Заробіток в Яндекс.Дзен по 6-10 т. Р. в день? Навчання заробітку на Яндекс.Дзен – Детальна інструкція Для Новачків

0
21

Щоб підготувати цей матеріал я звернувся до своїх знайомих, які вже більше півтора року успішно заробляють на Дзене. Вони дали свої поради початківцям авторам, розповіли про підводні камені Дзена і проблемах, які можуть виникнути.

По суті, ця стаття – Величезна колекція корисної інформації по Яндекс.Дзену з усього інтернету. Тут є як базова інформація для новачків, так і секрети для більш просунутих авторів. Можна сказати, що це ціла книга по Яндекс.Дзену. Сподіваюся, ви оціните цю працю. 😊

Зі статті ви дізнаєтесь:

 • Які тематики в Дзене приносять найбільше грошей;
 • Скільки заробляють самі топові автори Дзена;
 • Скільки можуть заробити починаючі автори, які тільки створили канал;
 • Як набрати 10 000 хвилин перегляду за 7 днів і вийти на монетизацію ;
 • Як писати круті статті і набирати перегляди, дочітиванія;
 • Де брати контент, якщо не хочеться писати самому;
 • Як не нарватися на обмеження від Яндекс.Дзена;
 • Чи є спеціальні курси по Яндекс.Дзену і якщо є, то як вибрати?
 • І багато іншого.

Ще ви знайдете іншу корисну інформацію і реальні приклади заробітку на каналах в Дзене.

Новачок буквально через два місяці зміг вийти на дохід в 20 000 рублів / міс. А ось більш досвідчений «Дзеновод» заробляють таку суму за 2-3 дня. 🙀 Але про це далі.

зміст

 1. Базова теорія для новачків
 2. Що таке Яндекс Дзен
 3. Чи можна Заробити на Яндекс Дзене в 2020-м?
 4. Як заробити на Яндекс Дзен: покрокова інструкція
 5. Вибір тематики каналу
 6. Створення та налагодження каналу
 7. створення контенту
 8. Як досягти успіху в Яндекс Дзене
 9. 7 корисних рекомендацій для автора-початківця
 10. Як писати круті статті
 11. Де ще можна взяти контент для Дзена
 12. У який час краще розміщувати контент
 13. Аудиторія Яндекс Дзена
 14. Карма в Яндекс Дзене
 15. Партнерська програма «Нірвана»
 16. Все про монетизацію каналу в Яндекс.Дзене
 17. Стандартна монетизація Дзена через РСЯ
 18. нативная реклама
 19. Прямі продажі і рекламні мережі
 20. Арбітраж трафіку в Дзене
 21. Скільки реально можна заробити на Яндекс Дзене
 22. Сітка каналів в Дзене
 23. 7 корисних ресурсів для авторів
 24. FAQ: Відповіді на запитання читачів (і відповіді до них ✌)
 25. ТОП-5 Кращих Курсів по Яндекс.Дзену
 26. Безкоштовний курс «Як за 2 тижні вийти на дохід в 2000-3000 рублів в день»
 27. Онлайн-курс «Дзеноводство»
 28. Школа авторів Яндекс.Дзена Анни Денисової
 29. Заробляємо на Яндекс.Дзен від Тисячіонера з Кемерово
 30. Заробіток на Яндекс.Дзен від Юлії Савко
 31. висновок

Базова теорія для новачків

Що таке Яндекс Дзен

Яндекс Дзен – це рекомендаційна блог-платформа від Яндекса. Ви створюєте канал, пишете туди статті, а Яндекс їх поширює серед підходящої аудиторії.

Блоки з матеріалами Дзена можна побачити в яндекс.браузер, великих партнерських сайтах і т. Д. Також у Дзена є власне мобільний додаток. Постійні читачі частіше користуються саме їм.

Що таке Яндекс Дзен

Основна фішка Дзена як платформи – просування ваших матеріалів серед цільової аудиторії. Наприклад, якщо ви пишете про гроші, то ваші статті будуть показуватися тільки любителям фінансів. Якщо для подання – то любителям гейминга і т. Д.

Коли читач Дзена тільки починає користуватися платформою , йому відразу пропонується вибрати улюблені категорії.

Список там досить значний:

 • Бізнес і фінанси;
 • авто;
 • Дім;
 • знаменитості;
 • Здоров’я та фітнес;
 • ігри;
 • Кіно;
 • Технології та інтернет;
 • І т.д.

Саме тому автори Дзена прагнуть створити канали на конкретну тематику. Відразу і про все тут не зайде.

Крім статей, в Дзене є й інші формати: наративи (формат для мобільних), відео або GIF. Останній був доданий порівняно недавно і тільки набирає популярність. Але до цього ми повернемося трохи пізніше.

Чи можна Заробити на Яндекс Дзене в 2020-м?

Автори Дзена можуть заробляти реальні гроші. Основний спосіб монетизації – реклама від самого Яндекса, яка розміщується в матеріалах при досягненні певної планки популярності. Серед авторів Яндекс Дзена є такий вислів: «Вийти на монетизацію».

Це означає, досягти 10 000 хвилин перегляду за 7 днів, щоб Дзен дозволив підключити монетизацію і почати заробляти на своєму контенті. Гроші з Дзена виводяться на Яндекс.Гаманець. Є ще PayPal, але він недоступний для громадян РФ, України, Білорусі.

Хвилини перегляду складаються від всіх відвідувачів на матеріалах вашого каналу. Навіть якщо відвідувач зайде всього на секунду – це піде в облік. А ось перегляди рекламних кампаній і бонусні покази НЕ учітиваются.😢

Але є й інші способи монетизації. Зараз більшу популярність набирає пряма реклама в Яндекс Дзене. Це коли компанія просто зв’язується з автором або власником каналу і просить його за певну суму прорекламувати якийсь продукт в статтях.

Такий спосіб монетизації є більш вигідним, тому що за одну рекламну інтеграцію власник каналу в Дзене може отримувати по 10-50 тисяч рублів і більше.

Також є окремий вид монетизації для учасників програми Нірвана (найкращі канали в Яндекс.Дзен потрапляють в цю партнерку). Вони можуть отримувати дохід від РСЯ і прямих продажів через систему AdFox.

У випадку з основним варіантом все не так солодко. В середньому автор може отримувати від 5 до 30 рублів за 1000 дочітиваній. Раніше цифри були більше, але зараз сам Дзен закручує гайки .

Є й інші варіанти заробітку на своєму каналі в Дзене. Вони тісно пов’язані з сайтами і арбітражем трафіку . Можливо я розповім про таких схемах в окремій статті.

Читайте також: 40 Способів Заробітку в Інтернеті з Вкладеннями і Без (2020)

Як заробити на Яндекс Дзен: покрокова інструкція

Вибір тематики каналу

Якщо ви серйозно хочете займатися дзен, то перш за все потрібно придумати тему, на яку ви будете писати статті або створювати інший контент.

Вище я давав невеликий список популярних тематик в Яндекс Дзене. Можна вибрати кілька штук і подивитися на топові канали та їх контент. Так ви зможете зрозуміти зразкові переваги аудиторії цієї платформи.

Ось всі категорії, які пропонуються всім новим читачам Дзена. Їх можна вважати основними.

Список категорій в Яндекс Дзене

Після ознайомлення з контентом і тематиками ви можете прийняти рішення. Відразу скажу, що кращим вибором буде та тема, яка особисто вам більше цікава. Інакше наповнення каналу власними силами перетвориться в рутину.

Не обов’язково відразу вибирати тематику. Я поставив це пункт первее тільки тому, що це структурно правильніше. Ви можете спочатку перейти до наступного кроку, тобто створити канал і подивитися як там все працює. А далі можна прийняти рішення.

До того ж, тему каналу визначає не назву і не опис. Все вирішує саме контент. ІІ аналізує його смислове складову, після чого починає пропонувати різної аудиторії в стрічці. Назва та опис каналу можуть бути взагалі нейтральними. І їх можна в будь-який момент змінити, але про це далі.

Тема – дуже-дуже важлива Анонімний експерт Анонімний експерт Заробляє в Яндекс.Дзен Якщо мета створення каналу саме заробіток, то ви повинні знайти найбільш підходящу тематику.

Таку, яка буде приносити більше грошей від монетизації, а також більше пропозицій по нативной рекламі.

Добре заходять широкі теми – Бізнес, Фінанси, Кіно, Авто. Вони вважаються досить «дорогими». Але є й інші теми, які теж приносять непоганий дохід.

Далі можна створити грамотний контент-план (список матеріалів на публікацію), який допоможе планомірно розвинути канал і отримати з нього прибуток.

Створення та налагодження каналу

Для початку необхідно створити канал в Дзене. Він прив’язаний до аккаунту Яндекса. 1 аккаунт = 1 канал. Переходимо на цю промо сторінку і натискаємо на кнопку «Стати автором в Дзене». Вас перекине до форми входу. Також аналогічну кнопку можна знайти тут .

Реєстрація в Яндекс Дзен

Ви можете використовувати для входу існуючу пошту або ж створити нову. Ще можна використовувати соцмережі. Тут на ваш розсуд. Після входу / реєстрації канал буде створений. Процес дуже швидкий :).

Залишається тільки налаштувати його і ознайомитися з вітальними матеріалами в чернетках. Але перед цим вискочить таке вікно з рекомендаціями для авторів-початківців.

Вітальне вікно після створення каналу

Далі читаємо два матеріали з корисною інформацією та переходимо до налаштування каналу. І тому натискаємо на відповідну кнопку в правому вікні.

Зліва випливе вікно з усіма основними параметрами.

Параметри каналів в Яндекс Дзен

Серед них:

 • Прев’ю – квадратна картинка, аватарка каналу.
 • Назва – бажано робити «говорить». Щоб читачі відразу розуміли чому присвячений канал і підписувалися. Але можна дати волю креативу.
 • Опис – пишемо короткий опис каналу. Теж можна проявити креатив або ж обійтися парою коротких фраз.
 • «Канал містить матеріали для дорослих» – галочка для каналів з еротичним змістом. Матеріали показуються обмеженій кількості користувачів. Чи не чіпаємо, якщо тематика каналу не потрапляє під категорію «Для дорослих».
 • Посилання – посилання на соцмережі. Можна додати всі популярні платформи, на зразок Вконтакте, Однокласників, Телеграма та т. Д.
 • Контактна інформація – пишемо свій телефон і адресу електронної пошти (вибираємо зі списку).

У блоці з додатковими параметрами ви можете прив’язати сайт, якщо він доданий в Яндекс.Вебмайстер і має більше 10 000 унікальних відвідувачів на добу, а також підключити Яндекс.Метрику . Останнє робити строго обов’язково, тому що за допомогою метрики ви зможете відслідковувати статистику свого каналу.

Підключити метрику дуже просто. Процес створення лічильника я описував в окремій статті (посилання вище). Вам залишиться просто клікнути на кнопку «Підключити метрику» і ввести в поле номер лічильника.

В кінці настройки приймаємо умови угоди і натискаємо на будь-яке місце в правій частині екрана. Всі параметри збережуться.

створення контенту

Тепер ви можете перейти до створення своєї першої статті, відео або GIF. Для цього потрібно клікнути на хрестик в правому верхньому кутку і в випадаючому меню вибрати тип контенту.

Додати статтю, відео або GIF в Яндекс Дзен

Коротко розглянемо кожен варіант:

 1. Стаття. Звичайна стаття із заголовком, текстом і картинками. Вважається основним типом контенту в Дзене.
 2. Відео або GIF. Новий формат, доданий Яндексом в кінці 2019 го року. Зараз набирає популярність, з’являється багато нових каналів з тематичними відео і ДІФКУ.

Обраний тип контент безпосередньо впливає на охоплення і заробіток. Наприклад, за 1000 переглядів відео платять більше, ніж за 1000 дочітиваній статті.

Ви можете розміщувати матеріали відразу обох типів. Головне, щоб була певна тематика.

Описувати як саме працювати з редактором я не буду. Ці інструкції ви зможете знайти прямо в Дзене при створенні контенту. Пояснено все докладно і зрозуміло.

Тепер ви можете створювати контент і заробляти гроші. Добре було б закінчити на цьому моменті, просто розповівши про основні банальні речі.

Але немає, я прошерстил безліч статей від практиків, поспілкувався з ними особисто і позадавать питання. Так що, далі (сподіваюся) буде корисна інформація.

Як досягти успіху в Яндекс Дзене

Важливо розуміти, що Яндекс Дзен – це не кнопка «Бабло». Принаймні зараз. Адміністрація постійно закручує гайки, банить за будь-які найменші порушення, клікбейт або навіть за сміттєвий контент. Тому, щоб досягти успіху в Дзене доведеться працювати, працювати і ще раз – працювати.

Клікбейт – занадто гучний жовтяничний заголовок , який вводить користувача в оману. Він бачить певну інформацію, переходить на статтю, а там замість «накачати за 14 днів» – «Реклама курячих яєць».

Думаю, аналогія зрозуміла. При цьому Дзен може забанити навіть за легкий клікбейт, коли відмінності не настільки істотні.

На жаль, до всіх нових каналів Дзен ставиться з деяким підозрою . Дуже часто новачки стали страждати від пессимізації (прим. Ред. Зниження матеріалів каналу в загальній стрічці), блокувань, відключення монетизації та інших кар небесних. Природно велика частина таких покарань видається цілком заслужено, але бувають і виключення.

І коли заряджений новачок починає вкладати в своє дітище душу, а потім в один момент отримує повідомлення про блокування і впала на дно статистику – це підриває його віру в платформу, та й взагалі в людей.

7 корисних рекомендацій для автора-початківця

Але не будемо про сумне. Я підготував кілька простих рекомендацій, які допоможуть вам розкрутити свій канал і не отримати блокування або песимізація.

Ось вони:

 • Регулярне розміщення матеріалів. Щоб досягти успіху в Дзене, ви повинні регулярно розміщувати контент. Найкраще 1-2 статті в день. Але є канали, які постять по 2-3 матеріалу в тиждень. І цього їм вистачає.
 • Адекватні заголовки. Заголовок повинен чітко відображати суть матеріалу. Потрібно знайти баланс між клікбейтом і цікавим заголовком. Для цього краще писати правду. Наприклад, якщо стаття про 5 способів заробітку, ви так і пишіть: «5 способів заробітку на тому-то те-то для того-то того-то». За правдиві адекватні заголовки матеріалів вас ніхто не буде банити.
 • Оформлення картки. Те ж, що і з заголовками. Потрібно підібрати таку картинку, щоб вона привертала увагу і викликала бажання клікнути. Картинка + Тема повинні працювати синергічно.
 • Оформлення тексту. Воно теж дуже важливо. Розбивайте текст на абзаци, виділяйте головне, використовуйте цитати, заголовки, вставляйте картинки.Робіть текст красивим і привабливим, Простирадло ніхто читати не хоче і не буде.
 • Спілкування з аудиторією. Прямо всередині матеріалів ви можете спілкуватися зі своєю аудиторією: закликати їх підписуватися, читати інші матеріали каналу або залишати коментарі. Це важливо і потрібно робити, тому щоактивність на каналі буде враховуватися дзен при ранжируванні матеріалів.
 • Перелінковка. Обов’язково залишайте посилання на інші статті зі свого каналу. Це збільшить кількість дочітиваній на старих матеріалах і просто допоможе підняти активність.
 • Якісний контент. Щоб вас читали, ви повинні робити круто і цікаво. Як саме робити цікаві матеріали в двох словах не розкажеш, але ви можете подивитися як це роблять інші популярні канали вашої тематики. Там можна підкреслити приблизний обсяг матеріалів, подачу, якісь інші фішки. Один-в-один копіювати не треба, але щось запозичити можна.

Такі справи. Є й інші рекомендації, по типу: «писати довші статті, щоб в них містилося більше рекламних блоків». Але це підійде не всім і не завжди.

Те ж стосується і частоти постинга. Деякі умільці радять відразу закидати в Дзен десятки статей, щоб якомога швидше вийти на монетизацію або більше заробляти. Сумнівний рада, тому що за масове розміщення матеріалів канал буде пессімізірован, а статті не зберуть і 10 дочітиваній в сумі.

Як писати круті статті

Команда Яндекс.Дзена бореться за якісний контент. Пріоритет віддається авторам, які дійсно знають, про що пишуть. Епоха однотипних каналів з «історіями про життя» йде.

Тому, щоб писати круті статті і набирати перегляди (а значить заробляти), ви повинні розуміти свою тему, мати певний досвід і експертність.

Ну або мати можливість проконсультуватися з досвідченими у вашій тематиці людьми, щоб зробити матеріали достовірними, цікавими, а головне – якісними.

Багато зараз виникає питання: «Що ж за горезвісне якість. Про що це він? »

У моєму розумінні, якісна стаття – це стаття, яка:

 • Написана без грубих помилок (орфографічних, стилістичних і т. Д.);
 • Добре оформлена (абзаци, списки, цитати (в редакторі Дзена спосіб виділити текст в блок), виділення головних моментів жирним або курсивом);
 • Має цікаву подачу і не має фактичних помилок;
 • Розбавлена ​​картинками, зображеннями, фотографіями (дуже круто, якщо авторськими);
 • Дає читачеві інформацію або розважає його.

Писати якісні статті в знайомої тематики набагато простіше. Але ви можете спробувати вивчити іншу тему і робити якісний контент по ній. Це буде складніше, але зате цікавий досвід 😊.

Потрібен якісний контент Анонімний експерт Анонімний експерт Заробляє в Яндекс.Дзен Щоб писати круті статті, ви дійсно повинні розуміти те, про що ви пишете. Але можна піти іншим шляхом.

Якісні статті не завжди пишуться експертами. Іноді можна взяти інтерв’ю і зробити з цього цікавий матеріал.

Інша справа, що для постінгу 1-2 статей в день (а саме стільки рекомендують власники топових каналів) інтерв’ю та експертів не напасешся.

Так що, ви можете робити або самостійно і якісно, але рідко. Або найняти штат копірайтерів, які будуть регулярно забезпечувати вас контентом. Якісним чи ні – залежить вже від самих копірайтерів.

Де ще можна взяти контент для Дзена

Можна писати статті самостійно, а можна замовити їх у копірайтерів (авторів).

Ось кілька бірж, де це можна зробити:

 • Workhard.Online – популярна біржа копірайтингу. Статті для Дзена там йдуть окремим пунктом (спеціальне ТЗ, складене власниками біржі дозволить вам генерувати якісні матеріали на постійній основі).
 • Etxt – ще одна біржа копірайтингу. Там теж можна розмістити замовлення на статті для Дзена. Але проблема в тому, що ТЗ доведеться складати самостійно. Велика ймовірність нарватися на автора, який не знайомий з платформою. Чи зможе він написати хорошу статтю – велике питання.
 • Work-Zilla – біржа фріланса, де можна розміщувати різні завдання. У тому числі і з написання текстів.
 • Kwork – магазин IT-послуг від фрілансерів. Можна знайти спеціальні послуги «Статті для Дзена». Про їхню якість зможете судити з відгуків, їх там дуже багато.

Ще більше бірж фріланса і сайтів з вакансіями (де також можна знайти авторів для Дзена) в статті за посиланням нижче.

Читайте також: Найбільший список всіх бірж фріланса і сайтів віддаленої роботи

У який час краще розміщувати контент

Хтось радить розміщувати контент в певний час доби. Типу, якщо розмістити статтю вночі, то у неї не буде конкуренції з іншими каналами, ЗМІ, сайтами і вона отримає більше показів.

Дуже сумнівний рада , тому що алгоритм Дзена може показувати ваш контент в будь-який час доби і кому завгодно. Тобто, розмістили ви статтю пізно вночі, а закидати в стрічку користувачів її стало все одно вранці.

Тому публікуйте матеріали тоді, коли вам це зручно. Якщо ви відразу створюєте багато контенту і використовуєте відкладений постинг, то оптимальним часом буде 9: 00-18: 00.

Але це не настільки критично, алгоритм все одно працює за своїми правилами, і ваш матеріал може залетіти в стрічку аж через кілька днів або тижнів після публікації.

Аудиторія Яндекс Дзена

Серед читачів цієї платформи є як цілком адекватні люди, так і Хейтер, які пишуть образи до абсолютно будь-яких публікацій. Багато новачків дуже ображаються, коли під їх контентом починається подібне. Вони закривають коментарі або починають відповідати таким троллям і також переходити на образи. Робити такого явно не потрібно.

Прийнято думати, що аудиторія Яндекс Дзена – люди за 40 років, яких цікавить тільки город, політика і історії з життя. І раніше це було дійсно так.

Зараз же Дзен розвивається і в ньому з’являється все більше молодої аудиторії, яка цікавиться всім, чим завгодно. Від історій ролевиков до каналів про наукову фантастику.

Самі коментарі краще залишати відкритими, тому що це збільшує активність каналу та допомагає отримувати більше показів. Відповідати Хейтер теж не потрібно – адекватні читачі Дзена можуть побачити ваш відповідь негатив і у них відпаде бажання на вас підписуватися або ділитися вашими публікаціями в соцмережах.

На критику можна ввічливо відповідати і роз’яснювати деякі моменти. Це навіть корисно, адже якщо ви даєте фідбек, то люди будуть ставитися до вас і вашого каналу лояльніше.

Загалом, щоб заробляти на Дзене ви повинні розуміти свою аудиторію і вміти з нею працювати.

Карма в Яндекс Дзене

Окремо варто виділити таку метрику, як Карма. Тут все просто: чим вище карма, тим краще і якісніше канал . Саме поняття «Карма» – це кілька метрик каналу, об’єднані в одну загальну.

Серед них: Оригінальність, Залучення аудиторії, Якість, Розвиток каналу, Впливовість. Щоб подивитися свою карму вам потрібно перейти до відповідного розділу в Панелі Управління. Там же будуть пояснення по кожному пункту:

Карма в Яндекс Дзен

Не важко здогадатися, що канали з хорошими показниками будуть отримувати більше показів і дочітиваній. Тому вам необхідно писати оригінальні круті матеріали, щоб аудиторія була залучена в вивчення вашого контенту. Тоді люди будуть підписуватися, ділитися публікаціями в соцмережах і т. Д.

Залежно від показників вам присвоюється місце в топі всіх новачків. На нашому каналі в Яндекс.Дзен це 1274 місце з 241387.

Для досягнення таких «високих» показників нам знадобилося опублікувати 5 матеріалів, два з яких зайшли і принесли майже 4 000 дочітиваній за тиждень.

Канали з хорошою кармою можуть отримати бонусні покази. Це коли ви вибираєте один або кілька матеріалів на каналі і просто даєте їм переважні покази в стрічках користувачів.

Якщо аудиторія почне активно переходити і вивчати їх, то алгоритм може підхопити ваш контент і ви отримаєте ще більше показів і дочітиваній. Такий ефект снігової кулі.

Але цього може не статися, і ви просто витратите бонусні покази в нікуди. Тому, коли у вас з’явиться з десяток тисяч бонусних показів, краще кілька разів подумайте, перш ніж їх використовувати.

Партнерська програма «Нірвана»

Для самих топових каналів існує спеціальна партнерська програма, яка дає переваги в порівнянні зі звичайними каналами.

Серед них:

 • Додатковий спосіб монетизації;
 • Персональний менеджер, який відповість на всі питання;
 • Пріоритетні покази в стрічці користувачів;
 • Збільшення кількості передплатників і дочітиваній.

Потрапити в «Нірвану» не так просто. Для цього потрібно дотриматися ряд вимог:

 1. Якісний оригінальний контент. Простий переказ інфоприводів не заходить, потрібна глибока проробка кожної публікації (опитування, коментарі експертів і т. Д.). Самі публікації повинні бути добре оформлені і написані без явних помилок.
 2. Експертна подача. Автор повинен розбиратися в темі, на яку він пише статті. В інших випадках він повинен посилатися на авторитетні джерела (дослідження, статті експертів і т. Д.)
 3. Відповідність каналу правилам Дзена. Канал, який порушує основні правила, ніколи не буде прийнятий в партнерку.
 4. Відсутність грубої лексики і мови ворожнечі. Емоційну подачу ніхто не забороняє, але тут головне не переборщувати і мати почуття міри.
 5. 500 передплатників на каналі. Це мінімум.
 6. Регулярне оновлення контенту. Не менш 3 нових матеріалів за останній місяць.
 7. Підключена монетизація. Тобто досягнутий поріг в 10 000 хвилин перегляду матеріалів.

Якщо всі правила дотримані, то можна подавати заявку на підключення каналу до Нірвані. Зробити це можна через форму на спеціальній сторінці .

Все про монетизацію каналу в Яндекс.Дзене

Є кілька способів монетизувати канал в Дзене:

 1. Звичайна монетизація. Підключається після досягнення 10 000 хвилин перегляду матеріалів за 1 тиждень. У ваших статтях з’являються рекламні блоки від Яндекса, користувачі клацають по ним, і ви отримуєте 1-4 рубля за один клік.
 2. Нативная реклама. Якщо канал розкручений, до вас можуть звернутися представники відомих компаній, брендів і запропонувати зробити нативную (приховану) рекламу за певну суму. Заплатити можуть як 5 000, так і 500 000 рублів. Це залежить від розміру аудиторії на каналі, тематики і рекламодавця.
 3. Прямі продажі і рекламні мережі. Монетизація для учасників «Нірвани» за допомогою РСЯ і AdFox. Багато додаткових можливостей по налаштуванню рекламних блоків і перегляду статистики. Дохід вище, ніж при звичайній монетизації.
 4. Арбітраж трафіку. Чим гарний Дзен, так це тим, що там багато, просто ДУЖЕ багато безкоштовного трафіку, який можна перенаправити кудись і непогано заробити.

Розглянемо кожен спосіб докладніше.

Стандартна монетизація Дзена через РСЯ

Для підключення стандартної монетизації досить набрати 10 000 хвилин перегляду матеріалів за 7 днів. Це можна зробити як за допомогою однієї статті, так і за допомогою 30. Тут на ваш вибір.

Після цього ви подаєте заявку на підключення монетизації, вам її схвалюють і в ваших матеріалах починають з’являтися рекламні блоки. Користувачі по ним клацають, ви отримуєте гроші, які потім виводите на Яндекс.Гаманець.

Заробіток за допомогою стандартної монетизації дуже непостійний, і зараз багато авторів скаржаться, що він дуже сильно просів.

Скаржаться вони так з початку 2019 го року (тоді Дзен почав вичищати все неякісні канали).

Але ось, припустимо, статистика по доходах одного мого знайомого. Він створив канал в червні, потихеньку розкручував і вже до вересня вийшов на дохід в 5 000 рублів за тиждень.

Реальний заробіток у Яндекс Дзен

Чи не найбільш вражаючий результат, але 5 000 за 7 днів зможе зробити не кожен. Тим більше, це напів-пасивний дохід.

А от заробіток Євгена Селезньова з каналу «Зате не в кредит». Я про нього говорив в розділі з курсами по дзен (далі):

Заробіток каналу в Яндекс Дзен Зате не в кредит

В середньому по 5-6 тисяч в ДЕНЬ. Іноді навіть доходить до 10 000. Тобто за місяць з цього каналу (якщо вважати тільки звичайну монетизацію) він заробляє більше 100 000 рублів.

А за тиждень у нього виходить якраз близько 27-30 тисяч рублів і вище. Але ж є ще нативная реклама, яка коштує набагато більше.

Заробіток в Дзене – величина дуже непостійна. Навіть у самих топових каналів бувають як просадки по доходу, так і злети.

Залежить це від дуже багатьох чинників. Наприклад, сьогодні ваш канал отримає 100 тисяч дочітиваній і по рекламі клацне 1 000 осіб, а завтра тільки 70, але зате кліків по рекламі буде вже 3 000.

І на це дуже складно вплинути, адже сама платформа визначає кому будуть показані матеріали.

нативная реклама

Тут все просто: у вас є аудиторія, і якщо вона платоспроможна, то деякі бренди можуть пропонувати вам нативную рекламу. Наприклад, у вас канал про авто, і компанія BMW хоче, щоб ви порекомендували якийсь автомобіль з нової лінійки за 200 000 рублів.

Компанія вам платить, ви випускаєте статтю і все. Виходить, що при нативной рекламі всього одна стаття принесла вам 200 000 рублів. І якщо цей досвід буде позитивним для рекламодавця (матеріал набере багато переглядів і принесе прибуток), то він звернеться до вас знову.

Партнерський матеріал в Яндекс Дзен
Таку позначку ставлять автори, коли розміщують нативную рекламу. Деякі не ставлять, але для авторів «Нірвани» така позначка обов’язкове.

Прорахувати точні цифри в цьому способі складно. Багато що залежить від тематики та розміру аудиторії. Десь запропонують 10 000, десь 100 000 і вище.

Нативну рекламу пропонують тільки найтоповішим каналах. І особливо – особисті канали (коли матеріали пишуться від імені певної людини, який має авторитет в очах аудиторії).

Прямі продажі і рекламні мережі

Від звичайної монетизації відрізняється тим, що ви отримуєте доступ до кабінету РСЯ і можете укласти договір з платформою AdFox.

На сторінках вашого каналу, крім звичайної реклами, будуть з’являтися блоки сторонніх рекламних систем і медійна реклама від Яндекса (яка дає більший дохід).

Тобто ви будете повністю контролювати монетизацію і зможете налаштувати все так, щоб ваш дохід став максимальним.

Арбітраж трафіку в Дзене

Тут теж все гранично просто. Яндекс.Дзен дає вам безкоштовний трафік, ви перенаправляє його на якийсь продукт і отримуєте відсоток з продажу (оплату за дію і т. Д.).

Найчастіше явище – канали про речі з AliExpress. Автори роблять збірки різних корисних (і не дуже) речей з Аліка і залишають посилання.

Якщо хтось купує річ за посиланням, то по партнерке автор отримує приблизно 2-7% від вартості.

Виглядає це так:

Арбітраж трафіку в Яндекс Дзен
Автор каналу робить підбірки речей з AliExpress і залишає партнерські посилання.

Читайте також: Кешбек для AliExpress – ТОП найвигідніших Кешбек-сервісів

І таких каналів там багато. Ллють не тільки на AliExpress, але і на інші оффер (товари, послуги, послуги тощо. Д.).

Заробіток підрахувати тут теж складно. Все залежить від розміру аудиторії, кількості переходів і ціни оффера (десь за один перехід ви отримаєте 5к, а десь за все 10-15 рублів). А ще такі канали дуже часто пессімізіруют (знижують видимість в стрічці) або зовсім блокують.

Загалом, це тема для одного великого матеріалу. Якщо вам цікаво – додавайте мій сайт в закладки, підписуйтесь на повідомлення (рекламу через них не розсилаю, якщо що), і можливо скоро я напишу таку статтю.

Скільки реально можна заробити на Яндекс Дзене

В середньому автор Дзена отримує по 5-30 рублів за 1000 дочітиваній. Але в деяких тематиках дохід збільшується до 150-200 руб.

І не забувайте, що платить Дзен нема за дочітиванія, а за кліки по рекламі. Просто це такий універсальний спосіб розрахунку доходу каналу: N / 1000 переглядів чи дочітиваній.

Середня ціна за клік по рекламі 1.5-4 рубля. Але деякі автори говорять, що зараз ця цифра впала до 1.2 рубля і нижче. Вірити цьому чи ні – вирішуйте самі. Про це говорить і мій співрозмовник.

Прорахувати заробіток за нативной рекламі і арбітражу важко. У всіх все по-різному. Але цифри, що я позначив вище – цілком реальні.

Заробляти все складніше, але все ще можна Анонімний експерт Анонімний експерт Заробляє в Яндекс.Дзен Щоб заробити хоча б 1000 рублів за день на Дзене потрібно мати близько 40-50 тисяч унікальних відвідувачів на добу. В принципі, для Дзена це не так багато. Я бачив канали, які набирають по 100-120 тисяч уникав і саме вони заробляють по 100к на місяць і вище.

Але це, знову ж таки, все дуже приблизно. Автори Дзена активно скаржаться на падіння доходів. Ціна одного кліка по блоку з рекламою впала мало не в два рази. Це означає, що канали, раніше заробляють по 100 тисяч з монетизації, при тих же показниках стали приносити 50. Але це не точно.

Резюмуючи, заробіток в Дзене – величина динамічна. Скільки і чого – точно визначити складно. За інших рівних канали з різними тематиками можуть приносити зовсім різний дохід. Навіть один і той же канал може сьогодні принести 500 рублів, а завтра 5000.

Заробити нормальні гроші тут все одно можна. Головне, робити якісний контент і тоді все буде.

Сітка каналів в Дзене

Якщо у вас є час і бажання, можна створити не один канал, а цілих кілька. Природно вам доведеться або самому не вилазити з редактора, або наймати авторів. З цим зараз проблем немає, адже в платформу ввели можливість давати обмежений доступ до каналу іншим користувачам.

Такий підхід дозволить вам заробляти більше. Та й ви не будете так переживати через блокувань, пессимізації і падіння доходів по якомусь одному каналу. Один почав здавати, інші вистрілили.

Але новачкам, все ж, потрібно спробувати розвинути спочатку один канал. Далі вже з’явиться деяке розуміння і можна буде зробити цілу сітку дохідних каналів в Дзене. Частина каналів можна буде взагалі продати за непогані гроші, але зараз цей ринок не особливо функціонує.

7 корисних ресурсів для авторів

Ще я пропоную ознайомитися з невеликим списком корисних ресурсів про Яндекс Дзен. Там ви зможете знайти статті, поспілкуватися з іншими авторами і т. Д.

 • Розділ «Дзена» в Яндекс.Допомога – найповніший і достовірне джерело інформації про Яндекс.Дзен. Новачкам строго обов’язково до ознайомлення.
 • Яндекс.Дзен – офіційна група Дзена в Вконтакте. Там викладають новини, добірки, інтерв’ю та інші цікаві матеріали.
 • Підслухати Яндекс Дзен – місце, де автори Дзена спілкуються, задають питання, обмінюються думками.
 • Дзинь – ЯНДЕКС-ДЗЕН – ще одна група зі спілкуванням і корисною інформацією.
 • Яндекс.Дзен – канал в Телеграма з новинами платформи.
 • Кухня Яндекс.Дзена – канал з різною корисною інформацією.
 • Статті Євгена Селезньова на TexTerra – багато корисної інформації і особистого досвіду.

FAQ: Відповіді на запитання читачів (і відповіді до них ✌)

Як набрати 10 000 хвилин перегляду матеріалів і вийти на монетизацію? Нужно опубликовать несколько качественных материалов на определенную тематику и следить за статистикой.

Иногда для выхода на монетизацию вам потребуется время.

Может быть самая первая опубликованная вами статья стрельнет и вы сразу же наберете нужное число минут просмотра.

А возможно даже спустя 10-20 статей вам не удастся сделать это.

Если что-то не получается, вам стоит пересмотреть качество своих публикаций (они действительно крутые, точно-точно?). А также тематику. В Дзене зайдет не все, к сожалению. 😭 Чи можна публікувати пости на різні теми? Лучше выбрать одну конкретную тему. Дзен не очень жалует каналы “Обо всем”.

Но если это ваш личный блог, то почему бы и нет. Только не надейтесь, что ваши публикации будут набирать много просмотров и дочитываний.

Скорее всего такого не будет. Чи реально Зараз (в 2020-м) заробляти в Яндекс.Дзене? Да, многие зарабатывают. Просто это становится сложнее. Значительно сложнее (но реально качественные каналы ничего не потеряют). Яку тематику каналу краще вибрати? Посмотрите список тематик (я кидал выше), подумайте какая из них вам нравится больше всего.

В принципе, вот и ответ.

Также вам никто не мешает экспериментировать, но тогда быстрых результатов лучше не ждать . Як потрапити в «Нірвану»? Правила описаны в этой статье и много где еще. Нужно всего лишь их выполнить 😉. Чому прибрали наративу? Яндекс посчитал, что так нужно. Но в будущем они обещают добавить новые форматы.

Кстати, Нарративы удалили, но теперь можно монетизировать видео (чего раньше было делать нельзя). Як набрати 7 000 дочітиваній в Яндекс Дзен? Теперь это не нужно. Яндекс заменил требования и теперь нужно набирать минуты просмотра материалов.

Подробнее об этом в первом вопросе.

ТОП-5 Кращих Курсів по Яндекс.Дзену

Якщо ви хочете відразу ж освоїти цю платформу і почати заробляти – курси будуть непоганим варіантом.

Там вам розкажуть як і що в подробицях, не дадуть наробити типових Новічкова помилок і допоможуть отримати з Дзена перші гроші. Хоч це і стає з кожним днем ​​все складніше.

Якщо ви хочете вчитися самостійно, то почніть з цієї статті. Тут є вся необхідна інформація для старту.

Безкоштовний курс «Як за 2 тижні вийти на дохід в 2000-3000 рублів в день»

Безкоштовний вебінар від Олексій Стрельцова – співвласника найбільшої мережі каналів на Яндекс.Дзен в Росії.

Як за 2 тижні вийти на 1000-3000 руб. в день з Яндекс Дзен

На вебінарі ви дізнаєтеся:

 • Що таке Дзен, способи монетизації і т. Д,
 • Часті помилки новачків,
 • Як вийти на монетизацію за 10 днів і отримати свої перші гроші,
 • Які ніші найприбутковіші,
 • Що робити, якщо не вмієш красиво і цікаво писати,
 • Як інші учні успішно монетизують свої канали (Кейси).

Курс відмінно підійде як для новачків, так і для дзеноводов з досвідом. Тим більше, він безкоштовний 😉.

Всю детальну інформацію дивіться за посиланням нижче 👇:

Ціна: Безкоштовно Детальніше про курс

Онлайн-курс «Дзеноводство»

Курс «Дзеноводство» від Євгена Селезньова і TeachLine допоможе новачкам створити канал в Дзене і вивести його на монетизацію.

Курс Дзеноводство від TeachLine

Автор курсу – власник каналу мільйонника «Зате не в кредит» (ТОП-100 із 263 000 всіх каналів) – заробляє з нього більше 100 000 рублів щомісяця. Крім цього у нього є й інші канали, які також приносять непоганий дохід. Ось статистика його каналу:

Статистика каналу в Яндекс Дзен Зате не в кредит

А ось заробіток:

Заробіток каналу в Яндекс Дзен Зате не в кредит

Непогано, правда? Але ж так можуть багато. Головне зрозуміти, що в основі Яндекс Дзена – якісний контент. А ось яким чином вони створюються – вам розкажуть на курсах TeachLine

Програма курсу Дзеноводство

 • Лекція 1. Вибираємо правильну тему для каналу. Якісь теми вистрілюють завжди, інші ні. Як визначитися з темою, якщо не знаєш про що писати?
 • Лекція 2. Звідки брати контент. Як скласти контент-план, швидко вийти на монетизацію. Де брати ідеї для крутих матеріалів. Що робити, якщо у автора творча криза.
 • Лекція 3. Як не нарватися на обмеження. Клікбейт, контентний спам, частковий або запозичений контент. Все це детально розбирається на прикладах. Що робити, якщо канал все-таки потрапив під обмеження?
 • Лекція 4. Все про оформлення. Як скласти крутий заголовок і підібрати картинку? Все про перелинковке статей, тегах і т. Д.
 • Лекція 5. Реклама в «Яндекс.Дзен». Як вийти на монетизацію (7 000 дочітиваній за тиждень) і почати заробляти?
 • Лекція 6. Як заробляти більше. Всі фішки Євгена Селезньова, які допоможуть збільшити заробіток без збільшення відвідуваності каналу.

Тривалість кожної лекції – 1,5 години. Після проходження курсу ви отримаєте навички з ведення та наповнення контентом каналу в Яндекс.Дзен.

Також вам розкажуть все про монетизацію, Нірвані та інших аспектах. Ще вам дадуть гарний сертифікат.

Ціна: 6 000 ₽ Детальніше про курс

Школа авторів Яндекс.Дзена Анни Денисової

Школа авторів Яндекс.Дзена від Анни Денисової дозволить початківцям авторам швидко освоїти платформу, зрозуміти специфіку створення матеріалів, вибрати правильну тему і почати заробляти.

Школа авторів Яндекс Дзена Анни Денисової

Автор курсу – Анна Денисова – блогер, автор і засновник рекламного агентства.

Вона виступає на конференціях по дзен, розвиває власні канали та «приводить» в Дзен все більше крутих авторів.

Курс складається з 14 уроків і 2 онлайн-вебінарів.

програма курсу

 • Урок 0. Введення
 • Урок 1. Як все влаштовано в Дзене
 • Урок 2. Створення каналу
 • Урок 3. Вибір теми каналу
 • Урок 4. Формати публікацій
 • Урок 5. Правила Дзена
 • Урок 6. Контент-план
 • Урок 7. Створення статті
 • Урок 8. Створення наративу
 • Урок 9. Монетіація
 • Урок 10. Нативная реклама
 • Урок 11. Аналітика
 • Урок 12. Просування каналу
 • Урок 13. Психологія блогерства
 • 2 онлайн вебінару. Питання та відповіді.

Навчання проходить в зручному форматі. За 1-3 години щодня протягом в місяці.

Ви дивіться відео-уроки і вебінари, виконуєте домашні завдання, вивчаєте навчальні матеріали та спілкуєтеся в чаті з іншими учнями.

В кінці ви отримуєте сертифікат про закінчення школи.

Ціна: 13 900 ₽ Детальніше про курс

Заробляємо на Яндекс.Дзен від Тисячіонера з Кемерово

Онлайн-курс від Микити Афоніна, автора блогу «Тисячіонер з Кемерово | Блог колишнього вантажника » . Має багато позитивних відгуків. Почитати можна тут .

Курс по дзену від Тисячіонера з Комарова

Всю інформацію по курсу потрібно дізнаватися тільки в офіційній групі Микити. Можна ще написати йому на особисту сторінку і дізнатися подробиці.

Ціна: щоразу змінюється Детальніше про курс

Заробіток на Яндекс.Дзен від Юлії Савко

Юлія Савко – копірайтер, працює в інтернет-маркетингу з 2013-го року. Стверджує, що заробила на Яндекс.Дзен більше 500 000 рублів.

Пропонує пройти безкоштовний онлайн-тренінг , який допоможе вийти на дохід від 500 $ в місяць. Також Юлія опублікувала кілька матеріалів в блозі TexTerra.

Заробіток на Яндекс Дзен від Юлії Савко

Тренінг триває 10 днів. Якщо враховувати, що це саме безкоштовний, то це цілком непоганий спосіб вивчити ази Дзена і почати роботу.

Ціна: Безкоштовно Детальніше про курс Інші курси по Яндекс.Дзену

 • Курс Вибуховою Дзен від Марії Савельєвої – складається з 7 відеоуроків. Варто 990 рублів.
 • Розкрутка в Яндекс.Дзен за 3 дні – безкоштовна серія відеолекцій про Яндекс.Дзен. Інформація застаріла, але дещо з неї виокремити можна.

Це все більш-менш адекватні курси , які мені вдалося знайти. Я не став додавати відверто погані курси, які взагалі не несуть в собі ніякої користі.

Якщо у вас є досвід в проходженні якихось курсів з перерахованих вище, то пишіть свої відгуки в коментарі. Так ви ДУЖЕ сильно допоможете іншим авторам.

висновок

Яндекс Дзен – це непогана блоговая платформа для заробітку. У ній є свої нюанси і складності, але варто пам’ятати, що Дзен дає безкоштовний і в деяких випадках швидкий трафік.

Тобто при належних зусиллях можна досягти небувалих висот. Але це все слова, і у кожного, природно, буде свій шлях і свою думку щодо цього майданчика.

Якщо у вас вже є досвід – обов’язково діліться їм в коментарях. Так ви допоможе іншим користувачам визначитися – чи варта гра свічка і чи треба їм взагалі лізти в цей Дзен.

Також я буду радий, якщо ви розповісте про свій позитивний досвід і можливо скинете посилання на свої канали в Яндекс.Дзене (все опублікую без проблем). Можливо це допоможе вам набрати нових читачів і передплатників, так що чому б і ні :).

На цьому все, вдалих вам заробітків в Яндекс.Дзен. Пам’ятайте, що головне – це якість, і тоді все буде окей. Сподіваюся, що вам сподобалася ця стаття. Хто подужав її повністю – окремий респект. Вийшла вона дійсно дуже великий, майже як ціла книга.

Загалом, всього доброго!

А Ви заробляєте на Яндекс.Дзен? Що ви думаєте про це? Я новачок, тільки почав (а) освоювати платформу. 42.53% Вийшов (а) на монетизацію, скоро виведу перші гроші. 6.9% Заробляю 100-500 рублів в день. 4.6% Заробляю по 1000 рублів в день і в ні в чому собі не відмовляю. 1.15% Мій дохід близький до доходів топів, типу Євгена Селезньова. 2.3% Не вірю в заробіток на Дзене / Платформа вмирає / Треба було раніше 8.05% дізнатися результати 34.48% Проголосувало: 87 Чому я веду 3 каналу на Яндекс.Дзен. Моя стратегія заробітку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 37 оцінок, середнє 5 з 5 )