Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

0
125

Багато росіян замислюються про різні варіанти поповнення свого бюджету.

Коли з’являються накопичення, варто задуматися про способи їх примноження, грамотного інвестування для отримання стабільного і вагомого пасивного доходу.

Найбільш надійним і оптимальним методом капіталовкладень стає оформлення банківських депозитів. Але далеко не у всіх виходить отримати саме ті дивіденди, які суттєво покращують фінансовий стан.

Звичайно, практично у всіх власників накопичувальних рахунків, постає питання, як заробити на вкладах в банках.

Існує чимало корисних порад від фінансових аналітиків, які стверджують, що отримувати стабільний і високий прибуток від вкладень цілком здійсненно.

Але для цього слід знати деякі нюанси і особливості банківських депозитів, щоб змусити їх працювати на власника з повною віддачею.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах Щоб успішно заробляти на банківських вкладах, слід знати деякі нюанси

Чи можна жити на одні відсотки від вкладів

Жити, ні в чому собі не відмовляючи і не витрачаючи своє життя на щоденну тяжку роботу – мрія багатьох. Звичайно, потрібно розуміти, що для отримання повноцінної прибутку від вкладів, слід мати досить багато коштів для відкриття великих депозитів. Інакше мрія стати рантьє так і виявиться мрією, всю очікуваний прибуток успішно проковтне збільшується інфляція.

Рантьє – людина, що живе тільки на банківські відсотки від відкритих депозитів. І до речі, життя його тільки здається абсолютно безтурботним.

Щоб заробіток на вкладах приніс прибуток, слід бути не тільки фінансово підкованим і грамотним, а й володіти здоровою обережністю.

Адже ринок подібних послуг переповнений удаваними привабливими різноманітними пропозиціями.

І авторами багатьох з них стають недобросовісні учасники цієї фінансової сфери, що тягне за собою повну втрату не тільки дивідендів, а й своїх вкладених грошей.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах Такі фінансові послуги, як кредитування та оформлення депозитів мають найбільший попит

Середній рівень прибутковості по вкладах в російські банки

Щоб повноцінно розвинути таку послугу, як кредитування і подальше отримання прибутку, банкам необхідно залучати нових клієнтів і розширювати вже наявну базу під відкриття депозитів. Така практика є стандартною і звичною для світових країн.

Не відстає від них і Росія, причому ця сфера за останній час отримала бурхливий розвиток. Пов’язана така активність зі зменшенням числа іноземних інвесторів, тому росіяни все частіше стали звертатися в наші банківські структури для оформлення накопичувальних вкладів.

Всі фінансові установи в нашій країні знаходяться під контролем у чільної банківської організації – Центробанку. ЦБ РФ щоквартально переглядає і коригує рівень ключової процентної ставки, яка на лютий 2019 склала 7,75%. І саме цю величину і використовують провідні інвестори для формування відсотка по депозитах.

Розглядаючи, як можна заробити гроші на вкладах, варто звернути увагу на ті фінансові організації, в яких, за даними проведених розрахунків, можна відкрити найбільш дохідний депозит. На даний момент до найвигідніших відносяться такі пропозиції:

 1. 8,90%: банк Таврійський ( «Таврійський максимум»).
 2. 8,50%: Русский стандарт ( «Максимальний дохід»).
 3. 8,50%: Бінбанк ( «максимальний відсоток»).
 4. 8,52%: Хоум-кредит ( «Ключовий відсоток»).
 5. 8,35%: Россельхозбанк ( «Інвестиційний»).

Куди покласти гроші під відсотки вигідніше

Детально аналізуючи всі банківські пропозиції, можна зрозуміти одну закономірність – чим більший і потужніший банк, тим нижче прибутковість він пропонує за своїми програмами. Наприклад, в нашому провідному російському Ощадбанку заробити на депозитах практично не вийде. Адже річні, які пропонує дана організація, мінімальні і годяться тільки на перекриття йде інфляції.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах У яких банках найбільш часто оформляють внески

Яку суму краще вкласти для отримання гарного прибутку

За оцінками фінансовий аналітиків, щоб клієнт дійсно зміг відчути повноцінну прибуток і спокійно жити на одержувані відсотки по депозитах, відкривати вклади слід з базою-вкладенням від 3-4 млн руб.

Але також варто враховувати, що весь час співпрацювати з однією і тією ж банківською організацією невигідно, адже часто, не витримуючи мінливих умов економічної ситуації і відчуваючи фінансові потрясіння, дані організації часом оголошують себе банкрутами.

Або в односторонньому порядку змінюють умови договірних зобов’язань, що робить заробіток на депозитах невигідним.

Тому грамотному і вмілому рантьє доводиться регулярно відслідковувати стан банківських структур і своєчасно міняти інвесторів, вважаючи за краще найбільш вигідні пропозиції.

Тому, щоб отримувати дійсно хороший і стабільний дохід, слід вміти контролювати і передбачати події і чуйно на них реагувати.

На що звертати увагу при оформленні вкладу

Перш ніж отруюватися найближчим банківське відділення для оформлення довгоочікуваного депозиту, майбутнього рантьє слід ретельно проаналізувати поточну ситуацію. І попередньо виявити найбільш вагомі та важливі моменти майбутнього інвестування. Аналітики радять керуватися такими важливими нюансами:

 1. Визначитися з рівнем майбутніх інвестицій.
 2. Вибрати найбільш підходящий термін депозиту.
 3. Переглянути та проаналізувати всі наявні пропозиції від банків.

Щоб вигідно заробити на банківських вкладах, необхідно зібрати воєдино всі наявні банківські пропозиції і ретельно їх вивчити. Особливу увагу слід приділити деяких моментів. Саме вони і будуть основними при виборі програми інвестування.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах Порядок оформлення депозиту

терміновість депозиту

Фінансові установи зацікавлені у відкритті довгострокових інвестицій від своїх клієнтів.

Відзначено, що найбільш вигідні пропозиції фінансові установи дають на вклади із середнім терміном (6-12 місяців) і довгострокового періоду (1-5 років).

А ось депозити «до запитання», за якими вкладені кошти вкладник має право забрати в будь-який час, відрізняються найнижчими відсотками (до 1,00%).

Найбільшу вигоду вкладникам принесуть позики, відкриті на тривалий термін, в цьому зацікавлені і банки, які прагнуть отримати свою вигоду при використанні коштів клієнта.

Нарахування відсотків

Звичайно, це найбільш важливе питання і основна база, на яку спираються майбутні вкладники при виборі програми інвестування. Але тут також слід вивчити специфіку нарахувань банком процентовки. Розрізняють три типи розрахунку дивідендів:

 1. Після закінчення терміну вкладу. Вони нараховуються при розірванні банківського договору і видаються вкладнику разом з базовою сумою.
 2. Щомісячний. Таке нарахування процентної частини називається «простим» або «класичним».
 3. Після закінчення встановленого розрахункового періоду. Такий процес розрахунку процентовки відноситься до складних.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах Депозити з капіталізацією вважаються найбільш вигідними

можливість капіталізації

Крім процентної ставки, не менш важливим критерієм вибору програми стає і можливість капіталізації відсотків. Така послуга допомагає значно збільшувати майбутній дохід вкладника.

Регламентується вона на базі регулярного збільшення основної частини вкладу за рахунок вже нарахованих відсотків. Наприклад, якщо клієнт оформить п’ятирічний депозит на суму вкладу в 100 000 руб. під 8,00%, то без капіталізації на виході клієнт отримає 140 000 руб.

, А з підключеним сервісом – 149 000 руб. Тобто різниця становитиме в 9,00%.

Глобекс банк: вклади фізичних осіб

Дозвіл до поповнення

Якщо клієнт розраховує мати повний доступ до своїх вкладеннях і періодично знімати дивіденди або поповнювати їх, то варто розглянути певні банківські програми з можливістю додаткового внесення грошей на рахунок.

Але варто розуміти, що розмір річних за такими програмами не буде настільки високий, як по інших напрямках.

Це своєрідна підстраховка банків, які не бажають втрачати власний прибуток, якщо раптом клієнт вирішить вилучити велику суму грошей.

Дистанційне оформлення вкладу

Такий варіант оформлення депозиту набирає популярність. Адже від клієнта в даному випадку не потрібно відвідування банку і витрати часу на заповнення паперів і внесення грошей.

Все це можна зробити буквально за кілька хвилин на персональній сторінці дистанційного банківського сервісу.

До речі, банки тільки вітають такий спосіб оформлення депозитів та пропонують за вкладами-онлайн вищі відсотки (на 0,5-1 пункт вище з аналогічними, що відкриваються в звичайному режимі).

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах Варто розглянути можливість відкриття вкладу дистанційним способом

Важливі критерії до вибору підходящого банку

Будь-російський банк, який бажає працювати з фізичними та юридичними особами на території Росії, зобов’язаний отримати ліцензію на право здійснення таких послуг від Центробанку РФ.

До речі, такий дозвільний документ видається тільки за умови укладення банком договору з АСВ (агентство страхування вкладів).

Тому кожна банківська структура обов’язково автоматично страхує депозити клієнтів.

Слід знати, що у банків існує ліміт на страхування вкладів від приватних осіб, страховка поширюється на депозити до 1,4 млн руб.

Кожному майбутньому приватному інвестору варто вкрай відповідально підходити до вибору фінансової установи для відкриття депозиту. Не потрібно довіряти свої заощадження фінансовим організаціям, які не мають ліцензії. І не зв’язуватися з тими структурами, які, навіть пропонуючи досить високі річні, не укладають з клієнтом договору страхування.

А це означає, що є потенційна загроза втратити всі свої вкладення в разі банкрутства підприємства. Також варто уважно вивчати пропонований до оформлення банківський договір, особливу увагу приділяючи дрібно написаному шрифту і іншим супутнім деталей.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах Важливі рекомендації вкладникам

Корисні поради майбутньому вкладникові

Щоб майбутній рантьє отримав бажаний стабільний і високий дохід по депозитах, варто скористатися кількома порадами від провідних фінансових аналітиків і банківських фахівців. Це такі рекомендації:

 1. Оформляти депозити з можливістю капіталізації.
 2. Намагайтеся скористатися тільки довгостроковими програмами і відкривати вклади на максимально можливий період.
 3. Залишайте вкладення на весь термін позики, не чіпаючи і не намагаючись зняти кошти.
 4. Використовуйте акції (сезонні) пропозиції від банків. Як правило, вони відрізняються максимально вигідними умовами.

І, звичайно, варто підшукувати програми по накопичувальних вкладів серед тих банківських організацій, які надають найвищі відсотки. В основному так діють невеликі структури, прагнучи конкурувати зі своїми потужними і розвинутими фінансовими побратимами. Ну а щоб мати уявлення про середньої процентної ставки, варто відстежувати інформацію від ЦБ Росії за ключовою ставкою.

висновки

Такі способи примноження своїх накопичень, як банківські депозити в Росії залишаються найбільш затребуваними та актуальними. Але кожному майбутньому вкладникові слід знати основи таких фінансових послуг і вміти підбирати з величезної кількості банківських пропозицій найбільш вигідні та ефективні для отримання прибутку програми.

Інвестувати гроші під відсотки щодня з гарантованим прибутком

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Інвестувати гроші під відсотки щодня

Капітал можна не тільки зберігати, але й примножити, наприклад, інвестувати гроші під відсотки щодня. Для цього є біржі трейдингу, валют, бінарні опціони, ПІФи, кредитування в системі Вебмані, банківські депозити і більше десяти інших способів. Прибуток можна отримувати практично щодня і не прикладати до процесу заробітку особливих зусиль.

Інвестувати гроші під відсотки щодня в ПІФи

Інтернет рясніє пропозиції вкласти гроші в ПІФи – пайові інвестиційні фонди. Багато хто сприймає їх ніяк інакше, як фінансові піраміди. Частка правди в цьому є, так як багато піраміди називають себе ПІФами, хоча це далеко не так. Отримувати постійний і навіть щоденний дохід можна тільки в справжніх пайових інвестиційних фондах.

Що ж таке ПІФи? Це фонди, які купують і інвестують в активи за рахунок коштів пайовиків (пайовиків).

Якась кількість людей вкладають свої гроші в фонд, який повинен згодом ним просто повернути ці кошти, а й примножити їх.

Це можуть бути і деякий відсотки від суми вкладень, або конкретна сума – розмір прибуток від інвестицій. Але, в будь-якому випадку, пайовик (вкладник) отримає свою частку від прибутку фонду.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Інвестувати гроші під відсотки щодня в ПІФи

ПІФ не існує сам по собі: ним керує керуюча компанія. В її штабі складаються довірчі керуючі, які безпосередньо працюють з пайовиками – вкладниками. Вони ж повідомляють всю інформацію про зростання прибутку, а також беруть участь у формуванні інвестиційного портфеля.

Гроші пайовиків можуть бути вкладені в:

 • Валютні спекулятивні операції.
 • Цінні папери, акції.
 • Покупку основних фондів.
 • Придбання інших активів.

Як же щодня отримувати гроші від інвестицій в пайові фонди? Зрозуміло ніхто не буде перераховувати вкладнику кожен день частина його прибутку. Він може її отримати через час або, за бажанням, забрати відразу і свій пай, і суму накопиченої прибутку. Але як тільки будуть отримані гроші від інвестицій в ПІФ, можна самостійно підрахувати рентабельність вкладень та інші показники.

Розрахувати відсоток прибутку, що нараховується кожен день, також не складе труднощів. Найбільша перевага в цьому способі заробітку – це те, що не потрібно самому займатися інвестуванням та іншими важливими питаннями. Потрібно просто внести гроші і стати пайовиком. У певний момент або в обумовлені терміни пайовик отримає свій прибуток.

Інвестувати гроші під відсотки щодня в бінарні опціони

Ще один популярний вид інвестицій грошей з щоденним заработком- це їх вкладення на біржі бінарних опціонів (БО). Тут все йде набагато цікавіше, так як прибуток можна отримувати щодня і практично повністю контролювати, моніторити процес заробітку. Для цього потрібно:

 • Зареєструватися на біржі БО.
 • Завантажити програму – платформу для роботи.
 • Потренуватися на демо-рахунку, якщо така послуга надається безкоштовно.
 • Внести гроші на свій рахунок і почати їх інвестувати.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Інвестувати гроші під відсотки щодня в бінарні опціони

Опціон – це умовна назва активу, який зросте в ціні або, навпаки, впаде. На сайті можна побачити дві кнопки прогнозу змін ціни опціону: або його зростання, або падіння.

Іноді кнопки носять різну назву, але суть залишається тією ж. Заробіток полягає в прогнозуванні того – впаде опціон в ціні або ж виросте.

При цьому прогноз може бути щохвилинним, щоденним, на тиждень або інший період.

Зрозуміло, на сайті видно графіки, аналітика, індекси та інша важлива інформація. Вона допоможе робити вірні прогнози. Але без фундаментального і технічного аналізу, а також знань не обійтися. Якщо прогноз був вірним, то гроші відразу ж нараховуються на рахунок. Висновок можливий в різні терміни: від кожної години до одного разу на добу і т.д. Все залежить від вибору біржі БО.

Інвестиції грошей в трейдинг і Форекс

Бірж трейдингу розвелося дуже багато. Кожен другий вважає себе успішним трейдером, якщо хоча б вийшов в плюс протягом першого місяця. Чим же займаються ці люди? Вони реєструються на сайті брокерів і починають торгувати активами, в тому числі і грошима. Прикладом такого трейдингу вважається валютний ринок Форекс. На ньому відбувається покупка і продаж різної валюти.

Раніше Форекс існував тільки через необхідність в ньому великих транснаціональних компаній, центральних і приватних банків, імпортерів, експортерів. Їм потрібно було закуповувати і продавати різну валюту.

Але зараз він є відмінним майданчиком для заробітку успішних трейдерів.Правда, для здійснення однієї тільки угоди буде потрібно від 100 тисяч доларів. Щоб подолати цю умову, потрібно зареєструватися на сайті брокера.

Він також працює на ринку Форекс і має право здійснювати операції.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Інвестувати гроші під відсотки щодня в Форекс

Суть трейдингу на Форексі полягає в наступному:

 • Потрібно купити одну валюту в один час за поточним курсом і перепродати її в інший час вже за іншим курсом. На різниці котирувань і обсяги проданої валюти і можна отримати щоденну прибуток.
 • В одній угоді бере участь пара валют. Наприклад, долари купуються за євро. Виглядає ця пара так: USD / EUR. Трейдер купує деяку суму доларів за євро, виходячи з тче котирувань. Потім він може знову продати долари за євро або іншу валюту, але вже за іншим курсом. Якщо він буде більш вигідним, то трейдер отримує прибуток.

Точно також для роботи на брокерських сайтах Форекс потрібно завантажити програму. Це сайт, який є і онлайн-платформою для роботи тисяч людей одночасно. Котирування транслюються онлайн з головних бірж, а следки здійснюються тільки в режимі реального часу. Є всього дві кнопки: «Продати» і «Купити».

Досвідчений трейдер не діє виключно інтуїтивно, а використовує індекси, дані графіків, новини, а також всі види аналізу.

Такий заробіток може бути і щоденним, так як гроші за кожну валютну операцію нараховуються практично миттєво.

Кожен може прорахувати, скільки відсотків прибутку він отримує щодня від трейдингу на Форексі. Головною інвестицією тут є гроші, а не інший актив.

Інвестувати гроші під відсотки щодня в криптовалюта

Криптовалюта – це електронні гроші, які не контролюються жодної банківською системою або уряд світом. Вони існують самі по собі, хоч у них і є компаніях-розробник. Операції з ними дуже добре закодовані і захищені високим рівнем безпеки. До самим популярними видами криптовалюта відносяться:

Так як вартість криптовалюта змінюється щодня, то на ній можна добре заробити і отримати свій відсоток прибутку. Є постійна тенденція зростання курсу біткоіни і ефіріума. Але найдорожчою криптовалюта все ж вважається біткоіни. Якщо на зорі свого виникнення за мільйон біткоіни можна було купити хіба що піцу, то тепер:

1 біткоіни дорівнює більше, ніж 3000 доларів (курс стає дедалі більше).

Звичайно ж, з електронними монетами трапляються і падіння, але все ж спостерігається постійна тенденція до зростання. Якщо вкласти в криптовалюта зараз, то з високою ймовірністю ці гроші принесуть чималий прибуток в майбутньому.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Інвестувати гроші під відсотки щодня в криптовалюта

Є два способи щоденного заробітку з отриманих відсотків від інвестицій в криптовалюта:

 • Її покупка для отримання прибутку в перспективі. Наприклад, зараз можна купити 1 біткоіни і почекати, коли його курс зросте в рази, або на якусь кількість відсотків. Потім ці гроші можна знову обміняти і отримати назад свої вкладення разом з відсотками – прибутком від зміни курсу.
 • Валютні спекуляції, тобто трейдинг. Є окремі біржі криптовалюта, де біткоіни, ефіріум і інші електронні гроші можна відразу і купити, і продати. Котирування постійно змінюються, на чому можна добре заробити. Наприклад, можна придбати ефіріум за рублі за одним курсом, а через час або в той же день продати його за більш вигідним курсом. Зрозуміло, для заробітку кожен день потрібно вкладати чималу суму.

Трейдинг криптовалюта набирає обертів по своїй популярності. Всі прагнуть інвестувати в цей напрямок, щоб щодня отримувати гроші і свій відсоток прибутку.

Банківський внесок

Кожен може інвестувати гроші під відсотки щодня, якщо відкриє банківський вклад. Депозит – це рахунок, на якому зберігається внесена клієнтом сума.

Він кладе її туди під відсотки, як правило, річні. Щоб обчислити місячну процентну ставку, слід розділити річну на 12.

Для визначення щоденного відсотка потрібно розділити цю цифру на середню кількість днів у місяці поточного року.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Інвестувати гроші під відсотки щодня у внесок

Звичайно ж, депозити можуть бути різними: відрізнятися схемою нарахування відсотків, термінами, способами виплат, валютою і т.д. Але у всіх випадках укладається договір, в якому вказуються всі ці умови.

Наприклад, по одному вкладу гроші можна забрати тільки по закінченню терміну розміщення депозиту, по-іншому – в кінці кожного місяця (суму накопичених відсотків). Іноді застосовується формула нарахування відсотків на відсотки, які накопичилися за місяць.

Все залежить від програми банку та умов розміщення вкладу.

Найвигідніше і важливе в цьому способі щоденного заробітку з інвестуванням грошей – це те, що відсотки будуть в будь-якому випадку нараховані. Це-ні трейдинг, де можна в одну мить втратити все.

За договором відсотки нараховуватися в обумовленому розмірі в зазначений термін. Змін бути не може, як і того, що внесок раптово анулюється.

Навіть якщо банк визнає себе банкрутом, кошти будуть виплачені спеціальним фондом.

Інші популярні способи інвестувати гроші під відсотки щодня

З розвитком інтернет-технологій, електронної комерції, трейдингу способів щоденного заробітку на інвестуванні виникло дуже багато. До них відносяться:

 • Спекулятивні операції в межах електронних обмінників. Користувачі дуже активно купують і продають валюту на онлайн-обмінниках. Багато хто користується такою ситуацією і знайшли способи щодня заробляти на котируванні валют. Вони інвестують гроші в одну валюту, а потім продають її на обміннику за іншу за вигідним для себе курсом. Заробіток походить від різниці котирувань.
 • Кредитування на Webmoney. Ті, хто має в своєму розпорядженні вільні кошти, може пройти сертифікацію платіжної системи Вебмані і видавати іншим її користувачам позики. Зрозуміло, кредити надаються під певний відсоток. Кожен кредитор має свій рейтинг, тому користувачі системи можуть вибирати, до кого саме звернутися. Якщо внести на свій рахунок чималу суму і видавати ці гроші під відсотки, то заробіток можна отримувати щодня.
 • Інвестиції в нерухомість. Якщо вкласти гроші в покупку квартири, будинку або іншого об’єкта нерухомості, то можна отримувати гроші від його здачі в оренду. Як тільки покупка окупиться, настане день нарахування першого прибутку. Її також можна розрахувати у відсотках. Якщо надавати послугу подобової оренди, то заробіток стане щоденним. Клієнти будуть розплачуватися за знімання подобово або за кожну годину користування об’єктом житлової / комерційної нерухомості.

Способів інвестувати гроші під відсотки щодня існує більше десяти – від трейдингу до бінарних опціонів, ПІФів, вкладів і здачі нерухомості в оренду. Залишається лише вибрати найвигідніший і зручний варіант для себе.

Вступайте в нашу групу вКонтакте

Як вкласти гроші під відсотки правильно

Криза – це одночасно випробування і можливість заробити. У цій статті ми поговоримо про те, як уберегти гроші від впливу інфляції і куди вигідно вкласти їх під відсотки. Оцінимо прибутковість традиційних способів і ризики неочевидних шляхів заробітку на вільних коштах.

Прикладом виступить менеджер з продажу Дмитро. У нього є 100 000 рублів. Він не знає, що з ними робити, але дуже хоче зберегти і примножити кошти. Для початку розберемо очевидні способи інвестування грошей і подивимося, який з них підійде Дмитру.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Зображення з сайту phonesexista.ru

традиційні способи

Спочатку з’ясуємо, як вигідно вкласти гроші в банк під відсотки і які найменш ризиковані альтернативи пропонує ринок. До таких відносяться ПІФи, накопичувальне страхування життя, нерухомість і дорогоцінні метали. Спершу поговоримо про переваги і недоліки самого очевидного способу інвестування грошей.

Як правильно вкласти гроші в банк під відсотки

Отже, Дмитро починає вивчати пропозиції по вкладах. Перше, що він робить – заходить на сайт «Ощадбанку» і бачить, що ставки по вкладах коливаються в районі 6-7%. Це явно не той рівень прибутковості, на який розраховує Дмитро.

За рік він отримає 6-7 тисяч рублів. Інші великі гравці банківського ринку пропонують більш привабливі умови: у «Відкриття» ставки доходять майже до 10% річних, а у «Російського Стандарту» перевалюють за цю психологічно важливу позначку.

Дмитро розраховує отримати з такої інвестиції близько 10 000 рублів чистого доходу. Це не так багато, як хотілося б, і навіть вибір вкладу з капіталізацією не рятує ситуацію – додаткова вигода від нього складе менше тисячі рублів в перший рік.

Ситуація стає краще, якщо оформити довгостроковий вклад на 3 роки. Разом з закінченням дії договору Дмитро отримає на руки трохи понад 130 000 рублей.

Це на третину більше початкової суми, але чекати щастя потрібно досить довго, а інфляція в Росії зовсім нульова – за прогнозами ЦБ в 2016 році вона складе 9%, що майже повністю перекриває дохід Дмитра в перший рік.

В голову Дмитра закрадається думка про те, що вигідно вкласти гроші в банк під відсотки неможливо, як не старайся. Останньою надією Дмитра стає валютний вклад.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Зображення з сайту taxreliefmaster.com

Він, думає Дмитро, допоможе уникнути пожирає заощадження інфляції. Не будемо детально зупинятися на питаннях вибору відповідних грошових одиниць, а розглянемо приклад з американським доларом. 100 000 рублів за нинішнім курсом – це зовсім чуть-трохи менш ніж 1: 500 USD, тому округлимо. Дивимося на доступні пропозиції.

Для початку з’ясуємо, як можна вкласти іноземні гроші під відсотки в «Ощадбанку»: доступний вклад «Мультивалютний» з терміном до двох років і доларової ставкою до 0,91%.

Це явно не те, чого хоче Дмитро: якщо вважати за максимальною ставкою, через два роки він отримає 1527 доларів, що в поточних умовах еквівалентно приблизно 101 000 рублей. В інших банках ситуація схожа – максимальні ставки за доларовими вкладами не перевищують 2%, так що це теж не вихід.

З іншого боку, зберігати гроші в американській валюті надійніше – вона менше за інших схильна до коливань курсів. Так що валютний вклад – це більше про збереження грошей, ніж про заробляння.

важливо

Ситуація така, що банківський депозит – це більше спосіб нейтралізувати інфляційні втрати. Вибір надійного вкладу допоможе захистити свої заощадження і трохи заробити. Інші методи інвестування не так надійні і часто не гарантують фіксованого доходу.

Вкладаємо в ПІФи

Від свого знайомого Дмитро дізнався, що заробити можна, вклавшись в ПІФи – пайові інвестиційні фонди. «Яндекс» підказав йому, що це така форма колективного вкладення грошей. З коштів інвесторів формується спеціальний фонд, який конвертується в цінні папери та інші активи, а Дмитро отримає частку від кожної акції в інвестиційному портфелі цього фонду.

ПІФи поділяються на:

Це найпопулярніший тип інвестфондів, і він же – самий ризикований. Прибутковість в цьому випадку цілком залежить від активів, в які вкладається фонд.

Якщо у компаній, чиї акції набуває фонд, справи йдуть добре, то і їх вартість зростає. А замість з вартістю активів ростуть дивіденди, що стає плюсом для Дмитра – він заробляє гроші.

Але якщо сталася помилка, то кошти можуть пропасти цілком.

З усіх типів ПІФів цей – найнадійніший, раціональний і вигідний відповідь на питання Дмитра про те, куди краще вкласти гроші під відсотки. Облігації – це боргові зобов’язання інших підприємств.

Вони надійніше акцій, тому що комерційні фірми не люблять ризикувати і не дають обіцянок, яких не можуть виконати.

Тому вкладення коштів в облігації – досить надійний спосіб інвестування зі стабільною, нехай і з невеликою, прибутковістю.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Зображення з сайту tempwajutom.tumblr.com

Такі ПІФи вкладають кошти інвесторів до біржових індексів. Головний їх плюс – прозорість. Ефективність управління грошима можна перевірити самостійно просто подивившись на динаміку відповідного індексу.

Ці фонди демонструють гнучкий підхід. Залежно від ситуації на ринку вони перерозподіляють інвестиційний портфель на користь акцій або облігацій.

Коли економічна ситуація поліпшується і біржові індекси ростуть, фонди вкладаються в акції, а при перших ознаках спаду перерозподіляють баланс на користь облігацій. Головний недолік – непрозорість і вимоги до знань.

Дмитро не може назвати себе акулою фондового ринку, тому навряд чи зробить вибір на користь змішаних ПІФів.

До головних переваг ПІФів відносять:

 • диверсифікацію ризиків
 • прозорість
 • Професійне управління фінансами

Головний недолік – необхідність виплачувати гонорар керуючому фонду, навіть якщо ви втрачаєте гроші на їх операціях. Ще один мінус, значимий для Дмитра – відсутність гарантій. Якщо Дмитро вкладеться в банк, то його внесок буде застрахований. У випадку з ПІФом втрачені кошти ніхто не поверне. Не варто забувати і про високі ризики.

Нерухомість

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Зображення з сайту credits-helps.ru

Дмитро розуміє, що 100 000 рублів – не надто велика сума для інвестування в нерухомість. Тим не менш, це теж варіант. Якщо власних грошей не вистачає, можна скластися з іншими такими ж інвесторами і вкластися в квартиру в споруджуваному будинку.

Найкраще підходять проекти на ранніх стадіях – ціни на квартири в недобудованих будинках нижче, ніж в готових і на цьому можна заробити. Для цього Дмитру варто знайти пару знайомих, які хочуть зберегти гроші і трохи заробити. Із загальних засобів формується загальний фонд.

Припустимо, що частка Дмитра в такому випадку складе 10%. Його заробіток в такому випадку розраховується за формулою:

(Дохід Дмитра) = ((Дохід від продажу готової квартири) – (Початкові вкладення)) х 0,1

Різницю у вартості нерухомості ми множимо на частку Дмитра в «стартовий капітал». Прибутковість таких інвестицій грошей сильно залежить від ринку.

Але одне можна сказати точно: втратити початкову суму від таких вкладень досить складно, тому що ринок житла рідко скорочується на серйозні величини.

В середньому прибутковість становить 15-20%, а значить Дмитро отримає 120 тисяч приблизно через два роки – це стандартний термін будівництва житлового будинку.

цікаво

І ми, і Дмитро помітили, що прибутковість від інвестицій в нерухомість приблизно дорівнює вигоді від банківського депозиту. При цьому у таких вкладень є пара суттєвих недоліків:

По-перше, недостатня гнучкість. Просто так взяти і вивести гроші з обігу не вийде. У кращому випадку доведеться домовлятися з іншими пайовиками.
По-друге, непередбачуваність. Невідомо, яким буде ринок через два роки, і наскільки швидко вдасться продати готову нерухомість.

Для Дмитра це дуже спірне варіант. Якби у нього було більше грошей, такі інвестиції стали б привабливий, але від 100 000 рублів ефекту буде мало.

бізнес

Тут є цілих два варіанти того, як саме вкласти гроші під відсотки: відкрити власну справу, або довірити свої кошти комусь ще.

У першому випадку Дмитро піде у вільне плавання і розлучиться з коханою посадою менеджера з продажу, але в перспективі заробить більше, якщо зробить все правильно. Для цього достатньо можливостей: потрібно тільки знайти відповідну нішу, яка не вимагає великих стартових витрат.

У другому випадку Дмитро довіряє кошти іншій людині і стає інвестором його бізнесу. Прибутковість таких вкладень може бути величезною, а може бути нульовою – все залежить від ринку і ефективності підприємства. Тому, щоб не втратити гроші, Дмитру варто оформити всі юридично – прописати в договорі всі умови і врахувати підводні камені.

нетрадиційні способи

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Зображення з сайту cbkg.ru

Подивимося, де ще Дмитро може вигідно вкласти гроші під відсотки і оцінити не такі очевидні способи інвестицій.

Безпосередньо в цінні папери

В цьому випадку Дмитро мине пайовий інвестфонд, і вкладається в акції та облігації самостійно. Він не платить жодної комісії, але і ризики лежать виключно на ньому. До того ж, щоб зберегти кошти і заробити, потрібно розуміти механізми роботи ринку.

 • У дорогоцінні метали
 • Тут ситуація схожа – якщо Дмитро не знає, як прогнозувати ситуацію з цінами, то вигідно вкласти гроші і отримати відсотки у нього не вийде.
 • В валюту

На різниці курсів можна заробити, але щоб це зробити, торгувати валютою потрібно постійно. У Дмитра немає ні бажання, ні вільного часу на це.

висновок

Ми подивилися, куди Дмитру варто вкласти гроші під відсотки. Оптимальним варіантом для героя статті стане або банківський депозит, або ПІФ.

У першому випадку він точно не втратить заощадження, і навіть перекриє інфляцію, а в другому зможе довірити управління фінансами досвідченим фахівцям, які кожен день працюють на ринку цінних паперів.

Внесок для Дмитра навіть краще – якщо вільних коштів не так багато, то цінніше їх зберегти. А банк допомагає уникнути додаткових ризиків – умови договору прозорі і не змінюються разом з ситуацією на ринку.

block2 = block3 = block4 =>

Як заробити на вкладах у банку

Як отримати дохід за допомогою банківських установ. Основні принципи вибору банку для вкладення грошей на депозитний рахунок. Нюанси відкриття депозитного рахунку: як діяти, щоб гроші не тільки зберігалися, але і приносили пасивний дохід.

Заробіток на вкладах під відсотки: у банках, в інтернеті, в ПІФах

Чи можна заробити на банківських вкладах

Основною метою комерційних банків є отримання прибутку. Вкладники також можуть отримати непоганий дохід за допомогою банківських установ.

Найпростіший джерело пасивного доходу – грошовий внесок. Ми часто не використовуємо всіх можливостей своїх банківських вкладів, вважаючи достатнім просте зберігання грошей. Тим часом, правильно розпорядившись своїми засобами, можна зовсім непогано заробити, не докладаючи ніяких зусиль.

Найпопулярніший спосіб отримання пасивного доходу – вкладення грошей на банківські депозити. Кожен четвертий росіянин мають депозит в банку, але лише одиниці використовують цей фінансовий інструмент для отримання доходу.

Більшість вкладників знаходять прибутковість по депозитах дуже низькою. Дійсно, прибутковість по депозитах в середньому знаходиться на рівні 8,25%. З урахуванням інфляції, яка за період з січня по вересень 2013 р

досягла 6,5%, реальна прибутковість дозволяє тільки зберегти свої вкладення. У цих умовах банки пропонують відкривати вклади під процентну ставку нижче рівня інфляції.

В першу чергу, це стосується Ощадбанку, що робить основний акцент на надійності розміщення коштів.

Мінімальна прибутковість за вкладом «Керуй» – 4%. І все-таки більшість вкладників зберігають депозити саме в Ощадбанку. Понад 80% вкладників -пенсіонери, знають не з чуток про банківську кризу. Переживши банківська криза дев’яностих років і дефолт, Сбербанк заслужив довіру певної групи вкладників.

Молодші вкладники від 25 до 40 років частіше вибирають комерційні банки, в яких пропозиції по депозитах вигідно відрізняються. Це свідчить про те, що інвестори, які бажають отримувати пасивний дохід від банківських вкладів, осмислено підходять до вибору банку.

Щоб депозит був прибутковим, процентна ставка повинна знаходитися на рівні 11-15%.На жаль, деякі банки пропонують такі вигідні умови розміщення депозитів. Розглянемо їх пропозиції більш детально.

У грудні 2013 року найбільш привабливими пропозиціями обрадували:

 • Ергобанк – «Зимові рекорди» (10,75%)
 • Росінтербанк – «Чемпіон» (10,5%)
 • Беніфіт-Банк – «Накопичувальний» (10,4%).

Окремо можна відзначити Русский Земельний Банк з процентною ставкою 14% річних (вклад «Прибутковий»). Правда, ощасливити передбачалося володарів серйозних капіталів від 1 000 000 рублів. Сьогодні прийом коштів на даний внесок призупинено.

Як правильно вибрати банк для вкладення депозиту

Вивчіть депозитні пропозиції всіх банків. Для цього не потрібно відвідувати офіси банків, цілком достатньо переглянути офіційні сайти фінансових організацій. Проаналізуйте, наскільки надійний банк, в якому ви збираєтеся відкрити вклад. Дізнайтеся, чи бере участь банк в системі страхування вкладів. Не довіряйте інформації, отриманої по телефону.

На цьому етапі потрібно особисто відвідати офіс банку і переконатися в наявності документів, що підтверджують факт членства в Агентстві зі страхування вкладів. Зазвичай копія свідоцтва розташовується в клієнтському залі на інформаційному стенді.

Тут же можна вивчити склад акціонерів і значення розрахункової ліквідності капіталу, який повинен бути більше 11. Ця цифра означає, що, здійснюючи активні операції, банк користується не тільки коштами вкладників, а й власні адекватні фінансові ресурси. Відкритий склад акціонерів свідчить про відкритість діяльності банку.

Необхідно враховувати, що річна ставка по карбованцевих внесках завжди більше, ніж за валютними. У грудні 2013 року найбільш вигідну пропозицію в валюті пропонував банк Югра – вклад «Новий рік 2014» (4% річних).

Зверніть увагу, що вклади класифікуються на: дохідні, ощадні, накопичувальні і універсальні. Універсальні служать для розрахунків, тому їх прибутковість дуже низька. Ощадні вклади захищають накопичення від інфляції і фінансових криз, тому вибирайте самі надійні банки, наприклад, Ощадбанк, ВТБ 24, Альфа-Банк або Россельхозбанк.

Найприбутковіші – дохідні внески, але вони містять обмеження: неможливість здійснювати прибутково-видаткові операції, закривати вклад до закінчення терміну договору без штрафних санкцій і т. Д.

Оцініть термін вкладу. Депозити поділяються на короткострокові, середньострокові і довгострокові. Не ставте кошти на занадто тривалий термін, враховуйте фінансову нестабільність світу і Росії. На думку експертів, вклади на 1 рік – ідеальний варіант інвестування коштів в депозити.

Що ще потрібно знати

 • Високою процентною ставкою зазвичай мають акційні вклади, приурочені до якоїсь події. Такі пропозиції потрібно відстежувати на банківських сайтах.
 • При дистанційному відкритті депозиту відсоткова ставка буде на 1-2% вище. Вклади-онлайн з підвищеною ставкою пропонують Сбербанк, ВТБ 24, Хоум Кредит Банк.
 • У невеликих банках процентна депозитна ставка вище, ніж в великих фінансових установах. Таким чином банки створюють власну клієнтську базу. Якщо банк входить в Агентство по страхуванню внесків, і сума не перевищує 1 400 000 рублей, можете довірити йому свій капітал.
 • Вклади під високі відсотки вигідні не завжди. Якщо прибутковість перевищує 13%, вона підлягає оподаткуванню за ставкою 35%.

Ситуація в банківській сфері в даний час досить стабільна, а держава страхує вклади, хоча і не у всіх банках. Тому не піддавайтеся першому пориву, і ретельно виберіть банк, в якому збираєтеся розмістити депозит – так ви убезпечите свої вклади.

Якщо 10% річних вас не влаштовують і хочеться чогось більше, то зверніть свою увагу на ПАММ-рахунку. Що це таке і як заробити детально розглянуто в статті «Інвестиції в ПАММ-рахунки».

© Старецького Олена, BBF.ru

Вклади Сімферополь максимальна ставка 9.5% на 17.07.2019 відкрийте онлайн на вигідних умовах. | Банкі.ру

Сьогодні у нас є можливість займатися інвестиціями в самих різних областях – нерухомість, акції та дорогоцінні папери, валюта і багато іншого доступно.

Однак якщо у вас немає відповідних знань або освіти, то вклади в Сімферополі стануть відмінним рішенням.

У сучасному світі зберігати гроші вдома – невигідно, оскільки висока інфляція просто «з’їдає» їх, в результаті приносячи більше шкоди, ніж користі. А такі продукти забезпечують невелику, але стабільний прибуток власнику.

Основні плюси продукту

Нижче ми розглянемо основні плюси депозитів.

1. Збереження і захищеність. Ви підписуєте договір, в якому зазначено, що організація зобов’язана примножити і повернути ваші кошти. При цьому рахунки споживачів захищені державою. Тому в разі ліквідації або відкликання ліцензії вам компенсують збитки в розмірі до 1,4 млн рублів. Якщо ж ваша сума перевищує встановлений ліміт, помістіть її в різних банках.

2. Мінімальна документація. Для відкриття депозиту вам потрібно прийти в офіс, захопивши з собою паспорт (іноземним громадянам необхідно подати дозвіл на тимчасове перебування в РФ). При оформленні на ім’я іншої людини (наприклад, дитини) вам знадобиться розширений пакет паперів, перелік яких слід заздалегідь уточнити у співробітників.

3. Вибір способу нарахування ставки. Всього їх три – регулярні платежі, виплата після завершення контракту і капіталізація. Останній метод передбачає наступну схему: відсотки за певний проміжок часу (наприклад, місяць) додаються до початкового вкладення, після чого розрахунок відбувається вже на актуальну суму, тим самим збільшуючи її.

Однак крім нарахування доходу, вам потрібно буде визначитися з типом рахунку. Найбільш популярний серед росіян терміновий. Він передбачає повернення грошей клієнту при настанні дати, зазначеної в угоді. В цьому випадку ви також вибираєте вид вкладення – ощадне або накопичувальне. Другий варіант зручний тим, що його можна періодично поповнювати невеликими внесками.

Депозит до запитання не так поширений, оскільки відсоток по цій лінії досить низький. Вся справа в тому, що такий продукт невигідний банкам, тому що споживач має право отримати відшкодування в будь-який момент.

Таким чином, депозит – оптимальний інструмент для вкладення заощаджень. Головне – грамотно підібрати продукт, спираючись на особисті вимоги. І дуже важливо уважно прочитати договір, перш ніж підписувати його. Особливо це стосується дрібного шрифту і виносок із зірочками.

Портал для пошуку пропозицій

На сайті Banki.ru ви знайдете доступні на ринку банківських послуг.

Порівнявши основні параметри – це процентна ставка, обслуговування та комісії, ви зможете зробити правильний вибір і оформити найвигідніший варіант.

При цьому ви маєте можливість подати заявку прямо на нашому ресурсі – для цього потрібно лише заповнити спеціальну анкету. Banki.ru – незалежний фінансовий супермаркет з багатомільйонною аудиторією користувачів.

Внесок в криптовалюта (Bitcoin) під відсотки. Список сайтів і бірж

Черговий спосіб примножити свій актив в криптовалюта – зробити внесок під відсотки. Так, така можливість є. І якщо у вашому гаманці знайдеться пару лежать без діла монет Bitcoin (або будь-якого іншого токена) – це прекрасна можливість отримати додатковий дохід з ваших інвестицій.

Особливості, плюси і недоліки цього способу заробітку, а також посилання на сайти та практичні інструкції для новачків – про все це ми розповімо в поточній статті.

суть заробітку

Пропонований нами спосіб заробітку на цифровий валюті мало чим відрізняється від звичних і добре знайомих усім нам банківських депозитів: інвестору пропонується зробити внесок на певний термін (або безстроковий) під відсоток від суми вкладення.

В інтернеті можна знайти не один десяток сайтів компаній і сервісів, що пропонують інвестувати Bitcoin або альткоіни під відсоток (чимала частка яких, до слова, може виявитися відверто шахрайськими ресурсами).

Ми ж, розповімо тільки про тих сайтах, з якими мали справу на практиці (огляди яких розміщували на сторінках нашого сайту).

Це і біржі криптовалюта, що крім їх основного інструменту – торгівлі, пропонують своїм користувачам інвестувати вільні кошти під відсоток, і сервіси автоматичної торгівлі на крипто-біржах.

Особливості

плюси

 • Додатковий заробіток Пасивні інвестиції в біткоіни (або іншу криптовалюта) приносять дохід за рахунок зростання курсу монети. Прибуток формується за рахунок різниці ціни купівлі та продажу. Вкладення ж криптовалюта під відсоток на термін до моменту її продажу – відмінна можливість додаткового заробітку.
 • Пасивний дохід Практично не вимагає ні часу, ні уваги. Рівень доходу безпосередньо залежить від суми вкладу. Залежно від цілей інвестора прибуток можна як виводити / переводити і використовувати на свій розсуд, або реінвестувати, збільшуючи суму вкладу.
 • Вигідний відсоток Вклади в криптовалюта забезпечать куди більш вигідний відсоток за вкладом, що вже згадані вище традиційні банківські депозити. Починаючи з «помірної» прибутку (36-48% річних), закінчуючи прибутковістю на рівні 10% на добу (і більше).

недоліки

 • Мабуть єдиний, але досить вагомий мінус інвестування криптовалюта під відсотки – неторгові ризики, як, наприклад, варіант з закриттям біржі, як наслідок, втратою всіх вкладених коштів. Втім, в рівній мірі це стосується і будь-якого крипто-трейдера, який торгує на майданчику. Найчастіше неторгові ризики просто ігноруються більшістю тих, хто займається трейдингом, як малоймовірні. Та й банки на просторах нашої батьківщини не відрізняються особливою надійністю.

Посилання на сайти біржі

Спосіб під номером # 1 в нашому списку! Вибір редакції Bizhint і рідкісний шанс заробити капітал для тих, хто запізнився з покупкою Bitcoin в 2012-му.

Детальніше про все це читайте в нашому огляді сервісу ApiTrade

На сторінці Lending біржі Poloniex можна видати позику (тобто, позичити власні кошти) трейдерам, які торгують на майданчику.

Скрін вкладу біткоіни під відсотки на біржі Poloniex

Дізнатися більше про вкладення Bitcoin під відсотки можна тут. Там же – докладна інструкція по реєстрації та роботі на біржі Полонікс для початківців.

У розпорядженні користувачів кріптобіржі Yobit – інструмент InvestBox. Надає можливо зробити внесок в декількох десятках альткоінов.

Криптовалюта, інвестована під відсоток на Yobit

Детальніше про вкладення криптовалюта під відсотки на біржі Yobit – читайте за посиланням, де знайдете вичерпне керівництво по роботі з біржею YOбіт.

To be continued …