Заробіток на землі або як халявно отримати ділянку

0
60

Писав не я, але вважаю, що прочитати це варто! Знайомий на моїх очах подібне здійснював

Тема дуже складна. Чесно сказати навіть не знаю як її розписати, бо нюансів багато і всі їх розписувати у мене просто і тупо не вистачить терпіння і сил.

Суть Кожна людина має права безкоштовно отримати від гос-ва ділянку землі (в конституції прописано). Це і буде наш заробіток ну і так же, ми з Вами урвём шматок ділянки, і може і не один.

По-перше, давайте подивимося ціну на землю. За передмістям в моєму місті ціна становить від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Сама по собі земелька рідна не дуже дорога, але є одне велике АЛЕ, земля не надто дорога якщо на ній немає будови! Як тільки на ділянці з’являється недвіжкі, ціна на землю підскакує парою до нев’ебенний жаху, слідуючи простій логіці якщо ми хочемо рідну нашу продати, або здати в оренду, то нам потрібно яке-небудь будову. Тут уже кожен господар пан =)

ВАЖЛИВО Спочатку земля видається на п’ять років в оренду, вартість оренди різна, залежно від населених пунктах. У мене 2к за квартал. Але як тільки там з’являється нерухомість, земля повністю переходить у вашу власність. Є інший пункт, для сільгосп господарства, але це розписувати в падло (так, я суKа, я знаю).

Перед тим як зануримося у вир гівно при її отриманні, давайте подивимося яку приблизну прибуток ми зможемо витягти на моєму прикладі:

У мене, 3 ділянки для особистого користування, як ви думаєте я там що нитка вирощую? =) Та, вирощую. Але не наркоту як Ви подумали, а …. полуницю. Звучить стремная, знаю, але гроші не пахнуть, в моєму місті полуниця розходиться просто пекла блять! Кожен сезон додатково близько 300-400К, вона разлітается як кулі від ПМА на 50 метрів! Була ідея вирощувати гриби (шампіньйони, а не галюциногени) навіть було місце збуту, але це блять так клопітно! Що я просто забив. Це тільки 1 ділянку.

на 2 у мене йде будівництво будинку (до сих пір не закінчено, почав недавно просто) що робити з ним поки ще не вирішив, але швидше за все буду здавати в оренду.

3 ділянку вже зданий в оренду за символічні 9 до на місяць, крапля в морі? Так. Але як то кажуть: «Що є море що не безліч крапель?» З урахуванням того що крім 2 теплиць там нічого немає, і то що земля отримана на халяву, я вважаю це просто ахуенно!

Тобто, використовуватися земля можна по різному, тут важливо знайти що то для себе. Була у мене ідея зробити щось типо будиночка відлюдника, без електрики інету і обества, нібито коротше злитися з природою і тд. Ну і продавати путівку в будинок хоббіта на тиждень, нібито відпочити від усього. Чому це ідею не реалізував? Хуй знає.

Ну і звичайно інший мій заробіток, це надання послуг при отриманні цієї ж землі.

Ось як я не хочу зараз зариватися в її отримання, за весь цей час мене ця ебаная бюрократія просто дістала.

Ех ладно …

Спробую, але відразу говорю, Вам потрібно ще буде це вичитати в інеті, бо я абсолютно впевнений, що щось забуду і буду не раз доповнювати в коментах.

І так: Отримати землю може будь-яка людина, але одноразово. Звідки у мене їх 3, дуже просто, родичі. Чесно скажу, недавно закон посилили, але не хто не відміняв друзяшек)

Для того що б отримати землю, потрібно …

Зайти в гугол і ютуб. Ні я серйозно, складання всіх заяв в адміністрацію, ви можете знайти там, крім того там краще розписано що й до чого, (відео ба не грузить)

Для отримання земельного наділу можна вибрати один з вже існуючих або погоджувати виділення землі і її місцезнаходження з адміністрацією.

Справа в тому, що предметом передачі може бути тільки той земельну ділянку, який вже поставлений на кадастровий облік.

Якщо таких в обраному поселенні немає, то для початку доведеться провести роботи по межеванию: визначення меж та нанесення їх на плани, а також внести дані про ділянку до Державного кадастру. Це може зайняти деякий час і вимагає фінансових витрат.

Читайте також: Заробіток на стримерах

Платити за проведення кадастрових робіт доведеться зацікавленій стороні – громадянину, бажаючому отримати землю під ІЖС.

Загальний порядок дій буде наступним:

Звернутися в місцеву адміністрацію із заявою про узгодження виділення землі;

Отримати позитивне рішення.

Замовити кадастровий план в Росреестра або виконання робіт по постановці на кадастровий облік (обидві послуги платні).

Написати заяву про перевірку інженерних мереж, які проходять по території ділянки;

Отримати план розташування комунікацій.

Узгодити план і отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.

Підписати акт безоплатної передачі землі під ІЖС.

Зареєструвати своє право на землю.

далі

В адміністрацію населеного пункту необхідно звернутися із заявою. У ньому обов’язково формулюється прохання про безкоштовне виділення землі саме під будівництво індивідуального житлового будинку та про те, яку саме ділянку заявник просить надати.

Інша частина документа викладається в довільній формі.

Своє право на безоплатне отримання землі потрібно підтвердити документами:

паспортом громадянина РФ з відміткою про реєстрацію;

паспортами інших дорослих членів сім’ї;

свідоцтвами про народження дітей;

довідкою про склад сім’ї;

документами на що знаходиться у власності нерухомість (якщо вона є);

висновком про невідповідність площі займаного житла нормативам і потребу в її збільшенні.

Термін розгляду такої заявки в 2017 р – 1 місяць. Потім адміністрація повинна або винести рішення про передачу ділянки, або дати письмову відмову.

Мотивом для нього можуть стати:

неповнота переданих документів;

невідповідність призначення даної ділянки мети отримання;

приналежність землі іншому власнику;

відсутність підстав для безкоштовної передачі землі.

Взяв інфу з інету. Бо все це робити починав я з нього.

Там ще є нібито інфа про те, що продати, або віддати в спадок не можна, але це як показує практика залежить від людини, чиновників, місця її отримання. Тобто в моїй області продати її можна.

Сподіваюся що гівном в коментах поливати мене Ви не будете, а самі знайдете всі документи та інше. Бо ви ж не розлінились пидораси, яким треба все розжовувати і в рот класти? Звичайно, ні! Так що солодкі мої, вся бюрократія в ваших руках!

Читайте також: Пасивний заробіток на Play Market

Зараз перекинемося до мого основного заробітку на послуги в отриманні землі.

1 – ше. Після того як самі її !!! отримаєте !!! Можна сміливо почати на цьому заробляти. Ви вже будите знати що для чого потрібно, та й як проходять процедури. І отже ми буде залучати клієнтів ахрененной рекламою нібито «Ділянка землі для дачі в Х сотках всього за 4 тисячі рублів !!» «Хочете собі побудувати родовий маєток ?! Приходьте до нас, і ми доб’ємося що б Вам виділили 1 Га \ сот. всього за 5 тисяч рублів !!! » Ну і все в тому ж дусі. Клієнтів буде блять …. Вони вам все мізки виебут так, що Ви мене потім проклянать будете. Особливо своїми тупими питаннями, «а в чому підступ?» «А це правда?» та інше блять. Аж бісить.

У мене чесно не вистачає, ресурсів, часу і людей, що б вивести цей бізнес на ахуенно прибуток, але навіть в такому вигляді вона істотна і не соромно

2 – е. Я цим почав займати вже тоді коли у мене була компанія, і інтернет я мало використовував і сумніваюся що буду. Бо народу і так дохуя що я тупо не справляюся.

Трошки приємних цифр:

На активній рекламі за день ти МОЖЕШ (саме відштовхуючись від того що можеш, а не скільки клієнтів) прийняти близько 10 якщо працюєте з ким то 20. Так як я лінивий, то я брав близько 4-7 клієнтів в день

Тобто 4000 * 4 = 16000 – податки \ зп \ реклама виходило близько 4 -11 тисяч. Моя прибуток абсолютно не показник бо мені реально було в падло. Тобто можете обробляти більше будь ласка. фірми немає? Нема податків. Нема співробітників-ні зарплати. Є дешева реклама – мінімум на рекламу. І т.д. Ви зрозуміли.