Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

0
203

Держкомстат Російської Федерації своєю постановою від 25.12.1998 року за № 132 прийняв “Альбом уніфікованих форм первинної облікової документації з обліку торгових операцій”.

Згідно з ним первинним документом, який служить юридичним особам, для обліку проведених торгових операцій є “Товарна накладна (форма ТОРГ-12)”.

Завантажити зразки бланків товарною накладною безкоштовно в різних форматах Ви зможете прямо з нашого сайту.

Пропонуємо Вашій увазі до перегляду невелике відео з порадами на тему “Товарна накладна ТОРГ 12”:

Завантажити різні бланки товарною накладною безкоштовно і в різних форматах, без всяких реєстрацій і СМС-ок, Ви зможете по посиланнях, які розташовані в самому низу цієї сторінки.

Заповнення бланка товарної накладної

Коли організація оформляє продаж (або відпустку) товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) іншому підприємству, то зобов’язана заповнювати і товарну накладну за формою ТОРГ-12. Складають її в двох примірниках.

Залишає собі перший екземпляр службовець для списання товарно – матеріальних цінностей. Другий вручають довіреній особі підприємства-покупця.

Йому вона служить підставою для оприбуткування товарно – матеріальних цінностей вписаних в цю накладну.

Так як товарна накладна не є якимось типовим документом, то кожна організація має право розробити і користуватися саме тією формою яка йому зручніша. У ній повинні бути внесені всі необхідні дані:

 • Найменування товару;
 • ціна товару за одиницю;
 • кількість товару (, кг., шт. тн. і т.д.) і загальна вартість усього товару, що відпускають;
 • грошова сума ПДВ;
 • обов’язково повинні бути внесені реквізити покупця і продавця;
 • повинні стояти підписи обох сторін;
 • обов’язково повинні бути поставлені печатки обох організацій.

Але на практиці часто трапляється, що перевіряючі органи можуть причепитися до довільній формі товарною накладною. Тому бажано користуватися уніфікованої формою № ТОРГ-12. Береженого, як то кажуть – Бог береже. Ну і сама форма ТОРГ-12 входить разом з «Транспортної накладної» в «Товарно-транспортну накладну».

Ще одне невелике відео розповідає коротко про первинні документи: договір, рахунок-фактура, товарна накладна, акт і платіжний документ:

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

 • Завантажити зразок бланка товарної накладної безкоштовно (форма ТОРГ-12) в форматі “Word” можна пройшовшись по цьому посиланню:
 • Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно
 • Завантажити зразок бланка видаткової накладної безкоштовно (форма ТОРГ-12) в форматі “Excel” найпростішого зразка можна пройшовшись по цьому посиланню:
 • Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно
 • Завантажити зразок бланка товарної накладної безкоштовно (форма ТОРГ-12) в форматі “Excel” можна пройшовшись по цьому посиланню:
 • Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно
 • Завантажити зразок бланка товарної накладної безкоштовно (форма ТОРГ-12) ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ можна пройшовшись по цьому посиланню:
 • Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Будемо сподіватися, що наші документи знадобляться Вам у своїй роботі.

Товарна накладна бланк, скачати безкоштовно зразок заповнення

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Товарна накладна – це одна з форм, що відносяться до первинної облікової документації. Використовується при обліку торгових операцій при передачі матеріальних цінностей іншій організації. У сучасному бухобліку використовується як паперова, так і електронна версія.

Ця накладна складається і підписується в двох примірниках, призначених для кожної з організацій. Для сторони, що продає вона є підставою для списання товару, а для купує – для оприбуткування. Також відомості з накладної беруть участь при формуванні оподатковуваної бази з податку на прибуток організацій.

Як заповнюється товарна накладна

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Вона заповнюється на бланку форми ТОРГ-12, затвердженої Держкомстатом в 1988 році. Це робить постачальник товару. Як правильно заповнити товарну накладну:

 1. У верхній частині вказуються назви і адреси наступних організацій: вантажовідправника, вантажоодержувача, постачальника і платника. Якщо частина організацій збігається (наприклад, відправник вантажу є і постачальником) поля заповнюються повністю. Як правило, указуються також БИК і кореспондентський і розрахунковий рахунок, хоча прямих вказівок на це і немає.
 2. Підстава поставки. Записується тип документа ( «замовлення», «замовлення-наряд», «договір») і його номер і дата складання. Дата виписки повинна збігатися з датою відвантаження товару.
 3. У правій колонці вказуються реквізити: ОКУД – номер форми у всеросійському класифікаторі (0330212); ОКПО кожної організації – код, який привласнив Росстат; ОКДП – код діяльності вантажоодержувача.
 4. В середині бланка вказується номер (за внутрішнім документообігу) і дата заповнення самого документа.
 5. Нижче, в таблиці, вказується інформація про товар (відповідно до назви кожного стовпця). Код товару може відповідати внутрішньому, прийнятому в компанії, або загальноросійському, що міститься в класифікаторі. Поля, що залишилися незаповненими, можна відзначити хрестиком або прочерком.
 6. Далі вноситься інформація про кількість аркушів документа і порядкових номерів записів про переданому товар (цифри вказуються прописом). Довіреність вважається додатком до накладної і враховується при підрахунку загальної кількості аркушів.
 7. Чи вписується кількість місць і вага нетто і брутто (теж прописом).
 8. Також прописом – загальна ціна товару.
 9. У нижній частині розташовані два стовпці, призначені для інформації про відправника та одержувача вантажу. Вказуються посади представників і ставляться їхні підписи, обов’язково з розшифровкою. У ліву частину вноситься інформація про довіреності. Якщо в одержувача немає особи, що діє за дорученням, це поле залишається порожнім (або в ньому ставиться прочерк).
 10. Внизу ставиться дата передачі товару.

Важливо: У графи «Вантажовідправник» і «Вантажоодержувач» вписується фактична адреса компаній, а «Постачальник» і «Платник» – юридичний.

В кінці статті є посилання на скачування бланка товарної накладної та зразок заповнення

Як підписати товарну накладну

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

На обох примірниках бланка ставлять підписи:

 • Керівник організації-відправника вантажу.
 • Її головний бухгалтер.
 • Той, хто безпосередньо відправляє матеріальні цінності.
 • Представник покупця, відповідальний за прийом товару, що надійшов. Він розписується в графі з назвою «вантаж отримав». Відповідальна особа діє на підставі Статуту компанії або за дорученням. В останньому випадку дані про неї вносяться в накладну.
 • Той, хто безпосередньо отримав товар. Він ставить підпис в графі «вантаж прийняв». Це може бути співробітник компанії-покупця або організації, що займається доставкою товару.

Якщо представник приймаючої сторони має печатку організації, обов’язково вказується його посада і ставиться печатка. Якщо накладна підписується за дорученням, вказується її номер і дата видачі, а сама довіреність прикладається до форми.

Важливо: Всі підписи обов’язково повинні супроводжуватися розшифровкою (зазначенням Прізвища ІС).

Товарно-транспортна накладна

Товарно-транспортна накладна використовується, якщо потрібно оформити не тільки передачу матеріальних цінностей, а й витрати на їх перевезення. Форма її бланка (1-Т) затверджена Держкомстатом Росії № 78 в 1997 році.

Бланк складається з двох частин:

 • товарного;
 • і транспортного.

Товарна частина призначена для списання та постановки на облік матеріальних цінностей, а транспортний – для розрахунків за послуги з їх перевезення покупцем або продавцем.

Товарно-транспортна накладна виписується для кожного одержувача товарів і кожну поїздку окремо. Тобто може оформлятися кілька накладних на один рейс, якщо вантажоодержувачів кілька, або кілька документів на одного, якщо цінності перевозяться за кілька раз.

Форма 1-Т складається в декількох примірниках:

 • Для відправника вантажів як підстава для списання товарно-матеріальних цінностей.
 • Для вантажоодержувача для їх оприбуткування. Якщо до цього товару облік ТМЦ не ведеться, цей екземпляр не виписується.
 • Два примірника з підписом одержувача вантажу залишаються у транспортній організації. Один з них служить обгрунтуванням послуг з доставки та їх оплати. Другий використовується всередині компанії для обліку виконаної роботи і нарахування зарплати водієві.

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Форма № 1-Т складається вантажовідправником для кожного вантажоодержувача і на кожну поїздку автомобіля. Якщо одночасно перевозиться кілька вантажів на адресу одного або декількох одержувачів, то накладна оформляється на кожну партію вантажів і кожному вантажоодержувачу окремо.

При заповненні товарної накладної важливо зробити це максимально ретельно і без помилок. Її правильне заповнення уважно перевіряють податкові служби. У разі неправильного оформлення на організацію може бути накладений штраф.

Важливо: На всіх примірниках повинні стояти підписи і печатки відправника і підписи водія.

 • Товарна накладна зразок скачати безкоштовно
 • Товарна накладна бланк скачати безкоштовно (ТОРГ-12)
 • Товарна накладна бланк скачати безкоштовно (1-Т)
 • Товарна накладна 0330212 бланк скачати безкоштовно

Товарна накладна для ІП

Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему – звертайтеся в форму онлайн-консультанта або телефонуйте + 7 (499) 350-80-69 (Москва) +7 (812) 309-75-13 (СПб)

Це швидко і безкоштовно!

При продажу будь-якого товару або його відвантаження приватний підприємець заповнює товарну накладну – документ первинної звітності.

Без нього неможливо списання вартості угоди і відображення цієї операції в бухгалтерському обліку бізнесмена, а також оприбуткування переданих клієнтові матеріальних цінностей.

Форма бланка товарної накладної

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Цей документ має уніфіковану форму № ТОРГ-12, прийняту Постановою Держкомстату РФ № 132 від 25.12.1998 року. Як правило, приватні підприємці віддають перевагу даному бланку, використовуючи його при відвантаженні або продажу товарно-матеріальних цінностей. Однак законодавство не забороняє розробити індивідуальний шаблон.

В персонально розробленому ІП зразку товарної накладної в обов’язковому порядку повинні міститися наведені нижче відомості:

 • Назва документу;
 • ПІБ та ІПН підприємця;
 • характеристики товару (його назва, колір, розмір та інші властивості);
 • кількість відчужених або відвантажуються виробів;
 • їх вартість (за одиницю і загальна сума угоди);
 • ПІБ, посади і підписи осіб, відповідальних за оформлення даного бланка;
 • друк ІП (при її наявності).

Як правило, підприємці не мають печаток, тому відбиток може бути відсутнім в заполняемом бланку.

Де взяти бланк товарної накладної для ІП?

Як зазначалося вище, підприємець має право розробити індивідуальний шаблон документа. З цією метою він може звернутися у відповідну компанію, яка надає подібні послуги. Деякі друкарні мають заготовки типових бланків для бізнесменів.

Правила грамотного заповнення ІП товарною накладною

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Документ слід оформляти безпосередньо в момент відвантаження товару або після закінчення даної операції. Вкрай важливо дотримати терміни, тому як вони будуть перевірені інспекторами ФНС. Бланк обов’язково заповнюється в двох примірниках, один з яких залишається у підприємця-продавця, а другий – у його контрагента.

 • Якщо ви використовуєте індивідуально розроблену форму накладної, не зайвим буде перевірка шаблону перед його фактичним застосуванням у фахівця – співробітника ФНС або юриста.
 • У рідкісних випадках між підприємцями і податковою інспекцією виникають розбіжності, що стосуються форми даного документа.
 • При заповненні бланка важливо дотримуватися перераховані нижче рекомендації та правила:
 • у відповідних полях документа зазначаються реквізити, найменування та місцезнаходження сторін угоди;
 • реквізити документації, що послужила причиною для відвантаження товару, вписуються в графу «Підстава»;
 • в табличну частину вносяться відомості про відправляються клієнту матеріальні цінності (їх назві, характеристиках, кількості, вартості, типі упаковки, масі, коду по ОКЕІ);
 • в графі «Разом» вказуються сукупні результати заповнених стовпців;
 • в кінці форми вписується загальна маса відправляється клієнту вантажу;
 • як додаток виступає документація, яка доповнює товар (наприклад, паспорта на вантаж);
 • в кінці документа у відповідних полях представники сторін угоди проставляють свої підписи і печатки.

Документ містить графу «За дорученням», яка на практиці також підлягає заповненню, тому як за вантажем приїжджає представник покупця, який діє на підставі оформленого доручення.

В поле «Вантаж прийняв» в такій ситуації вказуються персональні дані посадової особи, який прибув за товаром, а вище – реквізити документа.

Особливості заповнення ІП товарною накладною без ПДВ

Вказівка ​​в бланку недостовірних відомостей або некоректної інформації може стати причиною виникнення проблем з ФНС. Якщо підприємець вписав в форму помилкові відомості або забув внести потрібні дані, понесені ним витрати можуть бути не зараховані податковим органом при визначенні податку на прибуток.

У табличній частині в розділах з 13 по 15 бізнесмен повинен вказати ставку і розміри нарахованого ПДВ, що відповідає певній відвантаження. Якщо приватний підприємець не є платником цього податку, в цю графу вносяться нулі або вказується формулювання «без ПДВ».

Форма бланка товарної накладної для ВП без ПДВ не відрізняється від уніфікованого шаблону, представленого вище. При необхідності бізнесмен може замовити розробку документа у спеціалізованій компанії.

Провадження господарської діяльності без ПДВ допустимо:

 • на спецрежими;
 • при проведенні підприємцем операцій, зазначених в 149 статті Податкового кодексу РФ і не оподатковуваних цим податком.

Неприпустимо залишати графи, що стосуються ПДВ, незаповненими. Вказівка ​​в даних полях прокреслень також не рекомендується. Якщо ви є підприємцем, які здійснюють діяльність за податковою ставкою 0%, згідно 164 статті НК РФ, дана величина вписується в графу 13 в табличній частині бланка.

Якщо ж ви не належите до платників ПДВ, в потрібному полі вказується формулювання «без ПДВ».

Слід зазначити, що всі оформляються бізнесменом накладні, так само як і аналогічна документація, повинні зберігатися в архіві протягом як мінімум п’яти років.

Протягом цього періоду надіслані папери можуть бути надані інспекторам ФНС на першу їх вимогу під час здійснення планової або позапланової перевірки. За допомогою зазначених документів складається податкова звітність. Інформацію про всі накладних зазначається у відповідній книзі обліку.

Чи не знайшли відповіді на своє питання? Дізнайтеся, як вирішити саме Вашу проблему – зателефонуйте прямо зараз або залиште заявку онлайн:

+7 (499) 350-80-69

(Москва) +7 (812) 309-75-13 (СПб)

Це швидко і безкоштовно!

Форма ТОРГ-12: завантажити бланк і зразок заповнення

Реалізація товарно-матеріальних цінностей супроводжується оформленням низки документів, одним з таких документів є товарна накладна. Це первинний документ, що підтверджує факт переходу права власності на товар від продавця до покупця.

Товарна накладна має типову форму ТОРГ-12, скачати бланк цієї форми можна в кінці статті. Варто відзначити, що типова форма не є обов’язковою, організація може розробити свою форму бланка з урахуванням своїх особливостей.

Головне, щоб вона відповідала певним вимогам, а саме повинні бути реквізити вантажовідправника і постачальника, вантажоодержувача і покупця, включаючи банківські реквізити

 • Також в товарною накладною повинна бути відображена вся необхідна інформація про товар: найменування, кількість, ціна, загальна вартість, виділений ПДВ (якщо організація є його платником).
 • Незважаючи на можливість самостійно розробити свою форму товарною накладною, організації в основному використовують типову форму ТОРГ-12.
 • Як правильно заповнити бланк товарної накладної?

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

ТОРГ-12 при транспортуванні товару

Зразок заповнення товарної накладної ТОРГ-12

 1. «Вантажовідправник» – реквізити організації, що здійснює відвантаження товару, необхідно вказати найменування, ІПН / КПП, адреса навантаження товару, контактний телефон та платіжні реквізити.
 2. «Вантажоодержувач» – реквізити організації, якій передається вантаж, вказуються аналогічні дані, адреса місця розвантаження товару.
 3. «Постачальник» і «покупець» – реквізити продавця і покупця.
 4. «Підстава» – документ, його номер і дата, на підставі якого здійснюється операція купівлі-продажу (наприклад, договір купівлі-продажу).
 5. Якщо є транспортна накладна, то її номер і дата зазначаються нижче.
 6. Товарною накладною присвоюється індивідуальний номер, ставиться дата відвантаження товару.
 7. Нижче в таблиці наводимо всі необхідні відомості про товар: найменування, його код по картотеці продавця, одиниця виміру і її код за ОКЕІ, вид упаковки, кількість, маса вантажу, ціна без урахування ПДВ, сума без ПДВ, окремою графою виділяється ставка ПДВ і його величина від загальної суми, підсумкова вартість товару з урахуванням ПДВ.
 8. В кінці таблиці вважається підсумкові значення кількості, маси, суми без ПДВ, ПДВ, вартість з урахуванням ПДВ.

На документі ставлять свої підписи відповідальні особи продавця: керівник, головний бухгалтер, особа, яка здійснює відпуск товару. На документі обов’язково ставиться печатка організації.

При отриманні вантажоодержувач також робить необхідні позначки на документі. Якщо товар отримує керівник, то він підписує документ і ставить печатку. Якщо товар отримує відповідальна особа за дорученням, то печатку ставити не потрібно, вказується номер і дата довіреності та ПІБ особи, якій видана довіреність.

Складається товарна накладна мінімум в двох примірниках. Один примірник з підписом і друк покупця залишається у продавця, інший у покупця.

Якщо товар доставляється сторонньою організацією, то до товарної накладної ТОРГ-12 необхідно також оформити товарно-транспортну накладну 1-Т. Якщо ж продавець сам здійснює доставку товару на своєму або орендованому транспорті, то досить оформляти товарну накладну ТОРГ-12.

Варто відзначити, що крім товарної накладної при реалізації товарно-матеріальних цінностей також потрібно оформити рахунок-фактуру (якщо виділяється ПДВ) і рахунок на оплату, якщо товар ще не оплачений.

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Зразок заповнення товарної накладної за формою ТОРГ-12

Завантажити бланк і зразок товарною накладною (форма ТОРГ-12)

Відео-урок “Як в 1С Бухгалтерія скласти товарну накладну (ТОРГ-12)”

Товарна накладна Торг-12 (зразок 55кб) 2018-2019

Завантажити порожній бланк товарної накладної нова форма 2018-2019 46 кб. Excel (xls).

зразок заповнення

Завантажити зразок заповнення товарної накладної 2018-2019 55 кб. Excel (xls).

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

Інструкція

Податківці вимагають, щоб всі поля форми торг-12 були заповнені, а сам бланк був скріплений печаткою сторони, що продає. Дата в бланку накладної повинна збігатися з датою відвантаження. Допускаються невеликі виправлення в бланку накладної, а також зміна ширини рядків.

За допомогою цього онлайн-сервісу для ІП і малих компаній або цього онлайн-сервісу для організацій можна вести податковий і бухгалтерський облік на ССО і ЕНВД, формувати платіжки, 4-ФСС, СЗВ, Єдиний розрахунок 2017 і подавати будь-яку звітність через інтернет та ін. ( від 250 р / міс.). 30 днів безкоштовно. Для новостворених ІП зараз перший рік на тариф Преміум в подарунок (безкоштовно).

Замінювати первинку з помилкою на нову забороняє закон про бухоблік. Необхідно вносити виправлення. (лист Мінфіну від 23 жовтня 2017 р № 03-03-10 / 69280).

У графі «Вантажовідправник» має бути зазначено в відповідно до установчих документів повне або скорочене найменування вантажовідправника, юридична адреса (можна разом з фактичним), телефон і банківські реквізити (р / рах і БИК обов’язково!).

У разі, коли відвантаження товару здійснюється не постачальником, а його структурним підрозділом, то необхідно вказувати в графі «Структурний підрозділ» його адресу місцезнаходження.

Графи «по ОКПО» і «Вид діяльності по ОКДП» вказується для організації, яка становить товарну накладну, тобто для продавця ТМЦ.

У графі бланка товарної накладної «Вантажоодержувач» вказується відповідно до установчих документів вказується його повне або скорочене найменування, поштову адресу, телефон та банківські реквізити (р / рах і БИК обов’язково!).

Графа «за ЄДРПОУ», навпроти «Вантажоодержувач», повинна бути обов’язково заповнена, як і всі реквізити в даній формі, інакше, згідно п.9 ФЗ від 21.11.1996 №129-ФЗ «Про бухгалтерський облік» документ не буде прийматися до обліку податківцями, оскільки не є первинним.

У графах бланка товарної накладної «Постачальник» і «Платник» найчастіше вказується аналогічна інформація, що і в графах «Вантажовідправник» і «Вантажоодержувач» відповідно. Але буває, що постачальник і вантажовідправник (платник і одержувач) – різні організації (склад, дилер в іншому регіоні, філія тощо).

Тоді в цих графах вказується відповідно до установчих документів повне або скорочене найменування організації, юридична адреса, номер телефону та банківські реквізити. Але необхідно пам’ятати, що саме постачальник оформляє ТОРГ-12, а не вантажовідправник (якщо тільки вантажовідправник не є посередником).

У графі «Підстава» повинні бути вказані номер і дата договору, а також номер і дата товарно-транспортної накладної для організації-перевізника.

Якщо організація-постачальник доставку товару здійснює не самостійно, а залучаючи перевізника (вантажовідправника), то заповнюється графа «Транспортна накладна» (номер і дата договору).

Перед зведеною таблицею бланка товарної накладної в графах «Номер документа» і «Дата складання» вказується порядковий номер накладної та дата його складання відповідно. Податкова інспекція наполягає, щоб дата складання збігалася з датою відвантаження ТМЦ.

Дані в зведеній таблиці форми ТОРГ-12 повинні відповідати даним з бланка рахунку-фактури.

За допомогою цього онлайн-сервісу для ІП і малих компаній або цього онлайн-сервісу для організацій можна вести податковий і бухгалтерський облік на ССО і ЕНВД, формувати платіжки, 4-ФСС, СЗВ, Єдиний розрахунок 2017 і подавати будь-яку звітність через інтернет та ін. ( від 250 р / міс.). 30 днів безкоштовно. Для новостворених ІП зараз перший рік на тариф Преміум в подарунок (безкоштовно).

Для пояснення:

– в стовпці 5 бланка товарної накладної вказується код одиниці виміру (ОКЕІ: 166-Кілограм, 796-Штука, 798-Тисяча штук);

– в стовпці 6 бланка товарної накладної вказується вид тари (скорочено), в якій перевозиться товар (наприклад: ящики, коробки та ін.). Якщо перевозять неупакований вантаж, то прописується у відповідному рядку «н / у»;

– в стовпці 7 і 8 «Кількість в одному місці і місць, штук» Місця це одиниці упакованого товару, ящики, мішки, палети, бочки. В одному місці може бути тільки ціле кількість товару (без коми) і місць може бути тільки ціле число.

– в стовпці 9 бланка товарної накладної вказується маса кожного товару з урахуванням маси тари. Необхідно прописувати одиниці маси (кг., Т. І ін.).

– в стовпці 12 «Сума без урахування ПДВ, руб. коп »вважається як множення стовпця 11 на стовпець 8.

– в стовпці 13 «ПДВ, ставка,%» вказується ставка ПДВ, або пишеться «Без ПДВ».

– в стовпці 14 «ПДВ, сума руб. коп »вважається як множення стовпчика 13 на стовпець 12.

– в стовпці 15 «Сума з урахуванням ПДВ, руб. коп. » вважається як сума стовпців 14 і 12.

У графі бланка товарної накладної після слів «Товарна накладна має додаток на” вказується прописом число листів додатків до даної форми.

У графі після слів «і містить» прописом вказується число порядкових номерів стовпчика 1 зведеної таблиці.

Завантажити бланк товарної накладної безкоштовно

 • Далі прописом вказуються:
 • – в графі «Всього місць» бланка товарної накладної число в перетині рядка «Всього за накладною» і шпальти 8 зведеної таблиці;
 • – в графі «Маса вантажу (нетто, кг)» бланка товарної накладної число в перетині рядка «Всього за накладною» і шпальти 10 зведеної таблиці;
 • – в графі «Маса вантажу (брутто, кг)» бланка товарної накладної число в перетині рядка «Всього за накладною» і шпальти 9 зведеної таблиці;
 • – в графі «Всього відпущено на суму” бланка товарної накладної число в перетині рядка «Всього за накладною» і шпальти 15 зведеної таблиці, копійки прописуються цифрами;

З боку постачальника товарна накладна повинна бути підписана всіма, хто дозволив і справив відпустку вантажу, а також головним бухгалтером, і завірена печаткою. Дати з боку продавця і платника повинні співпадати з датою складання накладної.

При поверненні товару оформляють дві товарних накладних.

Для чого потрібна

Товарна накладна потрібна при продажу (відпустці) товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) від організації (ІП) -продавця іншої організації (ІП) -покупця. Первинний бухгалтерський документ.

Компанії можуть самі розробляти форму товарною накладною, де повинні бути всі необхідні реквізити, але їх можуть не схвалити в податковій. Краще використовувати (і просити у постачальників) уніфікований бланк товарної накладної (затверджена Постановою Держкомстату РФ від 25.12.1998 №132, № ТОРГ-12).

Форма товарною накладною складається в двох копіях. Перша залишається у продавця для списання ТМЦ. Друга видається покупцю, при відвантаженні товару для оприбуткування ТМЦ і відрахування ПДВ.

При переміщенні товарно-матеріальних цінностей з використанням транспортних засобів застосовують товарно-транспортну накладну.

У жовтні 2013 року розробили Універсальний передавальний документ (УПД), який об’єднує в одній формі рахунок-фактуру, товарну накладну ТОРГ-12 (ТН), накладну на відпуск матеріалів на сторону М-15, акт приймання-передачі основних засобів ОС-1, товарно-транспортну накладну (ТТН).

За допомогою цього онлайн-сервісу для ІП і малих компаній або цього онлайн-сервісу для організацій можна вести податковий і бухгалтерський облік на ССО і ЕНВД, формувати платіжки, 4-ФСС, СЗВ, Єдиний розрахунок 2017 і подавати будь-яку звітність через інтернет та ін. ( від 250 р / міс.). 30 днів безкоштовно. Для новостворених ІП зараз перший рік на тариф Преміум в подарунок (безкоштовно).

Бланк товарно-транспортної накладної (ТТН) форма 1т

Джерело / офіційний документ: Затверджено наказом Мінстату України від 28.11.97 №78 Назва документа: Типова форма № 1-Т Формат:.

xls Розмір: 83 кб Завантажити Друк Попередній перегляд В закладки

ТТН – це документ-форма товарно-транспортної накладної, необхідної при переміщенні товарів та інших цінностей за допомогою транспортного засобу.

Заповнюється накладна відправником товарів, але при узгодженні між сторонами може заповнюватися і самим перевізником. Даний документ є основною частиною для подальшого списання вантажів у самого відправляє.

ТТН повинен складатися практично на будь-який переправляв вантаж. Таким чином, документація повинна знаходитися у кожного перевізника товарів. Зазвичай бланк форми ТТН оформляється відразу в трьох примірниках:

 1. Для відправника;
 2. перевізника;
 3. Одержувача товару.

Заповнювати бланки необхідно кожен раз по-новому, як тільки товар буде відправлений на новий рейс. Таким чином, накладна заповнюється і для клієнта в цілому.

Якщо ж покупець користується самовивозом, тоді складати накладну не обов’язково. Цей документ має основний стандартний бланк, створений ТТН за формою Т-1, також затверджений Федеральної служби Держави No 78 від 28.11.

1997р (скачати безкоштовно бланк товарно-транспортної накладної).

Крім все го цього, виробнику накладного доведеться списувати товар зі свого списку. Під час перевезення у перевізників завжди вимагають наявності відповідного документа, який також дозволяє перевезення вантажу.

Сама накладна складається з двох частин:

 1. Основний розділ входить в число товарних, і розрахований тільки для продавця і клієнта (скачати бланк в Word);
 2. Інша частина необхідна для транспортного перевезення.

Як уже раніше говорилося заповнювати бланки (скачати бланк в Excel) доведеться при кожному новому рейсі, також накладна буде формуватися перед кожним початком перевезення, враховуючи наявності додаткового примірника для покупця. Але тільки правильно виконана робота може мати позитивні сторони, тому рекомендується простежити про всі наявності документації.

призначення

Накладна для вантажних перевезень одночасно може визначати відразу безліч переліків даних. У тому числі одночасно буде використовуватися при реалізації для різних цілей.

 • До основних подібним відносяться наступні:
 • а) виконується облік по пересуванню всіх перевезених товарів;
 • б) здійснюється спеціальний повний розрахунок для перевезення вантажів;
 • в) додаткові аркуші накладної повинні залишатися за призначенням, тобто у кожного учасник яку здійснюють купівлі-продажу товарів;
 • г) документ повністю дозволяє і навіть підтверджує відправлення або доставку вантажів;
 • д) виконується цілковитий розрахунок за вартістю доставки товарів.
 • Тип розглянутого документа в даному випадку обов’язковий, так як потрібно для підтвердження фактичної доставки товарів, тут же доведеться отримувати інший документ про здійснення доставки вантажу.

Як же правильно заповнити накладну

Зокрема заповнення здійснюється спеціальним службовцям компанії. Весь процес по оформленню повинен проходити по стандарту. Необхідно знати, що деякі складові деталі повинні будуть заповнюватися одержувачем і звичайно самим відправником.

Попередній перегляд

Редакція попередній перегляд

Товарна накладна бланк 2016 скачати безкоштовно

 • Товарна накладна бланк 2016 скачати безкоштовно: хто може списати товар на підставі накладної ТОРГ-12 і як її з’єднати з рахунком-фактурою в один документ.
 • Згадаймо порядок оформлення первинних документів, а також дізнаємося, як скласти свій універсальний передавальний документ (УПД).
 • У цій статті ви знайдете:
 1. Як скласти товарну накладну
 2. Де завантажити актуальний бланк товарної накладної 2016
 3. Скільки зробити примірників товарною накладною
 1. Завантажити бланк товарної накладної 2016 безкоштовно >>>
 2. Див. також:
 3. Календар бухгалтера на 2016 рік: терміни здачі звітності в 2016 році

Де використовують товарну накладну

Нагадуємо, що будь-яка подія в діяльності компанії треба зафіксувати, а на кожну операцію оформити первинний документ. Зробити це потрібно або відразу, або після того, як операція буде завершена (п. 3 ст. 9 Закону № 402-ФЗ).

В угоді купівлі-продажу товар від продавця передається покупцеві, до якого переходить право власності на товар. Щоб це відобразити в обліку у кожної зі сторін, потрібен первинний документ. Таким документом може стати товарна накладна ТОРГ-12.

 • Як перейменувати товар, щоб не втратити відрахувань і витрат
 • Які недоліки в товарною накладною можуть привести до донарахування податків, а які ні
 • Шпаргалка, яка допоможе розібратися в обліку повернення товару за п’ять хвилин
 • Що робити, якщо компанія помилилася в ставці ПДВ при продажу товару – покрокова інструкція для бухгалтера

В якій формі скласти торг-12

Форма ТОРГ-12 включена до альбому типових форм Постановою Держкомстату Росії від 25 грудня 1998 № 132. До недавнього часу всі компанії могли використовувати тільки типову «первинку» з цього альбому, але з 2013 року цю «обов’язкові положення» скасували (п. 4 ст. 9 Закону № 402-ФЗ).

Тепер компанія може скорегувати будь-який шаблон під себе або розробити новий документ, якщо уніфікована форма не дозволяє відобразити всі нюанси угоди. Однак в більшості випадків, стандартна товарна накладна, бланк 2016 скачати безкоштовно якій ви можете у нас, дозволить оформити реалізацію правильно і швидко.

А ви знаєте, як організувати роботу, щоб спірні моменти не привели до податкових наслідків? Дуже просто. Всі секрети успішної роботи знаходяться в журналі «Російський податковий кур’єр». До кінця вигідною акції залишилося всього кілька днів!

Оформляти ТОРГ-12 треба в двох примірниках:

 • один для продавця, на його підставі він відобразить в обліку вибуття товару;
 • другий для покупця, який покаже у своєму обліку надходження товару.

Якщо компанія внесе якісь зміни в накладну, є обов’язкові реквізити первинного документи, які потрібно в ній заповнити:

 • дата і номер документа;
 • найменування (адреса, реквізити) постачальника і покупця;
 • підписи (з розшифровками) посадових осіб кожної зі сторін.

Нагадуємо, що скачати бланк товарної накладної в Excel можна за посиланням нижче. ТОРГ-12 є документом, на підставі якого реалізація відбивається і в бухгалтерському, і в податковому обліку. Чиновники завжди дуже пильно їх вивчають, особливо відомості про посадових осіб і їх представників (див. Малюнок нижче).

Товарна накладна ТОРГ-12 скачати бланк Excel >>>

Чи можна об’єднати ТОРГ-12 і рахунок-фактуру

Компанія може об’єднати накладну ТОРГ-12 і рахунок-фактуру, податківці дозволяють це робити, більш того, вони вже підготували шаблон єдиного документа – УПД (лист ФНС від 21.10.2013 № ММВ-20-3 / 96 @).

Якщо така форма не підходить, можна розробити свою, для чого в рахунок-фактуру потрібно додати кілька реквізитів, обов’язкових для первинного документа і затвердити наказом керівника. Для вашої зручності ми помістили у себе на сайті бланк УПД і підготували зразок для заповнення.