

 1. Для початку визначтеся з тим, файли якої категорії ви плануєте розміщувати самостійно. Дуже важливо, щоб обрані вами категорії були не тільки цікаві для вас, але і користувалися попитом з боку вашої потенційної аудиторії і могли бути завантажені максимальну кількість разів. На перших етапах своєї роботи багато користувачів роблять помилку, систематично завантажуючи файли самої різної тематики і різного типу. Насправді, наявність вузької спеціалізації дозволить вам краще вникнути в нюанси тієї чи іншої теми. У свою чергу, це дасть вам більше шансів увійти в довіру користувачів, а їм надасть стимул завантажувати ваші матеріали частіше.
 2. Визначтеся з тим, з якими сайтами ви будете планувати подальшу співпрацю.
 3. Наступним вашим кроком стане реєстрація електронного гаманця, бажано WebMoney, куди ви зможете перераховувати зароблені кошти.
 4. Після того, як ви визначитеся з організаційними питаннями, виберіть файлообмінник, з яким ви будете співпрацювати в найближчим часом. Ретельно проаналізуйте плюси і мінуси кожного з них.

Процес розміщення файлів досить простий. Для того, щоб файл привернув до себе більше уваги, намагайтеся завантажувати його не на один, а відразу на кілька файлообмінників, попередньо зареєструвавшись і створивши на них особистий кабінет.

Крім того, що це дозволить користувачам частіше звертатися до ваших ресурсів, це значно спростить розміщення посилань на матеріали на інші сайти: багато хто з них спочатку вимагають наявності посилання відразу на кілька різних обмінників.

Увійшовши до свого облікового запису, виберіть пункт «завантажити файл», відшукайте Вас матеріал на комп’ютері, після чого він автоматично виявиться завантажений в інтернет.

Як підвищити дохід?

Для того, щоб максимально збільшити дохід від вас буде потрібно привернути увагу користувачів до своїх файлів.

Існує кілька способів зробити це:

 1. Додайте посилання на скачування ресурсу в соціальних мережах; для цих же цілей підійде власний сайт або блог.
 2. Ознайомтеся з сайтами, що пропонують послуги з розміщення посилань такого типу. Однак, перш ніж приступати до роботи з подібними інтернет-ресурсами, ретельно ознайомтеся з їх правилами.
 3. Подбайте про те, щоб опис файлів дозволяло їм реагувати на запити користувачів в пошукових системах і було добре проіндексовано.

Популярні файли

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Інтерфейс сервісу Wordstat-yandex

Для того, щоб частота скачування представлених вами файлів була максимальною, вони повинні представляти інтерес для вашої аудиторії.

Як цього досягти:

 1. Уважно стежте за новинами культури і шоу-бізнесу. Відеокліп, який набрав велику кількість переглядів, або фільм, який прийшов до вподоби публіці – все це матеріали, які будуть не раз фігурувати в пошукових запитах і які напевно будуть скачиваться на комп’ютери тисячами користувачів.
 2. Не варто нехтувати статистичними серверами. Інтернет-ресурси, на зразок wordstat.yandex.ru, наочно демонструють те, що на даний момент найактуальніше для користувачів всесвітньої павутини, і як змінюється попит на ті чи інші матеріали.

Взявши на озброєння цю інформацію, ви легко заповніть файлообмінники дійсно затребуваними матеріалами.

Поширювати файли ви можете за допомогою посилань на скачування ресурсів. Чималу допомогу також вам можуть надати тематичні сайти, що містять інформацію про файлах, що знаходяться у вашому розпорядженні і інтернет-платформи, призначені для розміщення рекламних матеріалів.

Скільки можна заробити?

Зважившись заробляти на файолобменніках, варто бути готовим до того, що перші доходи, принесені таким способом, будуть не найвищими, а динаміка зростання заробітку і зовсім може здатися непомітною. Однак, навчившись оформляти матеріали для скачування і придбавши навички орієнтування в потребах своєї цільової аудиторії, ви можете добитися того, що він значно виросте.

Саме тому новачкам в цій сфері не варто відразу розраховувати на захмарну прибуток і тим більше – кидати розпочате після першої ж невдачі. Робота з файлами вимагає чималої посидючості і терпіння, але результат цієї роботи варто витрачених на неї зусиль.

Огляд кращих файлообмінників

Розглянемо найбільш популярні і затребувані на сьогоднішній день обмінники:

Uploading

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Робота Uploading будується за тим же самим принципом, що і Depositfiles: користувач отримує прибуток за кожну тисячу скачувань свого файлу. Плюс, кожен має можливість отримати додаткові виплати в розмірі 10% від продажу преміум-акаунтів.

Turbobit

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Одним з переваг Turbobit є те, що тут грошові виплати здійснюються також і за незавершені закачування. Мінімальний розмір виплат також становить 10 доларів.

Bitoman

 • Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку
 • Для обмінника Bitoman мінімальний розмір оплати дорівнює 50 рублям, переказ грошей здійснюється за 3 дні.

Переваги і недоліки

плюси:

 1. Файлообмінники – відмінний спосіб заробітку для тих, у кого немає можливості користуватися своїм сайтом.
 2. У разі, якщо користувач вже має в розпорядженні свій сайт, файлообмінники є хороший спосіб заощадити простір на жорсткому диску.
 3. Не вимагає спеціальних навичок і грошових вкладень.

мінуси:

 1. На початкових етапах роботи прибуток, принесена файлообмінниках, вкрай мала.
 2. Реальна можливість заробітку відкривається після не одного місяця наполегливої ​​роботи в мережі.

Як заробити на файлообмінниках – топ 5 кращих сервісів

Привіт, шановні читачі dohodinet.ru. Сьогодні ми з вами детально обговоримо заробіток на файлообмінниках або по-іншому заробіток на скачуванні файлів.

https://www.youtube.com/watch?v=Vy0o1qmJQ-E

Даний спосіб інтернет-підробітку підійде будь-якій людині, так як для його реалізації на практиці не потрібні спеціальні знання і вміння. А при правильному підході до справи розмір доходу може бути досить високим.

Простіше кажучи ФО – віддалений сервер, на якому користувачеві виділяється місце під зберігання файлів. Завантажувати на даний сервіс можна все що завгодно: музику, фільми, програми, книги, зображення і т.п.

Під час завантаження файлу на файлообмінник користувач отримує посилання. Цю посилання він може порекомендувати друзям, знайомим, розіслати по електронній пошті, опублікувати на форумах, блогах і інших онлайн-ресурсах.

Можна виділити наступні основні способи отримання прибутку файлообмінниках:

 • транслювання реклами. При скачування файлу користувачеві показується протягом 30-60 секунд рекламна заставка. Тільки після закриття банера починається завантаження файлу.
 • преміум-акаунти. Деякі файлові хостинги навмисно обмежують швидкість скачування файлів. Щоб позбавиться від цього обмеження і нав’язливої реклами юзери набувають преміум-аккаунт.
 • партнерські угоди. Даний метод передбачає укладання ділових угод між файлообмінником і іншими зацікавленими особами.

Наприклад, компанія Mail хоче, щоб саме її браузером і іншими сервісами користувалися люди. Для просування своїх проектів вона укладає партнерську угоду з файлообмінників.

Суть цього договору полягає в тому, що, коли користувач завантажує з ФО будь-якої файл, йому пропонується додатково встановити сервіси від компанії Mail. Компанія платить за цю послугу n-ую суму грошей файловому хостингу. Частина від цих грошей хостинг віддає користувачеві, скачати файл.

Файлообмінник для вебмастера

Для власників сайтів ФО – це хороший варіант отримання додаткового доходу.

Наприклад, ви пишете статтю-огляд будь-якої програми і вбудовуєте в текст посилання на її завантаження. Зрозуміло, що посилання буде вести на файлобменник, з якого і буде проводиться скачування програмного забезпечення. Таким чином, ви забезпечите себе непоганим пасивним заробітком. Крім цього ви ще заощадите місце на хостингу, де розміщений ваш сайт.

Скільки я можу заробити

Розмір доходу від заробітку на файлах суто індивідуальний. Щодня можна заробляти і 100 рублів і 1000, і навіть 2000 рублів.

Ваш дохід буде залежати від кількості завантажень ваших файлів, завантажених на сервер файлообмінника. Чим більше їх буде, тим, відповідно, і вище буде заробіток.

Щоб мати високий дохід, потрібно активно поширювати по глобальній мережі посилання на файли.

C чого почати заробіток на файлах – покрокова інструкція

Ось прості кроки, які допоможуть вам почати заробляти на скачуванні файлів.

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Крок №1. Насамперед необхідно зареєструватися на найкращих і популярних файлообмінниках. Нижче в статті ви знайдете даний список з докладним описом.

Крок №2. Подумайте, що ви будете завантажувати на файлхостінгі: софт, фільми, музику, картинки, документи. Якою буде їх інформаційний обсяг?

Деякі ФО за скачування файлів більшої ваги платять більше грошей.

Крок №3. Виконайте пошук файлів в інтернеті. Спробуйте знайти в мережі актуальні, цікаві та популярні матеріали. Це може бути гучне музичний твір, трейлер фільму, модна картинка і т.д. Про те, де шукати читайте далі.

Крок №4. Виконайте завантаження на файлообмінники, заздалегідь підготовлених файлів. Рекомендую, один і той же матеріал розмістити на різних ФО. Так, користувач матиме можливість вибирати з якого сервісу качати файл.

Крок №5. Проведіть реєстрацію на сервісах, де ви припускаєте залишати посилання. Ознайомтеся з правилами сайтів.

Крок №6. Почніть публікувати пости зі своїми лінками на різних інтернет-майданчиках.

Крок №7. Контролюйте. На деяких ресурсах можлива сувора модерація. Виключайте сервіси, які блокують розміщення посилань.

Крок №8. Поступово зберіть свою базу сайтів.

Інтернет-ресурси для залишення посилань

Знайти популярний файл і завантажити його на файлообмінник це лише мала частина роботи, яку потрібно зробити користувачеві, щоб заробити. Основна ж частина роботи полягає в поширенні по глобальній мережі посилань на файли. Які ресурси підійдуть для цього? Давайте розбиратися і знайомиться з категоріями сайтів.

Виразника.

Термін! Варезні сайти – це сервіси, нелегально розповсюджують програмне забезпечення, ігри та інші файли.

Тематичні форуми і портали. На форум люди заглядають, для того, щоб поставити запитання і отримати на нього відповідь.

На багатьох форумах разом з коментарем є можливість залишати посилання. Але, вона повинна відповідати обговорюваної проблеми і допомагати в її вирішенні. За відвертий спам можна отримати бан з боку адміністрації ресурсу.

Соціальні мережі. У соц. мережах можна розміщувати новинні замітки у себе на стіні. При цьому інтегруючи в них посилання на файли. Також, зверніть увагу і на відомі групи. Знову ж дотримуйтесь тематичність посилання і контенту, опублікованого в співтоваристві.

YouTube. Добре якщо у вас є свій Ютуб канал. На ньому ви можете, наприклад, робити огляди популярних програм з посиланням в описі. Так користувачі матимуть можливість відразу завантажити програму, про яку ви говорите. А ви отримаєте гроші від реклами за перегляд ролика і від скачування файлу.

Якщо каналу у вас немає, то використовуйте для своїх потреб чужі проекти. Пишіть коментарі зі своєю рекомендаційної посиланням під відеороликами популярних ютуберов.

Свій сайт. Про це спосіб заробітку на завантаженні файлів йшлося вище. Повторюватися немає сенсу.

Для пошуку варезних сайтів, форумів і порталів скористайтеся можливостями пошукових систем. У пошукову досить ввести запит зі словом скачати, завантажити і ви отримаєте список необхідних для вас інтернет-майданчиків.

Для визначення популярності запитів доцільно використовувати сервіс Wordstat від компанії Яндекс. За допомогою нього ви можете проаналізувати інформацію по тому, чим цікавляться люди.

Кращі файлообмінники для заробітку в 2019 році

Давайте познайомимося зі списком найкращих на сьогоднішній день і безкоштовних файлообмінників.

Сервіс №1. Depositfiles

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Оплата! Заробіток тут в валюті від 2 – 10 баксів за 1000 завантажень.

Сервіс №2. Disk space

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Оплата! За скачування одного файлу Disk space платить 3,20 рублів.

Виведення коштів з проекту може здійснюватися двома варіантами: планово і достроково. Мінімальна сума всього 50 рублів.

Планове перерахування грошей виконується два рази на тиждень (Пятница, Воскресіння). Дострокове виведення може бути реалізований протягом 60 хвилин в будь-який час дня і ночі. Але, за оперативність доведеться заплатити 5% від запитуваної суми.

Файлхостінг співпрацює з платіжними системами: Вебмані, Qiwi, Яндекс.Деньги.

На сайті працює партнерська програма (10%). Так, якщо запрошений вами реферал запрацює 1000 рублів, ви отримаєте 100 рублів пасивного доходу.

Сервіс №3. File-seven

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Оплата! Однак він, пропонує непогані гроші за завантаження одного файлу – 4 рубля.

Сервіс №4. File-space

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Ставка за рефералів тут така ж, як і на багатьох інших подібних ресурсах – 10%.

Оплата! Заробіток тут від 3 до 10 рублів. Залежить від кількості встановлених користувачем сторонніх додатків.

Заявки на виплату грошей розглядаються протягом 3 діб. Кошти перераховуються на всі відомі електронні гаманці від 100 рублів.

Сервіс №5. Ska4ay

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Оплата! Грошова винагорода до 5 рублів (максимум, якщо користувач при скачуванні файлу встановив на свій комп’ютер рекламне ПО).

Вилучити гроші з проекту можна на гаманці або банківську карту. Відрахування від заробітку рефералів рівні 10%.

Відгуки про заробіток на файлообмінниках

У мережі ви знайдете як позитивні рецензії по заробітку на файлах, так і негативні.

Негативне ставлення користувачів пов’язано з тим, що при скачуванні матеріалів з файлхостінгов автоматично встановлюється сторонні програми. Крім того, що завантажується файл може виявитися вірусною програмою.

Така точка зору зрозуміла і зрозуміла, адже її дотримуються ті, хто з файлообмінників качає. А у користувачів, які заробляють таким способом, зовсім інша думка. Вони вважають, файлові хостинги прекрасним інструментом для збільшення свого інтернет-доходу.

Так, що якщо ви дійсно хочете заробити, то відкиньте всі сумніви і почніть діяти.

висновок

Сьогодні ми обговорили ще один метод видобутку коштів з глобальної мережі – заробіток на файлообмінниках. Чи вийде у вас його реалізувати на 100% залежить тільки від вас, від вашої цілеспрямованості і працездатності. Чекаю ваших коментарів і відгуків на цю тему.

Файлообмінник, який платить за скачування по 4 рубля

Шукаєш файлообмінники, які платять за скачування?
Далеко не кожен файлообмінник платить за скачування. А багато хто з тих, що платять, виплачують досить малі суми. Тому для заробітку на своїх файлах доводиться сильно потрудитися, щоб хоч трохи заробити.

Але де знайти надійний файлообмінник, який платить за скачування нормальні гроші? На щастя такий є!

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Обговорюючи заробіток в інтернеті, не можна обійти повз таку тему, як заробіток на файлообміннику. Адже даний вид онлайн-заробітку є, нехай і не найпопулярнішим, але відомим всім манімейкерам.

Раніше я вже намагався почати заробляти на поширенні файлів. Але прочитавши кілька статей на цю тему, вирішив, що це тільки для власників великих майданчиків, де трафік налічує тисячі користувачів в день. Однак, як-то раз на одному форумі натрапив на цікаву статтю. Виявляється, є файлообмінники, які платять за кожне скачування по 4 рубля. З одним з них я почав працювати і домігся певних результатів.

Не сказати, що я став на ньому заробляти величезні гроші. Але це не означає, що багато з них заробити не зможеш ти. Просто у мене є невелике джерело трафіку, який я не став масштабувати. От і все. Але деякі умільці роблять на ньому по кілька тисяч рублів в день.

Даний файлообмінник має ряд дуже корисних штук, а й парочку недоліків. Про все це ми поговоримо нижче, а зараз я хочу представити сам файлообмінник.

Файлообмінник File-Seven – це хороший сервіс для заробітку на своїх файлах, але він не зовсім простий. Як і у будь-якого подібного сервісу, у нього є свої плюси і свої мінуси.

Якщо ти на ньому ще не зареєструвався, то рекомендую це зробити прямо зараз за цим посиланням –

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Зареєструватися на File-Seven

Так ось, як я і говорив, файлообмінник File 7 має свої особливості, які виділяють його серед інших таких сервісів. Причому, як в кращу, так і в гірший бік. Любителі «писати відгуки», як правило, замовчують про деякі значних речах. Наприклад, де можна викладати посилання на свої файли. Всі ці особливості досить швидко спливають і можуть серйозно нашкодити тому, хто хоче заробити. Чому вони це роблять? Все цілком логічно. Багато просто хочуть заробити на рефералах, описуючи File 7 тільки з хорошого боку.

Я постараюся описати обидві сторони медалі і не упустити нічого.
Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку
Почнемо з хороших якостей:

плюси

  • Висока оплата за скачування. Так, 4 рубля це досить хороша оплата за одне скачування. Упевнений, що зі мною погодиться кожен, хто хоч трохи розбирається в цій темі.
  • Реферальная система. Якщо не знайомий з цим поняттям, то опишу коротко – можна заробити залучаючи інших бажаючих заробити на файлообміннику File-Seven. Вони розповсюджується посилання на свої файли, а ти отримуєш відсоток з їхнього доходу. Причому менше вони не отримають. У рефералів точно такий же дохід, як і у тих, хто нічиїм рефералом не є.
  • Простий і зрозумілий інтерфейс сайту.
  • Можливість вибору сторінки для скачування файлу. Гігантський плюс. Можна маскувати сторінку для скачування під Яндекс Диск і під інші файлообмінники. До речі, тут хочу трохи зупинитися і розповісти детальніше. Файлообмінник File-Seven пропонує нам цілу колекцію сторінок для скачування файлу. Є кілька сторінок зроблених в стилі популярних ігор, таких як World of Tanks і Minecraft. На сьогоднішній день їх 38. Якщо ти вирішиш поширювати файли використовуючи клон сторінки для скачування Яндекс Диска, то тебе порадує можливість виставити будь-яку кількість лайків і «завантажень». Але і на цьому все чудеса даного розділу файлообмінника File 7 не закінчуються. Щоб сильно не розтягувати статтю, описувати їх зараз не буду.

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Як не сумно, але є у такого класного файлообмінника свої косяки. І я вважаю своїм обов’язком про них попередити. Це дозволить тобі не допустити деяких помилок і розробити відповідну стратегію для заробітку. ☝ Отже, найголовніше, про що я тобі повинен повідомити –

Заробіток на скачуванні програм на комп’ютер. Як заробляти на скачуванні файлів

Доброго времени суток дорогі читачі. Сьогодні я розповім вам про один незвичайний спосіб – отримання доходу за скачування файлів. Цікавий метод, чи не так?

Заробіток за скачування файлів на комп’ютер тісно перетинається з отриманням доходу від файлообмінників.

Все тому, що оплату вам виробляти користувачі, які раніше розмістили свої файли на якийсь і тепер пропонують вам його завантажити.

Природно сума грошей за завантаження на ваш комп’ютер буде значно нижче, ніж ту, яку отримає користувач, який розмістив файл на Depositfiles, Letitbit, Vip-file, Wmto або будь-якої іншої сервіс.

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до розгляду сайтів, на яких ви можете заробити, завантажуючи файли на комп’ютер. Якщо чесно, то їх не так вже й багато, а з того мінімум можна викреслити ще більшу кількість, оскільки їх адміни або не виплачують зароблене, або давно забили на свій проект.

Інтелектуальний файлообмінний сервіс wmto

Єдиним робітникам і виплачують гроші за скачування є wmto.ru. Простий і досить зручний сайтик, з порогом для виплати $ 0.5. Зазначу, що всі виплати проводяться в ручному режимі, тому гроші на рахунок можуть капнути на протязі 1-2 днів. Також в wmto діє реферальная система, яка дозволяє отримувати 14% від доходу залученого вами товариша.

На момент реєстрації на сайті я звернув увагу на статистику, яка свідчить, що з 2003 року сервісом було виплачено $ 5109.2977. А активних завдань на скачування файлів було 471 штук. Чи не численне, але хоч щось.

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку Якщо докладніше заглибитися в можливість заробітку в цьому файлообмінному сервісі, то за моїми підрахунками скачавши всього близько 100 «важких» файлів можна заробити 5-10 доларів. До речі, мало не забув – виплати здійснюються на доларовий гаманець (WMZ) платіжної системи Webmoney.

Сервіс поштових розсилок Wmmail

З цим сервісом ми вже неодноразово зустрічалися, тому розповідати про нього, думаю, не варто. Відразу перейдемо до справи. Щоб відшукати оплачувані завдання, в яких необхідно виконувати скачування, необхідно в пошуковий рядок вбити безпосередньо саме слово «завантажити», а в сусідньому випадаючому меню – «опис завдання» або «назва завдання». Далі просто тиснете кнопку «Знайти».

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку І все, шукайте все, що було знайдено в процесі пошуку. Переглядаєте опису до завдань і виконуєте їх.

Крім wmmail можна також пошукати і інші подібні сервіси, в яких можуть бути оплачувані завдання зі скачуванням файлів на комп’ютер.

Як ви напевно вже зрозуміли даний спосіб заробітку грошей підійде виключно тим користувачам, які мають безлімітний интерне з досить високою швидкістю. Особисто я б розглядав заробіток на скачуванні файлів, як додаткове джерело доходу, а не основний, хоча це вже ваша особиста справа.

Заробіток на скачуванні файлів в інтернеті. Вакансія в інтернеті

На просторах Інтернету складно знайти хоча б одного користувача, який жодного разу не вдавався до скачування будь-яких матеріалів. Саме з цього заробіток на скачуванні файлів, це саме те що пропонують багато сервісів.

Сьогодні майже кожному відома процедура закачування з файлообмінника: спочатку люди дивляться настирливу тридцятисекундних рекламу, а після її завершення з’являється заповітна кнопка «завантажити».

Основи цього маловідомого способу заробітку, тонкі секрети, кращі сайти інтернету в даній тематики, про все про це і буде розказано в це статті.

На основі чого виникає дохід з файлообмінників? Як може бути заробіток на скачуванні файлів?

А ви знаєте? дуже часто, завантажуючи певний файл, ви качаєте його з чиєї-небудь посиланню. Тобто, інший користувач залив цей документ на файлообмінник, поділився посиланням для скачування, а ви перейшли по ній для завантаження. Після цього вам стало доступно два шляхи:

 • – подивитися недовгу рекламу, а після неї приступити до безкоштовної завантаженні;
 • – заплатити сервісу файлообмінника для отримання переваг (відсутність реклами, збільшення швидкості завантаження та інші привілеї)

В обох випадках власник (завантажувач) файлу отримує певний прибуток. Головне правило заробітку в даній системі: чим більше разів файл був викачаний – тим більше грошей отримає його власник. Це теж свого роду заробіток на скачуванні файлів.

 • Але існує ряд інших факторів, які теж впливають на розмір заробітку при скачуванні файлів.
 • Величина прибутку залежить від територіального розташування користувачів, які скачали матеріал, а також від розміру завантаженого документа.
 • Розмір прибутку буде більше, якщо користувачі при скачуванні документів будуть користуватися платними послугами файлообмінника.

Можна помітити, що схема гранично проста. Для того, щоб приступити до безпосереднього заробітку, досить буде виконати пару неважких дій. Наведемо їх поетапно.

З чого почати заробіток на скачування файлів?

 1. Для початку роботи при скачування файлів на комп’ютер, необхідно зареєструватися на якомусь файлообміннику. Ознайомтеся з принципами роботи кожного і виберіть найбільш прийнятний варіант. Хоча практично всі відомі сервіси обміну працюють приблизно на однакових умовах, маючи лише незначні відхилення один від одного.
 2. Обов’язково вкажіть при реєстрації номер вашого електронного гаманця, куди в подальшому будуть виводитися отримані вами кошти. Для цих дій найбільш підходящим стане гаманець WebMoney.
 3. Завантажте свій файл на обмінник. Після завантаження сайт надасть вам посилання на документ для подальшого її розміщення на просторах мережі. Не забудьте зберегти це посилання, тому що для отримання прибутку вам буде потрібно постійно її просувати на популярних ресурсах, форумах, в соц.сетях і так далі.
 4. Займіться пошуком підходящих джерел для розміщення ваших посилань.

Які файли слід завантажувати, щоб заробити?

 1. Пройшовши процес реєстрації, багато користувачів задаються питанням: який контент потрібно завантажувати в файлообмінник, щоб отримати максимальну вигоду?
 2. На цей рахунок склалося кілька протилежних думок, так що єдиної визнаної стратегії для досягнення успіху не існує.
 3. Деякі користувачі стверджують, що необхідно продумати одну-єдину тематику для завантаження файлів і сконцентруватися на ній. Наш сервіс має дещо іншу точку зору, вважаючи, що контент повинен відрізнятися різноманітністю
 4. На наш погляд, основна умова успіху в тому, щоб ваші файли максимально відповідали найпопулярніших запитів.
 5. Як предмет завантаження може бути що завгодно – головне, щоб це користувалося попитом на поточний момент. На основі цього можна виділити наступні категорії:
 • нові цікаві електронні книги;
 • популярні і «свіжі» фільми;
 • пісні-хіти сезону, музичні кліпи, смішні відео і т.п .;
 • зламані платні програми;

Окремим попитом користуються будь-які матеріали еротичного змісту, проте ми не радимо вдаватися до їх розміщення. Навіть якщо ви вирішили заробити, завантажуючи матеріали подібного характеру, робіть це максимально завуальовано, не порушуючи законодавство.

Щоб бути в курсі останніх новин і знати, які файли цікаві публіці, варто звертатися до статистичної інформації. У цьому зможе допомогти ресурс wordstat.yandex.ru.

Він показує, які запити серед користувачів зустрічаються найбільш часто, як змінюється кількість запитів з пошуку того чи іншого матеріалу і т.п.

Скільки можна заробити на скачуванні файлів?

В середньому, за тисячу скачувань ваших матеріалів нараховується приблизно 200 рублів. Якщо завантажувати через файлообмінники багато файлів, знайти широку і стабільну аудиторію, завантажувати ваші документи, можна заробити близько 20-30 $ в місяць.

Однак реальний дохід ви зможете побачити тільки в разі наполегливої ​​роботи з серйозними тимчасовими витратами.

Прибуток буде помітна не раніше, ніж через місяць після початку вашої активної діяльності.

Кращі сайти для заробітку на скачуванні файлів

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробітку

Ми представимо вашій увазі список найбільш популярних сайтів Інтернету, для заробітку на скачуванні файлів.

D epositfiles – найзнаменитіший, (а разом з тим і найнадійніший) ресурс в даній області. На дохід тут впливає географічне розташування закачування. За тисячу скачувань можна отримати прибуток від 3 до 15 доларів. Найменша сума, необхідна для виведення коштів, становить 10 доларів.

L etitbit – сервіс, який також не оминули загальна популярність і визнання. За тисячу скачувань тут можна отримати від 5 до 15 доларів. Даний сервіс вигідніше, оскільки мінімальна сума до висновку дорівнює всього лише 5 $.

U ploading – здійснює діяльність за принципом аналогічного Depositfiles. Плюсом є те, що кожен зареєстрований користувач отримує 10% бонус від продажу акаунтів з позначкою «преміум»

T urbobit – дана система має один вагомий плюс: цей файлообмінник платить навіть за незавершені скачування. Мінімалка також становить 10 $.

Як заробити на скачуванні файлів: поради новачкові

Ми рекомендуємо дотримуватися декількох основних правил, щоб ваш дохід став найбільш відчутний.

 • Завантажуйте велику кількість різноманітних матеріалів через файлообмінник;
 • Ретельно вибирайте інтернет-партнерів, де будете розміщувати свої посилання, намагайтеся знаходити максимально популярні сервіси з великою аудиторією;
 • Оптимальний розмір файлу для завантаження – 50-100 МБ. Допускайте поділ об’ємних файлів на кілька складових частин.

висновок

Користуючись цими нескладними порадами, ви зможете отримувати нехай і не дуже великий, але реальний заробіток на скачуванні файлів.

Сподіваємося, що даний вид діяльності стане для вас приємним заняттям і зможе принести бажаний прибуток! Також Ви можете ознайомитися з відео інструкцією по заробітку в інтернеті на файлах.

Як знайти роботу в інтернеті і заробити гроші. І як знайти виконавців роботи та фрілансерів.

Заробляємо на завантаженні файлів

Заробіток на скачуванні файлів на комп'ютер + сайти для заробіткуВсі ми завантажуємо з інтернету масу файлів серед них фільми, програми, шаблони для графічних редакторів, шаблони для сайтів, аудіо та текстові книги, музика та багато іншого. За деякі особливо потрібні для нас файли ми можемо ганятися по безлічі сайтів іноді навіть готові заплатити. Тим часом на нашій потреби скачати, можна добре заробляти.

Чим власне і займаються власники виразника (сайтів розміщують програмне забезпечення з порушенням авторських прав), торрент-трекерів і інших сайтів. Торрент-трекер в основному заробляють на рекламі, якої обвішані їх сайти, а ось виразника заробляють ще й конкретно на кожному скачуванні файлу саме про це я і хочу розповісти.

Як люди заробляють на завантаженні і скачування файлів?

Спосіб досить простий, ви завантажуєте файл на спеціальний сервіс, люди скачують, а вам за це капає деяка оплата. В якості основного сервісу для заробітку пропоную Filespace.com (реф).

Якщо ви входите по реферального посиланням, то так дякуйте запросив вас і, до речі, заробите більше завдяки законам енергії грошей 😉А тепер спробую дати розгорнутий опис, як працювати.

Є спеціальні сервіси хостинги файлів (Filespace і інші), які надають будь-якому охочому можливість завантажувати на них будь-які файли, але це не халява для зберігання своїх файлів, а сервіс, який на цьому заробляє і дає заробити вам.

Ви завантажили файл який-небудь програми, яку на відомому форумі давно шукає безліч людей, ви даєте посилання на цей файл. Люди заходять по посиланню і їм хостинг файлів пропонує, скачати швидко, заплативши гроші або завантажити повільно, не сплачуючи гроші.

Рано чи пізно завжди перебувати хтось, кому легше заплатити, ніж чекати, коли ж файл, нарешті, скочується.

Так сервіс заробив свої гроші, але ж без вашого файлу він би не заробив, а значить з вами потрібно обов’язково ділитися, що б ви завантажували ще більше файлів, які скачували б ще більше людей.

Хто може заробляти на завантаженні файлів

Будь-який користувач інтернету, навіть не маючи свого сайту, може заробляти таким чином. Посилання з опис файлу можна поширювати всюди, можна викладати в своєму блозі в ЖЖ, Liveinternet і інших, можна бути активним форумчанин і там допомагати людям, знайти потрібну програму, а можна мати свій сайт, на якому розміщувати посилання для скачування, завантажених вами файлів.

Звичайно, в кращому становищі перебувають саме власники власних сайтів, адже затребувані файли висять роками. Затребувані це ті, які регулярно хтось викачує.

Всі сервіси файлів чистять систему від непотрібних файлів, тобто якщо файл давно не скачують, то і зберігати його немає за чим, наприклад файл до 50 мб зберігатися 30 днів з останнього скачування, а від 50 до 500 мб вже 25 днів (в різних файл хостингах термін зберігання може відрізнятися).

У сервісу DepositeFiles (реф.) Є таке цікаве обмеження, вони не зараховують скачування, якщо людина ваше посилання вставив в браузер, тобто не натиснув її на сторінці, а скопіював в адресний рядок. Це зроблено для того, що б виключити поштовий спам і тп., Коли ви не можете зробити активне посилання.

Скільки можна заробити таким способом?

Все залежить від вас, як в іншому в будь-якій справі. В середньому сервіси платять 5-6 $ за 1000 скачувань і іноді доплачують будь-які бонуси. Тобто уявляєте, що 1000 чоловік має завантажити ваш файл, що б ви заробили 150 рублів, очевидно, що тут не обійтися 1 файлом, можливо, навіть 100 файлів буде замало.

Є тарифи в яких ви заробляєте від продажів, тобто людина купила преміум скачування на великій швидкості. В такому випадку вам відраховують відсоток з продажів (40-60%).

 • Важливим моментом буде не тільки залити файл, кинути посилання, але і скласти такий опис, що б людей зацікавити і пошукова система частіше видавала саме сторінку з вашої посиланням, а це вже пошукова оптимізація.
 • Крім того всі файл хостинги заохочують залучення рефералів, як втім і будь-яка система продажів.
 • Хостинги файлів дозволяють заробляти

Upd дек.2016: Пара моїх довірених файлхостінгов пішла в Нерекомендовані, але я знайшов гарного файлхостера, який платить як за скачування, так і за продажу. Самі оберете в налаштуваннях.

Filespace.com – найкращий

 • Платять 60% з продажу або 20% з продажів + 0,5-38 доларів ха 1000 скачувань. Тариф змінюється перемиканням в особистому кабінеті.
 • Висновок на Webmoney, PayPal, Bitcoin.
 • 20% з доходів інших людей, які розміщують посилання на вашому сайті.
 • 500 GB місця під файли на їх диску.

Не рекомендую більше, але залишу для бажаючих

Turbobit Costaction.com

 • Приймають скачування з усіх країн.
 • Прогресивна шкала за 1000 скачувань, якщо файл до 5 Мб = 3 $ … .., а якщо від 1,5 Гб = 20 $.
 • Платять якщо ваш файл не докачати, платять за чужі файли, платять вам, якщо ваші файли використовують як «чужі», 10% за ваш сайт та ін.
 • Виведення коштів від 10 $.
 • Винагорода за партнерів 20%.
 • Можна міняти тарифи не реєструючи новий акаунт.

Depositfiles

 • Приймають не всі країни.
 • 4-5 $ за 1000 скачувань.
 • Велике обмеження щодо виведення. Висновок від 10 $, але якщо ви не завантажували за останні 30 днів хоча б 10 файлів в місяць, кожен з які скачали хоча 10 разів, то вивести можна тільки від 40 $.
 • Чи не платить за файли менше 1 Мб.

Звичайно ж, оплата 1000 скачувань залежить від розмірів файлів.

Ще одне важливе зауваження багато файлообмінника не платять за повторні скачування однією людиною. Тобто, якщо людина скачав один файл з вашого сайту і на протязі 24 годин викачує другий з того ж файл хостингу, то вам заплатять тільки за 1 скачування.

Тому іноді має сенс розміщувати файл в декількох сервісах і ставити дві або три посилання на скачування з різних файл хостингів, таким чином, якщо у вас безліч файлів, які бажають, швидше за все, будуть качати з різних файл обмінників різні файли і людям зручно і вам добре .